Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: - -> Oxfod zwolnil Nickiego <- -

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2003
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    - -> Oxfod zwolnil Nickiego <- -

    Brytyjski klub N. Pedersena, Oxford, zwolnil Duńczyka z drużyny! Wprawdzie oficjalnie jeszcze nie podano powodów zwolnienia Pedersena, ale wiadomo, że chodzi o incydent, który miał miejsce podczas meczu z Peterborough.

    Podczas kolejki w lidze Angielskiej Nicki zostal nominowany do biegu XV, ale odmowil startu w nim...
    Doszlo do bardzo ostrej wymiany zdan miedzy menadzerem zespolu z Oxford a Pedersenem.
    Miarka sie przebrala gdy Nicki podczas konferencji prasowej,dla Dunskiej TV, zazadal aby menadzer zespoly z Angli przeprosil go...
    Trener zareagowal szybko: zwalniajac Nickiego Pedersena z druzyny...
    Nicki sie tym nie zbytnio nie przejal poniewaz w tym tygodniu ma zamiar podpisac kontrakt z inna druzyna z Wysp.
    W miejsce Nickiego do zespolu z Oxford zakontraktowano Greg'a Hancock'a...



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba zaczyna komus odbijac gwiazdorstwo o ile ta wiadomosc jest prawdziwa.Dwa razy wygrał GP i juz człowiekowi w muzgu szaleje.Nic do Nickego nie mam ale na takie zachowania nalezy reagowac bezposrednio i z odpowiednim skutkiem

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wow ale numer:)
    dziwny ten pedersen- zuzel to jego praca a on odmawia startow- troche to smieszne i dziwne- heh, ze tez chca takiego w innym klubie.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    No to sie Nicki doigral. A z drugiej strony... moze chcial odejsc? Jesli przepisy w lidze angielskiej pozwalaja na zmiane barw klubowych w ciagu sezonu, to pewnie Pedersen nie przejal sie zbytnio zwolnieniem z dotychczasowego klubu, w koncu znalazl juz nowego pracodawce.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ciekawe.
    O ile to prawda to...albo mu pomalu szajba odbija, albo byly ku temu powody, o ktorych my sie nie dowiemy, a klub umyje rece od tego i wszystek wina spadnie na zawodnika.
    Ja polubilem tego goscia, choc logiczne, ze nei znam go osobiscie. Jesli odmowil startu w biegu to widocznie mial ku temu powod. Tak samo jak odmawia samemu sobie startow w e-lidze, a woli pozostac liderem I-ligi:)
    A poza tym i tak i tak Nicki znajdzie bardzo szybko zatrudnienie gdzie indziej, weic o jego losy bylbym spokojny:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Być może sama sytuacja trochę dziwna. Ja mimo wszystko się cieszę, ze ktoś się postawił zabufoniałym brytyjczykom. Szkoda, że Polakom brakuje charakteru aby się postawić ale cóż taki charakter niektórych ludzi. Dalej Polacy (czyt, działacze) będą dawać dupy z GP a ja się będę za nich wstydził. Skandynawowie to zimna krew i znają swoje miejsce w szeregu. Byłem w Skandynawii półtora miesiąca, trochę poznałem ludzi i są oni naprwdę ok, znają swoją wartość i wcale się nie dziwię. Niech zrozumieją, że świat się wokół nich nie kręci. Tym samym nie popieraz zachowania Nickiego, ale zapewniam was, że gwiazdoratwo jeszcze mu nie uderzyło do głowy !!! Niesamowita bzdura !!! Mikael Max nie musiał żadnego GP wygrywać by już się czuć kilka razy bardziej wartościowym człowiekiem od Nickiego. Więc przestańcie pisać, że uderzyło mu gwiazdorstwo. Szkoda, że najwięcej opinii wydają Ci co są najdalej.

    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro jestesmy przy tym temacie to mozna dodac tez, ze starty w Oxfordzie juz zaczal Andy Smith. W meczu pucharowym ze Swindon zrobil komplet 15 punktow i dzis wystapi on w miejsce slabo spisujacego sie Travisa McGoowana. Pedersen straci chyba troszke kasy przez ta Anglie. Cieszyc powinni sie rybniccy kibice, poniewaz teraz Nicki przlozyc sie moze jeszcze bardziej do startow w Polsce.

    Nicki wracaj do ZG

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kania nie wiem czemu probujesz tłumaczyć jego zachowanie, to tak jakby został nominowany do 15 biegu w meczu RKM-u i po prostu odmówił startu, co byś wtedy powiedział? Ze dobrze zrobił, że sie postawił Polakom, ktos to musiał zrobic,prawda? Zastanów sie, a jakby własnie przez ten bieg RKM przegrał mecz? Rozumiem że próbujesz bronić zawodnika który reprezentuje Twój klub ale bez przesady, trzeba takie zachowanie ostro potepić, to nie on jest pepekiem swiata i musi sobie to uswiadomić. Mam nadzieje że nie znajdzie już pracodawcy na wyspach, a jak tam to żeby ktos go utemperował. pozdrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2003
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nicki RuLLeZZ

    Slychajcie, jezeli Nicki odmawia startu w biegu to oznacza ze ma powod ku temu! Wcale tu nie chodzi o GP ze czuje sie gwazda, tylko moglo chodzic o kase!
    W polsce zuzlowcy duzo zarabiaja a jezeli zawodnikowi nie odpowiada kasa to gada z dzialaczami!
    A w Angli nie ma gadania!
    Tam trzymaja krotko!
    Nicki widac, bardzo wkurzyl sie na Oxford, ale takze mial powody aby trener go przeprosil.
    Dobry trener powinien uszanowac decyzje swojego "AsA", jezeli druzyna z Oxfordu ma pewne zwyciestwo!
    Pozdrawiam,

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazz
    Przeczytaj jeszcze raz mój post i napisz mi w którym miejscu piszę, że popieram odmowę jechania w jakimś biegu ?? Nigdzie, więc następnym razem nie wywołuj mnie do stolika :P:P:P
    Nie popieram jego zachowania, ale jedynie piszę, że do gwiazdorstwa mu daleko.

    A tak poza tym, to dla mnie każdy kto się postawi tym bufonom jest dla mnie gościem. To na tyle :P:P

    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co za świetne wyniki uzyskali nasze gwiazdyw meczu Poole - Oxford.
    Kasprzak 3pkt w 6 biegach
    Ułamek 2pkt+2 w 4 biegach

    Dali z sibie wszystko:P

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Skoro jestesmy przy tym temacie to mozna dodac tez, ze starty w Oxfordzie juz zaczal Andy Smith. W meczu pucharowym ze Swindon zrobil komplet 15 punktow i dzis wystapi on w miejsce slabo spisujacego sie Travisa McGoowana
    Swindon to odpowiednik naszej 1 ligi .....a dziś Andy wystąpił i zrobił 0 (0,0,d) - więc godnie go nie zastąpił , ani nawet nie spróbował :)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!

    Jak informuje portal www.sportowefakty.pl:

    "Duński żużlowiec Nicki Pedersen nie musiał długo czekać na znalezienie nowej drużyny w Elite League. Po zwolnieniu z poprzedniego klubu Oxford Silver Machine czołowy zawodnik Grand Prix podpisał dzisiaj kontrakt z Eastbourne Eagles, który obejmuje resztę sezonu."

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    buahahaha, jak morzecie pisac ze trener powinien uszanowac wole zawodnika, jezeli cwaniaczek stwierdza ze nie jedzie, i nie podaje ku temu powodu to oczywiste jest ze nalezy mu sie kop w tylek, i ewentualnie jak bedzie wylatywal przez drzwi "do widzenia" :)

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    buahahaha, jak morzecie pisac ze trener powinien uszanowac wole zawodnika, jezeli cwaniaczek stwierdza ze nie jedzie, i nie podaje ku temu powodu to oczywiste jest ze nalezy mu sie kop w tylek, i ewentualnie jak bedzie wylatywal przez drzwi "do widzenia" :)
    no pewnie ! jak idziesz do pracy to mówisz szefowi ja tego nie zrobie - nie dając przyczyny ? Chyba nie !

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!

    no pewnie ! jak idziesz do pracy to mówisz szefowi ja tego nie zrobie - nie dając przyczyny ? Chyba nie !
    W przypadku Nicikiego powod jakis mial :D Mowil ze nie mogl spasowac sie z torem, ze Todd Wiltshire i Ulamek jezdza lepiej niech ich wystawi bo i tak mecz przegrany :D Ale gwiazda GP miala wystartowac :D i Nigel sie zdenerwowal... pozdrawiam..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •