Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 51

Wątek: Panie Wspaniały krytyka nie boli !!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panie Wspaniały krytyka nie boli !!!!!

    - Uważam, że obecne pokolenie polskich siatkarzy stać na zdobycie mistrzostwa świata i mistrzostwa olimpijskiego. Chodzi tylko o to, żeby oni w to uwierzyli. Musi ich też ktoś przekonać. Po porażkach w igrzyskach w Meksyku i w Monachium potrafiliśmy wyciągnąć wnioski. Znalazł się człowiek, który poprowadził nas do największych sukcesów w świecie - mówi Zbigniew Zarzycki.

    Na słowa swojego kolegi z czasów wspólnej gry w Płomieniu Milowice bardzo denerwuje sie Waldemar Wspaniały.

    - Zarzycki to bufon i pozer! Jeżeli jednak porażki z Hiszpanią i Wenezuelą są powodem do zwolnienia mnie, a moi przeciwnicy mają taką siłę, że mogą to zrobić, proszę bardzo. Przypominam jednak, że gramy bez kilku czołowych zawodników i ta impreza jest formą przygotowań do wrześniowych mistrzostw Europy. Nadal jednak mamy szanse na awans do finału Ligi Światowej i do końca będziemy o to walczyć.
    A teraz odpowiedz :
    Waldemar Wspaniały na czwartkowej konferencji prasowej przed meczami z Wenezuelą oświadczył, że komentarze telewizyjne wygłaszane zwłaszcza przez mistrza olimpijskiego z Montrealu, Zbigniewa Zarzyckiego to ewidentny skandal. - Wygłasza to człowiek, który nie zaistniał w polskiej siatkówce - oświadczył selekcjoner kadry. Ta wypowiedź zbulwersowała nie tylko Zarzyckiego, ale i innych mistrzów olimpijskich.

    - Nigdy nie krytykowałem poczynań trenera Waldemara Wspaniałego - stwierdził Zbigniew Zarzycki. - Moim zdaniem tę kadrę stać na medal ME, oczywiście docelowo, gdy dojdą do niej kontuzjowani zawodnicy. Trochę to bowiem przypomina nasze czasy - po przegranej na olimpiadzie w Monachium przyszedł Wagner i przekonał nas, że stać nas na to, by być najlepszymi. Podobnie było z Małyszem, który nie wygrywał, ale znalazł się psycholog, który spowodował, że uwierzył w siebie. Rozumiem Wspaniałego, że ma trudną sytuację, ale jak wyczytałem w jednej z gazet nazwał mnie bufonem i pozerem. Na tej zasadzie to i Wagner był bufonem i pozerem, bo mówił wówczas to co ja teraz. Jestem sercem z kadrą i chłopakami, nie zabiegam o stanowisko selekcjonera. W telewizji mówiłem to co widziałem, nie krytykując chłopaków i selekcjonera, ale te elementy gry, które moim zdaniem źle wykonywali, bo przecież po to zostałem zatrudniony przez telewizję.

    Ryszard Bosek był poprzednikiem Wspaniałego na stanowisku selekcjonera. Razem z Zarzyckim występował w telewizyjnym studio. Oświadczeniem selekcjonera kadry poczuł się dotknięty.

    - Kadra z Wenezuelą przegrała, moim zdaniem, nie tylko dlatego, że była wymęczona podróżą, ale też założyła, że Wenezuela będzie grać tak, jak tydzień wcześniej - stwierdził Bosek. - Zbyt mało była skoncentrowana. Następnego dnia skoncentrowali się już normalnie, co było widać w zagrywce, bo ten element właśnie wymaga maksymalnej koncentracji. Szanse na awans nadal istnieją. Co do oświadczenia Wspaniałego, uważam, że to zwykłe chamstwo i skandal. Niech sobie pan Waldemar lepiej przypomni co o mnie mówił, gdy ja byłem selekcjonerem. Kazał mi sprzedawać kartofle, więc jeśli sam nie potrafi przyjąć żadnej uwagi krytycznej, to niech zajmie się czymś innym, bo wątpię, by umiał sprzedawać kartofle. Natomiast zdanie, że Zarzycki nie zaistniał w polskiej siatkówce, jest uwłaczające nam wszystkim. Przypomnę mu, że Zarzycki prowadził trzy lata reprezentację Polski, wygrał Spring Cup, Uniwersjadę, był drugi w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk i zajął siódme miejsce w ME. Wcześniej zdobywał tytuły mistrza Niemiec, miał wielkie sukcesy we Włoszech itd. Poza tym chciałbym Wspaniałemu przypomnieć, że Zarzycki był mistrzem świata i olimpijskim. Wygłaszanie czegoś takiego, to przejaw wielkiego chamstwa. Jako zawodnik Wspaniały "wyrósł" na naszych plecach. Gdyby nie Zarzycki, Gawłowski, Sadalski czy ja, najdalszy wyjazd miałby do... Czeladzi. To dzięki nam Płomień był czołowym klubem w Polsce. Wspaniały chwali się, że zdobył Puchar Europy, a chciałbym przypomnieć, że był on rozgrywającym, a w tamtej drużynie Płomienia rozgrywającymi byli też Gawłowski i Sadalski, więc według niego mistrzowie olimpijscy siedzieli na ławie a on wygrywał. Takie sądy to obraza nie tylko Zarzyckiego, ale także Niemczyka, Sadalskiego, Stefańskiego, Wójtowicza, którzy w Polsce niemal nie pracowali, ale osiągali sukcesy na Zachodzie. Jeśli oni nie mają prawa wygłosić żadnej opinii na temat gry kadry, to nie wiem kto może. Mnie zaproszono do telewizji, bym wygłaszał opinie na temat gry kadry, trudno więc bym mówił, że grają dobrze jeśli tak nie jest. To powinno być oczywiste dla każdego. Według mnie Wspaniały boi się o własne stanowisko i dlatego próbuje pacyfikować wszelką krytykę. Z tego jest słynny, bo przecież kopał dołki nie tylko pode mną, ale także pod moimi poprzednikami, od Kreboka począwszy. My szanujemy dokonania Wspaniałego w Polsce, za tytuły jakie zdobył z Mostostalem, ale też domagamy się szacunku dla własnych osiągnięć, bo nie pozwolimy sobie, by nawet selekcjoner kadry je deprecjonował.

    Trener kadry, Waldemar Wspaniały, w ten sposób odniósł się do tych wypowiedzi. - Rozumiem, że pan Zarzycki znajduje "adwokatów". Do pana Boska wielokrotnie wyciągałem rękę na zgodę, ale on nigdy tematu nie podjął. Nigdy nie deprecjonowałem ich osiągnięć jako zawodników. Nie mówiłem też, że dzięki mnie Płomień zdobył Puchar Europy, a ja jedynie byłem w dwunastce, która walczyła o to trofeum. Szanuję ich tytuły, jakie zdobywali na parkiecie. Nie kopałem pod nikim dołków, ani pod Krebokiem, ani pod Boskiem, ani pod nikim innym. Z ust tych panów, odkąd jestem trenerem kadry, nigdy nie usłyszałem dobrego słowa. A z tego, że mieli sukcesy za granicą, to przecież polska siatkówka nie miała żadnych korzyści. Nie wychowali przecież w Polsce żadnego zawodnika. Nie chcę z nimi żadnej wojny i to ostatnie moje słowa, jakie na ten temat wypowiadam. A jeśli ktoś mówi o chamstwie, to sam sobie wystawia świadectwo.
    Oba teksty pochodza z http://www.siatka.net/


    Dla mnie to jest troche dziwne,żeby selekcjoner kadry nie potrafił przyjdz krytyki która zreszta była słuszna.
    Dobrze,że Wspaniały nie prowadzi piłkarskiej kadry bo wtedy krytykowała by go cała Polska.
    Na miejscu Wspaniałego bym sie zastanowił troche bo zachowuje sie jak małe dziecko któremu nie można nic krytycznego powiedziec.
    A najbardziej ośmieszającym tekstem pana Waldemara W. było :" Wygłasza to człowiek, który nie zaistniał w polskiej siatkówce - oświadczył selekcjoner kadry." i kto to mówi .... po prostu WSTYD.


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rany Bos(kie)ek , daj Pan spokój!!!

    Przeczytałam artykuł w Sporcie z dnia 10.09.2003 pt. ” Zbulwersowani&#822 1; –Krzysztofa Mecnera i kiedy skończyłam to naprawdę poczułam się zbulwersowana.
    Czytając codzienną prasę,śledząc wywiady w prasie i telewizji od wielu lat pasjonując się tematyką siatkarską jestem pewna, że nigdy na łamach żadnej gazety ani też w telewizji Pan Wspaniały nie użył w stosunku do Pana Boska tylu obelżywych słów,ile przeczytałam w stosunku do Pana Wspaniałego w dzisiejszym artykule.
    Nigdy Pan Wspaniały nie umniejszał osiągnięciom&#8221 ; złotej drużyny” a jej trener śp. Jerzy Wagner jest zapewne ideałem, do którego zmierza nie tylko Wspaniały, ale każdy trener w Polsce. Nietaktem jest moim zdaniem mieszanie do sporu wielu sławnych ludzi z nazwiska, bo spór nie dotyczy ani Pana Sadalskiego, ani Pana Wójtowicza ani bynajmniej Pana Kreboka już w żadnym stopniu śp. Pana Wagnera.
    Ostatnio dosyć ostro zarzuciłam w liście Panu Opatowskiemu że napuszcza na siebie kolegów, ale wypowiedź Pana Ryszarda Boska to istny cyrk. Zapewne bezsilność i brak prawdopodobieństwa zarzucanych Panu Wspaniałemu słów wypowiedzianych,sp rawiło, że przyjął na siebie rolę konia trojańskiego, chcącego kłamstwem i podstępem poróżnić kolegów z dawnych lat. Gdyby wypowiedział te słowa początkujący dziennikarz to sądziłabym, że wkradło się jakieś przekłamanie, ale cytat o sprzedawaniu kartofli pochodził z wywiadu po tym jak Pan Ryszard Bosek został zwolniony z posady trenera kadry i w dosyć nieprzyjemny sposób krytykował poczynania początkującego wtedy w kadrze Wspaniałego. Gdyby potrafił sprzedawać kartofla – to żadna ujma – może zatrudniłaby go Agencja Rynku Rolnego.
    To chyba pierwszy raz w historii prasy i telewizji dorosły człowiek, za którego uważam Pana Boska zniżył się do wulgaryzmów wobec drugiej osoby.
    Tak na marginesie pamiętam jak niedawno zbulwersowało Pana Zdzisława Ambroziaka zachowanie Gumy ( kiedy rzucił tabliczką w krzesło), no Panie Zdzisławie czego wymagać od młodzieży, jeżeli „ złoty medalista” nie potrafi się kulturalnie zachowywać .
    Jest takie powiedzenie,że historia broni się sama i tak jest, bo gwoli wyjaśnienia, a niezły to temat na książkę, – bo, kto, pod kim dołki kopie –sam w nie wpada –oj tak Panie Rysiu!.
    Nie pamięta się tego, że Pan Zarzycki wykopał dołek pod Panem Skorkiem a kiedy został trenerem Kadry i otrzymał intratny kontrakt w Belgii to ówczesna kadrę, którą „mniej kochał” niż dzisiejszą zostawił po 6 m-cach pracy dla innej waluty. Wielka ta miłość, ale bardzo interesowna- nieprawdaż.
    Na co się tu oburzać Panie Zbigniewie w Pucharze Europy miał Pan swoje „ pięć minut „ i to dosłownie. Kto widział kiedykolwiek relację z tego spotkania te wie ,że tyle Pan był na boisku w czasie całego meczu. Ale tego już Pan czytelnikom nie zdradził, szkoda.
    Wiem,że prawda boli, a jak bardzo to widać po Panu Ryszardzie Bosku ,
    mówiącemu jak bardzo Pan Wspaniały boi się utraty stanowiska - w takim towarzystwie też bym się bała. Pan Bosek wykopał niezły dołek pod swoim kolegą Panem Ireneuszem Mazurem, ale Pan Ireneusz potrafi się zachować i jako człowiek kulturalny nie rzuca błotem na łamach prasy, a miałby powody! I tak na okrągło w tej trenerskiej kadrze! Na usta ciśnie się wołanie Jurek!!! Widzisz i nie grzmisz!
    Wstyd wymieniać nazwisko sławnego człowieka Panie Ryszardzie przy okazji załatwiania swoich porachunków, wstyd i hańba jak mawiali dawni szlachcice –ludzie rubaszni, ale wielkiego serca i kultury, dzięki którym jesteśmy wolnym Państwem.
    A wolność drodzy Panowie oburzeni Z i B nie należy mylić z samowolą.

    Z poważaniem Kamila


    (~Kaya, 2003-06-10 10:30:57)
    Źródło: SportOnet.pl

    I tyle na ten temat.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo oczywiście wcześniejsza wypowiedź WW była kulturalna, czy wręcz kurtuazyjna, a tych dwóch kąsa rękę wyciągniętą do zgody.

    Zastanawiam się dlaczego niektórzy uważają, że powinni się mieszać w cudze spory?

    Zarzycki i Bosek coś skomentowali, Wspaniały się zirytował, ci pierwsi mu odpowiedzieli, na co znowu nastąpiła replika.

    Po co ktoś tu wchodzi w roli adwokata jednej ze stron, a więc i nieobiektywnie? Na dodatek nie wiadomo jeszcze kto to ta Kamila. A nick Księgowa o statusie "młodzik" brzmi już naprawdę złowieszczo.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biedna pani Kamila miesza Puchar Europy z mistrzostwem olimpijskim i świata.
    Pucharu Europy Zarzycki nie zdobył nigdy, albowiem opuścił Płomień przed rokiem jego zdobycia. Puchar Europy wywalczyła szóstka:
    Śp. Wiesław Gwałowski
    Włodzimierz Sadalski
    Ryszard Bosek
    Jerzy Malinowski
    Śp. Leszek Molenda
    Krzysztof Kasprzyk.
    Trenerem był śp. Aleksander Skiba, a Wspaniały to była ława tak głęboka jak Rów Mariański.
    Natomiast w przedmiotwych mistrzostwach nie mógł przebywać długo na parkiecie, bo przez Huberta Wagnera został ustawiony taktycznie jako pierwszy wchodzący na zmiany (miał bardzo trudną zgrywkę i zankomite przyjęcie). W meczu finałowym MŚ w Meksyku przechylił szalę zycięstwa na polską stronę, zdobywając punkt bezpośrednio z zagrywki. Wchodził, mimo nierozgrzania bez żadnych obciążeń, czym zasłużył na nieoficjalny tytuł "najlepszego zmianowego świata". Bo tacy też są potrzebni.
    Tyle gwoli wyjasnienia, bo kocham kiedy głos zabierają ludkowie, nie mający o problemie bladego pojęcia. Do meritum odniosłem się gdzie indziej.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwie rzeczy ktos tu myli:
    1. Butcher WW powiedział że nie podoba mu sie krytyka ze strony pana Zarzyckiego ktory jak sie wyraził" nie zaistniał w polskiej siatkówce jako trener" i ma racje , Ty natomiast pieknie wyciagnąłeś słowa z kontekstu bez II członu.
    2. Nigdy nie słyszałam obraźliwych słów pod kątem Boska od WW , wiem że Bosek moze sie czuć wysadzony z siodła przez WW ale nie zmienia to faktu że jest mówiąc delikatnie śmieszny.
    Waldek powiedział słowa krytyki do Zarzyckiego - Bosek natomiast nieproszony wpie.... się mówiąc brzydko między wódkę a zakąskę i obraża WW, śmieszny jest Bosek tak samo jak wyglądał w Łodzi w hotelu przed 2 meczem z Rosją, kiedy to zewzględu na" niemoc " jaka go ogarnęła po intensywnie przepracowanej nocy tak że 3 h przed meczem z Rosją w slipkach biegal po hotelu odwołując wcześniej trening swoich zawodników.Panie Bosek myślałam ze jest pan mądrzejszy. Człowiek inteligentny nie udaje adwokata bez powodu.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2003
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem specem od politycznego zaplecza siatkowki. Pamietam taka jedna sytuacje w meczu z Wenezuela, kiedy to w studiu byli pan Zarzycki i pan Bosek. I w trakcie wspominania o Prusie i jego kontuzji, zyczyli mu serdecznie powrotu do zdrowia, po czym panu Boskowi wspomnialo sie i powiedzial cos takiego--"haha i nawet mostostalowcom zyczymy powrotu do zdrowia", na co pan Zarzycki buchnal dziwnym smiechem, a dziennikarz z nimi przebywajacy z lekksza zdebial. Jesli komus to nic nie mowi-to i moj komentarz nic nie powie--wiec go nie zalacze.

    Ciekawe ze jak jest szansa zbesztania pana Waldka to sie nikt nie zastanawia "dlaczego niektórzy uważają, że powinni się mieszać w cudze spory"

    Co do calej sprawy to niesetety mysle, ze pan Waldek zaplaci za wszystko. Nawet jesli ktos jest bufonem to nie znaczy ze trzeba to mowic na glos. Swiat jest pelen manipulacji , a kto daje sie sprowokowac ten przegrywa.
    Przykro stwierdzic ale dorosli bawia sie dokladnie jak duze dzieci. A w kazdej zabawie jest cos do przegrania.
    Swoja droga fajnie sie teraz patrzy na final gry - gdzie to pan Zarzycki i pan Bosek sa ofiarami, a bezczelny pan Waldek to kat. I niech mi ktos powie ze ze swiata nie mozna sie smiac.

    I zastanawiam sie nad pojeciem zlowieszcosc.
    No bo forumowiczka pod nickem ksiegowa o statusie mlodzik- zamiescila interesujaca i dla wielu niewygodna wypowidz pani Kamili. A forumowicz pod nickem maciek_m o statusie senior by umniejszyc waznosc postu, poddaje w watlpiiwosc sens podworkowej adwokatury i swoje zdanie o poscie ( tak zrozumialam ) warunkowuje aktywnoscia na forum.
    ( szczegolnie jesli post nie pokrywa sie ze sposobem myslenia szanownego forumowicza.) No coz,,jakbym sie do podstawowki cofnela. Gdzie nauczyciel decyduje sie na dyskusje z uczniem- a gdy okazuje sie ze ten uczen nie taki glupi i ze raczej nauczyciel nie bardzo wie co odpowiedziec na trafne argumenty ucznia - to zawsze pozostaje ostatnia deska ratunku ktora przybiera forme zdan typu---jestes mlody, malo wiesz, zobaczysz jak dorosniesz, nie pyskuj, a jak jestes taki madry to co mi powiesz na temat..rozmnazania pajeczakow ( zakladajac ze nauczycielem byl biologiem). Ale nie ma sie co przejmowac . W koncu to tylko zdanie forumowiczki Jane o statusie kadet.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kadecie Jane, na Boga, wyjaśnijcie o co Wam chodzi, bo nijak pojąć tego nie mogę. Maciek_m za złowieszczy uznał jedynie nick Księgowa pozostający w sprzeczności skojarzeniowej ze słowem "młodzik". Rodzi się to, kadecie Jane, ze smutnych doświadczeń forumowych w tematach związanych np. z malwersacjami w PZPS i innych (o których wam chętnie opowiem wolnym czasem, ale raczej poza forum), natomiast nie używał tonu protekcjonalnego, właściwego raczej dla WW w stosunkach z dziennikarzami, kiedy wieścił był mniej więcej tak: "co wy możecie powiedzieć mi o siatkówce, mnie, który w niej siedzi 35 lat". Tyle, kadecie Jane w takim, że tak powiem, aspekcie. Inna rzecz, że skoro Bosek z Zarzyckim w stosunku do Prusa użyli takiego kalibru żartów, to aż strach pomysleć jakiego kalibru ludzie rozdaja karty w polskiej siatkówce, o czym zreszta przekonać się można teraz przekonać dowodnie, śledząc dyskusje trzech panów (bez łódki, nie licząc psa).
    Kadecie Jane, bez fałszywych podejrzeń! Głowa do góry! Z wiarą w świetlaną przyszłość siatkówki naprzód marsz!

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako zawodnik Wspaniały "wyrósł" na naszych plecach. Gdyby nie Zarzycki, Gawłowski, Sadalski czy ja, najdalszy wyjazd miałby do... Czeladzi. To dzięki nam Płomień był czołowym klubem w Polsce. Wspaniały chwali się, że zdobył Puchar Europy, a chciałbym przypomnieć, że był on rozgrywającym, a w tamtej drużynie Płomienia rozgrywającymi byli też Gawłowski i Sadalski, więc według niego mistrzowie olimpijscy siedzieli na ławie a on wygrywał. Takie sądy to obraza nie tylko Zarzyckiego, ale także Niemczyka, Sadalskiego, Stefańskiego, Wójtowicza, którzy w Polsce niemal nie pracowali, ale osiągali sukcesy na Zachodzie.
    Źródło: Sport.pl

    Wydaje mi się, że cała ta wypowiedź pokazuje jakim człowiekiem jest Pan Bosek i w czym tkwi problem. Na pewno nie chodzi tu o to czy Polska wygrywa czy przegrywa, ale o kim się mówi i kto jest na piedestale. I nie mam tu na myśli tych młodych chłopaków, którzy teraz grają, ale myślę, że kilku panów ze złotej druzyny nie moze pogodzić się z tym, że ich czas już minął. Nie neguję tego co zdobyli i za to należy im się szacunek ale te wszystkie medale w świetle ich aktualnego zachowania tracą swój blask.
    Co do Wspaniałego wydaje mi się, ze był on ich "dobrym przyjacielem" do czasu gdy to oni byli na fali a on był "Walduś na posyłki", a gdy zaczął odnosić swoje własne przez siebie (nie na ich plecach) wypracowane sukcesy przestał im pasować i stał się tym złym. I w jednym się z nim zgadzam: jeżeli tak kochali Polską Siatkówkę to dlaczego wyjechali wspomagać zagraniczne kluby za zagraniczne pieniądze. To prawda, że dzięki nim Płomień Milowice był czołowym klubem w Polsce, ale potem o nim zapomnieli i to Wspaniały walczył pracując o jego utrzymanie, czasami niekoniecznie odpłatnie.
    A co do tego, ze Wspaniały grzał ławkę to zawsze myslałam o siatkówce jako o grze zespołowej i podobało mi się w niej to, ze jak drużyna zdobywa medal to dostają go WSZYSCY.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowna Pani Jane,
    Mam wrażenie, że odwołujesz się do jakichś dyskusji z innego wątku (czyżby był jakiś osobisty międzywątkowy spór między nami?), bo ja tutaj z nikim dyskusji nie prowadziłem.

    A jeśli w iinych wątkach czepiam się róznych osób, to staram się to robić kulturalnie i z maksymalnym szacunkiem, a przede wszystkim na własny rachunek. Nie podczepiam się pod żenujące spory innych z "użyciem słów". Przedstawiam merytoryczne argumenty i jestem ciekawy zdania koleżanek i kolegów z forum. Nie uważam, że ci co mają inne zdanie są: chamscy, głupi, masoni, czy cykliści.

    Swojego zdania o meritum tej sprawy (o ile jest takowe) nie przedstawiłem, a więc cięzko je porównywać ze zdaniem rzeczonej Księgowej.

    Informacja zamieszczona przez Butchera to cytaty wypowiedzi głównych bohaterów tej zabawy. Widziałem ją już wczoraj na innym portalu. I siedziałem cicho. "Wisiały" na tym forum rano przez ponad godzinę i nikt z nas na nie nie zareagował. Ani zwolennicy, ani przeciwnicy, ani neutralni (w stosunku do wszystkich trzech postaci, a także innych możliwych). Już się ucieszyłem, że inni forumowicze też uznali, że jak się trzech dorosłych ludzi wyzywa od różnych takich, to lepiej w to nie wchodzić. Aż tu nagle stronniczy komentarz osoby postronnej. I dlatego wszedłem w słowo.

    A Księgowa-młodzik to miał być tylko taki żart dla rozładowania napięcia. Nigdy nikogo na tym forum nie traktowałem z góry, nie cytowałem własnej historii dla poparcia argumentów. Bo medali olimpijskich, jak się domyślasz, nie mam i uważam, że nawet 5-latek nigdy nie mający kontaktu z siatkówką może powiedzieć coś mądrego, a 50-latkom, którzy zjedli na niej zęby, zdaża sie mówić, moim zdaniem, kompletne głupoty.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje Jane , słyszałam tą rozmowę i aż mnie zaczęsło, stwierdzenie Boska i debilny hihot Zarzyckiego. Ma racje też moja przedmówczyni- księgowa,gdzie byli Ci panowie, Bosek pomagal mlodym w zdobywaniu doświadczenia w klubahc zagranicznych- oczywiście za bezdurne, Zarzycki aż błyszczzy osiagnięciami jako trener/ups/.
    Dlatego nudne i nie do zniesienia staje się żałosne stwierdzenie osób które kurczowo trzymają się przeszłości, nikt im tego nie zabiera ale na Boga nie można ich nosic na rękach przez całe życie a oni nie mogą sto razy dziennie podkreślać swojej świetlanej przeszłosci.
    Ostatnio natomiast Zarzycki nic innego nie robi. Każdy temat rozmowy i tak konczy się jednym- mistrozstwem świata i olimpiady tego pana. Natomiast pan Bosek nie osiągnął z reprezentacja niczego, z Wenezuelą też przegrał i z Grecja w Warszawie, o rosji nie wspomne, na własne oczy widziałam skacowanego i pachnącego alkocholem 3 h przed meczem w Łodzi, wię cniech lepiej siedzi cicho

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę państwa to jakaś paranoja. Czy niektórzy z was uważają, że obecnie mamy do czynienia z jednym wielkim spiskem przeciwko "mostostalowcom" ?? Czy dlatego tak gwałtownie atakujecie Boska i Zarzyckiego ? Nie rozumiem w ogóle waszej reakcji i w dodatku tego uwypuklania jakiś słów czy gestów, najwyraźniej źle odebranych. Podkreślam nie zachowujcie się jak rosyjscy sportowcy czy też artyści, przeciwko którym jest podobno cały świat, który rzuca im kłody pod nogi na każdym kroku. Skoro nastąpił już u was ten odruch obronny, (za pewne jeszcze wielu ludzi zbulwersowanych postawą dwóch Panów z Tv się wpisze w tym wątku), to proponuję się zastanowić kto wszczął awanturę, kto był jej prowokatorem?! To zwykła polityka, tzw. kulisy siatkówki, które daleko odbiegają od barw klubowych, których bardziej my kibice staramy się bronić i te owe barwy są upersonifikowane w osobie WW. Inaczej sobie tego nie potrafię wytłumaczyć, ponieważ obrona Pana Waldka jest dla mnie w innym przypadku nieuzasadniona. Nazwanie kogoś publicznie bufonem musiało wywołać jakiś odzew, który według mnie był bardzo łagodny - to było przedstawienie realiów, którymi na miejscu Pana Boska nie karmiłbym prasy, lecz powiedział to prosto w oczy obecnemu selekcjonerowi kadry.
    Sytuacja jest tym bardziej paradoksalna ze względu na autentyczne prowadzenie niegdyś przez Wspaniałego jeszcze bardziej zradykalizowanej gry polityczno-siatkarskiej. Dobrze tu któryś z Panów zaznaczył, z tego słynie Wspaniały, jak by nie patrzeć największy przeciwnik Boska i całego jego otoczenia w czasie jego kadencji trenerskiej.
    Jeszcze jeden fakt mnie rozśmieszył, czy ci panowie będą teraz jak małe dzieci wytykać sobie ile to zrobili dla polskiej siatkówki? Pierwsze stwierdzenie Wspaniałego o Zarzyckim jest niesmaczne, co więcej nieprawdziwe, co chyba uargumentował Bosek. Wspaniały nie chce wojny, to dlaczego ją u licha rozpętał, jakiej reakcji "misiów" się spodziewał?! Nie rozumiem zachowania trenera kadry, zważywszy na to, że to właśnie on nim jest, a nie Bosek czy Zarzycki. Poza tym ten ostatni w większym stopniu nie krytykował samego Wspaniałego, Zbigniew ma wyraźną tendencje do przyrównywania systemu trenerskiego, do tego który prowadził Ś.p H. Wagner. Zestawienie to mogło zaboleć Wspaniałego, ale wszystko ma swoje granice. I właśnie te granice przekroczył Pan Waldek, beszczelnie dając do zrozumienia, że ma niezagrożoną pozycję wobec tych jak to stwierdził "mniej silnych". Pozdrawiam.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Droga Księgowo, Jane, Natalio oraz Butcherze i Tomku, obaj AZS,

    Właśnie od tego, co się przed chwilą rozpętało, starałem się moje koleżanki i kolegów forumowiczów odwieść sugerując, że w takie spory, jak ten prowadzony przez trzech, szanowanych zupełnie skądinąd, panów nie należy się włączać.

    Ale byc może również i w ten spór nie powinienem się mieszać? Bo być może takie właśnie wylewanie pomyj jest tym, co tygrysy lubią najbardziej?

    A propos innego wątku, Jane. W cytowanym przez Ciebie gdzie indziej artykule, H.Wagner na podobną sytuację, tylko między nim a Czają, zareagował tak, jak moim zdaniem trzeba to zrobić. Nie mówić nic.

    P.S. Weteran, a ta łódka i pies też się ładnie komponują (Łódź i towarzyszący sprawie jazgot)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniały trochę przesadził. Grali bardzo słabo i Zarzycki z Boskiem to powiedzieli wprost. I nie chodziło im bynajmniej głownie a o grę a o podejście do niej. Podejrzewam, że jakby przegrali ale po walce to na temat ich postawy nic by nie mówiono.
    Dla mnie o Wspanialym świadczy choćby powtarzana chyba ze 2 czy 3 razy wypowiedź: "Nie wiem w jakiej formie są zawodnicy".
    No do .... wafla. To kto ma wiedzieć jak nie trener! Tak więc pana czas już dobiegł końca.

    A to co widzimy to nie ewenement tylko obraz całego sportu naszego. Cholera co ja gadam - to obraz całej POLSKI!!
    Na każdy kroku zawiść, kłótnie, przepychanki, liczenie kasy. Tak jak w piosence "Siódme niebo nienawiści" :
    "...Nic tam nie jest wybaczone
    Byle drobiazg, byle grzech...
    Wszystkie chwyty dozwolone,
    by przywalić komuś, eh !

    Niech no kto wychyli łeb
    Trzeba opluć, zgnoić, zgnieść
    Taki nasz powszedni chleb
    Obsobaczyć go i cześć "

    I właśnie przez takie coś nie możemy nic wygrać, gospodarczo jesteśmy 40 lat za Europą a piłkarze nie moga awansować do ME.

    W jednym jesteśmy pierwsi natomiast: w kolejce do kasy.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowny panie TomkuAZS,
    te same pytania mogę skierować w Twoją stronę...
    Kazdy ma takie same prawo krytykować Boska i Zarzyckiego, jak Ty wypowiadać swoje krytyczne opinie na temat Wspaniałego. Może to jednak Ty nie wszystko zrozumiełeś, ponieważ nikt nie mówi tu o żadnym spisku przeciwko "mostostalowcom", nie było w ogóle na ten temat mowy. Jak również Wspaniały nie stwierdził ani nie powiedział, w ogóle nie uzył zwrotu, ze oni są "mniej silni". A co do tego kto pierwszy zaczął "wojnę" to chyba nie masz rzetelnych informacji.
    Poza tym jeżeli chodzi o kwestię jak powinien zachować się Pan Bosek po nazwaniu Pana Zarzyckiego bufonem to:
    po pierwsze: nie jego lecz Zarzyckiego Wspaniały nazwał bufonem
    po drugie: Boskowi nie chodzi o załatwianie sprawy po męsku, lecz własnie o karmienie prasy
    P.S.
    Chyba, ze się wcześniej "Wzmocni" - wtedy po "męsku" potrafi zwyzywać zawodników od ... za to, ze upomnieli sie o swoje pieniądze przelane na jego konto...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sie "wzmocni" to wygląda bardzo śmiesznie - slowo harcerza!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Księgowo : czytając zawsze wskazane jest poszukanie ukrytego sensu a nie wszystko dosłownie rozumować. Przeczytaj wypowiedź Wspniałego raz jeszcze to zrozumiesz o którym fragmencie pisałem powołując się na słowa trenera, który dokonuje segregacji siły, co istotnie to zaznacza. Jeżeli chodzi i spisek to nie odnosiłem się do twojej wypowiedzi, lecz innych użytkowników wyrażających dezaprobatę z rzekomego naśmiewania się komentatorów z "chorych mostostalowców", czego po prostu nie rozumiem. Co do rozpoczęcia wojny, wystarczy sięgnąć, o czym już pisałem, pare lat wstecz, kiedy to sytuacja obstawienia stanowisk trenerskich była odwrotna, gdzie kierunek ataku jednej strony na drugą, jak również jej powody są dostateczne klarowne dla wyciągnięcia wniosków kto ową wojnę wszczął. Pozdrawiam.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2003
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowny Panie Maćku_m
    Faktycznie moja wypowiedz byla "natchniona" wczesniejszymi Twoimi wpisami. Jednak nie ma miedzy nami zadnego sporu- przynajmniej z mojej strony. Zawsze jest przyjemnie z kims podyskutowac- a nie byloby to mozliwe gdybysmy sie wszyscy na forum we wsztskim zgadzali. A jesli chodzi o sprawe pana Waldka--to Twoje zdanie jest bardzo rozne od mojego ( co z reszta szanuje :) ) i moze stad ten osobisty wydzwiek.
    Ale juz sie opamietalam i przyzekam ze to bylo przedostatni raz :) Wzburzam sie tak bo zawsze mi cos smierdzi kiedy wine za wszystko ponosi jedna osoba. A ze na gole oko widac ze pan Waldek ma wiecej przeciwniko niz zwolenniko- wiec poczulam zapach misjii :):):) do spelnienia. Ale nie martwcie sie - moja starsza siostra mowi mi ze moze kiedys z tego wyrosne :)
    Co do brzydkiego oskarzenia- ze zwracasz uwage na status- a potem na tresc - to bez bicia sie przyznaje ze sie zagalopowalam. Jednak moja wypowiedz na ten temat nie byla zadna prowokacja, ani tez proba ustawienia Cie w niechlubnym swietle - tylko na prawde tak zrozumialam i sie wzburzylam :) . Jednak fakt faktem--pomylilam sie za co serdeczne przepraszam.

    Drogi Tomku.
    Osobiscie wali mnie ( za przeproszeniem ) czy jest jakis spisek czy go nie ma. Na temat pana Zarzyckiego wypowiadam sie--nie kryjac swojej niecheci do Niego, poniewaz ta rozgrywka nie dotyczy tylko tego roku. Juz w ubieglym sezonie-pan Zbigniew nie otworzyl ust publicznie by jakos nie dac do zrozumienia swojego przeslania typu - "Waldek spadaj". (moze troche przesadzilam ale zwalcie na moja mlodosc :) ) Byl taki moment w zeszlym roku gdy Waldemar Wspanialy wielokrotnie sie wypowiadal,ze w Polsce sa ( nie pamietam dokladnie) miski ktore tylko czatuja na Jego stolek. I zapytany przez dzienkiarza pan Zbigniew czy jest on tym miskiem wspominanym przez pana Waldka, biedaczek tak sie zgubil ze az dziennikarzowi zal bylo ze te pytanie mu zadal.
    Natomiast musze sie przyznac ze jestem marnym kibicem. Dopingowalam w tym sezonie Mostostal, ale nie miaszkam w KK, nie jezdze na wszytskie mecze oflagowana od stop do glow, nie pijam herbatki z zawodnikami ( a szkoda :):P ) , wiec zarzut jakobym ja bronila barw kluboych upersonifikowanych w postaci WW jest nietrafiony. Po prostu czytam troche, obserwuje i czasem zdarza mie sie myslec i ukulac jakis piekny wniosek ( choc sprawia mi to ostatnio coraz wieksza trudnosc ach... :) ) Wiec przykro mi ze nie mozesz mnie zakwalifikowac do swidrofanek czy jakos tam i wiesc ze mna spor na temat kto jest lepszym kibicem-bo mowie od razu--ze lepszym kibicem jestes Ty, czego CI szczerze gratuluje- bo takie oddanie na forum danemu klubowi, bedac zarazem na odpowiedzialnym stanowisku, jest godne podziwu. Przynajmniej moj masz :) .
    Jakby ktos jeszcze poczul sie urazony moimi wypowiedziami to zapraszam na gg 2584071
    jesli macie odwage :P ( zartuje oczywiscie )uff zmeczylam sie :) pozdrawiam
    PS Tak jest Weteranie :) lewa, lewa, lewa...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po prostu jedno jest pewne panu Wspaniałemu czaś podziekowac za współprace w kadrze i w jego miejsce sciągnąć kogoś z zagranicy

    Wspaniały nie wytrzumuje nerwowo - bieda w Mosto aż piszczy i chyba będzie walczył o utrzymanie z klubem w kadrze miesza miesza i nic i chyba pozegna sie z tą posadą i nerwy puszczają co teraz bedzie robił, całą nadzieje w jego ulubiencu Lipie ze pociągnie gre Mosto i kadry
    Wspaniałe podziekowania czas zacząć

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jane Szanowna,

    Przechodzimy więc z kłótni do dyskusji?

    Bardzo się cieszę.

    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taka mentalnosc kibicow z kk nie mozna krytykowac trenera z kk nie mozna krytykowac prezesa z kk mozna krytykowac.
    sorry ale jak ktos do mnie powie ze jestem bufonem czy pozerem to sie lekko zdenerwuje... szanowana osoba jak powinien byc trener reprezentacji Polski powinien godnie przyjac krytyke ale on poprostu nie umie poza czubkiem swojego nosa raczej nie widzi nic...
    panie wspanialy krytykowac to pan potrafi ale chyba ma pan niepisane prawo ze krytyki nie mozna kierowac do pana... bo to nie przystoji... jakby byl pan trenerem pilkarskiej reprezetnacji polski to pewnie pozwal by pan pare osob... za to co mowia/pisza w tv czy gazetach...


    natalio oczywiscie wyciagsz brudy na Boska bo urazil pana wspnialego... a to wielki grzech... bo w koncu nikomu nie wolno krytykowac pana waldemarrra

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staram się pisać jasno, może mój styl pisania nie jest najwyższej generacji, ale chyba nie powinno być problemów ze zrozumieniem moich zdań :P Jednak jak się okazuje są. Droga Jane : nigdzie nie poruszałem wątków świdrofanek ani też nie oceniałem nikogo jakim jest kibicem, wyraziłem tylko swoje zdumienie z faktu, że ktoś może tak zawzięcie usprawiedliwiać zachowanie trenera WW, a zarazem szukać jakiś uprzedzeń w słowach komentatorów skierowanych w stronę Waldka oraz co dziwne jego drużyny klubowej. Zawsze szanowałem Zarzyckiego, wielokrotnie powtarzajac to na forum ,choćby przy okazji imprez ubiegłorocznych, że ów pan jest chyba najlepszym z ekspertów zapraszanych do studia TV. Składa się na to kilka faktów, o których też już kiedyś pisałem. Zarzycki potrafi powiedzieć na antenie to co na prawdę myśli o grze. Potrafi skrytykować, a nie wciąż "osładzać" nasze uszy wyszukując powodów niedyspozzycji naszych siatkarzy, a takie tendencje mają wszyscy pozostali komentatorzy. Po co mamy słuchać o przemęczeniach sezonem czy też długą podrużą lub niezgraniem etc... Pan Zarzycki dokonuje obiektywnego komentarza i keidy jest źle, to nie boi się o tym mówić, sugerując zarazem dlaczego MOŻE być źle. I to chyba "trafiło" Wspaniałego, który nie mógł scierpieć słów krytyki, które były jak najbardziej i NIKT temu nie zaprzeczy - uzasadnione. Co do Twojego przykładu z ubiegłego roku, co do pytania redaktora w stronę Zarzyckiego, o "misia", przypominam sobie ową sytuację. Pan Z. wcale się nie zmieszał, jeno stwierdził, że jego funkcja ograniczy się do komentowania, a posada trenera kadry go na daną chwilę nie interesuje. Pamiętam dość dokładnie :) przynajmniej ja odebrałem to jako nieskrępowaną odpowiedź na pytanie, które faktycznie było dla niego zaskoczeniem, ale nie ma co przesadzać. Co do dalszej kariery trenerskiej Wspaniałego uważam, że nie powinniśmy póki co nawet myśleć o szukaniu nowego trenera w tym roku. Myślę, że nikomu na górze też taki nierozważny pomysł nie rpzyjdzie do głowy, nawet gdy LŚ okaże się klapą. Wspaniały zostanie oceniony po tym jakże ważny i jakże dłuuugim reprezentacyjnym sezonie i odpowiedzialność nie poniosą ani kontuzje, ani zmęczenie, ani linie lotnicze tylko sam Waldemar Wspaniały! Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czasami człowiek przeciera oczy ze zdumienia patrząc, jak mogą się zachowywać dorośli ludzie i to w dodatku osoby publiczne. U mnie ten "cyrk" wywołał tylko niesmak, który chyba pozostanie na dłużej. Osobiście nie przepadam za Panem Zarzyckim, ale na razie jedynie on zachował zimną krew i kulturę wypowiedzi. Panowie Wspaniały i Bosek swoimi wypowiedziami wystawili sobie "cudowne" świadectwo... ręce opadają. Nie wiem, czy zaistniały spór jest wart jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji. Zresztą najwyraźniej użyte argumenty są dalekie od meritum konfliktu...

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazam ze głos Boska jest jak najbardziej słuszny .Temu kto twierdzi ze Waldek nigdy nie wypowiadał się zle o Bosku mogłabym przesłać parę atrykułów- z czego najb. szokujący ten gdzie WW radzi Boskowi (na marginesie koledze z dawnych lat )sprzedawać kartofle.Myślę ze trener Bosek nie chciał wcześniej odpowiadać na zaczepki Waldka bo nie chciał się wypowiadać w swojej sprawie.Ale gdy stary qmpel nagle zaczyna fiksować i z obawy ze ktokolwiek kto nie wypowiada się "z wazeliną " o nim chce wskoczyć na jego stolek(Makbet!!!)wszczyna jakieś dziwne wojny na łamach prasy to juz trzeba zareagować!Swoją drogą to nie wiem jak to jest- trener kadry na konferencji przed meczami zamiast jakiś konkretnych merytorycznych spraw porusza osobiste i zaczyna konferencję od obrażania swojego kolegi z dawnych lat.Poza tym z tego co jest mi wiadomo to niektórzy kadrowicze wcale nie zostali zapytani czy zgadzają się z oświadczeniem WW- a trener wypowiadał się w imieniu wszystkich!Ze swojej strony chciałabym przypomnieć WW ze mamy demokrację.
    pozdrawiam wszystkich internautów;)-którym Waldi zawsze tak gorąco dziękuje!

    ps. księgowa a propos twojego listu do sportu i tempa:artykuł o kartoflach nie był odzewem na krytykę ale na oświadczenie RB -wyjaśniające okoliczności zwolnienia go ze stanowiska trenera reprezentacji(ani 1 słowa nie było o WW) . I przepraszam za włosliwość ale radzę jeszcze napisać swoją odezwę w Pani Domu- bo juz sportowe gazety wszystkie pani pbskoczyła.
    a jeśli chodzi o mieszanie w "te sprawy "innych to Tomek Wójtowicz rowniez poparł Boska w prasie lokalnej.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a nie wiem czy zauważyliscie jedną rzecz :)
    Od kąd zaczełą sie wojna Wspaniały - Zarzycki, Bosek , coraz mniej gra w kadrze Przemek Michalczyk , czyżby względy rodzinne kapitana jastrzębskiego zespołu z panem Boskiem miały jakiś wpływ na decyzje personalne Wspaniałego ?? Jeśli tak to pan Wspaniały jest dla mnie jeszcze większym zerem niż był do tej pory !!!!!!!( Michalczyk w obecnej chwili zasługuje na pierwszą 6 bez apelacyjnie !!)

    ZMIANA TRENERA !!! CHCEMY NOWEGO TRENERA !!!!!!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.S.
    Chyba, ze się wcześniej "Wzmocni" - wtedy po "męsku" potrafi zwyzywać zawodników od ... za to, ze upomnieli sie o swoje pieniądze przelane na jego konto...
    Kamilo, księgowo,graczu(wiesz o co chodzi!_)-skoro juz jestes taka zorientowana to może powiesz tez za co zawodnicy zostali ukarani !poza tym pieniądze nie były przelane na konto tylko osobiście przekazane do pzpsu przez Boska z propozycją oddania je na cele dobroczynne.Wcześniej pieniądze nie zostały oddane z prostego powodu ze RB został raczej gwałtownie i totalnie oddalony od kadry- może miał jeszcze sam dwonić i się upominać!
    ps.pozdrów męża;)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters to,że Michalczyk nie gra w 1-wszej szóstce to na pewno nie jest spowodowane wojną WW - Zarzycki ,Bosek.Nie tylko ty a wielu kibiców jest obużonych że nie zmienił Murka.Pan Waldek ma jakieś swoje dziwne filozofie niekiedy nie zrozumiałe dla nas kibiców tak samo jest w rozgrywkach ligowych. Niekiedy doprowadza nas do szału.
    A co do zmiany trenera - to bym się wstrzymał i rozliczał go po ME. Niech się w sporcie nie dzieje tak jak w naszych rządach , co pOł roku zmiana i nie winnych za sytuację w kraju.
    A na marginesie kogo byś widział na miejsce WW.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A na marginesie kogo byś widział na miejsce WW.
    Widze 2 rozwiązania :
    1) Jakiś obcokrajowiec :)
    2) Jan Such - to on ułóżył KK , to dzieki niemu Wspaniały więczył dzieło, to on postawił na Prusa, Szczerbaniuka, Papkego i sadze ze teraz jak by dostał tą kadre zrobił by naprawde wiele ! po za tym z klubem by nie miał problemów , rozstał sie z j-biem, a z Resovią to no problem :)
    Wiec JAN SUCH do kadry , napewno należy mu się to bo to dobry trener :)

    Mój optymalny skład na ME to :
    środek : Gołaś - Szczerbaniuk ( na zmiane Grzyb)
    rozegranie : Stelmach ( Żygadło)
    atak: Papke ( Prygiel)
    libero : Musielak
    przyjęcie : Świderski, Gruszka ( Murek, Michalczyk)

    coach : Jan SUCH !!!!!!!!

    pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Musielakowi pozycja libero nie leży ,ale on w tym momencie ma chyba najmniej do powiedzenia ma reprezentować Polskę na ME. Odnośnie Łukasza jestem tego samego zdania , że w końcu też powinien mieć swoje 5 minut w tej reprezentacji / nie wiem czemu WW uparł się tak na gumę uważam , że Andrzej lepiej by to rozegrał / W kadrze na ME widzę także Szymańskiego bo jego ostatnie mecze z Mosto były rewelacyjne.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pozycji libero Musielak?? Przecież Igła jest od niego o wiele lepszy, a poza tym jeżeli Musielak miałby grać w reprezentacji to widze go bardziej na pozycji przyjmującego.
    WSPANIAŁY DO ZWOLNIENIA!!!!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prędzej z tej kadry na zbity pysk wyrzuciłbym Murka,Nowaka i Prygla

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po raz pierwszy chyba Panters zgadzam sie z toba co do składu kadry z wyjątkami, Gruszka - do pomocy Pawłowi na atak a nie Prygiel , ten ostatni jedynie na zagrywkę przy zmianie taktycznej, Musielak na przyjmujacego a Igla niech zostanie na libero. Kazdy trener ale na Boga nie Such, z tym że to on jest ojcem wyników mosto to przesadziłeś, on wcale tak chętnie Benka i Prusa nie wstawiał do 6. Such nie ubliżając nikomu nic do reprezentacji nie wniesie. Przepraszam za stwierdzenie ale patrząc na jego częste zachowanie mam wrażenie że apno mu sie lasuje, zreszta sam trenując klubową druzynę przegrywal po frajersku mecze jeszcze bardziej niz WW
    Zresztą nie gdybajmy bo od początku było wiadomo że Paweł Rafał, Swider a Benek przez kontuzje na koniec sezonu nie zagrają. Gdyby grali Ci zawodnicy nie krytykowalibyśmy w tej chwili WW

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    natalio skad wiesz ze ni krytykowalibysmy ww??
    co to tacy wspaniali zawodnicy???
    papke w mosto gra extra w kaadrze jest cieniem samego siebie
    swiderski mialby problemy z wywalczeniem miejsce w 6
    a szczerbaniuk sam cudow nie uczyni... jak zagumny bedzie rzucal mu takie pilki co golasiowi czy nowakowi to nic nie zrobi.
    nie traktuj tych zawodnikow jakby byli bogami bo oni nimi nie sa .
    trzeba bylo ich powolac a nie fundowac im wakacji...
    zeby na lige byli zdrowi...
    to ja proponuje aby podczas ME odpoczeli zawodnicy AZSu...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorry ze wracam raz jeszcze do sprawy ale dość długo nie było mnie na forum i siedzę sobie i czytam jeszcze raz typowiedzi na ten temat i krew mi się burzy:1)przepraszam ale chyba ja tu czegoś nie rozumiem- czar i ktoś tam jeszcze piszą że Zarzycki i Bosek sami dali sobie świadectwo:przepraszam kto kogo pierwszy wyzwał???czyje to słowa "bufon i pozer"?
    2)oskarzanie Boska o czerpanie korzyści materialnych z pieniędzy zawodników jest b. poważnym oskarżeniem!zwłaszcza ze z tego co wiem kary zostały nałożone za konkretną sprawę i oddane gdy tylko sz.p Biesiada raczył przyjąć zwolnionego przez siebie w kuriozalnych okolicznościach Boska.
    I myślę sobie że jakby tak nie było to tacy zawodnicy jak Murek, Zygadło, Ignaczak,Bąkiewicz raczej nie korzystaliby z usług menadzerskich RB.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cacciatori przeczytaj dobrze moje wypowiedzi.Pisałem tylko ,Ze konflikt WW - Zarzycki,Bosek nie spowdował tego,Ze Przemek Michalczyk tak mało grał w 1 - wszej szóstce.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przepraszam czar- miałam na myśli poncza!!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po raz pierwszy chyba Panters zgadzam sie z toba co do składu kadry z wyjątkami, Gruszka - do pomocy Pawłowi na atak a nie Prygiel , ten ostatni jedynie na zagrywkę przy zmianie taktycznej, Musielak na przyjmujacego a Igla niech zostanie na libero
    Gruszkę zatem na ławkę posadźmy, jedyną na dzień dzisiejszy podporę kadry :P Jaaasne i w jego miejsce jeszcze Musielaka (każdy może mieć swoje zdanie, ale bardziej zrozumiałbym gdybyś napisała Świderski) ... Pisałem nie raz i nie dwa, Gruszka był i jest przyjmującym, nie ma najmniejszego sensu wpychanie faceta na atak, zwłaszcza, że nie ma takiej potrzeby, nie dość że radzi sobie nieźle Prygiel, to będzie przecież jeszcze Papke! Zatem koncepcja wywalenia Gruszki i dyskryminacji zarówno, jego jak i Prygla jest dla mnie conajmniej dziwna. MOżna to sobie tłumaczyć tlyko w jeden sposób... Ale cóż każdy może mieć swoje zdanie i pozostaje to uszanować, co właśnie czynię :) Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam dobrą radę! Niech każdy zajmie się swoim i nie wścibia nosa w nie swoje sprawy. Eksperci w TV są od komentowania, natomiast pan Wspaniały jest od prowadzenia kadry! Zamiast się kłócić, lepiej robić coś konkretnego!
    "Panie Waldku! (...) Trzeba robić coś konkretnego, inaczej wyniosą stąd każdego!" - jakoś tak śpiewały Elektryczne Gitary.
    Panie WW - wstyd mi, kędzierzyniance, za pana wypowiedź. Nie wiem, nie słyszałam, ani o tym nie czytałam, ale jeśli jest to prawda, bardzo się na WW zawiodłam. Trochę kultury i szacunku dla innych, bardzo proszę.

    Aha! ButcherAZS... Nawiązując do końcówki twojej wypowiedzi... Przepraszam bardzo, jeżeli Kędziarzyn jest wsią według ciebie i równie kulturalnych jak pan WW zawodników AZS - u, to czy Częstochowa naprawde jest taką metropolią? Moim zdaniem "wieśniaków" poznaje się po zachowaniu, a takich i w KK i w Czewie jest mniej więcej tyle samo. Zresztą, ludzie mieszkający na wsi są niekiedy bardziej kulturalni niż co niektórzy miastowi...

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cacciatori, chyba jednak dalej czytasz bardzo nieuważnie. Wróć do mojego postu i przeczytaj go jeszcze raz.
    Napisałem, że świadectwo sobie wystawili Bosek i Wspaniały, którzy w swoich wypowiedziach użyli słów, które moim zdaniem nie powinny paść z ust dorosłych, publicznych osób. Nie ma znaczenia, kto zaczął i dlaczego. Kulturę wypowiedzi trzeba umieć zachować zawsze i to udało się Zarzyckiemu. To chyba tyle, co można powiedzieć o tym konflikcie.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przepraszam ale pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą zwłaszcza ze jesteś bardzo stronniczy bo nie pamiętasz kto to wyzywanie się zaczął- ten ktoś nie dał "swietnego "swiadectwa o samym sobie???.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cacciatori, wybacz, ale chyba nie rozumiem co masz na myśli. Jeżeli możesz to wymień z nazwiska o kim mówisz i napisz dlaczego uważasz, że jestem stronniczy. Odnoszę wrażenie, że cały czas albo ja źle rozumiem sens Twoich słów, lub też Ty moich.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Galaxian - możesz sobie gadac co chcesz, nie napisałam że Paweł, Swider i Benek to bogowie- daleka jestem od tego ale nie bogowie mają wygrac z Wenezuelą i Hiszpania tylko solidni zawodnicy, jestem pewna chociaz sobie tego nie udowodnimy że gdyby grali w/w nie przegralibyśmy 3 a może 4 frajersko przegranych meczy.
    2. Tomek AZS no może masz racje z Gruchą co do tego że jest podporą tej reprezentacji- ale jeśli chodzi o przyjęcie to akurat w meczach tych w Łodzi , Hiszpanie ustrzelili właśnie jego zagrywką bo przyjmował tragicznie. Mowiąc szczerze widziałabym Musielaka na libero ale już jest za późno/ moim zdaniem/ Libero ma inne treningi i takie przestawianie Rafała z pozycji na pozycje nic nie daje dobrego , wrecz odwrotnie. Mój skład "6" a właściwie "7" czysto teoretyczny:
    libero - ]Musielak[/ Igła broni ale nawet balony przyjmuje na 3 metr zamiast dograc idealnie do siatki
    atak Paweł / Prygiel???/ szkoda że Grucha nie może i tu i tu bo mimo wszystko widze go na ataku
    środek Benek, Nowak/ mimo wszystko/ ew. Gołas
    przyjęcie: Świder, Michalczyk / Gruszka , Murek/ właśnie w takiej kolejności
    wystawiający - Guma / Stelmach

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cacciatori, wybacz, ale chyba nie rozumiem co masz na myśli. Jeżeli możesz to wymień z nazwiska o kim mówisz i napisz dlaczego uważasz, że jestem stronniczy. Odnoszę wrażenie, że cały czas albo ja źle rozumiem sens Twoich słów, lub też Ty moich.
    OJEJKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!poncz bardzo Cię przepraszam ale to chyba z przeuczenia!!!!!!!!!!!!przepraszam Cię najmocniej chyba potrzebuję wakacji!faktycznie inaczej odczytałam twoje słowa !!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalia ale czepiłaś się tego gumy , a może tak za niego Łukasz by sobie troszeczkę pograł.Uważam , że lepiej rzuca piłki niż guma

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czar - od... sie od Gumy, Żygadło może być jak 3 albo Lipa

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracając do krytyki WW chciałbym w tej sytuacji pobronić naszego trenera reprezentacji /fakt ,że wg mojej opinii popełnił kilka gaf/. Zarzucamy mu,że w sobotę reprezentacja rozjeżdża się do domu i wraca dopiero we wtorek - nie wiem czy to jest wymysł WW czy PZPS poprostu nie ma pieniędzy.Podejrzewam,ze to drugie. Teraz sprawa gry chłopaków , no niestety w ciągu 8 tygodni gdzie w tym czasie są podróże, wolne dni od treningów nikt nie nauczy Murka zagrywki czy też ataku Nowaka. Także moi kochani on może jedynie ten zespół ustawić taktycznie , a niestety do pomocy ma jeszcze Staszka i Kowalczyka.Co do powołania kadry na LŚ też niewiele mógł zrobić bo trzeba było zgłosić skład w lutym , a np Szymańskiemu forma przyszła na finały MP./uważam,że niewypałem był Siezieniewski / Podejrzewam , że gdyby był inny trener tak samo wyglądała by Liga Światowa w wykonaniu naszej reprezentacji.Niech p.Zarzycki dokładnie opowie jak wyglądały ich treningi i jestem ciekawa czy któryś nasz siatkarz /nawet Papke czy Świder/wytrzymał by to psychicznie i fizycznie. Moim zdaniem nie.Zawsze będę pełny uznania dla złotej szóstki za wytrzymałość i poświęcenie. No niestety jest różnica w sporcie dawniej liczyły się sukcesy , a teraz tylko kasa.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •