Pokaż wyniki od 1 do 32 z 32

Wątek: wywiad

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wywiad

    witam!
    mam ogromną prośbe do wszystkich forumowiczów: w sobote miał ukazać się w przeglądzie sportowym wywiad z Papke czy ktoś ma ten wywiad i mógł by go tutaj umieścić/??? z góry dzięki!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytałam ten wywiad ale nie dowiedziałam się niczego nowego, Paweł praktycznie mówił to co czytaliśmy już w innych gazetach, że po zdobyciu MP ulga jest wielka, że zespół z Częstochowy bardzo utrudnił im zdanie, że w Częstochowie nie dali mu pożyć. Wspomina też o tym że ostatnie dni przed meczem były bardzo cięźkie, że w poniedziałek zamiast tak jak zazwyczaj mieć odnowę wszyscy trenowali na maksa i nikt nie mówił o kontuzjach, bólu i zmęczeniu. Potem autor przechodzi do tematu "Czy Papkin zostanie w K-K", Paweł odpowiedział że nie wiem, że po tym co się stało w styczniu po PP została mu jakaś zadra w sercu, twierdzi że zachowanie niektórych ludzi w klubie nie było fair potem przyznaje że ma żał do Pietrzyka, że nie chodzi nawe o pieniądze ale o sprawy ambicjonalne, że sama porażka była dla nich największą karą a odebranie pieniędzy rodzi w zawodnikach tylko frustrację i złość. Dadaje jeszcze, że jest przekonany że nawet bez kar Mostostal grałby lepiej "Ta klęska była dla nas jak grom z jasnego nieba. Obudziła nas i żadne sankcje ze strony działaczy nie miały na to wpływu." Następnie Paweł mówi, że to nie kary przelały czarę goryczy ale " Słowa, które przy tej okazji padły. Były ostre i bardzo0 zabolały. Do dziś kładąc się spać, zastanawiam się czym sobie zasłużyłem. Coś przecież dla klubu zrobiłem. Przez parę lat ciężko pracowałem i do kilku sukcesów się przyczyniłem a zostałem potraktowany jak gówniarz" Paweł nie chce jednak powiedzieć jakie to były słowa - "Mam kontrakt do końca maja. proszę do mnie zadzwonić w czerwcu", dalej mówi "W tej chwili uczuciem, które dominuje, jest żal. Mam w sercu zadrę i jestem zdecydowany odejść. Wyznaję jednak zasadę: nigdy nie mów nigdy. Dlatego nie mówię, ze na 100% w przyszłym sezonie Papkego nie będzie w Mostostalu. Drąg pytał jeszcze czy Pawłowi nie szkoda kibiców, Lm, sukcesów - "Może nie tylko ja odejdę? Może 2,3 innych chłopaków pójdzie ze mną i wtedy stworzymy nową potęgę-w innym mieście, w innym klubie w którem będzie szanowało sie zawodników?"
    Pod koniec wywiadu Paweł mówi jeszcze że nie chce nażekać bo pieniedzy an zycie mu nie brakuje ale że klub wypłacił im może 30% pieniedzy i że za darmo nikt nie będzie grał (za to akurat do Papkina nie mam żalu, nie dziwię sie ze nazeka na brak wypłat)Potem Paweł mówi że odpoczynek jest im bardzo potrzebny i że kadra ze zmęczonego Papkego czy Świderskiego miałaby marny pożytek "Wrócimy-jeśli wygramy rywalizację o miejsce w składzie-na Mistrzostwa Europy"

    Nie będe powtarzała co myślę o takim wylewaniu żali przez Papkina bo już zrobiłam to w innym wątku, o rozmowach z nowym sponsorem Mostostalu.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Żegnaj Paweł :)

    Po przeczytaniu tego co napisała Scarlett nie pozostaje nic innego do powiedzenia jak :Miło było patrzeć na Twoją gre Paweł,a teraz mówimy Ci DO WIDZENIA,i powodzenia w innym klubie. :)

    P.S.
    Od czerwca zaczyna sie rozbiórka mostostalu :),pierwszy bedzie Papke,ciekawe którzy beda następni. :)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po przeczytaniu tego co napisała Scarlett nie pozostaje nic innego do powiedzenia jak :Miło było patrzeć na Twoją gre Paweł,a teraz mówimy Ci DO WIDZENIA,i powodzenia w innym klubie. :)

    P.S.
    Od czerwca zaczyna sie rozbiórka mostostalu :),pierwszy bedzie Papke,ciekawe którzy beda następni. :)
    Butcher to może w Częstochowie powinniście dać na Mszę, żeby Paweł przeprwadził się do Was??:)
    Co do sprawy Pawła to wydaje się, że w tym roku trudno będzie go zatrzymać ale sądze że jeśli tylko znadzie się odpowiedni sponsor to Papkin zapomni o żalu i zostanie w Kędzierzynie:)
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z miła chęcia widziałbym Pawła w Częstochowie,ale pewnie dużo by chciał,dlatego też nie dałbym kase msze tylko dzialaczom na zakup Pawła.
    Myśle,że nawet jak sie znajdą pieniadze to i tak Papke odejdzie,mówił nawet o tym Świdrski,że teraz jest ich ostatnia szansa na wyjazd do dobrego klubu.
    Więc chyba zrozumieli,że trzeba polepszać swoje umiejetności,i czas na wyjazd.
    Takie są koleje losu,a jak im sie nie uda to moze do was wróca,o jeśli sie przywiazali do waszego klubu.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Może nie tylko ja odejdę? Może 2,3 innych chłopaków pójdzie ze mną i wtedy stworzymy nową potęgę-w innym mieście, w innym klubie w którem będzie szanowało sie zawodników?" Tu chyba jest mowa o Jastrzębiu :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ewentualnie Sosnowcu hehe:D

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli juz to chodzi chyba o Sosnowiec. Z takim budżetem jaki ma klub z Zagłebia mozna pokusic sie o zbudowanie siatkarskiej potęgi i zakupienie takich graczy jak Papke. Zresztą chodzą równiez słuchy o powrocie na stare smieci Waldicka.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PP: "Może nie tylko ja odejdę? Może 2,3 innych chłopaków pójdzie ze mną i wtedy stworzymy nową potęgę-w innym mieście, w innym klubie w którem będzie szanowało sie zawodników?"

    K. Drąg: "Może w Sosnowcu, gdzie jest spora szansa na grę w Lidze Mistrzów?"

    PP: "To już pan powiedział"
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IMHO niezależnie od kasy jaka będzie w Mosto skał ulegnie przemeblowaniu. Wbrew pozorom kasa to nie wszystko. Musi przyjśc moment, że coś się zmieni, wpuści się świerzej krwi. Tylko czy będą na nią pieniądze ?

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a pietrzyk jeszcze niedawno kandydował na prezesa PZPS!

    i ilu miał zwolenników!Żenada

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wyczytałam w wywiadzie, to Paweł naprawdę jest nadal ogromnie urażony na Pietrzyka,szkoda...Przyznam , że denerwują mnie te wszystkie tajemnice z transferami.Papke móogłby walnąć wprost, że ma w du... Pietrzyka i przejdzie do tego klubu , gdzie więcej dadzą.A jeśli nie wiadomo o co chodzi, to znaczy , że chodzi o pieniądze.Niestety takie jest życie i wszystko kręci się wokół kasy.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki za przybliżenie mi tego wywiadu i wasze opinie!!! No cóż niby racja jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze:) nie chcę tu nikogo obrażać, bo wiadomo siatkówka przeżywa pewien kryzys w naszym kraju jak sie ostatnio okazało praca w kadrze kobiet z powodów finansów była niezbyt przyjemną robotą, niestety w dziesiejszych czasach bez pieniędzy ani rusz!! Zmiany w klubie?dlaczego by nie:) oczywiści mosto bez Papkego czy swidra nie będzie tym samym klubem ale cóż oni też chca spróbować gry w nowych klubach i z całego serca życze im powodzenia!!! a jak będzie wyglądać mosto w nowym sezonie dowiemy sie w wakacje!!!
    pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie nam sądzić to co zaszło między Pawłem i Pietrzykiem, wierzę w rozsądek obu panów, jeśli będzie kasa to jak mów Skarlet Paweł szybko zapomni o stronie emocjonalnej.
    Jedna rzecz mnie zaskoczyła. Biedni są zawodnicy AZS jeśli mają tak marnych kibiców ktorzy zdobycia przez nich MP upatrują w upadku Mostostalu- chodzi mi o wypowiedz Butchera. Wg ciebie tylko rozbiórka Mosto może wynieść na I miejsce AZs. Wstydź się to naprawdę dobra drużyna. A o rozbiór Mosto bądź spokojny , ja bym sie bardziej obawiała że za wyrzuconym z zarządu Gołaszewskim odejdą sponsorzy, czego nie życzę bo dużą satysfakcję daje mi zwycięstwo /jak już pisałam przy kryzysie AZS/ nad silnym zespołem a nie słabym i zmećzonym. Dlatego dumna jestem że nasi siatkarze pokonali będący na fali i silny zespół Galaxii .

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety martwią mnie te wszystkie podejrzenia co do rozpadu Mosto.
    Sytuacja w tej chwili jest bardzo ciężka.Nie ma sponsora.To prawda zaległości wobec zawodników są bardzo duże.
    Nadzieje są pokładane w okolicach 26 maja i wtedy się dużo wyjaśni, albo na tak albo na nie.
    Jeśli na tak, to myślę że rację ma Scarlett , która uważa że Papkin zostanie.Jak słusznie zauważyliście tym wszystim rządzi kasa i nawet dla pokłóconego z prezesem Pawła "pecunia non olet".Zresztą gra w MP i trzeciej drużynie Europy to ważna sprawa, raczej wyżej się nie uda Pawłowi.
    O odejściu mówi dużo Świder i ma rzeczywiście bardzo konkretną propozycję, którą jak sądzę wykorzysta( niestety zagranica)
    Szczerbaniukowi też się zanosi ( bardzo go chcą w Sosnowcu)
    Zobaczymy, poczekajmy jescze do końca maja - jak się wyjaśni sprawa ze sponsorem ( bardzo konkretnym)to karty będą rozdawane.
    pozdrawiam,
    M

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Achtung, achtung! Nasłuch włączony

    A czy zauważyliście, że znowu pojawił się nasz niezależny ekspert Ewik? Czy zauważyliście z jakim tematem wszedł na forum?

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skąd macie wiadomości o tym że Świder chce odejść? Może wiecie coś więcej?

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już wiem co będzie4 z Mostostalem w nowym sezonie, Napewno klub opuści Marek Kardos. A co do reszty to mam wątpliwości, bo wiem, że Pietrzuk znalazł takiego sponsora, żę naprawde Ci zawodnicą będą chcieli grać dalej. Nawet już niektórzy siatkarze Ci bardzo dobrzi mają podpisanie kontrakty, również kontrakty mają podpisane dwaj nowi zawodnicy, o których teraz nie mogę poweidzieć. Wiem napewno, że na przyszły sezon Mostostal będzie silniejszy niż teraz i będą chcieli wygrać LM. jeżeli chodzi o halę w Azotach to Pietrzyk sam powiedział, że będzie ona gotowa dopiero w grudniu 2004 roku co z pewnością ucieszyło kibiców z KK.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bodzio nie uwazasz, ze jakby mostostal podpisal kontrakt z jakimis zawodnikami to by juz to oglosil???
    nie widze powodu, zeby zawodnik ktory zlozyl podpis na umowie nie mial byc przestawiony

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bodzio - a świstak siedzi i zawija je w te sreberka :)

    Oczywiście Mostostal podpisał 2 lukratywne kontrakty z Bartkiem Szcześniewskim - będzie stanowił o ich sile ataku i z Asipczykiem z Gorzowa - Ci dwaj zawodnicy mają stanowić o sile Mostostalu w LM , jak dobrze pójdzie jest szansa sprowadzić do Mostostalu Sławka Kudłaczewskiego z Bełchatowa ! W klubie napewno zostaje Roland Dembończyk i Stancelewski ( oni podpisali już kontrakty )
    Więc wszyscy drzyjcie przed Mostostalem - Mosto podbija Europe hehehhee
    aha zapomniałem do Mosto jeszcze na 90 % idzie libero Maciejewicz z Sosnowca , więc paka na Mistrza Europy sie powiększa :)

    A Sponsorem tego mocarstwa będzie "Zieleniak u Zdzisia" :)



    PS Bodzio Ty to masz chłopie wyobraźnie :P:P:P:P

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters nie śmiał bym się aż tak bardzo na twoim miejscu. Ja oczywiście nic nowego po za tym co prasa pisała w ub. tygodniu o potencjalnym sponsorze drużyny z Kędzierzyna ("SE" - KGHM Polska Miedź, "Tempo" - Orlen) nie wiem. Do końca rozmów być może jest bliżej niż nam się wydaje.

    Mostostal Azoty KK - Mistrz Polski 2002/2003!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ejjj,słuchajcie gdzie można ten wywiad przeczytać,mam sobotni "Przegląd" a tam nic...;-)Czy może ktoś wie coś więcej,z góry dziękuję!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No prosze prosze,klub wisi zawodnikom jeszcze kase,a tu juz podpisuja kontrakty,obudzila sie sprawa hali,i drużyna chce wygrać lige mistrzów ...no no jestem pod wrazeniem.
    Ale mozna w to uwierzyć,w końcu poseł Pietrzk jest w sejmie i nalezy do partii która w tej chwili rządzi w kraju,więc moze "czerwoni" załatwią kase na kontrakty.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale mozna w to uwierzyć,w końcu poseł Pietrzk jest w sejmie i nalezy do partii która w tej chwili rządzi w kraju,więc moze "czerwoni" załatwią kase na kontrakty Buchter AZS czemu ciągle czepiasz się Pietrzyka i przynależności do "czerwonych " Nie wiem w jakim wieku jesteś,ale mogę Ci powiedzieć,że za komuny żaden klub siatkarski ani żaden inny I-wszo ligowy nie borykał się by z finansami. Długi naszego kraju chyba już przewyższają długi rządzących komunistów. Przeanalizuj sobie starty na arenach światowych naszych zawodników do 1981 r. i od 1981r.Wydaje mi się,że młodzież jest chyba teraz zdolniejsza mamy więcej obiektów sportowych /oj chyba nie stadion X-lecia wielkie targowisko "żółtków" i rosyjskojęzycznych/i lepszych szkoleniowców także ten sport powinien stać na wyższym poziomie.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie Czar! A dlaczego nie chcesz oceniać okresu 1981-89?

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam, źle przeczytałem. Z jakiegoś powodu uważasz, że za okres po 1981 PZPR nie była już odpowiedzialna. Możesz go nam przedstawić?

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiedy będzie cokolwiek wiadomo o tym kto zostaje w MOSTOSTALU?????

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiedy będzie cokolwiek wiadomo o tym kto zostaje w MOSTOSTALU?????
    zapewne na poczatku sezonu ;D

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiedy będzie cokolwiek wiadomo o tym kto zostaje w MOSTOSTALU?????
    Droga koleżanko powiem Ci jedno :) Napewno ja i Pasiaq zostaniemy w mosto a to chyba najwazniejsze :P

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bodzio, dokąd odchodzi Kardos??

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do tego odejscia Kardosa to nie bylabym taka pewna. W dzisiejszy Przegladzie, a wlasciwie w tym dodatku "Magazyn sportowy", jest wypowiedz Marka: "Dostalem wolne, ale po obronie pracy doktorskiej wracam do Kedzierzyna. Nie zamierzam zmieniac klubu."

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszy Przegladzie, a wlasciwie w tym dodatku "Magazyn sportowy", jest wypowiedz Marka: "Dostalem wolne, ale po obronie pracy doktorskiej wracam do Kedzierzyna. Nie zamierzam zmieniac klubu."
    No i niech tak zostanie...

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do tego odejscia Kardosa to nie bylabym taka pewna. W dzisiejszy Przegladzie, a wlasciwie w tym dodatku "Magazyn sportowy", jest wypowiedz Marka: "Dostalem wolne, ale po obronie pracy doktorskiej wracam do Kedzierzyna. Nie zamierzam zmieniac klubu."
    Czyli na razie wiemy, że Marek chce zostać w klubie ale czy chce tego też Pietrzyk??? Wszystko nadal jest sprawą otwartą
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •