Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 56

Wątek: Juniorzy w Częstochowie

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach

    Juniorzy w Częstochowie

    Prawdopodobnie po zatwierdzeniu nowego składu zarządu, rozpoczną sie rozmowy działaczy z kandydatami do składu na pozycję juniora.
    Pierwszeństwo będą mieli wychowankowi aby znaleźć się w składzie.
    Ale już za rok wszyscy z obecnych stana sie seniorami!
    Czy warto interesować się Zbyszkiem Czerwińskim?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    161
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli mam byc szczery to optowalbym za zakupem Marka Cieslewicza . Rocznik 1984 , wiec jako junior bedzie jezdil jeszcze trzy lata i moze duzo pokazac , a chyba sporo potrafi bo to jeden z tych zawodnikow dzieki ktoremu wybrzeze sie utrzymało . Ewentualnie zainwestowac w naszych rodzimych jezdzcow i mlodego Ciure. Pozyjemy , zobaczymy.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Jezeli nie bedziecie mieli dobrego juniora mozecie tylko pomazyc o zlocie... Proponuje M. Cieslewicza badz Z. Czerwinskiego...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prowadźcie tę dyskusję we wątku poświęconym składowi Włókniarza, tym bardziej, że ostatnio niewiele osób się tam udziela.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Prowadźcie tę dyskusję we wątku poświęconym składowi Włókniarza, tym bardziej, że ostatnio niewiele osób się tam udziela.
    na wlasnie :D

    macie tu linka http://www.sportsboard.pl/Forum/view...&pagenumber=11

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    [b]A ja myślę iż powinniśmy o juniorach dyskutować tutaj. Tu nie chodzi tylko o skład, ale także o ,,narybek'' naszego klubu. Bo jeżeli mamy wpuszczać na tor ludzi pokroju kolegi Ciury to ja na miejscu innych żużlowców ubezpieczył bym się jakoś...

    pozdrawiam wszystkich

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może nie na temat, ale:
    Andariel - chyba zazdrościsz popularności naszego wątku.

    Co do juniorów to faktycznie macie problem. Ja osobiście uważam, że CZerwiński i tak wylądyje w Rybniku.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Juniorzy we Włókniarzu to pojęcie abstrakcyjne

    dziękuję
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Juniorzy we Włókniarzu to pojęcie abstrakcyjne
    taaaa

    nie ma jak kujawa..........

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przypadkiem mistrza się nie zdobywa

    Nie tylko Kujawa.Zresztą on juz nie jest juniorem.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    ja sie nie bede klócił

    a IMSJ kujawy to i tak niewypal (choc dobrze ze zdobyl to trofeum dla polski)

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dowiedzialem sie od jednego z czestochowskich dzialaczy to sa 3 warianty.
    1.bedzie jezdzil Czerwinski jako junior.Jesli to on ni wypali to:
    2.bedzie jezdzil ktorys z dwojki utalentowanych 19-latkow lub:3.bedzie jezdzil Pietraszko.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze byłoby podpisać kontrakt ze Zbigniewem Czerwińskim, ale wydaje mi się, że wyląduje on w Rybniku. Dobry dla Włókniarza byłby także Marek Cieślewicz ale on wybierze raczej pomiędzy Gnieznem a Gdańskiem.
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze byłoby podpisać kontrakt ze Zbigniewem Czerwińskim, ale wydaje mi się, że wyląduje on w Rybniku. Dobry dla Włókniarza byłby także Marek Cieślewicz ale on wybierze raczej pomiędzy Gnieznem a Gdańskiem.
    Pozdrawiam
    Z Czerwińskim to nie trzeba nic podpisywać, bo Włókniarz ma ciągle z nim ważny kontrakt. Inna sprawa to czy klubowi działacze dogadają się z nim żeby u nas chciał jeździć.
    Ja osobiście dałbym sobie spokój z Czerwińskim i zaczoł rozmowy z Rybnkiem żeby jak najwięcej za niego wyciągnąć, a za tą kase sprowadzić jakiegoś innego utalentowanego juniora, np może być Cieślewicz.
    Ale przede wszyskim należałoby wziąść sie za szkolenie młodzieży w cz-wie, żeby nie było takiej sytuacji co roku, że trzeba szukać juniora, bo nasi są za słabi.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    06-02-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jest ok

    a walić to że Czerwiński niechce jeździć u nas
    Pietraszko z Jurczyńskim jakoś se poradzą

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w tym sezonie licencje bedzie zdawal ciurzyński.Chlopak ma podobno papiery do tego sportu i mysle,ze zrobi duzo dla wlókniarza chyba,ze tak jak jeden z jego sponsorow- S.U. spierniczy z częstochowy

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale panowie Marek jest już w Gdańsku :)

    A Markiem to juz sprawa nieatualna poniewaz został wykupiony z Gniezna i zapewne niedługo moze zostac zawdnikiem wysokiej klasy jesli tylko bedzie chciał !!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a walić to że Czerwiński niechce jeździć u nas
    Pietraszko z Jurczyńskim jakoś se poradzą
    Widziałem obu na torze i nie sądzę aby którykolwiek z nich dorównywał Czerwińskiemu. Wpisuje się do tego wątku, gdyż w najbliższym sezonie będę kibicował wam oraz Gdańskowi. Pozdrawiam:)

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie rozumiem czemu skreslacie Adam Pietraszko !
    Przecież w tym sezonie powinien poczynic duże postepy i zdobyć nieco więcej punktów.Skoro już w ubiegłym roku prowadził dośc skuteczną walkę na torze nawet z seniorami to w tym powinno byc jeszcze lepiej.
    NIe możemy również zapominać o młodym Ciurze który już niedługo pojawi się na torze!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A MOŻE SZCZEPANIAK ?? KTO WIE

    OSTATNIO DOSTAL MI SIE DO RĘKI TŻ I PRZECZYTAŁEM TAM FAJNĄ WIADOMOŚĆ


    MICHAŁ SZCZEPANIAK WYCHOWANEK ISKRY OSTROW JESTT CORAZ BLIŻEJ PODPISANIA UMOWY Z JEDNYM Z KLUBÓW EKSTRALIGI
    W GRE WCHODZĄ JUŻ TYLKO DWA KLUBY
    DRUŻYNY Z PIŁY I CZĘSTOCHOWY

    OBIE OFERTY SĄ CIEKAWE - MOWI OJCIEC MICHAŁA - MUSIMY JE ROZWARZYĆ
    WIĘC SZCZEPANIAK JEST ZAWODNIKIEM ISKRY OSTROW A TEN KLUB NIE WYSTĄPI
    TERAZ JEST KM OSTROW A NIE MA Z NIMI PODPISANEGO KONTRAKTU I PEWNE JEST ŻE TAM NIETRAFI

    JEŹELI NIE PRZEJDZIE ZOSTANIE WYPORZYCZONIY

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Gocu CKM

    Na postępy Pietraszki moim zdaniem nie ma co liczyć, to jest jego ostatni sezon jako juniora, nie chcę być złym prorokiem, ale może być to jego ostatni sezon w ogóle. Przecież w ubiegłym sezonie jego zdobycze na wyjazdach sięgały 1,2 punktów, i to zdobytych po defektach przeciwników. O jeździe na własnym torze nie wspomnę bo potrafił ścigać się właściwie tylko z cienkimi juniorami z Bydgoszczy.
    Prorokujesz znaczną poprawę???
    Istotnie nadzieja jest w Ciurze, on ma dopiero 16 lat i ponoć papiery na jazdę.
    Pozdr.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    [b]Może zmienić temat juniorzy których można sciągnonć a tak wogle to wy tylko możecie pomażyć o takich juniorów jak ma Falubaz u nas sie wychowało dwóch Mistrzów śwista juniorów a u was Pieraszko:P:P:P

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku mistrza Kujawy, którego nawet wy nie chcecie!!!!!
    Pozdr.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do KIKI
    Weź Ty się w głowę uderz i pomyśl nim coś nabazgrzesz! Nie zapominaj, że Włókniarz wychował Ułamka, Drabika - którzy Mistrzami Świata Juniorów nigdy nie byli, ale zerknij np. ile razy zawodnicy Ci wystratowali w rundach GP a ile razy zawodnicy z Zielonej Góry, hę? Bo o ile dobrze kojażę to tylko Protasiewicza możesz tu liczyć, który ostatni raz w barwach Falubazu echał.... eee... już nawet nie pamiętam). Przestań pisać takie głupoty bo obrażasz tylko prawdziwych kibiców z Zielonej Góry, których bardzo szanuję!

    Pozdrawiam prawdziwych kibiców.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Przestancie! Co Wy sie czepiacie Dawida Kujawy w 2001 roku w Peterborough mial dzien "czarnego konia" zdobyl 12 punktow co wystarczylo,aby stanac na najwyzszym stopniu podium drugi za nim Dryml mial oczko mniej.
    Kto powiedzial, ze my go nie chcemy??? Wszyscy licza na to, ze Dawid sie obudzi z marazmu dlatego go nie sprzedano a dano na wypozyczenie:D
    Chyba nie oczekujecie, ze Kujawa przejdzie sie po stadionie w Czewie(czy gdzie kolwiek) i zacznie przepraszac kibicow" sory, ze zdobylem tytul wiem nie powinnienem":P:D:P:D


    Bez urazy, ale dla mnie oczywisty jest fakt, ze Rybnik, Leszno, Zielona Gora czy Gorzow szkoli najlepiej mlodziez!W Czestochowie tez sa talenty, ale teraz niestey nie widze nikogo dobrego klasy np. Ulamka.

    DeVries

    Dodaj do naszych jeszcze Walaska i wychodzimy na rowno z CKM. heheheh:P

    Pozdrwiam

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DeVries

    Dodaj do naszych jeszcze Walaska i wychodzimy na rowno z CKM. heheheh:P

    Pozdrwiam
    A rączki całuję Pani Kierowniczki, jakżesz mogłem o Grzesiu zapomnieć :) Skleroza nie boli. Dzięki za poprawkę.

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne, że chcielibyśmy mieć zawodnika pokroju Kurmanka, ale z dnia na dzień nie da się tego zrobić, nawet na klonowanie trzeba nieco więcej czasu. Moim zdaniem w Częstochowie nie ma i długo nie będzie zawodnika klasy Rafała, który wyjdzie tylko ze szkółki Włókniarza, nie mówię o Ciurze, bo on jest z mini speedwaya. Chodzi mi stricte o szkółkę. Dopóki młodzieżą nie zajmie się ktoś pokroju Jądera czy Grabowskiego, tak długo nie doczekamy się talentu na miarę potrzeb. Przecież odkąd jest team Jurczyński Jastrzębski to nie pojawił się zawodnik który rokował by jakieś nadzieje. A wstawianie do składu juniora który robi licencję w wieku 18 - 19 lat to naprawdę nieporozumienie. Jeśli po paru treningach w szkółce taki gość nie rokuje nadziei, to po co kontynuować treningi. Będzie tak jak z Pietraszką, który wszedł do drużyny w wieku lat 20 i nie zrobił w ubiegłym roku nawet minimum postępów, to wyrzuceniem pieniędzy był cały proces treningowy, podobnie rzecz się ma z Jurczyńskim i Tomczykiem. Oni wszyscy w tym roku kończą 21 lat i prawdopodobnie skończą jak Maliński czyli będzie to dla nich ostatni rok żużla, bo poziom przez nich prezentowany nie rokuje zatrudnienia nawet w II lidze. Chyba, że stanie się cud.
    Warto zwrócić uwagę, że dobry junior błyszczy w wieku lat 16 - 17 (np grupa pilska, Kurman, młody Jabłoński, młody Cieślewicz, Kasprzak wcześniej Drabik czy Ułamek. Naprawdę szkoda jest pieniędzy tylko po to żeby na siłę przygotować 18,19 letniego zawodnika do licencji, pewnych rzeczy można nawet małpę nauczyć, tylko po co. To jest za drogi sport, żeby traktować go jako hobby, a dobry trener jest kilkukrotnie tańszy od wyszkolenia wyrobnika, a tylko tacy w ostatnich latach opuszczają naszą szkółkę. Może wreszcie czas na zmiany. Szczycimy się profesjonalizmem działaczy, więc może oni spojrzą wreszcie krytycznym okiem na całą tą mizerię i przeprowadzą małe trzęsienie ziemi.
    Pozdr.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w tym sezonie licencje bedzie zdawal ciurzyński.Chlopak ma podobno papiery do tego sportu i mysle,ze zrobi duzo dla wlókniarza chyba,ze tak jak jeden z jego sponsorow- S.U. spierniczy z częstochowy
    Tak dla wyjasnienia Ciurzynski juz zakonczył kariere, a licencje zdawał bedzie Ciura !

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciurzyński to meraz meczanik holty tak dla widaomości :P

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    DeVries

    ty mnie tu nie wyzywaj bo ja tego nie czynie w twojom strone z Zielonej Góry jerzdziło już dwóch zawodników w GP i już nie długo jak nie bedzie nie przewidznych kontuzji to jeszcze 2 tam zawita może już za rok szkoda że już nie ma biegu młodzieżowego bo byśmy wam baty dawali wy macie też swojich wychowanków w GP Ryska który bedzie starał sie zdobyć IMP to by były jak Norweg Mistrzem Polski na żużlu polak co nie umie się po polsku przedstawić :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach

    Wymiana juniorów

    Czy można wymienić juniorów pomiędzy dwoma klubami w przypadku jeśli obaj są zawieszeni?
    Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na to pytanie?

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    WYMIANA

    Czy można wymienić juniorów pomiędzy dwoma klubami w przypadku jeśli obaj są zawieszeni?
    Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na to pytanie?
    Nie tylko można , ale myslę nawet że trzeba !!!!! Od strony regulaminowej myślę , że przeciwskazań nie ma. Zarówno Szombierski jak i Czerwiński są zawodnikami posiadającymi ważne kontrakty obowiązujące na 2003 rok. Ich wzajemne wypożyczenie na mały kontrakt jest więc możliwe (pod warunkiem uzyskania porozumienia między zainteresowanymi klubami), tym bardziej , że zawieszenie zawodnika jest suwerenną decyzją zarządu klubu , którą tenże zarząd może uchylić. Ale po co ja ci to piszę , WuWu? Z nas dwóch to nie ja przecież jestem w zarządzie CKM-u ;) ;) ;)
    A swoją drogą podczas kiedy przez ostatnie 2 miesiące trwała przepychanka na linii zarząd Włókniarza-Czerwiński zauważyłem , że na tym forum w temacie dotyczącym Zbysia C. kibice z Rybnika udzielali zarządowi CKMu-u setek dobrych rad , z których najczęstszą (i najzabawniejszą) było : "skoro u was nie chce jeździć , oddajcie go nam - najlepiej za darmo. My sobie będziemy umieli dać z nim radę , bo u nas młodzież to jest prowadzona hohoho.... I ten nasz Grabowski - on ich umie prowadzić i wychować. U was Czerwiński by się tylko zmarnował"
    Szanowni Rybniczanie - nie jest wam teraz trochę łyso przypadkiem ??????????? Może ta przykra historia z bójką poprzedzoną pijaństwami na zgrupowaniu prowadzonym pod okiem Grabowskiego (!!) uświadomi jednak paru piszącym tu Rybniczanom , że pouczanie innych z pozycji "Nasz klub jest cacy , a wasz be" było tu jednak nie na miejscu. Prawda , kolego moderatorze z Rybnika?
    Obiecuję jutro napisać coś więcej o wadach i zaletach ewentualnej wymiany Szombierski-Czerwiński z pozycji zwykłego kibica. Jedno uważam za pewnik - z punktu widzenia atmosfery w drużynach w sezonie 2003 ani dla Czerwińskiego w Częstochowie ani dla Szombierskiego w Rybniku (jeśli te jego wyczyny to prawda) nie ma miejsca. I myślę , że po pewnym zastanowieniu nawet najbardziej zaślepieni miłością do Rafała Sz. Rybniczanie przyznają mi rację. Tylko czy tak naprawdę nie byłaby to dla obu stron wymiana z cyklu "zamienił stryjek siekierkę na kijek" ?
    Czekam na RZECZOWE opinie - bez bluzgów i niepotrzebnych złośliwości ;)
    Pozdrawiam Sokol

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Nie tylko można , ale myslę nawet że trzeba !!!!! Od strony regulaminowej myślę , że przeciwskazań nie ma. Zarówno Szombierski jak i Czerwiński są zawodnikami posiadającymi ważne kontrakty obowiązujące na 2003 rok. Ich wzajemne wypożyczenie na mały kontrakt jest więc możliwe (pod warunkiem uzyskania porozumienia między zainteresowanymi klubami), tym bardziej , że zawieszenie zawodnika jest suwerenną decyzją zarządu klubu , którą tenże zarząd może uchylić. Ale po co ja ci to piszę , WuWu? Z nas dwóch to nie ja przecież jestem w zarządzie CKM-u ;) ;) ;)
    A swoją drogą podczas kiedy przez ostatnie 2 miesiące trwała przepychanka na linii zarząd Włókniarza-Czerwiński zauważyłem , że na tym forum w temacie dotyczącym Zbysia C. kibice z Rybnika udzielali zarządowi CKMu-u setek dobrych rad , z których najczęstszą (i najzabawniejszą) było : "skoro u was nie chce jeździć , oddajcie go nam - najlepiej za darmo. My sobie będziemy umieli dać z nim radę , bo u nas młodzież to jest prowadzona hohoho.... I ten nasz Grabowski - on ich umie prowadzić i wychować. U was Czerwiński by się tylko zmarnował"
    Szanowni Rybniczanie - nie jest wam teraz trochę łyso przypadkiem ??????????? Może ta przykra historia z bójką poprzedzoną pijaństwami na zgrupowaniu prowadzonym pod okiem Grabowskiego (!!) uświadomi jednak paru piszącym tu Rybniczanom , że pouczanie innych z pozycji "Nasz klub jest cacy , a wasz be" było tu jednak nie na miejscu. Prawda , kolego moderatorze z Rybnika?
    Obiecuję jutro napisać coś więcej o wadach i zaletach ewentualnej wymiany Szombierski-Czerwiński z pozycji zwykłego kibica. Jedno uważam za pewnik - z punktu widzenia atmosfery w drużynach w sezonie 2003 ani dla Czerwińskiego w Częstochowie ani dla Szombierskiego w Rybniku (jeśli te jego wyczyny to prawda) nie ma miejsca. I myślę , że po pewnym zastanowieniu nawet najbardziej zaślepieni miłością do Rafała Sz. Rybniczanie przyznają mi rację. Tylko czy tak naprawdę nie byłaby to dla obu stron wymiana z cyklu "zamienił stryjek siekierkę na kijek" ?
    Czekam na RZECZOWE opinie - bez bluzgów i niepotrzebnych złośliwości ;)
    Pozdrawiam Sokol

    kurde no brak mi slow !
    brawo za ten post !

    czekam na to "jutrzejsze cos wiecej" ;), ale ja tam praktycznie widze same plusy ;)
    pozdro

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie to Ci obaj paowie odsiedza karencje i tyle sobie pojezdza. Niestety takie jest moje zdanie chyba ze zasila pogon szczecin albo reaktywuja klub w swietochlowicach. ;)

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Mało prawdopodobne

    Mało prawdopodobne jest aby zawodnicy zawieszeni, mogli występować w okresie zawieszenia. Moje obawy uzasadnione są tym, że dany zawodnik w okresie zawieszenia nie może występować na torach żużlowych pod egidą PZM, ponieważ to PZM zatwierdza prośbę danego klubu o zawieszenie zawodnika. Oznacza to, że zawieszony zawodnik nie może wystartować w żadnym klubie w okresie karencji. To jest moje myślenie per analogiam. Jeśli jestem w błędzie... wyprowadzcie mnie z niego. W chwili obecnej Czerwiński nie został oficjalnie zawieszony. Nie wiem jak wygląda sytuacja Szombierskiego... Gdzie dwóch się bije... tam WTS korzysta. Wybaczcie ten żart, ale nie ździwiłbym się gdyby Szumina wylądował we Wrocławiu... Mam nadzieję, że nie obraziłem moim wpisem kolegów z Rybnika. To tylko moje dywagacje. Pozdro

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Swoje planowane rozwinecie tematu zamiany Szombierski-Czerwinski umieszcze w watku "Wlokniarz bez Zbigniewa Czerwinskiego" , gdyz uwazam ze ten temat dotyczy obu klubow , a widze ze tamten watek jest zdecydowanie bardziej oblegany przez kibicow nie tylko z Czestochowy ale i z Rybnika. Zapraszam Sokol
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Wg mnie to Ci obaj paowie odsiedza karencje i tyle sobie pojezdza. Niestety takie jest moje zdanie chyba ze zasila pogon szczecin albo reaktywuja klub w swietochlowicach. ;)
    jesli zawodnik jest zawieszony klub moze go odwiesic w kazdej chwili tak wiec nie widze problemu na wymiane czerwinski - szombierski

    z wy jak na to patrzycie ?;)

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    jesli zawodnik jest zawieszony klub moze go odwiesic w kazdej chwili tak wiec nie widze problemu na wymiane czerwinski - szombierski

    z wy jak na to patrzycie ?
    Taz nie widze problemu :). Tylko kluby musza sie dogadac i po sprawie.

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mim zdaniem tak.
    Jest o ardzo dobry junoior i warty w niego inwestować.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach

    ale po co nam oni

    ale po kija nam czerwinski czy szombierski, dlaczego nie zainwetsowac w ciure ktory zda licencje, przypomne tylko ze hampel zaczal jezdzic w lidze jak mial 16 lat byl to koneic sezonu i dostal szanse w jedym biegu, gdyby chlopakowi dac szanse regularnej jazdy to za 2-3 lata mamy drugiego hampela, przeciez pietraszko i tak ejst juz ostatni rok juniorem a napewno nie zostanie u nas w druzynie za rok wiec po co w nigo inwestowac kase?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz kiedys na forum zakładałem temat dotyczacy fatalnej pracy z mlodzieza w naszym klubie-no bo jak inaczej to nazwac kiedy od czasow Ułamka i Osy nie dorobilismy sie ani jednego konkretnego młodziezowca?!Mnie osobiscie to nurtuje juz od dawna:(!!!

    Teraz licze po cichu i mam nadzieje ze uda sie cos Ciurze!!!!-oby tak było bo oprocz sredniego Pietraszki to nie widze jak na razie nastepcow Sławka Drabika.....(czy takich w ogole dorobimy sie w ciagu kilku nastepnych lat:)?!)

    Miejmy nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci w koncu cos sie zmieni bo nie ma co ukrywac ze z obecnych juniorow to na w miare przyzwoita kariere szanse ma tylko Pietraszko!!!Oczywiscie reszcie zyczę jak najlepiej ale jestem realistą......

    POZDRAWIAM FANOW WŁÓKNIARZA!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie ma się co oczukiwać, ze szkoleniem młodzieży w naszym klubie nie jest najlepiej, następców Drabika nie widać. W zeszłym sezonie z juniorów włókniarza to tylko Pietraszko czasami miewał przebłyski, ale jeżeli w tym sezonie nie zrobi postępów to jego kariera wraz z przejściem do grona seniorów może się zakończyć.
    Pojawiła się jedna perełka czyli Ciura, w tym roku prawdopodobnie zda licencje i uwazam, że właśnie w niego należy inwestować, dać odpowedni sprzęt i zapewnić wystarczającą ilość startów.
    Jednak ciągle pozostaje pytanie czy jeden Ciura na taki klub jakim jest Włókniarz to czasem aby nie za mało???

    Pozdrawiam.
    CKM&AZS

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tu jest własnie problem makan!!!No dobrze założmy ze wychowamy tego Ciure na czołowego zawodnika naszej ligi wsrod seniorow....no i co z tego-to będzie dopiero za jakies 5 lat kiedy Ciura bedzie juz w 90% w pełni ukształtowanym żuzlowcem....A co z reszta?!
    Drabol już wtedy na 100% nie będzie jezdził i zostanie na polskich torach UŁAMEK,PIETRZYK,OSA(oby),Przygodzki i miejmy nadzieję Pietraszko!!!-----ale to jest smieszna liczba-klub aspirujący o najwyzsze laury w lidze ma tylko trzech jezdzacych w polskim żużlu wychowanków?!-JA JAKO FANATYK WŁÓKNIARZA przepraszam ale aż sie wstydze:(!!!

    POZDRAWIAM!!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mati

    Skąd ta pewnośc,ze Szombierski bedzie jezdzil w Czestochowie.Z tego co ja slyszalem jest to bardzo malo prwdopodobne.A tak w ogole to dzisiaj podobno miala byc ostatnia rozmowa z mistrzem Czerwińskim.Czy wie ktos cos o tym?

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli chodzi o pozycje podstawowego juniora to bedzie nim Rafal Szombierski. Tym drugim bedzie prawdopodobnie Adam Pietraszko.
    A Ty co? z choinki się urwałeś? Przecież nawet przez chwile nie było brane pod uwagę wypożyczenie Szombierskiego do jakiegokolwiek klubu!!!
    Nie wierzcie we wszystko co pisze TŻ.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •