Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Peter Schmeichel Trenerem Reprezentacji Polski?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Peter Schmeichel Trenerem Reprezentacji Polski?

    Jak podal Portal internetowy Onet.pl Peter Schmeichel ma prawdopodobnie zostac trenerem Reprezantacji Polski.Ojciec namawia syna(Peter Schmeichel ) by zglosil on swoja kandydatore na selekcjonera Polski.Co sadzicie na ten temat????


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nagle sobie przypomniał dziad o swoich korzeniach... ???
    co z tego że Schmeichel będzie naszym selekcjonerem, jak człowiek nie ma zerowego pojęcia o naszych piłkarzach i naszej lidze... już wolę Janasa :) Peter zapewne słyszał jak dotąd tylko o Dudku...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bzdura

    Haha to śmieszne jak dla mnie. To że on zostanie szkoleniowcem naszej kadry jest jak dla mnie obecnie niemożliwe. Żeby Listkiewicz zatrudnił jakiegoś obcokrajowca na jakimś z ważniejszych stanowisk musiałby chyba być katowany. On woli tych co więcej wiedzą o Polskiej piłce, czyli samych Polaków. No właśnie - Schemeichel tez niezbyt błyszczy wiedzą co do naszej kadry. Ciekawe czy by wiedział kto to jakbyś mu powiedział Maciej Żurawski :P

    Pozdrawiam
    Nober.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Trzeba to raczej potraktować jako ciekawostkę. Ojciec Petera przypomniał sobie o korzeniach, wymyślił sobie coś i nagle wielkie hura. Schmeichel nie ma doświadczenia na ławce trenerskiej i chociażby ten fakt go dyswalifikuje.
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Hehe nie no nie róbmy sobie jaj. Peter Schmelchel trener naszej kadry ??? Koles którynie wie prakycznie nic o naszym\ch zawodnikach (oprócz J.Dudka). Ma sie zając wydostaniem naszej kadry z dołka ?? Nie no zastanówmy sie porzadnie nad tym wyborem.
    Tylko Falubaz!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przejzalem dzis onet i albo ja slepy (raczej nie) albo niema takiego teamtu a jak jest to nieiwem do okulisty się wybiore to moze dalbys dokladny link do przeczytania

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Peter byl znakomitym pilkarzem bramkarzem ale to nie oznacza ze bedzie takim samym trenerem.Spewnoscie bylo by to bardzo niespodziewane jesli by suie tam mialo stac.
    Ale watpie czy Polacy beda go wstac oplacic:P:P:P

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja myślę że te 10 tyś. euro to nawet nie tak mała sumka jak dla niego... może nie byłby zachwycony, ale zapewne by się zgodził... jest jednak inna kwestia... nie sądzę żeby on chciał być trenerem naszej kadry... i tu jest największy problem. jak wcześniej napisałem, nie sprawdziłby się...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja natomiast uważam że mógłby sobie poradzić w tej roli, chociaż nie ma doświadczenia. A znajomość piłkarzy nie przeszkadza, przecież nie grają nazwiska. Dobrym przykładem nie znania zawodników jes Guus Hiddink, który obejmując reprezentację Korei nie wiedział praktycznie nic o zawodnikach z tego kraju, a co później z nimi dokonał sami wiecie. Wiec myślę że to nie byłby żaden problem dla Schmeichela.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja natomiast uważam że mógłby sobie poradzić w tej roli, chociaż nie ma doświadczenia. A znajomość piłkarzy nie przeszkadza, przecież nie grają nazwiska. Dobrym przykładem nie znania zawodników jes Guus Hiddink, który obejmując reprezentację Korei nie wiedział praktycznie nic o zawodnikach z tego kraju, a co później z nimi dokonał sami wiecie. Wiec myślę że to nie byłby żaden problem dla Schmeichela.
    Bo im sedziowie pomagali:D:DA co do Schmeichela...to nie jest doswiadczony trener byl dobrym pilkarzem ale ten gosc nie nadaje sie na trenera nam potrzeba kogos takiego jak Scolari byc moze tylko solidny i bardzo doswiadczony trener nam pomoze zas Schmeichelowi doswiadczenia po prostu brak...Ale jesli PZPN sie zgodzi to zobaczymy co z tego bedzie:):)

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    proszę nie róbmy sobie jaj i tak jest nie ciekawie z tą naszą kadrą...

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Co to, Prima Aprilis moze? :D Nie, z calym szacunkiem do Peter'a jako bramkarza, nie ma on jednak doswiadczenia na pozycji szkoleniowca. Poza tym jak juz wspominali Koledzy, nie zna polskich zawodnikow, naszych realiow... Tak wiec uwazam, iz nie bylby to najlepszy pomysl.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    te "bzduzy" (pewnie chodziło o bzdury :)) to zaiste fakt. dziadek Petera to "Polak", któremu po ostanich porażkach przypomniało się o swoich korzeniach. Chciał zgłosić kandydaturę swojego wnuka na stanowisko trenera, nie wiedząć że ten nawet o Dudku niewiele słyszał... nie znalazło to jednak zbyt dużej aprobaty w światku piłkarskim. byłby to po prostu kolejny błąd działaczy, ale znając ich ambicję im by taki trener pasował...
    artykuł najpierw pojawił się w SE, które słynie z sensacji...
    ta informacja weszła większości jednym uchem, wyleciała drugim... inni za bardzo to wzięli do serca... niech lepiej dziadek postawi swojemu wnukowi WERTHER`S ORIGINAL, dopiero potem pogadajmy o byciu selekcjonerem :):):)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Ale wszystko łykacie :P
    Jak dla mnie to jedna wielka ściema
    i tyle w ogóle nie ma czego komentować

    Jak dla mnie koleś mógłbvym trenować
    tylko bramkarzy bo raczej przez ostatnie
    lata tym sie zajmowal a nie selekcją
    zawodnikow polskich, ktorych nie zna zbyt dobrze!

    pozdro.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2003
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pomysl wcale nie takie glupi wyniki bylyby takie same ale przynajmniej mielibysmy w koncu swiatowa gwiazde w naszej reprezentacji

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Bauhaha. Śmieszne.Schmeichel trener kadry chyba kadry pomorza co najwyzej. Nowym trenerem reprezentacji powinien zostac Kasperczak ale nie może, wiec trzeba kogos z zagranicy (czyt. Niemcy, Włochy, Anglia) ale nie żadnego duńczyka, czecha ,czy nawet hiszpana. Potrzebny jest trener ktory pasuje stylem do polski (nie oszukując sie słabo zaawansowanych technicznie piłkarzy). Osobiscie najchętniej widziałbym jakiegoś Anglika!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •