Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 413

Wątek: IV kolejka: TOP SECRET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA- ZKŻ ZIELONA GÓRA 60:30

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    IV kolejka: TOP SECRET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA- ZKŻ ZIELONA GÓRA 60:30

    Już nie mogę sie doczekać kolejnego spotkania Zielonką.Mam nadzieje ze bedzie to ciekawy meczyk, ktory chyba bez wiekszych problemów Włókniarz powinien rozstrzygnąć na swoją korzyść.Obstawiam wynik 55-35 dla CKM


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    No po dzisiejszym to tak nie za pewnie sie czuje, chociaz powinnismy to wygrac bo MUSIMY !

    Trzeba pojechac cala druzyna tak jak na meczu z Lesznem.

    Do zielonogorzan:
    Bierzecie obcokrajowcow ?

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Jak Świst znów zabłyśnie jak w meczu z UNIĄ to raczej spokojne zwycięztwo WŁÓKNIARZA. ZKŻ powinien zdobyć 32-26 punktów.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z moim porzednkiem ale mam nadzie że nie będzie to taki mecz jak z Unia kiedy to Włokniarz wygral spokojnie i bez walki ale mozna sie tego spodziewac. Jak ZKZ zdobędzie więcej niz 36 punktów to będzie sukces.
    POzDrawiam Matias
    www.wlokniarz.republika.pl

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    W koncu, kolejny meczyk na wlasnym torze !!! :) Mysle, ze Wlokniarze powinni poradzic sobie z druzyna ZKZ-u. Praktycznie wszystko przemawia za zwyciestwem Czestochowian. Sklad, wlasny tor, publicznosc. Mam nadzieje, ze Zielonogorzanie przyjada do Czestochowy z dwojka obcokrajowcow. W Czewie chyba wszyscy sa ciekawi, jak zaprezentuja sie Ryan Sullivan, Grzesiek alasek i Zbyszek Czerwinski. Odpowiedz poznamy juz 21 kwietnia (oby nie padalo! :)).

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    No jest cos czego nie ma Czestochowa.

    Odpowiedź:

    RAFAŁ "RURMAN" KURMAŃSKI

    Naszych juniorkow to bedzie objezdzac jak bedzie chcial. Ja mam tylko nadzieje ze tylko juniorkow...

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    trzeba jeszcze poczekac na dobre mecze, ZKZ jest druzyną bezwartosciową to smutne ze przyjdzie nam ogladać znowu "lipe" Mysle że zielonka nie zdobedzie wiecej niz 25 pkt.Ale zycze chłopaczkom powodzenia.:-)
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko nie zaśpijcie na ten meczyk, bo słyszałem, że ma się on odbyć o 11.00!!
    chyba w Częstochowie wzrośnie popyt na budziki :)


    zdrów


  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    NA POCZĄTKU POZDRAWIAM KIBICÓW Z CZĘSTOCHOWY.

    Myślę,że przy postawie naszych zawodników (jak to miało miejsce we Wrocławiu),to ten mecz może będzie do jednej bramki. Mam jednak nadzieję,że np. pan Świst(jak tam pojedzie) potraktuje te zawody jako chęć przełamania się w tym nieszczęsnym dla niego sezonie a zamiast kogoś z pary SVAB-JANIRRO pojedzie nasz "walczak" Stojanowski(dajcie mu w końcu szansę),pan Andrzej zainwestuje troszkę w swoje osiołki TO MOŻE NIE BĘDZIECIE SIĘ NUDZIĆ W TRAKCIE TEGO SPOTKANIA...Chodzi o to,aby wyjechac z Częstochowy z twarzą.
    MÓJ TYP SATYSFAKCJONUJĄCY MNIE(przy pomyślnych wiatrach) 54:36 dla Włókniarza.


    EMIL!!! JAKI TY GŁUPI CHŁOPIEC JESTEŚ!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.To prawda ze mecz jest o 11.00(mam nadzieje ze nie bo sie chyba potne;()
    2.Włókniarz powinien spokojnie wygrać.U siebie na torze nie mamy slabych punktow wszysscy jadą.Zkz to przede wszystkim okoniewski (ten jak sie dobrze przypasuje w czewie to jest bardz dobry)JaK SOBIE prezypomne kurmanka i hamilla z poprzednich sezonow to sie zastanawiam czy zkz zdobedzie 30 pkt.Swist i Huszcza to juz historia (dziekujemy za tyle i prosimy o .......... odejscie z klasa)
    3.Ciekaw tylko jestem jak sie zaprezentuja Czestochowianie
    Holta wyrasta nam na stalowego "dwucyfrowego" Jonsson prezentuje dosyc wysoki poziom Ułamek też chociaz nie blyszczy.Walasek i Sullivan mnie troche szokuja w tym sezonie.Sulli mial podchodzic do tego sezonu juz na maxa totalnie a tutaj te przygotowania troche go przygasily(jakby) swoja droga ciekawe co sie z nim dzieje(moze wypadki z tamtego sezonu go tak zdolowaly , nie moze odnalesc motywacji albo co...)Walasek mialbyc wielki lider a wyglada na to ze bedziemy sie musieli szczerzyc na jego 5-6 pkt bo tylko takie sumy bedzie mogl zdobywac.
    Nie ma co sie jarac tym ze rozwalimy zkz bo na wyjazdach jestesmy zawsze na styku(chodzi mi o wyjady w ktot\rych mamy wogole szanse:)) a przy braku spektakularnych wykonan meczu ze strony ktoregos zawodnika ciezko bedzie wygrac gdzies poza gdanskiem dziesiejsza pilą.Miejmy nadzieje ze naSZE CHLOpaczki sie obudza i wszystko wroci do normy.
    Lepsza pake juz trudno bedzie pod jasna gora skombinowac wiec albo w tym sezonie albo ..........kiedys (tylko kiedy)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falubaz bez Williamów w Częstochowie!

    Z tego co mówił trener Zbigniew Jąder, Hamillowi i Janniro nie pasuje termin rozgrywania spotkania, dlatego też ZKŻ przyjedzie w krajowym składzie wzmocnionym Svabem. Wierze że wyjdziemy z 30 :)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lanie,oj lanie...

    No cóż jak na mój gust zapowiada się niezłe lanie Zielonogórzan!!Owszem w ostatnich meczach nasz zespół nie prezentował się może świetnie...ale panowie co innego na wyjeździe,a co innego u siebie.Ponadto wierze że ten zespół dopiero się rozkręca i jeszcze powalczy o najwyższe trofea. Także niektórzy zawodnicy będą chcieli się pokazać po mniej udanych występach(Walasek,Czerwiński...Sullivan)!

    Co do pozycji młodzieżowca w naszym klubie to jest ten mały promyczek nadziei jakim jest dzisiejszy występ Czerwińskiego-może się wreszcie gościu przełamał?Bo jeśli tak to może chociaż troche powalczyłby z Kurmanem??

    Co do samej godziny spotkania-to ich chyba popierniczyło z tak wczesną porą!!To co ja mam-obudzić się o 9,pobiegać z wiadrem do 10 i do domu?!!Tak nie może być!!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Zbigniew Jąder po meczu z Lesznem:

    Do końca należy wierzyć w zwycięstwo, to chyba pokazali zawodnicy w tym meczu. Billy Hamill i Rafał Okoniewski wiedzieli, że jeśli nie przyjadą na 5:1 to nie wygramy tego meczu. Spisali się obaj i mamy dwa punkty. Nie będę już mówił kto zawiódł kto zawiódł w naszej drużynie, ponieważ wszyscy widzieli kto nie sprostał w meczu. Trzeba wyciągnąć z tego wnioski. Billy Janniro będzie miał już lepszy sprzęt, będziemy korzystać z jego usług i myślę, że jeszcze nie jeden mecz wygramy. Nie wiem co się dzieje z Piotrem Świstem, nawet miałem ochotę nie wystawić go do dzisiejszego meczu, ale pomyślałem sobie, że go „zdołuje”. W tej chwili sam widzi, że trzeba cos z sobą zrobić, ponieważ tak dalej być nie może. Ten zawodnik miał nam dostarczać osiem, dziewięć punktów. Niestety robi dużo, dużo mniej, ale głęboko wierzę w Śwista, ponieważ jest to zawodnik utytułowany. Jest to obecny wicemistrz Polski i nie powinien tak słabo jeździć. Musimy wyciągnąć wnioski i to się musi zmienić. Antonin Svab w dwóch pierwszych wyścigach pojechał dobrze, później w biegu trzynastym najmniej spodziewałem się, że go przegramy 1:5. W następnym meczu pojedzie Billy Janniro, ale nie w Częstochowie, ponieważ ani jemu ani Hamill’owi nie pasuje termin. Pojedziemy tam ze Svabem i w polskim składzie

    źródlo http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...5&news_id=5022

    Popatrzmy na to z 2 strony - pojeździ sobie Pietrzyk ;)

    Jesli chodzi o godzine meczu
    To jesli dobrze slyszalem to Sullivan i chyba Jonsson maja wystapic w ten dzien w turnieju w Anglii wiec musi on odbyc sie wczesnie zeby zdazyli.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Mam złe wieści dla kibiców z Częstochowy nasz trener zapowiedział że do was jedzie tylko Svab (z zawodników zagranicznych oczywiście), to zapowiada nudny mecz .
    Z drugiej jednak strony po co marnować kasę na mecz z góry przegrany, trochę będzie wstyd.
    Te 60-30 pójdzie w świat, to jest właśnie ogromny minus tworzenia dream teamów, traci widowisko no i kibice bo co to za wynik 60-30. No ale parę biegów z Kurmanem i Okoniem powinno być dobrych.


    Pozdrawienia z Zielonej Góry.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    wlasnie mecz wyznaczono na 11
    bo jacys zawodnicy mieli miec w ten dzien mecze czy cos
    dlatego tak wczesnie

    a CKM tez chyba w niepelnym skaldzie
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ten mecz nie zapowiada sią zbyt ciekawie tym bardziej że goście zapowiadają że przyjadą bez Hammila,bo janiro to i tak według mnie jest żadnym wzmocnieniem.
    Co do CKM-u to powinni dać odpocząć Ułamkowi niech troche pojeżdzą "drugiemu garniturowi".Życze zwyciEstwa!!!!!
    KATOWICE TO TAKŻE WŁÓKNIARZA KIBICE

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Czemu nie pasuje ternim Hammilowi i Jannirowi ?
    Przeciez 21 nie ma zadnego meczu w Anglii ;)

    Czyli albo chodzi o cos innego albo ktos kreci ;)

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Mam nadzieję...

    Mam nadzieję, że Zielona przyjedzie z Hamillem i Svabem. To jest sport i mimo wszystko każdy wynik jest możliwy... Okoniewski, Swist, Huszcza, Kurmański gwarantują niezłe show! Apeluję do działczy Zielonogórskich aby nie zabijali ducha tej dyscypliny. Macie fantastycznych fanów(te 12000 wirujących szalików w TV zrobiło na mnie kolosalne wrażenie) Awansowaliście do E-ligi, odnieśliście dwa zwycięstwa, to zobowiązuje!!!
    Mam prośbę do kibiców z Częstochowy. Po meczach, gdy zawodnicy dzielą sie radością z kibicami na środku stadionu łapiąc się za ręce i unosząc je do góry, proponuję zaszczepić to wśród kibiców. Widziałem takie reakcje na meczach Schalke i robi to piorunujące wrażenie gdy zawodnicy i kibice w geście triumfu trzymając się za ręcę podnoszą i opuszczaja je do dołu...
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    o jest ! odezwal sie !!!

    trzeba jeszcze poczekac na dobre mecze, ZKZ jest druzyną bezwartosciową to smutne ze przyjdzie nam ogladać znowu "lipe" Mysle że zielonka nie zdobedzie wiecej niz 25 pkt.Ale zycze chłopaczkom powodzenia.:-)
    Emil szczylu sam jestes bez wartosci

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakpojedziemy bez obcokrajowców to jak zrobimy więcej niż 35p. to będzie WIELKI sukces :)

    wypowiedzi niejakiego Emila nie ma co komentować, kolejny przykład dziecka które dorwało się do klawiatury!

    Uważam że na wyjazdowe punkty ZKŻ ma szanse tylko w Pile i Gdansku i oczywiście w Lesznie ;)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trening przed Toruniem

    Mam nadzieję, że zostanie przygotowany twardy tor i zawodnicy potrenują sobie przed meczem w Toruniu.
    Bo wynik raczej przesądzony, czy Zielona przyjedzie z obcokrajowcami czy bez...myślę, że wyjście z 30-stki nie leży w możliwościach zielonogórzan, zwłaszcza bez Hamilla.
    Oby mecz był ciekawy i obfitował w wiele emocjonujących pojedynków.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    W kolejnym meczu - akurat w wielkanocny poniedziałek i o nietypowej porze, bo o godz. 11 - Włókniarz zmierzy się z ZKŻ Zielona Góra. Chodzi o to, aby Sullivan i Jonsson zdążyli jeszcze na wieczorny występ w lidze angielskiej. Taka pora sprawi, że i zielonogórzanie przyjdą z obcokrajowcami. Mamy więc nadzieję na ciekawe widowisko.

    (www.gazeta.pl)
    I komu tu wierzyc? :) Zielona w krajowym, czy nie? Jesli Hamill lub Janniro rowniez maja w tym dniu zawody w Anglii, to spokojnie zdaza na nie po meczu w Czestochowie. Mam nadzieje, ze to tylko taka zaslona dymna trenera i obejrzymy ciekawe spotkanie.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma gdybać. Wygra Częstochowa i to zdecydowanie. Powodzenia Włókniarz.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    krajówka + svab

    czyli jakies 64-26. i bardzo dobrze. tuzom z torunia i czestochowy zycze samych tak emocjonujacych spotkac na wlasnym stadionie. wtedy i kibic zadowolony i sponsor (nie majacy pojecia o tym sporcie) usmiechniety, z kolejny rywal upokorzony.
    do tego mecz jest o 11 rano. skoro dla sullivana przeklada sie mecz na 11 rano, to moze pojechac go o 7.30. walasek wtedy do domku zdazy na smingusowy obiadek. polski zuzel jest chory.

    szczerze mowiac zaplacilbym okoniowi za 10 punktow, kurmanowi za tyle samo i pojechal tam juniorami. koszta dokladnie te same. ale to przeciez nie po sporotwemu. czestochowskie lwy pragna ofiar. koejna przyjedzie juz w poniedzialek. bedzie 60 punktow na pewno. i radosc niezmierzona. ciekawy pojedynek dopiero w meczu z apatorem.

    ja tam wole dramaty co mecz w zielonej. kwestia gustu i smaku...

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co sie oszukiwac, jedziemy pod Jasna Gore aby tam powalczyc o jak najlepszy wynik. Sukcesem bedzie jesli osiagniemy cos podobnego jak we Wroclawiu (zalezne jest to od skladu Czestochowian bo nasz chyba znamy). Godzina 11:00 bedzie to czysty piknik.

    Pozdrawiam wszystkich kibicow z Czewy i zycze pasjonujacego meczyku :)

    apropos.

    Jesli Hamill i Janniro nie moga tam byc bo im nie pasuje godzina to najprawdopodobniej nie bedzie tam tez Andreasa Jonssona gdyz ten jezdzi razem z Billami w coventry - no chyba ze chodzi o jakies inne zawody.

    Pozdrawiam
    Adas

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    no tak. przeczytalem poprzedni wpis i jestem pod wrazeniem jak wielki brat!
    Moze jest w tym wiele racji przeciesz skoro Zgrzeblarki prezetuja taki poziom jak widac wiec Włókniarz powinien dac im szanse i wystawic mlodziezowców a nie znecac sie nad kiepska druzyną i ich kibicami ktorzy na widok samych nazwisk przeciwnika robią sie czerwoni z zazdrosci.No coz, takie jest zycie ktos musi byc słaby aby ktos był WIELKI

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    EMIL

    ktos slaby ktos wielki !!!!
    Ciesz sie poki mozesz.

    Wspolczuje Ci chlopcze. I to naprawde.
    "Wielki" Wlokniarz, a zeby ogladac interesujace zawody musi czekac az przyjedzie Torun. To raptem 1 mecz !!! No ... 2 bedzie z Wrockiem ...... i co ... po zawodach. Wielkie mi ogladanie speedway'a.

    W Zielonej na 2 mecze oba byly niezle ... zwlaszcza z rolnikami ... a u Was ?? .. nie bede nawet komentowal.


  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszej wyborczej jest napisane,ze zielonka przyjedzie jednak z obcokrajowcami.Czy moglby ktos z zielonki napisac jak juz bedzie wiedzial na 100% czy przyjada z obcokrajowcami czy nie?

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszej wyborczej jest napisane,ze zielonka przyjedzie jednak z obcokrajowcami.Czy moglby ktos z zielonki napisac jak juz bedzie wiedzial na 100% czy przyjada z obcokrajowcami czy nie?
    Rafał
    Jakbys poczytal kilka postow wyzej wiedzialbys ze Zielonka jedzie tylko ze Svabem + krajowka. Czyli jak widzisz jest obcokrajowiec :P

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ale chdzilo mi glownie o Hamilla

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to zycze miłego widowiska kibicom z Olsztyńskiej:)
    to chyba bedzie mecz nominowany w kategorii nuda roku:)
    ej a może to taki chwyt:Zielonka mówi że bez obcokrajowców to włókniarz wystawia krajowy a tu nagle przyjeżdza janniro z hamillem:)
    lepiej uważać

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Beznadziejny ZKŻ

    Co tu durzo mówić...Sam Kurmański meczu nie wygra i takie jest niestety oblicze drużyny z Zielonej Góry.
    Obstawiam na wynik 63:27 z czego połowę zdobędzie Kurmanek.
    Ale poza tym chciałem coś jeszcze zakomunikować...

    Kochani kibice z całej Polski.Miałem przyjemność być na niezłym widowisku na meczu w Zielonej Gorze.Ale za nim to nastąpiło obejrzałem prezentacje,która przeszła moje najśmielsze oczekiwania!Poczułem się bardzo urażony a także jakbym był na swoim torze w Gnieźnie.Identyczna melodia towarzyszyła prezentacji ("Eye of the tiger").
    Ja rozumiem że tak uwielbiacie Gniezno.Wiadomo że Gniezno miało największą frekwencję kibiców w roku ubiegłym w I lidze,wiadomo że to właśnie Gniezno robiło prezentacje że aż człowiekowi przechodziła gęsia skórka.Zawsze tylko Gniezno Gniezno Gniezno!
    Wyluzujcie pożeracze zgniłych SŁONECZNIKÓW!

    Zielona Góra straciła w moich oczach bardzo bardzo wiele.Myślałem że stać was choć na odrobinę oryginalności.Gdy w tym roku awansujemy będą gadali że to my spapugowaliśmy od was.A to przecież nieprawda.Niech cała Polska wie że za moment spapugujecie od innych klubów elementy prezentacji!!

    MAM SUPER PROPOZYCJĘ
    To może być hit tego lata na terenach grzybiastych. Umieszczenie super oryginalnego logo na plastronach.
    Wspaniałą, kolorową, uśmiechniętą PAPUGĘ,trzymającą w dziobie wielkiego borowika!
    Dobrze by było by PAPUŻKA siedziała na ułamanym SŁONECZNIKU!

    Koniec istnienia MYSZKI MIKI.Teraz będzie logo na czasie a sam Andrzej Huszcza niech się przewróci w grobie!

    Prawda że cudowne?
    Cała Polska bije brawo!!!!!!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Teraz będzie logo na czasie a sam Andrzej Huszcza niech się przewróci w grobie!
    W jakim grobie?? Czyżbys chciał uśmiercić pana Andrzeja??
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oprócz lania wody bedzie tez "lanie" Zielonej Góry,bo chyba inaczej być nie może.
    Mam nadzieje,że w końcu obudzi sie Sullivan,i pokaze na co go stac.
    Bedzie gładkie zwyciestwo Włókniarza.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boss- hihihi.
    Ale to wszystko boli co ?? Słaby FALUBAZ w ekstraklasie już ma 4 pkt., a twoje "wielkie Gniezno" dalej klase niżej !!!
    Ale coz. Takie zycie.

    A co do meczu to mam nadzieje, ze nasi pare pkt zdobeda i powalcza o jak najlepszy wznik. Mecz z tych do odjechania i tyle. Szkoda ze tak to wyglada ale takie sa realia!

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach

    Do BOSSa

    Widać chłopie, że mało w życiu widziałeś i jeszcze długo nie zobaczysz, czyżbyś pierwszy raz był na zielonogórskim stadionie ?.Twoje mętne tłumaczenia, że to niby wasz pomysł z tą prezentacją nie wiem kogo mają przekonać.Tak na marginesie to pomysłów można mieć wiele lecz trzeba umieć je zrealizować a z tym to u was różnie.Następnym razem proponuje ci je opatentować i trochę wydorośleć.

    Odnośnie meczu z CKM, panowie z Częstochowy przed meczem z Piłą co niektórzy z was mokro mieli od typowania iloma punktami to nie wygracie aprawda była taka, że do bodajże 8 biegu to baliście się przegranej po tym co pokazali wasi liderzy.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O wynik meczu sie nie boje.Włókniarz wygra ten mecz spokojnie.O liderow sie nie martwie.Holta jest w swietnej formie,Jonsson tak jak rok temu Sullivan troche slabiej ale w lany poniedzialek powinno juz buc wszystko ok,Ulamek-nie wypowiadam sie bo go nie lubie,juniorzy- najwoekszy problem Włókniarz chociaz w meczu z Piła pokazali ze potrafia zdobywac punkty.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nawet jeżeli Z. Góra przyjedzie do Częstochowy z obcokrajowcami to i tak faworytem tego spotkania będzie Włókniarz. Pomimo nie najlepszej postawy niektórych zawodników CKMu o wynik meczu jestem spokojny.

    Mam nadzieję, że zostanie przygotowany twardy tor i zawodnicy potrenują sobie przed meczem w Toruniu.
    Bardzo dobra myśl, wszyscy wiedzą iż nasze Lwy znakomicie spisują się na torach przyczepnych, natomiast gdy tor jest twardy to zaczyna się problem...
    Tak jak już kolega napisał byłaby to bardzo dobra okazja do potrenowania przed bardzo ważnym meczem w Toruniu.

    Pozdrawiam.
    CKM&AZS

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    A ja mam nadzieje ze w koncu pokaza mecz Częstochowy wyjazdowy z telewizji jak bedzie Apator - Włókniarz :D

    Jeśli chodzi o obcokrajowcow zkz-tu to moze byl podpucha ;)
    Dzis z qmplem (AdasiemZKZ :P )przepatrzelismy terminarz i sie okazało ze jest mecz Peterborough - Coventry. Wiec jeśli zdazy Sullivan to i Jonsson Hamill i Janniro.

    Jutro sie przekonamy czym soba reprezentuja Ulamek i Walasek w Rybniku ;)

    baj baj

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj jak milo bedzie popatrzec jak kargulowy klub zkz zostanie upokorzony, jak milo :) :)

    A 30 pkt to nawet nie osiagna :P

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sorka....

    Sory za powyzszy wpis. Niestety tak to jest jak mlodsze rodzenstwo dorwie sie do kompa...
    Zwyciestwo oczywiscie nalezy do Wlokniarza i to nie bedzie male. Mysle ze wygramy 52:38
    Pozdrwaiam - malma

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Mariusza "znawcy"

    Oj chłopcze ale masz mądre posty...Widać że długo myślisz co masz napisać i dlatego są takie beznadziejne ...no ale to Twój problem.

    Natomiast chcę Ci "kibicu" uświadomić iż pomysłów mieliśmy wiele i faktycznie je zrealizowaliśmy.Z całą pewnością nie zerżneliśmy od innego klubu scenariusza prezentacji tak jak wy.Jeżeli nie byłeś w Gnieźnie to nie podejmój dalszej rozmowy bo się ośmieszasz.

    Pozdrawiam fanów speedway'a z Gniezna i Częstochowy!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boss dla mnie jesteś dramatyczny haha wiecej bawisz mnie tymi postami. Pomyśleć tylko, że start dochował sie tak absurdalnego oszołoma. Wszystko co sie pojawia z opraw na zużlu było już dawno, dawno temu na piłce - wniosek: zerżneliscie "swoje" pomysły których nie udało sie zrealizować z boisk piłkarskich. Totalny dramat nie wiem czy musze coś pisac więcej, ale gul Ci skacze na pewno. Będę zadowolony jak Falubaz w meczu z medalikami osiągnie przysłowiową "wode" czyli 30 pkt.. Porażka była wkalkulowana już przed sezonem, nikt nie bedzie rozpaczał z tego powodu w ZG. Falubaz jedzie pod Jasną Góre w polskim składzie + Svab, niespodzianek nie będzie jestem o tym przekonany. Taktyka zastaw się, a postaw się przerabiana była już w Bydzi i mamy jej skutki - ok. 4 mln długu, wole żeby Falubaz oszczędził te pieniądze chociażby na młodych zawodników, albo porządnie dosprzętowił Kłopota, mogą być z niego ludzie. pozdr narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar hrup
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JESTEM Z ZIELONEJ GÓRY I KOCHAM FALUBAZ
    Dlatego niezły będe miał ubaw z atrakcyjności tego meczu,62:28 i tylko nie pośnijcie medaliki przed końcem meczu!!! (z pewnych zródeł wiem ,że Kurmanek w paciorkowni ma testować nowy sprzęt (czyt. docierać) tak samo jak Świst,więc naprawde zazdroszcze wam widowiska hehe
    Moim zdaniem ukoronowaniem tego meczu było by wypuszczenie A Marcinkowskiego zamiast Svaba ,a co niech chłopak się rozjezdza.



  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wielkie Gniezno

    ale się uśmiałem :)
    Widać że gostkowie z tego zapadliska cały czas nie mogą przeboleć że mimo wpompowanej forsy klub nadal pałęta się w 1 lidze
    ale jeśli macie takich kibiców jak BOSS i jeszcze paru innych to wcale się temu nie dziwię. Akurat ja byłem na ostatnim meczu w sezonie 2002 START-ZKŻ i powiem szczerze panowie wasza oprawa chowa się do naszej :) a poza tym FNF wszystko robił za własną kasę bez pomocy ze strony klubu !!!
    w Gnieźnie wyszedł "przyzwoicie" ale gdyby na to kibice mieli się sami składać to by było wielkie DNO ! Wiec BOSS przestań snuć swoje chore wywody bo tylko ośmieszasz zupełnie przyzwoitych kibiców z Gniezna

    Emil i inne zajoby kibicujące Włókniarzowi , poczytaj wszystkie wpisy i przestań tak się zachowywać jak gówniarz, jak wysilisz ten swój rozumek to zauważysz że wszyscy z ZG uważają że jak wyjdą z 30 to będzie to ich wielki sukces !
    A ty z uporem 12 latka cały czas nas obrażasz. My akurat znamy swoje miejsce w szeregu i nawet jak przyjedziemy do Częstochowy to na wielką majówkę (piknik) i aby poznać się z ludźmi ze sportsboarda, Ty się o to martwić nie musisz my ze smarkaterią zadawać się nie chcemy !!

    ps. mój wpis miał na celu obrazić Tylko tych którzy nas obrażają, nie tyczył się kibiców których wpisy były zwyczajną polemiką i chęcią wypowiedzenia się w kulturalny sposób !
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •