Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Eliminacje ME

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Eliminacje ME

    W związku z tym że jestem redaktorem na SF, piszącym o tym własnie temacie postanowiłem założyć taki temat na forum. Mamy już różne ligi, to teraz zróbmy o eliminacjach do ME. Wpisujcie tutaj wiadomoći, o których usłyszeliście, niezależnie z jakiego źródła. Przypominam że temat dotyczy tylko i wyłącznie Eliminacji do ME!

    Pozdrawiam
    Nober.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    406
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tugay: Beckham kopał i klął

    Turecki pomocnik Tugay Kerimoglu oskarżył Davida Beckhama o agresywne zachowanie podczas meczu eliminacji ME Anglia – Turcja.


    Anglia wygrała ten mecz 2:0 i zepchnęła Turcję, trzecią drużynę ubiegłorocznych mistrzostw świata, z pierwszego miejsca w grupie 7. eliminacji ME-2004. Spotkanie zostało zakłócone wtargnięciem kibiców na boisku i starciami między graczami obu drużyn w tunelu.

    „Beckham kopał mnie i klął. Podszedłem do niego i powiedziałem mu, że wszyscy Turcy na to patrzą. Jeśli nadal będziesz mnie kopał, lepiej nie przyjeżdżaj do Stambułu. Beckham powiedział 'ok' i już więcej mnie nie kopał” – powiedział Tugay w wywiadzie dla gazety „Fotomac”.

    Tugay ostrzegł również Rio Ferdinanda, któremu zarzucił chamskie zachowanie.

    „Ferdinand ubliżał nam przez cały mecz. Zaraz po końcowym gwizdku sędziego poradziłem mu, żeby lepiej nie przyjeżdżał do Turcji. Wizyta w naszym kraju może być dla niego bardzo bolesna” – stwierdził Tugay.

    za onet.pl
    Dla sportowych faktów.

    Pozdrawiam
    Nober.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nober, w związku z tym, że topic o el. do ME powstał już jakiś czas temu- ten temat zamykam, więc komentarze proszę zamieszczać w wątku autorstwa kolegi Robcia.:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •