Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Wyjazd zielonogórskiej Kablówki do Bydgoszczy !!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wyjazd zielonogórskiej Kablówki do Bydgoszczy !!!!

    Witam witam......Jest taka sprawa. Łukasz Kotalla znany jako "Yuki" jest na urlopie. Ja go zastępuje i bede jechał do Bydgoszczy na meczyk z kamerzystą zrobić relacyjke....Wszystko pieknie ale nie ma jak i czym dojechać. Chodzi o 2 miejsca jakby ktos miał, albo cos gdzies slyszał ze są 2 wolne miejsca dla Kablóweczki .. dzwonic jak bedziecie cos wiedziec: 604 88 88 85.....jakas przebitke sie zrobi i podziękuje sie komu trzeba !!!!!!!!....PS: Jeżeli nie znajdziemy transportu może nie dojść do relacji z meczu sezonu !!!!!!!!!!!!! to nie są żarty :-)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIe robcie tego !!!!

    JA bym na waszmym miejscu proponowal zagadc z NET FANAMI naoewo beda auto kary i moze by was za darmo wcisneli do nich wystarczy tylko pogadac wiadomo ze kazdy chce ogladnac meczyk na ktorego go nie stac aby wyjechac bo koszty jak na polaka sa duze a nie kazdy zarabia powyzej 1000 zl i nie moze sobie na to pozwolic wiec do wszystkich prosba niech ktos sie zmiluje na telewizja kablowa i wsadzi ich jakos :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Na 99% jadę i Was zabieram. Tak więc szukajcie najwyżej kogoś na rezerwę.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    na pewno nie pożałujesz :-)

    Jak się uda ten wyjazd to na pewno nie pożałujesz....Załatwie ci (spróbuje) możliwość przebywania w parkingu podczas zawodów oraz bedziesz mógł zobaczyć w Kablu jak sie montuje taki żużelek......Pozdrawiam i juz teraz z góry dziękuje !!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak się uda ten wyjazd to na pewno nie pożałujesz....Załatwie ci (spróbuje) możliwość przebywania w parkingu podczas zawodów oraz bedziesz mógł zobaczyć w Kablu jak sie montuje taki żużelek......Pozdrawiam i juz teraz z góry dziękuje !!!!!!!
    ja tez chce :P

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszelkie koszty wyjazdu kablówki do Bydgoszczy pokryje Sklep Komputerowy MAGIK....a więc relacja bedzie na pewno zobowiazał sie do tego własciciel Magik-a .ponoc juz dzwonił do kablówki....Hip hip hurra

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Kolega Marcinek zabierze kolezanke Justynke?:P Zartuje oczywiscie ja niestety chyba bede musiala siedziec w Gorzowie;(, a szkoda;(. Taki mecz i mnie nie bedzie.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poszukiwania c.d.

    Cały czas trwają poszukiwania samochodu gdzie znalazły by sie dwa miejsca dla ekipy Kablóweczki do Bydgoszczy. Byłbym spokojniejszy mając na uwadze dwie alternatywy, bo ja juz wszystko widze w czarnych barwach :-) Potwierdzam fakt iż zadzwonił do mnie właściciel firmy MAGIK i zadeklarował że pokryje wszystkie koszty wyjazdu.....Niestety ja nie jestem osobą kompetentną do podejmowania takich decyzji....Jutro porozmawiam o tym w firmie z kim trzeba.....Nadal trwają jednak poszukiwania samochodu....tak więc dzwońcie...nie krępujcie sie.....Nic nie stracicie, a możecie wiele zyskać :-)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Spokojnie, szukajcie tylko, mówiąc językiem żużlowym zawodnika pod nr 6, który w tym sezonie w ZKŻ rzadko pojawia się na torze. Jadę na 99,9 % i nie zawiodę, chyba że jakiś defekt, kontuzja, ...odpukać. Nie mam problemów z korzonkami, nie startuję w piątek w USA, będzie dobrze.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jestem spokojniejszy

    Jestem spokojniejszy, ale nie wiedząc dlaczego wszystko widze w czarnych barwach....Próbuje jeszcze załatwić (rezerwowego) poprzez Pana Dowhana który staje niemalże na głowie aby znaleźć transport....Widac ze jemu naprawde zalezy i pomoga każdemu........Mam nadzieje jednak ze nie bedzie trzeba siegać po rezerwe nie mowiac o rezerwie taktycznej.......Pozdrawiam Mrs kape :-)

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobra jest ............Wszystko umówione z kape...jedzie sqbany z nami.czyli ze mna prawdopodobnie kamerzystą Gałkiem (Gawałkiewicz).......i Artur Fryśny znany jako Scorrpion.....Pełna kurtuazja.....z wjazdem na parking...rozmowami z zawodnikami itd itp..wszystko załatwione.......a na rezerwe wskoczył Ćma......tak więc relacyjka na pewno będzie..z góry zaznczam ze na pewno nie bedzie to tak profesjonalnie robione.bowiem komentarz biegow bedzie robiony ze studia na nastepny przez Experta komentatora Mariana Rzeźniewskiego :-) Juz widze Was usmiech na twarzy.......ja tylko wywiadziki w parkingu bede trzaskał......Pozdrawiam i życze miłego oglądania...mam nadzieje zwycięskiego meczu !!!!!!!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam może trochę głupie pytanko i nie dotyczące do końca tematu. W spotach reklamowych ekstraligi na kablówce jest świetny (przynajmniej wg. mnie) podkład muzyczny. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to może do ściągnięcia przez sieć lub chociaż kto to gra. Czekam na jakąś, mam nadzieje szybka odpowiedź. Pozdrawiam
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Juz widze Was usmiech na twarzy.......ja tylko wywiadziki w parkingu bede trzaskał......Pozdrawiam i życze miłego oglądania...mam nadzieje zwycięskiego meczu !!!!!!!!!
    Marcin ja poprosze kopie wywiadow:D bede sobie puszczla przed snem, aby ... hihihi. Mam nadzieje, ze bedziesz o 100 razy lepszy od Łukasza, nie zawiedz mnie:D


  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To dobrze, że zielonogórska kablówka pojedzie do Bydgoszczy!! A jeszcze bardziej się ciesze z tego, że meczu nie będzie komentował pan Łukasz Kottala bo żygać mi się chce jak słysze jak on to robi...

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z BASĄ na temat wyjazdu do bydgoszczy.Pan kotalla nie zna sie w ogóle na komentowaniu żużla powinien juz sobie dac spokoj.
    FALUBAZ WYGRYWA 47 : 43

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jaja.TV kablowa która ma około10tys.abonentów prosi sie o środek transportu do Bydgoszczy.I to jeszcze na forum ogólnopolskim.Panowie i panie nie róbcie popeliny.Przecież jeżdżą wasze firmowe auta po zg.I co nagle zabrakło na paliwko?
    to ja pisałem skromny kibol BRAVO

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może to dla Ciebie zbyt trudne do ogarnięcia, ale firma ZTP to ta, która retransmituje swoim abonentom kilkadziesiąt programów telewizyjnych, a program telewizyjny "Kablówka" jest tylko jednym z nich. Mają zapewne osobne budżety - odpowiednio: gigantyczny i mikroskopijny.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jaja.TV kablowa która ma około10tys.abonentów prosi sie o środek transportu do Bydgoszczy.I to jeszcze na forum ogólnopolskim.Panowie i panie nie róbcie popeliny.Przecież jeżdżą wasze firmowe auta po zg.I co nagle zabrakło na paliwko?
    to ja pisałem skromny kibol BRAVO
    Człowieku nie znasz sie na realiach zielonogórskich mediów!!! Jeżeli myślisz że każda Redakcja "Kablówki", Gazety Lubuskiej czy Radia Zachód bądź Radia Zielona Góra jadą jadą osobnym samochodem to jesteś w wielkim błędzie. Każdy patrzy aby sie do kogoś doczepić.... Poza tym Kablówka nie ma kompletnie nic współnego z TV Przewodową. Poprostu wszyscy mylą te dwie firmy tylko ze względu na to że znajdują sie w tym samym budynku !!! Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz :-) Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, drobne sprostowanie. Akurat Lubuska jezdzi swoim firmowym autem, chlopcy dostaja jeszcze do tego kierowce. To zazwyczaj sie pod nich ludzie doczepiaja :)

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie ... jak wam się chce żygać gdy komentuje Łukasz Kotala to proponuje wam przełączyć program i oglądać bajeczki !!!

    Poza tym jak jesteście tacy mądrzy to spróbujcie własnych sił w komentowaniu !!! Jestem przekonany, że dopiero wtedy wyszłoby jacy wy jesteście wygadani ... a do tego jak znacie się na żużlu.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Kamola

    HeHe.Znam realia mediów lepiej niż Ci sie wydaje.Być może ztp to nie to samo co kablówka.Ale ludzie w zg was łączą w jedno.A pan Kotala który komentuje mecze to z kablówki czy z ztp?Pozatym jeżeli chcemy o tym dyskytować to na forum zg.Dobranoc państwu.
    to ja pisałem skromny kibol BRAVO

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Do HAZARD

    Bardzo chętnie bym posłuchał Twojego komentarza, krytykować jest bardzo łatwo. Łukasz Kotalla na pewno zna sie na żużlu a to że raz kiedyś sie pomyli o niczym nie świadczy, MYLĄ SIĘ WSZYSCY ale łatwo można odróżnić znawcę tematu od laika. Moim zdaniem Łukasz należy do czołówki zielonogórskich dziennikarzy piszących lub mówiących o żużlu, jestem pewien że jeżeli chodzi o wiedzę, znajomość przepisów, historię i realia speedwaya nie mają z nim szans np. dziennikarze Gazety Lubuskiej. Oczywiście że wśród nas kibiców jest wiele osób którzy wiedzą więcej, widzą szybciej co mogło byc przyczyną takich a nie innych wydarzeń na torze itd. ale nie przesadzajmy mówiąc, że Łukasz się nie zna na żużlu. Pamiętajmy też, że komentuje on na żywo oraz to że mimo że jest również kibicem musi zachować bezstronność, opanowac emocje, dbać o czystość języka.

    Pozdrawiam


  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co wy wiecie ? :-)

    do Jonasa.......widac ze bardzo mało wiesz, poniewaz Gazeta Lubuska a dokladniej P.Schreiter doczepia sie do Radiowców, poniewaz maja podpisane porozumienie....Tak wiec moge Cie zapewnic, ze na pewno nie wiesz nic wiecej ode mnie, bo prawda jst taka że gówno wiesz o mediach.............Pozdrawiam :-) Mój typ w Bydgoszczy 45:45 !!! :-)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar hrup
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do basa
    Jak chce ci sie żygać to nie pij więcej tanich win!!!
    tylko wybierz się z nami do Bydgoszczy na mecz
    autokar będzie czekał pod kotłownią o 12.00 ,a ja chętnie z tobą popolemizuje na te tematy...

    Nieraz też mi się chce żygać,ale od tych głupich komętarzy jakiś beznadziejnych małolatów!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kamol :)

    Hehe... peace :) no to nie lekko jest wam, po prostu nie znam tych realiow... :)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do HRUP!!! Chciałbym Ciebie poinformować, że nie pije żadnych tanich win!!! Więc jak nie masz pojęcia to nie pisz o tym!!! Bo ja o Tobie bzdur nie pisze !!! Zajrzyj do słownika i zobacz jak się pisze komentarz... POZDROWIENIA!!!
    A ja zdania o Panu Kotalli nie zmienie dopóki on się nie zmieni!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Hrup! Ja nie jestem żadnym beznadziejnym małolatem!!!
    Zastanów się zanim coś napiszesz!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SZANOWNY KOLEGO KAPE!!!! PAN KOTALLA JEST DLA MNIE BEZNADZIEJNYM KOMENTATOREM SPORTOWYM A JEGO PRACĄ JEST KOMENTOWANIE ZAWODOW SPORTOWYCH A NIE MOJA.DLA MNIE JEST ZWYKLYM LAIKIEM I NIECH SIE ZASTANOWI DWA RAZY ZANIM COS POWIE NA ANTENIE.SMIESZY MNIE BARDZO JAK PISZESZ ZE POWYZSZY DZIENNIKARZ SPORTOWY MA WIEKSZA WIEDZE O ZUZLU NIZ NP . DZIENNIKARZE GAZETY LUBUSKIEJ. ZASTANÓW SIE ILE W SWYM FACHU SIEDZI PAN ANDRZEJ FLUGEL LUB PAWEL SCHREITER A ILE KOTALLA A ODPOWIEDZ NASUNIE SIE SAMA KTO MA WIEKSZA WIEDZE NA TEMAT SPORTU ZUZLOWEGO.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO HRUPA!!!!! TANIE WINO TO DOBRE WINO I WCALE SIE NIECHCE PO NIM ZYGAC.TY CHYBA NIGDY NIE PILES WINA JAK TAK PISZESZ.W SZCZEGOLNOSCI POLECAM AGROPOLA CZARNA PORZECZKA

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej ludzie - powiedzmy, że jestem z branży i z tymi przejazdami to róznie bywa. Najczęściej radiowcy jeżdżą razem - (Zachód i ZG), GL osobno. Od jakiegos czasu radio i gazeta maja umowę i jeździmy wspólnym autem. Nie wypisujcie tekstów bez jakiejkolwiek wiedzy. Poza tym - zwracajcie uwage na RAŻĄCE MOMENTAMI BŁĘDY!!!!!

    Apropos Kablówki - jeśli juz tak na nią najeźdżacie zadam wam pytanie - która z lokalnych telewizji robi relacje z meczów żuzlowców i koszykarzy??(biorąc pod uwage nawet to, że Zielonka ma 118 tysięcy mieszkańców) - Pojezdziłem troche po kraju na różne mecze i powiem wam, że kablówka jest ewenementem...

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach

    Hazard

    SZANOWNY KOLEGO KAPE!!!! PAN KOTALLA JEST DLA MNIE BEZNADZIEJNYM KOMENTATOREM SPORTOWYM A JEGO PRACĄ JEST KOMENTOWANIE ZAWODOW SPORTOWYCH A NIE MOJA.DLA MNIE JEST ZWYKLYM LAIKIEM I NIECH SIE ZASTANOWI DWA RAZY ZANIM COS POWIE NA ANTENIE.SMIESZY MNIE BARDZO JAK PISZESZ ZE POWYZSZY DZIENNIKARZ SPORTOWY MA WIEKSZA WIEDZE O ZUZLU NIZ NP . DZIENNIKARZE GAZETY LUBUSKIEJ. ZASTANÓW SIE ILE W SWYM FACHU SIEDZI PAN ANDRZEJ FLUGEL LUB PAWEL SCHREITER A ILE KOTALLA A ODPOWIEDZ NASUNIE SIE SAMA KTO MA WIEKSZA WIEDZE NA TEMAT SPORTU ZUZLOWEGO.
    Widze ze twoja domena jest pisanie bzdur takich samych
    jak tych panów co wymieniles.
    Owszem za długo juz tam siedza i czytając ich albo słuchając
    mam wrazenie ze powinni udac sie na leczenie.

    A wiedze trzeba jeszcze umiec wykozystac co panu Kotali
    sie udaje i z kazda relacją jest coraz lepszy w przeciwiestwie do w/w osób co zajmuja stołki młodym i perspektywicznym osoba.



  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO OKANO1!!!!! LECZYC TO SIE POWINIENES TY I TEN TWOJ KOTALLA A FALUGEL I SCHREITER PISZA PRAWDE I Z SENSEM NIE JAK KOTALLA SCIEMNIA I ******** SAME BZDURY.JA NIE PISZE BZDUR TYLKO TO JEST MOJE PRYWATNE ZDANIE KTORY KAZDY MA PRAWO WYPOWIEDZIEC. CO DLA JEDNEGO JEST BZDURA DLA DRUGIEGO NIEKONIECZNIE MUSI BYC BZDURA

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach

    nie irytuj sie

    DO OKANO1!!!!! LECZYC TO SIE POWINIENES TY I TEN TWOJ KOTALLA A FALUGEL I SCHREITER PISZA PRAWDE I Z SENSEM NIE JAK KOTALLA SCIEMNIA I ******** SAME BZDURY.JA NIE PISZE BZDUR TYLKO TO JEST MOJE PRYWATNE ZDANIE KTORY KAZDY MA PRAWO WYPOWIEDZIEC. CO DLA JEDNEGO JEST BZDURA DLA DRUGIEGO NIEKONIECZNIE MUSI BYC BZDURA
    Bo ci zyłka peknie na drugi raz wyłacz CAPS LOCK.
    No własnie moje zdanie jest takie ze stare jest
    dobre ale wino.

    Prawde powiadaz ooo to cos ciekawego oni pisza to
    co im slina na jezor przyniesie byle by sie sprzedac.
    Takich głupot to juz w rzadzie nawet nie popełnia sie.

    A krytykowac kazdy potrafi nawet ja

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy tak na Kotalle najezdzacie?? Spoko koles, fajnie mecz relacjonuje, wywiady ciekawe, czego chciec wiecej? Wy myslicie ze komentowanie meczu jest proste?? Musi zachowac bestronnosc, mowic czystym polskim jezykiem:P. To nie jest takie latwe, a wrecz trudne. Tylko za jedno go nie lubie. A mianowicie jak jechal z nami w autokarze na mecz do Leszna, wogole nie spiewal:) Nie no oczywiscie to byl zart. Pozdro

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej ludzie - po co te kłótnie w takiej chwili. Ja uważam, że zarówno Łukasz Kotalla jak i Flügel i Schreiter z GL wykonują dobrze swoją robotę. A prawda jest też taka, że np. pan Flügel nie lubi żużla i stawia go dopiero na 3. miejscu (po piłce nożnej i koszu). A moim zdaniem najbardziej obeznanym w czarnym sporcie jest redaktor Marek Staniszewski z Radia Zachód (poza zwyklym komentarzem zna się takze na sprzecie, historii itd.)- a prawda jest taka, że wiekszosc ludzi przychodzacych na stadion w niedzielę nie potrafi odrożnić GM-a od Jawy.
    No a odnośnie Łukasza Kotalli to myślę, że jest on bardzo dobrym komentatorem, który potrafi stworzyć specyficzną atmosferę podczas relacji(jest o niebo lepszy od smętnych komentatorów z TVP - oczywiście oprócz Darżynkiewicza;)).

    Pozdro

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    i po bólu :-)

    No i macie tą swoją relacyjke :-) Powiem Wam tylko jedno że będziecie jeszcze żałować gdy Łukasza Kotalli nie będzie w Kablówce, przyjdzie nowy Naczelny (odpukać oczywiście) i powie zero sportu, zero transmisji. Dopiero wtedy stwierdzicie jak to dobrze było za Łukasza. Doceńcie to !!! Podziękowania dla Pana kape za udostępnienie transportu do Bydgoszczy. Bez niego transmisja z meczu mogłaby nie dojść do skutku. Jest pare ciekawych wywiadów (po spotkaniu). Jutro się zmontuje odpowiednio a od wtorku bedzie zapętlone w kompie.......O której będzie???....nie wiem.....ale tak gdzies tak jak zawsze ....wtorek około 21!!!.Pozdrawiam i zycze miłego oglądania

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... SCHREITER PISZA PRAWDE I Z SENSEM NIE JAK KOTALLA SCIEMNIA I ******** SAME BZDURY...
    Buhahahahahah najlepszy text jaki ostatnimi czasy słyszałem. Dobre dobre. Proszę o więcej takich :D:D

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach

    KONKURS DLA DZIENNIKARZY

    HAZARD

    Każdy ma prawo do własnej oceny i szanuję Twoje zdanie, choć się z nim zupełnie nie zgadzam.

    Moim zdaniem dziennikarze Gazety Lubuskiej zupełnie nie czują tego sportu, coś tam wiedzą bo byli setki razy na zawodach, są na konferencjach prasowych itd. Biorąc pod uwagę ich doświadczenie i zainteresowanie żużlem w Zielonej Górze, jakość relacji w Lubuskiej oceniam na 3 w skali 10 stopniowej. A co mnie najbardziej drażni to NIEZLICZONA ILOŚĆ BŁĘDÓW w relacjach, zapowiedziach, nie znajomość regulaminu. A przecież dziennikarz "piszący" w przeciwieństwie do "mówiącego" ma szansę sprawdzenia tego o czy pisze. Nie mam na myśli literówek czy błędów językowych.

    Mam propozycję, może by się udało zorganizować konkurs żużlowy dla dziennikarzy, pytania trochę historii, regulamin. Np ile lat ma Huszcza, rok temu w Lubuskiej przy okazji eliminacji do tegorocznego GP nie wiedzieli.
    Stawiam na M. Staniszewskiego, wysoko powinna byc młodzież z Gazety Wyborczej, Jacek Białogłowy i Łukasz Kotalla, a Lubuska?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •