Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 479

Wątek: Ekstraliga; I runda: Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 55:35

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ekstraliga; I runda: Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 55:35

    Do 30 marca co prawda jest jeszcze trochę czasu,ale ponieważ w zimie w sporcie żużlowym zbyt wiele się nie dzieje pozwoliłem sobie ten temat założyć. Więc podawajcie swoje typy na mecz itd. czyli to co związane będzie z tym spotkaniem. A więc:

    Będzie niestety bardzo ciężko Unii o korzystny rezultat i to na dodatek na torze rywala. Włókniarz ma lepszy skład od Unii i jest jednym z faworytów zbliżających się rozgrywek. Mój typ 50:40 dla Włókniarza :(


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dzień dzisiejszy nie będe typował wyniku, gdyż nie mam pojecia (jak zresztą i każdy) w jakiej formie są dani zawodnicy. Po sparingach będe mógł się pokusić o jakiś typ!

    W tej chwili, patrząc na zawodników i ich zeszłosezonową formę Włókniarz jest silniejszym zespołem. Drugi element jaki przemawia za Częstochową to własny tor... a więc dużych szans nie mamy.

    Ale tez nie jesteśmy bez szans... UNIA do boju :P
    Ares

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    408
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czestochowa ma o niebo lepszy sklad od Leszna mecz rozgrywa sie w Czestochowie wiec smiem twierdzic ze wlasnie druzyna spod Jasnej Gory leciutko sobie poradzi z unia stawiam na wynik 55:35 wiekszosc kibicow w tym roku stawia na apoator polonie czy atlas aja mam nadziej ze wlasnie czestochowa siegnie po mistrza polski

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem 30 marca bedzie bardzo ciekawym dniem.
    A mecz wygraja Leszczynskie byczki, pokonaja naszpikowane lwy gdyz tak po prostu sadze.
    CKM- UNIA 41-49

    PS. Tak oto zacznie sie marsz po mistrza Unii :) :P

    PS2, A po wygranej z Toruniem u ns komplet 22000 widzow :)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    hyhyhyhyhy :PPP

    no fajnie :P

    leszno bylo lepsze w zeszlym sezonie a i ta dostalo u nas :)

    teraz to my jestesmy lepsi
    wiec ...
    ehhhh bez hura optymizmu prosze
    wszystko sie moze zdarzyc
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    56
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    Oj cieżko bedzie leszcynianom ciężko!! Jeżeli wyjeżdżą więcej niż 35 punktów to będzie można uznać to za sukces!!!
    Niestety ale w czewie baaardzo cieżko jest wygrać przekonało sie o tym wiele zespołów w zeszłym roku!
    A do tego dochodzi jeszcze piekielnie silny sqad! mój typ 56-34 dla czewy

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ???

    niejestem jasnowidzem ale z czego wiem ( jestem pewien na 100 % ) CKM ma lepszy skład i powinno to wygrać ale nieprzesądzajmy może sie zdarzyć wszystko ( oby nie)
    tak na moje ok 50 - 40 by wystarczyło nie chcemy przecierz
    zawstydzić rywali :P:P:P

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Porównajmy zawodników obu drużyn
    obcokrajowcy:
    R. sullivan L. Adams
    A. Jonson L. Dryml

    Seniorzy
    R. Holta R. Dobrucki
    G. Walasek D. Baliński
    A. Pietrzyk J. Rempała

    Juniorzy
    Jurczyński K. Kasprzak
    Pietraszko ł Jankowski

    No wiec porównajmy poszczegolne pary i wedle mnie jesli bali i rempi byli by w swojej normalnej (dobrej) formie to unia wcale silnemu wlokniarzowi wiele nie ustepuje i kazdy wynik tego arcyciekawego meczu jest mozliwy. Ja obstawiam roznice punktowa nie wiecej jak 6 w ktoras strone. POZDRAWIAM


  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    BOze co za tematy.......

    Skad wiesz czy sie kurde na przyklad Dobrucki nie rozwali na pierwszym treningu albo holta nie dojedzie do czestochowy na mecz bo mu sie np samolot spoźnił ? (oby nie - odpukac puk puk puk !)

    Nie typuje bo jak typuje to sie nie sprawdza ale
    powinnismy wygrac bo wlasnie na taki wynik beda liczyc wszyscy (duzo) kibice ktorzy przyjda na ten mecz

    pozdro

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat był by dobry ale za jakiś miesiąc a więc nie podejmuje sie typowania.
    POZDRAWIAM MATIAS

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Porównajmy zawodników obu drużyn
    obcokrajowcy:
    R. sullivan L. Adams
    A. Jonson L. Dryml

    Seniorzy
    R. Holta R. Dobrucki
    G. Walasek D. Baliński
    A. Pietrzyk J. Rempała

    Juniorzy
    Jurczyński K. Kasprzak
    Pietraszko ł Jankowski

    Maxi
    Fajnie sobie porównujesz....
    A Ułamek gdzie?....zapomniałeś?...czy według Ciebie nie zmieści się do składu?

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Porównajmy zawodników obu drużyn
    obcokrajowcy:
    R. sullivan L. Adams
    A. Jonson L. Dryml

    Seniorzy
    R. Holta R. Dobrucki
    G. Walasek D. Baliński
    A. Pietrzyk J. Rempała

    Juniorzy
    Jurczyński K. Kasprzak
    Pietraszko ł Jankowski

    No wiec porównajmy poszczegolne pary i wedle mnie jesli bali i rempi byli by w swojej normalnej (dobrej) formie to unia wcale silnemu wlokniarzowi wiele nie ustepuje i kazdy wynik tego arcyciekawego meczu jest mozliwy. Ja obstawiam roznice punktowa nie wiecej jak 6 w ktoras strone. POZDRAWIAM

    Przepeaszam bardzo, a gdzie jest Ulamek w skladzie Wlokniarza? :) Teraz dopiero porownujmy pary. Moj typ to okolo 55-35 dla CKM-u.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Inauguracja sezonu

    Witam.
    Jednego czego można się sodziewać w tym spotkaniu to wygrana Włókniarzy, ale nie pokuszę się o typowanie wyniku już teraz - jeszcze trochę za wcześnie. Pozatym pamiętajmy, że żużel jest sportem kontaktowym i sytuacja na torze może ulec diametralnej zmianie - także porównywanie zawodników obu drużyn jeszcze nic nieznaczy.
    Pozdrawiam
    MC_NEO

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moje marzenie

    Bardzo. Ale to bardzo chcialbym aby garstka leszczynian ,ktora wybierze sie w tak daleka podroz ,zeby dopingowac swoich zawodnikow byla lekko nie w sosie.Nie dlatego ,ze przegraja (bo to oczywiste) ale dlatego ,ze suma punktow zdobytych przez byki wynosic bedzie 29:)
    Marze o tym i cala Zielona razem ze mna:)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Nie garstka......

    ..... tylko obstawiam ze okolo 1000 osob z Leszna pojedzie na otwarcie sezonu do Czestochowy,i to jest jedyny typ w tym watku z mojej strony. I napewno nie bedziemy sie tam modlic tylko pojedziemy ogladac znakomite widowisko i sworzyc znakomite widowisko na trybunach wspolnie z kibicami Wlokniarza. Wiem tez ze tego dnia wygra druzyna ktora zdobedzie wiecej punktow, a o tym zdecyduje wiele czynnikow nie tylko sklad poszczegolnych druzyn.

    A teraz do marzyciela z Zielonej zacznij marzyc o czyms innym bo twoje marzenia sa oderwane od rzecywistosci. Kiedys juz marzyliscie i wielka byla wasza wiara w zwyciestwa nad Unia przed dwoma laty oraz w spuszcenie nas do 1 ligi, a tu sromotnie przerany mecz w Lesznie oraz u siebie w rudzie "play off".
    To na tyle.

    PS.
    Kibice z Czestochowy mam nadzieje ze przywitacie nas jak na prawdziwych kibicow przystalo. My szykujemy pare niespodzianek i fajerwerkow ktore zademonstrujemy niezaleznie od wyniku spotkania !!!
    Wojtek
    Fan Unii

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    marzenia dobra rzecz!!! heh...

    ... ale są nadal marzeniami!
    Przykro mi maydayy że nadal żyjesz w stworzonym przez siebie świecie i nie dostrzegasz o co chodzi w sporcie.


    Mówienie o tym że unia nie wyjdzie z 29 punktów jest śmieszne i nawet nie dlatego że się nie sprawdzie, ale dlatego ze robisz z siebie wróżbitę!



    Cenię Zielonogórski klub chciaż całym sercem jestem z Unią Leszno, nie jestem uczulona na kibiców z Zielonki, ale jak czytam te twoje wypociny, to żal mi tego pieknego miasta że jest tak reprezentowane.


    Może naraże się tą wypowiedzią... ale cóż niewiele osób mnie za nie lubi i sie powoli do tego przyzwyczajam ;)

    pozdrowinka
    gg3045038
    Unia Leszno is the best and **** the rest!!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    whu zgadzam się z twoja wypowiedzia w pełni!!
    Chociaż do Częstochowy nie pojadę, jeszcze niestety zalezy to od moich rodziców, to wierzę, że odbedzie sie tam niezwykłe widowisko.

    nie rozumiem tylko dlaczego postrona czyli maydayy wypowiada się o meczu nie swojej druzyny, kiedy nie zna sytuacji tych klubów formy zawodników.


    Unia teoretycznie rzeczywiście jest słabsza, ale pamiętajmy że to sport, sadzę że o tym wiedza kibice z Częstochowy i Leszna i licznie przybędą na mecz.


    Acha nasunęła mi się odpowiedz dlaczego, wpisujesz się w tym wątku.... każdy lubi byc centrum uwagi

    jeszcze raz pozdrawiam!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w zeszłym sezonie unia...
    teraz ckm - i to zdecydowanie.
    a dlaczego ???
    myśle ze tlumaczenie jest zbędne bo i ruchy transferowe no i obecna sytuacja w zespołach jest zgoła inna.
    52-38 dla częstochowy.
    te 38 punktów to max dla unii...
    taka prawda byki- trzeba się ocknąć...mamy 2003 rok !!!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    [b]Ja nie chce byc zbytnim optymistą, ale uwazam, ze na rozgrzanie kibiców Włókniarz zmiażdzy Unie...
    Przemawia za tym nasz sklad, tor i problemy finansowe. Przeciez jak okaze sie iż Lwy dobrze sobie radzą to wiecej ludzi bedzie przychodzic, a wiec wiekszy wplyw do kasy klubowej. Oczywiscie im wieksze zwyciestwo tym wiecej trzeba bedzie zawodnikom wyplacic. Mysle jednak iz marketing i ekonomia naszych specow i sternikow (kochanych :P) bedzie polegac wlasnie na ,,nakreceniu'' publiki. Zreszta ja od paru lat odszedlem od zuzla - musze to przyznac i moge sie grubo mylic. Mimo wszystko chce wyrazic swoje zdanie na forum... pozdrawiam wszystkich

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sadze, ze Unia wygra 62:28 :)
    Czy nie zauwazacie, ze podgrzewacie sztucznie atmosfere?
    Mysle, ze mamy juz miejsce w ktorym mozemy typowac wyniki, a jeszcze po wykazaniu duzej skutecznosci byc wysoko w rankingu :)
    Takie pokrzykiwanie przypomina mi nieco wymachiwanie drewniana szabelka...

    Wygra lepszy, a jak sami wiecie urok sportu polega na tym, ze nie zawsze faworyt wychodzi z potyczki zwyciesko...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zapowiedzi meczu...

    Na mecz zapewne udam sie z moja ekipa bialym busem.
    Atmosfera i optymizm (wygrania) jak rok temu bedzie nam sprzyjala.
    Wszak to bedzie pierwszy mecz sezonu...
    Do meczu szykujemy sie ostro , mowie tu o kibicowaniu.
    Szkoda tylko ze "mlyn" w Cz-wie jest dosc niefortunnie usytuowany.
    Sebe przyjme gromkiem braw !!!
    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach

    Kibice

    Pamiętam piękne czasy gdy kibice z Częstochowy chętnie kibicowali kolegom z Leszna i Bydgoszczy. Taki obrazek mógłby wrócić. Można by sobie przypomnieć taki scenariusz. Pewnie warto.

    pzdr

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze po ostatnim meczu A.D. 2002 taka przyjacielska atmosfera jest calkiem prawdopodobna...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    50:40

    Myślę, że może to być ciekawy mecz. Nie wiadomo jak pojedzie Rafi a to może być znaczące. No i Leszno ma lepszych juniorów. Ale w Częstochowie wygrają gospodarze 50:40.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze lubilem Medalikow i jezeli obstawiają na DMP czewe i Torun to napewno bardziej cieszylbym sie jakby mistrza zdobyl Włokniarz.

    Jezeli chodzi o mecz inauguracyjny to on troche zawsze moze splatac figla.Teoretycznie czewa ma napewno lepszy sklad ale ambicji Unii nie brakuje i poddac sie latwo nie poddamy.Mysle ze Włokniarz zasluzyl na dobre widowisko.

    Do zobaczenia pod Jasną Gorą.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Unia dobrze radzi sobie na częstochowskim torze, jadnak Częstochowianie lepiej.
    Teoretycznie silniejszy skład posiada Włókniarz.
    Praktycznie lepszy skład posiada Włókniarz.
    Jest to inauguracja sezonu, więc przygotowanie każdego z zawodników jest inne, w dużej mierze nieprzewidywalne.
    Zdobycz punktowa takich zawodników jak Sullivan, Ułamek, Adams będzie na poziomie z ubiegłych sezonów.
    Motywacja do walki taka sama z jednej, jak i z drugiej strony.
    Będzie to wspaniałe, widowiskowe święto sportowe pod Jasną Górą.
    Emocjonujące. Mam nadzieję, że do 15 biegu.
    Wyniku nie podaję ponieważ nie znam.
    Wygra Włókiarz.


  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się,ze włokniarz powinien wygrac to spotkanie zdecydowanie.Stesknilem sie juz troche za zuzlem i mam nadzieje ze bedzie to naprawde interesujacy mecz

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Walczymy o mistrza wiec ten mecz musimy wygrac i pewnie sie tak stanie przy pelnym stadionie kibicow (na co licze ;) )nie tylko z czestochowy :)

    dokladnego wyniku nie typuje bo jak typuje to sie nie sprawdza nigdy :P, ale wiem kto wygra

    pozdro

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    typowanie wyniku jest za wczesne ,uwazam jednak że na Unie wystarczy skład krajowy....a co do atmosfery na trybunach moze wiecie czy wybiera sie do swietego miasta ktos ze starej gwardii z Leszna??
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O tak - zdecydowanie wystarczy sklad krajowy...
    Jestem za :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panie whuju

    A teraz do marzyciela z Zielonej zacznij marzyc o czyms innym bo twoje marzenia sa oderwane od rzecywistosci. Kiedys juz marzyliscie i wielka byla wasza wiara w zwyciestwa nad Unia przed dwoma laty oraz w spuszcenie nas do 1 ligi, a tu sromotnie przerany mecz w Lesznie oraz u siebie w rudzie "play off".
    To na tyle.
    Kazdy kto byl 2 lata temu na dwumeczu UNIA-ZKZ 46:44 & ZKZ-UNIA 43-47(niedziela i poniedzialek dzien po dniu) wie co bylo tego przyczyna:(
    Mam na koncu palca ,zeby to napisac ale z ledwoscia sie powstyrzymam.Gdyby nie to -jakby nie bylo- dziwne zdarzenie
    byloby dokladnie na odwrot wiec prosze Cie bardzo glowa nizej.Decydujacy dwumecz nie odbyl sie w czysto sportowej rywalizacji(co oczywiscie ma prawo byc tworem mojej wybujalej fantazji) czego przezyc nie moge i rowniez dlatego ,chcialbym aby Unia z Jasnej Góry wyjechala z 29oma punktami(przy komplecie Adamsa).



    Pani DoRIs
    Przykro mi maydayy że nadal żyjesz w stworzonym przez siebie świecie i nie dostrzegasz o co chodzi w sporcie.

    Mówienie o tym że unia nie wyjdzie z 29 punktów jest śmieszne i nawet nie dlatego że się nie sprawdzie, ale dlatego ze robisz z siebie wróżbitę!

    Cenię Zielonogórski klub chciaż całym sercem jestem z Unią Leszno, nie jestem uczulona na kibiców z Zielonki, ale jak czytam te twoje wypociny, to żal mi tego pieknego miasta że jest tak reprezentowane.
    Mi jest tylko przykro Doris dlatego,ze po podzieleniu sie z Toba moimi marzeniami wysnowasz tak daleko idace wnioski... Skad Ty to wzielas?
    I jeszcz jedno. Nie wiem jak Ty ale ja przy pisaniu sie nie pocę.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Wszystko się może zdarzyć ..."

    Sytuacja tego meczu przypomina wykonywanie rzutu karnego. Napastnik musi strzelić gola, a bramkarz może go obronić. Jeżeli wpuści, nikt wielce nie będzie go winił... i ... to jest jego siła! Leszno jedzie do Częstochowy bez obciążeń i to może być ich atutem. Myślę, że dysproporcja między CKM-em a Unią w 2003 jest mniejsza niż między Polonią B a Unią w 2001, a wynik wówczas zadziwiający.
    Mecz powinien być ciekawy. Stawiam na zwycięstwo Lwów 52:38



    P.S. Ponieważ nie będę mógł być w Częstochowie mam nadzieje, że filmiki z meczu dość szybko pojawią się na storne Unii.

    ==================
    Od jesieni bez zmian: Anioły, Lwy i Byki na pudle DMP '2003

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak za dawnych lat

    No i jeszcze jedno... Nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby kibice Włókniarz i Unii nawzajem się wspierali (nie tłamsili), nie tylko podczas tego meczu, lecz czałego sezony. Ciągle mam w pamięci pamiętny finał IMP, gdy Drabik (wówczas CKM), Łabędzki i Jankowski (Unia L.) staneli na pudle, wykolegowująa T. Golloba, który w gronie dziennikarzy już dzieć wcześniej świętował (chyba) piąty tytuł mistrzowski. Jakże sympatyczne było, biało-zielone i biało-niebieskie flagi powiewały zgdodnie, a gardła kibiców z Leczna i Częstochowy wspólnie wspierały zawodników obu drużyn.

    P.S. Szkoda, że nie będę mógł jak rok temu, być na meczu. Może w czasie play-offów. Mam tylko nadzieję, że filmiki ze spotkania szybko ukażą się na oficjalnej stronie Unii.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    25-12-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WuWu to nieprędko powróci i czasy gdy fanatycy Włókniarza kibicowali unistom dawno minęły (6,5 roku juz jest stan kosy) i pewnie nie wrócą szybko...

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    UNIA, WŁÓKNIARZ, POLONIA...

    Mam nadzieję, że te czasy kiedyś powrócą... Liczę na eksplozję talentów z Leszna. Liczę na super meczyk. Niech wygra żużel!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze WŁÓKNIARZ jest murowanym faworytem tego meczu , wygra go i to w duzych rozmiarach.
    Unia jest lepsza od Włókniarza tylko w jednej kwesti juniorach.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo całej sympatii dla leszczynian za nie zmienioną nazwę drużyny od poczatku jej istnienia mysle,że wygra CKM.Obcokrajowcy prezentują ten sam poziom w obu zespołach,młodzież to duża przewaga Unii ale seniorzy Włokniarza prezentują się okazalej.Do tego jeszcze własny tor(wystarczy zrobić mokry i przyczepny bo to nie ta UNIA co rok temu),który definitywnie przesadzić powinien wynik meczu.Ciekawy jestem postawy Ułamka-zeszłorocznego unisty-w ponownym debiucie przed własną publicznością.Mam nadzieje,że ten mecz jak i cały sezon będzie ciekawy i oby wszyscy dojechali do końca...Narra....

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To bedzie bardzo ciekawy mecz juz nie moge sie go doczekac a szczególnie zastanawia mnie postawa SEBASTIANA UŁAMKA :-).A wynik to hmmm 53-37 oczywiscie dla Sullivana i spólki :-)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    do maydayy......

    ......poziom twojego wpisu swiadczy zapewne o poziomie inteligencji w zasadzie nie powinienem tego komentowac. Dopisek do moich inicjalow szczegolnie.
    Gdybys kolego czytal uwaznie ja swoje wpisy autoryzuje imieniem a kto mnie zna z inicjalow moze rozszyfrowac nazwisko i tu sie roznimy bo ja nie boje sie polemiki jednak rzeczowej a nie opartej na marzeniach!!!
    I tak na marginesie jakie to byly nieczyste zagrania ??
    Chodzi o tego goscia co sprzedal i dalej jest waszym Idolem? Czy jest cos o czym cala Polska nie wie tylko ty jedyny wszechwiedzacy!! A tak wogole to ja wspominalem nasz pierwszy mecz ogladany przez was tylem do toru!!!!

    Ja w dalszym ciagu uwazam ze wygra druzyna ktora po 15 biegu bedzie miala przynajmniej o 1pkt wiecej. Chyba ze ktos sie z tym nie zgadza
    Wojtek
    Fan Unii

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pomimo mojego lokalnego patriotzmu wygranie tego meczu przez unie graniczy prawie że z cudem. skład jaki ma cz-wa to skład jeżeli nie na złoto to na srebro na pewno. poza tym to jest poczatek rozgrywek wiec o lekcewazeniu przeciwnika nie moze byc mowy. ale z drugiej strony cuda sie zdarzaja i dla tych cudow sie zyje.
    moj typ 52-38 dla cz-wy

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Chciałbym tylko przypomnieć że jeszcze nigdy nie było, aby wygrał Dream Team

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W zadzie mam.

    Mecz sie nie odbedzie poniewaz tor nie zostanie przygotowany do zawodow po calotygodniowych opadach deszczu.
    Teraz poczekam az "geniusze" z Czestochowy i Zielonej gory wejda na forum szukac bledow w moich postach! Yeah!
    Pozdro :)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Whu are you?

    ......poziom twojego wpisu swiadczy zapewne o poziomie inteligencji w zasadzie nie powinienem tego komentowac. Dopisek do moich inicjalow szczegolnie.
    Widze ze strasznie sie spieniles tym moim dopiskiem ale zapewniam Cie,ze to byla nieswiadomka.Nie wiem czego chcesz od mojego wpisu ale skoro uwazasz ,ze jego poziom byl niski to JA! w zasadzie nie powinienem tego komentowac...Niski poziom w tym watku to maja zarzuty skierowane do mojej osoby ale tego komentowac tez nie zamierzam.
    Dalej spierac sie z Toba na tematy zielongorsko-leszczynskie nie bede bo nie jest to tematem watku.
    Jest nim za to inauguracja w Czestochowie ,z ktorej mam nadzieje Unia wyjedzie po KNOCK-OUT`cie.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sorry, ze się Wam wtrącam w dyskusję, ale nigdy nie wiem kiedy druzyna została znokautowana :

    [quote]
    Jest nim za to inauguracja w Czestochowie ,z ktorej mam nadzieje Unia wyjedzie po KNOCK-OUT`cie.
    Mam rozumieć nokaut:
    wynik 75:15 ???
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hahahaha

    Kafus-ty idioto!Moze miałeś sen ale z żużlem to Ty za dużo do czynienia nie masz.Już nawet nie chodzi o kretyński wynik ale oto że w Twojej tabetce jest 19x3pkt chyba 10 albo 11x 2pkt itd .Jak Ci się coś jeszcze przyśni to zobacz czy to jest wogóle możliwe a póki co nie zaśmiecaj wątku takimi bzdetami.

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •