Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 65

WÄ…tek: Biathlon MÅš - Bjoerndalen zdobywca zlotego medalu na koniec !! Sezon 2002/2003 zakonczony !!

  1. Powrót do góry    #1
    PoczÄ…tkujÄ…cy
    Dołączył
    31-01-2002
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Biathlon MÅš - Bjoerndalen zdobywca zlotego medalu na koniec !! Sezon 2002/2003 zakonczony !!

    Jako fan biathlonu z utesknieniem wyczekuje nadchodzacych Mistrzostw Swiata w tej dyscyplinie sportu, ktora rozegra sie w rosyjskim Khanty-Mansiysku (15.-23.03). Niestety poza Tomkiem Sikora, ktory w tym roku przezywa prawdziwa "wiosne" jesli chodzi o forme i znajduje sie w pierwszej diesiatce Pucharu Swiata, nie mozemy liczyc na dobre miejsca pozostalych naszych reprezentantow. Dobitnie potwierdzily ten fakt Mistrzostwa Europy, ktore odbyly sie nie tak dawno. Mimo iz wszystkie najlepsze reprezentacje wystawily drugi garnitur zawodnikow, glebokie rezerwy, Polacy w zasadzie plasowali sie pod koniec stawki w kazdej konkurencji. Moze tylko Magdalena Gwizdon wypadla przyzwoicie zajmujac miejsce szoste w sprincie, reszta to tylko tlo i tak malo, w biathlonowym swiatku, znaczacych zawodow. Pozostaje tylko przygotowac sie na niezapomniane pojedynki Ole Einara Bioerndalena, Rafaela Poiree i Vladimira Dratcheva oraz pojedynkami kobiet, z posrod ktorych trudno typowac zwyciazczynie bo stawka jest nieslychanie wyrownana. Trzymam kciuki jak zwykle za Ole Einara (jak dla mnie najlepszego w swojej konkurencji sportowca na ziemi) no i Tomka, ktory mam nadzieje odpoczywa bo w koncowce sezonu widac olbrzymie zmeczenie Polaka. A kto wygra...?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak,niedługo mistrzostwa świata bardzo się cieszę z tego powodu bo również jestem fanem biathlonu :).Co do rywalizacji u panów u Poiree w ostatnich biegach nie było najlepiej z jego strzelaniem.U panów można powiedzieć jest faworyt Ole Bjoerdalen i wydaje mi się,że będzie podobnie tak jak w Salt Lake Bjoerdalen będzie dominował nad resztą zawodników chodziaż V.Dratchev w ostatnich zawodach spisywał się dośc dobrze,ja będe trzymał kciuki za naszego Tomka nie mówie tutaj o medalu bo to są marzenia chodziaż bardzo bym chciał,ale miejsce w pierwszej dziesiątce bylo by mile widziane:).Natomiast u pań to trudno wskazać faworyta,bo u pań to różnie bywa.O modale mogą sie postarać Uschi Disl,Glagow,Bailly i jest Zubriłowa.Jest jedna Polka Magdalena Gwizdoń,która zajmowała miejsce od czasu do czasu w pierwszej trzydziestce,liczymy na dobry występ pani Magdo i panie Tomaszu :D POWODZENIA

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety dla Sikory ta impreza odbywa sie troche za pozno. Szczyt tegorocznej formy ma juz najwyrazniej za soba, wiec nie liczylbym na wiele.
    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tyz mi sie zdaje ze Tomek ma juz to co najlepsze w tym sezonie za soba. Glowne role wsrod panow beda z pewnoscia grali Ole Einar Bjoerndalen, Vladimir Draczew, Raphael Poiree oraz ... Zdenek Vitek, ktory ostatnio prezentuje wysmienita forme !! Uwazam ze sukcesem Tomka bedzie jesli w ktoryms z biegow zajmie miejsce w pierwszej dzisiatce. W ostatnich zawodach zawsze mu czegos brakowalo, raz biegl slabo a raz strzelal kiepsko. Oczywiscie jest taka mozliwosc aby Tomek to wszystko poprawil tylko czy to zrobi ? Mocni beda rowniez Rosjanie, tylko czy po ostatniej aferze dopingowej zdobeda sie na jakis medal ?

    U pan sytuacja jest calkiem odmienna. Dafovska ostatnio prezentuje sie bardzo mizernie, forma rosnie u Niemek. Szczegolnie mozna zaobserwowac wzrost formy u Martiny Glagow. Wraca tez powoli Corin Niogret ... liczyc z pewnoscia u siebie sie beda takze rosjanki z Czermusowa na czele. Tutaj jedno pudlo bedzie moglo zadecydowac o medalu ...

    Pozdrawiam
    Adas

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Druss: Magda Gwizdoń zajęła szóste miejsce w sprincie na ME i w związku z tym nie powinniśmy tego uwarzać za wielki sukces, a tym bardziej za jakiś dobry prognostyk na MŚ. A to dlatego, ze w ME bierze udział zaplecze biathlonowe. Można to porównać do Pucharu Kontynentalnego w skokach. Według mnie jeśli Magda znajdzie się w pierwszej "30" to będzie dobrze:P Ona miała dość wysoką formę w pierwszej części sezonu, później już nie było tak kolorowo i nie sądzę, by się coś zmieniło.

    Natomiast wierzę w to, iż Tomek Sikora może zająć wysokie miejsce, może nie medalowe, ale...:D Widać było u niego pewien spadek formy, zwłaszcza biegowej, jednak mam nadzieję, że było to celowe, wielu tak robi. Nie sądzę, by tak doświadczony trener, jakim jest Roman Bondaruk, popełnił tak poważny błąd w przygotowaniach do najważniejszego występu w sezonie. A poza tym zwyżkę formy biegowej było już widać u Tomka podczas ostatnich zawodów w Ostersund, tylko strzelanie było słabe:P

    A faworyci. Również stawiam na Ole Einara. Wielką niewiadomą jest dla mnie, zarówno dyspozycja Raphaela Poiree, jak i wszystkich Niemców. Mocni będą Rosjanie, Białorusini, nie lekceważyła bym Francuzów, Słoweńców i reszty Norwegów:D. jak widać kandydatów do podium jest wielu.

    U pań podobnie, mocne będą Rosjanki, Białorusinki, Francuzki, Norweżki. Ciekawi mnie dyspozycja Dafovskiej, Bailly, Becaert a także forma Niemek.

    Niewiadomych jest wiele, ale mogę Wam powiedzieć, że za...trzy tygodnie o tej porze, będziemy już znać wszystkie rozstrzygnięcia:P

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U pan sytuacja jest calkiem odmienna. Dafovska ostatnio prezentuje sie bardzo mizernie, forma rosnie u Niemek. Szczegolnie mozna zaobserwowac wzrost formy u Martiny Glagow. Wraca tez powoli Corin Niogret ... liczyc z pewnoscia u siebie sie beda takze rosjanki z Czermusowa na czele. Tutaj jedno pudlo bedzie moglo zadecydowac o medalu ...
    Groźna może też być Magdelena Gwizdoń :P
    A tak na serio to do rywalizacji pań może również dołączyć Kati Wilhelm

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też nie mogę się jż doczekać na te MŚ. Sądzę, że w najlepszym wypadku Tomek ma szansę na powtórzenie tego miejsca, które tak się do niego "przykleiło" przez pewien czas, czyli 7. I chyba jednak nic więcej. Bjoerndalen, Poiree- zgoda- to napewno faworyci, ale zobaczycie, że nieźle może namieszac też Dratchev. To jest według mnie kandydat do medalu i to niejednego. Jeśli chodzi o panie to sytuacja jest trudna, jeśli przebudzi się na nowo Dafovska- będzie bardzo groźna, u pań o wszystkim zadecyduje dyspozycja strzeleka Niemek. Jeśli Wilhelm i Disl będą dobrze strzelać to one zgarną medale.
    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiadomo może Sikora był już zmęczony sezonem bo od początku sezonu startował na maksymalnych obrotach,i później przyszedł ten spadek formy no zobaczymy jak Sikora się przygotował do tych mistrzostw.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze jedno pytanko techniczne do któregoś z moderatorów: gdzie mamy wpisywać nasze komentarze odnośnie zawodów na MŚ- w tym temacie czy w tym założonym na początku sezonu, jeszcze do niedawna jedynym dotyczącym biathlonu???
    Pozdrowienia dla coraz szerszego grona kibiców biathlonu.
    Petrus

  10. Powrót do góry    #10
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze jedno pytanko techniczne do któregoś z moderatorów: gdzie mamy wpisywać nasze komentarze odnośnie zawodów na MŚ- w tym temacie czy w tym założonym na początku sezonu, jeszcze do niedawna jedynym dotyczącym biathlonu???
    Pozdrowienia dla coraz szerszego grona kibiców biathlonu.
    Petrus
    Myślę, że mistrzostwa świata zasługują na oddzielny temat, więc wpisjmy się tu :)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Nie wiem czy to dobre miejsce, ale moze ktos podac dokladny plan MS i co bedzie transmitowal Eurosport(jesli Sikora zdobedzie medal(czego mu zycze) to byc moze i TVP bedzie pokazywac Biathlon jak Skoki:D. Jeszcze raz prosze kogos takli plan, majac nadzieje, ze ten post nie zostanie usunietym, bo w tym roq naprawde nie moge trafic z ogladniem biatlohnu. Obejrzalem moze z 5-6 imprez.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapowiedz mistrzostw swiata bedzie mozna juz niedlugo zobaczyc na portalu www.sportowefakty.pl - jesli tylko napisze ja iskierka :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adaś jest leń i do tego ma krótką pamięć:P Na portalu już dawno napisał kalendarz zawodów, a teraz próbuje wszystko na mnie zwalić:P Pozwoliłam sobie skopiować to co napisał, a od siebie dodam, że na pewno zawody rozgrywane 15 i 16 będą transmitowane na Eurosporcie, w takich godzinach, jakie są podane niżej. Podejrzewam, że kolejne transmije również będą live, ale na razie nie mam gdzie tego sprawdzić:D

    15.03.2003 - 08:00 Sprint mężczyzn (10 km),
    15.03.2003 - 10:30 Sprint kobiet (7,5 km),
    16.03.2003 - 09:30 Bieg pościgowy mężczyzn (12,5 km),
    16.03.2003 - 10:45 Bieg pościgowy kobiet (10 km).
    18.03.2003 - 10:00 Bieg indywidualny kobiet (15 km),
    19.03.2003 - 10:00 Bieg indywidualny mężczyzn (20 km),
    20.03.2003 - 10:00 Sztafeta kobiet (4x6 km),
    21.03.2003 - 08:30 Sztafeta mężczyzn (4x7,5 km)
    22.03.2003 - 12:00 Bieg masowy kobiet (12,5 km),
    23.03.2003 - 12:00 Bieg masowy mężczyzn (15 km).

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No co ty MoniÅ› ja len ?? ehh chyba mnie z kims pomylilas :) Musisz pamietac ze ta choroba jest bardzo zarazliwa :D (juz zarazilem kogos :D).

    Dzieki za skopiowanie tego :)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym aby na podium stanal Tomasz Sikora. Lecz główną role powinein pełnić Ole Einar Bjoerndalen.
    Ukryta zawartość [i]..:: Co ja widzę Polonia Bydgoszcz mistrzem w lidze ::..[i]Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powinno być dobrze

    za onetem
    http://<i>W sobotÄ™ w syberyjskiej mi...‚.<br /> </i>

    Bądźmy dobrej myśli, Tomek w tym sezonie prezentował naprawdę dobrą formę i dopełnieniem tego powinien być dobry występ w Mistrzostwach Świata, czego mu bardzo życzę. A więc do boju:D!

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Były mistrz świata z przed 5 lata jak to mnie denerwuje jak ktoś pisze lub mówi to bylo 8 lat temu !.I komentatorzy to w kółko powtarzają "były mistrz świata" to było bardzo dawno i trzeba o tym zapomnieć liczy się teraźniejszośc,a komentatorzy i inni dalej się tym podniecają :o.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie teraz idzie oglądam za chwile bęndzie Sikora sztrzelał czymam za niego kciuki do Boju !!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego się można było spodziewać - Ole Einar Bjoerndalen prezentował się wyśmienicie w zawodach Pucharu Świata w tym sezonie, nie pozostawił też żadnych złudzeń kto jest najlepszy w tym sezonie. Zaraz za Norwegiem na mecie zameldował się Niemiec Ricco Gross a jako trzeci zdobywając brązowy medal linię mety minął Czech Zdenek Vitek.

    Rosja - Khanty Mansiysk, samo południe, mocno świecące słońce, lekki wiaterek -10 ' C - w takich właśnie warunkach przyszło się dzisiaj rywalizować biathlonistom o tytuł Mistrza Świata. Najlepiej te warunki sprzyjały Ole Einarowi Bjoerndalenowi, który wręcz zdeklasował pozostałych rywali. Norwegi fantastycznie biegł, nie popełnił żadnego błędu na strzelnicy i potwierdził, że jest najlepszy na świecie.

    Na drugim stopniu podium stanął reprezentant naszych zachodnich sąsiadów Ricco Gross. Niemiec biegł dzisiaj bardzo dobrze a przy tym popełnił zaledwie jeden błąd na strzelnicy (pozycja stojąca).

    Niespodziewanie brązowym medalistą w sprincie okazał się Czech Zdenek Vitek, który o zaledwie 2,2 sekundy przegrał srebro z Grossem. Przypomnijmy, że Vitek wysoką formę pokazał już w zawodach bezpośrednio poprzedzających Mistrzostwa Świata.

    Niespodzianką jest z pewnością dopiero piąta lokata 37 letniego Vladimira Dratcheva. Mimo bezbłędnego strzelania Białorusin nie biegł dziś tak jak nas do tego przyzwyczaił. Zawodów nie ukończył trzeci zawodnik klasyfikacji generalnej Francuz Raphael Poiree.

    Cieszy postawa Tomasza Sikora, który dzisiaj nie popełnił żadnego błędu na strzelnicy i zajął wysoką 11 lokatę ze stratą minuty i 40 sekund do Bjoerndalena.

    Wyniki dzisiejszych zawodów:

    1. Ole Einar Bjoerndalen (Norwegia) 25:52.1 (0 karnych rund)
    2. Ricco Gross (Niemcy) strata do zwycięzcy + 50.7 (1)
    3. Zdenek Vitek (Czechy) + 52.9 (1)
    4. Halvard Hanevold (Norwegia) + 1:07.0 (2)
    5. Vladimir Dratchev (Białoruś) + 1:14.1 (0)
    6. Frode Andresen (Norwegia) + 1:20.1 (3)
    7. Rene Catarinussi (WÅ‚ochy) + 1:21.2 (1)
    8. Christoph Summan (Austria) + 1:27.8 (0)
    9. Viktor Maigurov (Rosja) + 1:29.5 (0)
    10. Jeremy Teela (USA) + 1:38.7 (1)
    11. Tomasz Sikora (Polska) + 1:41.0 (0)
    Za http://www.sportowefakty.pl

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taa, wspaniałe i zdecydowane zwycięstwo Bjoerndalena. To niesamowite, jak ten zawodnik umie się przygotować do największych imprez świata (tak jak to było na Igrzyskach Olimijskich). Kiedy Ole nie pudłuje i jest w takiej formie to nikt nie może mu zagrozić (jedynie Andressen, ale on słabo strzela).
    Jeśli chodzi o Sikorę, to bardzo dobre strzelanie, ale słaby bieg. Miejmy nadzieję, że to tylko przez złe dobranie smaru, a nie słabą formę. Trzymam kciuki za Tomka:D!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było to do przewidzenia,że Ole zdobędzie dzisiaj złoto wspaniały bieg Ole Bjoerdalena.Co do Tomka Sikory to bardzo dobry występ troche słabo z biegiem ale jest OK, 11 miejsce to dobry wynik.W biegu pościgowym Ole Einar utrzyma tą przewage i zdobędzie kolejny złoty medal,i szykuje się sytuacja taka jak była w Salt Lake w drużynie Norwedzy mają dość duże szanse Hannavald dobrze pobieg w sprincie Andressen rówież.

    Klasyfikacja Pucharu Åšwiata:
    1. Ole Einar Bjoerndalen (Norwegia) 656 pkt
    2. Władimir Draczew 590 (Białoruś)
    3. Ricco Gross 517 (Niemcy)
    4. Raphael Poiree (Francja) 516
    5. Frode Andresen 451 (Norwegia)
    6. Siergiej Czepikow (Rosja) 440
    7. Halvard Hanevold 427 )Norwegia)
    8. Oleg Ryżenkow (Białoruś) 413
    9. Stian Eckhoff (Norwegia) 404
    10. Tomasz Sikora 367 (Polska)

    Natomist u pań wygrała Francuska Becaert z 26 sekundową przewagą II miejsce zajeła niespodziewanie Olena Petrova nie była ona zaliczana do grona faworytek i drugą taką niespodzianką jest III miejsce Czeszki Holubcovej.Polki dośc daleko 41 była Magda Grzywa(1 karna runda),a druga z naszych reprezentantek Magda Gwizdoń zajeła miejsce 57(3 karne rundy).Polki wystartują w niedzielnym biegu pościgowym.

    Wyniki biegu sprinterskiego kobiet:
    1.BECAERT Sylvie (Francja) (1 karna runda) 23:46.3
    2.PETROVA Olena (Ukraina) (0) +26.9
    3.HOLUBCOVA Katerina (Czechy) (0) +32.7
    4.ISHMOURATOVA Svetlana (Rosja) (1) +33.1
    5.ZUBRILOVA Olena (Bałoruś) (2) +36.5
    6.HALINAROVA Martina (SÅ‚owacja) (0) +38.0
    7.BAILLY Sandrine (Francja) (2) +40.0
    8.PERUNKA Sanna-Leena (Finlandia) (1) +45.3
    9.MIHOKOVA Sona (SÅ‚owacja) (0) +46.7
    10.GLAGOW Martina (Niemcy) (2) +57.8

    ...
    41.GRZYWA Magdalena (Polska) (1) +2:59.9
    ...
    57.GWIZDON Magdalena (Polska) (3) +3:37.0

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejsce Sikory to jest chyba maksimum jego możliwości w tej chwili, 11 pozycja jest niezła.
    Ale Tomek ma bardzo słabe końcówki biegów, po drugim strzelaniu miał do Bjoerndalena 1min 10sek straty, a na mecie aż 1,41, tak więc w końcówce wyraźnie słabnie.

    Ale licze mimo to ze na dochodzenie jutro awansuje o kilka pozycji, moze na 6-7 miejsce, ale tylko wtedy jak będzie czysto strzelał.

    Jeszcze jedno, jaki sens ma wyjazd na MÅš Ryszarda Szarego ?

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz patrz też na to,że Bjoerdalen pewnie przyśpieszył bo on zawsze ma niespożyte siły :D.Chodziaż Sikora na pewno osłabł,co do Szarego to myśle,że został wystawiony aby nabierać doświadczenia niech chłopak się uczy.Sikora ma szanse jutro awansować 4 strzelania jak nie będzie chybiał to pierwsza dziesiątka czeka nie liczmy tutaj na medal bo to jest NIE MOŻLIWE,chyba żeby Sikora pobiegł naprawde wyśmienicie i wszystkie pociski wpakował w tarcze :).Nic tylko życzyć powodzenia i trzymać kciuki za Tomka.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie liczmy tutaj na medal bo to jest NIE MOŻLIWE
    A mi się właśnie wydaje, że Tomek ma szansę na "swoim" dystansie. Być może teraz się oszczędza, żeby tam zaatakować, widać, że ze strzelaniem jest bardzo dobrze i trochę lepszy bieg i mamy szanse na medal. Do tego widać, że inni faworyci (nie licząc Bjoerndalena) są w nie najlepszej formie i trzeba to wykorzystać.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No raczej Sikora ma szanse na 20 km są 4 strzelania,ale z takim biegiem jak dzisiaj to hmm... nie miał żadnej karnej rundy powinień conajmniej być w pierwszej szóstce to wtedy można powiedzieć,że biega dobrze.No ale zawsze nadzieje są i bardzo chce żeby zdobył medal.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę niespodzianek w dzisiejszych zawodach mieliśmy. No na pewno nie zaliczymy do nich zwycięstwa Bjoerndalena, który jest w stanie, według mnie, zdobyć w tych mistrzostwach tyle samo medali co przed rokiem na olimpiadzie. Jest on w tej chwili bezkonkurencyjny. Drugie i trzecie miejsce zajęli zawodnicy, którzy różnie spisywali się w tym sezonie i rzadko byli typowani jako kandydaci do medali. Bardzo słabo spisali się dzisiaj Rosjanie, a o Raphaelu Poiree to już nawet nie wspomnę (nie ukończył biegu):( A Tomek Sikora zanotował zupełnie dobry występ i wierzę, że w kolejnych zawodach stać go na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników:)

    Wśród pań były jeszcze ciekawsze rozstrzygnięcia. Również nie dziwi pierwsze miejsce Sylvie Becaert, ale dwie kolejne lokaty to już mała niespodzianka. Tu z kolei bardzo słabo wypadły Niemki. Najlepsza z nich, liderka klasyfikacji generalnej PŚ - Martina Glagow, zajęła dopiero 10 lokatę. Ale inne faworytki również zawodziły. Akhatova i Pyleva zajęły miejsca dopiero w trzeciej "10", Dafovska także pobiegła nie lepiej.

    Tak więc jak na razie mamy bardzo interesujące rozstrzygnięcia:D Ciekawe czy będzie tak do końca?

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Reprezentant Niemiec Ricco Gross zdobył swój drugi medal na mistrzostwach świata w Khantiy - Mansiysku, tym razem okazał się najlepszy w biegu na dochodzenie. Na drugim miejscu uplasował się dzisiaj po przegranym finiszu Norweg Halvard Hanevold. Niespodziewanie brązowy medal zdobył Fin Paavo Puurunen. Nasz najlepsze reprezentant Tomasz Sikora zajął dziś siódmą lokatę - Tomek popełnił aż 5 błędów na strzelnicy.

    Na starcie w dzisiejszym biegu stanęło 60 zawodników, zawodnicy byli wypuszczani ze stratą czasową z sprintu. Stąd jako pierwszy wystartował Ole Einar Bjoerndalen, który początkowo prowadził. Już po drugim strzelaniu Norweg stracił prowadzenie na rzecz Ricco Grossa. Niemiec stoczył dzisiaj fantastyczny bój o zwycięstwo z Hanevoldem. Na 400 metrów przed metą prowadził z przewaga sześciu sekund Norweg, Ricco Gross nie dał za wygraną i jakby wstąpiły w niego nowe siły wyprzedził Hanevolda i na mecie "odstawił" go aż na 12 sekund. Nieczekiwanym brązowym medalistą został Fin Paavo Puurunen, który tak wysoką pozycje zawdzięcza przede wszystkim bardzo dobremu strzelaniu.

    Murowany faworyt Ole Einar Bjoerndalen nie miał dzisiaj szczęścia, popełnił aż 6 błędów na strzelnicy i co za tym idzie zajął dopiero ósmą lokatę - wyprzedził go nawet Tomek Sikora.

    Gdy wszyscy twierdzili, że Sikora już w tym sezonie co najlepsze ma za sobą Tomek udowodnił dzisiaj, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa ! Nasz najlepszy reprezentant uplasował się dzisiaj na wysokiej siódmej pozycji. Gdyby odjąć od tego aż jego 5 pudeł to naprawdę mógł dzisiaj powalczyć o medal.

    Wyniki dzisiejszego biegu na dochodzenie:

    1. Ricco Gross (Niemcy) 37:37.4 (2 karne rundy)
    2. Halvard Hanevold (Norwegia) strata + 12.0 (1)
    3. Paavo Puurunen (Finlandia) +56.3 (1)
    4. Siergiej Rożkow (Rosja) + 1:09.0 (1)
    5. Frank Luck (Niemcy) + 1:12.9 (0)
    6. Vladimir Dratchev (Białoruś) + 1:21.5 (6)
    7. Tomasz Sikora (Polska) +1:26.1 (5)
    8. Ole Einar Bjoerndalen (Norwegia) + 1:31.2 (6)
    9. Marko Dolenc (SÅ‚owenia) + 1:37.5 (2)
    10. Christoph Summan (Austria) + 1:41.7 (2)
    Za www.sportowefakty.pl


    jak mowicie dobrze ten gosc pisze czy sie nie zna nic ??

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobry bieg Sikory,dwa pudła mniej i Sikora jest na podium a jeżeli Polak wpakował by wszystkie pociski w tarcze nawet mógłby wygrać.Biegowa forma Sikory jest bardz dobra natomiast Ole Einar Bjoerdalen pobiegł dzisiaj fatalnie słabo strzelał i słabo biegł.Dzisiaj jeszcze o 10:45 wystarują panie na dystansie 10 km.

    Oto lista startowa:
    1.ECAERT Sylvie (Francja) 0:00
    2.ETROVA Olena (Ukraina) 0:27
    3.OLUBCOVA Katerina (Czechy) 0:33
    4.SHMOURATOVA Svetlana (Rosja) 0:33
    5.ZUBRILOVA Olena (Białoruś) 0:37
    6.HALINAROVA Martina (SÅ‚owacja) 0:38
    7.BAILLY Sandrine (Francja) 0:40
    8.PERUNKA Sanna-Leena (Finlandia) 0:45
    9.MIHOKOVA Sona (SÅ‚owajca) 0:47
    10.GLAGOW Martina (Niemcy) 0:58
    ...
    41.GRZYWA Magdalena (Polska) 3:00
    57.GWIZDON Magdalena (Polska) 3:37

    Wygrać w tym biegu może każda zawodiczka z pierwszej dziesiątki,będzie ciekawa walka.Ciekawe czy Holubcova utrzyma się na tej pozycji,zobaczymy czy Polki się poprawiają.


  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetny występ Tomka Sikory, ale tym razem tylko pod względem biegu. Polak jakoś dziwnie startuje, bo we wczorajszym występie strzelał celnie, a biegł słabo. Gdyby dwa pudła mniej, to byśmy mieli brązowy medal. Być może w biegu indywiduanym Polak powalczy w końcu o miejsce na pudle.
    Jeśli chodzi o Bjoerndalena, to Norwego zanotował bardzo słaby występ. Miał sześć karnych rund do pokonania i do tego miał jeden z gorszych biegów, co było wielką niespodzianką, bo Ole zwykle ma najlepsze czasy.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wczoraj napisalem ze Sikora moze awansowac w biegu na dochodzenie na 6-7 miejsce, ale tylko pod warunkiem czystego strzelania

    A dzisiaj okazalo sie ze mógł nawet 3 razy spudłowac i mialby brąz!

    I tak brawa dla Tomka za świetny bieg, za emocje do końca.

    Z Bjoerndalenem bardzo dziwna sprawa. Albo źle nasmarował narty - co jest chyba niemożliwe, skoro wczoraj sunął po śniegu jak rakieta, albo wczoraj chlastał z Ruskimi do późnej nocy i oblewał złoto.

  31. Powrót do góry    #31
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Co do Sikory to szkoda. Miał do pierwszego 1:26 straty przy 5 rundach karnych!! Gdyby strzelał celnie to byłobu 5x20=1:40 mniej i byłby pierwszy!!!


    Fantastyczny był finał kobiet! Glagow wygrała z Becaert o 0.0 s!! Decydowała fotokomórka. No i pierwszy medal dla Rosji - brąz Iszmuratowej


    1.GLAGOW Martina GER 0 0 1 1 2 35:15.63
    2.BAILLY Sandrine FRA 1 0 0 1 2 +0.0
    3.ISHMOURATOVA Svetlana RUS 2 1 1 0 4 +52.3
    4.ZUBRILOVA Olena BLR 1 2 1 0 4 +58.2
    5.BECAERT Sylvie FRA 1 1 3 0 5 +1:05.1
    6.PETROVA Olena UKR 0 1 2 1 4 +1:10.5
    7.AKHATOVA Albina RUS 1 0 0 0 1 +1:17.6
    8.HOLUBCOVA Katerina CZE 1 0 1 1 3 +1:36.5
    9.IVANOVA Ekaterina BLR 3 0 0 2 5 +2:01.8
    10.KHVOSTENKO Oksana UKR 1 0 0 1 2 +2:10.6

    39.GRZYWA Magdalena POL 1 0 1 0 2 +5:49.3
    45.GWIZDON Magdalena POL 2 1 2 1 6 +7:13.7

    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znakomity finish Glagow wygrała rzutem na taśme lepiej się rzuciła na linie :D tak jak pisalem wcześniej każda zawodniczka z pierwszej dziesiątki może wygrać i wygrała Glagow,która po biegu sprinterskim była 10:).Zostały jeszcze dwa biegi do końca sezonu bieg długi na 15 km i bieg massowy na 12,5 km.Martina Glawow ma duże szanse na zdobcie poraz pierwszy w karierze pucharu świata.Magda Gwizdoń zajmuje 38 miejsce.

    Klasyfikacja Pucharu Åšwiata:
    1. Martina Glagow (Niemcy) 691 pkt
    2. Sylvie Becaert (Francja) 662
    3. Albina Achatowa (Rosja) 634
    4. Jekaterina Dafowska (Bułgaria) 603
    5. Olena Zubriłowa (Białoruś) 568
    6. Uschi Disl (Niemcy) 525
    7. Sandrine Bailly (Francja) 516
    8. Olga Pylewa (Rosja) 445
    9. Swietłana Czernousowa (Rosja) 444
    10. Katerina Holubcova (Czechy) 441
    ...
    38. Magdalena Gwizdoń (Polska) 63



  33. Powrót do góry    #33
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brawo Tomek!!!

    Bieg był pasjonujący. Już się zdawało, że wygra Halvard Hanevold, ale finisz Grossa był niesamowity. 3 miejsce Purunena jest sporą niespodzianką, potrafił wykorzystać błędy strzeleckie innych :). Szkoda, że nie zrobił tego nasz reprezentant, bo medal wisiał w powietrzu!! Gdyby popełnił 2 błedy mniej.... ech mam nadzieję, że jeszcze pokaże na co go stać. Niemniej jednak za ten występ wielkie brawa!!. :)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dwa złote medale!!!

    Dla biathonistów dzisiejszy dzień jest jakby odwrotnością do wczorajszego:D. Wczoraj Niemki słabo wypadły, a dzisiaj Niemka wygrała. Wczoraj Bjoerndalen wyśmienicie biegł i strzelał, a dzisiaj odległe (jak na niego) miejsce. Podobnie Sikora: wczoraj zły bieg, dobre strzelanie, a dzisiaj bardzo dobry bieg, a niecelne strzelanie.

    Wracając do występu pań: A jednak dwa złota przyznano!

    za onetem

    Jury biathlonowych mistrzostw świata w rosyjskim Chanty-Mansijsku przyznało dwa złote medale w biegu na 10 km na dochodzenie kobiet. Mistrzyniami świata zostały Niemka Martina Glagow i Francuzka Sandrine Bailly.


    Pierwotnie sędziowie poinformowali, że złoty medal zdobyła Glagow, ale po kolejnej analizie fotofiniszu zmienili zdanie. "Nie mogliśmy dostrzec żadnej różnicy na mecie" - powiedział jeden z członków jury.

    Glagow ucałowała Francuzkę i przyznała, że "każda inna decyzja byłaby niesprawiedliwa". "Gdy w grę wchodzi jeden lub dwa centymetry, to trzeba przyznać dwa złote medale" - dodała.

    Brązowy medal wywalczyła Rosjanka Swietłana Iszmuratowa.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i tak jest najsprawiedliwej chodziaż wydaje mi się,że minimalnie wygrała Glagow pokazywali to zdjęcie jak obie mijały mete i minimalnie,można było dostrzec gołym okiem szybsza była Glagow.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozczarowaniem dzisiejszego dnia był Bjoerndalen. Nie spodziewałam się tak słabego jego występu. No ale dzisiaj wszystko było przeciwko niemu-karabin nie strzelał, narty nie jechały...i skończyło się tak, jak się skonczyło.

    Tomek Sikora zanotował dzisiaj bardzo dobry występ biegowy, więc jak przypuszczałam, z tym elementem jest u niego wszystko ok. Natomiast te pięć "pudeł" to chyba trochę za dużo jak na niego:P Mam nadzieję, że w następnych biegach będzie równie szybko biegał i dużo lepiej strzelał:D.

    U pań już dzisiaj bez większych niespodzianek. Wygrały Sandrine Bailly i Martina Glagow (trzeba przyznać, że to trochę nietypowe rozstrzygnięcie, nie pamiętam aby w biathlonie kiedyć wcześniej się coś takiego wydarzyło), jednak jej koleżanki z reprezentacji ponownie się nie popisały. Jestem ciekawa jak Niemki wypadną w sztafetach.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za nami już cztere konkurencje MŚ,zaskakuje dobra postawa reprezentantów Czech i Finlandii.

    Klasyfikacja medalowa biathlonowych MÅš 2003 w Chanty-Mansijsku:

    zł. sr. br. razem

    1.Niemcy 2 1 - 3
    2.Francja 2 - - 2
    3.Norwegia 1 1 - 2
    4.Ukraina - 1 - 1
    5.Czechy - - 2 2
    6.Finlandia - - 1 1
    7.Rosja - - 1 1

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sensacyjnie zakończył się bieg indywidualny kobiet na 15 km na MŚ w biathlonie. Zwyciężczynią została Czeszka Katerina Holubcova, znana bardziej pod panieńskim nazwiskiem Losmanova, która nie zaliczała się do faworytek.
    Holubcova triumfowała w okolicznościach co najmniej dramatycznych, bowiem na pomiarze czasu zainstalowanym na 400 metrów przed metą przegrywała jeszcze z Ukrainką, reprezentująca Białoruś, Oleną Zubriłową o 2 sekundy.Czeszka co prawda miała jako jedna z dwóch zawodniczek bezbłędne strzelanie, jednak w biegu ustępowała Białorusince. Zubriłowa, która biegła numerem 8. (Holubcowa z 51.) przeżyła prawdziwy dramat na około 200 metrów przed metą.Zahaczyła kijkiem o swoją nartę i upadła.Dobry występ zanotowała nasza Magdalena Gwizdoń zajmując 18 miejce ze stratą 3.45,1.Polka uzyskała następujące wyniki na strzelnicy 0,0,2,0 pierwsze strzelanie leżąc polka trafiła czyściusieńko :D drugie(stojąc) również na trzecim(leżąc) 2 razy chybiła na czwartym(stojąc) czysto,gdyby polka trafiła wszystkimi pociskami w tarcze zajęła by miejsce w okolicach pierwszej dziesiątki.Druga z naszych reprezentantek Magdalena Grzywa zajęła odległa 53 pozycje ze stratą do zwyciężczyni 8.51,7,Grzywa na strzelnicy myliła się,aż pięciokrotnie 1,3,0,1.
    Niemka Martina Glagow szóstym miejscem zapewniła sobie zwycięstwo w pucharze świata,trwa jeszcze zacięta walka o drugie miejsce w pucharze świata pomiędzy Albina Achatowa,a Sylvie Becaert panie dzieli tylko jeden punkt.Jutro biegi panów na 20 km liczym na naszego Tomasza Sikore.Sikora przed jutrzejszym biegiem powiedział "Biegu się nie boję. Obawiam się natomiast zmian pogodowych. Na środę zapowiadają minus 15 stopni. Jeśli będę miał dobrze posmarowane narty i nie będzie zmiennego wiatru, to mogę obiecać dobry wynik".Życzymy powodzenia panu Tomaszowi i trzymamy kciuki...

    Wyniki biegu indywidualnego na 15 km kobiet:
    L.S.L.S Razem czas
    1.HOLUBCOVA Katerina (Czechy) 0 0 0 0 0 48:28.4
    2.ZUBRILOVA Olena (Białoruś) 0 1 0 0 1 +8.0
    3.ANDREASSEN Gunn Margit (Norwegia) 0 0 0 0 0 +37.5
    4.DENKINGER Simone (Niemcy) 1 1 0 0 2 +58.1
    5.AKHATOVA Albina (Rosja) 1 0 1 0 2 +1:01.5
    6.GLAGOW Martina (Niemcy) 1 0 0 1 2 +1:03.5
    7.SALONEN Eija (Finlandia) 1 0 0 0 1 +1:18.3
    8.DAFOVSKA Ekaterina (Bułgaria) 0 0 2 0 2 +1:34.6
    9.BAVEREL-ROBERT Florence (Francja) 0 0 1 0 1 +1:35.5
    10.NIOGRET Corinne (Francja) 0 0 1 1 2 +1:42.5
    11.IVANOVA Ekaterina (Białoruś) 1 0 0 1 2 +1:49.7
    12.PERUNKA Sanna-Leena (Finlandia) 0 1 0 1 2 +1:54.9
    13.PONZA Michela (WÅ‚ochy) 1 1 0 0 2 +2:20.6
    14.SANTER Saskia (WÅ‚ochy) 1 1 1 0 3 +2:33.4
    15.TCHERNOOUSOVA Svetlana (Rosja) 1 1 2 0 4 +2:57.0
    16.HENKEL Andrea (Niemcy) 1 2 0 0 3 +3:02.2
    17.PETROVA Olena (Ukraina) 0 1 0 2 3 +3:41.9
    18.GWIZDON Magdalena (POLSKA) 0 0 2 0 2 +3:45.1
    19.TSUKIDATE Ikuyo (Japonia) 0 0 2 1 3 +3:47.7
    20.BAILLY Sandrine (Francja) 0 2 0 2 4 +3:57.7
    21.MIHOKOVA Sona (SÅ‚owacja) 2 2 0 0 4 +4:05.8
    22.NAZAROVA Olga (Białoruś) 1 1 2 1 5 +4:27.2
    23.KETTUNEN Outi (Finlandia) 1 1 0 1 3 +4:29.4
    24.OLOFSSON Anna Carin (Szwecia) 2 0 1 2 5 +4:33.8
    25.SPRUNG Anna (Austria) 2 0 1 2 5 +4:41.5
    26.BECAERT Sylvie (Francja) 1 3 2 0 6 +4:49.6
    27.GRASIC Andreja (SÅ‚owenia) 0 0 0 2 2 +4:51.0
    28.TOFALVI Eva (Rumunia) 1 0 0 1 2 +4:57.9
    29.BEER Katja (Niemcy) 2 2 1 0 5 +5:04.7
    30.SANTER Nathalie (WÅ‚ochy) 1 2 0 1 4 +5:06.3
    ...
    53.GRZYWA Magdalena (POLSKA) 1 3 0 1 5 +8:51.7


    Klasyfikacja generalna PÅš:

    1. Martina Glagow (Niemcy) - 725
    2. Albina Achatowa (Rosja) - 663
    3. Sylvie Becaert (Francja) - 662
    4. Jekaterina Dafowska (Bułgaria) - 627
    5. Olena Zubriłowa (Białoruś) - 604
    6. Sandrine Bailly (Francja) - 527
    7. Uschi Disl (Niemcy) - 525
    8. Katerina Holubcova (Czechy) - 491
    9. Swietłana Czernousowa (Rosja) - 460
    10. Olga Pylewa (Rosja) - 445
    ...
    35. Magdalena Gwizdoń (POLSKA) - 35


    Klasyfikacja PÅš w biegu indywidualnym kobiet:

    1. Linda Tjoerhom (Norwegia) - 89 punktów
    2. Jekaterina Dafowska (Bułgaria) - 80
    3. Olena Zubriłowa (Białoruś) - 80
    4. Gunn Margit Andreassen (Norwegia) - 77
    5. Katerina Holubcova (Czechy) - 76
    6. Albina Achatowa (Rosja) - 74
    ...
    32. Magdalena Gwizdoń (POLSKA) - 13


  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety, nie miałem okazji obejrzeć tego biegu, z prostego powodu: byłem w szkole:(:D. Najgorsze jest to, że jutro nie będę mógł obejrzeć także panów w akcji. Pewnie sobie obejrzę jakiegoś relive'a, ale to nie będzie to samo, co oglądanie na żywo:(. A Sikora być może zdobędzie medal.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tomek wyjaśnia swoje pięć pudeł

    za onetem:

    "Czułem, że dobrze biegnę i w pozycji stojąc chciałem strzelić perfekcyjnie, bo czułem szansę na dobry wynik. 'Przeciągnąłem' jednak strzelanie, to znaczy mierzyłem zbyt długo. No i chyba zmęczyłem rękę. Szkoda, bo dwa celne strzały więcej i byłby brązowy medal" - powiedział Sikora.

    W środę Polak rywalizować będzie w biegu indywidualnym na 20 km, w którym był już mistrzem świata w 1995 roku.

    "Biegu się nie boję. Obawiam się natomiast zmian pogodowych. Na środę zapowiadają minus 15 stopni. Jeśli będę miał dobrze posmarowane narty i nie będzie zmiennego wiatru, to mogę obiecać dobry wynik" - dodał.
    Jak to zwykle bywa, jak się czegoś bardzo chce, to zazwyczaj to nie wychodzi. Tak też było w przypadku naszego najlepszego biathlonisty, któremu uciekł jeden z największych sukcesów w karierze. Mam nadzieję, że Tomek zachował jeszcze trochę sił na jutrzejszy bieg inywidualny i powalczy o jak najwyższą pozycję.

  41. Powrót do góry    #41
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cieszy bardzo dobry występ Gwizdoń. Czy ktoś ma terminarz mistrzostw świata?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszy bardzo dobry występ Gwizdoń. Czy ktoś ma terminarz mistrzostw świata?

    spojrz troche wyzej - post iskierki (monisi) tam masz all

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt- Magda wczoraj dobrze wystąpiła. Szkoda tego jednego strzelania kiedy miała dwa pidła, bo cała reszta była na czysto. Ale przecież 2 pudła na 20 strzałów to i tak nie ma na co narzekać. Wierzę, że dzisiaj Tomek będzie co najmniej tak samo dobrze strzelał, bo jeśli chodzi o formę biegową to chyba możemy być spokojni. Dziś strzelanie będzie decydujące, bo przecież za pudło aż minuta karna, a to dużo. Mam nadzieję na dobry występ Tomka i lecę przed telewizor.
    Pozdrwia. wszystkich kibiców biathlonu i przepraszam za moją dość długą nieobecność. :)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co ten Tomek wyprawia ?? Biega jak młody bóg a strzela tak jakby nagle mu się wzrok pogorszył. Polak miał drugi wynik samego biegu i przegrał w tym elemencie tylko z Andresenem i to zaledwie o 2 sekundy !!! Jednak przy czterech pudłach wystarczyło to zaledwie do zajęcia 9 miejsca. Prawdę mówiąc to pan Tomek mógł mieć w tych mistrzostwach aż trzy medale. Najpierw złe smarowanie nart pozbawiło go szans w sprincie (przy takiej formie biegowej i wszystkich pociskach w tarczy na 100% byłby na pudle), potem o miał dwa pudła za dużo a dzisiaj pokpił sprawę pierwszym strzelaniem , w którym zaliczył 3 karne minuty. Na szczęście został jeszcze bieg ze startu wspólnego i tam naprawdę liczę na medal. Tomek ja chcę złota !!!!!!!!!!!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Jeszcze w zeszlym roq bylo: Jakby on szybciej biegal.... Teraz na odwrot: Jakby on lepiej strzelal. Jest bardzo rowny i chyba, az za rownym zawodnikiem. Wierze, ze ze wspolnego bedize medal!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •