Pokaż wyniki od 1 do 43 z 43

Wątek: Nowy sponsor w falubazie na 99 %

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowy sponsor w falubazie na 99 %

    z bardzo dobrego źródła wiem, że FALUBAZ w ciągu najbliższego tygodnia powinien sfinalizować rozmowy z nowym sponsorem, którego nazwa mnie osobiscie zszokowała. polmos to pikuś. nie powiem jednak nazwy, bo moge przez to utracic dostęp do informacji. na razie to tyle. jak bede wiedział cos więcej dam znać


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    o qrcze!!

    payne wiesz co teraz mnie zabiłes bo jesli przy nowym sponsorze polmos to pikus to ja nie wiem co to jest chyba jakiś koncern samochodowy albo microsoft chociarz przy obecnym stanie polmosu to nawet mała firma jest od niego lepsza
    p.s payne napisz najszybciej jak bedziesz mógł co to za sponsor bo juz nie moge wytrzymać z ciekawosci blbo wysli infgo na majkel86@interia.pl
    Tylko Falubaz!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    przysiegam, ze nie pisna nawet słówka. najzyklej w swiecie nie moge. i nie chce rowniez.
    powiem tylko, ze dziwie sie ze taka firma chce wdepnac w to nasze zielonogorskie bagienko...

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    rozumiem

    rozumiem cie payne umowa o umowa ale jesli tylko bedziesz mógł to napisz bo ja tutaj juz niewytrzymuje z cikawosci
    Tylko Falubaz!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    378
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poszczescilo sie wam :) zeby jeszcze Wybrzeze znalazlo sponsora....tez mnie ciekawi co to za firma hehehe moze Intel albo Coca-Cola :P

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takich niesprawdzonych informacji zawsze jest dużo a wiec radzilbym spokojnie do tego podchodzic, lepiej byc mile zaskoczonym niz rozczarowanym...... ale jesli to prawda to gratuluje bo o sponsorow jakos ostatnio jakby trudniej. Swoją drogą przychodza mi na myśl tylko firmy komunikacyjne lub komputerowe bo tylko one moga moim zdaniem wlorzyc w bagno jakies pieniadze.....operatorzy komorkowi....

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powiedz powiedz;)

    Jakie tam znowu bagienko... ;);) w Zielonej jest bardzo fajnie :) Wiedzialem, ze jak zostanie Bartkowiak to nie bedziemy plakac i narzekac na brak kasy :) Jak mowisz ze na 99% to wierze cie na 100% ;)
    Ja sie domyslam jaki to bedzie sponsor bo w polowie sezonu cos mi tam sie obilo o uszy. Mialby to byc General Motors!!! ale warunek byl jeden: utrzymanie w e-lidze. Nie mam pojecia czy o tego sponsora chodzi, ale jesli trafilem no to jestesmy ustawieni calkiem niezle (mozemy pozyczyc troche Gdansku jak chca :)
    Pozdro - Grandi

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    GM??

    jak by to był generals motors to faktycznie zle by nie było
    ale nie wydaje mi sie zeby taka firma jak GM weszła by w zespół zielonegórski no ale cuda sie zdarzaja
    Tylko Falubaz!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wow!!!

    Grandi: mówiąc bagienko miałem na myśli ogólnie czarny sport bo sponsorowanie jednej drużyny to wkroczenie we wszystkie uroki tegoż sportu. Najlepiej wyjaśnie ci to na przykładzie Wybrzeża sprzed 2 sezonów gdy Rafineria Gdańska (czyt LOTOS) kupiła nam Rickardsona, Ułamka i całą pake
    mocnych nazwisk. Pierwszy sezon i wicemistrz, drugi sezon i spadek a Rafineria kasy nie odzyskała. Dziwisz się że sponsorzy w Gdańsku nie chcą wchodzić w takie niepewne bagienko?

    Jeśli mówisz serrio i będzie was sponsorował General Motors to graaaaatuluje! W takim przypadku moglibyście serrio nam coś pożyczyć ;) , w końcu my jesteśmy w e-lidze i potrzebujemy więcej kasy. Tym sposobem znowu byśmy byli razem!!! :)

    FALUBAZ-SPARTA-WYBRZEŻE GDAŃSK FOREVER

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    378
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam coraz wieksze podejrzenia ze to operator sieci komorkowej

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a kiedy to sie w koncu potwierdzi???????

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehe ;)

    Bedzie to firma o zasiegu ogolnopolskim najpewniej TESCO ;)
    ZKŻ Tesco Zielona Góra dziwna nazwa ale przeciez chodzi o pieniadze ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a moze zkz biedronka zielona gora???

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic nie slyszalem o zakontraktowaniu biedronki :) a prawie napewno bedzie to jednak TESCO. Payne mozesz cos potwierdzic albo zdementowac :) plsssss napisz cokolwiek byle fast.
    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    no powiedz
    tydzien minal

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wiec tak. jak to zazwyczaj bywa rozmowy stanely na razie w miejscu.a chodzi o sprawy, ktore ze sportem nie maja wiele wspolnego.min. tereny wokol stadionu, prawa do kart zawodniczych!!!, a nawet inne tereny w miescie, ktore moze dana firma wykorzystac w ramach swojej dzialalnosci. i uwierzcie mi, ze takie tesco nie musi sie bawic w sport, zeby robic takie siano, ze mogliby utrzymac FALUBAZ, ale jeszcze tramwajarzy z dlugow wyciagnac. rozmowy beda wznowione jeszcze w tym roku. sponsor ponoc jest naprawde zainteresowany ze wzgledu na polzenie zielonki(przy granicy) i fakt, iz klub nie ma zadnego zadluzenia. jak bedzie zobaczymy.
    i nie meczcie mnie, bo dla dobra FALUBAZU nie ma sensu nic mowic. a moze okaze sie ze nic z tego nie wyjdzie. ktory to raz mamy juz prawie sponsora i nagle sie okazuje, ze miasto chce to, pan zastepca toromistrza tamto, a pani sekretarka w klubie jeszcze cos innego. jak mowielm na razie sprawa w miejscu
    jak co daje oczywiscie znac
    pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    payne dzieki za informacje ,ale jak bys tylko cos wiedzial to daj znac bo spac nie moge!!!dzieki

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    czekamy!!

    ja równierz juz noce zarywam przegladajac strony zielonogrskich gazet czy czasem pisze o jakiejś firmie która ma wejsc do zielonej ale nic nieznajduje
    czekamy z wielka ciekawosca
    Tylko Falubaz!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    ,oze winetrthur???

    ostatnio przeczytałem wypowiedz prezesa zkz-u który powiedział ze rozmawiaja ze sposorem dla klub który by zorganizował unas turniej z gwiazdami , jak dobrze wiem w tym sezonie w zielonej odbedzie sie turniej par winterthur cup wiec to moze winterthur jest tym tajemniczym sponsorem z drugiej strony jednak winterthur nie jest jakims bogaczem i poco by im były ziemie w zielonej
    Tylko Falubaz!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra payne fhx za info, szkoda ze nic sie nie wyjasnilo no ale trzeba byc dobrej mysli.
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Za to w Polonii bardzo pewny bedzie orlen!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vicar chciałbyś zeby w Bydgoszczy był Orlen szkoda Orlenowi
    kasy

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W****.. nie juz ten tekst Polonia jutrzenka nasz duzyna polonia bydgoszcz juz wyscig zaczyna.Co to za tekst wogole
    Falubaz mam rozumiec ze ten sponsor to HEINEKEN

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    obudźcie się jest już 2002

    Żadnej kasy ZKŻ Z.G. nie otzyma jaki sponsor u
    karguli będzie inwestował !!!!!!!!

    To mogł być tylko POLMOS bo u was (50%) stadionu
    to alkoholicy, szowiniści i tyle.

    Kto bedzie targał dobre imię firmy np. Tesco (ale
    śmiech mnie ogarnia) za stadion na którym są
    same kargulcze nasienia alkoholowe !!!!!!

    Przepraszam prawdziwych fanów w Zielonce

    ale cała Polska żużlowa was tak odbiera !!!!!!!!

    Byłem u was w tym roku na meczu z Unią,Apatorem,
    na srebrnym kasku nawet na tych chłopców do 21 lat: Okoń
    Jankes Kasprzak swołocz zielonogórska gwizdała,
    jakim prawem !!!!!!!!!!!!!!!

    II liga to dobre miejsce na nabranie pokory.
    Pokory pokory Panowie !!!!!!!!

    Czemu Pepe cieszył się jak spadliściw ???? bo się z wami nie utożsamia !!!!!!!!!!!!!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja słyszałem o Orlenie...
    Ale myślę , że optymalnym sponsorem byłby Dialog - tyle już u nas zainwestował - czas zdobyć klientów.
    A o Tesco słyszałem , ale a propos Gorzowa.

  26. Powrót do góry    #26
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    do inferno

    ten wkużający wg. ciebie tekst, to kawałek piosenki dawnej Polonii Bydgoszcz. Ciesz sie ze nie dalem calego tekstu..
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Abdulach , chyba troche przesadziłes z tym tekstem. Teraz chyba obraziłaes wszystkich kibiców w Zielonej Górze nazywając ich pijakami oraz sklepowymi żulami. To że nasz zespół był sponsorowany przez wytwórnie wódek gatunkowych Polmos to wcalo to nie oznacza ze kibice ZKZ sa pijakami.
    Na prawde mnie teraz bardzo obraziłes i niewiem skąd wytrzasnołes tą informację że na szaym stadionie podczas meczu allkocho

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    l leje sie strymieniami bo tak naprawde to tak nie jest
    Ciekawi mnie równierz skąd jestes bo jesli z koszofa to to uzprawiedliwia twój wiesnacki wybryk
    Tylko Falubaz!

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Zielona alkoholowa

    Suchaj tylko w Zielonej Górze
    w tym roku podawali piwo
    na koronie stadionu, jakie tam
    były kolejki, każdy chciał się
    nażłopać piwska !!!!!!

    Szowiniści i pod wpływem
    no może nie 50% a 49,99%

    Słuchaj jestem z Leszna i wiem
    co pisze, pytam byłeś na
    UNII w tym roku ??????????

    Byłeś na Srebrnym kasku ???????
    Jak chołota (bo nie mogę znaleźć
    innej nazwy) gwizdała na Okonia
    15 pkt.(I mc) Hampelka 12 pkt.(IIMC)
    Ja jestem z Leszna potrafię
    docenić klase rywala a WY !!!!!!!

    Więć nie pisz mi to o obrazaniu !!!!!!

    Przeproscie najpierw Okonia i Hampelka
    o leszczyniakach nie pisze bo nie
    chce być posądzony o pamperstwo.

    Nie mogłem kibicować swoim na SK
    bo pijana banda mi groziła i wygrażała
    a oplutego auta po meczu z ZKŻ
    nie zapomną do końca życia !!!!!!!

    Kargulu trochę samokrytyki nikt nie
    jest idealny my równiez (Leszno)
    ale nie przekraczamy pewnych barier.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulu, w Polsce kibice Unii sa uwazani za najwiekszych szowinistow i chamow. Twoja osoba tylko potwierdza, ze ta opinia jest jak najbardziej prawdziwa.
    Znasz chyba porzypowiesc o zdzble i belce? Jak ulal pasuje do Twoich wypocin.
    Przepraszam normalnych kibicow z Leszna (z lynxem na czele), jesli urazil ich ten wpis.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomas masz rację, albo kibole będą się normalnie zachowywać, albo wracam na speedforum.prv.pl

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Darek_T

    Dlaczego od razu chcesz rezygnowac? Ja bywam takze na forum Ozzona(o wiele wczesniej niz na sportsboard) i z przykroscia stwierdzam, ze obecnie walkuje sie tam tylko jeden temat. Jeszcze przed swietami jego forum "zylo", ale chyba nie wytrzymalo konkurencji ze sportsboardem. Cos mi sie wydaje, ze sportsboard wykosi wszystkich, wiec lepiej nie rezygnuj przez jakiegos Araba.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem Tomas,że jasteś starym bywalcem forun ozzona, ale
    ja będę i tak czytał wszystkie dobre! for'am żużlowe.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Dzieki Tomas za wsparcie. Wreszcie ktos powiedział prawde o niektórych kibicach Unii. Unich prawie na każdym meczu były zadymy z psami , na tor latały butelki a kilka osób dostało kamieniami. Natomiast w Zielonej Górze tych zadym było conajmniej 3, na meczach z Apatorem , koszofem oraz Unia. Oczywiście niemówie tutaj że każdy kibic w Zielonej jest świety ale z pewnością takich "świetych" w Lesznie jest więcej. Tutaj na forum sa naprawde spoko kibice z Leszna jest Lynx jest Darkness a ty tutaj takie teksty sypiesz.
    pozdrowka dla wszystkich forumowiczów
    fan_falubaz

    Tylko Falubaz!

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    co ty abdul za bzdury gadasz

    tobie abdullah chyba sie cos pomylilo(moze forum)bo z tego co ty mowisz to wydaje mi sie ze chodzisz na mecze do leszna na jakas inna dyscypline, moze polonie. jestem co roku w lesznie i wiem ze tam obcych traktuje sie jak psow(oczywiscie nie mowie o kazdym kibicu bo mam tam dobrych znajomych z ktorymi razem ogladamy mecze) i nie mowie tu o kibicach bo takze zawodnicy sa obrazani-o huszczy to chyba tysiace przyspiewek wymyslono(żule naprzeciw trybuny glownej).wiec prosze nie mow mi ze zielonogorzanie to alkoholicy i chamy, bo mozna sie dobrze zachowywac po pieciu piwach i mozna zle bez piwa.p.s. ostatnio jak bylem w lesznie na meczu siedzieli kolo mnie dwaj podstarzali panowie i powiem ci ze bylem pewien podziwu!tyle co oni wodki wypili to moja cala rodzina podczas wesela tyle nie wypije.pozdrawiam normalnych kibicow , nie tylko z leszna
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Żadnej kasy ZKŻ Z.G. nie otzyma jaki sponsor u
    karguli będzie inwestował !!!!!!!!

    To mogł być tylko POLMOS bo u was (50%) stadionu
    to alkoholicy, szowiniści i tyle.

    czytajac to od razu czuc leszczynska gnojowicą ci z ust .nie kierujesz sie glowa tylko zawiscia ty s******* bamberski.my szowninisci? przeciez to chyba wasze miasteczko 49 tysieczne sklada sie z samych drobnomieszczan traktujacych zuzel jako wszystko (przeciez w tam gdzie mieszkasz nie ma co robic !!!!!!!)na pewno jestes z j***** pyrlandii ktora jest najbardziej znienawidzonym regionem wy k**** popluczyny pozanskie caly czas niemcy j**** was w d*** i r**** wasze baby a wy sie macie za gospodarnych?szowinista to ty !pamietaj ze wywodzisz sie z wiochy ty sknero j**** pozanska , przeciez stadion w lesznie po co zbudowano?zeby prostej ludnosci jak tu dac rozrywke . ostani raz cos takiego napisales jak zobacze jeszcze raz cos takiego to co splodziles leperze ****** to wpadniemy tam i po ip cie znajde na tej wsi z moimi chlopakami .a bucza tylko w lesznie i zieja nienawiscia urywaja lusterka rzucaja kamieniami nie wiesz ze tak na wsiach tylko reaguuja ?Ostatni raz ostrzegam jak ja cie nienawidze ty bamabrze s***** komputer dostales k**** na komunie ?przychodzisz z pola i wlaczasz?gnoj na palcach masz nie obrazaj prawdziwych kibicow ktorzy przynajmniej lubia sie z kims(wroclaw,gdansk)a wy wsiury ?tylko kamieniami rzucacie albo zębatkami po za tym nikt sie nie cieszy z naszego spadku ty bamabrze pyro smierdzaca .protas tu mieszka i chcialby w przyszlosci wrocic sam to na wlasne uszy slyszalem !!!! !osobiscie! a te twoje plotki z forum o ulamkach wsadz se w d*** ty kargulu zazdrosny .ale bym cie chetnie dopadl !!!!!nie zapominaj kto parl do ostaniej kolejki na pierwsza lige!!!wy wiejski klub dozynkowy !!!!!!abdullach za sam nick powinienies zostac o***** przez normalnych ludzi. to tyle wiesz ze jestes z malego miasteczka i masz dol ...trudno my tu mamy zachod a wy traktory!zreszta i tak na pewno calego nie doczytasz bo jestes oszczedny i zaraz trzeba wylaczyc modemik bo zaś bejmy lecą takze po co ja sie trudze...

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    do kibiców falubazu

    Panowie zarówno u was jak i u nas są szowiniści. Jesteśny na forum po to aby dyskutować o żużlu a nie o tym ilu mieszkańców ma Leszno (tak na marginesie to 65 tyś :) )
    Żużel ma nas łączyć a nie dzielić! O kibicach niech świadczą ich wpisy, przyznam sczerze iż pierwszy raz zdarzyło mi się tyle zagwiazdkowywać. Niektóre z postowów wzbudzają kontrowersje, i owszem po to jest forum żeby dyskutować, ale jeden z postów grubo przekroczył granicę dobrego smaku. Zostawiam go po to żeby wszyscy widzieli czego nie wolno pisać. Jednak uprzedzam iż następne posty polegające na obrażaniu i używaniu co 3 wyraz, słów niecenzuralnych zostaną usuniete!!!!!!!

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ktos wreszcie musial!

    Przyznac Adminowi trzeba ze naczelnym celem jest dyskusja o zuzlu a nie szowinizm .Ale na bzdury nikt nie bedzie pozwalal szczegolnie w stosunku do falubazowni , ktora to falubazownia jest klubem z tradycjami i o czystych rekach .Po za tym gra fair tzn byc obiektywnym a nie z pozycji powiatowego mędrka krytykowanie i pisanie bzdur o kibicach ktorzy nie raz zdobywali tytul kibicow roku w rankingach co widac na meczach . Prawda zawsze jest na wierzchu a jak jest w Lesznie widac przeciez (kamienie , bojki , wyzywania doslownie wszystkich , a sprawa Czarneckiego to pikunio?bojki w parkingu to pikus?a przebudowa parkingu przeciw kamienimiotaczom to klamstwo?W Szwecji sa malutkie plotki a bilet kupuje sie na koronie .Bylem i widzialem na wlasne oczy fajne zawody mam porownanie a te kmioty w Lesznie ciagle traktuja przyjezdnych jak wrogow .Z calym szacunkiem dla znawcow zuzla w Lesznie macie tam wielu wsiurów i buraków i nikt tego nie zmieni...taka okolica bamberska .Ale Zielone Miasto was nie bedzie edukowalo , nie ma sensu po to sa klatki i paly policji na wasze obsrane dupy i brudne paznokcie . To tyle moich wypocin chamskich ale w slusznej sprawie...

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Lynx dobrze że to napisałes bo wydaje mi się że to forum by powoli na psy zeszło. Mysle że to taki ostatni wybryk kibiców z Leszna i Zielonej Góry.

    Pozdrowienia
    fan_falubaz
    Tylko Falubaz!

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Mam rację ?

    Słuchajcie sprowokowałem temat !

    I co z przykrością stwierdziłem: nikt nikt
    (1 przypadek) nie odniósł się do moich zarzutów !!!

    Tylko obelgi w drugą stronę czyli
    potwierdzenie że wydarzenia o których
    pisałem miały miejsce i nikt
    nie poczuł się przeprosić ww. zawodników
    a dla kogo oni jeźdzą ??????????
    chyba trochę dla nas napewno !

    Na temat tego tematu wygwiazkowanego
    to nie chciało mi się czytać po 1 zdaniu,
    brak słów i tyle.

    Myślę że ci co na forum wymieniają
    opinie są hools tylko
    fanatykami i tak trzymać a jak fanów z ZG
    to uraziło to sorry.

    Podkreślam jeszcze raz sprowokowałem
    i tylko co to atak w drugą stronę (czyt. Leszno
    aż Lynx musiał tłumaczyć trochę o Lesznie)
    żadnej (prawie)odpowiedzi sensownej na
    moje zarzuty !!!

    powiedzcie jak to jest że w Lesznie jest,
    bedzie tyle kasy w takiej małej dziurze
    bo ja nie wiem.

    A juz wiem nie musicie odpowiadać w Lesznie
    ludzie znaja tylko żużel i dla tego dają
    ta kase bo nic innego nie znają.

    Cieszę się że chociaż ktoś się zna na żużlu.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    lubię Falubaz

    słuchajcie pomimo wielu
    spotkanych mnie przykrości
    od 15 lat to lubie Zielonkę
    mam miłe wspomnienia !!!!!!

    Nakoroiłem się tam wiele wspaniałych dupek,
    że palce lizać, czasy świetności dyskoteki
    "STUDIO", fajne tanie hotele to były wspaniałe
    czasy !!!

    Życzę Falubazowi żeby awansował
    do e-ligi bo tam jest wasze miejsce
    a widać to chociażby po oddanych fanach
    co w ww. temacie było widać !!!!!!!

    A kamyczek chyba mogę do ogródka
    wrzucać, chocby był ciężki gatunkowo !!!!!!

    DLa tego wygwiazdkowanego mam turban
    w którym kroiłem swego czasu murzynkę !!!!!!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    No prosze niemozna tak było odrazu ABDULAH , qrcze teraz naprawde ładnie o zielonej napisałes:)
    Tylko Falubaz!

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No prosze...

    gwoli ścislosci rzucanie kamykami do czyiś ogródków jak widac moze nieraz skonczyc sie rykoszetem ale w formie głaza.Co do gwizdow na leszczynskich zuzlowcow ...nie chce mi sie komentowac tego , nie ma czego(skad mamy brac taki szacunek dla 18letnich gowniarzy?niczym sie nie roznia wasi i nasi gowniarze a ciszy na stadionie chyba nikt nie chce...normalka wszedzie ) ale w zwiazku z tym widzialem tekst o jakis kargulach z Zielonej Gory, nie chce porownywac naszych miast bo to nie ta kategoria...a co do polowan na sarenki to z pewnoscia jest to sport masowy , bez kryteriow regionalnych i zwiazku z tym moge przyżec ze bylem bardzo goscinny dla wielu pan odwiedzajacych nasze slynne studio(notabene dobre czasy studia caly czas trwaja)rowniez z leszna i pyrlandii odradzajac im powrot do domu pozna pora...Konczylo sie to barzdo przyjemnie do dzis mozna mnie zobaczyc w meczu rewanzowym w lesznie w hotelu akwawit.stad znam ten region i mam swoje zdanie i nigdy nie zrozumiem zawisci tam panujacej (bo to takie poznanskie zazdroscic ze komus tez sie powodzi...).Ok ale mialo byc o zuzlu dlatego koncze gadke-szmatke i do teraz nie moga uwierzyc ze stac mnie na taki rynsztok w obronie naszych Krajan z Lubuskiego...
    Falubaz+WTS+GKS=KINGS

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •