Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 120

Wątek: Memoriał Huberta Wagnera - relacja LIVE z Memoriału na stronach SF

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Memoriał Huberta Wagnera - relacja LIVE z Memoriału na stronach SF

    Gazeta Olsztyńska:
    "
    Planowny na przyszły rok siatkarski Memoriał Huberta Wagnera w Olsztynie zyskał akceptację działaczy Polskiego Związku Piłki Siatkowej i trafił do oficjalnego kalendarza imprez PZPS." Termin 22-25 sierpnia.


    Na turniej organizatorzy chcą zaprosić zespoły Rosji, Włoch, Francji lub Hiszpanii.


    Mam nadzieję, że wszystko dojdzie do skutku i powstanie impreza upamiętniająca nawybitniejszego naszego trenera.




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że pomysł turnieju w międzynarodowej obsadzie klubowej upamiętniający Ś.p. H.Wagnera to b.dobry pomysł !
    Tylko dlaczego w Olsztynie ? Olsztyn nie kojarzy mi się jakoś z H.Wagnerem (nie jestem pewien, może H.W. miał coś wspólnego z Olsztynem ?).

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze że tak sie stanie, i ten Memoriał jest jak najbardziej zasłużony. A czy grać mają tylko reprezentacje europejskie ? Ciekawiej by było jakby do tych reprezentacji dodano Mistrzów Świata, Brazylię ;). Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podjerzewam, że zaproszenia zespołów wiążą się z określonymi gratyfikacjami pieniężnymi więc nie wiadomo na kogo starczy.

    Dlaczego w Olsztynie?
    Być może dlatego, że jakoś te okolice wybierał Hubert Wagner dla przygotowań zespołu. Widać to było na filmie - treningi odbywały się albo na obecnej sali Uniwersytetu, albo na sali OSIRu. Słynne "przebieżki po lesie" miały miejsce w podolsztyńskich Rudziskach Pasymskich.

    A może po prostu dlatego, że tutaj ktoś (przyjaciel Huberta Wagnera - Jurek Mróz) wpadł na taki pomysł.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pozostaje nic innego do powiedzenia tylko - wreszcie! Aż dziw ,że tak późno. Ciekaw jestem jak obsadzony będzie ten turniej. Z pewnością TVP zatroszczy się o relacje, chociaż z tym stwierdzeniem poczekajmy, ale cóż wypada jej to zrobić. Zgadzam się ,że memoriał powinien być zorganiozwany w Olsztynie choćby z powodów ,które nadmienił jerry. Chętnie wybrałbym się na taki turniej. Czas pokaże czy będzie to możliwe. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po prostu cudownie!!!!!!!!!!
    Nareszcie do Olsztyna powróci wielka siatkówka.Czekamy na to wydarzenie z wielką niecierpliwością. Nareszcie kibice w północno-wschodniej Polsce doczekali się takiej imprezy.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie, spokojnie - termin zaklepany, ale jak zwykle najważniejsze są pieniądze. Miejmy nadzieję, że działanie w tak "słusznej sprawie" ułatwi zgormadzenie funduszy.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwalam sobie odświeżyć ten wątek bowiem znane juz są pewne fakty dotyczące tej imprezy.
    Turniej odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia a oprócz Polski wystąpią także drużyny Rosji i Włoch. Prowadzone są też rozmowy z Brazylijczykami, gdyby jednak mistrzowie świata zrezygnowali z udziału w Memoriale w odwodzie są jeszcze reprezentacje Holandii i Kanady.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo się cieszę, bo do Olsztyna nie mam tak daleko :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2002
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.pls.pl
    Memoriał Huberta Wagnera

    Grecja, Holandia, Serbia i Czernogóra oraz Polska zagrają od 22 do 24 sierpnia w Olsztynie w Memoriale Huberta Wagnera.

    "Chcemy, żeby turniej, upamiętniający jednego z najwybitniejszych polskich trenerów, był rozgrywany co dwa lata w roku mistrzostw Europy - powiedział Jerzy Mróz, pomysłodawca zawodów i przewodniczący Komitetu Organizacyjnego. - Zwykle w ostatniej dekadzie sierpnia zespoły uczestniczące w europejskim czempionacie szukają możliwości sprawdzenia formy. Nie mieliśmy problemów z ustaleniem listy zgłoszeń. Chętnych jest więcej niż wynoszą nasze możliwości finansowe."

    Kandydatem na sponsora głównego Memoriału Huberta Wagnera jest bardzo duża firma. "W turnieju mają zagrać drużyny, które znalazły się w jednej grupie mistrzostw Europy - kontunyyje Jerzy Mróz. - Istnieje ryzyko, że ktoś, bojąc się ujawnienia wszystkich swoich możliwości zrezygnuje ze startu. Są inni chętni. Bardzo chcieli zagrać w Olsztynie Niemcy."

    Mecze będą pokazywane w telewizji publicznej. Patronat nad Memoriałem objął prezydent Aleksander Kwaśniewski.

    -----------------------

    Bosko :) Co prawda turniej nie jest obsadzony tak silnie, jak to było mówione na początku (Rosja, Włochy, Brazylia), ale ten skład również jest interesujący, zwłaszcza w kontekście Mistrzostw Europy. Będzie się działo... :P

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo bym chciala sie tam wybrac wiec jesli ktos bedzie znal jakies szczegoly to bardzo prosze o informacje :)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie ja też słyszałam że Holandia i Jugosławia:)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...

    Holandia, Jugosławia i Germany..

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze to fajna sprawa zorganizowac taki turniej. Super turniej na czesc super szkoleniowca!!! Bradzo sznowalem i szanuje p.Wagnera i mysle ze wszyscy zawodnicy ktorzy z nim pracowali i ludzie majacy z nim doczynienia podziela moje zdanie!!! Pozostaje tylko zalowac ze to juz sie skonczylo!!!:((( Pozdrawiam!

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktos wie cos więcej na temat biletów? cen itp?

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    super ze taka impreza siatkarska dochodzi do skutku!
    Serbia i Czarnogóra????qrdę tego nie można nie zobaczyc, szkoda że to tak daleko.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a się wybieram mimo iż mieszkamw katowicach, tylko szkoda że nigdzie nie ma nic na temat biletów...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilety zbiorowe można zamawiać od 7 lipca w siedzibie klubu AZS Olsztyn. Indywidualne będą później :P

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli w lipcu będą ,a te zbiorowe to na ile osób?:P Czy tak w ogóle to przez neta będzie można zamówić,i czy wiadomo coś o cenie?
    Pozdrawiam:D

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cena 30-40 złotych, o ile wiem bilety będzie można zamawiać telefonicznie. Nr telefonu 089-523-34-34

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasi,Niemcy,Holandia,Hiszpania....
    Będą jakieś transmisje w TV ?

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    24-03-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    maja byc transmisje na 100% jeeeeeeee:D

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hubert Jerzy Wagner byl wspanialym człowiekiem i genialnym trenerem. Z moich info wynika ze ten turniej bedzie sie odbywał co dwa lata przed kazdymi ME. Oby poziom sportowy i organizacyjnym oddal hołd temu wielkiemu człowiekowi

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej jakby ktos wiedzial cos dokladniej o biletach to dajcie znac,wiem ze byc moze to za wczesnie jeszcze ale tak pytam.sama nie wiem jeszcze na jaki mecz pojade i ktorego dnia ,jak beda nowe wiadomosci to piszcie.
    Pozdrawiam:D

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    03-07-2003
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siemka, witam wszystkich, chcialem powiedzec ze jestem bardzo szczesliwy ze w Polsce zostanie zorganizowany taki turniej ku pamieci swietnego trenera pana Wagnera, szkoda tylko ze organizatorzy narobi8li wielkiego smaka mowiac o tym ze zagraja w Olsztynie najlepsze druzyny swiata, a ostatnio okazalo sie ze zagraja : Holandia, Polska, Hiszpania oraz NIemcy, takze obsada nie jest najmocniejszza ale juz z niecierpliwoscia czekam na meczyki , mam nadzieje ze TVP pokaze wszystkie mecze turnieju
    do uslyszenia siemanko

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jak to z tymi biletami jest???Czy ktos wie;-

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilety 30-40 zl , zalezy od miejsc...
    Bilety sa sprzedawane na dni , czyli jeden dzien to 1 bilet...

    reasumujac 3 dni w dobrych miejscach to wydatek 120 zl...


  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra dzieki ,a jak je zamowic?Czy pod tym numerem telefonu podanym wczesniej???A czy te bilety za 30 to jakos naprawde daleko czy jak?Nie bylam tam w hali ,nie wiem ,dlatego tak wypytuje:P
    pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cała elita forumowa sie wybiera na ten memoriał więc napewno będzie fajnie :D:D:D:D

    tylko nie umie dostac nigdzie flagi Jugosławii , bo przeciez póki Wspaniały jest selekcjonerem Polsce nie kibicujemy :)

    Jasiu Such na trenera kadry :)


    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BUhaha Jasiu Such na trenera kadry dobre sobie hahahahaha zeby sie obrazal na zawodnikow ? nie no Jasiu Such hahaahha wtedy to juz by kompletnie nikt nie kibicowal Polsce

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BUhaha Jasiu Such na trenera kadry dobre sobie hahahahaha zeby sie obrazal na zawodnikow ? nie no Jasiu Such hahaahha wtedy to juz by kompletnie nikt nie kibicowal Polsce
    GBX kolego drogi a kto zbudował potęgo Twojego Mosto ??? kto wprowadził do gry najlepszego waszego zawodnika Papkina ??? kto postawił na Prusa i Benka ???
    Wspaniały więczy dzieło Jana Sucha !!!! i jak bys chodził na mecze ciut wczesniej jeszcze za Jana Sucha w Mosto bys wiedział co on zrobił w Mosto !!!! tak samo jak w Jastrzębiu w 2001 r. z drużyny 7- osobowej która miała walczyć o utrzymanie zrobił medal a z walki o finał odpadł dopiero po 5 zacietych meczach z Galaxią i fenomenalnej grze w barwach galaxii wtedy Dawida Murka wspomaganego przez Gołasia i Bakiewicz jeszcze młodziutkich chłopców ( Bąku i Gołas)


    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to było kiedyś a teraz to co ten chlop wyczynia jest na poziomie przedszkolaka :-)
    P.s. Najlepszy znawca siatkowki nawet wie od kiedy chodze na mecze :]
    Papkina to wytrenowal trener Góra :-)

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na onecie napisali ,że sprzedano 500 biletów.Kurcze bileciki pd tym numerem ktory zostal tu wczesniej podany czy jak?Dzwonisz i mowisz na jaki mecz chcesz,tak?sorki za te pytania ale kumpela mnie dręczy:P
    pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktos juz zamowil bilety?

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już mam na wszystkie dni bilety zamówione
    poprostu dzwonisz tam mowisz na jaki dzien chesz bilety mowisz za ile ( 30 40 20) i ile bo teraz rezerwowane są bilety grupowe od 5 osob grupa sie liczy od 3 indywidualnie
    pytacie sie jakie miejsca sa wolne pani wam mowi i zamawiacie

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Turniej pamięci Huberta Wagnera

    Dziewięciu tysięcy widzów spodziewają się organizatorzy siatkarskiego Memoriału Huberta Wagnera, który w sierpniu odbędzie się w Olsztynie. Obok reprezentacji Polski wezmą w nim udział drużyny Holandii, Hiszpanii i Niemiec.

    Impreza poświęcona pamięci legendarnego selekcjonera kadry siatkarzy Huberta Wagnera odbędzie się w olsztyńskiej hali Urania w dniach 22-24 sierpnia. Rozegranych zostanie 12 spotkań w formule "każdy z każdym". Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową, ale puli nagród na razie nie ujawniono.

    Mecze Polaków z Holandią i Hiszpanią będą na żywo relacjonowane w telewizji. Patronat nad turniejem objął prezydent Aleksander Kwaśniewski.

    Podczas turnieju odbędzie się uroczystość wmurowania pamiątkowej tablicy poświęconej Wagnerowi, z nazwiskami zawodników, którzy pod jego wodzą zdobyli mistrzostwo świata i olimpijskie złoto.

    Termin turnieju odpowiada selekcjonerowi kadry Waldemarowi Wspaniałemu. Na krótko przed mistrzostwami Europy, trener Polaków będzie mógł ocenić przygotowania swoich podopiecznych i ich rywali.

    Impreza ma na stałe trafić do kalendarza międzynarodowego i będzie rozgrywana co dwa lata, w roku mistrzostw Europy.

    Zmarły w marcu 2002 roku Hubert Wagner był jednym z najwybitniejszych polskich trenerów. W reprezentacji występował w latach 1961-71. W 1967 roku zdobył brązowy medal mistrzostw Europy. W 1974 roku prowadzony przez niego zespół Polski zdobył w Meksyku mistrzostwo świata, a dwa lata później w Montrealu złoty medal olimpijski.

    źródło: www.onet.pl

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko nie umie dostac nigdzie flagi Jugosławii , bo przeciez póki Wspaniały jest selekcjonerem Polsce nie kibicujemy :)
    Przeciez Jugoslawi nie bedzie ? - ani SERBI :)))

    Ja mam na 3 dni w sektorach 3-4 (dokladnie nie wiem, ale jak 3-4 tzn ze sam srodeczek i bliziutko wiec bedzie slodko)

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w pierwotnej wersji miała być Serbia i Czarnogóra :)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sa jeszcze bilety po 20 ,myslalam ze tylko po 30 i 40.Jak ktos zna hale niech napisze czy takie za 30 warto zamawiac no i ponawiam pytanie,numer po bilety ten sam ktory zostal tu juz podany?Aha ,a w ogole jest plan tego memorialu ,tzn chce wybrac sie na 1 mecz ,powiedzmy ,że z Holandią,i skad mam wiedzieć ,którego to bedzie dnia?Troszke mnie nie było i nie wiem co i jak :P:P:P

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak ktos zna hale niech napisze czy takie za 30 warto zamawiac
    Za 20 nie polecam
    Za 30 tez nie sa to wymarzone miejsca , ale jezeli beda te najlepsze za 30 to nie jest tak zle - tylko ze troszke juz za pozno , wiec o miejscach dobrych za 30 zl zapomnij...
    Za 40 zl - ja mam takie , zamowilem przeszlo poltora tygodnia temu i to juz ponad polowa miejsc za 40 zl byla wykupiona - a jak ktos wie jak to jest w Urani to 3/4 sektor to jest sam srodeczek na dole przy siatce - czyli najlepsze miejsca - Czyli wkurzenie wspanialego bedzie bardzo dobrze widoczne...
    Reasumujac ? - Teraz to ja bym sie martwil zeby bilet dostac, bo za 30 i 20 zl powinnas dostac , lecz czy za 40 ? - hms telefon nizej...
    Jednak moim skromnym zdaniem te 10 zl nie robi roznicy a oglada sie mysle taki mecz o wiele lepiej - lecz najwazniejsze to byc , klimat powinien byc *****isty...

    no i ponawiam pytanie,numer po bilety ten sam ktory zostal tu juz podany?
    (0 89) 523 34 34

    Aha ,a w ogole jest plan tego memorialu ,tzn chce wybrac sie na 1 mecz ,powiedzmy ,że z Holandią,i skad mam wiedzieć ,którego to bedzie dnia?Troszke mnie nie było i nie wiem co i jak :P:P:P
    no i tutaj polecam tez numer (0 89) 523 34 34 - choc nie gwarantuje sukcesu....
    sam nie wiem jak to bedzie - mnie to szczerze mowiac nie interesuje bo bede 3 dni non stop w Urani , ale postaram sie dowiedziec...
    Lecz z tego co wiem terminarzu dokladnego nie ma obecnie...
    Bilety dopiero beda 4 sierpnia , wiec wtedy wszystko na pewno juz bedzie....

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję
    [/quote]
    Bilety dopiero beda 4 sierpnia , wiec wtedy wszystko na pewno juz bedzie....[/quote]

    Chodzi o bilety indywiduale czy jak?
    Dzieki za wiadomość,niezłe zamieszanie z tymi biletami:P

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi o bilety indywiduale czy jak?
    Odebrac je bedzie mozna dopiero 4 sierpnia...
    Czyli drukowane beda dopiero na 4 sierpnia i kazdy dopiero wtedy bedzie mogl je odebrac a obecnie trwa zamawianie biletow przez telefon...

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki serdeczne! ale czy to oznacza ,że będę musiała przejechać kilkadziesiąt km po bilet?Wolę zamawiać bilety na LŚ - mniej kłopotów:P
    Pozdrawiam:D

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale czy to oznacza ,że będę musiała przejechać kilkadziesiąt km po bilet?
    nie jezeli jestes nie z Olsztyna to bilety bezposrednio przed meczem mozesz odebrac , lecz jezeli masz mozliwosc to od 4 beda wydawane...

    wiec spokojnie zadzwon i zarezerwuj sobie i przed meczem odbierzesz a i jak zadzwonisz to powiedz jak tam obecnie sytuacja sie ma z biletami :)

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    03-07-2003
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siemanko,


    Mecze Polaków z Holandią i Hiszpanią będą na żywo relacjonowane w telewizji.
    PROTESTUJE, dlaczego ?? moze mi ktos wytlumaczy dlaczego TVP nie pokaze wszystkich meczow turnieju ????, no dobra wszystkich nie to jeszcze jestem w stanie zrozumiec, ale DLACZEGO tylko dwa mecze polakow a nie 3 ???????
    POZDRA siema

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •