Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 118

Wątek: Transfery 2004, czyli zachcianki forumowiczów

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Transfery 2004, czyli zachcianki forumowiczów

    Czy macie jakieś przecieki dotyczące zmian w klubach przed przyszłym sezonem?Wiem,że to jeszcze bardzo wczesny termin na takie tematy,ale może już jakieś plotki,info macie w tych sprawach od działczy,zawodników czy znajomych dziennikarzy. Wiadomo jedynie tyle,że Plussz Polonia chce się wzmocnić dwoma juniorami i jednym "nowym"obcokrajowcem.Z junorów to prawdopodbnie Miśkowiak i M.Jabłoński a stranieri to ..nie wiadomo.Mo odejść Kowalik a Krzyżaniak jeszcze zostaje w Bydgoszczy.To tyle z mojej strony.A co u was?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    acha.....

    jeśli chodzi o nowego stranieri to nie będzie to kosztem Lorama.On prawdopodobnie zostanie a do niego zostanie dokoptowany nowy..zamiast Todda.Raczej w meczu będzie mógł startować jeden zagraniczny więc będą się wymieniać meczami.Być może tym stranieri będzie..G.Hancock.
    Pozdrawiam...Jurka Kanclerza i..trenera (wujka)A.Koselskiego.
    Teraz wiecie skąd mogę mieć info?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Polonia chce się wzmacniać kosztem zawodników proponując im wirtualne kontrakty,z których później będzie się trudno wywiązać? Do tego dodać Grand Prix,z którym już w tym roku był problem,,żeby wywiązać się z zobowiązań wobec BSI.Nie za dużo tego jak na możliwości?;)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli chodzi o nowego stranieri to nie będzie to kosztem Lorama.On prawdopodobnie zostanie a do niego zostanie dokoptowany nowy..zamiast Todda.Raczej w meczu będzie mógł startować jeden zagraniczny więc będą się wymieniać meczami.Być może tym stranieri będzie..G.Hancock.
    Pozdrawiam...Jurka Kanclerza i..trenera (wujka)A.Koselskiego.
    Teraz wiecie skąd mogę mieć info?

    Przeciez P. Koselski nie jest juz trenerem...?

    Wujek nie poinformowal jeszcze?

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o transferach bedzie mozna dyskutowac jak beda znane zasady wedlug ktorych bedzie sie walczyc w lidze w 2004 r. Ilu obcokrajowco, ilu juniorow itd. Poki co mozna sobie jedynie gdybac.


    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ..

    JESZCZE SIE SEZON NIEZAKONCZYL A WY JUSH SIE PYTACIE O TRANSFERY CZY NIEZAWCZESNIE TROCHE??

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    a czy....

    ...musi być trenerem,żeby wiedzieć co się dzieje w klubie?Przecież cały czas mieszka w Bydgoszczy i wie co w klubie "piszczy" no nie? Więc takie słowa,że nie jest już trenerem są całkowicie bezpodstawne bo wiele osób nie ma nic wspólnego z klubem a jednak wiedzą co się w klubie "święci"!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stranieri( na 100% po jednym w meczu w kazdym zespole): Sulivan kuszony przez Wrocław, Loram nadal w Bydgoszczy, Adams 9 rok w Unii, Pedersen po raz pierwszy w E-lidz jednak w RKM, Rickardson nadal w Toruniu.
    Do zagospodarowania: Crump(moze do Czestochowy)a Hamil, Hancock Jonson i M.Max mogą mieć problem ze znalezieniem pracy w ekstralidze. No chyba ze Gdańsk lub ZG albo rola dublera.
    Dryml Teem na bezrobociu!!!

    Jesli chodzi o krajowych to wyglada na to ze w transferach bedzie stagnacja.
    Możliwe są następoujące:
    Miśkowiak- do WTSu (za pieniądze) lub do Unii( w przypadku upadłości Poloni.
    Walasek wraca do domu do ZKŻu.
    a Okoń mimo zeszłorocznego zamieszania ma ochote na powrot do Leszna.

    Jeśli będą jeszcze jakieś transfery nie będą miały większego znaczenia.
    Przeczytajcie to jeszcze raz na koniec lutego 2004!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okon do Leszna - buahahaha :D

    No nie to bedzie najbardziej spektakularny transfer 2004. Okon powroci tam, gdzie mu pieniazki placili i wogole mu tam bylo najlepiej. Tak sobie dla jaj zmienil na rok klub, lecz teraz juz do konca kariery bedzie jezdzil w Unii. A tak na powaznie. Bardzo dobrym rozwiazaniem jest jeden obcokrajowiec w meczu(dla Falubazu napewno). Utrzymujemy krajowy sklad(z tym wiekszych problemow nie bedzie), do tego solidny obco(w koncu nie bedziemy pod tym wzgledem odstawac od innych druzyn - czyt. Torun, Czewa) no i zapowiedz Smolenia o walce o zloto w 2004 jest calkiem realna:D Do tego Suchecki lub Marcinkowski(jezeli zakupi mu sie porzadny sprzet) i spoko paka. Teraz tylko pomyslec jaki obcy moglby do as trafic. Adams zostanie zapewne w Unii, Sullivan w Czewie(choc tutaj mozna gdybac, poniewaz Jonsson jest bardziej perspektywicznym zawodnikiem a i swietnie sobie radzi w lidze) w Toruniu trudno mi powiedziec. Dzialacze tej druzyny maja bardzo trudny orech do zgryzienia. Z jednej strony bardzo solidny Crump, a z drugiej nie gorszy, lecz majacy czestsze wpadki Rickardsson. Ja osobiscie bym pozostawil kangura. No i teraz mozna juz zupelnie sie domyslac. Dla mnie Wroclaw napewno zrezygnuje z Herbiego, poniewaz z takimi pieniedzmi beda woleli solidniejszego zawodnika. Z tego co ja przypuszczam przejdzie tam raczej ktos z dwojki rudych(choc tu sa rozne watpliwosci). Sadzac ze druzyna ktora wygra baraze nie bedzie sie liczyla w walce o tych najlepszych, a RKM wejdzie z Pedersenem(choc tego bym nie chcial ale napisze pozniej dlaczego), pozostaja 2 druzyny. Pierwsza z nich jest Bydgoszcz. Zwarzajac na to iz maja problemy finansowe, i na wielkie zakupy funduszy raczej braknie, pozostanie raczej Loram. No i teraz najwieksza niewiadoma:D Falubazik. Jak wiadomo po zawieszeniu Hamilla, u nas nie ma z kim przedluzyc kontraktu(chodzi oczywiscie o 1 obcego). U nas widzialbym takich zawodnikow: Pedersen, Jonsson, Richardsson, Max. W takiej kolejnosci, lecz pierwsza dwojka na tym samym poziomie. Bardziej prawdopodobny jest moim zdaniem Jonsson, i nie mialbym nic przeciwko temu aby zasilil Falubaz w 2004 roku. Wtedy nasz sklad wygladal by zapewne nastepujaco:

    1.Okoniewski
    2.Huszcza
    3.Kurmanski
    4.Swist
    5.Jonsson
    6.Suchecki
    7.Marcinkowski
    8.Klopot/Stojanowski

    Tak jak widac silna paka, i wiem ze powalczymy o cos wiecej niz w tym sezonie za rok. Oczywiscie moje przypuszczenia co do obcokrajowcow byly sformulowane co do 1 obcego, bo watpie naprzykladaby taki Jonsson chcial byc tylko zastepca. Pozdro

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Heh dobrze powiedziane ze na transfery za wczesnie! Ale ja jako kibic Poloni Pila tez mam swoje zdanie.Polonia sie utrzymuje w lidze.Nowy sponsor przedluza umowe,daje wiecej kasy i Pila wcale nie jedzie slabo.Chce zauwazyc ze mamy mlody perspektywiczny zespol BEZ SPRZETU!!!

    skład Polonii w 2004

    1.T.Gapinski
    2.M.Frankow
    3.Obcokrajowiec(jakis mlody typu Jonsson ;) )
    4.K.Pecyna
    5.R.Miskowiak.
    6.K.Klecha
    7.M.Szczepaniak
    8.Mich.Szczepaniak

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt mimo że sezon jeszcze trwa, ale już wiadomo że w Lesznie nie zostanie Jacek Rempała
    Wiem to z samego źródła - szefa Agromixu

    a Okoń mimo zeszłorocznego zamieszania ma ochote na powrot do Leszna.
    bueheheheh :D :D :D

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wątek bezsensowny...
    Jak myślicie? Czy Tomasz Gollob będzie w przyszłym roku jeździł na Goddenach, Jawach czy może Suzuki? Chyba na Suzuki, bo taki mam przeciek.
    Pozdrawiam dziadka koleżanki mojej kuzynki Otto Weissa.
    Teraz już wiecie skąd mam info:)

    Dziwię się że jeszcze nikt z moderatorów nie zamknął tego tematu.

    "a Okoń mimo zeszłorocznego zamieszania ma ochote na powrot do Leszna."
    No i wreszcie wszystko jasne! Kibice Unii a zwłaszcza prezes Rufin mimo zeszłorocznego zamieszania też mają ochotę na powrót śniętego do Leszna. Udowodnili to na meczach pomiędzy Unią i ZKŻ, mimo udawanej nienawiści wielu jednak ukrywało tęsknotę za Okoniewskim. ŚMIECH NA SALI!


    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym jednym obcokrajowcem w drużynie, to nic nie jest jeszcze przesądzone, więc ja na nowy sezon propnowałbym, aby Sullivan wrócił do klubu w którym zaczynał swoją przygodę z polską ligą (Crumpowi załatwi się polskie obywatelstwo:P) i w ten sposób mamy całkiem niezły projekt składu Apatora na sezon 2004:

    1. P. Protasiewicz
    2. R. Sullivan
    3. J. Crump
    4. R. Holta
    5. T. Rickardsson
    6. A. Miedziński
    7. J. Kołodziej
    8. W. Jaguś (rez.)

    Bajerskiego przesunąłbym na stanowisko barmana w toruńskim "SpeedwayPubie" (w tej funkcji czułby się chyba o wiele lepiej:P), Sawina do Gniezna albo Unisławia, do Torunia wraca Mirek Kowalik, tym razem w roli asystenta trenera Ząbika, no i jeszcze proponowałbym ściągnąć do nas Chomskiego (Główny Toromistrz Toruński) z Czernickim (Asystent Głównego Toromistrza Toruńskiego), żeby juz nikt więcej nie miał do nas pretensji, że w Toruniu nawierzchnię przygotowuje osoba, która sie nie zna na rzeczy...



  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roderick jeszcze sobie sciagniecie pana "polewaczkowego" (Cieslak)Gwarantuje on najlepszy tor w calej lidze :D
    No a z takimi agentami to u siebie nie przegracie :D

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Ja chcialem tylko poinformować ze ważne kontrakty na sezon 2004 we Włókniarzu mają:

    - Sebastian Ułamek
    - Grzegorz Walasek (może na mały kontrakt, ale to bedzie kosztowało :D )

    Jonssona i Sullivana tez wybijcie sobie z głowy, nie wspominając już o Holcie ! :)

    Zostaje "wam" tylko Pietrzyk :D

    PS. Najbardziej chory pomysł - 1 obcokrajowiec w drużynie !!!!! Jak ktoś nie chce niech sobie nie zatrudnia 2 tylko 1, ale niech nie robi na złość innym !!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS. Najbardziej chory pomysł - 1 obcokrajowiec w drużynie !!!!! Jak ktoś nie chce niech sobie nie zatrudnia 2 tylko 1, ale niech nie robi na złość innym !!!!
    Dla ciebie chory bo macie az 3 obcokrajowcow, odejdzie Andi i co ? nie bedzie Wlokniarza :)

    Jak dla mnie jeden obcokrajowiec to najlepsze rozwiazanie - w koncu Polscy zawodnicy beda jezdzic i nie beda sie tak kompromitowac jak w SWC !

    Jason Crump w ZKZ :D

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Moje zdanie na ten temat

    Proponuję całkowicie zrezygnować z obcokrajowców. Po co mamy mieć najlepszą ligę na świecie? Aby bardziej zaoszczędzić na kasie, rozegrajmy ligę na papierze według średniej KSM. Jednego wieczoru poznamy wszystkich medalistów i spadkowiczów...
    I tak na koniec. Oszczędności, oszczędnościami ale pamiętajcie o kibicach którzy chodzą dla tych dwóch obcokrajowców...
    Za pół roku wchodzimy do Unii. Zawodnicy unijni szeroką ławą wejdą do naszej ligi i utną wszelkie dywagacje...

    Widzę, że wszyscy widzą u siebie w składzie AJ...
    Macie rację, to super zawodnik,
    który pozostanie w Czewie...
    Pozdro

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję całkowicie zrezygnować z obcokrajowców. Po co mamy mieć najlepszą ligę na świecie? Aby bardziej zaoszczędzić na kasie, rozegrajmy ligę na papierze według średniej KSM. Jednego wieczoru poznamy wszystkich medalistów i spadkowiczów...
    I tak na koniec. Oszczędności, oszczędnościami ale pamiętajcie o kibicach którzy chodzą dla tych dwóch obcokrajowców...
    Za pół roku wchodzimy do Unii. Zawodnicy unijni szeroką ławą wejdą do naszej ligi i utną wszelkie dywagacje...

    Widzę, że wszyscy widzą u siebie w składzie AJ...
    Macie rację, to super zawodnik,
    który pozostanie w Czewie...
    Pozdro
    To ja sie wobec tego pytam co to kur... za kibice którzy przychodzą na żużel tylko po to, aby pooglądać sobie 2 obcokrajowców w składzie?? Achaaaaaa, częstochowscy! Ale przecież nie stracicie na tym, bo i tak bedziecie mieli Holte i Sullivana - dwóch obco. jak byk!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że wszyscy widzą u siebie w składzie AJ...
    Hehe ja go nie widze w moim skladzie :D Nie ma tu miejsca dla slabych zawodnikow :P WTS ma Szkota i tak musi zostac !!! Tylko on gwarantuje nam zloty medal DMP. Hehe a tak na powaznie to mam przeczucie ze Rusko zakontraktuje Pedersena (ehh jak ja go nie lubie :() Ostatecznie jeszcze sie zastanawia nad Crumpem. Jesli by go kupil to koniec zuzla we Wrocku nastapi. Jaki wroclawski kibic przyjdzie ogladac takiego rudzielca :x Juz wolalbym aby przyszedl jakis slaby Polaczek (Gollob, a moze Chrzanowski :D )

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Kula

    Inaczej byś się wypowiadał gdyby Pedersen jeździł z Hamillem nadal w ZKŻ...
    Wtedy wszystko byłoby super.
    Teraz gdy nie ma Hamilla pewnie jesteś za tym, aby w ogóle zrezygnować z obcokrajowców?
    Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia...
    Podobnie w innych klubach.
    Gdyby Scotti z Herbim jeździli na miarę oczekiwań, wszystko byłoby ok, gdyby Lukas chodził w lidze tak jak w GP nie byłoby mowy o ograniczeniu liczby obcokrajowców...
    Bardzo krótkowzroczne są te pomysły...
    Pozdro

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla ciebie chory bo macie az 3 obcokrajowcow, odejdzie Andi i co ? nie bedzie Wlokniarza
    Adas, odejscie Andiego tez malo prawdopodobne, jest jak sam mowi z Częstochowie jest dobrze, kazdy go szanuje w przeciwienstwie to NIEKTORYCH innych klubow....

    Co do Transferow mozemy dybac i dybac, Ulamek i Okon mieli zostac w Unii i co ??, Walasek ma jeszcze kontrakt na ROK, czyli tylko wyporzyczenie, a o Sebe Ryana i Ryska jestem spokojny.

    Ciekawia mnie transfery jakie przeprowadza dzialacze z Zielonej Gory, jak to powiedzial pan. R.Smolen "Będziemy Walczyc O Mistrzostwo" wiec ciekaw jestem w jakim skladzie .

    Jakim skladem klub będzie dysponowal dowiemy sie dopiero po zakonczeniu przeprowadzania transferow a do tego jeszcze daleko.

    PS. Widac ze kazdy dba o swoj klub, ten nie odejdzie a ten napewno bo on tu i tu itp. Pozyjemy zobaczymy

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    To ja sie wobec tego pytam co to kur... za kibice którzy przychodzą na żużel tylko po to, aby pooglądać sobie 2 obcokrajowców w składzie?? Achaaaaaa, częstochowscy! Ale przecież nie stracicie na tym, bo i tak bedziecie mieli Holte i Sullivana - dwóch obco. jak byk!!!
    2 obco ?
    Chcesz wiecej takich przypadków jak Holta z obywatelstwami?
    Jeden obcokrajowiec w druzynie to spowoduje na 100%
    Kto nastepny? Ferjan, Powazhny itd

    no ale przeciez widac ze wam to "nie" przeszkadza

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wy niektorzy myslicie?? Ktos sie pyta dlaczego Okon odszedl od Unii skoro mowil ze bedzie w niej jezdzil. Chyba nie sadzisz ze dlatego, aby dojezdzac ze Smigla do Zielonej Góry. Do Leszna ma jak do sklepu, wiec sam odpowiedz sobie dlaczego. A co do tego waszego Jonssona medaliki. Chyba nie myslicie ze chlopak bedzie siedzial w Czewie po to, aby pojechac najwyzerj w polowie meczow??? I tak bedziecie mielim 2 obcych wiec nie macie na co narzekac. Pozdro

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla ciebie chory bo macie az 3 obcokrajowcow, odejdzie Andi i co ? nie bedzie Wlokniarza
    Adas, odejscie Andiego tez malo prawdopodobne, jest jak sam mowi z Częstochowie jest dobrze, kazdy go szanuje w przeciwienstwie to NIEKTORYCH innych klubow....

    Co do Transferow mozemy dybac i dybac, Ulamek i Okon mieli zostac w Unii i co ??, Walasek ma jeszcze kontrakt na ROK, czyli tylko wyporzyczenie, a o Sebe Ryana i Ryska jestem spokojny.

    Ciekawia mnie transfery jakie przeprowadza dzialacze z Zielonej Gory, jak to powiedzial pan. R.Smolen "Będziemy Walczyc O Mistrzostwo" wiec ciekaw jestem w jakim skladzie .

    Jakim skladem klub będzie dysponowal dowiemy sie dopiero po zakonczeniu przeprowadzania transferow a do tego jeszcze daleko.

    PS. Widac ze kazdy dba o swoj klub, ten nie odejdzie a ten napewno bo on tu i tu itp. Pozyjemy zobaczymy
    Heh, to jest aluzja do sytuacji z B. Hamillem... Człowieczku, nie znasz zupełnie sprawy a sie odzywasz? Stul dziób i lepiej nic nie pisz. Oj Jonny, Jonny, nie masz pojęcia...
    Pozdro dla fanów speedwaya....

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Vojtas

    Myślę, że Ferjan czy Poważnyj to tylko preludium...
    Paszporty RP przyjmą tuzy światowego speedwaya.
    Oj będzie się działo...
    Pozdro

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Jak dla mnie jeden obcokrajowiec to najlepsze rozwiazanie - w koncu Polscy zawodnicy beda jezdzic i nie beda sie tak kompromitowac jak w SWC !
    Ja też popieram ten pomysł,żeby w meczu jeździł jeden obcy,ale jeśli chodzi o Polaków to nie wiem czy to coś da,ponieważ czołówka polskich zawodników i tak jeździ w innych ligach a więc na brak startów czy kontaktu z czołowymi zawodnikami świata nie mają co narzekać.Myślę,że bardziej gra tu psychika bądź mentalność naszych orłów (no może poza T.Gollobem),że nie umieją się w najważniejszych momentach sprężyć tak jak np.Szwedzi.:D

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Moja Opinia

    moim zdaniem idealnym rozwiazeniem bylby 1 obcokrajowiec w druzynie ludzie dajmy pojezdzic polakom patrzcie na przyklad osumka sezon sie konczy a on dopiero wyjedzie na pierwszy mecz ligowy i to w ........ opolu!!1 Jak mamy miec mistrzow swiata jak co chwile dajemy polskie obywatelstwa a moze kibice z torunia dadza polskie obywatelstwo crumpowi i rickarssonowi wterdy moze bez obcokrajowcow bedziemy jezdzi co!!!!

    KSZ KROSNO THE BEST
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Czy Bartek Kasprowiak ,Łukaszowie Jankowski ,Romanek się by lepiej nie rozwineli gdyb było dwóch juniorów w składzie podstawowym pewnie kibice Falubazu pamientają jak para Walasek i Kłopot w biegu 7 czyli młodzieżowym wygrywał z każdym czy też para Dobrucki- Okońiewski w Pile czy Okoń się by rozwinoł jak by wtedy zabrakło mu miejsca w składzie?? nie sondze Obcokrajowic bierze takie siana za jeden mecz że by za to moża juniorowi kupić nowy silnik

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Myślę, że Ferjan czy Poważnyj to tylko preludium...
    Paszporty RP przyjmą tuzy światowego speedwaya.
    Oj będzie się działo...
    Pozdro
    No tak racja
    Ferjana i Powazhnego podałem bo to jest pewne ze oni sie już do tego szykuja.
    I tak jak mowisz nie watpie czy nie bedzie Andrzeja Jonsona, Józefa Krampa czy Tomasza Rikardsona.

    PS I zeby ktos nie pomyślał, ze nie jestem za biegiem juniorskim. Chodz nie mamy juz w CKM-ie praktycznie dobry juniorow (sa tylko ci swiezo po licencji) to jestem za tym rozwiazaniem. Wierze w Ciure :) Niech chlopak jeździ :)

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    dada

    Argument super!
    Rozbawiłeś mnie do łez...

    Osa od kilku tygodni zasiada na motocyklu
    Licencję odnowił też coś koło tego...

    Zawodnik po takim rozbracie z torem, motocyklem i zawodnikami walczy o koronę?

    Nie mam nic przeciwko!

    Ale nie w tym sezonie...

    Jakie miny mieliby pozostali zawodnicy z Final Four gdyby zaczął ich wozić zawodnik po tak długiej kontuzji?
    Pewnie wszyscy musieliby zakonczyć kariery...

    Jeszcze raz gratuluję...poczucia humoru

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    czlowieczku z czestochowy mi chodzilo o to ze zawodnik osumek ktory wypowiada sie ze chce jezdzic tylko nie ma gdzie marnuje sie rozumiesz o co mi chodzi czy nie kapujesz a co do mistrzow to chodzilo mi jak mamy miec w polsce mistrzow swiata i tu mi chodzi o wszystkich zawodnikow polskich skoro mlodzi prawie wcale nie jezdza w meczach co to jest 3 starty juniora w meczu no chyba ze jest lepszy to ma 5 ale co 13 bieg i tyle trzeba postwaic na zasady z sprzed kilku lat kiedy byly biegi mlodziezowcow i skonxczyc z ymi obcokrajowcami wam to w czewie lata bo moze byc nawet jeden bo macie holte ale nie oto chodzi w sporcie moze kiedys to zrozumiesz
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    dada

    Osa miał propozycję z Wrocka i Wawy. Sam przyznał, że e-liga dla niego w tym momencie to za wysokie progi...
    Wawa upadła i Osa dostanie szansę startu w Opolu...
    Podałeś bardzo zabawny przykład braku startu polskich zawodników...
    To wszystko...
    Pozdrawiam

    P.S. Bardzo żałuję, ale nie jestem z Częstochowy...

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Denerwuje mnie bezczelne gadanie niektorych osob o spolszczaniu zawodnikow zagranicznych. Gadaja oni ze jezeli bedzie jeden obcokrajowiec w druzynie to beda kolejne spolszczenia. Patrze kto to pisze a to w wieksozsci (jak nie wszyscy) kibice Wlokniarza (nie zebym cos do Was mial). Przepraszam bardzo ale jak do tej pory chyba najbardziej głośnego spolszczenia zawodnika zagranicznego dokonał klub któremu kibicujecie, a jest nim Rune Holta. I jak wy mozecie mowic o kolejnych spolszczeniach?

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I to co pominąłem...

    Inaczej byś się wypowiadał gdyby Pedersen jeździł z Hamillem nadal w ZKŻ...
    Wtedy wszystko byłoby super.
    Teraz gdy nie ma Hamilla pewnie jesteś za tym, aby w ogóle zrezygnować z obcokrajowców?
    Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia...
    Podobnie w innych klubach.
    Gdyby Scotti z Herbim jeździli na miarę oczekiwań, wszystko byłoby ok, gdyby Lukas chodził w lidze tak jak w GP nie byłoby mowy o ograniczeniu liczby obcokrajowców...
    Bardzo krótkowzroczne są te pomysły...
    Pozdro
    Nie wypowiadałabym się inaczej, gdyż byłem za zmniejszeniem liczby obco. do 1 już na końcu tamtego sezonu... wtedy, kiedy wszyscy (w ZG) myśleliśmy że Nicki P. zostanie w Falubazie...

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    BLACKTOP

    Sory wydawalo mi sie ze jestes z czestochowy alemnijsza z tym do samego miasta nie mam nic wkoncu wole was niz te anioly z torunia ostsnio slyszalem ze osa nie ma gdzie jezdzic stad taka moja reakcja a to jest naprawde dobry zawodnik
    Tez cie Pozdrawiam
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie jestem calkowicie za 1 obocokrajwocem w druzynie ! wogole kto byl na spotkaniu z Panem Smoleniem ktory zalatwia sponsora dla calej ligi ten wie ze Ten owy sponsor postawil warunek ze ma jezdzi 1 obokrajowiec w meczu powod prosty : Wyciagaja bardzo duza kase z klubow ! Czestochowa (3 Obockajwocow z Holta na czele ) ,Torun ,Wrocclaw te kluby beda przeciewko takim roziwazania bo bez obckarajowca 2 te kluby nie istanieja !! Musi byc 1 obcokrajowiec bo zuzel w Polsce Upadnie ! a gadanie Vojtasa ze "Jak chcce niech zakontraktuje jedego" - Smiech na sali .

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    A ja wróciłbym to ewentualnych transferów Polonii Bydgoszcz. Mam pytanko, czy sponsorem tych transferów nie bedzie przypadkiem bydgoska Energetyka? Nawet do spółki z "Wodociągami".
    :):):):D

    Co do ligi, to zdecydowanie jeden obcokrajowiec przy obecnym regulaminie kompletowania składu. Ale mam w zanadrzu znacznie lepszy pomysł, który ukróci choćby polskie obywatelstwa dla "straniero" lub próbę skompletowania tzw. "dream-team" przy jednoczesnym zachowaniu dystansu do wolnoeuropejskich prawideł (UE) - ale o tym być może na łamach TŻ :) albo bezpośrednio w rozmowie z Rufinem Sokołowskim.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    slyszalem ze osa nie ma gdzie jezdzic stad taka moja reakcja a to jest naprawde dobry zawodnik

    Nie no Osumek jest *****isty , pokazal to na dzisiejszym treningu. Przegrywal z.... MACIEJEM JADEREM :D :D :D. Ehhhhhh :////

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co mi wiadomo to ma powstac swietochlowice:P i ma tam jezdzic rickardson sulivan i crump z obcow krajowi pepe kurman holta hampel na maly kontrakt z wtsu i ulamek tez na maly kontrakt mlodzierzowcy kasprzak i miskowiak tyle mi tylko wiadomo:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co mi wiadomo to ma powstac swietochlowice:P i ma tam jezdzic rickardson sulivan i crump z obcow krajowi pepe kurman holta hampel na maly kontrakt z wtsu i ulamek tez na maly kontrakt mlodzierzowcy kasprzak i miskowiak tyle mi tylko wiadomo:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

    Wez daj sobie spokoj z takimi ironiami bo nie wnosza one nic do watku a tylko go zasmiecaja.


    Pozdro
    Kacper

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do rozmowy o zpolszczaniu zawodnikow. NIewiem jak to jest w EU ogolnie, ale np w Niemczech jest zazwyczaj tak ze jezeli ktos z kims wezmie slub, to po pierwsze obywatelstwo dostaje po 3 latach, a po drugie musi sie po tym zrzec swojego pierwotnego. NIe wiem czy to jest takie oglne prawo w EU, ale jezeli tak to by bylo jasne ze zaden inny zawodnik (no moze oprocz zawodnikow z jeszcze bardziej slabszych gospodarczo krajow) nie zrzekl by sie swojego pierwotnego obywatelstwa. A jeze li tak nie jest, to bylby to swietny pomysl dla naszego cudownego rzadu ;) Chociaz chyba nikt w to nie wierzy :) POzdrowienia

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem jak najbardziej za tym aby jeździł tylko jeden obcokrajowiec i byłby obowiązek startów 2 młodzieżowców. Wtedy w końcu moze byśmy się doczekali następcę Tomka. Jeden obco to od razu mniejszy budżet klubu, mniej problemów finansowych klubów. Juniorzy - przyszłaby konieczność szkolenia młodzieży co zaprocentuje w przyszłości.
    A co do polskiego obywatelsta zawodników zagranicznych. Nie mam nic przeciwko, ale pod warunkiem, że w zawodach międzynarodowych pod Polską banderą startują i reprezentują nasz kraj.

    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Zgadzam sie jestem calkowicie za 1 obocokrajwocem w druzynie ! wogole kto byl na spotkaniu z Panem Smoleniem ktory zalatwia sponsora dla calej ligi ten wie ze Ten owy sponsor postawil warunek ze ma jezdzi 1 obokrajowiec w meczu powod prosty : Wyciagaja bardzo duza kase z klubow ! Czestochowa (3 Obockajwocow z Holta na czele ) ,Torun ,Wrocclaw te kluby beda przeciewko takim roziwazania bo bez obckarajowca 2 te kluby nie istanieja !! Musi byc 1 obcokrajowiec bo zuzel w Polsce Upadnie ! a gadanie Vojtasa ze "Jak chcce niech zakontraktuje jedego" - Smiech na sali .
    A moze ktos powie mi jeszcze co to za sponsor, jakie ma pojecie o speedway'u albo z jakim miastem jest zwiazany?

    Panowie, tu nie chodzi o ilosc obcokrajowcow. Tu chodzi o glupote dzialaczy, ktorzy wydaja ogromne sumy na zawodnikow, nie majac odpowiedniego pokrycia finansowego. I wierzcie mi, ograniczenie liczby obcokrajowcow do 1 nic nie zmieni!

    Mowicie, ze jacy to ci obcokrajowcy zli, ze wyciagaja duza kase i nie jezdza tak jak powinni. A wiec pytam sie, dlaczego dany prezes wolal zakontraktowac stranieri niz Polaka na tym samym poziomie sportowym? Czyzby jednak w ostatecznym rozrachunku lepiej oplacalo sie zakontraktowac obcokrajowca? A przeciez nigdzie nie ma zapisu o obowiazku kontraktowania dwojki stranieri.

    Zreszta, po wejsciu do Unii takie ograniczenia w ogole przestana miec miejsce (chodzi oczywiscie o zawodnikow z krajow UE).

    P.S. A we Wlokniarzu faktycznie mamy 3 obcokrajowcow. Sa nimi Sullivan, Jonsson i Ruud.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,989
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    jeden obcokrajowiec ? ludzie za przeproszeniem nie pieprzcie glupot o szkoleniu mlodzierzy, w anglii szwecji sobie zawodnicy z innych krajow jezdza a jakos oni nie narzekaja na brak zdobycia w ostatnich latach tytulu IMS. Logiczne jest chyba ze mniejsza ilosc obcokrajowcow, mniej ciekawa liga, bo ja wole chodzic i ogladac Jonssona z Sullivanem a nie partaczy ... Slabsza liga mniej ludzi na trybunach .... a co za tym idzie mniej pieniazkow w kasie ...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U nas w ZG poszukuje sie tylko jednego straniero i ewentualnie krajowca, poziomu Kołodzieja (ale tylko ewentualnie, to zalezy od postawy Swista). Z Falubazu odejdzie Hamill, Janniro, Słabon a na ich miejsce działacze będa sie starali pozyskac Mikaela Maxa, raczej nie ma szans na powrót Pedersena, Sullivan, Loram, Adams, Crump Ricki i Holta to raczej zostaną tam gdzie są.Nie chciałbym widzieć walaska- on juz jest gorszy o Zbysia. Sklad na następny sezon:

    1.Okoniewski
    2.Swist
    3.Max/ ??
    4.Kurmanski
    5.Huszcza
    6.Marcinkowski
    7.Suchecki
    8.Kłopot
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •