Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 191

Wątek: Relacje z meczów w TV

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Relacje z meczów w TV

    Chciałbym abyście w tym topiku wpisywali informacje na temat planowanych wszystkich relacji w TV z meczów żużlowych. Zarówno live jak i retransmisji. Wpisujcie informacjie na temat relacji ogólnopolskich jak i regionalnych. Może ten topik stanie się źródłem informacji dla dużej grupy forumowiczów.

    Pozdrawiam
    kleofas


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niedziela 30 III godz. 15:50 (?)
    Polsat Sport - magazyn extraliga - ZKŻ Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz

    retransmisja prawdopodobnie (bo nie ma dokladnych opisów)
    niedziela Polsat 0:20 !!!!
    poniedzialek TV4 1:15 !!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak z tą retransmisją to prawda, to czarno to wszystko widzę... Wiadomo coś o Elitserien???

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niedziela 30 III - TVP3 (Lublin :( )
    godz.22:05
    I liga żużla: TŻ Simpa Lublin _ RKM Rybnik
    czas programu : 25 min. !!!! (ale odlot - aż pół godziny- no no)
    ale chociaż tyle dobrze, że ktoś tam wie o isnieniu żużla

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co więcej byś chciał od 15 biegów i 2 wywiadów?
    Wiadomo coś o takich samych relacjach na gdańskiej jak rok temu?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Dziś widziałem zapowiedż na Polsat Sport że będzie jednak mecz Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno,a nie ZKZ Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz.Więc jak to wkońcu jest???

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    nie martw sie pewnie i tak pokaza inny mecz z powodow problemow technicznych albo zrobia jeszcze lepszy numer pokaza mecz z zeszlego sezonu tak jak robili ostatnio zuzel w wydaniu polsatu jest co by nie powiedziec mizerny na canale to bylo cos
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak mają dawac raz na miesiac na TV Wroclaw
    retransmisje z meczy na Olimpijskim to ja podziękował
    za takie relacje (tak bylo do tej pory)

    Mam nadzieje ze Kablowka zielonogórska bedzie
    dawac retransmisjez meczy Quick mixa...Jak to jest w tej kwestii ??? Będą relacje czy nie na Kablówce ?


  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Speedway TV w internecie!!!

    Chyba pierwszy raz jest ten typ transmisji probowany w Polskim zuzlu. Mam nadzieje ze to nie pierwszy i ostatni raz. A oto strona gdzie bedze mozna ogladac Gwardia W-wa - Jasol Rzeszow.

    www.speedwaypl.com


    Cheers!


  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ale kaszana, taki sport, najpopularniejszy w Polsce nazywany nieraz sportem narodowym i zeby w TV o 1 w nocy to jest dno!! Nich by dali nawet o 23 ale nie o ... 1 w nocy!! to jest przegięcie. Ale łyżwiarstwo fiurowe to pokazują w godzinach popołudniowych nawet jak Polacy nie startują a tak naprawde kto wygra jest juz wiadomo przed zawodami (fajny sport:D). Cos z tym trzeba zrobić!! ALe nie wiem jeszcze co.... może ma ktoś jakieś propozycje ?? Ja bym proponował aby prezesi Polastu Sport odkodowali sie:P
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    heh napewno sie nie odkoduja biora za to konkretna kase ano wedlug mnie powinien ten sport byc pokazywany w telewizji publicznej w koncu ma ta misje spoleczna czy jak to sie zwie a tego sportu jest nie wiele owa liga mistrzow 1 badz 2 mecze na tydzien oj jejku jak tego duzo no i jakies studia o pilce tyle tylko ze trzeba sie zastanowic gdzie chodzi wiecej ludzi? odpowiedz jest oczywista na zuzel a wiec ma ten sport wiecej kibicow gdyby ten sport byl pokazywany w telewizji nie byloby tkaich problemow jak sa w pile gorzowie czy niedawno gdansku a jakie beda w bydgoszczy no ale to jest polska i takie rzeczy tutaj sa normalne :)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć fachowcy od mediów. Witam po raz pierwszy. Ciekawy jestem tylko Waszej reakcji jak żadna telewizja nie będzie pokazywała żużla. Co wówczas będziecie pisać. Piłka nożna jest tysiąc razy ciekawsza od speedwaya, mimo iżżużel bardzo lubię. Ale tu gdzie mieszkam czyli pod Warszawą i w samej wArszawie nikt nawet nie wie co to jest żużel. Życzę wam powodzenia a najlepiej załóżcie własłą telewizję żużlową
    znajdzźcie reklamy itd. Jakby żużel był atrakcyjny dla TV to telewizja na pewno by go pokazywała. Pozdrawiam. Szczakiel

  13. Powrót do góry    #13
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No niestety nie mogę się zgodzić z przedmówcą odnośnie tego że żużel nie jest atrakcyjny dla TV. Jak na mój gust jest i to bardzo, no ale te patafiany tego nie kumają, tłumaczą sie że niby nie da się przeidziec dokładnie czasu trwania zawodów czy innymi bzdetami.

    A odnośnie meczu na polsacie sport to leci ZKŻ - BKS, tak przynajmniej podają na www.polsat.com.pl no i w tygodniku żużlowym :) .
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe,że Canal + może profesjonalnie pokazywać żużel / obecnie Grand Prix a kiedyś Ekstraligę / a Polsat Sport do końca nie wie, jaki mecz mają transmitować.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co będzie transmitować Polsat Sport w niedziele? Zielona Góre czy Czestochowę

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam nie ryzykuję i jadę osobiście do Częstochowy

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Reklamoway jest mecz w Częstochowie w Polsacie Sport i w Gazecie Wyborczej. Chyba zmienili bo wcześniej faktycznie reklamowali Zieloną Górę. Pozdrowienia

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PYTANIE!
    jeszcze niedawno była mowa o tym że jest prawdopodobne pokazywanie meczów Ligi szwedzkiej na Polsacie Sport. O ile pamietam nie chodziło tam o transmisje na żywo tylko retransmisje z kilkudniowym opóźnieniem. czy ktoś z was wie cos o tym? czy to tylko kolejna bajeczka panów z Polsatu? Mam nadzieję że w niedziele jakakolwiek transmisja bedzie, chociaż znając Polsat.....

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Polsat sport 1 mecz daje z Zielonej Gory
    W 2 kolejce bedzie transmisja z Wroclawia WTS-ZKŻ

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też widziałem reklamówki i na to się zapowiada że jednak Częstochowa - co cieszy mnie niesamowicie!!
    ......tylko gdzie ja pomieszczę w swoim pokoiku wszystkich kumpli??

    POZDRÓWKI !!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sobota o 22 - retransmisja Kryterium w TV3(ale chyba tylko w regionie kuj-pom)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmmmm

    no ja wolałbym Bydzie :) hehe, ale Cz-wa nie będzie zła :P

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    a ja powiem tak:P... żużel trzeba umieć pokazać w TV. Patrząc na <b>ARCYDZIEŁO</b> Wizji Sport to nmoge powiedzieć ze żużel to bardzo telewizyjny sport!! Oni potrafili z beznadzijenie nudnych zawodów zrobić zawody bardziej emocjonujące od GP !! I jeżeli ktoś miał Wizje Sport to musi mi przyznać racje !! Ci ludzi muszą mieć możliwość pokazania żużla w TV a napewno zyskalby speedway nowych fanów i to dzieki TV:P
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przepraszam że krótko

    Nie robie to po to , aby sobie licznik nabijać, ale powiem tak "ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCĄ!!!!!"

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    e no tylko nie czwa ludie no zlitujcie sie niech pokaze wlokniarza ale za tydzien w bydgoszczy no kurcze my to zawsze mamy pecha no ale jakby nas pokazali to chociaz klub wiecej kasy za reklamy zgarnie :D a polsat dla mnie to jest najgorsza telewizja oni sportu nie potrafia pokazywac no ale to juz szczegol a zuzel jest i to bardzo ale to bardzo atrakcyjna dyscyplina dlaczego?na malej powierzchni sie odbywa (w przeciwienstwie do F1) po 2 chodzi na niego najwiecej ludzi w polsce porownajcie ile ludzi na jedna kolejke ekstralklasy zuzlowej idzie (4 mecze) a ile na pile(8 meczow) jest roznica znaczaca a w tym roku w czwie jescze weicej ludzi bedzie chodzilo :) rekordy beda ludzie rekordy :)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz ZKŻ-u - Polonią jest na PPOLSACIE SPORT ale zaczyna się o 16.30 a w Polsacie sport o 15.50.

  27. Powrót do góry    #27
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Mecz ZKŻ-u - Polonią jest na PPOLSACIE SPORT ale zaczyna się o 16.30 a w Polsacie sport o 15.50.

    mecz w Zielonej Górze zaczyna się o godzinie 16. Sam już nie wiem jaki mecze pokażą, na stronie www.polsat.com.pl piszą, że ZKŻ - BKS :) . No ale mecz w Częstochowie zaczyna się o 15.30, w takim układzie wychodzi na to że pokaża mecz z zielonej :)
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    adamo pokażą mecz ZKŻ - BKS bo w piątek widziałem na Polsacie Sport zapowiedź meczu ZKŻ Quick - Mix Zielona Góra - Plussz Polonia Bydgoszcz.

  29. Powrót do góry    #29
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja widzialem wstawki i mowili ze zapraszamy do Czestochowy. Slyszalem rowniez ze o 22 ma byc retransmisja z ZG.
    Pozdrawiam
    Marcin

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I znoow polshit pokazal swoj profejonalizm bedzie transmitowal mecz z Czewy, a tam (niegniewajcie sie kibice z Leszna) bedzie rzez niewiniatek .I poco taki meczyk pokazywac w tej kolejce jest tylko jedna konfrontacja gdzie wynik bedzie oscylowal kolo remisu ,czyli Zkz:Polonia.Wiec My obiektywni kibice chcielibysmy wlasnie obejzec wlasnie taki meczyk !!!

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    EJ!!!

    Ale na Stronie PS jest napisane że będzie meczyk z ZG... więc nie gadaj, do puki się nie zacznie... Oby to ten mecz puścili!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj czekałem i czekałem na retransmisję meczu Cz-wa - Leszno na Polsacie, ale zaczęła się z ponad 40 minutowym opóźnieniem, dokładnie po pierwszej w nocy!
    Jutro jednak na Polsacie Sport powtórka tego meczu o stosownej porze 21.25. Zapraszam tych, którzy przegapili.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich.

    Ja mam takie pytanie.... moze ktos wie czy w tym roku beda jakies retransmisje na Polsat 2 international.

    Bardzo chcial bym wiedziec bo to jest jedyny program do jakiego mam dostep w stanach a pamietam ze w tamtym roku pokazali pare meczy. Jesli nikt nie wie to moze wiecie jak sie mozna skontaktowac z ta redakcja przez e-mail bardzo bym chcial zeby pokazywali zuzel regularnie bo w stanach napewno tego kazdemu brakuje.

    Teraz jechali siatkowke przez cala zime wiec mam nadzieje ze przezuca sie na zuzel :)

    Z gory dzieki

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do dmx

    co tam zuzel. wazne ze caly czas live jest najazd na irak. to sie liczy. do tego troche jajowatej pilki, troche kijow ktore u nas sluza do czegos zupelnie innego, paru kolesi zapirrrdalajacych za krazkiem i na koniec kilka małpek wsadzajacych w nieludzki sposb pilke do kosza. to jest najwazniejsze a nie jakis speedway;)

    a co do samych transmisji to naprawde nie wiem. ja wczoraj zarzucilem kawalek relacji w polsacie.
    mecz pokazywany byl tragicznie. ale nie narzekajmy, wazne ze ktos w ogole zuzel pokazuje.
    csak eger miki. unio rongy.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Payne:

    Co do hokeja i koszykowki to sam jestem tego fanem w koncu druzyny z mojego miasta (Detroit) prowadza w swoich konferencjach :)

    A o tym jajku i kiju to szkoda slow....dla mnie bardzo nudnde i bezsensowne, a wojna z irakiem tesz mnie za bardzo nie obchodzi, no chyba ze mnie powolaja do woja to wtedy zmienie zdanie :P

    Ale co do zuzla to naprawde w amerykanskiej tv to zadkosc... jedyne co pokazuja to grand prix ale to dopiero w grudniu czyli pare miesiecy po sezonie.(dobre i to)

    Dzisiaj bylem na tej stronie polasatu... patrzylem na program i kurde dalej siatkowka (jusz mnie szlak trafia) tyle sie placi za taki glupi polsat a tam jedno i to samo.

    Jesli ktos wie jak mozna skontaktowac sie z tymi palantami z polsatu i moze podsunac im ze ludzie w US chcieli by zobaczyc cos innego nisz siatkowke czy jakies tam seriale.
    Jesli bedziecie cos wiedzieli o zuzlu w tym polsat 2 to prosze dajcie znac.

    Dzieki

  36. Powrót do góry    #36
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    W niedziele transmisja z meczu Atlas-ZKZ, najgorszy wybor z mozliwych.
    Pozdrawiam
    Marcin

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niestety...

    Zgadzam się z Tobą BAYEREK, i założę się, że niejaki mecz 4 kolejki, Atlas - Apator stacja PS nie pokaże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A komentarz mnie rozwalił w 1 kolejce, para ledwo jedzie w kontakcie - jeden za drugim, lub jeden szerzej od drugiego o 2 metry, za to 20 meterów w przodzie :P , a pan sprawozdawca mówi mi iż: "Już dawno nie widziałem, tak pięknej jazdy zespołowej" - kpina!!!!!!!! Od dziecka chodzę na żużel, i takie biadolenie mnie wkurza, albo "Sullivan już długo związany jest z zespołem CKM-u" - długo = 2sezony, bo przecież teraz drugi się zaczyna, Adams w Unii jeździ o wiele dłużej :D ... hehe

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    W niedziele transmisja z meczu Atlas-ZKZ, najgorszy wybor z mozliwych.

    miałeś nadzieje że pokażom mecz uni z apatorem nie mają prawa Rufin zabronił

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co pamiętam z poprzedniego sezonu, to PolsatSport najczęściej dawał relacje z Wrocławia i Gdańska, bo z tymi klubami najłatwiej było się dogadać. Wygląda na to, że w tym sezonie będzie podobnie, tak więc istnieją duże szanse, że mecz Atlas-Apator jednak będzie można obejrzeć na antenie PS. A co chodzi o najbliższą niedzielę, to biorąc pod uwagę te dwa ośrodki (Wrocław, Gdańsk), o wiele ciekawiej zapowiada się pojedynek Wybrzeża z pilską Polonią (mecz, co by nie mówić, o 4 punkty). Ale żeby taką rzecz wiedzieć, to trzeba się choć trochę żużlem interesować, a ci ludzie w PolsacieSport to się chyba specjalizują w piłce nożnej i pływaniu synchronicznym, a żużlem muszą zajmować się za karę więc nie wymagajmy od nich zbyt wiele...

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ja mialem nadzieje ze bedzie mecz z bydgosczy tam sie bedzie dzialo te pojedynki golloba z sullivanem ulamkiem holta jonssonem no to bedzie sam miodzik no ale coz tak jak 1 kolejka byla zle wybrana tak druga tez zle wybrali czy we wroclawiu naprawde bedzie tak ciekawy mecz?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Tobą BAYEREK, i założę się, że niejaki mecz 4 kolejki, Atlas - Apator stacja PS nie pokaże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A komentarz mnie rozwalił w 1 kolejce, para ledwo jedzie w kontakcie - jeden za drugim, lub jeden szerzej od drugiego o 2 metry, za to 20 meterów w przodzie :P , a pan sprawozdawca mówi mi iż: "Już dawno nie widziałem, tak pięknej jazdy zespołowej" - kpina!!!!!!!! Od dziecka chodzę na żużel, i takie biadolenie mnie wkurza, albo "Sullivan już długo związany jest z zespołem CKM-u" - długo = 2sezony, bo przecież teraz drugi się zaczyna, Adams w Unii jeździ o wiele dłużej :D ... hehe
    Tak gwoli ścisłości, to Sullivan jeździ dla Częstochowy trzeci sezon, choć oczywiście do Adamsa mu jeszcze daleko.:)
    A komentatorzy - naprawdę ciency, ale to już inny temat, bolączka wszystkich dyscyplin i wszystkich telewizji.:(

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    jestem pewien ze kazdy z nas lepiej by komentowal mecze zuzlowe od pana wojcika no ale coz tak bywa :D
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a najbardziej mnie wkurza jak na zuzel bierze sie wanio!!!
    ten koles zna sie na wszystkim!
    siartkowka,zuzel, pilka nozna!!!
    co on tam robi?

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach

    gocu

    bo to zlota raczka jest :P
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba raczej CZŁOWIEK ORKIESTRA... A Wy mu po prostu zazdrościcie bo też chcielibyście być tak wszechstronnie uzdolnieni !!!

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •