Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wywiad z Robertem Dowhanem

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach

    Wywiad z Robertem Dowhanem

    Na mojej stronie przeczytać można wywiad z członkiem zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego, a jednocześnie forumowiczem SportsBoardu :) Robertem Dowhanem. Adres strony to zuzel.news.prv.pl . A oto ten wywiad:

    Radek Przymuszała: Witam serdecznie.
    Radek Przymuszała: Kibice z pewnością bardzo oczekują na wiadomość o trzecim stranieri. Czy może Pan chociaż trochę zdradzić tajemnicę kto nim będzie, lub kto nim może być?
    Robert Dowhan: Nie tylko kibice, ale my również chcielibyśmy znać odpowiedź kto nim będzie. Mimo wielu rozmów oraz składanych ofert nikt z zagranicznych zawodników jeszcze nie zdecydował się na podpisanie kontraktu z ZKŻ. Wiadomo, że tutaj nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o datę. Szukanie na siłę w tej chwili zawodnika, tak aby tylko podpisać kontrakt mija się z celem. Może okazać się, że w trakcie sezonu pojawi się zawodnik, który "błyśnie" na żużlu i będzie chętny do startów w Zielonej Górze.
    Radek Przymuszała: Ostatnimi czasy ZKŻ jeśli awansował do Ekstraligi, nie utrzymywał się tam długo. Czy teraz możemy mieć nadzieję, że utrzymamy się dłużej niż rok, dwa?
    Robert Dowhan: Jestem pewny, że w Ekstralidze pozostaniemy na dłużej. Wszystkie zmiany w klubie, nowe spojrzenie na wiele spraw, a także kontrakty zawarte z nowymi zawodnikami pozwolą nam zagościć tam na dłużej.
    Radek Przymuszała: Jaka jest atmosfera w klubie wśród zawodników? Przyjazna, czy raczej odwrotnie?
    Robert Dowhan: Atmosfera jest przyjazna i bardzo dobra. Widać to było szczególnie na zgrupowaniu w Harrachovie. Nowi zawodnicy nie mieli problemów aby nawiązać wspólny język ponieważ znają się nie od dziś i nie ma między nimi żadnych konfliktów. Wszyscy znają się nie tylko z żużlowego toru.
    Radek Przymuszała: Jak wiadomo, w ostatnich latach zielonogórscy żużlowcy mają słabszy sprzęt niż w innych klubach. Bardzo widać te różnice zwłaszcza pomiędzy motorami naszych seniorów i juniorów, a stranieri lub Rafała Kurmańskiego, gdy tunniguje je u znanych tunnerów. Czy w tym roku będzie inaczej?
    Robert Dowhan: Czy mają słabszy sprzęt? Nie można tego powiedzieć o minionym sezonie, dlatego że sprzęt dla amatorów był naprawdę wysokiej klasy i mam nadzieję, że tak będzie w tym roku. Sprzęt i części sa zamówione i za chwilę powinny być już do dyspozycji mechaników.
    Radek Przymuszała: Na koniec proszę powiedzieć, co sądzi Pan o zielonogórskich kibicach, którzy prawie zawsze zapełniają stadion do końca, są z klubem na dobre i na złe?
    Robert Dowhan: Kibiców mamy fantastycznych, a świadczy o tym chociażby ostatnia prezentacja naszej drużyny. Mam nadzieję, że przy pomocy kibiców i Fan Clubu stworzymy fantastyczne widowisko podczas całego sezonu.
    Radek Przymuszała: Bardzo dziękuję za ten krótki wywiad.



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pięknie Pan działa Panie Radku (Aszotku)!!!
    Wiem, że mimo młodego wieku jest Pan uważany za przyszłego Prezesa ukochanego klubu:)). Niech Pan działa tak dalej Radku a efekty same przyjdą.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Aszotek!!!!!

    Powiem jedno. Robisz kawał dobrej roboty. Dzięki na pracę przy stronce Net F@ns i życzę powodzenia w prowadzeniu swej własnej strony!!!!!!!!

    P.S Ten młodzieniec ma 14 lat, a przedchwilą podczas rozmowy na gg z Jego ust padło następujące stwierdzenie:

    " BOGIEM JEST FALUBAZ".

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA przyznam szczerze, że zostałem wgnieciony w fotel. To dobitnie pokazuje, czym dla nas zielonogórzan jest nasz klub.

    Pozdro!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach


    P.S Ten młodzieniec ma 14 lat, a przedchwilą podczas rozmowy na gg z Jego ust padło następujące stwierdzenie: " BOGIEM JEST FALUBAZ".

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA przyznam szczerze, że zostałem wgnieciony w fotel.

    Pozdro!!!!!!
    Eeeeej bo oni pomyślą, że ja w Boga nie wierzę :) Wierzę w Boga i Falubaz :) A to było w kontekście, jak ktoś tam powiedział że jestem Bogiem (buahahahAHA) no to ja na to żartem "nie, bogiem jest falubaz" fajnie wyszło co :D

    Wierzę w Boga i w Falubaz :D

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no Aszotek, znamy sie juz od jakiegos czasu ale nie podejrzewalem sie ze wezmiesz sie az za taka robote. Nie dosc ze odwaliles stronke fan klubu to na dodatek przeprowadziles wywiad z panem Dowhanem. Twoj wiek nie ma tutaj nic do znaczenia ale czym szybciej tym lepiej :P

    Jestem pod wielkim wrazeniem i chyle czola przed Toba !

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli to co tu pisza ze masz 14lat i robisz takie zeczy to jest podwielkim wrazeniem bardzo ciekawy wywiadzik barvo bravo:)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hejka Aszotek!!!!

    Brawo Aszotek, kawał dobrej roboty. Sporo czasu musiałeś poświęcić na tworzenie stronki a tu jeszcze wywiadzik. WIELKIE DZIEKI!!!

    Co do samego wywiadu - wnioski - myślę że skład na mecz z tyfusowem:

    9. Andrzej Huszcza
    10. Antonin Svab
    11. Piotr Świst
    12. Rafał Okoniewski
    13. Billy Hamill
    14. Alan Marcinkowski (albo inny Dominiczak)
    15. Rafał Kurmański
    16. Krzysztof Stojanowski/Grzegorz Kłopot

    ... i nie liczmy na większe rewelacje.

    Pozdrowionka!!!!!!!!!!!

    PS. Aszotek a tak na marginesie, też byłem kiedyś cudownym dzieckiem (eh), a później: Piwko, Dziewczynki, Falubaz, Koledzy, Falubaz Net F@ns (Jatki) - życie jest cudowne.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aszotek! Rewelka i wielkie gratki za stronke i wywiad.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •