Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Memorial Woryny o "O Złotą Lampkę Górniczą" - Wygrana Kasprzaka !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Memorial Woryny o "O Złotą Lampkę Górniczą" - Wygrana Kasprzaka !

    W najbliższą sobotę na rybnickim stadionie przy ul. Gliwickiej odbędą się Międzynarodowe Zawody Żużlowe o Złotą Lampkę Górniczą pamięci Antoniego Woryny.

    Na starcie zobaczymy m.in. Rafała Kurmańskiego, Zbigniewa Czerwińskiego, Krzysztofa Kasprzaka, Pawła Hliba , no i oczywiscie duet "rekinkow": Rafała Szombierskiego i Łukasza Romanka. Beda takze obcokrajowcy m.in.: Duńczyk Steen Jansen, Szwed Peter Ljung czy Austriak Fridrich Wallner.

    Kto wygra?
    Moim zdaniem o wygrana powalczy Kurmanski z Szombierskim - w tej chwili najlepszy duet juniorski (pomijajac Hampela of koz)w kraju. Wysoko powinien byc tez Kasprzak i Romanek.




  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Kurmanek wygral w zeszlym roku i w tym tez wygra:):)
    Podium widze tak Kurman,szombierski i Kasprzak

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak naprawdę poza Hampelem mamy w tych zawodach całą polską czołówkę juniorów: Kasprzak, Kurman, Szumina, Romanek. Turniej jest dobrą okazją do przyjrzenia im się jak ze sobą współzawodniczą. Cieszę się ogromnie,że jest ktoś taki jak Andrzej Skulski i jemu podobni, którzy łączą pamięć o świetnym spoirtowcu i człowoeku, z dbaniem o młodych ludzi, którzy dopiero stoją u progu wielkiej - mam ndziejeę - kariery. Wyrazy szacunku.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktos moze wyniki albo linka gdzie leci live.Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszam na www.totalspeedway.com Prowadze właśnie relacje z tych zawodów.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Kasprzaka za zwycięstwo w turnieju.Widac że Kasprzak pomału się rozkręca.Początek sezonu miał przeciętny a teraz widać postępy w jego wykonaniu.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje wygranej kasperowi, moze mi ktoś powiedzieć w jakiej sytuacji został wykluczony kurman?
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto wyniki turnieju przynajmniej pierwszej 5 :) :

    1.Krzysztof Kasprzak 14 pkt
    2.Rafał Szombierski 13 pkt
    3.Zbigniew Czerwinski 13 pkt
    4.Peter Ljung 12 pkt
    5.Rafał Kurmanski 10 pkt z wykluczeniem niestety :(

    a reszte znajdziecie na stronie www.totalspeedway.com

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    1. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno) 14 (3,3,3,2,3)
    2. Rafał Szombierski (RKM Rybnik) 13 (3,2,2,3,3)
    3. Zbigniew Czerwiński 13 (Włókniarz Częstochowa) (3,3,2,3,2)
    4. Peter Ljung (Szwecja) 12 (2,1,3,3,3)
    5. Rafał Kurmański (ZKŻ Zielona Góra) 10 (w,3,3,2,2)
    6. Piotr Świderski (Kolejarz Rawicz) 9 (3,2,1,3,d)
    7. Łukasz Romanek (RKM Rybnik) 8 (2,d,3,0,3)
    8. Adrian Miedziński (Apator Toruń) 8 (1,3,1,1,2)
    9. Paweł Hlib (Stal Gorzów) 8 (1,2,2,2,1)
    10. Steven Andersen (Dania) 6 (0,1,2,2,1)
    11. Fredrik Lindgren (Szwecja) 6 (1,2,0,1,2)
    12. Tomas Suchanek (Czechy) 4 (2,0,1,0,1)
    13. Friedrich Wallner (Austria) 3 (1,1,1,0,d)
    14. Karol Ząbik (Apator Toruń) 2 (0,1,0,1,0)
    15. Steen Jensen (Dania) 2 (2,d,w,w,0)
    16. Michał Rajkowski (Stal Gorzów) 2 (0,0,0,1,1)


    www.sportowefakty.pl

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Gratuluje wygranej kasperowi, moze mi ktoś powiedzieć w jakiej sytuacji został wykluczony kurman?
    W pierwszym biegu Kurmański jechał z pierwszego pola, wygrał start ale na pierwszym łuku nagle zmienił kierunek jazdy stwarzając niebezpieczną sytuację na torze. Wyglądało na to że początkowo nastawił się na krawężnik po czym nagle pojechał w poprzek toru omal nie powodując wypadku. Czy należało mu się wykluczenie - jest to dosyć dyskusyjne gdyż sędziowie w takich wypadkach z reguły dają tylko ostrzeżenie. Do tego bieg został przerwany gdy zawodnicy przejechali już dwa i pół okrążenia (prowadził zdecydowanie Szombierski) - moim zdaniem sędzia się trochę zamotał ;)

    Pomijając ten incydent Kurmanek jeździł dzisiaj dobrze ale w jego jeździe brakowało tego błysku jaki zawsze prezentował na torze w Rybniku. Inna sprawa że upał był dzisiaj w Rybniku niemiłosierny a suchy jak pieprz tor nie sprzyjał zbytnio walce na torze.

    Najlepszym zawodnikiem na torze był dzisiaj Krzysztof Kasprzak - rakietowe starty i niesamowicie szybki sprzęt.

    Rybniczanie: Szombierski znakomicie (również cholernie szybki motor - widać to było w biegu w którym z czwartej pozycji przedarł się na drugą) a Romanek bardzo przeciętnie - dalej boi się walki w pierwszym łuku stąd jeśli nie wygra startu z reguły przyjeżdża ostatni.

    Świetne występy zanotowali także znakomicie czujący się na rybnickim torze Zbyszek Czerwiński i Peter Ljung - największe zaskoczenie in plus tych zawodów, jako jedyny wygrał z Kasprzakiem, będzie miał z niego Ostrów pociechę !

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter Ljung jak na pierwszy start na polskiej ziemi to rewelacja - 12 pkt (2,1,3,3,3), czuje ze ten zawodnik moze byc sporym wzmocnieniem Ostrowa. Ciekawe jak jutro zaprezentuje sie na torze w Opolu jeżeli pojedzie równie skutecznie to Ostrów powienien wygrać spokojnie to spotkanie.


  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Brawo Piotrek Świderski znowu dobry jego wytep szoste miejsce to dobry wystep.
    Bylem przekonany ze zwuiezy Rafal Szombierki lecz Kasprzak okazale sie lepszy

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze, jak zobaczyłam po długiej przerwie Czerwińskiegio na rybnickim torze, to aż mi się serducho ścisnęło z żalu :(:(:(

    Tak poza tym, to dla mnie ten turniej miał jednego jedynego swojego pierwszego bohatera - KASPRA WORYNĘ. To oczywiście wnuk Antoniego Woryny - wyjechał na rybnicki tor na takim maciupkim motorku:D:D:D (adekawtnie do wzrościku :D:D:D). Heh, Na ten widok serce z kolei mi urosło:D:D:D

    P.S. Straż Pożarna ruulezzzzzzzzzz:D:D:D:D:D:D:D:D

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niechciałbym dzisiaj wywoływac jakiejś kłótni. Ale wiem co widziałem i mogę coś napisać.
    Pamiętam ,że był taki temat Kasper vs Kurman. Tak więc po dzisiejszych tylko zawodach jeśli miałbym każemu przyznać punkty w skali od 1 do 10, to Kasper ma 9 a Kurman 4.
    I nie będę tutaj oceniał rybnickich juniorów, bo Szumina dzisiaj był minimalnie gorszy od Kaspera. Ale wiadomo swój tor i w ogóle. Mimo wszystko po dzisiejszym turnieju zobaczyłem, że z Kurmana uszło powietrze. Przy Szuminie był jak amator, nie mówiąc o tym jak profesjonalnie go objechał Kasper. Bo to Kasprzak dzisiaj pokazał naprawdę klasę. Poza tym ja się pytam dlaczego Świderski broni barw Rawicza. Ten zawodnik ma naprawdę niesamowity talent i w e-lidze już teraz by swoje wyjeździł.
    Poza tym Czerwiński. Jaka szkoda, że nie ma go w Rybniku. Taki zawodnik !!! Włókniarz nie raz będzie mu dziękował, o ile wstawią go do składu na stałe.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    26-11-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda szkoda ze Zbyniu nie jest w Rybniku!!! Romanek już sie nie odblokuje to nie jest typ fightera, zdławił sie jest za spokojny, może Szumina z Furgołem powininni go zabrac na kilka imprezek niech sie chłopak wyluzuje!!! Świderski to chłop z głową i jajami na torze aż żal ściska jak on fatalnie wygląda w tym swoim starym wyblakłym kevlarze przy innych!!! Będzie ktoś miał z niego pocieche!!! Kurmanek spoko ale pamiętam jak w Rybniku objeżdzał MAxa więc z każdym powinien se wczoraj poradzić, może słońce może znużenie!!! Niech ktoś podłączy w końcu te jupitery bo będziemy sie znowu smażyć przez całe lato o 16.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygral zdecydowanie Kasprzak. Pokonal wszystkich najgrozniejszych rywali. Szombierski jest rewelka jak dla mnie. Znow pokazal ze ma swietnie przygotowany sprzet i bajeczna technike. W jednym z biegow zostal niemilosiernie zasypany (kurzylo sie na torze jak nie wiem co) na pierwszym luku. Prawie stanal w miejscu a pozniej szpula, manetka odkrecona na maxa i z 4 pozycji przeszedl na 2. Kapitalny bieg. Kurmanski chyba po wykluczeniu dal sobie spokoj. I wiedzial ze nic nie zdziala z "0" na poczatku. Romanek jezdzi tak jak wyjdzie mu start. Bo jak lekko zaspi to w pierwszym luku juz puszcza wszystkich. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali sie tez Piotrek Swiderski i Peter Ljung. Swider ma talent do tego spotru i jest twardy na torze. Co do Ljunga dopasowal sie do toru i se smignal nawet Kasprzaka :) Czerwinski ehhh Czerwinski szkoda ze go nei ma w rekinkach. Ladnie wczoraj smigal. Gdyby byl u nas dalej by robil po 8-9 na mecz :) A w czewie Pietraszko jezdzi.

    Wczoraj wszyscy dostali oklask :) najwieksze STRAZACy :)) szkoda tylko ze po laniu toru nie przejechali rundki i nie polewali kibicow. Oj przydalo by sie to nam :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •