Pokaż wyniki od 1 do 34 z 34

Wątek: Szacunek do kibica ... ?

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Szacunek do kibica ... ?

    za wyborcza/-zielona góra

    Kibicowanie na sucho

    Podczas meczu naszych żużlowców z Atlasem kibicom zaschło w gardle. Mimo 30-stopniowego upału ochroniarze nie pozwolili wnosić na stadion butelek z wodą mineralną

    Niedzielne popołudnie, dwie godziny przed meczem. Mimo że żar leje się z nieba, na stadion żużlowy przy ul. Wrocławskiej przychodzą pierwsi kibice. Ochroniarze przeszukują ich plecaki i torby. Ci, którzy mają ze sobą butelkę wody, nie mogą wejść. Chyba że butelkę zostawią za bramą.

    - Wyrzucasz albo zostawiasz u nas. Możesz też wypić duszkiem - nakazują ochroniarze. Tłumaczą, że mają zakaz wpuszczania kibiców z alkoholem. - A przecież do butelki po mineralnej każdy może wlać wódkę - mówią.

    - Bądź pan człowiek, przecież to tylko woda! - jeden z fanów żużla pokazuje zamkniętą fabrycznie butelkę Staropolanki. Nic z tego, ochroniarze nie ustępują. Na stadion z butelką wody nie wpuszczają też rodziców z dwójką maluchów. - Panie, jaki alkohol? Przy dzieciakach?! - oburza się ojciec. - A jak butelką rzuci pan w kogoś? - odparowują ochroniarze.

    Kibice w końcu kapitulują i piją wodę na zapas. - Ten zakaz jest tylko po to, żeby wesprzeć handlujących na stadionie - pomstują. - A tam woda jest trzykrotnie droższa!

    Dla Gazety Andrzej Dobija

    dyrektor klubu ZKŻ-quick mix

    Zapewniam, że zakaz wnoszenia butelek nie ma żadnego związku ze sprzyjaniem handlującym na stadionie. Po prostu kibice często przelewają alkohol do butelek po mineralnej, dlatego ochroniarze muszą być czujni. Ale wydarzenia ostatniej niedzieli to chyba nadgorliwość. Zwrócę na to uwagę ochronie. Jeśli kibice będą mieli ze sobą zamknięte fabrycznie butelki, nie powinni mieć więcej problemów z wejściem na mecz.


    Nie wierz nigdy kobiecie

    Dlaczego kibice nie mogą wejść na stadion z butelką wody?

    Janusz Pekar, dyrektor Falck, firmy ochraniającej stadion:

    Bo w nich najczęściej wnoszą alkohol. Poza tym pełna butelka jest wbrew pozorom bardzo niebezpieczna. Można nią w kogoś uderzyć. Był nawet taki przypadek, kiedy kibice cisnęli nią w Tomka Golloba.

    Ale przecież nie chodzi o szklane butelki, tylko plastikowe. Kibice mogą je kupić także na stadionie.

    - Ale tam większość napoi podawana jest w plastikowych kubkach. Te nie są groźne. Poza tym w całej sprawie naprawdę chodzi o alkohol. Kibice wnoszą niby tonik, który okazuje się czystą wódką.

    To ochroniarz w razie wątpliwości nie może powąchać zawartości?

    - Nie może wąchać czyjejś wody, bo to niehigieniczne. A gdyby tak był gruźlikiem?

    A co z butelkami zamkniętymi fabrycznie?

    - Po prostu w nie nie wierzę. Kibice mają takie patenty na przelewanie do nich alkoholu, że nawet butelka z plombą może mieć w środku procenty. Puszka piwa, a w niej materiał wybuchowy. To kibice uczą nas, jak reagować.

    Czy jeśli na stadion wybiera się rodzina z dziećmi, też nie macie do niej zaufania?

    - Bardzo się pani zdziwi, kiedy powiem, że najczęściej niebezpieczne rzeczy i alkohol właśnie wnoszą kobiety. Myślą, że ochroniarze potraktują je ulgowo, i przenoszą w swoich torebkach "sprzęt" dla mężów.
    Coś niebywałego ?
    Mysle, ze to obraża nas kibiców!
    Głównych sponsorów sportu żuzłowego!
    Rozumiem, ze nie wolno wnosic opakowań szklanych ale plastikowe ?

    Jak jest roznica ?
    Jesli ktos na stadionie w ZG wypije 10 bosmanów a tym co walnie 100gram z butelki plastikowej ?

    To alkohol i to!

    Moze alkomaty na bramkach ?

    To jest skandal!

    Panie Dobija - Pan mnie dobija mowiac, ze jesli beda butelki fabrycznie zamkniete - to nie bedzie problemu, a jesli ja bede chcial zrobic lyka wody wczesniej stojac np. 20 minut za biletem ?
    To tej wody juz nie wniose ?

    Miom zdaniem, jest to ewidentny przerost formy nad trescia!

    Tak sie traktuje kibicow w ZG, ktorzy płacą najdrozsze bilety w Polsce, gdzie przychodza komplety publicznosci!

    Az sie nie wierzyc nie chce, czyzby wszyscy w ZG byli alkoholikami ?

    Miom zdaniem dzialania Dyrektora i firmy ochroniarskiej uderzeja w dobre imie kibicow.

    Teraz nie dziwi mnie, ze tak wielu kibicow w ZG krzyczy krytycznie pod adresem nowego dyrektora.

    Takie zachowanie firmy ochroniarskiej bylo juz podczas meczu z unia leszno 13 kwietnia, ale myslalem, ze to tylko dotyczy przyjezdnych(szczegolnie unii). Zabierano nam fanty, cole (fabrycznie zamkniete kupinie w cenie 1,50 zł w sklepie) i oferowano nam identyczne po 3-4 zł na koronie stadionu!
    Ale jak widac pomysl zostal wdrozony na caly stadion.

    Panie Dobija - przypominaja mi sie czasy realnego socjalizmu - czyli krecenie walkow.
    Polecam np. kibicom z ZG przed wejsciem an stadion:

    Zdjac koszulke, zamoczyc w misce wypelnionej alkoholem, przejsc przez bramke na stadion a tam lejek, pusta butelka i wykrecamy koszulke!

    Lub druga wersja:
    Odciac dno butelki plastikowej, wylac ta niedobra wode minieralna, wlac tonic i alkohol, dobrze zabezpieczyc z powrotem dno i pokazac ochronie tylko fabrycznie zamknieta butelelke.

    Ale jaja ochrona mowi: butelke albo
    zostawiac albo wypic!

    Czy ktos sobie zdaje sprawe co moze stac jesli goscie obalą cale 1,5 litra wody mineralnej:P, lepiej niech sobie chlopaki spokojnie sacza na zawodach - zdrowiej!

    A miało być normalniej... w koncy wchodzi 1 mja do UE!








    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja tam leje na taka ochrone ja wszedlem z kolesiem z butelka plasikowa 0.5 litra i nic mi niezrobili hehhehehe :))))))))

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jaka roznica ??

    Nie widze roznicy czy wypije sie alkohol przed bramka czy za bramka. No i do tego jezeli mozna kupic piwo za bramka to totalne nieporozumienie.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Nie widze roznicy czy wypije sie alkohol przed bramka czy za bramka. No i do tego jezeli mozna kupic piwo za bramka to totalne nieporozumienie.
    No widzisz, ale szanowny pan ochroniarz widocznie uwaza, ze jak wypijesz przed, to on to wyczuje i wtedy Cie nie wpusci...
    A poza tym, przeca trza pomagac stadionowym straganom i stoliczkom z napojami. Z jakiej niby racji ktos ma sobie przyniesc napoj przy 33 stopniowym upale w cieniu? Ma kupic na stadionie 3 razy drozej...BASTA!
    Ludzie, co za kpina!!!
    Jak ktos bedzie chcial czyms rzucic to wyrwie kawalek lawki, albo wezmie kamien...dla mnie z tymi napojami to wprost ZENADA!!!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    w czestochowie jest cos podobengo

    ale pozwalaja wnoscic butelki 0,5
    jakby sie czyms roznily od pozostalych :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To zaczyna być po prostu śmieszne.Wiadomo,że w ostatnią niedzielę był okropny upał,a na wystawionej na słońce trybunie bez wody ani rusz.Tym bardziej jak są dzieci.Poza tym normalnie myślący ludzie nie piją alkocholu w taki upał,bo wiedzą że to jest zabójstwo.
    Rzadko,bo rzadko,ale w tej sprawie popieram stanowisko Abdula.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    a w Toruniu.....

    nawet po "aferze jogurtowej " można wnosić butelki plastikowe i nikt nie zabiera ,a i piwko mozna kupić w kubeczku więc jest spoko, no ale coś za coś biletów ulgowych dla studentów jak nie było tak nie ma.....

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Rex

    efekty takie samowolki widzialem na meczu w Toruniu z CKM nie bede tego komentowal

    wogole to nie jest sprawa jednej firmy ochroniarskiej tylko wogole ochroniarzy

    te pajace czuja sie na stadionach jak jacys panowie i wladcy calego swiata i mnie to strasznie ....... nie bede pisal bo mnie Bayerek juz upomnial za przeklenstwa :P

    naszczescie jest sposob na ochroniarzy ;) jak ktos chce go poznac to zapraszam na gadu gadu ;)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed meczem z Apatorem Torun (w Czestochowie) kiedy temperatura w sloncu wynoslila ponad 40 stopni kibice idacy obejrzec zawody nie mieli prawa wniesc butelek na stadion. Jednak mimo to wielu osobom sie to udalwalo. Czy to sprawiedliwe - jeden wniesie drugi nie?!?!
    Ja osobiscie musialam zostawic niemal ze caly napoj 1,5 litra na dole przy sznownych ochroniarzach. Nie wnosilam alkoholu i sadze, ze malo kto z osob ktore zostawily butelki na dole mialo tam napoj wyskokowy. Moze by tak jak kiedys... powachac, sprobowac.
    Ale na to czasu chyba za malo...!!! To nie fair.
    A tak przy okazji - to na kazdym meczu widuje ludzi pijacych wniesione przez nich piwo. I wcale nie pija z butelek od napoi !!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co trzeba powiedziec wprost dyrektor ZKZ to zlodziej !! Ceny biletow sa najdrozsze w polsce > Ten gosc okazal sie klamca mowiac ze zalezy to od klasy przeciwnika tylko na 2 mecze wejsciowki byly tansze w dodatku tylko bilety normalne kosztowaly mniej a o ulgowych juz zapomniano . Pozatym ludzi do ochrony chyba werbowano w jakims kolchozie sa prymitywni itd ale coz Kto nie ma w glowie ten ma w nogach . I niech mi nikt czasem nie probuje pisac ze jest inaczej . Powinno byc tak place wymagam a jest zupelnie inaczej !!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Moja odpowiedź

    Szanowni państwo. Sami sobie zapracowaliśmy na takie, a nie inne traktowanie. Nie byłoby problemu gdyby butelki służyły tylko do tego do czego służą. W Toruniu nawet przez myśl mi nie przeszło, że tymi małymi mannami można rzucać.
    Druga sprawa. Nie od dziś wiadomo, że niektórzy organizują sobie libacje alkoholowe na stadionie. Na ostatnich derbach kilku takich kolesi wszczynało burdy na stadionie i nie tylko...
    Trzecia sprawa. Jak idziecie do kina to też bierzecie ze sobą popcorn i napoje? Butelka coli w sklepie kosztuje ok 2pln na stadionie ok 3pln. Więc problemem jest zapłacić trochę więcej. Przecież ta gastronomia na stadionie musi opłacić swoje miejsce, a co za tym idzie wspomaga finansowo Wasz klub...
    Dziwne to Wasze myślenie...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Płacąc za bilet 22zł, kazdy kibic (chetny) powinien przy bramce dostawać kubek wody (nie mówie o butelkach). Koszt takiego przedsiewzięcia to niecała zetka.

    Tak. Wiem!
    To jest głupota, ale głupoty Dobiji i jego ochroniarzy nikt dzisiaj nie przebije.

    Moze jakies wyzwanie?

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    U nas na meczu z Apatorem bylo dokladnie tak, jak mowia Koledzy z Czewy. Przy bramie panowie ochroniarze raczyli nas poinformowac, ze nie wniesiemy 1,5 litrowych butelek. No myslalem, ze mnie cos trafi. Slonce operuje jak nie wiem co, wiec czesc kibicow zaopatrzyla sie w napoje przed meczem, bo po co przeplacac na stadionie, skoro zamiast 0,5 litrowej mineralnej mozna miec trzy razy wieksza za te sama cene? Nasi dzialacze mogli chociaz laskawie poinformowac w prasie kibicow, ze na mecz z Apatorem nie bedzie mozna wnosic duzych butelek. A zreszta, ja osobiscie nie rozumiem takich cyrkow. Przeciez gdyby sie ktos uparl, to moglby przyniesc na stadion nawet granat w kieszeni! :P Panowie, to nie jest metoda!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Do blacktopa.
    To jest przyklad.
    Na mecz wchodzi : mama, tata, i dwoch synow. bilety 20 i 10 zl. Samo wejscie kosztuje wiec ich 60 zl. Ta rodzina "Kowalskich" (mama,tata i dwoch synow) jest biedna wiec stara sie oszczedzac. Kupno 3 litrow wody mineralnej w pewnym sklepie na ktory wszyscy mowia "szajs" (wiadomo o ktory chodzi) kosztuje ich nie wiecej niz 2 zl. Cola na stadionie za 3 zl ma 0,5 litra. Dodajmy ze jest upal. A na stadionie rodzina Kowalskich siedzi z 3 godziny. Pytanie ile tych napojow pollitrowych coli po ktorych chce sie pic bo to slodkie, musi kupic rodzina Kowalskich by w dobrym humorze obejrzec zawody? 5 litrow? 10? w kazdym badz razie łączny wydatek rodziny Kowalskich oscyluje wokol 100 zl!

    Czy kluby zuzlowe nie widza, ze w ten sposob odbieraja sobie zarobki? Rodzina Kowalskich nie przyjdzie wiecej na zuzel, a tak moze by kilka razy przyszla. Takich rodzin moze byc duzo. Kluby mniej zarabiaja bilety znowu podrozeja i kibicow znowu bedzie mniej. Bledne kolo.

    Na szczescie w Toruniu gdzie mieszkam jeszcze pozwalaja wnosic wody mineralne na stadion nawet juz wczesniej otwarte, ale chyba bede musial sie nauczyc magazynowac w sobie duze ilosci wody bo obawiam sie ze i w grodzie Kopernika wprowadza takie idiotyczne zakazy.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    janqes

    To jest głupota, ale głupoty Dobiji i jego ochroniarzy nikt dzisiaj nie przebije.

    Moze jakies wyzwanie?
    Twojej tym bardziej nikt nie przebije. To nie tylko "wymysl" naszego dyrektora, wiec oszczedz sobie wyzywanie osob. Zreszta tamtym sezonie tez tak u nas byloa a pana Dobiji jeszcze w zarzadzie nie bylo.

    PS. Ja jak chce to bez prbemu wniose napoj, trzeba umiec sie porozumiec. Ochroniarz tez czlowiek i wykonuje tylko swoja prace:).

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Kaioh

    Na mecze nikt nie chodzi ze zgrzewką wody mineralnej.
    Na stadionie można też kupić wodę mineralną i inne napoje.
    Na plaży jeśli masz ochotę na lody też przynosisz ze sobą?
    Nie ma tak drastycznej różnicy cenowej...
    Stadion to takie samo miejsce kultury masowej jak koncerty, pikniki, pokazy gdzie ceny są jednakowe albo wyższe.
    Poza tym problem ten dotyczy upalnych dni, bo w inne można wytrzymać 2 godziny bez picia?
    Ja po prostu staram się zrozumieć tą sytuacje ponieważ sami sobie wypracowaliśmy tą markę!
    Ma to zapobiec przedewszystkim rzucaniu w zawodników. Lepsze suche gardło niż zawodnik w szpitalu. To tyle

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach

    Falubazka


    Cytat.
    PS. Ja jak chce to bez prbemu wniose napoj, trzeba umiec sie porozumiec. Ochroniarz tez czlowiek i wykonuje tylko swoja prace



    Wnosząc na czarno, bez zezwolenia, oszukujesz siebie i innych.
    W takim razie dlaczego przemycasz, a nie podporzadkowujesz się regulaminowi? Skoro smieszy Cię moja "zartobliwa" wypowiedz, to dlaczego nie negujesz pomysłów Dobiji i jego poprzedników?
    Zastanów sie.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Na mecze nikt nie chodzi ze zgrzewką wody mineralnej.
    Na stadionie można też kupić wodę mineralną i inne napoje.
    Na plaży jeśli masz ochotę na lody też przynosisz ze sobą?
    Nie ma tak drastycznej różnicy cenowej...
    Stadion to takie samo miejsce kultury masowej jak koncerty, pikniki, pokazy gdzie ceny są jednakowe albo wyższe.
    Poza tym problem ten dotyczy upalnych dni, bo w inne można wytrzymać 2 godziny bez picia?
    Ja po prostu staram się zrozumieć tą sytuacje ponieważ sami sobie wypracowaliśmy tą markę!
    Ma to zapobiec przedewszystkim rzucaniu w zawodników. Lepsze suche gardło niż zawodnik w szpitalu. To tyle
    Na szczescie plaze nie sa jeszcze platne i mozna tam wchodzic kiedy sie chce. Nie biore ze soba lodow ale biore wode mineralna bo lodow nie musze jesc skoro mam wode i to zaspokoi moje pragnienie. Owszem problem nie dotyczy tylko upalnych dni chociaz przede wszystkim. drastycznej nie ma dla 1 osoby. Na stadionie nie dostane wody mineralnej tej samej co w sklepie pol litra za 69 groszy. tylko pol litra za 3 zl. roznica jest. zamiast programu kupie pol litra picia a potem bede troche sie meczyl z pragnienia.

    przepraszam ale ja sobie nie zapracowalem na to bo ja nigdy nie rzucilem niczym w zawodnika - dlaczego ja mam cierpiec? nie lepiej przeznaczyc pieniazki na lepsza ochrone stadionow? to z kaszkami i puddingami na meczu apatora z wlokniarzem to byl wybryk za ktory ci co rzucili kaszkami i puddingami powinni poniesc odpowiedzialnosc. Czy zlapano chociaz jednego? NIE ! ochraniarze stali jak tepi na pasie bezpieczenstwa i spokojnie sie gapili jak Jonsson dostaje albo uwazali aby czasem nie pobrudzic sobie kubraczka dlatego sie ksupili na omijaniu jogurtow niz zatrzymaniu chuliganow.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Komunizm w tym kraju przekracza wszelkie granice. Nie chodzi o to, że inteligenci - bramkarze myślą, że chodzi o alkohol - chodzi o to, że do takich sytuacji dochodzi, że nie są w stanie zapanować nad ludźmi rzucającymi na tor przedmioty i o to tu chyba biega ... Stadion żużlowy nie jest prywatnym folwarkiem i zgodnie z przepisami prawa i zdrowym rozsądkiem prezesów m o ż n a wnosić tam butelki z plastiku! Cóż, strata klubu, on ma mniejsze wpływy i traci zaufanie potencjalnych sponsorów, zniechęconych kiepską frekwencją ...

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Odpowiedzialność zbiorowa

    To, że ja nie rzucam, czy ty nie rzucasz to nie ma znaczenia. Ważne jest to, że inni rzucają. Odpowiedzialność zbiorowa. Poza tym idąc na żużel nie licz na oszczędności. Wyjeżdżając na wakacje nie bierzesz ze sobą wody za 0,69 tylko kupujesz na miejscu za 1,69. Z tym, że na wakacjach jesteś 2 tygodnie, a na meczu 2 godziny.
    P.S. Niebawem w Polsce plaże też będą płatne. Za leżak i parasol będziesz musiał zapłacić... Takie czasy...

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    To, że ja nie rzucam, czy ty nie rzucasz to nie ma znaczenia. Ważne jest to, że inni rzucają. Odpowiedzialność zbiorowa. Poza tym idąc na żużel nie licz na oszczędności. Wyjeżdżając na wakacje nie bierzesz ze sobą wody za 0,69 tylko kupujesz na miejscu za 1,69. Z tym, że na wakacjach jesteś 2 tygodnie, a na meczu 2 godziny.
    P.S. Niebawem w Polsce plaże też będą płatne. Za leżak i parasol będziesz musiał zapłacić... Takie czasy...
    No taak ale nikt nie kaze mi lezec na lezaku ani pod parasolem. Jesli chodzi o wycieczkie to wiem ze jezeli mnie nie stac to nie jade tak samo z meczem zuzlowym. wiem ze mnie nie stac nie ide wiec tak samo bedzie z ludzmi ktorych nie bedzie stac na mecz i nie pojda.

    P.S. Nie napisales o ochroniarzach na pasie bezpieczenstwa. specjalnie czy to male niedopatrzenie?

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Abdul niedługo zaczyna produkcje napojów w woreczkach!!!

    Z tego co wiem ,w specjalnej strefie ekonomicznej pod Nową Solą , rusza nowa inwestycja , która da zatrudnienie 300 mieszkańcom powiatu nowosolskiego , zagrożonego strukturalnym bezrobociem(25%).
    Otóż nowa fabryka ma aspiracje stać się głównym graczem ogromnego rynku napojów w Polsce , prognozując produkce 35 mln litrów napoju rocznie , wyłącznie w opakowaniach foliowych tzw. woreczkach..Jak zakładają plany właściciela przedsiębiorstwa , Wojciecha Abdulowskiego , na początku rynek dobrze przyjmnie 3 nowe smaki tj.orange ,gruszka i wielkopolska pomarańcza (ice kartofel).Według znawców rynku , jest to trafiony pomysł tego młodego biznesmena wywodzącego się z Leszna (obecnie prezesa FanClubu Falubazu a wkrótce sponsora strategicznego) , popyt na taki produkt jest ogromny , szacuje się ,że 89% produkcji wchłonie publiczność meczów żużlowych , co pozwala spokojnie myśleć o zyskowności przedsięwzięcia.

    Jak podają ostatnio media , firma ABDULLAH DRINK , finalizuje rozmowy dotyczące strategicznego sponsoringu żużlowego klubu z Zielonej Góry , rozmowy przebiegają w napiętej atmosferze , z uwagi na rozbieżności w ustalaniu składu .Nieoficjalnie dowiedziałem się ,że kwota jaką ma przelać firma ABDULLAH DRINK na konto Rafała Okoniewskiego , jest przedmiotem sporu , żuzlowiec domaga się 2 mln za sezon , co jest według właścieciela ABDULLAH DRINK zbyt wygórowaną kwotą (A/DRINK oferuje góra 1,5 mln).
    Po zakontraktowaniu Piotra Protasiewicza , Grzegorza Walaska oraz Jasona Crumpa , Okoniewski jest ostatnim żużlowcem , który jest najbliżej do podpisania kontraktu na 3 lata i zamknęcia tymsamym kompletowania składu na przyszły sezon.Juz niedługo drużyna uda się na obóz przygotowawczy na Kubę.
    Wniosek Wojciecha Abdullowskiego o sprowadzenie K.Kasprzaka , wywołał burzę na zarządzie , ale tamten konflikt już zażegnano.
    Teraz , pozostaje tylko życzyć temu młodemu przedsiębiorcy wielu sukcesów , napoje w woreczkach robią światową karierę , co ma przełożenie na sprzedaż w całej Europie i innych kontynentach.

    Wypada przypomnieć ,że szef mafii zielonogórskiej , niejaki "Jabolese", był bezpośrednim konkurentem W.Abdulowskiego w wyściugu o sponsoring ZKŻ , ale obecnie odbywa karę 15 lat więzienia , za nieudany zamach bombowy , jaki przeprowadził na stadionie w Lesznie ,mający na celu pozbycie się Abdulowskiego, na skutek którego stadion A.Smoczyka został doszczętnie zniszczony i zrównany z ziemią.
    O sprawie dokładnie informowaliśmy , obiecujemy wrócić do tego zagadnienia z okazji zbliżającej się apelacji od wyroku w tej sprawie jaką złożyli adwokaci "Jabolese", mec.De Viron, mec.Smoktunowicz oraz mec.Piotrowski .


    ABDULLAH DRINK , TWÓJ WORECZEK , TWÓJ DZIEŃ
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach

    czestochowa

    a ja wlasnie sie dowiedzialem
    ze na stadion Wlokniarza
    mozna wnoscic tylko napoje 0,5 litra

    jeszcze nieudalo mi sie dowiedzeic dalczego akurat 0,5 :P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Ja mam pewna teze czemu.
    do butelki 0,5 nalejesz sobie wodke. po wypiciu jej na stadionie nie jest sie w stanie byc na tyle nietrzezwym zeby rzucac butelkami w zuzlowcow nie?

    druga teza.
    butelka 0,5 jest za lekka i nie dorzucisz

    innej mozliwosci nie widze.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Wnosząc na czarno, bez zezwolenia, oszukujesz siebie i innych.
    W takim razie dlaczego przemycasz, a nie podporzadkowujesz się regulaminowi? Skoro smieszy Cię moja "zartobliwa" wypowiedz, to dlaczego nie negujesz pomysłów Dobiji i jego poprzedników?
    Zastanów sie.
    Po pierwsze nie "przemycam" tylko wnosze jak cosik w raczce! Nikogo nie oszukuje. Wiem, ze to jest idiotyczny przepis jednak nie zycze sobie, aby jakis wiesniak co spozywa napoje wyskokowe w spelunie pod szyldem Mamut obrazal osoby funkcyjne z Zielonej Gory jezeli wszyscy wiedza,iz nie jest tak tylko na stadionie przy
    Wrocławskiej. Dla mnie nie bylo to zartobliwe,a obrazliwe i skierowane przeciwko jednemu czlowiekowi.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aaaaaaaaa to jest dramat, nie wpuszczą kogos pijanego bo bedzie robił burdy, ale jak ktos sie na***** na koronie to bedzie grzeczniutki, ****a co za tok rozumowania, jest pare sposobów na wnoszenie wody, np. 1. przez płot podać znajomemu który już jest na stadionie, 2. W ubikacji pracuje pewna pani, bardzo uprzejma, wystarczy jej albo jej synowi przerzucic wode przez płot a ona z miła chęcią zrobi to dla nas ( tak samo robilismy z wnoszeniem kiji do flag ) tu sie powinno udac. pozdro, taki przepisy trzeba omijac, np. na ostatnim meczu udało sie przemycic 9 tych..., no... nie ważne ;) na stadion ale innym sposobem którego nie podam;) pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "
    Po pierwsze nie "przemycam" tylko wnosze jak cosik w raczce! Nikogo nie oszukuje. Wiem, ze to jest idiotyczny przepis jednak nie zycze sobie, aby jakis wiesniak co spozywa napoje wyskokowe w spelunie pod szyldem Mamut obrazal osoby funkcyjne z Zielonej Gory jezeli wszyscy wiedza,iz nie jest tak tylko na stadionie przy
    Wrocławskiej. Dla mnie nie bylo to zartobliwe,a obrazliwe i skierowane przeciwko jednemu czlowiekowi."




    FaLuBaZkA

    Widzę że masz podwójną osobowość dwie sprzeczności w jednym poście brawo z jednej strony nie lubisz jak ktoś obraża a z drugiej sama obrażasz
    zastanów się czy aby obrażanie Restauracji Mamut nie podlega odpowiedzialności karnej z tytułu nazwania jej "spelunie pod szyldem Mamut "
    pamiętaj że nie jesteś anonimowy(a) w sieci

  28. Powrót do góry    #28
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a w Polsce chyba tak musi być...

    Wiele uwag i wiele pomysłów a tak dokładnie to o co tu chodzi, że służby porządkowe nie pozwalaja na to czy tamto, a dlaczego ?, czyżby nie były w stanie zapanować nad tłumem i z tego względu te restrykcje?.Jak powiadaja kij ma dwa końce i tak na dobre to każdy ma racje,kibice i działacze. Nie tak dawno angielscy kibice piłkarscy uważani byli za największych chuliganów, ale to przeszłość bo służby porządkowe uporały się z tym patałajstwem. Teraz niema tam "klatek" itp zabezpieczeń.Jest tam pełna kultura. Nie tak dawno byłem w gorącej Italii, na jednym z torów żużlowych gdzie można było kupić piwo,wino a nawet i wódkę i o dziwo...nie było widać pijanych a nie wspomnę o takich co rzucają na tor. W Polsce natomiast mimo wszelkich zakazów i nakazów na stadionach szerzy się chamstwo. Kilka lat temu w głowę piłkarza rzucono nożem. Kilka dni temu na stadionie Polonii Bydgoszsz do żuzlowców rzucano metalowymi elementami gdzie do chwili obecnej sprawcy pewnie chodzą w glorii nie ścigani przez organy ścigania. Bo i jak ścigać, kiedy taki półgłówek rzuca na oczach tysiecy innych kibiców i nikt nie reaguje, widocznie to im odpowiada... Co więcej, służby porządkowe w sektor ten nie podchodzą lecz chowają sie do parkingu, z dala od rozwydrzonych chuliganów, by przypadkiem nie oberwać metalowym przedmiotem. Służby porządkowe, obowiązyjące przepisy o zgromadzeniach a tak na dobre to tylko działanie na pokaz, bo tak do końca niema konkretnego i skutecznego działania jakim jest monitoring widowni. Jeżeli tego elementu brakuje na stadionach, to psedo kibice czuja sie na tyle bezkarnie,że ich działania są powodem wprowadzania bardziej i mniej głupkowatych nakazów i zakazów, gdzie cierpią najkulturalniejsci kibice. Czy nie lepiej przeciwstawić się chamstwu i chuligaństwu niż nawzajem wyżalać sie o różnych restrykcjach jakie są wprowadzane? Co myślą o tym normalni kibice ?

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Buzia! Mecenas pracuje w F@lubaz Net Fans , wybroni nas ...

    Dajmy spokój , kto jak wnosi , ile wnosi i ile można.Co to za bezsens.
    Przecież nasze forum czytają panowie z ulicy Partyzantów 40 !!!Po co ułatwiać im zadanie?

    Lepiej pofantazjujmy , idąc moim przykładem .

    Ponadto popieram Boka w 100% .Polska to katolicka dziura , największe penerstwo świata.Jeżdżę na Bundesligę do Cottbus i Berlina i od najbardziej zawziętych kiboli słyszałem najgorszą obelgę "schwein", albo "schauspieler" jak ktoś udawał faul.
    A co do napojów dostępnych w karcie na stadionach to są też Kummerlingi , które dodane do piwa uniemożliwiły mi obejrzenie meczu do końca(tzw stan "total schade").Poprostu Polnische Schwein , czyli ja , polska świnia , tacy już jesteśmy.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    druga teza.
    butelka 0,5 jest za lekka i nie dorzucisz

    innej mozliwosci nie widze.
    KAIOH
    ani pusta 2 litrowa ani pusta 0,5 niedorzucisz
    zeby cos rzucic [zaznaczam ze jedyne co rzucam na stadionie to sempertyny, ostanio mi sie to spodobalo az nadto :P] musi byc troche plynu w srodku

    i chyba dobrze sie rzuca pelna 0,5 lub troche upita :)

    ani pelna, ani lekko wypita 2 l nierucisz



    a odnoscie pierwszej tezy :P
    jak goscie obala butelke 2 litry bolsa czy czegos
    to niebeda w stanie nawet wstac rzeby cos rzucic :P

    chyba ze tegie glowy chodza na zuzel

    ale przewaznie sie nosi napoje podczas ladnej pogdy, wiec sloneczko tez robi swoje :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach

    Falubazka

    Nigdy nie byłem w Mamucie.

    Zniżę się do Twojego poziomu i zapytam z zaciekawieniem... Pojawiły się już kurki w lasach? Jesli tak, to nazrywaj mi koszyczek.

    Pozdrawiam.

    PS. A obrażać z chęcią lubię te osoby, które nadużywają władzy i mają klapki na oczach. Zwłaszcza w stosunku do kibiców. Nie mówię tylko o Dobiji. U nas również ten problem się pojawia.
    Poza tym jestem wyjątkowo spokojnym człowiekiem i nie lubię dymu na SB. A widze, że koniecznie chcesz udowodnić, jaką to jesteś kozaczką.

    Wieśniak to brzmi dumnie!!! Zwłaszcza z ustach "miastowej".
    Koniec mowy w Twoją stronę.
    Wolę porozmawiac o problemach i chorobach sięgających speedwaya na normalnym poziomie.

    Czesc

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zniżę się do Twojego poziomu i zapytam z zaciekawieniem... Pojawiły się już kurki w lasach? Jesli tak, to nazrywaj mi koszyczek.
    aaaaaaa janqes już cos jest, ale trzeba wiedziec gdzie zbierac i kiedy zbierac, po drugie na taki koszyczek to sobie musisz zasłużyc bo przecież nie ma nic za darmo, pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Falubazz :)

    Rozumiem, ze między wierszami sugerujesz mała wymianę w drugiej rundzie rozgrywek, gdzie Unia ponownie spotka sie z Magicznym Falubazem :)

    Ja przyniosę swiezutki chlebek z naszego pysznego wielkopolskiego zboża, a Ty mi podstawisz koszyczek grzybków :P Umowa stoi? :D

    PS. Proponuję ponowne wjechanie na właściwe tory tematu, czyli zająć się sprawą szmuglowania procentów na mecze żużlowe :)

    Pa

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    nie rozumiem w czym problem

    kazdy klub chce zarobic, dlatego nie wpuszcza ludzi z wlasnymi napojami. tak samo jest w dyskotece, w kinie, na koncercie, w teatrze, itd. po prostu impreza masowa szuka roznych sposobow na zwrot kosztow.
    ps. falubazzini, daruj sobie to ciagle obrazanie 'polaczkow', nie podoba sie to idz sladem kozakiewicza, wosza czy klose. nikt Ciebie tu nie trzyma!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •