Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Wrocław - Piła (Hampel i Drabik) - KASA!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wrocław - Piła (Hampel i Drabik) - KASA!!!

    Witam forumowiczów.
    Przeglądałem sobie dzisiaj wiadomosci w sportowych faktach i zuważyłem bardzo ciekawe info, a mianowicie że Piła musi oddać dług Drabika WTS około 300 tys. zł.
    Jak wiadomo z zapłaceniem kwoty za Hampela Pile było bardzo głośno, Pilscy działacze bardzo się zarzekali że jak to nie chcą zapłacić do sądu ich, ale motyw był taki że prezes Rusko dokonał zwykłych obliczeń matematycznych i dług Piły dla Drabika sobie odjął od kwoty za Hampela. Wszyscy byli oburzeni że tak się nie robi, wyszło jednak na to że dobrze robił, ale sad kazał inaczej. Teraz się okazało że piła musi oddać, tylko z czego:) Piła ma długi na 1 milion i z czego ona odda. Czyli okazało się że WTS dał w prezencie Pile 300 tys zł. Ciekawy jestem jak teraz się czuja wszyscy którzy uważali że Rusko źle robił nie chcąc dać Pile kasy, a co teraz powiedzą jak ma Piła dac kase Rusce???? Ciekawy jestem dyskusji na ten temat.
    Pozdro
    JIMBO


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak Piła tego nie spłaci,jak oni na sprzęt nawet nie mają

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy jestem jak teraz się czuja wszyscy którzy uważali że Rusko źle robił nie chcąc dać Pile kasy, a co teraz powiedzą jak ma Piła dac kase Rusce???? Ciekawy jestem dyskusji na ten temat.
    a ja nie
    wszystko na ten temat bylo napisane
    wez pod uwage ze wyrok jest teraz
    a transfer w marcu
    wiec...
    O czym tu dyskutowac
    Przeciez nie mozna antycypowac:-) prawa

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taraz dopiero wyszło które rozwiązanie było uczciwsze !
    Wrocław musiał zapłacić Pile, ale za to Piła nie ma z czego zapłacić Wrocławowi
    Jednak rozwiazanie które chciał i forsował prezes Rusko okazało się o wiele bardziej rozsądne i sprawiedliwe, Pile kasa była potrzebna na to aby wystartować w lidze! na koszt WTSu !
    No niestety to kolejny klub który ciągnie na długach liczy na to że wszyscy dookoła będą go finansować. Zawodnicy Pilscy już to robią od pewnego czasu, WTS też , pytam się kto jeszcze ? Czy dopiero spadek do 1 ligi otworzy im oczy tak jak to miało miejsce w Gorzowie jak się obudzą z długiem nie 1 mln tylko o wiele większym ?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety to kolejny klub który ciągnie na długach liczy na to że wszyscy dookoła będą go finansować. Zawodnicy Pilscy już to robią od pewnego czasu, WTS też , pytam się kto jeszcze ?
    Moglbys sprecyzowac mysl?
    Bo chyba jakis skrot tu wystapil

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mazarek

    chodziło mi o to że jak na razie Piła jest niewypłacalna i jakakolwiek kasa jest nie do wyszarpnięcia od nich, Klub zalega z wypłatami dla zawodników, oprócz tego ma inne też długi a mimo to cały czas walczy o utrzymanie w lidze ściągając na mecze obcokrajowców i liczac na cud że ktoś z rękawa kasą sypnie

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie nieczuję satysfakcji z obrotu sprawy.Tak jak napisał Marek,wszystko zostało już powiedziane.Tylko żal,że za wszystko muszą zaplacić zawodnicy i kibice.Często jeździłam do Pily,a główną atrakcją byly odwiedziny na stadione.A teraz co?Mam nadzieję ,że nastąpi jakaś ugoda.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy jestem jak teraz się czuja wszyscy którzy uważali że Rusko źle robił nie chcąc dać Pile kasy, a co teraz powiedzą jak ma Piła dac kase Rusce???? Ciekawy jestem dyskusji na ten temat.
    a ja nie
    wszystko na ten temat bylo napisane
    wez pod uwage ze wyrok jest teraz
    a transfer w marcu
    wiec...
    O czym tu dyskutowac
    Przeciez nie mozna antycypowac:-) prawa

    Pozdrawiam
    Hej
    Chodzi mi przed wszystkim o to, że wcześniej krążyło wiele opinii jak Rusko moze nie chcieć zapłacić Pile. Sprawa była prosta, piła jest dłużna Drabikowi, Rusko kupuje jego długi i sprawa niby jasna. Podniósł sie szum że tak nie można bo to nie fair.
    Pytam teraz czy Piła postapi fair nie płacąc WTS??
    Ja osobiście jeśli mam jakiś dług do zapłacenia komus a wiem że ten ktoś mi też coś wisi to chyba logiczne że oddam mu mniej, a tu taka wtopa bo nie wiadomo kiedy Piła odda kase. Cała moja myśl. Poprostu wkurzyłem sie trochę że gani sie kogoś za to że chce jak najlepiej dbać o swoje finanse, chociaż wszyscy zrobiliby tak samo, i poprostu jestem ciekaw co teraz powiedzą ci co ganili Ruske, co on ma teraz zrobic ich zdaniem aby odzyskać to ci jego?
    Pozdr
    JIMBO

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam forumowiczów.
    Przeglądałem sobie dzisiaj wiadomosci w sportowych faktach i zuważyłem bardzo ciekawe info, a mianowicie że Piła musi oddać dług Drabika WTS około 300 tys. zł.
    Jak wiadomo z zapłaceniem kwoty za Hampela Pile było bardzo głośno, Pilscy działacze bardzo się zarzekali że jak to nie chcą zapłacić do sądu ich, ale motyw był taki że prezes Rusko dokonał zwykłych obliczeń matematycznych i dług Piły dla Drabika sobie odjął od kwoty za Hampela. Wszyscy byli oburzeni że tak się nie robi, wyszło jednak na to że dobrze robił, ale sad kazał inaczej. Teraz się okazało że piła musi oddać, tylko z czego:) Piła ma długi na 1 milion i z czego ona odda. Czyli okazało się że WTS dał w prezencie Pile 300 tys zł. Ciekawy jestem jak teraz się czuja wszyscy którzy uważali że Rusko źle robił nie chcąc dać Pile kasy, a co teraz powiedzą jak ma Piła dac kase Rusce???? Ciekawy jestem dyskusji na ten temat.
    Pozdro
    JIMBO
    O ile pamietam w sprawie wyrokowal nie sad powszechny ale jakis organ PZM pelniacy role sadu dla klubow sportowych.

    Sytuacja jest chora o tyle ze sad ten wydal wyrok sprzeczny z prawem, pwolujac sie na szczytne ide.. O ile zrozumialem wyrok sadowi chodzilo o to aby krwiorzercze zasady kapitalizmu nie doprowadzily do upadku Poloni Pila ktora pozbawiona dochodu z trasferu pozbawiona byla by wogole srodkow na jaka kolwiek dzialalnosc. Tak wiec zasady wpsolzycia spolecznego wziely gore nad litera prawa. Teraz sytuacja jest odwrotna poniewaz to Wroclaw ma roszczenie do Pily. Moim zdaniem niech te 300tys splaca po polowie: klub z Pily i sedziowie z prywatnej kieszeni... Moze to ich czegos nauczy.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dług

    Może pieniądze wziąść od facetów we władzach żużlowych
    w Warszawie, którzy zmienili orzeczenie niższej instancji.
    Wykazali się kompletną ignorancją i poczuciem kompletnej bezkarności - prawo i logika od początku stały za Atlasem.
    Tych facetów należy wylać " na zbity pysk" ze sportu,
    gdyż niszczą wizerunek władz sportowych i nie tylko ich.
    Niech zapłacą z własnych kieszeni skoro Piła nie może.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W calej tej sprawie wychodzi nasze polskie piekielko.Polak to taki czlowiek,który nie zna kompromisu.A można bylo to wszystko zalatwić inaczej,po to są ugody.Nie oceniam żadnej ze stron,bo właściwie nikt z nas nie wie jak wyglądały rozmowy.Góra i tak się wybroni,a zawodnicy i kibice znowu zostaną na lodzie.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Sprawa pewnie sie skonczy tak ze komornik przyjdzie do pilskiego klubu i go zamknie na cztery spusty - wtedy sie raban podniecie ze Rusko przeciez niszczy polski zuzel.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie wierze, wczoraj cały dzień przebywałem w pięknym mieście Wrocławiu, szwendając się od spiża na Uniwerek co jakiś czas, gdzie moje słoneeczko miało ostatni egzamin,
    Ale duchem będąc oczywiście cały czas z forumowiczami ;)
    Zastanawiałem się jak zareagują najbardziej obiektywni kibice na Świecie (kibice Unii LEszno) na temat kasy za Drabika, w czwartek ani jeden się nie wpisał, pomyslałem że układają teks przeprosin dla pana A. Rusko za to że go tak zjechali przed rozpoczęciem sezonu że złodziej kancierz i matacz, A tu przykra niespodzianka, ani jednego wpisu z LEszna ? Panowie Wy chyba zrobiliście zebranie i wszyscy forumowicze z waszego miasta razem siedzą i układają te przeprosiny, a może porozumieliście się między sobą i będziecie czekać aż temat sam umrze śmiercią naturalną, i nie będziecie musieli nic mówić.
    Moim zdaniem to trochę niegrzecznie, najpierw napluć, zmieszać z błotkiem a potem starać się przemilczeć temat, a może to taki sposób "a la Leszno" ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O to właśnie chciałem spytać.Gdzie ci "najbardziej" zainteresowani wcześniej tym wątkiem?Połowa forumowiczów z leszna grzmiała o rozboju w biały dzień,szczególnie "znawca" finansów pan A-l.Teraz nie drzecie się,że to niemoralne?Na każdym kroku wychodzi wasz "obiektywizm"(są wyjątki).Teraz główka w piasek?

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Heh i sprawdzone fakty sie nie sprawdziły - pewnie na Ruske maja cała mase takich faktów sprawdzonych hehe

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie wierze, wczoraj cały dzień przebywałem w pięknym mieście Wrocławiu, szwendając się od spiża na Uniwerek co jakiś czas, gdzie moje słoneeczko miało ostatni egzamin,
    Ale duchem będąc oczywiście cały czas z forumowiczami ;)
    Zastanawiałem się jak zareagują najbardziej obiektywni kibice na Świecie (kibice Unii LEszno) na temat kasy za Drabika, w czwartek ani jeden się nie wpisał, pomyslałem że układają teks przeprosin dla pana A. Rusko za to że go tak zjechali przed rozpoczęciem sezonu że złodziej kancierz i matacz, A tu przykra niespodzianka, ani jednego wpisu z LEszna ? Panowie Wy chyba zrobiliście zebranie i wszyscy forumowicze z waszego miasta razem siedzą i układają te przeprosiny, a może porozumieliście się między sobą i będziecie czekać aż temat sam umrze śmiercią naturalną, i nie będziecie musieli nic mówić.
    Moim zdaniem to trochę niegrzecznie, najpierw napluć, zmieszać z błotkiem a potem starać się przemilczeć temat, a może to taki sposób "a la Leszno" ;)
    No to ja moze odpowiem ale jak zwykle w imieniu swoim a nie wszystkich kibicow z Leszna.Nie neguje ze kasa sie Drabikowi nalezy.Zarobil ją w uczciwy sposob i powinien ją otrzymac.W jaki sposob? Ano przez sąd.Długi trzeba placic.
    Ci wszyscy ktorzy uwazają ze Rusko chcial dobrze nie zastanowili sie dlaczego wiec nie wygral tej sprawy.Moze Ci leszczynscy kibice troche racji jednak mieli skoro tak to sie skonczylo?

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja powiem tylko ...

    aaaaa
    nieeeeeee
    mówwwwiiiiiłłłłłłeeeeeeemmmmmmmmmmmmm :):):):):):)

    Sprawiedliwość zwyciężyła !!!
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sprawiedliwość niejedno ma imię

    Wiele osób ma pretensje do PZM. Otóż PZM postąpil jak powinien. Jednocześnie To, że Wrocław płaci za Hampela a Piła nie płaci Drabikowi jest tylko w części niesprawiedliwością. TS Polonia w 2002 roku miała długi na poziomie 2 mln. zł. Jednocześnie posiadała okreslone aktywa. Takim aktywem był zbywalny kontrakt na J. Hampela. Rusek przejął wierzytelność Drabika za ok. 100 tys. zł płaćąc na początku jemu 50tys. zł a resztę kiedyś...., przy czym wierzytelność ta opiewała na ok. 300tys. zł. Gdyby historia potoczyła się jak tego chcą kibice z Wrocławia to by oznaczało w praktyce, że Rusek zakupił by Jarka wartego 340.000 za 100.000 zł. Poszkodowany byłby niewątpliwie Drabik bo zamiast 300.000 dostałby 100.000 i to w dwóch ratach. Oznacza to, że Polonia posiadając 340.000 zapłaciłaby z tego 300.000 lecz Drabik i tak by tej kasy nie otrzymał. Nikt nie widzi, że Rusek walnął w rogi Drabika ?. I drugi aspekt. Polonia otrzymując 300.000 zł i juz wcześniej negocjowała z Drabikiem układ deklarując w ratach 160.000zł. Drabik nie godził sie na układ bo koncepcja Ruska by niewypaliła. Układ z Piłą dla Drabika oznaczał by zapewne (tu moje przypuswzczenie), że Drabik te 160.000 zł otrzymywałby od Poloni w ratach i w dłuższej sekwencji czasowej tak jak to otrzymują inni zawodnicy wobec których klub ma zobowiązania (np. J. Golob). Trzeci aspekt. Gdyby wreszcie Rusek swoja koncepcje przeprowadził do końca Piła pewnie by nie wystartowała w ekstralidze, utraciłaby mozliwość jakichkolwiek wpływów bo kto będzie finansował klub ktory nie startuje w lidze. Konsekwencją byłoby to, że inni zawodnicy już by od Poloni nie uzyskali żadnej kasy. Czy to bylobu uczciwe wobec pozostałych zawodników, którzy od Piły oczekują na kasę ?. Moim zdecydowanie nie bo nawet Drabik w tej sytuacji otrzymałby w najlepszym wypadku 1/3 swojej należnosci. Jedyny zwycięsca to Rusek. Drabik byłby częściowo uszczęśliwony a pozostali wierzyciele poszliby ze skarga do Pana Boga?. Ja nie widzę w tym sprawiedliwości. Tymczasem obecny zarząd z wielkim trudem zawiera układy z różnymi wierzcielami i w miarę mozliwości spłaca zobowiązania. Jednocześnie powstają nowe zobowiązania wobec aktualnych zawodników Poloni. W sumie zadłużenie w przeciągu niecałego roku zmalało do 1 mln. zł.
    A genezą obecnej sytuacji klubu jest bezmyslność byłego zarządu klubu, który kontraktował zawodników za niebotyczna kasę nie mając na nia pokrycia. Jednocześnie w kontraktach nie zadbał o relacje pomiedzy kasą a wynikami na torze. Drabik a jeszcze bardziej J. Golob nie sprawdzili sie - pojechali w lidze daleko ponizej oczekiwanych mozliwości. Wyniki te spowodowały w pewnym zakresie odejście sponsorów. Zatem problem jest bardziej zlozony sprawiedliwość lub niesprawiedliwość jest bardziej skomplikowana. Oczywiście wina poprzedniego prezesa jest tu ewidentna. Zaprzestanie działalności klubu nie leży w niczyim interesie. Rozumne gospodarowanie kasą klubową polegającą na oszczędnym uczstnictwie w lidze i stopniowym regulowaniem zobowiązań jest złym rozwiązaniem dla wszystkich ale najlepszym z mozliwych.
    Oczywiście patrząc z Piły podejrzewam, że Rusek jesli ostatecznie i formalnie wszedł w prawa wierzytelności Drabika nie zgodzi sie na żadne układy. Będzie pewnie chciał dobić Polonię nawet kosztem tego, że przy takim obrocie spraw nic nie dostanie. Chcę sie mylić. Zobaczymy.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Głowy w piasek nie chowałem i nie będę chował. Zdzisław rozwinął temat Ruska - ja mogę się tylko pod tym również podpisać (za pozwoleniem autora)- pomyślcie nad tym textem.

    Przecież większość z Was, próbuje mi tu wcisnąć że pan r jest wyrocznią sprawiedliwą i nieomylną.
    Na dodatek twierdzicie że Rusek mógł sobie decydować czy oddać temu, czy tamtemu.
    Idziecie do sklepu, prosicie o mleko -płcicie kasjerce która kupiła towar z mleczarni czy krowie co mleko dała?
    (prostrzej przenośni nie wymyślę)
    Przecież ten gościu nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa i torem na stadionie olimpijskim. Ja wiem że Wam to pasi! Sparta w czołówce! Wasz człowiek!
    ...ale zastanówcie się czy w ekstra ma jeździć 8 klubów, czy tylko Sparta.
    Wstyd mi, że ten pan rządzi GKSŻ - wam też powinno być, jeśli uważacie się za kibiców żużlowych, a nie tylko Sparty.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten Pan kładzie lachę na to całe GKSŻ.Już powiedział co ma tego "chleba" dość.Będzie "wasz" to dopiero zaczną się przekręty.Będę pierwszm który podniesie kamień...

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszę sie, że moja informacja znalazła zrozumienie. Oczywiście za stan finansów pilskiej Poloni ponosi winę jej były zarząd, ktorego megalomania mogła irytować stare kluby w Polsce. W Pile mamy nawet oświetlenie bez ktorego Wrocław nie mógł odbyć w terminie spotkania z Częstochową. Wzamian za to my mamy długi a oni, gdyby nie nieszczęścia, aspirowaliby do tytułu mistrzowskiego. Z drugiej strony wiele jest klubów co balansują na granicy upadku. Likwidacja KSM podniosła jeszcze poprzeczkę. Od dawna optowałem za jednym obcokrajowcem w ekstralidze. Efekt szkoleniowy byłby osiągniety, a kasa zostałaby dla polskiej mlodzieży. Interesy w sporcie nie powinny kierować sie wilczymi prawami. Zmiecenie konkurencji to eliminacja rywalizacji. Wiele meczy staje się nudnych bo wyniki aż nadto przewidywalne. Na żuzlu to ok. 70% kasa. Zatem przesądza kasa a nie sportowa rywalizacja. Chyba, że medale będziemy przyznawać działaczom. Rusko z pewnościa byłby nominowany do tytułu mistrzowskiego. To dobrze, że sa prężni działacze ale źle jeśli obcy im jest duch sportowy.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote] W Pile mamy nawet oświetlenie bez ktorego Wrocław nie mógł odbyć w terminie spotkania z Częstochową. [quote]

    Czy wasze głowy są za małe, aby pojąc kilka czynników?? Stadion Olimpijski nie należy do klubu a do AWF-u. Pan
    Rusko nie będzie inwestował w stadion, który nie należy do niego!! To AWF-u wina, że na Olimpijskim nie ma oświetlenia!! To oni mieli zająć się renowacją stadionu. Tu nie macie racji obrażać naszego prezesa!! Jeśli macie trochę rozumu w głowie to, to zrozumiecie!!

    Pozdrawiam Tomik

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oświetelnie na Olimpijskim i w Pile
    Czyli a u was Murzynów bija

    I wszystko na ten temat
    Bo kolego Zdzisławie, nic a nic nie ma on z tym problemem wspolnego.

    W Piłce noznej rozwiazano by kontrakt zawodniczy i zawodnik bylby wolny.

    No ale do pilki w sensie organizacyjnej dziela nas juz miesiace swietlne

    Pozdrawiam

    PS. I na pewno ładniejsze tereny wokół Piły macie niż Wrocław wokół siebie, ale czy to sąd wziął pod uwagę?

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Zdzisława

    Zatem przesądza kasa a nie sportowa rywalizacja. Chyba, że medale będziemy przyznawać działaczom. Rusko z pewnościa byłby nominowany do tytułu mistrzowskiego. To dobrze, że sa prężni działacze ale źle jeśli obcy im jest duch sportowy.
    Rozumiem dobrze co chciałeś przekazać, ale co niektórym z Wrocka nie przetłumaczysz. Ty sugerujesz o co Ci ogólnie biega - oni zrobią z tego temat o oświetleniu, nie patrząc co piszesz na początku i na końcu.
    MOJE ZDANIE:
    Wiadomo że trumnę dla Polonii -zbudował zarząd tego klubu. (zarząd jest winny i powinien odpowiadać za obecną sytuację) ...a pan Rusko chciał tylko powbijać kilka gwoździ. Dobrze, że młotek z łapy mu wyrwali - bo w tej chwili nie miałbyś już komu kibicować.
    Wiesz co mi się w tym bardzo nie podoba?! Nie to, że takie rzeczy robi szef Sparty - to stanowisko ma na celu stworzenie jak najlepszych warunków w danym klubie. (za to, faktycznie złoty medal panu R. bym zafundował.)
    Tylko, że takie decyzje -"bo dla mnie najlepiej"- nie przystoją członkowi GKSŻ-tu.
    Poza tym nie sądzę, żeby pan eR pozbawiony był ducha sportowego. On go posiada. Jest za Spartą, sercem i duszą. Lepiej by napisać, że nie wszystkie sprawy po sportowemu rozwiązuje. Zatracił gdzieś dar obiektywnego spojrzenia na polski żużel.
    O to mam bule - o nic więcej!.

    Co do pierwszego zdania cytatu - choć to niesprawiedliwe, Powinieneś przywyknąć już dawno. Widziałeś jak przy pomocy kasy, której teraz szukacie - Polonia Piła stała się czołówką ekstra. Że kasa rządzi - żadna nowina. Przykro -ale to nie lata 40-70. Szkoda, że się wcześniej nie urodziłem.

    Pozdrawiam kibiców sportu żużlowego!!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    glownym faworytem bez watpienia jest atlas moj typ to 55-35
    moja propozycja skladu poloni
    1.Mariusz FRANKÓW
    2.Rafał KOWALSKI
    3.Krzysztof PECYNA
    4.R.Miśkowiak
    5.Paweł ŁĘCKI
    6.T.Gapiński
    7.M.Szczepaniak
    8.???
    a atlas to wiadomo ze bedzie pelen sklad bo nie ma cegly ibedzie raczej taki sam jak z czestochowa+herbi

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj, Sulus, nie odbieraj chleba trenerowi Maroszkowi. W warunkach pilskich wybór łatwy bo jest niewielki. Szóstka zawodników pewna. Reszta nie ma niestety jeszcze znaczenia. Łęcki nie błysnął. Zero pkt potrafią zrobić i inni. Niebawem pewnie punktować będzie,Klecha lub mlodszy Szczepaniak. Narazie mamy rzeczywiście wsześciu. Prawie każdy z nich moze zapunktować w granicach 1 pkt. ale moze pokusić sie o zwyciestwo nad kazdym światowcem. Oczywiście to wiele za mało na pokonanie Atlasu. Stąd z bólem i niechetnie muszę zakładać zwycięstwo Atlasu. Mam nadzieję, że Rusek naszych biedaków potraktuje - tym razem - gościnnie i nie okradnie z podszewki w kieszeniach albo z bilonu na wodę mineralną.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •