Pokaż wyniki od 1 do 34 z 34

Wątek: Przedmeczowa oprawa zawodów żużlowych

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Przedmeczowa oprawa zawodów żużlowych

    Witam
    Chciałbym poruszyć temat, który jest chyba bulwersujący dla wszytkich kibiców. Zazwyczaj jest tak, że stadion żużlowy zostaje otwarty na 2 godz.przed meczem i co?
    I NIC, nic się nie dzieje, kibice, którzy przyszli wcześniej aby np. zająć sobie lepsze miejsca skazani są na niemiłosierną nudę. Dlaczego tak jest? Nie wiem, a przecież wystarczy tak niewiele,czasem tylko troszkę chęci i pomysł, podam kilka przykładów aby nie być gołosłownym:
    1. Turniej Qadów
    2. Promocja młodego zespołu muzycznego
    3. Pokazy sztuk walk
    4. Młode zespoły taneczne (to dla nich ogromna szansa pokazania się przed taką publicznością i promocja)

    Jest jeszcze mnóstwo innych pomysłów, których koszt jest praktycznie zerowy dla klubu, a korzyści płyną dla wszytkich.
    Jestem bardzo ciekaw, czy są kluby gdzie kibic nie nudzi się przed meczem, a jeśli tak to jakie pomysły już zrealizowano i czy były one udane?
    Czekam z niecierpliwością na wasze opinie i propozycję, będę mógł wówczas sporządzić ciekawy zestaw propozycji i przesłać go do mojego klubu, może coś się w końcu zmieni na lepsze?
    Serdecznie dziekuję


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    niestety w czestochowie nic takiego nie zauwazylem
    no nie liczac tej orkiestry ale to idzie razem z zawodnikami na prezentacje wiec sie nie liczy :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Zielonej znaleziono sposób na nude, po powieszniu flag i przygotowaniu oprawy cały stadion spija chłodnego kasztelana ;) dodam że w międzyczasie na murawie pojawia sie zespół taneczny jakiś gimnazjalistek czy cuś. musze jednak przyznać że czasem nie ma sposobu na zbicie nudy, powinna lecieć jakaś ciekawa nuta,wyścigi quadów itp. Licze ze z czasem przedmeczowe 2 godziny będa upływały ciekawiej i co za tym idzie szybciej.
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Falubazz
    Tak apropos ciekawej nuty. Nie wiem czy byłeś kiedyś na zawodach w Toruniu, ale krew się w żyłach gotuje kiedy słyszę dawno już przebrzmiałe utwory w dodatku w nieorginalnym wykonaniu, DNO KOMPLETNE
    No i jeszcze szlagier na naszym stadionie, czyli piosenka o Apatorze Toruń, przecież kiedy to puszczają tą piosenkę i słyszą to kibice przyjezdni, to jest mi wręcz wstyd (jak oni się muszą z tego śmiać) Zamordowałbym tego kto wymyślił i stworzył to "dzieło sztuki".

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    howard ja sie lalem z tego waszego komentatora gosc przesrany byl juz tam z lawki sie momentami zsuwalem a brzuch ze smiechu bolal mnie jak nigdy

    pamietam jeden tekst:

    poskaczmy sobie tak jak to robia kibice na stadionach pilkarskich tych zachodnich oczywiscie nie polskich bo to tak ladnie wyglada

    buhaha :) gosc jest niezly :)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    niestety w czestochowie nic takiego nie zauwazylem
    E no Oman, co Ty! Ostatnio coraz czesciej w oczekiwaniu na mecz ogladamy w Czewie wyscigi traktorow :). Czasem jakies osobowki sie wlacza, busik Holty, albo nawet karetka! To sa dopiero emocje. Tak wiec u nas na nude nie mozna narzekac, bo wszystko jest zaplanowane z mysla o kibicach :).

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no tak girion tylko ze ja wtedy se siedzie w kawiarni :P

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Oman
    Co do komentatora. Ten to jeszcze nic, choć też potrafi być śmieszny, ale czasem na zawodach młodzieżowych komentuje jakiś nowy wynalazek, który ma głos jak Kaszpirowski i potrafi usypiać w 2min. Niestety do tego często nie bardzo orientuje się nawet kto jedzie w danym biegu. Ale dość bo będzie, że tylko narzekam. Za to kobiety kibiców mamy najpiękniejsze w Polsce, hehe

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]Przedmeczowa oprawa zawodów żużlowych

    Witam
    Chciałbym poruszyć temat, który jest chyba bulwersujący dla wszytkich kibiców. Zazwyczaj jest tak, że stadion żużlowy zostaje otwarty na 2 godz.przed meczem i co?
    I NIC, nic się nie dzieje, kibice, którzy przyszli wcześniej aby np. zająć sobie lepsze miejsca skazani są na niemiłosierną nudę. Dlaczego tak jest? Nie wiem, a przecież wystarczy tak niewiele,czasem tylko troszkę chęci i pomysł, podam kilka przykładów aby nie być gołosłownym:
    1. Turniej Qadów
    2. Promocja młodego zespołu muzycznego
    3. Pokazy sztuk walk
    4. Młode zespoły taneczne (to dla nich ogromna szansa pokazania się przed taką publicznością i promocja)

    Jest jeszcze mnóstwo innych pomysłów, których koszt jest praktycznie zerowy dla klubu, a korzyści płyną dla wszytkich.
    Jestem bardzo ciekaw, czy są kluby gdzie kibic nie nudzi się przed meczem, a jeśli tak to jakie pomysły już zrealizowano i czy były one udane?
    Czekam z niecierpliwością na wasze opinie i propozycję, będę mógł wówczas sporządzić ciekawy zestaw propozycji i przesłać go do mojego klubu, może coś się w końcu zmieni na lepsze?
    Serdecznie dziekuję

    --------------------------------------------------------------------------------
    Howard!
    Po przeczytaniu 4 punktu twoich propozycji niemoglem przestac sie smiac:)U nas w Bydgoszczy jest zespol taneczny "Szalone Dziewczyny" ktory od poczatku sezonu tanczy ten sam uklad.W Bydgoszczy to nikt sie nie nudzi bo powtarzamy to co spiker powie poniewaz od kiedy chodze na zuzel a jest to od 4 lat to mowi on bez przerwy to samo:)A jezeli chcesz zobaczyc nasz zespol taneczny to zapraszam do Bydgoszcy na mecz.Najlepiej 5 minut przed rozpoczeciem spotkania wtedy niebedziesz narzekal na nude:P
    Pozdowienia dla wszystkich:)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    no tak girion tylko ze ja wtedy se siedzie w kawiarni :P
    Kurcze, to nie wiesz nawet co tracisz! Przed nastepnym meczem polecam poogladac :).

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    nie no wiesz w zupelnosci wystarcza mi jak sie motorki scigaja :)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    U nas przed meczem to wyjdzie orkiestra ktora co lige gra to samo.W naszym miwscie jest kilka sekcji wschodniej sztuki walki i na pewno mlodzi ludzie chcieli by sie zaprezentowac sie przed wieksza publicznoscia.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazz
    Tak apropos ciekawej nuty. Nie wiem czy byłeś kiedyś na zawodach w Toruniu, ale krew się w żyłach gotuje kiedy słyszę dawno już przebrzmiałe utwory w dodatku w nieorginalnym wykonaniu, DNO KOMPLETNE
    No i jeszcze szlagier na naszym stadionie, czyli piosenka o Apatorze Toruń, przecież kiedy to puszczają tą piosenkę i słyszą to kibice przyjezdni, to jest mi wręcz wstyd (jak oni się muszą z tego śmiać) Zamordowałbym tego kto wymyślił i stworzył to "dzieło sztuki".


    Howard_the_Duck


    Masz racje odnosnie tego Waszego hymnu "Apator"...itd.
    To jest wasz dramat, wszystkich kibicow.


    Wracajac do oprawy meczy zuzlowych to najlepsze robil 12 lat temu prezes Morawski.
    Nie ma co, potrafil zorganizowac czas przybylej publicznosci, ale wiazalo sie to z duzym nakladem finansowym.
    Kluby w dzisiejszej dobie kryzysu nie stac na organizowanie jakichkolwiek pokazow, koncertow itp.
    Kazdy drapie sie po kieszeni i zastanawia skad wytrzasnac pieniadze na wyplaty dla zuzlowcow i pokrycie innych zobowiazan.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze po prostu przychodzcie na 10 minut przed meczem
    wtedy nie bedzie tego problemu

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuje wyścigi gołych bab na hulajnogach :) -obiecuję że będę przychodził 2h wcześniej, albo rano -jak trzeba :):):)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wyscigi traktorow? na razie jezdza sobie bezproduktywnie a gdyby jechali o jakas stawke bylyby emocje... :P

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    A moze po prostu przychodzcie na 10 minut przed meczem
    wtedy nie bedzie tego problemu
    Jasne i bede siadac na najgorszych, nie zajetych jeszcze miejscach. To juz wole wyscigi traktorow :).

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,073
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 168 w 87 postach
    Z tym wchodzeniem na stadion 10 minut przed meczem, to wcale nie jest taki chybiony pomysł, osobiście od ładnych paru lat stosuje takie praktyki, gdyż w związku z "prohibicją" wewnątrz obiektu CKM Włókniarz, wypada zaliczyć obowiązkowego browarka dla lepszego samopoczucia jeszcze przed przekroczeniem podwójnej bramy prowadzącej do sektorów zajmowanych przez kibiców.
    Ścisk zazwyczaj w knajpie jest spory, jednak atmofera podniosła i wyczuwa sie w zależności od klasy przeciwnika albo nastrój rozleniwiającej sielanki albo niepokoju, napięcia, jak zapewne będzie 19 czerwca.
    Wyposażony odpowiednio wcześniej w bilet wstępu człowiek wchodzi na kilka minut przed planowaną prezentacją w humorze pozwalającym na rozładowanie przedmeczowych emocji. Miejsca może rzeczywiście nie są najlepsze, ale punkt widzenia zależy tu bardziej od indywidualnych preferencji, aniżeli założeń, że tu widoczność jest lepsza, a tam gorsza. W mym odczuciu speedway najlepiej ogląda się na łukach, w żadnym razie wzdłuż prostych, pod warunkiem rzecz jasna że sędzia z organizatorami potrafią zadbać o to, by na głowy ludzi nie sypały się tumany kurzu i pyłu spod kół rozpędzonych maszyn żużlowców. Dlatego pozostające do dyspozycji tuż przed "pierwszym gwizdkiem" zdruzgotane nieco ławeczki na drugim łuku wcale nie są mniej atrakcyjne od siedzisk usytuowanych bliżej prostej startowej, gdzie optyka wcale do najlepszych nie należy. Poza tym można się zabezpieczyć, wysyłając znajomego dłuższy czas przed zawodami dla przypilnowania interesujących nas miejsc na trybunach, my przychodzimy wtedy na gotowe, nie martwiąc się o przeciągającą się nudę w oczekiwaniu na start do pierwszego wyścigu dnia.

    Swoją drogą interesujące, że na wielu obiektach w kraju nie ma najmniejszych problemów z delektowaniem się złocistym trunkiem, a w Częstochowie wielu spragnionych i potrzebujących uzupełnienia "płynów" zmuszonych jest wyskakiwać poza bramy stadionu w przerwach miedzy biegami, by zorganizować sobie i znajomym tzw. małe z pianką .
    Jasnego zakazu dystrybucji piwa w obrębie stadionu więc nie ma, decyzja należy w tej kwestii chyba do władz miejskich, szkoda że w Częstochowie odstąpiono od sprzedaży piwa, które przecież działa relaksacyjnie, nie wpływając na zaostrzenie atmosfery wśród widzów. Nie pamiętam incydentów wywołanych na skutek nadużycia piwa, wtedy gdy było jeszcze rozprowadzane podczas spotkań Włókniarza.
    A nic tak dobrze nie działa jak miłe towarzystwo z piwkiem w ręku, czas oczekiwania na sportowe emocje płynie błyskawicznie, nikt nie narzeka na dłużyzny i nudę.
    AZS-CKM the leading polish teams

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    :)

    Ja tylko powiem jedno, ostanio w zielonej było super jak przed meczem z Wybrzeżem Awinski prowadził spikerke. Nie wiem czy Zielonogorzanie sie ze mna zgodza, ale mi sie starsznie podobalo i utwory byly " na czasie":):):):).

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Widzę po dotychczasowych wpisach, że w tym temacie raczej na wszytkich stadionach nie jest najlepiej a kibice zwątpili już chyba, że może być inaczej. Ja się jednak nie mam zamiaru poddać nawet gdybym osobiście miał w Toruniu coś ciekawego przed meczem zorganizować. No mam tu na myśli zorganizowanie jakis występów zespołów np. muzycznych. Może sie to komuś nie podobać, ale zawsze to lepsze niż siedzenie z założonymi rękoma i narzekanie.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak będziesz chciał mieć mimo wszystko quady przed meczem w Toruniu to pisz do mnie, być może pomogę
    Nara

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Wiesz Howard, z zespolami to nie jest tez takie proste.
    Po pierwsze, to trzeba taki zespol znalezc.
    Po drugie, to chyba taki zespol musi sie gdzies "zainstalowac" i jeszcze przydaloby sie jakies dobre naglosnienie.
    I po trzecie, to jesli zespol bedzie cienki, to szybko znudzi sie publicznosci. Choc moze kibice troszke sobie pogwizdza dla zabicia czasu ;).

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz Howard, z zespolami to nie jest tez takie proste.
    Po pierwsze, to trzeba taki zespol znalezc.
    Po drugie, to chyba taki zespol musi sie gdzies "zainstalowac" i jeszcze przydaloby sie jakies dobre naglosnienie.
    I po trzecie, to jesli zespol bedzie cienki, to szybko znudzi sie publicznosci. Choc moze kibice troszke sobie pogwizdza dla zabicia czasu .
    3 x Tak za gołymi babami na hulajnogach!
    Po pierwsze - jakieś chyba się znajdą -większa szansa znalezienia niż dobrego zespołu muzycznego :)
    Po drugie nie - trzeba ich instalować ani też nagłaśniać :)
    Po trzecie - się nie znudzi a kibice powinni gwizdać :)

    Sorki -wybaczcie mi że takie rzeczy pisze. Mam dobry humor i powiem wam w tajemnicy, że diabeł mnie skusił. Przestaję się nabijać - sprawa poważna!

    Pozdrawiam!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zapominaj też o tym, że na trybunach siedzi wiele kobiet i nie wiem, czy widok gołych panienek na hulajnogach byłyby jakimś sposobem na zabicie nudy wśród pań. Może pomyślałbyś o facetach na rolkach? Kobiety tez są spragnione ... No jak, jesteś chętny?

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Skoro już ten wątek przybrał tak humorystyczny aspekt to powiem, że kiedyś u nas na stadionie (oj dawno to było temu) podczas meczu, był potworny upał i na dodatek zepsuła się polewaczka. Spiker zawodów nie przemyślał chyba zbytnio swoich słów i rzekł przez megafon : "teraz to chyba przyjdzie mi kibiców o pomoc poprosić, aby mecz móc kontynuować". Całe szczęście, że kibice potraktowali to jako żart :).
    A tak poważnie to przyznam, że zbytnio mi w tym temacie nie pomogliście, chociaż ten pomysł z hulajnogami hmmmmmmmm, pomyślimy.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Wiesz Fanqbek, z tymi paniami na hulajnogach to tez nie takie proste... :)
    Po pierwsze, to dla gosci z gornych trybun beda potrzebne lornetki, aby moc na nie dokladnie popatrzec.
    A po drugie, to jak juz sie znajda lornetki, to te panie moga smigac tak szybko na tych hulajnogach, ze w gruncie rzeczy moze nie byc nic widac... Czyli znowu nuda :).
    A po trzecie, to faktycznie panie kibicki beda sie straaasznie nudzic. Chyba, ze przyjda z mezem lub chlopakiem, to beda pilnowac swojego partnera, zeby sie zbytnio nie zapatrzyl :).


  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pomysl z golymi dupami jest do bani gdyz odezwie sie grono oficjeli, że demoralizowana jest mlodziez na tej imprezie. Bo przeciez spory odsetek to mlodzi ludzie, ktorzy na golizne beda mieli jeszcze czas.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak w sumie to ciężko będzie wszystkim dogodzić. Jeden lubi to, drugi tamto. Jedno co jest pewne - wszyscy przychodzą na żużel, więc może dobrze byłoby przed meczem robić komentowane treningi początkujących zawodników. Na to akurat bym popatrzył z przyjemnością i ciekawością.
    W innym przypadku wolę przed meczem pogadać ze swoją ekipą.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnia propozycja jest zdecydowanie najlepsza, jedyna mała wątpliwość to "szykowanie" toru przed meczem. Z tym, że z taką propozycją cieżko by polemizować przecież to dla dobra żużla.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Lesznie czesto przed oficjalna prezentacja jezdza mali chlopcy na mini zuzlowkach (jeden z nich to Damian Balinski junior,syn Darka).Wyscigi qadow jezeli juz sa to po meczu,ewentualnie przed biegami nominowanymi.W zeszlym sezonie byl zorganizowany pokaz PaintBoola (chyba tak sie to pisze).I nic pozatym.Ja ,aby zajac miejsce nad tunelem musze byc na stadionie przynajmniej godzinke przed meczem,wiec w miedzyczasie pozostaje mi browarek o ogladanie pieknych leszczynianek ;)
    Ach jest jeszcze sluchanie profesjonalnego spikera Mariusza Cwojdy (by go szag)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do gr3 i wszystkich innych.

    trening młodzieży niekoniecznie jednego klubu (zespół gości też mógłby wozić swoich młodzików) wcale nie kolidowałby z "szykowaniem" toru. Co prawda tor musiałby być przygotowany prędzej aniżeli dotychczas, no i kilku osobom funkcyjnym i karetce:) wydłużyłby się czas pracy, ale pozatym same z tego korzyści:
    - koniec z preparowaniem torów - nikt przy zdrowych zmysłach nie kombinowałby z nawierzchnią - wiedząc, że pierwsi na tor wyjadą młodzi, niedoświadczeni zawodnicy.
    - przy założeniu że przed meczem wystąpią młodzi obu drużyn -korzyść taka że, zdobywa się doświadczenie na innych torach.
    - nawierzchnia odsypana -przed meczem tyko równanko i walka na torze od pierwszego biegu.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Uwazam ze niezlym pomyslem na zabicie nudy w oczekiwaniu na mecz zuzlowy. Ciekawym rozwiazaniem jest tez peintboll czy jak to sie tam zwie. A propo tego ostatniego to nie zapomne jak kilka lat temu na jakims meczu w lesznie bylem i przyznac musze ze unia zadbala o to zeby sie kibole nie nudzili. Najpierw byl pokaz samochodow z jakiegos salonu, a potem to strzelanie farba. tyle tylko ze w trakcie strzelania samochody staly na torze a ci komandosi niezbyt sie tym przejeli i walili gdzie popadlo i potem karoserie tych aut wygladaly jak po gradobiciu. Co sie tyczy Zielonej Gory to na jakiekolwiek przedmeczowe atrakcje nie ma co liczyc. Czas mija na dlubaniu slonecznika i sprzeczaniu sie z kolesiami kto jest dobry a kto nie, ale i tak wole sie nudzic na stadionie przed meczem niz gdziekolwiek indziej.

  33. Powrót do góry    #33
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powinny byc laseczki z parasolkami na starcie ,te z Cardiff były fajnaśne
    bo jak narazie to w Lesznie jakies dzieci stoja kazda po dwa pompony w łapkach...hehe

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    a teraz przebój z Torunia

    7 czy 8 lat temu w Toruniu odbyła się chyba najlepsza oprawa przedmeczowa .Klub chcąc umilić kibicom oczekiwanie na mecz wynajął spadochroniarzy ,no i wszystko było ślicznie, pięknie ,aż jednego zniosło niebezpiecznie tuż nad ziemią nad trybuny z ludźmi .Spadochroniarz w ostatniej chwili skorygował lot i wleciał w tunel dla ciągników ,wybił tylną szybę w ciągniku i wylądował w środku.wszystko skończyło się dobrze ,ale był to chyba numer roku na naszym stadionie.Dobre też było jak zorganizowali konkurs z nagrodami dla kibiców,a gość co losował nagrody i odczytywał zwycięzców miał nieźle wzięte i mamrotał niezrozumiale pod nosem aż go kierownik startu zmienił ,a jego odprowadzono na trybuny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •