Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ceny biletów na LM !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ceny biletów na LM !!!

    Dzwoniłem do klubu i tam sami jeszcze nic nie wiedzą na temat cen biletów czy będą po 25 zł jak było do tej pory czy 40 zł jak twierdz niektóre osoby. Kazali dzwonić w przyszłym tygodniu. Miejmy nadzieje, że zwycięży rozsądek!!! Pozdrawiam.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze bilety beda jednak po 25 zl. Ja co prawda nie bede mogla pojechac do Opola, ale bardzo bym chciala aby Okraglak byl wypelniony po brzegi. Trzeba przeciez pomoc naszym zawodnikom w walce o Final Four!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sądze że jakby bilety było po 40 zł to było by nie fair do kibiców ! ale narazie poczekajmy na oficjalne info ...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich!! Dzwoniłem przed minutą do siedziby klubu. Bilety w cenie 25 polskich złotych będą do kupienia od początku przyszłego tygodnia. Ploteczki o sugerowanej 40 złotowej cenie na Nasze szczęście okazały się nieprawdą, a oznacza to, że okrąglak powinien zapełnić się do ostatniego miejsca.
    Pozdrawiam kibiców!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm, mnie niestety tam raczej nie będzie, ale jestem pewna, że przy utrzymanej cenie biletów, hala będzie wypełniona do ostatniego miejsca i swoim dopingiem wspomoże Mosto:-)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mądra decyzja klubu. Przynajmniej będzie pełno i przyjdą wszyscy, którzy prawdziwie chca dopingować klub, a nie tylko "krawaty", a reszta przed telewizory, bo za drogie bilety.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no wiecie ,ale nie ma porównania oglądania LM na zywo a w TV a moim zdaniem to lekka przesada dac za bilet 4 x wiecej niz normalnie. chyba oci... w tym klubie ???????!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli to prawda, ze bilety beda po 25 zeta to cale szczescie. Gdzie normalnego kibica stac na taki wydatek? Jak bilety bylyby drogie to hala wypelnila by sie piqnikami i w ogole dopingu by nie bylo. Zreszta zarzad moglby zrobic tak jak na meczu z Cueno gdzie bilety dla uczniow bylo 10 zloty tansze. Ale dobre i to i mam nadzieje ze Okraglak wypelni sie po ostatnie miejsce i bedzie glosny doping dla naszych graczy.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cale szczescie ze tylko 25 zł bo przeciez niektorzy kibice musze jeszcze dojechac a to tez kosztuje :)))) mam nadzieje ze bedzie nas tam duzo :) i bedziemy wspierac nasz zespol

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilety beda po 25 zlotych i ani grosika wiecej a sprzedaz rozpoczyna sie 5 lutego. KONIEC

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •