Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Robert Dados wraca na tor !! Juz w poniedzialek come back Dadiego !!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Robert Dados wraca na tor !! Juz w poniedzialek come back Dadiego !!

    Dados wraca na tor

    Były mistrz świata juniorów na żużlu, Robert Dados, który dwukrotnie próbował odebrać sobie życie, prawdopodobnie znajdzie się w składzie Atlasu Wrocław na poniedziałkowy mecz z Apatorem Adrianą Toruń - informuje "Tempo"

    O szansach startu Dadosa w lany poniedziałek mówi trener Atlasu, Marek Cieślak.

    "Robert w tym roku na tor wyjechał tylko raz, nie jest więc jeszcze gotowy do startu. Tym bardziej, że do Wrocławia przyjeżdża bardzo mocny przeciwnik. Nie wykluczam jednak, że Robert pojawi się w poniedziałek na rezerwie"

    "Robert przeszedł specjalistyczne badania. Zgodę na jego starty wydało specjalne konsylium lekarskie pod przewodnictwem doktora psychiatrii. Dados kłopoty ma już za sobą i nikt nie powinien utrudniać mu powrotu do sportu i normalnego życia" - mówił trener.

    "Robert nikomu na torze krzywdy nie zrobił, a ci, którzy dzisiaj ad hoc wydają o nim opinie, ne znając dokładnie sprawy, mają w swoim życiorysie różne historie. Robert przeżył ciężkie chwile w swoim życiu, ale teraz wszyscy musimy zachować solidarność i pomóc koledze. Robert nie jest dzikusem z lasu, ale normalnym człowiekiem, który przeżył wielkie załamanie" - dodał Cieślak.

    za www.onet.pl

    ----------------------------------------

    Wierni fani Roberta Dadosa czekali na ten moment bardzo dlugo ! W koncu sie doczekali. Tak bardzo kochany przez kibicow z Lublina Grudziadza i Wroclawia Dadi wraca na tor. Miejmy nadzieje ze trener Cieslak awizuje do skladu Roberta no i moze przy wysokim prowadzeniu Atlasu da mu odjechac jeden bieg.

    Dadi na tor !!




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mimo wszystko mam nadzieję, że Robert nie pojawi się jeszcze na poniedziałkowym meczu z Apatorem, a na rezerwie znajdzie się Krzysiu Słaboń. Myślę, że byłoby to wrzucanie go od razu na zbyt głęboką wodę. Dados nie miał jeszcze za bardzo kiedy potrenować z kolegami z drużyny.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam wielka nadzieje, ze Robert pojawi sie na zaleglym meczu Lotos - WTS, na ktory mam zamiar specjalnie dla niego sie wybrac.

    Pozdrowienia z Grudziadza !
    Ross

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja mam wielka nadzieje, ze Robert pojawi sie na zaleglym meczu Lotos - WTS, na ktory mam zamiar specjalnie dla niego sie wybrac.

    Pozdrowienia z Grudziadza !
    Ross
    Serdecznie zapraszamy:), tyle że na mecz Wybrzeże - WTS (bo co to jest Lotos? :P ) :)

    pzdr
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Dados nie powinien jescze wystartować w Poniedziałek z Apatore. Jest on jeszcze nie przygotowany do sezonu, tak mnie się przynajmniej wydaje. Ale już nw Piątek powinien zostać wstawiony do podstawowego składu. Mamy pake i Dadi może sobie "pojeźezić". W ten sposób zacznie się rozkręcać.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach

    strach............

    ludzie psychopata na torze! Po takim czyms ten czlowiek nie powinien jezdzic przez conajmniej rok badz dwa lata! Ten kto sie podpisal pod zgoda to idiota - ale kasa to kasa,chyba, ze chodzi o to zeby dadi "zabral razem z soba" crumpa badz rickiego albo najlepiej obydwoch w plot po wygranym starcie?

    Czy powiedzenie "po trupach do celu" trzeba we wroclawiu traktowac tak doslownie?

    ps.
    wspolczuje zawodnikom apatora-adriany, ktorzy stana z nim na starcie: jestem ciekaw co taki protas badz sawina pomysli?


  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bylam dzisiaj na treningu.Faktycznie był tam Robert i sprawiał wrażenie normalnego gościa.Jeździł razem z Drabikiem.Mimo całej sympatii jaką go darzę,uważam że wystawianie go na mecz z Apatorem to zbyt duże ryzyko.I wcale nie ze względu na jego stan psychiczny,ale na zbyt małe objeżdżenie.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzie psychopata na torze! Po takim czyms ten czlowiek nie powinien jezdzic przez conajmniej rok badz dwa lata! Ten kto sie podpisal pod zgoda to idiota - ale kasa to kasa,chyba, ze chodzi o to zeby dadi "zabral razem z soba" crumpa badz rickiego albo najlepiej obydwoch w plot po wygranym starcie?

    Czy powiedzenie "po trupach do celu" trzeba we wroclawiu traktowac tak doslownie?

    ps.
    wspolczuje zawodnikom apatora-adriany, ktorzy stana z nim na starcie: jestem ciekaw co taki protas badz sawina pomysli?
    Zgadzm się z Tobą w 100%.Dados powinien sobie odpocząć od żużla przez co najmniej rok.Po takiej tragedii na pewno coś zostaje w psychice.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    wspolczuje zawodnikom apatora-adriany, ktorzy stana z nim na starcie: jestem ciekaw co taki protas badz sawina pomysli?
    Ja tez im wspolczuje,zgodze sie z moimi poprzednikami ze dados powinien miec przynajmniej rok przerwy,moze mu cos odbic i co wtedy ???
    Chyba nikt nie chce zeby spowodowal jakis wypadek i okaleczyl innych zuzlowcow,ja uwazam ze to paranoja puszczac go po tak krotkim czasie na tor

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to stało się to czego się obawiałem.
    moje zdanie jest takie że dados nie powinien powracać na tor juz nigdy bo stanowi zagrożenie dla pozostałej trójki zawodników na torze. co z tego że konsylium lekarskie orzekło że może startować. wierze ze w tej chwili moze startowac, ale kto mi da gwarancje że w pewnej chwili tuż przed startem nie włączy mu się depresja i nie spowoduje wypadku. przykro mi to mowic ale dados powinien sobie dać spokoj od zuzla przynajmniej jako zawodnik. życze robertowi jak najlepiej , niech szybko powroci do pelni zdrowia fizycznego i psychicznego.
    co zas do dzialaczy wroclawskich. wyluzujcie troche bo osiaganie celu za wszelka cene ma swoje granice, a ta granica jest bezpieczenstwo na torze. pomyslcie o tym co musza czuc zawodnicy uprawiajacy i tak juz niebezpieczny sport gdy obok nich na starcie jest niedoszły samobójca. oczywiscie wiem ze mozecie napisac skad wiem co mysli sobie zawodnik, ale po prostu pisze jak mi sie wydaje. niech oni sami sie wypowiedza.
    swoja droga dados swoim powrotem na tor stawia ich w bardzo niezrecznej sytuacji. jezeli powiedza ze sie boja zrobia w ten sposob krzywde dadosowi , jezeli powiedza ze jest ok moga zrobic krzywde sobie.
    jeszcze raz na zakonczenie chce powiedziec ze zycze robertowi by w zyciu mu sie powiodlo jak najlepiej, ale robert żużel to nie wszystko, można w życiu robić wiele innych rzeczy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •