Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: I CO TERAZ Z KADRĄ ?!?!?!?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I CO TERAZ Z KADRĄ ?!?!?!?

    WYDAJE MI SIĘ ŻE PO KOMPROMITACJI ZE SZEDAMI TRZEBA JUŻ ODPUSCIĆ EURO... NALEZY GRAĆ JUŻ POD KATEM WC 2006. PANIE JANAS.. WIĘCEJ MŁODZIEZY.. NIECH SIE ZGRAJĄ. !!!! CO JEST Z TĄ REWELACYJNĄ MŁODZIEŻĄ TRENERA GLOBISZA.?? CO Z HAJDUCZKIEM ... PODPORĄ SREBRNYCH MEDALISTÓW !!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    494
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PANIE JANAS...WIĘCEJ MŁODZIEZY...NIECH SIE ZGRAJĄ. !!!
    Ja bym powiedział jedno...Panie Janas mamy już tego dość i dlatego Panu już podziękujemy...!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Won z Listkiewiczem.

    Swoje odczucia opisałem juz w wątku dotyczącym meczu. Komentować nie ma czego, wieś tańczy i śpiewa.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Janas faktycznie jest kiepskim selekcjonerem, taktykiem i motywatorem, ale to wszystko zasługa Listkiewicza i całej tej gromady leśnych, starych dziadków z wydziału szkolenia, którzy doprowadzili do zwolnienai Engela.

    Engel przez pierwsze pol roku nie mial wyników ale mial koncepcje, pomysly, strategie i przede wszystkim osiągnął znaczacy sukces.
    Ale Listkiewicz chcial mistrzostwa swiata i dlatego wywalił Engela i rozpieprzył w jednej chwili wszystko, co bylo dobre w polskiej piłce w ostatnich 17 latach.

    80 % kibiców chcialo zwolnienia engela a teraz prawie wszyscy z tych pseudoznawców futbolu chce, żeby Jurek wrócił.
    Najłatwiej jest kogos wyrzucić, Listkiewicz ty cymbale

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to nie tylko wina trenera...
    to jest kompletny brak kolektywu... Polacy nie tworzą aktualnie jedności, zgranej ekipy... nawet nie wiem czy wiedzą jak mają na imię ich koledzy z kadry i gdzie oni grają... :( jest to niestety bardzo przykre, ale zostało 14 miesięcy do następnych eliminacji, jest to wystarczjąco dużo czasu, by stworzyć kolektyw... mam nadzieję że Janas albo jakiś inny pajac wezmą sobie do serca, że el. do ME można już sobie odpuścić i potraktować te mecze jako możliwość wypróbowania nowych zawodników... trener musi wybrać kilkunastu zawodników i zgrywać ich przez ten okres ponad roku...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed rozpoczęciem zmagań w grupie 4. El. ME nasze apetyty były bardzo duże. Głośno mówiło się o przyszłym awansie polskiej kadry do finałów ME w Portugalii. Mało tego! Realnym założeniem miał być awans z pierwszego miejsca! W gronie tych optymistów, patrząc na to z dzisiejszej perspektywy- niepoprawnych, byłem i ja. I z tych założeń zostało? Niewiele, a właściwie to nic... Pozostaje nam tylko walka o 2. miejsce w grupie. To zdecydowanie za mało jak na nasze apetyty. Należy oczywiście coś zrobić z tą niemocą kadry Janasa, choć obecnie podjęcie decyzji o jego dymisji byłoby złym rozwiązaniem, bo jeśli chcemy zachować szanse na awans z baraży, to ewentualne zmiany na stołku trenerskim (w przypadku nie zakwalifikowania się do ME) należy dokonać dopiero po zakończeniu tychże eliminacji.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bledem bylo zwolnienie engela po wc 2002. zwolnili go za to ze przegralismy z wyżej notowaną portugalią i koreą, ktora pokonała hiszpanię i włochy oraz zajela 4 miejsce w mistrzostwach? pan listkiewicz powinien puknąć sie w leb!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Tobą. Jednak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Inaczej to wyglądało z perspektywy przegranego mundialu tuż po jego zakończeniu a inaczej wygląda to obecnie. Gdyby Listkiewicz wiedział, że nadejdą takie chude czasy dla repry, wtedy pewnie zmian by nie było.:P Pozostaje jeszcze iluzoryczna możliwość, że po przegranych El. do ME Anioł porzuci posadę w Legii i wróci do kadry. O ile Listkiewicz złoży mu taką ofertę. Czemu nie? Przecież taka jest polska piłka. Nieprzewidywalna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •