Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Mecz Mecz i po meczu.IVETT-GALAXIA 2:3

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2001
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mecz Mecz i po meczu.IVETT-GALAXIA 2:3

    Niestety,jest mi bardzo smutno pisać ta wiadomość.Moja ukochana drużyna z którą niejedno przeżyłem,we własnej hali,w ktorej 100 litrów potu przelałem przegrała z Galaxią 2:3.Wielka szkoda bo byla szansa(nie za duża) na odniesienia zwyciestwa 3:1.Gdyby w IV secie tego meczu odbylo sie bez paru nieporozumiań po stronie Jastrzebia(Wójcik z Milbrantem)(Kruk z Szczygłem)(trener Such i Niepotrzebna zmiana Ustinowa na Matoske)moglo byc super.A tak na olode pozostał jeden punkt.Ale po kolei.W pierwszym secie Galaxia w połowie seta odjechała na 2-3 punky.Potem nasi podgonili,ale znowu niemoc.Ze stanu 17:15 dla J-bia robi sie 21:17 dlaGalaxi.Gdy myślałem,że po secie robi si e po 22 i znowu ozylo moje serce.Na prozno.Cwaniak Panas przy stanie 22:23 dla Czestochowy posyła piłkę na Milbranta który był (jak cała druzyna)nieprzygotowany do odbioru i 22:24.Doslownie nikt nie wiedził kiedy Panas wszedł na zagrywke,kiedy sędzia gwizdnął.Sytułacje próbował ratowac Ustinow nogą,ale po wszyskim.Nastepny atak to aut i 22;25 gla Czestochowy.Najciekawszy trzeci set wygrany przez Ivett do 23.zaczęło sie od czterech petard z zagrywki Ustinowa i jest 4:0 dla naszych.Potem wchodzi na zagrywke Michalczyk i jest 7:2 dla naszych.Jestem HEPI BĘDZIE DOBRZE-myslę,ale uparta Galaxia w koNcowce seta zmniejsza roznicę do 2 oczek.Gdy na tabli jest 24:22 dla Jaszczembiokow mysle sobie,że set wygrany.Ale za chwile jest różnica tylko jednego punktu i w tym momencie czas dla trenera Sucha.Po nimJEST WYGRANY SET.W przerwie na papierosa powiedziałem do kolegi,że pukt już mamy,oby były trzy.Niestety czwarty set już opisałem,a piatym to zupełna demolka naszych.Przegrana do 8 -zostawiam bez komentarza.W Jastrżebiu nieporozumieniem na środku bloku to Szygieł-bał sie zaatakować przez Nowaka i Dacewicza.W bloku już troche lepiej ale daleko mu jeszcze do gwiazd Galaxii.Na swoim poziomie gral tylko Michalczyk,Ustinov troszkę słabiej ale OK przyjecia w Jastrzębiu nie byłowcale(Wojcik chyba na emeryture)o rozegraniu wole nie mówic.Z drugiej strony brak na srodku siatki Tołoczki(kontuzja)doł sie odczuć.Po przeciwnej stronie siatki Srodkowi THE BEST-wszystko co mieli w górze to skończyli,rozczarował mnie Wagner.Pamietam go z wystepów z jastrżębia.Chłop nie do poznania.Ale po cuz ma sie w druzynie dwóch rozgrywających.Godny nastepca to Oczko.Nie blyszczał,ale gral dobrze.Jeżeli liobero Czestochowy-Ignaczak mysli o powrocie do kodry to MUSI sie poprawic.na ligę dobry,ale liga to nie reprezentacja.Starą wyge Panasa już opisałem oprucz opisanaej syt.miał jeszcze w gorze kilka ważnych pilek które skonczył.Informacja dla fanek GOŁASIA(w Jastrzebiu też sie pojawily)-Nie gral ani minuty,nie wiem dla czego.Na rozgrzewce widząc jego zasięg byłem przerażony.No cuż nie ja jestem trenerem Częstochowy.Jeżeli taki chłop nie gra to Jastrzebie chętnie go weżnie.To tyle opisu spotkania.Nie zalamuje rak.Juz w srode mecz zalegly w Jastrzębiu ze Stolarką.TU MUSZĄ BYĆ TRZY PUNKTY-bez dwoch zdań.relecja z tego meczu w Srode w póżnych godzinach wieczorowo-nocnych.Teraz kończę i idę usypiac dziecko,bo jak zona wróci do domu domu ta będzie JAZZ. Kocjanek


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bylo ciazko ale wygralismy!!! igla jest najlepszym broniacym w lidze.. nie bedzie lepszego libero w reprezentacji!!! troche szkoda 3 seta ale trudno!!!
    mosto przegralo i punkt do nich odrobilismy!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2001
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ignaczak-Ok

    Owszem,może i jest najlepszym libero w Polsce,ale musi jeszcze dużo popracowac.Nie mówie tego złośliwie,ale dla dobra reprezentacji.Moim skromnym zdaniem błędem było powoływanie do kadry na eliminacje olimpijskie libero Kardasa.teraz bysmy mieli ogranego libero,a tak to musimy zaczynać od początku.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2001
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja się niezmiernie cieszę, że nie był to jednostronny pojedynek. Od dawna sympatyzuję z AZS-em i Jastrzębiem (nawet byłem czasem na treningach chłopaków). Zadowolony jestem, że każda z tych drużyn zanotowała zdobycz punktową. A swoją drogą to liczę, że Jastrzębie zacznie grać regularniej. Chłopaki mają świetnie dopracowane rozegrania kombinacyjne. Trochę chyba kondycha za słaba.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2001
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kondycja swoja stroną,brak ToLoczki na środku to druga strona medalu.Myślę,że nie będzie tak żle.Apropos skond jesteS,może kiedyś graliśmy razem.trenowałem volleybal przez 8 lat,nawet z pewnymi sukcesami.Jezeli mieszkach blisko Jastrzębia to zapraszam na mecz w Srode.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2001
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem z Bytomia. Swego czasu miałem robotę w Jastrzębiu i Żorach, więc czasem zdarzało mi się zajrzeć na Borynię. Trenowałem siatę w średniej, a po kontuzji ( zerwane wiązadła w kostce) próbowałem treningów w Pyskowicach. Czasem w lato gram w Mistrzostwach Śląska w Plażowej, wszystko zależy od czasu. Niestety pracuję non stop....Ale myślę, że będzie okazja do spotkania. Przecież w Rybniku są zawsze turnieje plażówki, byłem na trzech. Grałem jeszcze w reprze TKKF-u Czeladź na zlotach TKKF.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •