Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 46

Wątek: El. ME 2004 Łotwa -Polska,Polska-Szwecja

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    El. ME 2004 Łotwa -Polska,Polska-Szwecja

    Już w sobotę 6 września reprezentacja Polski zagra kolejny mecz w eliminacjach Mistrzostw Europy.Naszym rywalem będzie Łotwa.Cztery dni później podejmować będziemy Szwecję.
    Zapraszam do dyskusji.

    Kadra na w/w mecze:

    Bramkarze: Jerzy Dudek (Liverpool FC, Anglia), Maciej Nalepa (Karpaty Lwów, Ukraina), Grzegorz Szamotulski (Amica Wronki).

    Obrońcy: Jacek Bąk (RC Lens, Francja), Tomasz Hajto (Schalke 04 Gelsenkirchen, Niemcy), Michał Żewłakow (Anderlecht Bruksela, Belgia), Krzysztof Ratajczyk (Austria Wiedeń), Tomasz Kłos (FC Koeln, Niemcy), Marcin Baszczyński i Mariusz Jop (obaj Wisła Kraków).

    Pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck, Ukraina), Jacek Krzynówek i Mariusz Kukiełka (obaj FC Nuernberg, Niemcy), Tomasz Zdebel (VfL Bochum, Niemcy), Kamil Kosowski (FC Kaiserslautern, Niemcy),
    Radosław Kałużny (Bayer Leverkusen, Niemcy), Bartosz Karwan (Hertha Berlin, Niemcy), Radosław Sobolewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Mirosław Szymkowiak (Wisła Kraków)

    Napastnicy: Artur Wichniarek (Hertha Berlin, Niemcy), Paweł Kryszałowicz (Amica Wronki), Maciej Żurawski (Wisła Kraków), Marek Saganowski (Legia Warszawa), Grzegorz Rasiak (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski).



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam takie pytanko co do meczu Polska-Szwecja!

    czy zna ktos moze ceny biletow ??

    z gory dzieks za info!

    Pozdro.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do składu dołączył także Marek Saganowski z Legii. Co do obecności w składzie kilku "zaranicznych" zawodników powołanych przez P. Janasa mam pewne wątpliwości, ale liczę, że na pewno nie wyjdą w pierwszej 11. Jak podają piłkarscy dziennikarze, trener Łotwy bardzo się obawia pojedynku z Polską, biorąc pod uwagę wysoką (3:0) porażkę jego piłkarzy z Uzbekistanem, nie jest pewny ich wysokiej formy. Mnie osobiście cieszy wysoka forma Jerzego Dudka, martwi natomiast mierna gra obrońców Wisły w osatnich meczach. Niemoc strzelecką w niemczech przełamał też Wichniarek i Karwan zdobbywając gole dla Herthy w Pucharze Niemiec. Na Łotwę może to wystarczyć, ale na Szwedów może okazać się za mało.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bramkarz Maciej Nalepa jako ostatni z piłkarzy powołanych na mecz eliminacji mistrzostw Europy z Łotwą (6 września w Rydze) pojawił się we wtorek na zgrupowaniu kadry we Wronkach.

    Grający w lidze ukraińskiej (Karpaty Lwów) Nalepa przyjechał do Wronek tuż przed popołudniowym treningiem. W zajęciach będzie uczestniczył od środy.

    We wtorkowych treningach wziął udział pomocnik FC Nuernberg Jacek Krzynówek, który ma lekko stłuczone podbicie i w poniedziałek miał indywidualne zajęcia. Według trenera Pawła Janasa jego uraz jest niegroźny, podobnie jak naciągniecie mięśnia brzucha Tomasz Hajty (Schalke 04). Po południu nie trenował narzekający na ból mięśnia czwórgłowego Radosław Kałużny (Bayer Leverkusen).

    Drugi dzień zgrupowania kadrowicze poświęcili na ćwiczenie rozwiązań taktycznych. W środę odbędą się także dwa treningi, a w czwartek jeden.

    Na Łotwę zespół Janasa odleci z Poznania samolotem czarterowym w czwartek o godzinie 14.00. W piątek reprezentacja odbędzie trening na stadionie Skonto Ryga, gdzie dzień później odbędzie się mecz z Łotwą.

    Reprezentacja wróci do Polski w niedzielę. Do środowego spotkania ze Szwecją kadrowicze będą się przygotowywali w Pałacu Kawalera w Świerklańcu.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam takie pytanko co do meczu Polska-Szwecja!

    czy zna ktos moze ceny biletow ??

    z gory dzieks za info!

    Pozdro.

    Bilety kosztują od 25 do 150 zł.


  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więcej informacji o biletach na mecz ze Szwecją znajdziesz kilkając w poniższy link:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=1&TID=22087

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krótki komentarz przedmeczowy by STARTos:

    "w tytę!" :D

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    No cóż przed tymi meczami nie pozostaje nic innego jak tylko wiara w to, że nasi piłkarze całkowicie się nie skompromitują i "jakoś" zagrają! :) O której jest mecz z Łotwą?! Bo od 19.00 na Canal+ jest GP Czech, a więc sobotniego meczu raczej nie zobaczę(a może to i nawet dobrze!):)
    pozdr

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Będzie smród.

    Nie pomoże znakomity Kryszał, zaszkodzi na pewno hahaha król Artur hahaha, Janasowi trudno chyba się odnaleźć, niech się pakuje. To drugi Boniek, tylko jeszcze mniej zdecydowany, skandalem jest powrót do repy tzw. "kapitana", Hajty :( Dobrze, że o jego dziwkarskich wyczynach mówi sie teraz przynajmniej dykretnie :), nie to, co poprzednio, bzykanie panien wspólnie z kucharzami i masażystami, oj, minęły gute Zeiten, Herr Hayto :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wszystkie mecze w wykonaniu Polskich"amatorów":P będa żenujące i beznadziejne.Jak zwykle Żuraw błysnie w meczach ligowych a na arenie międzynarodowej sie spali.Tak wiec te mecze nie beda tak zadowalajace jak sobie mysli kilka milonów kibiców w Polsce.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy :
    Łotwa-Polska 0:0
    Polska-Szwecja 1:3
    I wszystko jasne :P

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    konsola

    Moje typy :
    Łotwa-Polska 0:0
    Polska-Szwecja 1:3
    I wszystko jasne :P
    jesteś optymistką, lub optymistą, to dobrze, w tych ciężkich czasach, posłuchaj se Diamandy Galas, będzie Ci jeszcze lżej :)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I znów te same mordy w tych biało czerwonych ciuszkach ...
    czy oni naprawdę muszą przynosić taki wstyd naszym narodowym barwom ???
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja powiem tak:
    Naiwni kibice beda krzyczeli POLSKA GOLA!
    Ja bede krzyczal LOTWA SAMOBOJA!
    Albo PANIE SEDZIO DAJ PAN KARNEGO!
    Moze sie uda , bo wiara przestala czynic cuda :P
    Peace

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czy tu sie wpisuja sami kolaboranci???

    Oczywiście ze Polska wygra, choc zapewne po kiepskiej grze.

    I mam nadzieje ze podobnego zdania są wszyscy KIBICE.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    I znów te same mordy w tych biało czerwonych ciuszkach ...
    czy oni naprawdę muszą przynosić taki wstyd naszym narodowym barwom ???
    No to już przesada, każdy ma taką z jaką się urodził i nic nie można na to poradzić.
    Co do meczu to dwa razy wygrana naszych i wszystko jasne.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nasza młodzieżówka wygrała dzisiaj z Łotwą 2:0. Chociaż pierwsza połowa to zmasowana obrona Łotyszy i nieporadne ataki Polaków,to i tak nasi strzelili gola, za sprawą Nawotczyńskiego po rzucie rożnym. Po przerwie gra wyglądała trochę lepiej i drugą bramke zdobył Olszar.
    Żeby jutro seniorzy zrobili taki sam lub lepszy rezultat to bedzie super.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tej chwili najwazniejszy jest mecz z Lotwa! Wedlug mnie nasi ograja ich bez problemu. Po wypowiedziach na lamach prasy i wywiadach telewizjych wnioskuje, ze oni NAPRAWDE (wreszcie) sa zmobilizowani i nie potrzeba bylo do tego dodatkowych premii pana Listkiewicza! Jezeli im zalezy zagraja dobrze, bo stac ich na to. W naszej pilce tak juz jest - nie mamy gwiazd, dlatego zeby nasza gra wygladala dobrze wszyscy musza byc maksymalnie skoncentrowani i zmobilizowani, inaczej nic im nie wychodzi. Sadze, ze reprezentacja podbuduje sie w meczu z Lotwa i ze Szwecja (przy sprzyjajacych warunkach) bedzie conajmniej remis. :D

    pozdrofka

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że jak najbardziej jesteśmy wstanie wygrać z Łotyszami ale będzie to trudne zadanie nie możemy się kierować wysoką porażką Łotwy z Uzbekistanem bo mógł to być wypadek przy pracy.Wierzę w zwycięstwo w tym meczu i stawiam 0:2 dla naszych.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja niewierze w glupie piprzenie naszych pilkarzy ze sa maksymalnie skoncentrowani i niepotrzebne byly te dodatkowe premie!!! Jezeli wygraja to tylko dla tych premi bo teraz w Polsce niema pilkarza ktory gra dla Polski a nie dla kasy. Nawet Oli sie wybil a teraz ma nas w dupie!!:(

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że jak najbardziej jesteśmy wstanie wygrać z Łotyszami ale będzie to trudne zadanie nie możemy się kierować wysoką porażką Łotwy z Uzbekistanem bo mógł to być wypadek przy pracy.Wierzę w zwycięstwo w tym meczu i stawiam 0:2 dla naszych.
    Dobry z ciebie prorok powiedz że w środe bedzie 2:0 dla naszych. Powiedz prosze!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    03-08-2003
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i 3 punkty moze nie najlepszy styl ale morale sie zwiększą!! Ja jestem optymista ze szwecja

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mecz na raczej kiepskim poziomie. Wyróżniłbym z polskiej ekipy oczywiście Szymkowiaka, nieźle pokazali się też Hajto i Kłos. Nadal załamuja napastnicy. Kryszałowicz nie zademonstrował nam kompletnie nic, a Żuraw sprawiał momentami wrażenie jakby się plątał we własne nogi. W całym meczu podobały mi się 2 rzeczy: bramka Szymkowiaka i szalik, w sektorze polskich kibiców, z napisem SPEEDWAY FIGHTERS:p
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygrana oczywiście cieszy, ale mecz przypominał czasami wypowiedź Vidge'go (Holandia) po występach w lidze angielskiej: Kop piłkę do przodu, a my juz tam lecimy. Trzeba przyznać, że było więcej zgrania niż w poprzednich meczach, ale czy to wystarczy na Szwecję?PRZECIEŻ DO DIABŁA WIĘKSZOŚC TYCH LUDZI GRA Z SOBĄ W REPREZENTACJI OD LAT, i powinni być zgrani. Dobrze według mnie zaprezentował się Sobolewski i Saganowski. Żuraw jak zwykle nie miał szczęścia, choć kilka sytuacji było.
    Środa też będzie nasza!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najważniejsze jest to ,że mamy trzy pkt.
    zastanawiam się jak można było przegrać z łotwą w warszawie.nasi grali słabo ale oni jeszcze dwa razy gorzej.przewyższaliśmy ich techniką o trzy klasy i większą dojrzałością.łotwa grała na zasadzie kop i goń , i tak ganiali do puki im sił starczyło.
    potem nasi szanowali wynik i swoje kości .
    i to na tyle co i na przodzie.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Na szczęście "panie Turek" sprzyjał biało-czerwonym tytanom i wygrali my z niebezpieczną Łotewką :P Źle zagrali wszyscy, najmniej źle Saganowski i "wiejska twarz" Szymkowiak, Dudek miał farta, ale o dziwo nic nei wpuścił, chcoiaż twierdzę, że ten bramkarz sam generuje niebezpieczne sytuacje. Ze Szwecją będzie już normalnie, więc nie ma się co podniecać.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najważniejsze w tym całym cyrku jest to że zdobyliśmy 3 punkty, ale poziom gry naszego zespołu jest nadal bardzo kiepski. Na tle słabiutkiej Łotwy, która w dodatku okolo 30 minut grala w "10", nie pokazaliśmy nic co uprawniałoby nas do gry w barażach. Obie bramki zdobyliśmy po stałych fragmentach gry i to jest jakiś plus, ponieważ o grze naszego zespołu w ataku pozycyjnym nie można nić dobrego powiedzieć. W pierwszej połowie gdy Łotysze mieli jeszcze sporo ambicji i sił 2 razy pod naszą bramką zrobiło się bardzo gorąco /strzał w słupek i niewykorztsana setka/ i mielismy w tych sytuacjach wiecej szczescia niz rozumu.
    Tak wiec cieszy zwyciestwo, ale obawiam sie ze na Szewdow to bedzie jednak o wiele za malo i szczytem naszych mozliwosci w tym spotkaniu bedzie wynik 0-0 :P

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...i ślepej kurze trafi się ziarno...

    Jestem zdumiony że aż 2:0 wygrały nasze patałachy...
    No ale teraz mecz ze Szewcją, która pokaże nam nasze miejsce w szeregu...

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    508
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym tak w euforie nie popadal. To dopiero pierwszy krok do awansu, a wiecej an temat naszej pilki i poziomu przed ME bedzie mozna powiedziec, po meczu ze Szwecja... to nasz najwazniejszy rywal do bicia.

    Owszem, to zwyciestwo bylo konieczne, ale najwazniejszy jest teraz mecz ze Szwecja...

    Moj typ 1:2 :(

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam takie pytanko co do meczu Polska-Szwecja!

    czy zna ktos moze ceny biletow ??

    z gory dzieks za info!

    Pozdro.
    Jesli chodzi o bilety na Polska - Szwecja ( młodzieżowka ) w WODZISŁAWIU to ceny wejsciowek na ten mecz wynosza juz od: 10 zł. WSZYSTKICH GORĄCO ZAPRASZAM !!!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DOBRZE ZE NASI WYGRALI TO CIESZY:)ALE STYL W JAKIM TO ZROBILI JUZ NIE ZADOWALA.W SRODE NIE MAMY SZANS ZE SZWECJA,POPROSTU ONI OBNAZA WSZYSTKIE BRAKI NASZEJ REPREZENTACJI.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Samego meczu nie będę komentował ani za dużo o nim nie mogę powiedzieć, ponieważ go nie widziałem (oglądałem tylko skrót - bramki niezłe:)). Na pewno wygrana może cieszyć, bo gdyby nie to zwycięstwo to polska piłka byłaby już na dnie! No, ale w środę mecz ze Szwecją no i raczej wrócimy do naszej szarej piłkarskiej codzienności. Przez kilka dni znowu wielu dziennikarzy i kibiców będzie żyć nadzieją, że mamy szanse pokonać Szwedów po czym nasi chłopcy wyjdą na boisko i "zagrają swoje"!
    pozdr

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz z Lotyszami nie byl rewelacyjny. Zeby zremisowac ze Szwecja musimy byc spelnionych kilka warunkow:
    - nie mozemy byc tak podenerwowani
    - maksimum koncentracji i zaagazowania przez cale 90 min.
    - Szwedzi musza nas zlekcewazyc

    Oto sklad jaki ja bym wystawil:
    bramka: Dudek
    obrona (od prawej): Klos, Bak, Hajto, Zewlakow
    pomoc (od prawej): Kosowski, Szymkowiak, Sobolewski, Krzynowek
    atak: Saganowski, Zurawski

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Stawiałem na dwie wygrane naszych więc na razie się nie pomyliłem. Jednak po stylu w jakim wygrali z Łotwą obawiam się, że mój typ może się nie sprawdzić.
    W środę zapowiadają się niezłe emocje oby pompa wytrzymała.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    W gazetkach zaczyna się słynny hurraoptymizm, więc może być baaaaardzo źle, ale ja twierdzę, że Szwedzi nie potrafią grać w piłkę, są nudni, tylko konsekwentni, słowiańskie dusze im pokażą :P

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo przegranej jestem myśli, że awansujemy do baraży ale przegramy w nich.
    1. Szwecja wygra bo od kilku lat nie przegrała meczu w eliminacjach, więc nie bedą chcieli tej statystyki popsuć.
    2. Z Węgrami wygramy bo Łotwa z nimi łatwo wygrała czyli Węgrzy nie są już tak groźni jak na wiosne.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dla mnie we wczorajszym meczu po stronie polskiej były dwa pozytywy.
    1. Mimo 2 wpuszczonych bramek podobała mi się gra Dudka.
    2. Krzynówek. Piłkarz z Norymbergi jako jedyny w naszym zespole w każdym meczu udowadnia że w pełni się poświęca dla drużyny.
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz jaki był każdy widział. Kilka akcji w wykonaniu naszych było całkiem, całkiem, ale im bliżej szwedzkiej bramki tym większa panika. Szwedzi za to grali spokojnie, prawie jakby byli u siebie. Cóż, różnica klas.
    Nie wiem jak można powoływać Hajtę, który swoim zachowaniem osłabia tylko drużynę. Jeśli nie potrafi powstrzymywać się od debilnych zachowań typu chamski faul itp. to co on w ogóle robi w reprezentacji. Nigdy nie lubiłem tego gościa właśnie za prymitywne chamstwo na boisku. Nie twierdzę, że gdyby grał do końca lub za niego powołany byłby ktoś inny wygralibyśmy, czy zremisowalibyśmy ze Szwedami. Pozytywnym aspektem tej czerwonej kartki będzie absencja Hajty przynajmniej w następnym meczu (i oby w kilku jeszcze).
    A czy awansujemy, czy nie to nie ma chyba większego znaczenia ze względu na nieprawdopodobne, graniczące z niemożliwym osiągnięciem czegoś przyzwoitego w samych rozgrywkach. Mam dosyć meczów tej drużyny z serii „każdy następny o wszystko” w oczekiwaniu na cud.

    __________

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    No i bezwtydne chamy znowu przegrały, jak tu im kibicować, tylko Krzynówek i Sobolewski grali na poziomie, Janas chyba z kimś się na łby pozamieniał, w sumie nawet nie ma z czego wybierać, może lepiej byłoby wystawiać np. Legię WAR - SZA - WA ??????????????? :):):)

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo chlopaki! Bronili sie az 2 minuty. To trzeba docenic. Z taka gra to mozemy zapomniec o Euro. Jak mozna w tak glupi sposob stracic bramke, to ja tego nie moge pojac. Gra na stojaka, jedynie Krzynowek gryzl trawe. Poza tym Polacy wrecz skompromitowali sie przed wlasna publicznoscia.


  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas na zmiany !
    Dragomir Okuka na stanowisko selekcjonera i myslimy juz o 2006 r. !

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie to już wk.urwia ciągle winny trener! Jak Engel na początku przegrywał też na nim psy sie wieszało!
    To nie wina selekcjonera tylko piłkarzy, jak im zależy to wygrają.
    Jestem na 90% pewny, że zagramy w barażach i tylko w barażach.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...i ślepej kurze trafi się ziarno...

    Jestem zdumiony że aż 2:0 wygrały nasze patałachy...
    No ale teraz mecz ze Szewcją, która pokaże nam nasze miejsce w szeregu...
    autocytat... przedmeczowa opinia wystarczy za komentarz

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    wegrzy przynajmniej zremisowali ze szwedami u siebie nasi jakos tego nie
    dokonali wiec nie wiem jak mozna mowic ze my tak wygramy nastepny hura
    optymista - tak jak ci trzej w tym studiu , siedza i glupoty ludziom
    opowiadaja ehhh
    jedyny co sie nie boij prawdy mowic Tomaszewski nie jest dopszczany przed
    kamere zeby im nie psuc nastrojow ..
    od 30 paru lat nasi nic konkretnego nie wygrali poza jednym fuksem ale raz
    na 30 lat to nawet psu jajca zablysna , a pan Engel bedzie do konca zycia na
    tym jechal choc i tak mu na tych mistrzostwach prawie wszyscy skopali dupsko
    :)

    teraz nawet nie ma bambusa zeby im bramki strzelal :)

    moze sie fuksnie i wygraja w co watpie ..

    a tak wogole byly by niezle jaja jak by ta lotwa zajela 2 miejsce hehe 70
    druzyna na swiecie cool a nasi przed ostanie miejsce jestesmy lepsi tylko od
    san marino wow mistrzowie wiecej kaski im dac po te kilkadziesiat tysiecy co
    dostaja miesiecznie na glowe to troche zamalo :)
    wogole to mamy najslabasza grupe jak by ktos chcial zauwazyc ..

    to moze starczy bo ekspeci sie zdenerwuja ;)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas na zmiany !
    Dragomir Okuka na stanowisko selekcjonera i myslimy juz o 2006 r. !

    Jasne:P Po pierwsze to musi miec obywatelstwo Polskie.Mnie juz denerwuja te teksty o trenerach .nawet tutaj sam Ser Ferguson nic by tu nie zrobił ,on nie gra tylkko piłkarze , a taktyka jak na ten mecz była dobra ,tylko ja musza wypełnic piłkarze a nie trener!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •