Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1005

Wątek: XI runda FALUBAZ ZIELONA GÓRA - CKM Włókniarz Częstochowa 49:41

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    XI runda FALUBAZ ZIELONA GÓRA - CKM Włókniarz Częstochowa 49:41

    Już szóstego lipca do Zielonej Góry zawita zespół który przewodzi w ekstraligowej tabeli - CKM Włókniarz Częstochowa.W Winnym Grodzie czeka nas zapewne wspaniałe widowisko,bardzo ważny mecz dla obu drużyn,znakomici zawodnicy z obu stron.Komplet publiczności przy Wrocławskiej "murowany".Napewno Lipiec będzie najlepszym i najbardziej emocjonującym miesiącem całego sezonu. (6 Lipca z Częstochową, 13 Lipca W Lysznie, 20 Lipca z Wrocławiem, 27 Lipca w Bydgoszczy). POZDRAWIAM


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No mecz bardzo ciekawy, lecz mysle ze bedzie trudniej wygrac niz z Toruniem. W Toruniu jechał poobijany Jaguś, przecietnie jak zwykle pojechał Bajer, i juniorzy. Teraz porównajmy.

    Sullivan - Crump: Ten sam wysoki poziom. Bardzo dobrze pojechał z nami Crump, i tego samego spodziewam sie po Sullivanie.

    Jonsson - Rickardsson: Na polskich torach niedużą przewage ma Ricky, lecz Jonsson ostatnio pezentuje sie wysmienicie. Wczoraj bardzo dobry mecz wlasnie z Toruniem.

    Holta - Protasiewicz: Tu rowniez panowie prezentuja zblizony poziom. Protas mial ten plus ze jest wychowankiem Zkż, ale mysle ze to nie mialo wiekszego znaczenia. Mniej wiecej ten sam dorobek punktowy.

    No i teraz sie zaczyna roznica pomiedzy CKM a Apatorem.

    Ułamek - W.Jaguś: Wiesiek był wtedy poobijany, chociaz niewiadomo do konca czy to bylo przyczyna mniejszej zdobyczy punktowej w meczu z ZKŻ. Ułamek wiadomo bardzo dobry w lidze, wiec cosik kolo dyszki bedzie miał.

    Walasek - Bajerski: Pierwszy ma kłopoty sprzetowe, natomiast Bajer w Polsce nie jedzie z trudniejszymi rywalami, a takimi napewno byl ZKŻ u siebie. Walasek wychowanek, jak sie spasuje i dogra wszystkie sprawy ze sprzetem, moze pokonac kazdego, poniewaz dysponuje dobrym startem.

    Pietraszko i Czerwiński - M.Jagus i Miedzinski: Tu chyba kazdy sobie odpowie na to pytanie. Częstochowianie z dobrej strony pokazali sie w MMPPK, i nawiazali walke z nasza gwiazdka Kurmanskim, u ktorego golym okiem widac problemy ze sprzetem. Kolejny plus na strone CKM.

    Jak dobrze widac duzo trudniej moim zdaniem bedzie pokonac CKM niz Torun,lecz trzymam kciuki za chłopaków i mam nadzieje ze tanio skóry nie sprzedadzą.

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed nami cztery mecze prawdy, które pokażą na co tak naprawdę stać Falubaz.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że stać Falubaz na wygraną z Włókniarzem. Jeśli wszyscy pojadą na maxa to będzie święto. W 2001 pokonali Apatora, który zmierzał po złoto. Teraz Replay :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Częstochowianie ... !!!

    [b]...Wypowiadajcie się w tym wątku na temat szans obu drużyn, Wy napewno jeszcze żyjecie wczorajszym meczem,nie dziwię się.:P

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja uważam że dostaniemy po dup.. i tylko sprawa sprzętu naszych zawodników zadecyduje czy przegramu do 43 czy do 35
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    FALUBAZ Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa


    Zapowiada się niezłe widowisko. Dla Falubazu bardzo ciężki mecz. Włókniarz wczoraj udowodnił, że jest po prostu bardzo mocny. Jedynie przy maksymalnym sprężeniu wszystkich zawodników i szaleńczym dopingu Nas - kibiców, można ten mecz wygrać, choć będzie baaaaardzo ciężko.

    Jeśli chodzi o skład, to tak sobie myślę, że postawiłbym jednak na Janniro. Zbyt wielkiego pola manewru nie mamy. Grzesiu Kłopot z takimi silnikami jakimi dysponował we wczorajszym meczu z Piłą nie poradzi sobie nawet z Czerwińskim lub Pietraszką. Dlatego właśnie dałbym szanse Janniro. Może znów "zaszaleje" i pojedzie choćby tak jak w meczu z Bydgoszczą. W Anglii jakoś tam punktuje, w Szwecji już jest jednak gorzej. Ma On jednak w sobie jakiś potencjał i liczę, że "zawalczy" z Jonssonem czy Walaskiem. Moja wizja składu wygląda tak:

    9). Okoniewski
    10). Słaboń
    11). Hamill
    12). Janniro
    13). Huszcza
    14). Suchecki
    15). Kurmański
    16). Świst

    Pozdro !!!!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja niestety tez nie widze wiekszych szans na wygranie tego spotkania. Okoniewski i Hamill zdobedzia razem ponad 20 punktow, ale reszta chyba bedzie cieniowac. Rafal Kurmanski jest z meczu na mecz wolniejszy - jak sam twierdzi konczy mu sie sprzet. Przegralismy z Apatorem a przeciez CKM to o niebo lepsza druzyna co udowodnila dwukrotnie zwyciezajac z Apatorem. Zespol nie ma slabych punktow a teraz nawet juniorzy zaczeli dobrze jezdzic. Piotr Swist chyba po tym meczu wroci do swojej optymalnej formy w tym sezonie - moze w koncu cos pokaze K. Slabon, bo niestety on nas jeszcze w tym sezonie nie zachwycil. Trener Jader po wczorajszym meczu powiedzial, ze beda jakies specjalne przygotowania do meczu z czestochowianami. Jestem ciekaw co zrobia nasi dzialacze.

    Wariant optymistyczny 41-49 :) ale oczywiscie wierzymy w Falubaz.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Mimo wszystko zalecałbym trochę więcej optymizmu. Już z góry zakładacie porażkę????!!!!! Loooz, chyba zapominacie, że Falubaz to jest Magia !!!!!!:)

    Pozdro !!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mały o co im chodzi ?

    Co wy piszecie? kibice zielonogórscy nie pisali by dwa tygodnie przed meczem ze falubaz przegra! wy jesteście kibicami? "Falubaz to Magia.Fakt,częstochowa to dobra drużyna ale bez przesady są napewno szanse na wygraną.Głowa do góry,chłopaki ?! :)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że pozycja Zielonej Góry w tabeli wogóle nie odzwierciedla siły tego zespołu. Wg mnie stać was najwyżej na szóste miejsce i na nim właśnie wylądujecie - przed wami najcięższe mecze z Częstochową (pamiętacie mecz w czewie 60:30 ?) dróżyna która przegrwa mecz różnica 30 punktów to nie jest drużyna ! w tym meczu poprostu nie macie żadnych szans; potem Leszno sic! (ledwie wygraliście u siebie dwoma punkcikami a ten zespół najwyraźniej się rozjeździł) - to poprostu kolejny mecz za który zainkasujecie 0 pkt; jedziemy dalej - Wrocław :) zespół osłabiony ale nie na tyle żeby przegrać z drużyną z konca tabeli (popatrzcie na mecz Wrocławia z Bydgoszczą)ci panowie nie pozwolą wam odebrac punktów oni ciągle walczą o pierwszą czwórkę mimo osłabienia - kolejne zero; i na zakończenie Bydgoszcz heh z Loramem i Gollobami w składzie na swoim torze nie takich jak wy już gromili (przypominam choćby włókniarz w tym sezonie) .. reasumując nic nie mam do drużyny z Zielonej Góry no może poza tym że dzięki szczęśliwemu układowi meczów są narazie zbyt wysoko w tabeli imho do końca sezonu nie zdobędziecie już żadnego punktu. O pierwszej czwórce czas przestać marzyć tu prawdziwą bitwę stoczą między sobą Leszno Bydgoszcz i Wrocław.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Wiara czyni cuda

    Ten mecz jest szansa wygrać z legią cudzoziemską tylko trzeba w to uwierzyć i nie rozdawać karty przed meczem Ja uważam że dojdzie do sensacji dlatego tak twierdze bo Ułamkowi ten tor nie leży czym swiaczy jego występ 2001 roku gdzie zdobył 5 punktów:) mecz jest o durzą stawkę bo jak go wygramy to może być o krok od pierwszej czwórki nie ma meczy z górych przegranych bo co to był by za sport pamiętacie mecz z Toruniem z 2001 roku historia lubi się powtarzać



  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wierze w zwycieztwo Falubazu, ale wiem ze bedzie bardzo ciezko. Mam nadzieje, ze wszyscy wziasa sie na wyzyny swoich mozliwosci i na Wroclawskiej bedzie ciekawe widowisko. Ja bym sciagnol Janniro na wszelki wypadek, moze akurat by cos pokazal:) Ja proponuje taki sklad :
    9. Okon
    10. Slabon
    11. Hamill
    12. Swist
    13. Huszcza
    14. Kasprowiak / Suchecki
    15. Kurman ( z nowym sprzetem )
    16. Janniro
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe jestem chyba pierwszym Częstochowianinem ktory sie wypowiedzial :) pierwszy sie otrząsnolem po wczorajszym CUDOWNYM meczu. Z niektorych poztow i wypowiedzi kolegow z GG wycchodzi ze wy bardziej chcecie wygrac z nami niz lesznem i bydgoszcza z ktorymi walczycie o pierwsza 4 hehe ja tam sadze ze mecz bedzie podobny jak w czestochowie tylko wynik trroszke mniejszy bo Slabon i Hamil cos powinni dolożyc, chociarz wszystko sie moze zdarzyc ale po wczorajszym meczu z Toruniem watpie w wygrana ZKZ. Niebęde porownywal zawodnikow bo na lepsze tylko Kurmanski wam wyjedzie bo nieoplaca porownywac Holty do Okoniweskiego, Sulliego do Hamila ( no moze ;) ) czy Jonssona do Huszczy. Zostal jeszcze Ulamek i Walasek a uwas..... Macie przewage juniora i to jest dlawas ostatnia deska ratunku chociarz cieszyl bym sie z pieknego widowiska i wynik przesadzony w 15 biegu oczywiscie na kozysc wlokniarza

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten mecz wygramy, choć nie będzie łatwo.
    Zielona Góra na swoim torze jest bardzo mocna.
    W zasadzie wobec coraz lepszej jazdy Bydgoszczy
    i Leszna Z. musi ten meczy wygrać, aby znaleźć się
    w 1 czwórce. U nas powinna pojechać cała drużyna,
    a w Zielonce jest tylko trzech pewniaków: Billy,
    Kurmanek( najlepszy junior w Polsce) i Okoń( najlepszy
    transfer tego roku)
    Proponuję składy:
    1. S. UŁAMEK
    2. G. WALASEK
    3. R. HOLTA
    4. R. SULLIVAN
    5. A. JONSSON-co o tym myślicie????
    6. A. PIETRASZKO
    7. Z. CZERWIŃSKI
    8. A. PIETRZYK

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach

    ZKŻ - CKM

    A ja twierdzę, że wygrana z CKM jest możliwa. Nie będę analizował poszczególnych nazwisk bo to nie ma sensu, lecz myślę, że w wygraną najpierw powinni uwieżyć sami zawodnicy i to już będzie duży sukces. Nie porównujcie meczy tych drużyn w Częstochowie bo tam ZKŻ kalkulował przegraną, lecz w Zielonej Górze dojdzie Hamil i Słaboń którzy parę punktów przywiozą. Niech też nikt nie mówi, że Okoń czy Huszcza na swoim torze nie powalczą z Walaskiem czy Ułamkiem oczywiście z pozytywnym skutkiem. Wiem, że ZKŻ do tego meczu rozpoczyna specjalne przygotowania ponieważ kierownictwo klubu wie, że ewentualna wygrana tego meczu pozwoliła by poważnie muśleć o wygranej z Atlasem u siebie a w dalszej perspektywie o meczu w Bydgoszczy.
    Tak więc twierdzę, że mecz z CKM będzie meczem decydującym o tym czy aspiracje ZKŻ do 1/4 są uzasadnione, wiedzą o tym działacze i zawodnicy dlatego też zrobią wszystko aby to spotkanie roztrzygnąć na własną korzyść.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten mecz wygramy, choć nie będzie łatwo.
    Zielona Góra na swoim torze jest bardzo mocna.
    W zasadzie wobec coraz lepszej jazdy Bydgoszczy
    i Leszna Z. musi ten meczy wygrać, aby znaleźć się
    w 1 czwórce. U nas powinna pojechać cała drużyna,
    a w Zielonce jest tylko trzech pewniaków: Billy,
    Kurmanek( najlepszy junior w Polsce) i Okoń( najlepszy
    transfer tego roku)
    Proponuję składy:
    1. S. UŁAMEK
    2. G. WALASEK
    3. R. HOLTA
    4. R. SULLIVAN
    5. A. JONSSON-co o tym myślicie????
    6. A. PIETRASZKO
    7. Z. CZERWIŃSKI
    8. A. PIETRZYK
    hehehehe ja bym proponowal do Zielonki jechac bez niego:P:P:P
    A tak na powaznie to przy aktualnej formie Jonssona czemu nie . Chyba sie sprawdzi jako prowadzacy pare. A 2 para by byla wtedy strasznie grozna . No ale Falubaz sie nie boi :P:P i wygra ten meczyk!!!!!!! Bo jak ktos wczesniej wspomnial Falubaz to Magia
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    emocji nie braknie

    jak mówił po wczorajszym meczu Zbigniew Jąder, ZKŻ zaczyna jakieś szczególne przygotowania do meczu z Czewą.Ja bym proponował sprowadzic amerykańców na jeden z przedmeczowych treningów,wtedy będzie łatwiej ustalić czy janniro jest w stanie zdobyć kilka punktów, bo o Hamilla raczej można być spokojnym, to napewno by troszkę kosztowało ale moze być opłacalne. a co do meczu to uważam ze ZKŻ wygra po zaciętym pojedynku.Widać było podczas wczorajszego meczu że Huszcza jest w dobrej dyspozycji zdecydowanie wygrywając 4 biegi.hamill, okoniewski i kurmański, o nich można być spokojny.Słaboń hmm on też na torze w Zielonej dobrze śmiga,wielka nie wiadoma to janniro lub jakis inny zawodnik uzupełniający skład ZKŻ-u. Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Chlopaki postarajcie sie ! Jest szansa, bo to sport, a tutaj wszystko jest mozliwe. Nazwiska nie jezdza :D. Bedzie ciezko, ale dacie rade ! Caly Torun 3ma za Was kciuki :).
    Pozdrawiam
    Marcin

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję składy:
    1. S. UŁAMEK
    2. G. WALASEK
    3. R. HOLTA
    4. R. SULLIVAN
    5. A. JONSSON-co o tym myślicie????
    6. A. PIETRASZKO
    7. Z. CZERWIŃSKI
    8. A. PIETRZYK
    Hehe Tomonaga a nr. 3 i 4 bega troszke zasilne (tylko troszke :P ) hehe mozna by bylo sprubowac bo Jonsson jest w wysmienitej formie ma dobry start dobrze walczy na torze mysle ze ten sklad moze wchodzic w rachube z jedna zmiana za walaska niech idzie Sullivan bo Ryan wpomoze jak tu czytam slabo jezdzacego w zielonce Sebastaina a Walasek na swoim torze :P z Holta mogl by sobie porazic. oj Juz sie niemoge doczekac mpze Czestochowianie organizuuja wyjadz (oprucz fan-clubbu) v bo bym sie zabral :P tyle ze mam tylko 15 lat :P

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Liczy się wygrana, niezależnie w jakim stosunku

    Myślę ze taki skład byłby dobry:
    1. Ułamek
    2. Jonsson
    3. Holta
    4. Walasek
    5. Sullivan
    6. Pietraszko
    7. Czerwiński
    8. Pietrzyk

    Holta ma ostatnio slabe początki więc pojechałby w biegu 2 :D

    PS Co na Polsacie ? Toruń - Wrocław ? Zawsze mowili po relacji, a po wczorajszej nic a nic :) Moze ZKZ - CKM bedzie :D

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,393
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Dwa lata temu, gdy do Zielonej przyjeżdżał Apator dzień wcześniej na zielonogórski stadion podjechał bus na wrocławskich tablicach, i pan kierowca wypakował dwa nowe silniki i kilka sprzęgieł. Efektem tego było to, że Apator zamiast 2 dużych punktów zapakował 40 małych i pojechał z płaczem do domu. W obecnej sytuacji Torunianie mogliby pokusić się o tak desperacki czyn i dosprzętować Falubaz, bo to w ich interesie.
    Nasi zawodnicy reprezentują podobny poziom co Częstochowianie, ale sprzętowo odstajemy i to dużo. A bez motorków jak wiadomo niewiele można zdziałać w tym sporcie.
    Następne w kolejce po nowe silniki stoi Leszno, które też jeździ u siebie z Czewą.
    A teraz idę spakować walizke i jadę na wywczas.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach

    Falubaz to magia

    Proponuję zakontraktować Davida Koperfielda,jak wam nie będzie szło to może spowoduje zniknięcie motorów zawodników CKM-u !

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach

    widze tu pewniaka

    Wszyscy pisza ze Czestochowa wygra bo ma mocny skład no i co z tego Bydgoszczanie tez miel mocny skład T.GOLLOB M.Loram J.Gollob i Tood niezapominajmy o Kowaliku przeciesz nikt wtedy nie wiedzial ze on poprostu cieniuje.
    Torun choc przegrana ale dzieki naszemu wychowankowi Protasiewiczowi ktory naskubał punktow co nie miara Walasek choc jest tez naszym wychowankiem ale poziomem ustepuje temu z Torunia i tam tez były nazwiska.

    Dlatego twierdze i nie skomle że szansa na wygraną jest i to duża w czym lepszy jest Holta od dobrej ostatnio formy Andrzeja albo Ułamek od Okonia czy Sallivan od Hamilla tak samo jak Walasek od Słabonia.
    Atut jest po naszej stronie bo to nasz tor i nasza wspaniala publicznosc,mowicie sprzet sami zawodnicy jak i kierownictwo o tym wiedzą i mysle że ten problem zostanie załatwiony wszak zostało jeszcze sporo czasu.

    Wiadomym jest że Czestochowa to nie Gdansk,Pila czy Leszno ale sport w sobie ma to że zwyciesce poznamy dopiero po 15biegu.

    pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Do meczu pozostało jeszcze sporo czasu ale......


    ......ten mecz powinien wygrać Włókniarz.

    Nasi zawodnicy są teraz w tzw. "gazie" i w tej chwili wydaje się iż nikt nie może ich pokonać.
    Czy na zwycięstwo nad Włókniarzem stać Z.Góre???
    Myśle, że tak choć będzie to naprawde bardzo ciężkie zadanie.
    Siły obu zespołów nie ma co porównywać, poza juniorem to wszędzie przewaga wypada na korzyść CKM-u. Podobna sytuacja ze sprzętem, tutaj też jest przewaga Włókniarza.

    Podsumowując:
    Kurmański, własny tor i kibice to jednak za mało aby pokonać rozpędzonych Włókniarzy.
    Stawiam na wynik 40-50 dla gości.

    1. S. UŁAMEK
    2. G. WALASEK
    3. R. HOLTA
    4. R. SULLIVAN
    5. A. JONSSON-co o tym myślicie????
    6. A. PIETRASZKO
    7. Z. CZERWIŃSKI
    8. A. PIETRZYK
    Po co kombinować ze składem, jak to się mawia: "zwycięskiego składu się nie zmienia".

    Pozdrawiam.
    CKM&AZS

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widac z niektorych wpisow ze kibice ZKZ sa pewniejsi wygranej z Czestochowa niz byli z lesznem czy z bydgoszcza ludzie pomyslcie troche i porownajcie sklady sami zalozyliscie wontek o formie kurmanka ludzie. Huszcza jest w formie hehe a co moze Holta czy Jonsson nie sa buahaha
    bo w meczach z Pila czy z Gdanskiem (bez obrazy) to kazdy moze pojechac na te 10-12 punktow. Czestochowianie tylko spasuja sie z torem i bedzie powas bo co tu gadac bedzie tak jak z toruniem dopasuja sie i wygrywaja, bo raz wam sie udalo bo Rusko wam sprzet pozyczyl ale teraz tego niebedzie bo facat i tak ma przechlapane. Torun tez raczej nieda niepozwoli bo turun jezdzi czysto tak sadze. Nielubie sie w to bawic ale porownam zawodnikow

    Holta -- Hamill > holta blyszczy w tym sezonie dobrze jedzi w GP , ale atatem Hamila bedize tor to daje na Rowno.1-1
    Ryan -- Okoniewski > bez dwooch zdaj na ryana. 2-1
    Jonsson -- e.. Huszcza - to co wyzej 3-1
    Ulamek -- slabon > -| |- 4-1
    Walasek -- Swist > a jak myslicie ;) 5-1
    Pietraszkp -- Kurman > no tu dla was 5-2
    rezerwowi to raczej na kozysc CKM bo Czerwinski i Pietrzyk mysle ze sa lepszi

    no i co jezeli nic zlego sie niestanie to mamy zwyciestwo

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No co tu duzo mowic....Faworytem napewno jest CKM ale mecz nie bedzie wcale latwy aczkolwiek zwyciezki dla Czestochwoian. Przemawia za nimi fakt bardzo wyrownanego skladu. W Zielonej pewnie pojezie Hamill, Okon i Kurman na swoim poziomie co do reszty....nieobliczalni. Jak dla mnie zdecydowanym faworyetm jest CKM. Po ostatnich zwyciestwach nad WTSem i APATORem pna sie po tytul DMP 2003 czego im zycze baaaaardzo bardzo. A wiec powodzenia.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach

    Jonny

    Takie porownania jakie dałes to pasuja jak swini siodło niczym nie udokumentowane bo np Holta moze wygrac z kazdym ale było wiele meczy czy turniejow jak z kazdym przegrał.

    Fakt Czestochowa jest mocna ale czy złota nie przydzielilismy już Toruniowi i to na początku rozgrywek.

    A czy nie moze sie zdazyc tak ze Swist w tym meczu osiągnie 10pkt a Ułamek 7pkt moze bo to jest sport i takie dywagacje niczym nie podparte są smieszne.

    Pewne jest tylko to że jedna z druzyn zdobedzie duze 2pkt a ktora to sie okaze po 15biegu.

    pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rozum- ZKZ, serce- CKM

    ZKZ jest u siebie bardzo islny, o czym juz nie jedna druzyna sie przekonala :P. Wlokniarz takze, jest bardzo mocny , a i na wyjazdach potrafi sie wspiac na wyzyny (patrz.Torun). Pomimo wszystko mysle, ze jednak Falubaz wykorzysta atut wlasniego toru i zgarnie komplet punktow. Po cichi jednak licze na Wlokniarza :P ,bo z pewspektywy bydgoszczanina, wygrana CKM'u bardzo dobrze wplynale by na sytuacje w tabeli bydgoskiej Polonii. A wiec... CKM !! CKM !! CKM !!

    Pozdrawiam kibicow jedej i drugiej ekipy, ze szczegolnym uklonem w strone Balu, ktoremu z PoTFoorem duzo zawdzieczamy... chyba kto ma wiedziec ten wie o co chodzi (przypomnijcie sobie jeszcze Szalik Stampera na ZKZ-BKS)...:P.

    p.s. Tak sobie jeszcze pomyslalem, ze skoro Polonia u siebie ledwo dala rady Wlokniarzowi, a jest wg. mnie :D lepsza od Zielonej Gory, to moze Falubaz z kolei juz nie da rady... Moze, moze... Zycze ciekawych zawodow ;)
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja może powtórze swój post gdzieś z początku wątku .. Zielona Góra ma drużynę na 6-e (słownie na szóste ) miejsce w tabeli i nie ma żadnej siły która pchneła by was wyżej. Narazie jesteście wysoko ale zastanówcie sie czemu i czy jest sie z czego cieszyć .. bo jak dla mnie pokonanie Gdańska czy Piły to żaden wyczyn.

    Prawda jest taka że w lidze mamy 4 zespoły (Toruń, Częstochowa, Wrocław i Bydgoszcz) które bez jednego podstawowego zawodnika i tak na 90% wygrają z pozostalą czwórką reszta jest poprostu dużo słabsza i jak mówie musiała by pojechać na 150% swoich możliwości żeby co kolwiek wskórać.

    Tak więc Zg - szykujcie sie na lanie zespół który przegrywa 60:30 u siebie nadrobi może max 10 punktów.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    więc panowie przed wami 4 mecze na 150 % waszych możliwosci IMHO Coperfield nic wam nie pomoże.

    Pogadamy za rok jak dokupicie sobie przynajmniej jedengo dobrej klasy zawodnika ten sezon już się dla was skończył ani nie spadniecie ani nie powalczycie o medale. Ot średniak i już..

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bandzior przekonamy sie 6 lipca, Falubaz na wlasnym torze to calkiem inny zespol. I przypominam, ze w Czestochowie nie jezdzil Hamill, ktory z 10 oczek by zrobil !! Fakt jestescie faworytem tego spotkania, ale Falubaz to magia :D:D
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    glownym faworytem tego meczu jest bez watpienia czestochowa moj typ to 41-49

    porownania

    sulivan-hamil 2-1
    holta-okon 2-1 , 1-2 =
    ulamek-slabon 3-0
    walasek-huszcza 2-1
    czerwinski-kurmanki 0-3
    jonson-swist 3-0

    wsumie liczac okon - holta 1-1 to wyszlo
    12-6 dla drurzyny czestochowskiej i mam nadzieje ze wynik bedzie na korzysc wlokniarza

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    08-04-2003
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czestochowian czeka naprawde trudny mecz bo przeciwnik zwlaszcza u siebie bardzo silny. Mam nadzije, ze jednak uda nam sie wywiesc dwa punkty z zielonej gory.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewątpliwie słabym punktem Częstochowian w tym meczu wydają się być juniorzy a jeżeli jeszcze ktoś będzie woził tyły np. G."miętki" Walasek to jest szansa dla Zielonki.
    Dla mnie ważnym jest by ten mecz odbył się bez takich wałów jakie organizuje Leszno.Myślę tu o kombinacjach z tasmą i nazbyt wojowniczymi działaczami i kibicami. Niech wygra lepszy.Jako Częstochowianin chciałbym aby to był Włókniarz...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję zakontraktować Davida Koperfielda,jak wam nie będzie szło to może spowoduje zniknięcie motorów zawodników CKM-u !
    Jestem i czuwam - wygra Falubaz !

    Pozdrawiam

    David_ZG Koperfilc

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    walasek-huszcza 2-1
    Kiedys sam robilem takie porownania i rzadko sa one celne. A tutaj czy Walasek ma taka przewage to nie wiem, na pucharach ZKZ jechal gorzej od Klopota, w polsacie sport mowil ze sprzet na mecz z wrockiem przygotowali mu zielonogorscy mechanicy, wiec watpie aby mu tak dobrze zrobili teraz :P I po za tym pan Andrzej zlapal wiatr w zagle, ma nowego sponsora i jezdzi naprawde super.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo wyrównany zespół z Częstochowy chyba poradzi sobie z ZKŻ poza tym Walasek,ktory jest najslabszym ogniwem CKM-u jedzie praktycznie u siebie,więc to będzie jeszcze spory plus dla gości.Być moze decydująca będzie postawa Kurmańskiego,ale jednak on nie zniweluje prawdopodobnie ogromnej przewagi seniorów Włókniarza.
    Mój typ 40-50 dla CKM ,ale licze na ZKŻ.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale bandzior prowokuje on nie z cz-y tylko z liszna

    bo az sie w nim gotuje widzi nas na 6-tym miejscu i koniec
    a unie najdalej na 4 to jakas fatamorgana. w Zielonej bedzie jeszcze taki trening punktowy przed meczem z CKM ze wiecej kibola przyjdzie jak na pile a sprzet dostarczy pierwsza tunningara w hist.speedwaya babcia stojana tak ze bandzior lepiej nie prowokuj/prorokuj bo sie zdziwisz

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morelowa jestem z czewy - dowód ? zajrzyj na www.inds.pl .. a leszno widze na piątym miejscu no chyba że rzeczywiscie zrówna sie punktowo z Bydgoszczą co nie jest wykluczone a wtedy małe punkty przeważą. Z drugiej strony to jednak lepiej dla czewy bo wygrane z Bydgoszczą nie przychodzą łatwo i trzeba pamiętać że ciągle jeżdżą osłabieni .. co do potyczek z Zieloną i Lesznem nie mam watpliwości że to o klasę słabsze zespoły od bydgoszczy czy wrocławia stąd moja pewność o wynik .. wiem że to może i zbyt śmiałe ale skoro pokonaliśmy toruń i to dwókrotnie to jakieś podstawy do takiej opinii mam i uszanuj to

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj bandzior zebys sie nie zdziwil. A jak sie sprawdza twoje przypuszczenia to masz z butelki w leb:)Pozdro

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no dzieciaku prosze nie bij mnie za mocno

    Zielona Góra 40 : 50 Częstochowa

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postaram sie ciebie za mocno nie skrzywdzic:)

    ZKŻ - CKM 47:43!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A od kiedy to Ulamek,Walasek,Holta asy nie do pokonania??(o juniorach juz nie wspomne). Faworytem jest (z czym sie zgodze) wlokniarz, ale zwyciezca moze byc tylko jeden:FALUBAZ dlatego, ze:
    1. Atut wlasnego toru
    2. Atut wlasnego toru
    3. Atut wlasnego toru.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za wcześnie chyba na jakiekolwiek dywagacje. Poczekajmy jak zmaterializują się zapowiedzi trenera o specjalnych przygotowaniach na to spotkanie. Jeśli będzie sprzęt, to będzie korzystny wynik.

Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •