Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 252

Wątek: MPPK dla Unii Leszno !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MPPK dla Unii Leszno !

    Jakie są wasze typy?Kto ma największe szanse na zdobycie mistrzostwa polski?Zapowiadają się niezłe emocje.Obsada też jest dobra.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekaw jestem kogo wystawi Unia.Moim zdaniem powinni jechać w składzie: Bally,Dobrucki,Kasprzak.Myślę,że największe szanse mają ekipy z Torunia,Bydgoszczy...no i oczywiście gospodarze.Właściwie to każdy może wygrać.Zielona z okoniem i Kurmanem też może powalczyć.Zapowiada sie niezłe widowisko!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!

    Nom chyba nie kazdy moze wygrac :D Bo malo prawdopodobne zeby zawody wygrala para Stali Gorzow: "Bolo" i "Roberto" :D Ale mniejmy nadzieje... Pozdrawiam...

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje sie, ze ekipa ZKZ ma nawet szanse na medal. Okon w Lesznie jezdzi bardzo dobrze, bardzo dobrze w ostatnich tygodniach prezentuje sie Andrzej Huszcza. Watpie, zeby w tych zawodach wystapil Kurmanek - nie wystapil w eliminacjach, nie wystapil w polfinale IMP, no chyba ze korzonki przestana bolec :)

    Taki medal by sie przydal, zawsze to cos na pocieszenie po pierwszej czworce :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    każde miejsce powyżej ostatniego będzie sukcesem

    Awans do finału wywaliczyli Bolo, Flis i Rajkowski. Ogladałem ostatni mecz ligowy pod kątem zestawienia reprezentacji Stali na finał w Lesznie. Jeżeli mają przekonywać wyniki, to w podstawowej parze powinni wystąpić Flis i Hlib. Rezerwowy Bolo. Myślę, że Chomski ma dylemat, bo pewniakiem jest tylko Flisek. Nie wiadomo na kogo postawić w dalszej kolejności. Jeżeli będzie beton, to odpada Bolo. Na trudniejszej nawierzchni młodzież może mieć za mało umiejętności. Dlatego uważam, że miejsce powyżej ostatniego będzie sukcesem Stalowców. Do zobaczenia na finale !!!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem glownym kandydatem do zlota jest ekipa Plusssz/Polonii Bydgoszcz. Tomek jak zwykle jezdzi swoje a Jacek w tym sezonie zadziwia swoja forma a do tego potrafia w parze jezdzic jak chyba nikt inny na swiecie. Najsilniejszymi rywalami dla Gollobow bedzie chyba para Apatora, natomiast wedlug mnie na trzecie miejsce szanse maja wszystkie pozostale ekipy oprocz Stali Gorzow

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorzow to jednak chyba ostatnie miejsce nic wiecej.

    Co do MPPK chyba glownym faworytem sa braciszki z Bydgoszczy.

    W Lesznie jest tor lotnicko i jeszcze do tego szybki wiec final chyba bedzie baaaardzo ciekawy. W koncu stawka jest bardzo wyrownana i jedzie sama eliga. Kazde punkty dodatkowe wywalczone przez Gorzow powinny byc sukcesem. Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Dla przypomnienia, w finale pojadą drużyny: Torunia, Wrocławia, Bydgoszczy, Częstochowy, Gorzowa, Zielonej Góry oraz gospodarze czyli Leszno.

    Osobiście największe szanse daje Gollobom, a powalczyć z nimi mogą Toruń i Częstochowa. I tak właśnie widziałbym pierwszą trójkę.

    Zdecydowanie odstaje w tym gronie (przynajmniej teoretycznie !) ekipa z Gorzowa.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Głównym faowrytem zawodow jest Plusssz Polonia Bydgoszcz. Bracia Gollobowie to najlepsza para w Polsce, wielokrotni mistrzowie Polski par, a takze srebrni medalisci mistrzostw swiata par z Broksted.

    Glownymi rywalami beda pary z Leszna, Zielonej Gory i Torunia.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    składy zespołów na Finał MPPK

    BYDGOSZCZ
    1. T.GOLLOB
    2. J.GOLLOB
    GORZÓW
    3. R.Flis
    4. P.Paluch
    CZĘSTOCHOWA
    5. S.Ułamek
    6. G.Walasek
    ZIELONA GÓRA
    7. R.OKONIEWSKI
    8. A.HUSZCZA
    18.P.Świst
    LESZNO
    K. KASPRZAK
    R. DOBRUCKI
    TORUŃ
    11. P.Protasiewicz
    12. W.Jaguś
    WROCŁAW
    13. J.HAMPEL
    14. T.JĘDRZEJAK

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

    MPPK 2003

    Czy w ekipie spod Jasnej Góry na rezerwie będzie Rune Holta?

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nie wydaje mi sie zeby Polonia wygrala w Lesznie, jakby jezdzili u siebie to pewnie byliby glownym faworytem. Moze Tomek pojedzie dobrze ale Jacek to swietnie jezdzi tylko u siebie na wyjazdach dosyc bezbarwnie.
    Nie mam swojego typu, patrzac na te sklady to chyba kazdy moze wygrac :P.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    Zdecydowanie ......

    bracia Gollobowie,od lat to samo....groźni rywale Zielona Góra ,Włokniarz(jesli poleci HOLTA) no i Apator,Leszno watpię...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ocena i przewidywania

    Turniej powinien być jednak badzo wyrównany. Każdy może stracić punkty na każdym. Nie ma pewniaków. Nie ma drużyny, w której znalezłoby się dwóch zawodników polskiej "pierwszej ławki" - i całe szczęście :) Spodziewam się dobrych zawodów - aż sam sobie zazdroszczę :p

    PLUSSSZBYDGOSZCZ (1. T.Gollob, 2. J.Gollob)
    ---Plusssz jest faworytem! Golloby w parze zawsze są groźni, a w tym sezonie Jacek nawet, gdy jedzie bez Tomka - prowadzi parę jest bardzo groźny.

    STAL GORZÓW (3. R.Flis, 4. P.Paluch)
    ---Gorzowianie będą outsiderami. Dla nich jednak sam udział w MPPK jest już sykcesem. Mogą torchę namieszać - jeżeli tu i tam odbiorom trochę punktów.

    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA (5. S.Ułamek, 6. G.Walasek)
    ---Oj, gdyby jechał Holta - stawiałbym na CKM. W niedzielę potrenowali w Lesznie. Grzegorz jest jednak za słaby na złoto.

    ZIELONA GÓRA (7. R.Okoniewski, 8. A.Huszcza, 18.P.Świst)
    ---Gdyby jechał Okoniewski i Kurmański, dawałbym im większe szanse.

    UNIA LESZNO (K. Kasprzak, R. Dobrucki, D. Baliński)
    ---Dużo pieniędzy bym na nich nie postawił ... w Lesznie mogą jednak namieszać... Dobrze byłoby po (mimo wszystko) nieudanym sezonie, wspiąć się na wyżyny i jakiś medal zdobyć na osłodę.

    TORUŃ (11. P.Protasiewicz, 12. W.Jaguś)
    ---Myślę, że pojedzie też Bajerski, a wówczas Torunianie stają się jednymi z pretendentów do złota.

    ATLAS WROCŁAW (13. J.Hampel, 14. T.Jędrzejak)
    ---Jędrzejak, poza Wrocławiem raczej nie istnieje - będzie to wielkie zaskoczenie, jeżeli zwojują coś więcej).


    Moje przewidywania - MPPK '2003
    1. Plusssz Bydgoszcz
    2. Apator Touruń
    3. Unia Leszno


  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O której rozpoczynają się zawody?
    Dzięki za info.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawody zaczynaja się o 18.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem co o tym myśleć. Niby Sebastian i Grzegorz w Lesznie wypadli dobrze, ale.... Nie widzę ich w roli
    faworytów, choć może się mylę(oby), a moim zdaniem faworytami są Golloby. Szkoda, że nie jedzie Rune, ale lepiej aby podładował akumulatory na ligę, bo ona jest o niebo ważniejsza.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,136
    Kliknij i podziękuj
    6,526
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Dla mnie 100% faworytem jest para Poloni B.Tegoroczny turniej Speedway Gali pokazal ze bracia Gollobowie czuja sie w Lesznie wysmienicie.Mam nadzieje ze Apator wlaczy sie do walki o jeden z medali,moze nawet o zloty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jak co roku typujemy mistrza MPPK. Większość jest za Bydgoszczą i jest pewnie trafne stwierdzenie, ale nie omijajmy innych zespołów. Leszno jako jeździec własnego toru może powalczyć, lecz nie wróże im przy takiej stawce wysokiego miejsca. Toruńscy jak i Częstochowscy seniorzy będą głównymi pretendentami do walki z Gollobami o złoto. Bardzo dużo będzie zależeć od postawy Bajerskiego (jeśli będzie w składzie)i Walaska. Ci dwaj zawodnicy ostatnio jeżdża w kratkę i nie wiadomo jak się pokażą przed Leszczyńską publicznością. W ekipie z Wrocławia nie ma zbyt wielkiego pola manewru co do składu. Hampel i Jędrzejak a na rezerwie Drabik. To nie będzie chyba zaskoczenie. Co do Hampela to o jego dyspozycje się nie boje, bo ostatnimi czasy pokazuje z bardzo dobrej strony i nie mozna mieć do niego żadnych pretensji. Jędrzejak próbuje już jeździć na wyjazdach i już zaczyna nawet punktować, ale jest to narazie dalekie od tego, co oczekują po nim kibice i działacze. Głównie jego dyspozycja zaważy na mam nadzieję wysokim miejscu. Zielona góra stawia bardzo mocną pare, ale na pewno będzie widoczny brak Rafała Kurmańskiego. Będą oni walczyć z Wrocławiem, Lesznem o miejsca 4-6. Uważam, że drużyna Stali Gorzów nie będzie miała szans na dorównanie drużynom z e-ligi.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No w sumie nasi moga troszke namieszac. Okon czuje sie chyba w Lesznie dosc dobrze, Huszcza jest w wysokiej formie, Swist na rezerwie ale tez moze powalczyc jak pojedzie. Po cichu licze na medal, choc bedzie trudno. Faworytem sa chyba Gollobowie, lecz napewno nie 100%. Pozdro

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego w druzynie z Zielonej nie ma Kurmanka?

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego w druzynie z Zielonej nie ma Kurmanka?
    Poczytaj watek o Kargulach bedziesz wiedzial wiecej na temat Kurmanka. Nie czytam tego watku zbytnio ,ale dzisiaj namowil mnie Krzysio i dowiedzialem sie troche.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze to i dziwne co napisze ale tytul MPPK zdobedzie Atlas Wroclaw, cos mam kurde takie przeczucie.

    Hampel w ostatnich dniach spisuje sie coraz lepiej, Jedrzejak juz pokazal, ze nie jest zawodnikiem wlasnego toru a chyba nie tak dawno caly Atlas trenowal w Lesznie.

    Atlas - MPPK 2003 !!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Wedlug mnie faworyt jest jeden. Tomek i Jacek Gollobowie, pytania są dwa, kto zdobedzie pozostałe krążki. Chyba jednak mimo wszystko na podium staną Częstochowa i Toruń, gdyby był Cegielki, to napewno i Wrocław by mógl powalczyć, ale to jest gdybanie, napewno na ostatnim miejscu beda Stal Gorzów, jednak kilka niespodzianek mogą sprawić. Czarnym koniem zaqwodów beda gospodarze. Jeśli bedzie im pasował tor mogą ładnie namieszać, to samo sie tyczy ZKŻ-u Zielona Góra, ale pod warunkiem ze pojedzie Kurmanski, ale zamiast kogo ?? KAzdy z zawodników Świst, Huszcza czy Okoniewski może pojechać rewelacyjnie a takze bardzoe kiepsko (patrz mecz z Bydgoszczą) ja bym postawił na Okonia, Kurmanka i chyba jednak Śwista.



    ... nieudanym sezonie, wspiąć się na wyżyny i jakiś medal zdobyć na osłodę...
    Hej spokojnie dopiero mamy wiecej jak połwe sezonu, przypominam ze jeszcze wiele oj wiele emocji wiec moze bez komentarzy "po nieudanym seoznie" co ??:P
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie można wejść na karnet na te zawody?

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Moim zdaniem nie ma stuprocentowych faworytow. Z cala pewnoscia jest kilka druzyn, majacych apetyt na zloto. Teoretycznie najsilniejszymi wydaja sie byc zespoly z Bydgoszczy, Torunia i Czestochowy. Nie mozna zapominac jednak o gospodarzach, Zielonogorzanach oraz o Sparcie. Tak wiec uwazam, ze kazde roztrzygniecie jest mozliwe.

    Mam jednak nadzieje, ze niedzielny mecz Wlokniarza w Lesznie byl dla bialo-zielonych odpowiednim przetarciem, przed finalem MPPK. Licze wiec, ze jeden z medali powedruje po raz kolejny do Czestochowy.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam, czy jakieś radio transmituje finał ??
    będę wdzięczny za info.
    faworyt jest tylko jeden- bracia Gollobowie, namieszać może Apator.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RELACJA LIVE Z FINALU MPPK NA www.sportowefakty.pl - SERDECZNIE ZAPRASZAMY W PIATEK :)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    a czy jacys kibice z innych klubow przyjezdzaja do leszna ??

    mozna zrobic jakies spotkanie i poadac :D

    co wy na to???

    bo w ciemno ekipa leszczynska zjawi sie na tej imprezie
    pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polonia Bydgoszcz pierwszy raz od wielu lat wystartuje bez Piotra Protasiewicz jestem bardzo ciekawy jak sobie para Goolobow poradzi na torze w Lesznie!?Licze ze zdobeda kolejne zloto w tej edycji MPPK!Tomek Jacek sa zgrani i oni sa faworytem nr.1 w tych zawodach!A jak bedzie to sie okaze . Glownym rywalem POLONI bedzie para z Torunia. TOMEK JACEK SUPER PARA CALA POLSKE ROZPIER****!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem pięć drużyn (oprócz Zielonej Góry i Gorzowa) jest wstanie powalczyć o najwyższe trofeum. Myślę, że na 5:1 pojadą bracia Gollobowie. Kolejne miejsca zajmie drużyna z Częstochowy lub Torunia. Niestety leszczyniakom przypisuje 4 miejsce, ale mam nadzieję, że się mylę i byki staną na najwyższym stopniu podium.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia Leszno :
    atut własnego toru pozwala na większy sukces

    Polonia Bydgoszcz :
    bracia Gollobowie - nazwisko mówi samo za siebie (pamietamy Speedway Gale gdzie obydwaj staneli na podium)

    Apator Toruń :
    nie daje im większych szans na miejsce na podium, ale ostatnio bajer nieźle sie spisuje pod okiem R. Jankowskiego. Może on mu coś doradzi. Przecież doskonale zna ten tor

    Włókniarz Częstochowa :
    Widzieliśmy co Ułamek i Walasek robili na ostatnim meczu z Lesznem. Raz pojechali razem i przywieźli 5:1. A jeszcze R. Holta. To właśnie ta drużyna będzie miała największe szanse na pokonanie Bysgoszczy.

    ZKŻ Zielona Góra :
    Okoniewski jeździł w Lesznie w ostatnim sezonie i zna ten tor. Andrzej Huszcza podczas ostniego meczu z Unią pojechał w ostatnim biegu, więc ZKŻ też może dużo osiągnąć.

    Stal Gorzów :
    co tu dużo mówić - ostatnie miejsce murowane...

    WTS Atlas Wrocław :
    dwóch młodych zawodników : Jędrzejak i Hampel, których stać na duzo, ale chyba tylko na swoim torze. Myślę, że będą walczyć z Zieloną o przedostatnie miejsce.

    Mój typ :

    1. Unia Leszno :)
    2. Polonia Bydgoszcz
    3. Włókniarz Częstochowa
    4. Apator Toruń
    5. ZKŻ Zielona Góra
    6. WTS Atlas Wrocław
    7. Stal Gorzów

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2003
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug mnie para bydgoska moze to wygrac...
    Baraciowie Golloby sa w exXxtra formie :)
    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja 3mam kciuki za pare z Wroclawia, choc niemal wszystkie sklady sa bardzo wyrownane i nie ma 100-procentowych faworytow. Licze na to, ze Wroclawianie powalcza o medal. Widowisko napewno bedzie super, dlatego wybieramy sie z Ostrowa mala ekipka!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    spokojnie na luzie

    Gorzów nie jest faworytem dlatego będzie mógł te zawody pojechać na luzie.Wiec każde inne miejsce niż 7 będzie dobrym wynikiem.Po cichu oczywiście licze na to ,że urwą parę punktów pozostałym ekipom i wniosą coś do turnieju.Faworyci?Jednak Gollobowie dalej Toruń i Częstochowa.Jak bedzie zobaczymy wkrótce .

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bedzie ciekawie

    Uwazam, ze turniej w Lesznie zapowiada sie niezwykle ciekawie. Chcialbym, aby turniej wygrali bydgoszczanie, jednak nie beda mieli latwego zadania. Ekipy z Torunia i Czestochowy beda ich najgrozoniejszymi rywalami, a i duet z Leszna u siebie moze pokazac lwi pazur. Chyba, ze Jacek przygotuje sie jak do jubileuszu Leszna - wtedy szanse Plusssz / Polonii na kolejne zloto znacznie wzrosna. Po cichu licze, ze tak wlasnie sie stanie.[img]

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Moje zdanie

    Golloby zmieszczą się na pudle, ale nie wygrają.Nie są jak dla mnie murowanym faworytem. Kto wygra?
    Trudno typować, bo wygrac poza Gorzowem może każdy...
    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Licze, ze Leszno zrobi przyczepny tor

    a nie beton jaki ostatnio na wlokniarzu!

    Mysle, ze jak w Lesznie puszcza delikatna brone to golloby nie beda blyszczec... az tak bardzo. W przciwnym razie na betonie nie beda mieli sobie rownych!

    Licze, ze unia oslodzi tez sezon kibicom pudlem.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2003
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś z Wrocławia ma 1 miejsce w samochodzie na tą imprezę?Byłbym bardzo wdzięczny.
    Kontakt: 0601759313 lub 071 3565692

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faworytem sa Bydgoszczanie. Powalczyc z nimi moga pary:
    Apatora i Czestochowy...
    Wiem jedno, zawody moga byc bardzo ciekawe :D

    Tomek_RKM FAN

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś może podać ceny biletów na finał MPPK

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze jakies spotaknie kibicow ?? Przyjedzie wogole ktos na ten turniej ??

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Powiem krotko: 1.POLONIA BYDGOSZCZ ( WIADOMO DLACZEGO ?? BO JEZDZI TOMEK) 2.APATOR TORUN ( DOSWIADCZENIE ZE STARTOW W GP TUTAJ ODEGRA WAZNA ROLE ) 3.UNIA LESZNO ( GOSPODARZE MAM NADZIEJE ZE WYSTAWIA JACKA REMPALE ) [img] JASKOLKI DO EKSTRALIGI !!!!!!!!!!!!!!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oficjalne sklady zespolow na Final MPPK:

    Plusssz/Polonia: 1. Tomasz Gollob, 2. Jacek Gollob, 15. Michał Robacki; Stal/Strabag Gorzów: 3. Robert Flis, 4. Piotr Paluch, 16. Paweł Hlib; Włókniarz Częstochowa: 5. Sebastian Ułamek, 6. Grzegorz Walasek, 17. Artur Pietrzyk; ZKŻ Zielona Góra: 7. Rafał Okoniewski, 8. Andrzej Huszcza, 18. Piotr Świst; Unia Leszno: 9. Krzysztof Kasprzak, 10. Rafał Dobrucki, 19. Jacek Rempała; Apator/Adriana: 11. Piotr Protasiewicz, 12. Wiesław Jaguś, 20. Tomasz Bajerski; Atlas Wrocław: 13. Jarosław Hampel, 14. Tomasz Jędrzejak, 21. Sławomir Drabik


  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Moze jakies spotaknie kibicow ?? Przyjedzie wogole ktos na ten turniej ??
    jasne ze ktos przyjedzie czyli -> JA :P

    i wiele innych osob z Bydzi :)

    pozdro.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •