Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 96

Wątek: Premiership 2003/2004

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Premiership 2003/2004

    1 kolejka Premiership już za nami. Podopieczni Sir Alexa Fergusona pokonali 4:0 Bolton. Bramki dla Manchesteru zdobyli: Ryan Giggs, Ryan Giggs, Paul Scholes i Ruud van Nisterlooy. Jeszcze przed sezonem Manchester United rozgrywał turniej w USA z którego wywiózł komplet punktów. Nowe nabytki Manchesteru: Markus Neumayer, David Bellion, Eric Djemba-Djemba, Tim Howard (kapitalny bramkarz), Christiano Ronaldo oraz Kleberson. Z Old Trafford pożegnał się: Kirk Hilton, Lee Roche, John Rankin, David Beckham, Ś.P.Jimmy Davis, Danny Webber, Juan Sebastian Veron.

    2 kolejka:

    VS.

    Newcastle - Manchester
    Data: 23.08.2003 (13:00)
    Stadion: St. James Park



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja także kibicuję Manchesterowi United. "Red Devils" mają najwięcej kibiców na całym świecie. Chociaż ostatnio odeszły od tego klubu 2 super gwiazdy : Becks i Veron, ale nadal United jest na czele światowego rankingu. Myslę, że hitem 2 kolejki jest mecz Newcasle - Manchester (relacja na Canal+ Niebieski o 13:00).
    Oto zestaw meczy na 2 kolejke :

    Newcastle United vs. Manchester United

    Bolton Wanderers vs. Blackburn Rovers

    Chelsea Londyn vs. Leicester

    Everton vs. Fulham

    Manchester City vs. Portsmouth

    Southampton vs. Birmingham

    Tottenham Hotspur vs. Leeds United

    Volverhampton vs. Charlton Athletic

    Aston Villa vs. Liverpool

    Middlesbrough vs. Arsenal Londyn

    P.S. Zobaczymy jak będzie. Myślę, jednak, że MU wygra.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis na St. James Park bedzie sie dzialo... wyniki z poprzedniego sezonu 6-2 i 5-3 dla Man Utd mowia same za siebie. Na tych meczach dzieje sie bardzo duzo. A raczej bardzo duzo wpada :) Dzis moze byc podobnie. Tima Howarda przetestuje sam Alan Shearer i ciekawe jaki to bedzie atest :) Patrzac na Howarda na turnee po USA - chlopak jest genialny. Ma znakomity refleks i wyczucie. Podejmuje trafne decyzje. Wroze mu bardzo ciekawa przyszlosc.

    Typ na dzis - Nevcastle - MAn Utd : 2 :)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak powiedzialem. Moj typ sie sprawdzil, a wiec 2 :)

    Snajperzy ukasili tzn Shearer i van Nistelrooy. RED DEVILS mieli cieplo ale opanowali sytuacje i wygrali.

    Ruuuuuuuuuuuud jest jak cala swoja kariere w super formie i bedzie bardzo bardzo trudno zatrzymac tego snajpera. A boski Alan... im starszy tym lepszy.. jak wino :)

    Juz czekam na pojedynek Chelsea Londyn - Manchester United, az mi slinka poleciala :P

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 : 2

    Newcastle United:
    27' Alan Shearer

    Manchester United:
    52' Ruud van Nisterlooy
    58' Paul Scholes
    (2 asysty Roy'a Keane'a)

    Czerwona kartka dla... Sir Alexa Fergusona :)
    Sir Alex Ferguson został zmuszony do oglądania meczu z wysokości trybun, po tym jak otrzymał czerwoną kartkę za niecenzuralne słowa pod adresem arbitra... Zdenerwowanie Sir Alexa Fergusona było reakcją na sytuację z 24 minuty, kiedy to Andy O'Brien nieprzpisowo powstrzymał wychodzącego na czystą pozycję Ryana Giggsa. Sędzia Uriah Rennie udał, że nie widział zdarzenia, nie dyktując rzutu wolnego. Takie chamskie zagranie należało ewidentnie ukarać czerwoną kartką dla O'Briena.

    3 kolejka:
    Manchester United VS. Wolverhampton Wanderers

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to 3 kolejka przed nami... A w sumie to juz trwa. 5 meczów za nami.

    Oto wyniki :

    25-08-2003 r. (poniedziałek) :

    Blackburn Rovers - Manchester City 2:3 (1:1)
    ('44 sam. Trevor Sinclair, '61 Lorenzo Amoruso - '4 Michael Tarnat, '59 Joey Barton, '87 Nicolas Anelka)

    żółte kartki : '27 Kerimoglu Tugay (Blackburn), '33 Sylvain Distin (Man City), '34 Lucas Neill (Blackburn)

    Sędzia: Alan Wiley

    Widzowie: 23 361

    Blackburn Rovers: Friedel - Neill, Taylor, Amoruso, Gresko, Emerton, Flitcroft ('88 Grabbi), Tugay, Reid ('64 Thompson), Cole, Yorke ('57 Jansen)

    Manchester City: Seaman - Jihai, Sommeil, Distin, Tarnat, Wright-Phillips, Bosvelt, Barton, Sinclair, Sibierski, Anelka

    26-08-2003 r. (wtorek) :

    Leeds United - Southampton 0:0 (0:0)

    żółte kartki : '34 Graeme Le Saux (Southampton), '44 Matt Oakley (Sothampton), '45 Dominic Matteo (Leeds), '63 Lamine Sakho (Leeds), '76 Fabrice Fernandes (Southampton)

    Sędzia: Paul Durkin

    Widzowie: 34 721

    Leeds United: Robinson - Kelly, Camara, Matteo, Harte ('82 Richardson), Pennant ('90 Wilcox), Morris ('67 Batty), Johnson, Sakho, Smith, Viduka

    Southampton: Jones - Dodd, Lundekvam, M. Svensson, Le Saux, Fernandes, Delap ('8 Telfer), Oakley, Prutton ('77 McCann), Phillips ('84 Ormerod), Beattie

    Leicester City - Middlesbrough 0:0 (0:0)

    żółte kartki : '18 George Boateng (Middlesbrough), '35 Stuart Parnaby (Middlesbrough), '57 Riccardo Scimeca (Leicester), '64 Lilian Nalis (Leicester), '88 Keith Gillespie (Leicester)

    Sędzia: Graham Barber

    Widzowie: 30 823

    Leicester City: Walker - Curtis, Howey, Thatcher, Rogers, Izzet, Nalis ('72 Deane), Scimeca, Gillespie, Scowcroft, Dickov ('80 Hignett)

    Middlesbrough: Schwarzer - Parnaby, Southgate, Cooper ('46 Stockdale), Davies, Mendieta, Boateng, Juninho, Greening, Job ('80 Ricketts), Nemeth ('80 Christie)

    Portsmouth - Bolton Wanderers 4:0 (0:0)
    ('48 Steve Stone, '57, '88 i '90 (karny) Teddy Sheringham)

    żółte kartki : '13 Florent Laville (Bolton), '39 Kevin Davies (Bolton), '73 Boris Zivkovic (Portsmouth), '76 Simon Charlton (Bolton), '80 Stylianos Giannakopoulos (Bolton), '84 Nigel Quashie (Portsmouth)

    Sędzia: Dermot Gallagher

    Widzowie: 20 113

    Portsmouth: Hislop - Schemmel ('79 Primus), de Zeeuw, Stefanovic, Zivkovic, Stone, Quashie, Faye, Berger, Sheringham, Ayegbini ('84 Pericard)

    Bolton Wanderers: Jaaskelainen - Barness ('40 Charlton), N'Gotty, Campo, Laville, Frandsen ('63 Jardel), Pedersen, Okocha, Gardner, Davies ('63 Giannakopoulos), Djorkaeff

    Charlton Athletic - Everton 2:2 (1:1)
    ('25 karny Jason Euell , '49 karny Jason Euell - '26 Steve Watson, '72 Wayne Rooney)

    żółte kartki : '24 David Unsworth (Everton), '69 Claus Jensen (Charlton)

    Sędzia: Steve Dunn

    Widzowie: 26 336

    Charlton Athletic: Kiely - Young, Fortune, Fish, Hreidarsson, Kishishev ('77 Stuart), Holland, Parker, Jensen, Euell, Bartlett ('75 Cole)

    Everton: Wright - Pistone, Stubbs, Yobo, Unsworth, Watson, Pembridge, Linderoth, Naysmith, Radzinski, Rooney


    Przed nami jeszcze mecze Manchester United - Volverhampton, Liverpool - Tottenham, Birmingam - Chealse, Arsenal - Aston Villa i Fulham - Newcastle.
    W pierwszym meczu faworytami są bez znaczenia piłakrze MU. Volves nie będzie miało większych szans w tym meczu. Trener Man Utd powinien dać szansę rezerwowym i młodzieży, a także nowym nabytkom - Kleberson i Cristiano Ronaldo.
    W meczu Liverpool - Tottenham może być różnie, ale osobiście wierzę, że "The Reds" zwyciężą. Jest to z pewnością najciekawszy mecz tej kolejki
    Bigmingham - Chealsea. Tutaj Londyńczyków będzie czekał wielki bój. Może nie pójść im tak łatwo z byłym klubem "Świerszcza".
    Arsenal i Newcastle powinni bez żadnego problemu zwyciężyć.
    Jeszcze raz życzę mojemu ulubionemu klubu - Manchesterowi United - zwycięztwa i 1 miejsca w tabeli :)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Manchester United - Wolverhampton 1:0
    10' O'Shea

    Chciałem, aby Ruud van Nisterlooy postrzelał jeszcze w kilku najbliższych meczach chociaż po bramce, no ale nie udało się. Niskie zwycięstwo, ale jednak są ważne 3 punkty.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    4 kolejka Premiership rusza już w sobotę, więc możemy zacząć już dyskutować.

    Oto terminarz 4 kolejki :

    Aston Villa - Leicester x
    Bolton - Charlton 2
    Chelsea - Blackburn 1
    Everton - Liverpool 2
    Middlesbrough - Leeds 2
    Newcastle - Birmingham x
    Tottenham - Fulham x
    Wolverhampton - Portsmouth 2
    Man City - Arsenal 2
    Southampton - Man Utd 2


    Najciekawsze mecze tej kolejki to Everton - Liverpool i Man City - Arsenal. Ciekawie też może być w meczach Tottenham - Fulham i Newcastle - Birmingham. Moje typy wstawiłem przy meczach.
    Po tej kolejce mam nadzieję, że liderem zostanie Manchester United. Arsenal zremisuje, a "Red Devils" zwyciężą i wszystko pasi.

    P.S. Na Canal+ Niebieski transmitowany bedzie mecz Everton - Liverpool ;)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.S. Na Canal+ Niebieski transmitowany bedzie mecz Everton - Liverpool
    Natomiast w niedzielę o godzinie 17 na żywo na Canale+ Niebieskim transmisja meczu Manchester City : Arsenal - let's go Gunners :):):) Może należałoby zmienić temat tutaj prowadzonych dyskusji z "3 kolejka Machester Utd." na np "Premiersip 2003/04" i wtedy będzie można tu dyskutować ogólnie o całej lidze angielskiej.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W związku z tym,że w czytanym wątku dyskusja toczy się nie tylko o samym Manchesterze United a o całej lidze angielskiej pozwoliłem sobie na zmianę tytułu topicu.


  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na Stamford Bridge zapowiada sie ciekawy pojedynek :) Mam jednak nadzieje ze londynska Chelsea upora sie spokojnie z Blackbeurn. Chcac zaistniec w PREMIERSHIP takie mecze powinny byc spacerkiem :) OBY :)

    Manchester jedzie do Southamptonu. Tam tez zapowiada sie ciekawie :) Phillips i Battie moga zrobic prawdziwe obszczeliwanie brameczki strzezonej przez Howarda. Zobaczymy czy tym razem zachowa czyste konto.

    Arsenal musi pokonac swojego bylego bramkarza Seamana :) 40 latek jednak nie jest w imponujacej formie czyli The Gunners moga sobie zrobic polowanie na brameczki :)

    Podsmowujac 3 wielkich chyba dopisze po 3 punkciki w tabeli :)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    EVERTON - LIVERPOOL 0:3

    169. derby Liverpoolu zwyciężyli goście - FC Liverpool. W ten sposób wygrali swój pierwszy mecz w tym sezonie. 2 bramki strzelił Michael Owen, a jedną nowy nabytek "The Reds" - Harry Kewwel. Brawa dla Liverpoolu, życzę im dalszych zwyciężtw (oprócz meczow z MU ;) ). W dzisiejszym meczu ponownie zawodnikiem meczu został Jerzy Dudek Polak kilkakrotnie raował swoich kolegów od utraty bramki. Piłkarze Evertonu strzelali z dystansu, z bliska, nic nie pomagało na Jurka. Był po prostu niesamowity.
    Pierwszy gol padł po prostopadłym podaniu Kewella do Owena. Micheal uderzył z 16 metrów i zdobył bramkę. Drugiego gola także zdobywa niezawodny napastnik Liverpoolu. Baros przprowadził piękną akcję lewą stroną boiska i podał piłkę Owenowi, który płaskim uderzeniem pokonał Simonsena. Zaś trzecią bramkę zdobył Harry Kewwel. Owen dośrodkowuje z prawej strony, piłkę głową wybija obrońca Evertonu, a Harry z 18 metra niepilnowany pakuje piłkę do siatki. Piękny gol.
    Brawa dla Jurka za wspaniałą grę, a dla całej drużyny za zwycięztwo.

    Everton - Liverpool 0:3 (0:1)
    ('39 i '52 Owen, '80 Kewell)

    Żółte kartki : '3 Naysmith (Everton), '33 Watson (Everton), '51 Kewell (Liverpool), '54 Finnan (Liverpool), '65 Baros (Liverpool), '83 Rooney (Everton)

    Sędziował : M. Riley

    Everton: Simonsen - Pistone, Yobo, Stubbs, Unsworth ('46 Gravesen), Watson, Linderoth ('71 Ferguson), Pembridge, Naysmith, Radzinski, Rooney

    Liverpool: Liverpool: Dudek - Finnan, Biscan, Hyypia, Carragher, Gerrard, Diouf ('89 Riise), Smicer ('73 Murphy), Kewell, Baros ('73 Heskey), Owen


    P.S. Jak narazie po 20 min. Blackburn prowadzi na wyjeździe z Chelsea 1:0 ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Chelsea dało ciała remisując na własnym boisku z Blackburn 2-2, jeżeli walczy się o najwyższe cele to takie spotkania trzeba bezwzględnie wygrywać. Nie popisało się również Newcastle, które przegrało na własnym boisku z Birmingham 0-1. Ale ten zespół jest chyba jeszcze w szoku po przegranym spotkaniu z Partizanem o Ligę Mistrzów :P. Zobaczymy co jutro pokażą Man Unietd i Arsenal.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj odbyło się 7 spotkan Premiership. Zostały tylko dwa : Man City - Arsenal i Southampton - Man Utd.
    Oto wyniki dotychczasowo rozegranych meczy :

    30 SIERPNIA (SOBOTA) :

    Aston Villa - Leicester 3:1 (3:0)
    ('9 sam. Thatcher, '10 i '16 Angel - '53 Izeet)

    Bolton - Charlton 0:0 (0:0)

    Chelsea - Blackburn 2:2 (1:1)
    ('45 Mutu, '63 kar. Hasselbaink - '1 i '58 Cole)

    Everton - Liverpool 0:3 (0:1)
    ('39 i '52 Owen, '80 Kewell)

    Middlesbrough - Leeds 2:3 (0:1)
    ('60 Nemeth, '63 Paulista - '16 Sakho, '79 Camara, '89 Viduka)

    Newcastle - Bimingham 0:1 (0:0)
    ('60 Dunn)

    Tottenham - Fulham 0:3 (0:1)
    ('23 i '67 Hayles, '71 Morte)

    Wolverhampton - Portsmouth 0:0 (0:0)


    31 SIERPNIA (NIEDZIELA) :


    Southampton - Manchester United -:- (-:- )

    Man City - Arsenal -:- (-:- )


    Czyli jednak spotkanie beniaminków Volves z Portsmouth zakończyło się bezbramkowym remisem. Tym razem i Teddy nie pomógł. Szkoda, ale przynajmniej "wilki" mają swój pierwszy punkt...
    Napewno niespodziewałem się, że Tottenham przegra tak wysoko u siebie z Fulham. Sądziłem nawet, że Hotspur spokojnie wygra. Jednak to nie był taki łatwy meczyk.
    Następną porażką gospodarzy jest przegrana Newcastle z Bimingham. "Sroki" są napewno zmęczone po meczach eliminacyjnych do Ligi Mistrzów, a na Bimingham trzeba zawsze uważać.
    Kolejne zwycięztwo gości to triumf Leeeds nad Middlesbrough. Mecz był zacięty do ostatnich minut. Leeds miało ciężko w tym meczu. Dopiero australijczyk Mark Viduka gol na zwycięztwo zdobył w 89 minucie.
    Napewno największą niespodzianką jest to, że na własnym boisku Chelsea nie dała rady Blackburn. W tym meczu dwie bramki dla Rovers zdobyłbyły gracz MU - Andy Cole. Zaś gdyby nie karny dla Londyńczyków to mogło byc różnie.
    Bolton napewno cieszy się z rezultatu spotkania z Charltonem, choć napewno liczyli, że uda im się wygrać. Niestety mecz zakończył się wynikiem 0:0.
    Aston Villa nie dała szans beniaminkowi Premiership na swoim boisku. Zwyciężyła pewnie 3:1. Leicester strzelił tylko jednego gola, ale i też strzelili samobója... Gdyby nie on, może by jeszce powalczyli.
    Pozostały mecze Southampton- Man U i Man City - Arsenal.
    W pierwszym mam nadziję, że zwyciężą "Czerwone Diabły", a w drugim mimo wszystko Manchester City musi wygrać ;)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety Red Devils przegrało swój meczyk :(

    Southampton - Manchester United 0 : 1 :(((
    Manchester City - Arsenal Londyn 1 : 2 (o ile się nie mylę :P )


  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem szczęśliwy z gry arsenalu chociaz obrona nie zachwycała. Okazało się ze Lehman to strzał w 10 no mo ze narazie w 9 :P. Cieszę się także z przegranej MU ale nei ciesze sie z kontuzji Klebersona bo to dobry i mlody gracz a kontuzja niby jest dosyc powazne. Pozdrowienia

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy lidera już nie oddamy fotela :P. No to po 4 kolejkach mamy już tylko jedną drużynę z kompletem punktów i nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, że są to własnie Kanonierzy :):):). Szczerze to myślałem, że to Manchester Utd będzie miał w tej kolejce łatwiejszą przeprawę i że powinien zainkasować 3 pkt a tymczasem... niespodzianka, ale bynajmniej ja się na Świętych napewno nie obrażę, że pokonali Man Utd. :P. Ja już się nie mogę doczekać na mecz Manchester-Arsenal we wrześniu na Old Trafford, wtedy się okaże kto naprawdę jest mocny - oby to byli Kanonierzy :)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja oczywiście 3mam kciuki za Red Devils. Mam nadzieję, że to właśnie oni wygrają arcy ważny mecz. Myślę, że ostatni mecz podopiecznych Sir Alexa Fergusona był do wygrania, ale niestety tak się nie stało...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja oczywiście 3mam kciuki za Red Devils. Mam nadzieję, że to właśnie oni wygrają arcy ważny mecz. Myślę, że ostatni mecz podopiecznych Sir Alexa Fergusona był do wygrania, ale niestety tak się nie stało...
    ... tak to juz bywa, ale niema co sie załamywać, do zespołu doszło kilku nowych zawodników a na zgranie sie potrzeba czasu. a jak sie juz zgraja i obedzie sie bez kontuzji to bedzie bardzo trudno ograc M.U. i wierze ze United dojedzie do finału LM i dokopie w nim Realowi:P:P:P(ale sie rozmarzyłem:))

    pozdro.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... tak to juz bywa, ale niema co sie załamywać, do zespołu doszło kilku nowych zawodników a na zgranie sie potrzeba czasu. a jak sie juz zgraja i obedzie sie bez kontuzji to bedzie bardzo trudno ograc M.U. i wierze ze United dojedzie do finału LM i dokopie w nim Realowi:P:P:P(ale sie rozmarzyłem:))

    pozdro.
    Absolutnie masz rację... Rzeczywiście Manchester United zakupił wielu młodych zawodników, którzy muszą się zgrać. Najlepszym debiutantem w tym sezonie jest na pewno młody Amerykanin - Tim Howard. A co do skopania tyłku Realowi to dołączam się do tego :P

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszy zwycięstwo Arsenalu, cieszy zwycięstwo Southampton (szczególnie że z MU:)) Cieszy, że jest jeden, właściwy:) lider. A cieszyć się będę jeszcze bardziej, gdy Arsenal ogra MU na wyjeździe, hehe.

    __________

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Glory , Glory Man United !!!

    Jestem kibicem Manchesteru byłem nawet w Anglii na Old Trafford .
    Co do najlepszego debiutanta mógłbym się kłócić nie wiem czy widzieliście jak gra młody Portugalczyk pozyskany ze Sportingu Lizbona Cristiano Ronaldo.Dla mnie to numer 1 Czerwonych Diabłów.Dla niego należy przyszłość.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cristiano Ronaldo... to nowa wschodząca gwaizda Manchesteru Unietd. Narazie jednak nie nazywal bym go nr 1 w zespole. Są inne znakomitości jak, np. Giggs, van Nistelrooy czy Scholes. Narazie musi on się zgrać w zespole, znaleźć sobie miejsce. Gdy już się zaklimatyzuje to będzie królował na wyspach. Myślę, żę to jest godny następca Ryana Giggsa.

    P.S. Mam nadzieję, że w fianle Champions League spotkają sie "Królewscy" z "Czerwonymi Diabłami" i będą karne. A w karnych Tim Howard pokaże jakim świetnym golkiperem. :)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już w najbliższy weekend (jedno spotkanie w poniedziałek) czeka nas 5. kolejka rozgrywek na Wyspach. Na Highbury "Kanonierzy" podejmują rewelacyjnego beniaminka z Portsmouth, który po 4. kolejkach z 7 pkt na koncie zajmuje miejsce w samym czubie tabeli. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być Arsenal i mam nadzieję, że bez problemów zainkasuje kolejne 3 pkt. - oby :). "Czerwone Diabły" wybierają się na mecz do Londynu na stadion "The Valley", gdzie zmierzą się z miejscowym Charltonem i raczej też zdobędą komplet punktów - każde inne rozwiązanie byłoby dużą niespodzianką. Inny z pretendentów do tytułu Mistrza Anglii "stołeczna" Chelsea w derbach Londynu na Stamford Bridge podejmować będzie "Koguty", drużynę prowadzoną przez Glena Hoddle'a. Tottenham rozpoczął sezon bardzo mizernie, zespół zdobył zaledwie 2 bramki w czterech spotkaniach i o jakąkolwiek zdobycz punktową w derbach będzie niezwykle ciężko. Postawiłem w stsach "1" na Chelsea i mam nadzieję, że nie będzie żadnej niespodzianki :P.
    Również bardzo ciekawie zapowiadają się inne ze spotkań, które będą rozgrywane w tej kolejce. Na "Ewood Park" drużyna Blackburn podejmuje Liverpool i w tej potyczce raczej trudno wskazać zdecydowanego faworyta, decydować będzie dyspozycja dnia. "Sroki" z Newcastle, które fatalnie rozpoczęły sezon i zajmują przedostatnią pozycję w ligowej tabeli wybierają się na Goodison Park by zmierzyć się z tamtejszym Evertonem. Drużyna Davida Moyes'a po ostatniej wysokiej porażce na własnym stadionie w derbach Lierpoolu z "The Reds" będzie chciała zapewne zatrzeć niekorzystne wrażenie i za wszelką cenę wygrać to spotkanie, ale z drugiej strony drużyna Newcastle by nie pozostać na dłużej w samym dole ligowej tabeli także nie może sobie za bardzo pozwolić na kolejną porażkę i właśnie dlatego to spotkanie zapowiada się na bardzo interesujące.
    Pozostałe spotkania tej kolejki:
    Bolton - M'Borough, Southampton - Wolverhampton (sobota)
    Man. City - Aston Villa, Birmingham - Fulham (niedziela)
    Leicester - Leeds (poniedziałek)

    A już w kolejnej kolejce 21 września pierwsza z wielkich bitew, na Old Trafford mecz Man. Utd - Arsenal :)
    Gunners Power !!!! :):):)

    Pozdrówka for all !!!

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i mamy derby po raz pierwszy ...


    Chelsea vs. Tottenham

    2:0 :)
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Iwo obyś miał rację :D Nie chciałbym żeby CZELSI przegrała, bo postawiłem na nią trochę drobnych ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Manchester United pokonał Charlton 2:0!! Obydwie bramki wpakował RvN!!

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla piłkarzy MU i dla Alexa za zdobycie kolejnych 3 punktów.
    Gdyby nie Ruud, to nie wiem kto by strzelił dla nas bramki na wagę zwycięztwa. W tym meczu powrócili do składu tacy zawodnicy jak Rio Ferdinand, Nicky Butt czy też Quinton Fortune. Niestety Scholes nie zagrał. Podobno bez operacji się nie obędzie :( Mikael Silvestre i Ole Gunnar Solskjear, którzy już powoli powracają do pełni formy weszli na boisko w II części spotkania. Jeszcze raz składam szczere gratulacje dla "Czerwonych Diabłów". Mam nadzieję, że następny mecz z Kanonierami zakończy się takim samym rezultatem ;)

    Charlton Athletic - Manchester United 0:2 (0:0)
    ('62 i '81 Ruud van Nistelrooy)

    żółte kartki : '1 Jason Euell (Charlton), '76 Radostin Kishishev (Charlton), '76 Nicky Butt (Man Utd), '88 Philip Neville (Man Utd)

    czerwona kartka : '65 Jason Euell (Charlton)

    Charlton : Dean Kiely, Chris Powell, Jonathan Fortune, Chris Perry, Radostin Kishishev, Graham Stuart, Scott Parker ('88 Kevin Lisbie), Matt Holland ('78 Shaun Bartlett), Claus Jensen, Jason Euell, Paolo Di Canio ('83 Jonatan Johansson)
    rezerwowi : Simon Royce, Osei Sankofa, Kevin Lisbie, Shaun Bartlett, Jonatan Johansson

    Man Utd : Tim Howard, Gary Neville, Philip Neville, Rio Ferdinand, John O`Shea, Nicky Butt, Roy Keane ('59 Ole Gunnar Solskjaer), Ryan Giggs, Quinton Fortune ('83 Mikael Silvestre), Cristiano Ronaldo, Ruud van Nistelrooy
    rezerwy : Roy Carroll, Mikael Silvestre, Eric Djemba-Djemba, Ole Gunnar Solskjaer, Diego Forlan

    Sędzia : Mike Riley

    Stadion : The Valley

    zawodnik meczu : Cristiano Ronaldo (Man Utd)




    Oto wyniki spotkań rozegranych wczoraj (13.09.2003 r. - sobota) :

    Arsenal - Portsmouth 1:1 (1:1)
    ('39 karny Henry - '26 Sheringham)

    Blackburn - Liverpool 1:3 (1:1)
    ('8 Jansen - '11 i '68 Owen, '90 Kewell)

    Bolton - Middlesbrough 2:0 (1:0)
    ('23 Davies, '81 N Gotty)

    Charlton - Man Utd 0:2 (0:0)
    ('62 i '81 van Nistelrooy)

    Chelsea - Tottenham 4:2 (2:1)
    ('33 Lampard, '37 Mutu, '75 Cole, '90 Hasselbaink - '25 i '87 Kanoute)

    Everton - Newcastle 2:2 (0:0)
    ('67 Radzinski, '88 karny Ferguson - '62 karny i '82 karny Shearer)

    Southampton - Volverhampton 2:0 (1:0)
    ('37 karny i '52 Beattie)


    No to mamy za sobą siedem spotkań, zaś zostały trzy. Dwa zostaną rozegrane dzisiaj (14.09.2003 - niedziela), a mecz Leicester - Leeds pojutrze w poniedzialek (15.09.2003 r.)
    Napewno hitami tej kolejki były mecze Blackburn - Liverpool, Chelsea - Tottenham, Arsenal - Portsmouth i Everton - Newcatle.
    Pierwsze spotkanie (Blackbun - Liverpool) wygrali goście 3:1. Znowóż bramki strzelali tylko Owen i Kewell. W 100 występie Jurka Dudka "The Reds" zagrali świetnie. Nikt się nie spodziewał, żę aż tak łatwo im pójdzie z Rovers.
    Drugim spotkaniem była konfrontacja londyńskiej Chelsea z Tottenhamem. Sam wynik 4:2 mówi, że spotkanie było obfite w bramki. Lampard, Cole, Mutu i Hasselbiank załatwili sprawę. Widać, że Abramowicz ma niezła maszynkędo strzelania bramek.
    Następny mecz to Arsenal - Portsmouth. Jednak okazało się, że "Kanonierzy" nie dali rady beniaminkowi na własnym boisku. Zdołaji tylko zremisować po bramce z karnego. I z tego się cieszę. MU przynajmniej troszkę nadgoniło londyńczków. A całkiem to zrobi zwyciężając z nimi w następnej kolejce
    Zaś ostatnie spotkanie, które mi się podobalo to mecz Evertonu z Newcastle. Mecz zakończył się remisem 2:2, a zaś 3 z 4 bramek w tym meczu zostały zdobyte z rzutó karnych. No nieźle zawodnicy faulowali swoich rywli w tym meczu :D

    Mecze, które dziś zostaną rozegrane to :

    15:00 Man City - Aston Villa
    17:05 Birmingham - Fulham


    P.S. Glory, glory Man United ! :)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Arsenal wtopił swój mecz, bo trudno 1:1 z Portsmuth nie traktować w kategoriach porażki. A w środę przyjeżdża Inter. Mam nadzieję, że zagrają lepiej. Dużo lepiej.

    __________

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Och, ten zwycięski dla Portsmouth remis (po bramce pewnego weterana angielskich kortów tfuuuuu BOISK oczywiście) z pewnością nie mógł ucieszyć NIEKTÓRYCH kibiców Arsenalu Londyn. Postawa Chelsea Moscow ucieszyła z kolei jej fanów (szczególnie taką jedną fankę... :P) Chelsea ma 3 punkty straty do pierwszego miejsca, ale i jeden mecz rozgerany mniej.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto wyniki dwóch wczoraj rozegranych spotkań :

    14.09.2003 r. (niedziela) :

    Manchester City - Aston Villa 4:1 (0:1)
    ('48 karny, '68 karny i '83 Nicolas Anelka, '50 Michael Tarnat - '30 Juan Pablo Angel)
    żółte kartki : '66 Ronny Johnsen (Aston Villa)

    Birmingham City - Fulham 2:2 (1:1)
    ('45 Mikael Forssell, '82 Mikael Forssell - '1 Louis Saha, '75 Luis Boa Morte)
    żółte kartki : '8 Alain Goma (Fulham), '15 Damien Johnson (Bimingham), '24 Sylvain Legwinski (Fulham), '37 Junichi Inamoto (Fulham), '80 Luis Boa Morte (Fulham), '82 Darran Purse (Birmingham)
    czerwona kartka : '61 Sylvain Legwinski (Fulham)


    W pierwszym meczu nie było sensacji. Wszyscy napewno byli pewni, że lokalny przeciwnik MU zwycięży z Aston Villą. Choć w tym meczu padły dwie bramki z karnego.
    Drugi mecz był bardzo ciekawy. Wynik do końca nie był pewny. Przy wyniku 1:1, piłkarz Fulham - Legwiński - ujrzał czerwoną kartkę i goście musieli grać w 10. Ale mimo to 14 minut później zdobyli bramke na 2:1. Niestety nie udało im się utrzymać prowadzenia do końca. Bramkę wyrównającą zdobył w 82 minucie Mikael Forssel.

    Dziś o 21:00 mecz Leicester - Leeds United. Mój typ to 3:1 dla gości :D

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W poniedziałek zostało rozegrane ostatnie spotkanie 5 kolejki Premiership.
    Leicester City podejmowało na własnym stadionie Leeds United.
    Napewno nikt się nie spodziewał że beniaminek wygra, a napewno że takim rezultatem. Mecz zakończył się wynikiem 4:0... Ledds zostało zdegradowane...

    Leicester City - Leeds United 4:0 (2:0)
    ('20 Lilian Nalis, '24 i '83 Paul Dickov, '90 James Scowcroft)

    żółte kartki : '48 Didier Domi (Leeds), '55 Roque Junior (Leeds)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto zestaw spotkań 6 kolejki Premiership :

    6 kolejka (20.09.2003 r.)

    Aston Villa - Charlton Athletic 2
    Liverpool - Leicester City 1
    Tottenham Hotspur - Southampton x
    Fulham - Manchester City 2
    Wolverhampton Wanderers - Chelsea Londyn 2
    Portsmouth - Blackburn Rovers 1
    Newcastle United - Bolton Wanderers 1
    Middlesbrough - Everton 2
    Leeds United - Birmingham City 2
    Manchester United - Arsenal Londyn 1


    Napewno hitami tej kolejki są 2 spotkania : MU - Arsenal i Portsmouth - Blackburn. Otym pierwszym nie bede sie rozpisywac bo na to jest inny temat. Za to w drugim spotkaniu mimo wszystko stawiam na beniaminka. Gdyby wygrał, a Arseanal przegrał to wskakuje na pierwsze miejsce. No zobaczy my jak będzie, napewno ten mecz będzie niesamowity.
    Mecze w których ujżymy 2 równe drużyny to Middlesbrough - Everton, Tottenham - Southampton i Leeds - Bimingham. W tych spotkaniach trudno trafić zwycięzce. Może być różnie. Pozostaje nam czekać do soboty. Wtedy to dopiero będą emocje...

    P.S. Na Canal + Niebieski o 13:25 będzie ralacja z meczu Volves - Chelsea... Szkoda, że nie z mu - arsenal...

    P.S. 2 - Sorry ze 3 posty pod rząd, ale tak akurat jakos wyszlo.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Blackburn - Liverpool 1:3 (1:1)
    ('8 Jansen - '11 i '68 Owen, '90 Kewell)

    Oglądałem ten meczyk na Canal+.Nie pamiętam żeby kiedyś już po 11 minutach ,w jednej drużynie musiało zejść z boiska dwóch piłkarzy z powodu złamania nogi.Strasznie to wyglądało...

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego ??? No dlaczego moje ukochane Leeds tak sromotnie przegrało ... już ich nie kocham ...
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.S. Na Canal + Niebieski o 13:25 będzie ralacja z meczu Volves - Chelsea... Szkoda, że nie z mu - arsenal...
    Pachol - Transmisja z Old Trafford z meczu Man Utd - Arsenal jest na żywo w niedzielę o 16.45 na Canale + Niebieskim :):):).

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.S. Na Canal + Niebieski o 13:25 będzie ralacja z meczu Volves - Chelsea... Szkoda, że nie z mu - arsenal...
    Pachol - Transmisja z Old Trafford z meczu Man Utd - Arsenal jest na żywo w niedzielę o 16.45 na Canale + Niebieskim :):):).
    Dzięki za informację Pat. Myślałem, że transmitują tylko volves - chelsea. Dziwiłem się dlaczego takiego hitowego potkania nie relacjonują. Teraz jest wszystko w porządku ;)

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i w ten oto sposób Chelsea wygrała 5:0 (ach ten Crespo, facet jest normalnie nie z tej ziemi (Argentyna, no nie?) i jest już na drugim miejscu w tabeli (1 spotkanie zaległe). Chyba pomału się rozkręca, choć wcale nie ma takich gwiazd jak Real Madryt i wiele innych klubów (co usiłuje się wmówić).

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zmieniłem koncepcję :)
    O mistrza walczyć będą - Chelsea i Manchaster !! ;]
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To się nazywa mieć pecha!! Widział ktoś 11 Ruuda??!! Coś kapitalnego... 3 karny z rzędu którego zj***!! ... :(

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A widział ktoś Holendra który dobrze strzela karne? Hehe... :D Najlepszy w tym zakresie jest rzecz jasna Kluivert (szczególnie Włosi mogą się wypowiedzieć).

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ostatnim katastrofalnym występie Arsenalu w Champions League przeciwko Interowi byłem przekonany, że Man Utd. spokojnie upora się z The Gunners. Na szczęście tak się nie stało :) i moi chłopacy pozbierali się po środowym upokorzeniu. Nie ma co ukrywać, że remis, który udało się zdobyć na Old Trafford jest dla Kanonierów dużym sukcesem, zważywszy na to, że Arsenal kończył mecz w "10" i fakt, że Manchester nie wykorzystał karnego w 93 min - hehe dzięki Ruuuuuuud :P:P:P. Pierwsza z wielkich bitew, która zapowiadała się bardzo bardzo interesująco niestety poziomem rozczarowała. Mecz miał obfitować w bramki a zakończył się bezbramkowym remisem :(:(. No cóż teraz czekamy na kolejne wielkie mecze np. Chelsea - Man Utd, albo np. derby Londynu: Arsenal - Chelsea :):). Z kolejki na kolejkę widać, że rozpędu nabiera Chelsea. Może ich ostatnia ofiara czyli "Wilki" to nie jacyś wielcy mocarze ligowi, no ale zdobyć 5 bramek na boisku przeciwnika musi także budzić respekt. Nie było kontuzjowanego Mutu, strzelał Crespo (Arhentina !! Arhentina !! :P )). Trener Ranieri ma tak duży wybór, że praktycznie w każdym spotkaniu może wystawiać inną parę napastników. Po tych paru kolejkach wydaje się, że mimo wszystko tytuł zdobędzie ktoś z wielkiej trójki: Arsenal, Manchester, Chelsea. No chyba, że do walki o tytuł włączy się np. Southampton ;).

    pozdROWienia.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto zestaw spotkań 7 kolejki Premiership :

    26.09.2003 r. (piątek) :

    Arsenal Londyn - Newcastle United (21:00) 1

    27.09.2003 r. (sobota) :

    Birmingham City - Portsmouth (16:00) 2
    Blackburn Rovers - Fulham (16:00) 1
    Bolton Wanderers - Wolverhampton Wanderers (16:00) 1
    Chelsea Londyn - Aston Villa (16:00) 1
    Leicester City - Manchester United (16:00) 2
    Southampton - Middlesbrough (16:00) 1

    28.09.2003 r. (niedziela) :

    Charlton Athletic - Liverpool (15:00) 2
    Everton - Leeds United (16:00) 1
    Manchester City - Tottenham Hotspur (17:05) 1


    Według mnie hitem tej kolejki jest spotkanie Arseanlu z Newcastle. Mimo wszystko sądzę, że wygrają kanonierzy. Choć też mam nadzieję, że paru piłkarzy dostanie karę od FA i będą musieli pauzować pare meczy. Wierzę w sroki i mam nadzieję, że dokopią tym .....
    Ciekawie też zapowiada się pojedynek Southamptonu z Middlesbrough. Ostatnio nieźle sobie poczyniają "święci" więc na nich postawiłem. Ale też trzeba wzrócić na to uwagę, że to dotychczas jedyny klub który pokonał MU w tym sezonie (nie licząc meczów towarzyskich ze sportingiem i stoke). Pozostałymi spotkaniami, których wyniki mnie ciekawią to mecze Blackburn - Fulham i derby Wanderers : Bolton vs. Wolves.
    Pierwszy mecz już w piątek. Pozostały 3 dni ;)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Leicester City 1 vs. Manchester United 4

    Pewne zwycięstwo podopiecznych Sir Alexa Fergusona.

    Bramki dla Manchesteru...
    Keane 15'
    RvN 16' 45' 53'

    Bramkę dla Leicester zdobył Sinclair w 74 minucie


  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    senal wygrał dziś na Anfield Road 2:1 z miejscowym Liverpoolem. Pierwszą bramkę w meczu w 14 minucie strzelili gospodarze ,a strzelcem był Harry Kewell. Jednak Kanonierzy zdołali wyrównać i w 31 minucie strzałem głową z 5 metrów Jerzego Dudka pokonał Brazylijczyk Edu. Zwycięskiego gola dla Arsenalu zdobył Robert Pires ,który to pięknym strzałem z 20 metrów pokonał bezradnego przy tym strzale Dudka.

    A o to składy obu drużyn w jakich grały w tym spotkaniu :

    Liverpool: Dudek - Finnan, Biscan, Hyypia, Riise - Diouf, Gerrard, Diao (84 min. - Welsh), Smicer (42 min. - Le Tallec) - Owen (72 min.), Kewell

    Arsenal: Lehmann - Lauren, Toure, Campbell, Cole - Parlour, Edu, Silva, Pires - Henry, Aliadiere (73 min. - Wiltord)
    za www.arsenal-pl.tk

    No i Arsenal wygrał mimo osłabień i ostatnich problemów kadrowych zdołał poknać niebyle kogo ,a FC Liverpool drużyne Jerzego Dudka ,która to ostatnio trochę zawodzi swoich kibiców. I wszystko wskazuje na to ,żę Arsenal jest bliski osiągniećia swojej dawnej formy ,a słabe mecze ww LM były tylko wypadkiem przy pracy.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •