Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 448

Wątek: Ostrów 2004 - Jędrzejak, A. Fajfer, Klingberg, Ferjan, Tajchert, Jaziewicz, Latosi, Pietrzyk, Dym !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ostrów 2004 - Jędrzejak, A. Fajfer, Klingberg, Ferjan, Tajchert, Jaziewicz, Latosi, Pietrzyk, Dym !

    Chociaż do barażu jeszcze trochę czasu (12.X), to jednak warto założyć już ten temat. Pewne jest, że w dwumeczu o I ligę zmierzą się zespoły zza miedzy - Ostrów i Rawicz. Proponuję podyskutować co do wyniku dwumeczu...


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Będzie to bardzo ciekawy dwumecz.Spotkają się drużyny o zbliżonym potencjale i naprawdę każdy wynik jest możliwy.Myślę,że żadne typowania nie mają tutaj większego sensu.:):):)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Własnie ze maja sens rozwazania.
    Rawicz na 100% wygra ten dwumecz - pozytywnie rozwija sie Nowaczyk i moim zdaniem juz po 1 meczu bedzie pozamiatane.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    30-08-2003
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po kilku komentarzach ludzi z Ostrowa uważam, że nie zasługują oni na I lige. Sam ich trener - Romuald Łoś powiedział, że oprócz Stojanowskiego i obcokrajowców reszta to mięczaki

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po kilku komentarzach ludzi z Ostrowa uważam, że nie zasługują oni na I lige. Sam ich trener - Romuald Łoś powiedział, że oprócz Stojanowskiego i obcokrajowców reszta to mięczaki
    Nie wiem o jakich ludziach mówisz, może troszke szczegółów???

    A co do "trenera" Łosia, to powinien on stracic pracę juz po pierwszym meczu z GKM. A to zo znoow wywinął wczoraj to woła o pomste do nieba. Naet nie ma pojęcia nic na temat próby toru...

    Co do barazy, to mecz w Ostrowie będzie zacięty, niestety w Rawiczu szkoda mówić. Panowie Kwaitkowski, Tajchert, Latosi z tym co pokazali podczas wczorajszego meczu nie nabawia zbytnim optymizmem.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nic tylko poprostu KOLEJARZ na 100%to ten dwumecz wygra,mało tego wygramy i w Ostrowie!nasi obcokrajowcy mimo ze w 1 lidze nie spisują sie najlepiej,to w Ostrowie zarobią wreszcie za te same trojki,podobnie zreszta jak caly krajowy sklad!

    RAWICZ KOLEJNY RAZ W 1 LIDZE!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    30-08-2003
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mowię u ludziach, którzy z obelgami wypowiadają się w wątku meczu GTŻ-INTAR

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem niemal pewny, że "niedzwiadki" zostaną w I Lidze. Na własnym specyficznym torze powinni wygrać bez problemu i to wyraźnie. Świderski, Dym, obcokrajowcy i teraz jeszcze Nowaczyk powinny wystarczyć na ekipe z Ostrowa.

    Pozdro!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja się zastanawiam czy w ogóle do barażu dojdzie, bo reforma lig wisi w powietrzu... i kto wie czy wysiłki i mobilizacja obu team'ów nie pójdzie na marne.

  10. Powrót do góry    #10
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejarz jest zespołem zdecydowanie mocniejszym. Jeśli pojadą z dwójką obokrajowców to Ostrów będzie bezradny. Sam Stojanowski i duet obcokrajowców to zdecydowanie za mało.
    Heh nie zdziwię się jeśli po jakimś czasie okaże się, że bedą 2 ligi wówczas ten baraż będzie bez znaczenia :D

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A ja powiem tak: w poprzednim sezonie prawie każdy (oprócz kibiców Warszawy) wręcz pukał się w głowę kiedy ktoś powiedział że Warszawa wygra z Opolem baraże. Tym bardziej że Opole na przedostatnim miejscu znalazło się dopiero na koniec rozgrywek a przez znaczną część sezonu (z tego co pamiętam) było stosunkowo blisko pierwszej czwórki.

    A potem pojechali do Warszawy i oberwali solidnie.

    Więc pomimo, iż ja również uważam Rawicz za faworytów, to żadnych pieniędzy bym na nich nie postawił ;)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wyniku nie byłbym taki pewien. Może działacze z Ostrowa przekupią najlepszych zawodników z Rawicza, tak jak to miało miejsce w przypadku przekupienia najlepszego krajowego zawodnika T.Ż. Łódź przez meczem z Opolem. No i wtedy wynik może być rózny.

    A sprawą Fierleja, to się powinna zająć GKSŻ. I to na poważnie. Bo jeżeli mecze mają się rozstrzygać w ten sposób, to ja dziękuję za taki żużel...

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ja wyniku nie byłbym taki pewien. Może działacze z Ostrowa przekupią najlepszych zawodników z Rawicza, tak jak to miało miejsce w przypadku przekupienia najlepszego krajowego zawodnika T.Ż. Łódź przez meczem z Opolem. No i wtedy wynik może być rózny.

    A sprawą Fierleja, to się powinna zająć GKSŻ. I to na poważnie. Bo jeżeli mecze mają się rozstrzygać w ten sposób, to ja dziękuję za taki żużel...
    Ten Twoj wpis jest bardzo zlaosny
    kazdy tu psize o czystum sporcie a Ty wyjezdzasz tu ze naszych zawodnikow przekupia
    a skad ta pewnosc ze ostrow przekupil Fierleja???
    a co do meczu to jestem jak zawsze optymista i mysle ze wygramy ten dwumecz
    Wilson i Topinka jeszcze nie jechali na wyjezdzie teraz pojada i razem zrobia ok.25 punktow do tego Swiderek Dym no i .....Nowaczyk no i pozamiatane
    Oczywiscie jezeli do tych barazy dojdzie:P

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A sprawą Fierleja, to się powinna zająć GKSŻ. I to na poważnie. Bo jeżeli mecze mają się rozstrzygać w ten sposób, to ja dziękuję za taki żużel...
    Tak jak sprawą Jensena "sprzedawczyka"... i wielu innych "szybko zarabiających" zawodników...
    tylko co mu udowodnią... co mu zrobią.. nikt nikogo za rękę nie złapał i dowodów nie ma...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do baraży pewnie dojdzie. I Rawicz powinien pewnie wygrać. Różnica w potencjale zawodników, oraz objeżdżenie w I-szej lidze przemawia na korzyść "Niedźwiadków". Skłąd personalny jak na pierwszą ligę nie za mocny ale na Ostrów wystarczy z nawiązką. Myślę oczywiście o dwumeczu bo w Ostrowie może byc róznie.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten Twoj wpis jest bardzo zlaosny
    kazdy tu psize o czystum sporcie a Ty wyjezdzasz tu ze naszych zawodnikow przekupia
    a skad ta pewnosc ze ostrow przekupil Fierleja???
    Jak widać ten sport wcale nie jest taki czysty.
    Przede wszytkim o sprawie podejrzenia o przekupstwo publicznie powiedział prezes T.Ż. Łódź Mariusz Filanowski na łamach łódzkiej gazety Express Ilustrowany, a w internecie ten artykuł jest dostępny w serwisie Nasze Miasto pod adresem http://lodz.naszemiasto.pl/sport/296643.html

    Jeżeli publicznie mówi się o takiej sprawie, to uważam, że powinna się nią zająć i szybko wyjaśnić dla dobra całego sportu żużlowego GKSŻ. Uważam, że nie można tego zostawić bez wyjaśnienia, bo zarzuty postawione publicznie są zbyt poważne.

    Ja ze swojej strony wysłałem maila do PZM z treścią artykułu i prośbą o wyjaśnienie tej sprawy. Jednak osobiście mam wątpliwości, czy ktokolwiek z władz PZM, któremu podlega GKSŻ zainteresuje się tą sprawą.

    A co do tego skąd mam pewność, że Ostrów przekupił M.Fierleja. Pewności takiej nie mam ale:
    * Fierlej ma jechać na turniej do Francji i stamtąd prosto na mecz do Opola, ale do Francji wcale się nie udaje.
    * W czasie trwania meczu w Opolu zawodnik widziany jest w Lesznie.
    * Zawodnik nie informuje klubu o tym, że nie może się pojawić na meczu z jakiś powodów, tylko po prostu na mecz się nie stawia bez słowa wyjaśnienia.

    Wnioski każdy może wyciągnąć sam. Ja nie mogę znaleźć innego racjonalnego wytłumaczenia tej sprawy. Może ktoś mi pomoże...?

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wedlug mnie rawicz moze w ostrowie przegrac a le u siebie raczej po za zasiegiem moj typ to 47-43 dla ostrowa moja propozycja skladow

    1.P.Dym
    2.A.Korolew
    3.S.Wilson
    4.M.Mróz
    5.T.Topinka
    6.M.Nowaczyk
    7.P.Świderski
    8.R.Chinski

    wedlub mnie nowaczyk powinien objechac caly mecz a swiderski wrazie slabej postwy korolewa mroza moze jechac a w rawiczu typuje 54-36

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten Twoj wpis jest bardzo zlaosny
    kazdy tu psize o czystum sporcie a Ty wyjezdzasz tu ze naszych zawodnikow przekupia
    a skad ta pewnosc ze ostrow przekupil Fierleja???
    Jak widać ten sport wcale nie jest taki czysty.
    Przede wszytkim o sprawie podejrzenia o przekupstwo publicznie powiedział prezes T.Ż. Łódź Mariusz Filanowski na łamach łódzkiej gazety Express Ilustrowany, a w internecie ten artykuł jest dostępny w serwisie Nasze Miasto pod adresem http://lodz.naszemiasto.pl/sport/296643.html

    Jeżeli publicznie mówi się o takiej sprawie, to uważam, że powinna się nią zająć i szybko wyjaśnić dla dobra całego sportu żużlowego GKSŻ. Uważam, że nie można tego zostawić bez wyjaśnienia, bo zarzuty postawione publicznie są zbyt poważne.

    Ja ze swojej strony wysłałem maila do PZM z treścią artykułu i prośbą o wyjaśnienie tej sprawy. Jednak osobiście mam wątpliwości, czy ktokolwiek z władz PZM, któremu podlega GKSŻ zainteresuje się tą sprawą.

    A co do tego skąd mam pewność, że Ostrów przekupił M.Fierleja. Pewności takiej nie mam ale:
    * Fierlej ma jechać na turniej do Francji i stamtąd prosto na mecz do Opola, ale do Francji wcale się nie udaje.
    * W czasie trwania meczu w Opolu zawodnik widziany jest w Lesznie.
    * Zawodnik nie informuje klubu o tym, że nie może się pojawić na meczu z jakiś powodów, tylko po prostu na mecz się nie stawia bez słowa wyjaśnienia.

    Wnioski każdy może wyciągnąć sam. Ja nie mogę znaleźć innego racjonalnego wytłumaczenia tej sprawy. Może ktoś mi pomoże...?
    Ja Ci to wyjaśnię:
    po prostu przez długi czas Fierlej jeżdził za darmo i w końcu zrobił klubowi na złość!. Jemu nie bardzo zależy bo i tak nie będzie jeżdził tam w przyszłym sezonie!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po prostu przez długi czas Fierlej jeżdził za darmo i w końcu zrobił klubowi na złość!. Jemu nie bardzo zależy bo i tak nie będzie jeżdził tam w przyszłym sezonie!
    ???
    Masz bardzo dziwne informacje. Można wiedzieć skąd?
    Z tego co ja wiem, to zawodnicy dostawali regularnie wypłaty. A przed samym meczem z Opolem Fierlej poprosił o 8 000 zł na remont silnika i je dostał! I chciał zrobić klubowi na złość narażając się na dyskwalifikację i dotkliwe kary finansowe???Twoje wyjaśnienie jakoś nie bardzo mi tu pasuje...

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak tak wszyscy macie super wiadomosci z superbliskiego zrodla :) haha.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja Ci to wyjaśnię:
    po prostu przez długi czas Fierlej jeżdził za darmo i w końcu zrobił klubowi na złość!. Jemu nie bardzo zależy bo i tak nie będzie jeżdził tam w przyszłym sezonie!
    o rany... gdyby wszyscy zawodnicy tak robili to...
    sam pomysl...

    a sprawa Fierleja faktycznie wyglada troche podejrzanie
    ale jakos nigdzie nie widze co ma na ten temat sam
    zainteresowany do powiedzenia, wiec z komentarzami
    proponuje sie wstrzymac...

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    a z tego co ja słszyałem to Łódź jeszcze grosza nie wypłaciła Szatmariemu i gdyby nie jego menager Żyto to po meczu w Ostrowie nie wrocil by do domu bo niemiał by za co

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A ja przypominam, że tematem wątku jest mecz Ostrów - Rawicz, a nie to czy Ostrów przekupił kogoś w meczu II ligi....

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rawicz się utrzyma. Uważam że mają większe szanse w dwumeczu pierwszy mecz o ile się nie mylę będzie w Ostrowie gdzie (chyba) minimalnie wygra Ostrów. Natomiast w drugim meczu Niedźwiadki mając handicap w postaci znajomości własnego toru powinni sobie poradzić bez problemu.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Qrde - jest dylemat.
    Bo jesli mam rozpatrywac upodobania regionalne, to heh, i to i to Wielkopolska:)
    Ale patrzac na to wszystko co sie dzialo i dzieje, to osobiscie chcialbym, aby Rawicz pozostal w Naszych szeregach skromnych:P Przeciez mecze w Rawiczu to niezapomniana sprawa i nie chcialbym za zadne skarby tego stracic:)

    Rawicz bez watpienia jest faworytem tych barazy i nie widze szczerze mowiac innej mozliwosci (no moze poza cudami jakimis:P) jak ich wygranej w dwumeczu.:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qrde - jest dylemat.
    Bo jesli mam rozpatrywac upodobania regionalne, to heh, i to i to Wielkopolska:)
    Ale patrzac na to wszystko co sie dzialo i dzieje, to osobiscie chcialbym, aby Rawicz pozostal w Naszych szeregach skromnych:P Przeciez mecze w Rawiczu to niezapomniana sprawa i nie chcialbym za zadne skarby tego stracic:)
    Oj widzę brat, żeś zadeklarował się jako sympatyk Rawicza w tej konfrontacji...
    Ja w rozdraciu serca nie dokonam wyboru, tym bardziej, iż łupie mnie w kościach, a to nie wróży nic innego jak reformę lig, co oznacza wyjazdy tak do Rawicza jak i Ostrowa :) ... czy ktoś na forum pamięta jeszcze czasy wielkiej sztamy między kibicami Startu i Iskry? :)
    Hmm... przez pamiętny spadek Startu ucichł związek z Apatorem, a potem po spadku Ostrowa z Iskrą...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    480
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Ja wolalbym aby w przyszlym sezonie byl Ostrow bardziej lubie ten zespol niz Rawicza...Choc szanse Ostrowa sa male u sibie maja sznase wygrac ale na wyjezdzie...

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spotkanie barażowe jest niezykle emocjonującą sprawą i szala zwycięstwa prechyla sie na jedna ze stron bardzo często niespodziewanie.
    Ostrów stoi przed niezwykle ciężkim zadaniem ale mozliwosci tej drużyny są na tyle duże że awans w szergi pierwszoligowców jest naprawde całkiem realny.
    Analizując możliowści kadrowe drużyn które stąną w barażowe szranki dochodzę do wniosku że wobec absencji najlepszego juniora Adama Jaziewicza drużyna Kolejarza Rawicz ma zdecydowanie ułatwione zadanie.
    Podopieczni Bernarda Jądera są faworytami tej potyczki ale moim zdaniem zespół Intaru wyjdzie z opresji obronną ręką czego z całego serca mu życzę.
    Matej Ferjan i Peter Ljung prezentują sie o niebo korzytniej niż stranieri z Lesczyńskiej prowinicji moqa tu oczywiście o Topince i Wilsonie.
    Garnitur krajowy przemawia jest wyrównany ponieważ tercet ostrowski : Stojanowski , Tajchert , Latosi nie ustępuje bynajmniej zbytnio rycerzom z Rawicza którymi najprawdopodobnie będą : Dym ,Chiński ,Mróz(ewentualnie Osumek)
    Aspektem który może pozwolić drużynie z Rawicza okazać sie lepszą w kontekście dwóch pojedynków jest na pewno kwestia Juniorów.
    Rawiczanie na tle Intaru prezentuja się pod tym względem wyśmienicie , ponieważ jeden śmiem twierdzić z TOP -10 polskich młodzieżowców Piotr Świderski i czyniący stałe systematyczne postępy Marcin Nowaczyk to typowo zabójcza broń Rawickich ''Niedzwiadków ''
    Szczerze wierze w drużynę Intaru Ostrów aby pokazała rawickiej prowinicji miejsce w szeregu..
    Ostrowianie 3 mam za was kciuki z dalekiego Tarnowa.. ..
    Niech sprawiedliwości stanie sie zadość...


  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze wierze w drużynę Intaru Ostrów aby pokazała rawickiej prowinicji miejsce w szeregu..
    Ostrowianie 3 mam za was kciuki z dalekiego Tarnowa.. ..
    Niech sprawiedliwości stanie sie zadość...
    ech... panie Poeto zebym nie musial Ci przypomniec
    jaka zuzlowa prowincja byla jeszcze niedawno Unia
    Tarnow i jakie to druzyny pokazywaly jej miejsce
    w szeregu...

    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Szczerze wierze w drużynę Intaru Ostrów aby pokazała rawickiej prowinicji miejsce w szeregu..
    Ostrowianie 3 mam za was kciuki z dalekiego Tarnowa.. ..
    Niech sprawiedliwości stanie sie zadość...
    ]
    jaka leszczynska prowincja bo za bardzo Ciebie nie rozumiem...tego tylk oz Twojego "dziela"nie rozumiem...
    a co do reszty to...
    co do naszych i Waszych stranieri w barazach pokaza na co ich stac zarowno mistrzech ceh jak i Wilson z pewnoscia lepiej zaprezentuja sie w barazach niz w dotychczasowych meczach...
    dalej..
    seniorzu u Was i u nas rozwny jest tylko jeden u nas Dym u Was Stojanowski a co reszty to zalezy od dnia...lecz Mroz przed kontuzja zlapal wiatr w zagle
    a co do juniorow to tylko MY MY i jeszcze raz MY...
    pozdrawiam...

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać ten sport wcale nie jest taki czysty.
    Przede wszytkim o sprawie podejrzenia o przekupstwo publicznie powiedział prezes T.Ż. Łódź Mariusz Filanowski na łamach łódzkiej gazety Express Ilustrowany, a w internecie ten artykuł jest dostępny w serwisie Nasze Miasto pod adresem http://lodz.naszemiasto.pl/sport/296643.html

    Jeżeli publicznie mówi się o takiej sprawie, to uważam, że powinna się nią zająć i szybko wyjaśnić dla dobra całego sportu żużlowego GKSŻ. Uważam, że nie można tego zostawić bez wyjaśnienia, bo zarzuty postawione publicznie są zbyt poważne.

    Ja ze swojej strony wysłałem maila do PZM z treścią artykułu i prośbą o wyjaśnienie tej sprawy. Jednak osobiście mam wątpliwości, czy ktokolwiek z władz PZM, któremu podlega GKSŻ zainteresuje się tą sprawą.

    A co do tego skąd mam pewność, że Ostrów przekupił M.Fierleja. Pewności takiej nie mam ale:
    * Fierlej ma jechać na turniej do Francji i stamtąd prosto na mecz do Opola, ale do Francji wcale się nie udaje.
    * W czasie trwania meczu w Opolu zawodnik widziany jest w Lesznie.
    * Zawodnik nie informuje klubu o tym, że nie może się pojawić na meczu z jakiś powodów, tylko po prostu na mecz się nie stawia bez słowa wyjaśnienia.

    Wnioski każdy może wyciągnąć sam. Ja nie mogę znaleźć innego racjonalnego wytłumaczenia tej sprawy. Może ktoś mi pomoże...?
    Przepraszam, ze jeszcze wracam, ale musze cos napisac.

    Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale prawda jest taka, ze gdyby nie gapiostwo Waszego klubu (TŻ Łódź), to w meczu spokojnie mógłby jechać Zywertowski i jestem przekonany, ze wtedy spokojnie wygralibyscie ten mecz. Wtedy całej sprawy by nie było...
    Wypada podziekowac osobie odpowiedzialnej za kontrole nad badaniami zawodnikow.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie Rawicz wygra tą potyczke ponieważ Ostrów ze Stojanowskim i dwoma obcokrawcami jakimi dysponuje a są to Ljung i Ferjan nie dadza sobie rady.Ljung i Ferjan to nie są obcokrajowcy na I lige.A Kolejarz jest "ograną" druzyna I-ligową i ze Swidrem,obco,Dymem i rowno ostatnio jezdzacym Nowaczykiem niebeda mieli problemow z Ostrowem.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam takie smieszno-dziwne pytanko:
    W ekstralidze lidze obowiazuja deflektory na tylne kolo. Nie wiem czy tak jest w pierwszej, napewno nie ma takiego obowiazku w drugiej lidze! Co w przypadku barazu?? Czy obie druzyny pojada bez deflektorow czy tez obie z owym pier-dol-nikiem?
    Pozdro

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CAŁE OPOLE JEST Z KM OSTRÓW !!!!!!!!!!!!!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Filip no ba :D

    Opole też Opole też przyjacielem Intaru jest!!!!!!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    po co sie podniecacie

    I tak razem pojedziecie w przyszlym roku w nowej lidze pod nazwa: DMPL!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam takie smieszno-dziwne pytanko:
    W ekstralidze lidze obowiazuja deflektory na tylne kolo. Nie wiem czy tak jest w pierwszej, napewno nie ma takiego obowiazku w drugiej lidze! Co w przypadku barazu?? Czy obie druzyny pojada bez deflektorow czy tez obie z owym pier-dol-nikiem?
    Pozdro
    Ja tam pamietam zeszłoroczne baraże o Extralige i w tamtych meczach jedździli bez owych deflektorów.Tak,więc skoro w meczu o miejsce w E-lidze jechali bez nich , to napewno nie będzie ich w meczu o I lige.Pozatym spore są koszty zakupy tych częsci.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    A ja mam takie smieszno-dziwne pytanko:
    W ekstralidze lidze obowiazuja deflektory na tylne kolo. Nie wiem czy tak jest w pierwszej, napewno nie ma takiego obowiazku w drugiej lidze! Co w przypadku barazu?? Czy obie druzyny pojada bez deflektorow czy tez obie z owym pier-dol-nikiem?
    Pozdro
    W pierwszej lidze pierdolniki (deflektory) nie obowiązują!
    Mam nadzieje że barażu nie będzie i wszystkie drużyny ( I i II ligi ) pojadą w jednej lidze. Oby tak sie stało !
    Pzdro!
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Dużo wskazuje na to, że jednak baraży nie będzie bo tak czy siak ligi zostaną połączone... Tak więc my się tu będziemy produkować a tutaj się okaże że do takich spotkań w ogóle nie dojdzie ;)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozmawiałem z ludzmi z klubu i oni twierdzą, że baraze będą na pewno.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Rozmawiałem z ludzmi z klubu i oni twierdzą, że baraze będą na pewno.
    a moze jednak...
    najgorsze byloby to gyby baraze sie odbyly
    a ligi i tak by zostaly polaczone
    to bedzie tylko zbedny wydatek
    dla obu druzyn a tak te pieniadze
    mozna zostawic juz nap rzyszly sezon
    pozdrawiam...

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Rozmawiałem z ludzmi z klubu i oni twierdzą, że baraze będą na pewno.
    No wlasnie. Ja sie obawiam, ze liga zostanie "odjechana" w dotychczasowym ksztalcie do samego konca, a jakiekolwiek zmiany i idace za tym konsekwencje beda wprowadzane dopiero po pazdzierniku:( Jesli chodzi o Rawicz i Ostrow, to zreczywiscie szkoda kasy na ten baraz, skoro okaze sie niepotrzebny, ale coz - na wladze nie poradze:(
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Rozmawiałem z ludzmi z klubu i oni twierdzą, że baraze będą na pewno.
    No wlasnie. Ja sie obawiam, ze liga zostanie "odjechana" w dotychczasowym ksztalcie do samego konca, a jakiekolwiek zmiany i idace za tym konsekwencje beda wprowadzane dopiero po pazdzierniku:( Jesli chodzi o Rawicz i Ostrow, to zreczywiscie szkoda kasy na ten baraz, skoro okaze sie niepotrzebny, ale coz - na wladze nie poradze:(
    dokladnie Stamper
    GKSŻjest kochane jacy to sa wspaniali ludzie:p
    i potem sie dizwimy dalczego klubu wycofuja sie zrozgrywk

    GKSŻ czy wy siek iedys zmienicie...

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A sprawą Fierleja, to się powinna zająć GKSŻ. I to na poważnie. Bo jeżeli mecze mają się rozstrzygać w ten sposób, to ja dziękuję za taki żużel...
    Tak jak sprawą Jensena "sprzedawczyka"... i wielu innych "szybko zarabiających" zawodników...
    tylko co mu udowodnią... co mu zrobią.. nikt nikogo za rękę nie złapał i dowodów nie ma...

    Gdyby tak miało być to kto wie, czy Start miał okazję przegrać w tak żałosny sposób tegoroczną ligę.
    O ile sobie przypominam to o wiele wieksze cyrki były w 2000 roku, kiedy to wybitny działacz Grajewski osobiście układał wyniki meczów tak aby utrzymały się dwa jego zespoły: Start i JAG. Wszystko to odbyło się kosztem Ostrowa, który został spuszczony do II ligi.
    Gdyby wówczas tym zajęła się GKSŻ być może oba kluby byłyby dziś na dnie, a jest tylko ŁÓDŹ

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile sobie przypominam to o wiele wieksze cyrki były w 2000 roku, kiedy to wybitny działacz Grajewski osobiście układał wyniki meczów tak aby utrzymały się dwa jego zespoły: Start i JAG. Wszystko to odbyło się kosztem Ostrowa, który został spuszczony do II ligi.
    Pamietam doskonale te "cyrki". Dla kibicow ostrowskich byly one najmniej zabawne...

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •