Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przyszłość piłki ręcznej w lubuskim

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przyszłość piłki ręcznej w lubuskim

    Na dzień dzisiejszy zespoły w kategorii junirów młodszych odnoszą spore sukcesy i wszystko wskazuje na to że piłka ręczna w województwie lubuskim już nie długo będzie stała na wysokim poziomie.A już za miesiąc AZS Zielona Góra i AZS AWF Gorzów Wlkp będą walczyć o awans do półfinałów Mistrzostw Polski.Oby tak dalej!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szczególnie ci z ...

    [b]...Winnego grodu robią znakomite postępy w stronę wielkich osiągnięć. 21-23 marca odbędą się ćwierćfinały mistrzostw Polski chłopaki jadą tam wywalczyć przepustkę do półfinałów Junirorów młodszych. Nie wypada mi życzyć nic innego jak wystąpienia w finale Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Jeżeli chcecie zobaczyć tych oto szczypiornistów należy wybrać się na mecz, który rozegrają z drużyną Gorzowską, a odbędzie się on na Hali"7" przy ulicy Wazów 76 w Zielonej Górze o godzinie 11.00 serdecznie zapraszamy.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SORRY

    Zapomniałem o najważniejszym. Mecz odbędzie się 9 marca. Jeśli uda mi się to zamieszczę tutaj statystyki z tamtejszego meczu. Do zobaczenia na Wazów.[b]

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,671
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Piłka ręcznaw lubuskim ma siew tak sobie.Mam nadzieje że od przyszłego sezonu ekipe z Gorzowa będziemy oglądać w 1 lidze SeriiB , gdyż narazie są liderami 2 :):)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przemek ! chyba się mylisz!

    Jak ty chcesz oglądać gorzowskich szczypiornistów w 1-wszej B jak przegrali nie dawno z przedostatnią drużyną 2-giej ligi (z Wągrowcem) tak że wydaje mi się że niestety :P

    Wracając do ligi Juniorów młodszych. W niedzięlę tj.9 marca o godzinie 11.00 przy ulicy Wazów 76 w Zielonej Górze odbędzie się mecz pomiędzy zielonogórskim AZS-em a Gorzowską "20-stką" wynik meczu i zdobywców poszczególnych bramek zamieszczę 10 marca. Ale zapewne AZS wygra ten mecz :P :P :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •