Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 58

Wątek: Polonia Piła-Plussz Polonia Bydgoszcz 41:49

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polonia Piła-Plussz Polonia Bydgoszcz 41:49

    [b] W niedzielę 1 czerwca odbędzie się bardzo ważny mecz dla obu Polonii. Jestem bardzo ciekawy jak w Pile zaprezentuje się J.Krzyżaniak i..właśnie...czy wystartuje M.Loram!!! Obstawiam takie składy:
    Plussz Polonia
    1. T.Gollob
    2. J.Krzyżaniak
    3. M.Loram
    4. M.Robacki
    5. J.Gollob
    6. G.Czechowski
    7. Ł.Stanisławski
    8. T.Wiltshire

    Polonia Piła
    9. G.Havelock
    10. M.Franków
    11. K.Pecyna
    12. J.Lyons
    13. T.Gapiński
    14. R.Miśkowiak
    15. M.Szczepaniak
    16. P.Łecki (Ale wynalazek "extra"ligowy!!!!!!)
    Kto wygra? Tylko Polonia,ale jaka. Stawiam na nas,czyli Bydzię.Jeśli chcemy być w czwórce górnej to musimy to wygrać koniecznie !!!!!!
    Mój typ: 39-51 dla Bydzi
    Czekam na wasze wpisy.Ciekawe jakie będą !!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug mnie wszystko bedzie zalezalo od tego w jakim skladzie pojedzie Bydzia. Jesli z Krzyzaniakiem i Loramem to mysle ze wygra. Jesli tylko z Krzyzaniakiem to mysle ze moze tez pokusic sie o zwycieztwo. Natomiast jesli zaden z tych panow nie wystartuje to uwazam ze szanse Bydzi na wygrana sa bardzo nikle tym bardziej ze Pila prawie pokonala Bydzie na ich torze...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko zależy od składu Bydgoszczy :) Jak wyżej.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faworytem będzie Bydgoszcz - niezależnie w jakim składzie wystąpi ( z Jackiem i Markiem czy bez nich ) lecz nie należy lekceważyć rywala . Pilanie udowodnili to już w Bydgoszczy z są zespołem walecznym i będą zdeterminowani .

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pilanie najprawdopodobniej wystąpią w krajowym składzie.
    Zawodnicy zagraniczni nie gwarantują przyzwoitego wyniku, więc szkoda pieniędzy na ich przyjazd. Chyba że przyjadą dzień wcześniej na trening i dobrze się zaprezentują ( w przypadku Lyonsa byłby to dobry występ w Grand Prix Szwecji) w co osobiście nie wierzę!!!!!
    Stawiam na taki sam skład jak z Apatorem.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Faworytem będzie Bydgoszcz - niezależnie w jakim składzie wystąpi ( z Jackiem i Markiem czy bez nich ) lecz nie należy lekceważyć rywala . Pilanie udowodnili to już w Bydgoszczy z są zespołem walecznym i będą zdeterminowani .
    Mam bardzo podobne zdanie, dlatego pozwolilem sobie kolege Kristo jeno zacytowac:)
    Pil juz w niejednym meczu pokazala determinacje i szczerze mowiac bardzo mi sie ta postawa podoba. Wiadomym jest, ze pilanie sa zespolem z problemami przede wszystkim finansowymi, ale widac w niektorych zawodnikach dusze sportowca - oby tak dalej.
    Bardzo bym sie cieszyl, gdyby Polonia Pila sprawila w tym roku chociaz jedna niespodzianke - ale taka z "jajem":D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W treningach w Pile dwukrotnie uczestniczył Jarosław Olszewski!!!!Widziałem go, dorównywał Pecynie. Gdyby tak jeszcze sprzęt...?!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Bydgoszcz nie ma innego wyjścia jak przywieźć z Piły dwa punkty. Pamiętam pojedynek w Bydgoszczy, prawdziwy horror.Sądze jednak, że jest prawdopodobne wysokie zwycięstwo Bydzi choć nie ukrywam, że obawy co do tego spotkania są.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    spokojnie

    bydgoszcz spokojnie wygra:
    1. tomek gollob,
    2. pilanie lepiej jezdza na wyjazdachj niz u siebie:)
    3. bo polonia jest zdeterminowana i potrzebuje zwyciestw, zespol przegrywal bo ma pecha; ambicja
    za to generalnie podziwiam sasiadow, moze procz tej zadymy przed derbami, ale ja nie jestem wypominalski tylko pamietliwy:)
    bydgoszcz do boju, moze procz 13 lipca, hehe

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wygra czy nie wygra??

    Chciałbym by Polonia wygrała!! Potrzebne sa jej punkty, wiem , że dla obu druzyn sa one potrzebne. Ja z całego serca zycze Poloni zwyciestwa, mam nadzieje ze wystąpimy w skladzie jaki widnieje w pierwszym wpisie. Polonia miała problemy z kontuzjami, ale mam nadzieje ze koniec sezonu bedzie szedł po naszej myśli.

    Pozdrawiam :)

    P.S. chodzi mi o Bydgoską Polonię

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Głos z Piły. Trudno przewidzieć wynik, tymbardziej, ze nie sa znane sklady i stan stan zdrowia Krzyżaniaka oraz Lorama. Tak czy inaczej jedno wydaje sie niemal pewne. Bydgoszcz chce wejść do pierwszej czwórki a Piła zdobyć jakiekolwiek punkty aby zawalczyć o utrzymanie w lidze. Z pewnościa mozna liczyć na determinacje i waleczność Pecyny, Gapińskiego i Frankowa. Ci chłopcy jak do tej pory robią więcej jak moga na sprzęcie jaki mają. Gorzej jest w drugiej linii, Szczepaniak niestety nie robi postępów , chyba brak mu koncentracji i determinacji - takiej zadziorności jak choćby u Frankowa, choc technicznie jeździ poprawnie. O tym czy dojdzie do równorzędnej walki w Pile zapewne zdecyduje postawa Miśkowiaka. Jesli i on wzniesie sie na wyzyny swoich umiejętności to będzie emocjonująco do samego końca. Kazdy wynik będzie wówczas mozliwy. Zatem zapraszamy kibiców z Bydzi do Piły. Będzie na co popatrzyć.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po meczu z Apatorem trener pilan zapowiedzial, ze w juz w sobote pojawi sie w Pile Havelock - tego dnia polonisci odbeda trening. Nie wiadomo czy w barwach ekipy z miasta nad Gwda ujrzymy drugiego obcokrajowca. W ubiegla niedziele Crump zabral z pilskiego parku maszyn sprzet Lyonsa, ktory podobno nie zamierza wystepowac w barwach pilskiej Polonii. Trener Maroszek stwierdzil przychodzac do Pily, ze nie bedzie korzystal z uslug Screena z powodu wyraznej nadwagi. Jednak moim zdaniem nie powinien on patrzec na wage, a na rezulataty osiagane przez Joe w Anglii. Zatem Pecyna, Frankow, Gapinski i obcokrajowcy sa w stanie nawiazac walke z imienniczka z Bydgoszczy. Wazne jest przelamanie Roberta Miskowiaka - Robert boryka sie ostatnio z problemami natury sprzetowej. Kiedy tylko "Misiek" upora sie ze sprzetem, bedzie on na pewno groznym rywalem dla bydgoszczan. Nie mozna oczywiscie zapominac, ze Polonia Bydgoszcz to aktualny mistzr Polski, ktory ma w skladzie zawodnikow, ktorzy naprawde potrafia jechac. Polonisci pokazali swoja sile w ostatnim meczu ligowym z Lesznem. Jednak jest tez drugi biegun - ekipa braci Gollobow wysoko przegrywala na wyjazdach. Reasumujac, zarownoo pilanom, jak i bydgoszczanom bardzo potyrzeba punktow. Na pewno obie ekipy przystapia do meczu skoncentrowane i bedzie im przyswiecal tylko jeden cel - wygrana. To gwarantuje spore sportowe emocje. Nie pozostaje nic innego, jak zaprosic kibicow z Bydgoszczy do mojej rodzinnej Pily, a moich ziomkow z grodu Staszica zapraszam na trybuny.
    pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    W ubiegla niedziele Crump zabral z pilskiego parku maszyn sprzet Lyonsa, ktory podobno nie zamierza wystepowac w barwach pilskiej Polonii.
    Nie bardzo rozumiem. Czemu Crump wzial silniki Lyonsa?
    Pozdrawiam
    Marcin

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo sa dobrymi kolegami (startuja razem w Anglii i w Szwecji) i oczywiscie rodakami. Z tego co mi wiadomo, Lyons poprosil Crumpa, aby ten przywiozl jego sprzet z Piły, bo raczej nie zamierza juz wystepowac w pilskich barwach. Nie wiem czy jest to efektem rozgoryczenia spowodowanego nie zapraszaniem go na mecze Polonii czy tez pilski klub w inny sposob nie wywiazuje sie ze zobowiazan wobec Lyonsa. To sa tylko moje domysly, jednak faktem jest, ze spzet Lyonsa odjechal w busie Crumpa.
    pozdrowka

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bydgoszcz bez Lorama!

    Witam,
    dzisiaj podano oficjalny komunikat, że Loram nie wystąpi podczas najbliższego turnieju o Grand Prix Szwecji. Zostanie zastąpiony przez Ronni Pedersena.
    W takiej sytuacji nie przypuszczam żeby zjawił się on w niedzielę w Pile...
    Info za:
    http://www.speedwaygp.com/newhome/

    Pozdrawiam z Bydgoszczy
    Kmic

  16. Powrót do góry    #16
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Sam Loramski mówił że pojedzie w Pile, ale zobaczymy. Co do składu podanego na początku myślą że w Polonii z 8 pojedzie Krzyżak a nie Todd. Jacek jeszcze nie jest w pełni sił. Bez Lorama czy z nim i tak będzie ciężko. Ale mam nadzieję że wygra Polonia ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bedzie dobrze

    Lorama nie bedzie na 100 %, bo przeciez powiedzial, ze nie pojedzie nawet w GP. Pomimo to, mysle ze i tak sobie poradzimy :) Mirek sie przebudzi i nawet Tomek nie bedzie musial maszyn podstawiac :P.

    Pzdr !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej wystartowac bez Lorama. Chociaz dlatego ze i tak jestescie faworytem a w tym czasie niech Mark sie troche wyleczy z kontuzji. Bo jak wystartuje i niedaj boze odnowila by mu sie kontuzja ... :( A bardzo lubie Lorama :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Loram nie wystartuje w GP ze względów finansowych. Może nie starczyć mu sił na dojście do turnieju głównego, a co liga to liga. Kasa z mecz i za punkty.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Anglik Mark Loram zrezygnował ze startu w GP Szwecji w Avesta. Jak powiedział sam zawodnik:

    "Nie mam jeszcze wystarczającej siły aby wsiąść na motocykl."

    po czym dodaje

    "To mogłoby być niebezpieczne tak dla mnie, jak i pozostałych zawodników".

    W miejsce byłego IMŚ wystartuje Duńczyk Ronni Pedersen.

    Zawodnik nie miał takiej możliwości manewru jak w Chorzowie. Tam z racji iż startował od razu w turnieju głównym przysługiwały mu 2500 $ i 5 pkt. GP, mimo że kibice nie ujrzeli Anglika ani raz na torze. W Szwecji musiałby zacząć startu od eliminacji z czym nie są związane żadne gratyfikacje finansowe i pkt., tak więc poniósłby jedynie straty finansowe związane z dojazdem.
    SportoweFakty.pl

    Nie są to więc przyczyny finansowe tylko zdrowotne. Osobiście liczę na bardzo dobry występ braci Gollobów i Todda Wiltshire, mam też nadzieję, że nie pojedzie w tym meczu Mirek Kowalik chociaż jeszcze rok temu robił na tym torze komplety w barwach Apatora. Mam też nadzieję, że na swoim poziomie pojedzie Robak (7-8ptk) i Jacek Krzyżaniak (7-8ptk). Jeśli wszystko zagra powinniśmy dać radę. I wcale bym Plussszaków w roli głównego faworyta nie stawiał.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli w Pile nie pojawi sie popularny "Loramski", to na pewno wzrosna szanse pilan na korzystny rezultat. Jednak z drugiej strony martwi slaba postawa pilskiego obcokrajowca - Havelocka. Wczoraj zdobyl w Szwecji 1 pkt w czterech startach, a kilka dni temu chyba 3 pkt w Anglii. Oby tak mizernie nie zaprezentowal sie w Pile, bo marzenia o remisie czy wygranej prysna jeszcze przed wyjazdem zawodnikow na tor.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli w Pile nie pojawi sie popularny "Loramski", to na pewno wzrosna szanse pilan na korzystny rezultat. Jednak z drugiej strony martwi slaba postawa pilskiego obcokrajowca - Havelocka. Wczoraj zdobyl w Szwecji 1 pkt w czterech startach, a kilka dni temu chyba 3 pkt w Anglii. Oby tak mizernie nie zaprezentowal sie w Pile, bo marzenia o remisie czy wygranej prysna jeszcze przed wyjazdem zawodnikow na tor.
    Havelock jest słaby już od kilku sezonów. Szczerze mówiąc to nie za bardzo rozumiem argumenty jakimi kierowali się pilscy działacze kontraktując tego, wypalonego już Anglika. Nie lepiej zainwestować pieniądze w sprzęta dla młodzieżowców, nie lepiej wspomóc np. Rafała Kowalskiego, który wykazuje niesamowitą wolę walki. Tak naprawdę to ciężko w Pile doszukiwać się rozsądnych posunięć transferowych. Nie o tym jednak ma tu być mowa.

    Oba zespoły mają równe szanse na zwycięstwo. To, że bydgoszczanie mogą spodziewać się w Pile prawdziwej "ścieżki zdrowia" było już widać w Bydgoszczy. W Plusssz Polonii można się spodziewać zerowego dorobku ze strony młodzieżowców, słabego wyniku Mirka Kowalika, a znak zapytania można postawić przy nazwisku Wiltshire, to od tego zawodnika w dużej mierze będzie zależał wynik tego spotkania. Jeśli pojedzie na solidnym poziomie to 2 punkty pojadą na Sportową, jeśli nie ... zostaną przy Bydgoskiej.
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Oba zespoły mają równe szanse na zwycięstwo. To, że bydgoszczanie mogą spodziewać się w Pile prawdziwej "ścieżki zdrowia" było już widać w Bydgoszczy. W Plusssz Polonii można się spodziewać zerowego dorobku ze strony młodzieżowców, słabego wyniku Mirka Kowalika, a znak zapytania można postawić przy nazwisku Wiltshire, to od tego zawodnika w dużej mierze będzie zależał wynik tego spotkania. Jeśli pojedzie na solidnym poziomie to 2 punkty pojadą na Sportową, jeśli nie ... zostaną przy Bydgoskiej.
    ____________
    poTFoor wedlug ciebie Bydgoszcz bedzie sie musiala bardzo nameczyc a ja calkowicie sie z tym niezgadzam ale jak zwykle jest jedno ale:P BYdgosczanie niemoge zignorowac rywala tak jak to zrobili w Bydgosczy. Jezeli przystapimy skoncentrowani w 100% do meczu to dwa punkty napewno przyjada do Bydgosczy !

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    czy napewno Bydgoszcz?

    jak widze zdania podzielone choc niewatpliwe(chocby z ukladu tabeli)Bydgoszcz faworytem...jednak jak juz sie niejednokrotnie rozni "faworyci" przekonywali w tym sezonie to o niczym nie swiadczy tym bardziej najlepszy wystep jak do tej pory oprocz spotkania w Gdansku Piła zaliczyła własnie z Bydgoszcza i to na torze rywala...
    bez Lorama i jescze nie wpełni dysponowanym Jackiem Krzyzaniakiem bedziecie mieli ciezko-tym bardziej ze Wiltsire na meczach wyjazdowych jest słabiutki..
    jednak stawiam na 43-47 choc chcialbym w druga strone(bo jestem kibolem FALUBAZU)
    pozdrowienia dla fanow speedwaya

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Wygramy.

    Bo: Pile już i tak zwycięstwo nic nie da, a nam - może ... Sprawa motywacji, a przy rozsypujących się motorach pod górkę rady nie da nawet najbardziej zmotywowany Gapiński, czy Misiek ... Szkoda Piły, wolałbym, żeby spadł ZKŻ ... Pozdrowienia.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    marzyciel!

    co ty gadasz ze Pile nic zwyciestwo nie da-wygraja z Bydzia wygrac moga z gdanskiem(choc wole zeby tak sie nie stalo) i juz zupelnie inaczej tabela wygladac bedzie-co do tego ze wolalbys zeby ZKZ spadl to nie watpie atak tylko raz jescze zobaczysz naszych chlopakow w akcji, u was w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego-bo my na gore a wy na dol tabeli..
    pozdrowienia dla fanow speedwaya

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    panie inżynierze ...

    co ty gadasz ze Pile nic zwyciestwo nie da-wygraja z Bydzia wygrac moga z gdanskiem(choc wole zeby tak sie nie stalo) i juz zupelnie inaczej tabela wygladac bedzie-co do tego ze wolalbys zeby ZKZ spadl to nie watpie atak tylko raz jescze zobaczysz naszych chlopakow w akcji, u was w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego-bo my na gore a wy na dol tabeli..
    pozdrowienia dla fanow speedwaya
    Dawno nie było was w pierwszej czwórce i w tym sezonie też nie będzie. Ale nie spadniecie w Zielonce, to już coś. Pozdrowienia z Bydgoszczy, od mistrzów Polski :):):)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Fakt, że dawno nie było nas w pierwszej czwórce, ale fortuna kołem się toczy i w tym roku może zabraknąć w niej miejsca dla BKS-u, "niezniszczalnego agenta ziobro ziobro siedem" polskiej e-ligi.:)))
    A co do meczu, obstawiam 40-50 dla BKS.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym meczu moze byc roznie, ale ja osobiscie uwazam ze spokojnie sobie w Pile poradzimy nawet bez Lorama. Tak jak ktos wyzej napisal niech sie lepiej kuruje na wazniejsze mecze. Oto sklad Polonii za Gazeta Wyborcza :

    1.Tomasz Gollob
    2.Wielewski(Kowalik lub Krzyzaniak)
    3.Michał Robacki
    4.Todd Wiltshire
    5.Jacek Gollob
    6.Grzegorz CZechowski
    7.Lukasz Stanislawski
    8.JAcek Krzyzaniak

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja podam Wam sklad pilan:)

    1. Krzysiek Pecyna
    2. Roberto Miskowiak
    3. Gary Havelock
    4. Mario Frankow
    5. Tomek Gapinski
    6. Krystian Klecha
    7. Michael Szczepaniak
    8. Jarek Olszewski/ Pawel Lecki


  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wygramy

    Jezeli pojedzie Krzyżaniak to wygramy, ale bez niego będzie gożej....Mam jednak szczerą nadziję, że bracia Gollobowie, i nasi "wspaniali" młodzieżowcy poradzą sobie ze składem pilan. Pamiętajmy jednak, że to tylko sport i tu wszystko może się zdarzyć! BYDGOSZCZANIE!! NIE PODDAWAJMY SIĘ! :)[/img]

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    grzesiuhaj.........

    [quote]Jezeli pojedzie Krzyżaniak to wygramy, ale bez niego będzie gożej....Mam jednak szczerą nadziję, że bracia Gollobowie, i nasi "wspaniali" młodzieżowcy poradzą sobie ze składem pilan. Pamiętajmy jednak, że to tylko sport i tu wszystko może się zdarzyć! BYDGOSZCZANIE!! NIE PODDAWAJMY SIĘ! [/img]
    Piszesz ze bracia Gollobowie poradza sobie ze skladem pilan i co do tego niema powinni razemzrobic ok.25 punktow watpliwosci ale co do mlodziezowcow to ja obstawialbym kolejne zera albo jedynki do tego Kowalik powinie dorzucic jakies 5 Wiltshire 8 Robacki 8 i Krzyzaniak (jezeli pojedzie caly mecz)to jest 6 punktow

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten mecz Bydgoszczanie powinni wygrać spokojnie nawet bez Krzyżaniaka.Pilanie jak na razie nic ciekawego nie pokazują w tym roku a Pecyna który ostatnio jest w formie sam meczu nie wygra.
    MÓJ TYP 34:56

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Krzyżaniak niewiele zmieni, ...

    ... na tym etapie wystarczy, niestety, lepszy sprzęt Polonii z Bydki, z całym szacunkiem i sympatią dla Pilan ... Pozdrowienia.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ech...bydzia mogla by wkoncu stracic jakies punkty...ale niestety nie w pile:(
    50:40 dla bydgoszczy.
    pozdro

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Jestem oczywuscie za Bydgoszacza i wierze w to ze wygraja.Bedzie spewnoscia bardzo ciezko duzo bedzie takze zalezalo czy wystapi Mark loram czy nie :P

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witk@

    Choć do tego nie przywykłem to "modlę" się w "duchu" :p o zwycięstwo BKS-u !!!
    Moje zdanie jest takie : jeśli nie zawiedzie Wiltshire!!! to wygramy, jeśli zaś Tadeusz da ciała to mamy w plecy...
    Tak mnie się wydaje ...

    pozdro4all

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    za gazeta poznanska

    ŻUŻEL Liczy się wynik drużyny

    Czwartek, 29 maja 2003r.

    Rozmowa z zawodnikiem Polonii Piła, Krzysztofem Pecyną.

    W ostatnim meczu ligowym z Apatorem Toruń był pan najlepszym zawodnikiem swojego zespołu. Pana wyższość musieli uznać m.in. mistrz świata Tony Rickardsson oraz wicemistrz Jason Crump. Takie wyścigi chyba na długo zapadają w pamięci?

    - To, że pokonałem Rickardssona na pewno jest miłe i mobilizuje do jeszcze lepszej jazdy. Z drugiej jednak strony, trudno się cieszyć, skoro drużyna wysoko przegrała. Gdyby udało nam się wygrać lub chociaż zremisować moja radość byłaby jeszcze większa. W lidze liczy się przecież wynik zespołu.

    Dlaczego więc pana koledzy z drużyny nie są równie skuteczni?

    - Trudno mi się za nich wypowiadać, ale wiadomo, że nasz klub przeżywa spore problemy finansowe i to musi się odbić na naszej postawie na torze. Ja praktycznie wszystkie pieniądze jakie miałem zainwestowałem w sprzęt i teraz są tego efekty. Nie ukrywam jednak, że bardzo brakuje mi sponsora. Wówczas wyniki mogłyby być jeszcze lepsze.

    Czy jest więc szansa na to, aby Polonia utrzyma się w ekstralidze?

    - Mocno w to wierzę, choć do Wybrzeża tracimy obecnie trzy punkty. Jestem jednak optymistą i mam nadzieję, że w barażach utrzymamy dla Piły ekstraligę. Bardzo ważny, kto wie czy nawet nie decydujący, będzie niedzielny pojedynek z Polonią Bydgoszcz. Musimy go wygrać. Tak samo, jak późniejsze spotkanie na własnym torze z Gdańskiem. Być może postaramy się również o punkty w meczu z Unią Leszno. Bardzo istotna będzie także nasza postawa w rozgrywkach play off.

    O dziwo Polonia lepiej spisuje się startując w krajowym składzie. Jak to wytłumaczyć?

    - Tak musi być skoro nasi obcokrajowcy w dwójkę zdobywają pięć punktów. Moim zdaniem najkorzystniejsze byłoby, gdybyśmy mieli w składzie jednego zawodnika zagranicznego, ale bardzo dobrego, gwarantującego dobry wynik. W takiej sytuacji jednak jak jesteśmy, lepiej chyba stawiać na naszą młodzież.

    Czy w tym sezonie skupia się pan tylko i wyłącznie na rozgrywkach ligowych?

    - Utrzymanie się w ekstralidze jest celem numer jeden. Ja chciałbym także dobrze wypaść w indywidualnych mistrzostwach Polski.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za Gazetą Wyborczą:

    Jeszcze nikt nie przegrał, ani nie zremisował z pilskim zespołem. Plusssz/Polonii nie wypada być gorszym

    - Jedziemy do Piły po zwycięstwo. Jakbyśmy o tym nie myśleli, po co w ogóle zawracać sobie walką o czołową czwórkę przed rundą play-off - nie kryje wiceprzewodniczący sekcji żużlowej bydgoskiego klubu Jerzy Kanclerz. - Już przed sezonem mieliśmy wkalkulowane wygrane w Gdańsku i właśnie w Pile. Kontuzje pokrzyżowały plany, ale uważamy, że jeśli dalej w takiej formie, jak ostatnio, będą Gollobowie i Robacki, przyzwoicie pojedzie Wiltshire oraz parę punktów dołożą Kowalik i Krzyżaniak, powinniśmy być spokojni o wynik - dodaje. Jeszcze większy spokój towarzyszyłby jeździe obrońcy tytułu mistrza ligi, gdyby po miesiącu przerwy (złamanie kości prawego ramienia) mógł wrócić Mark Loram. Anglik po poniedziałkowym treningu na torze w Peterborough nie czuje się jeszcze pewnie na motocyklu i świadomie odpuścił start w sobotniej Grand Prix Szwecji i nazajutrz w Pile. A z Avesty do Wielkopolski gnać będzie ekipa Golloba i Wiltshire. W niedzielę o 7 rano mają lot ze Sztokholmu do Kopenhagi i stamtąd do Poznania. Na koniec, po 100-kilometrowej jeździe autem, powinni być około 15 na stadionie Polonii.

    Gospodarze niedzielnego meczu już na sobotni trening ściągają Anglika Gary Havelocka (drugi - Jason Lyons - po starcie w GP Szwecji nie przyjedzie na mecz Plusssz/Polonią) . Indywidualny mistrz świata sprzed 11 lat pojechał w tym sezonie tylko w dwóch meczach: na pilskim torze zdobył punkcik przeciw Atlasowi i 8 przeciw Włókniarzowi. Andrzej Maroszek, prowadzący od trzech tygodni najsłabszy zespół ekstraligi, robi, co może, by z podopiecznymi wygrać pierwszy mecz. Pod jego wodzą pilanie dzielnie spisali się w Bydgoszczy (ulegli tylko 42:48) i w Toruniu (przegrali aż 31:58, ale do połowy meczu napędzili stracha gospodarza). Dopiero przed tygodniem dostali u siebie srogie baty od Apatora/Adriany (30:60), kibiców ucieszyło za to zwycięstwa najlepszego w tej chwili zawodnika Polonii Krzysztofa Pecyny nad mistrzem i wicemistrzem świata - Tony Rickardssonem i Jasonem Crumpem.

    Bardzo możliwe jest, że przeciw bydgoszczanom w roli rezerwowego pojedzie Paweł Łęcki (wypożyczony z KM Ostrów, był ostatni w jednym biegu przeciw Apatorow/Adrianie) lub 34-letni Jarosław Olszewski, który odnowił licencję.



    Tak wiec w meczu wystapi Gary Havelock. Pamietam jego swietny wystep z ubieglego roku kiedy to zdobyl 16pkt.

    Kurcze mam nadzieje ze nie odwolaja jakiegos lotu i Tomek z Tadziem spokojnie zdaza na mecz. :):):)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśląc jako kibicowi Wybrzeża nie przychodzi mi nic innego do głowy jak zwycięstwo Bydgoszczy w tym meczu.Jednak tak obiektywnie patrząc to wcale się nie zdziwie jak Piła zdobęcie pierwsze punkty w rozgrywkach.Dla nas będzię to oznaczało jedno...DRAMAT!
    Trzymam kciuki za bydgoszczan,chyba pierwszy raz w życiu....

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że jutro pilscy żużlowcy sprawią wszystkim kibicom tego klubu miłą niespodziankę. W końcu jutro mamy małe święto... dzień dziecka. Jaki byłby to miły i sympatyczny prezent?
    A tak szczerze? Będzie ciężko! Gollobowie, którzy znają praktycznie każdą ścieżkę pilskiego toru, do tego Robacki (w ubiegłym sezonie to on był czarnym koniem bydgoskiego teamu), Kowalik (a nóż się przebudzi), Krzyżaniak i Wiltshire. Jedynie bydgoska młodzież zdecydowanie odstaje od swoich rywali.
    Liczę na to, że do poziomu reprezentowanego przez Pecynę dostosują się inni pilscy zawodnicy. Może Gary (15 pkt w 6 startach w ub.r.) ponownie będzie toczył wyrównane pojedynki z Tomkiem.

    Zapraszam kibiców zespołu BKS do Piły! Powinniśmy być świadkami wyrównanego i stojącego na wysokim poziomie widowiska.

  42. Powrót do góry    #42
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czy ktoś wie czy w Pile pojedzie jeden czy dwóch obcokrajowców?

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    56
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    O której mecz??

    Czy zna ktoś godzinę rozpoczęcia zawodów?? Jeśli tak to proszę o podanie. Aha i jeszcze jedno jak dojechać na stadion jadąc od Bydgoszczy? Z góry dziękuje za informacje.

    Plusssszaki de beściaki :P

  44. Powrót do góry    #44
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Bydgoska Polonia ma w swoim składzie w obecnej sytuacji dwóch zawodników, o których wynik nie muszą bać się kibice. Są to rzecz jasna bracia Gollobowie. Tomek jedzie dziś jednak w GP( zakładam, że wygra- śwętowanie?. Możliwe jednak mimo tego ten superas spokojnie powinien wywalczyć te 16 oczek w 6 startach.

    Jacek nie jest już takim pewniakiem. Przypomnijmy sobie, że kiedy jeździł jeszcze w Pile nie za bardzo radził sobie z tamtejszym torem. Niemniej tą "dyche" spokojnie powinien wywalczyć.

    Młodzieżowcy- tu komentarz jest krótki - żenada. Moim zdaniem 1 punkt to max na co stac bydgoskich juniorów w Pile.

    Zstaja więc Mirek Kowalik, michał Robacki, Todd Wiltshire i rekonwalescent- Jacek Krzyzaniak.

    Zacznijmy może od Kangura. Todd dzień wczesniej jedzie w Gp, na dodatek mecz w Pile to przecież wyjazd. 7 punktów to chyba max na co go będzie stać w niedziele.

    Mirek Kowalik- wg mnie nie gwarantuje po prostu nic. Nie ma sprzętu, formy, pewności siebie, a więc rzeczy neizdędnych do osiągania sukcesów.

    Michał Robacki- na torze w Bydgoszczy groźny dla każdego. Gorzej było z reguły na wyjazdach. W tym roku jest mały postep jednak na pewno nikt za darmo nei da mu punktów.

    Jacek Krzyżaniak- własciwie nie do końca wiadomo na co go stać. O ile cwaniactwo na 1 łuku z pewnością mu pzoostało, to gorzej ejst z jazdą na dystansie. Jeżeli będzie przyczepny tor, nie widze jego występu w różowych barw.

    Wychodzi wyraźnie na to, że mecz będzie na styku. Czy o wyniku przesądzi zespołowośc Pilan z liderującym Pecyną czy
    geniusz Golloba. Na to pytanie czekać musza kibice obu Polonii do niedzieli, ja obstawiam minimalne zwyciestwo gospodarzy:)
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz jest o 17.00 Jadac z Bydzi zjezdzasz pierwszym zjazdem na Pile pozniej caly czas prosto i dojezdzasz prosto na stadion

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •