Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 133

Wątek: K.P. Polska Energia Sosnowiec - Mostostal Azoty Kedzierzyn-Kozle

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    K.P. Polska Energia Sosnowiec - Mostostal Azoty Kedzierzyn-Kozle

    30.11 o godzinie 17:00 odbedzie sie mecz VI kolejki PLS Polska Energia - Mostostal Azoty. Dla dla zespolu gosci nadchodzace 4 kolejki to mecze z liderami (Mosto, Galaxia, Skra i Ivett). Obydwie druzyny radza sobie jak narazie podobnie w lidze. Polska Energia zajmuje 3, a Mostostal 4 miejsce. Jakie sa Wasze typy tego meczu??/ Wedlug mnie kaziki sa w stanie powalczyc o wygrana podobnie jak to zrobili np. gracze PZU :))


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja jednak typuje 3:1 bądź 3:2 dla Mosto :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja stawiam na zwyciestwo Mosto 3-1 lub 3-2 tak samo jak Kamo_kk gdyby nie kontuzje Mosto byloby pewne 3-1 lecz obawiam sie ze te kontuzje wszystko niszcza!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle ze mimo wszystkich kontuzji itd. Mosto wygra 3:1

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ale wydaje mi sie ze Mosto wygra 3:1 albo my wygramy 3:0. :P

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3 - 0 dla Mostostalu!!!
    Nasi nareszcie zaczynają grać i w sobotę na Swojej hali napewno wygrają.........................
    Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów
    Klub Kibica K.S Mostostal

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję,że z formą i zdrowiem naszych zawodników będzie coraz lepiej.
    Czekamy na Sosnowiec i waszych kibiców! :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe Neo jesli nic sie nie stanie grupa od 10 do 20 osob z klubu kibica z Sosnowca pojedzie na mecz :D

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W meczu raczej nie zagrają Świderski i Musielak, ale myślę pozostali gracze + własna hala powinny dać zwycięstwo Mostostalowi - mam nadzieję że za 3 pkt.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaziki powalcza w Kedzierzynie,moze maly punkcik?Wygrac bedzie im ciezko,ale u siebie kto wie?

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    licze na 3:1 dla Mosto po dobrej grze Benka i spółki :):):)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3:1 dla Kędzierzyna i nie widzę innej możliwości!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo chciałbym w najbliższą sobotę pooglądać sobie w miarę spokojnie mecz. Piszę tak, bo poziom adrenaliny na każdym oglądanym w tym sezonie meczu w KK dosyć mocno mnie już zmęczył. Ale czy ten spokój będzie możliwy? Przy obecnych problemach kadrowych Mostostalu z typowaniem wyniku byłbym raczej ostrożny. Liczę na wygraną, ale czy będzie ona za 3 punkty? Daj Boże, aby tak było.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie, najlepiej bylo by szybkie 3:0, bo w koncu sa andrzejki i trzeba po meczu gdzies zaimprezowac:) a jak mecz sie skonczy przed 20, to sie troche plany pochrzania.
    3:0 i tyle... impreza do rana:)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sądząc po przebiegu ostatnich meczów nie mamy wielkich szans na nawiązanie walki z Mostostalem. Przewaga chemików (czy jeszcze konstruktorów?) koncentruje się przede wszystkim w aktaku po przekątnej, gdzie przewaga w postaci Papkego jest przygniatająca. Ani odbijający się od piłki Matoska ani Niedziela, który karierę w PLS dopiero zaczyna moim zdaniem nawet w części nie są w stanie tej przewagi zrekompensować.
    Dokonując karkołomnej próby porównań potencjałów bez mozliwości zaobserwowania potencjału przeciwnika mozna spodziewać się, że o ile na środku Pliński może zrównoważyć przeżywającego wyraźne kłopoty zdrowotno-pomałżeńsko-mentalne Stancelewskiego, o tyle Nowak jest, jak to juz pisałem, w dyspozycji katastrofalnej, z jednym (tak, jednym!) średnio kończonym atakiem na mecz. No, chyba że jego dyspozycja to generalna ściema i dopiero Wspaniałemu pokaże, na co go stać. Na razie przewaznie stoi.
    Rozegranie - przewaga Energii w rozegraniu (chociaż jak kiedy, bo ostatnio bez krótkiej) a w bloku Mostostalu.
    Skrzydła - nie wiadomo kto w Mostostalu będzie grał na skrzydłach. Jeżeli zagrają Swiderski i Serafin, to przewaga Mostostalu, jeżeli nie zagra Świderski, to jeszcze przewaga aczkolwiek mniejsza. Niestety, sonowiecka trójka Milbrant, Legień, Żywołoznyj trochę ustępuje trójce Świderski, Soroka, Serafin.Wymieniam ich, bo ich kiedyś tam obserwowałem, Rolanda zaś widziałem na parkiecie tak dawno, że aż nieprawda i chyba go można jednak uznać po trosze już za rentiera - rezydenta. Libero - przewaga Mostostal. Stosunkiem na punkty zwycięża Mostostal. Tyle papier. A na boisku - Bóg jeden raczy wiedzieć. Ale każdy wynik inny od 0:3 i 1:3 będzie wynikiem energetycznie cennym.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wróżenie z fusów

    Chciałbym żeby Mosto w końcu zainkasował 3 punkty, ale dotychczasowe spotkania pokazują że może być znowu 5 setów. Sam już nie wiem skąd to się bierze. W setach w których Mostostal wygrywa naogół łatwo odjeżdża przeciwnikom i nie wypuszcza ich daleko poza 20 punktów. A zaraz chwilę potem dostaje baty w takim samym stosunku. Uknułem nawet taką teorię :) że to element psychicznego przygotowania do ligii mistrzów (żeby się przyzwyczaili do gry w stresie).
    A tak na serio. Wszystko zależy od zdrowia zawodników. W tym roku wyjątkowo wszyscy wyczuli że mistrz jest ranny i grają na maxa żeby go jak najbardziej pokąsać (takie życie, zasada bij mistrza). Dodatkowo każdy zawodnik drużyny przeciwnej chce się jak najlepiej zaprezentować przed trenerem kadry, a sędziowie też wrzucają swoje trzy grosze (widziałem już dużo błedów sędziowskich więc potrafię je odróżnić od stronniczości delikatnie mówiąc). W tak pięknych okolicznościach przyrody osłabiony Mostostal i tak broni się jak może (w lidze przegrał tylko 1 mecz). I z tego co widziałem na meczach są przebłyski dawnej gry i forma i zdrowie do play off pewno wrócą więc o mistrza jestem w miarę spokojny (myślę że Mostostal w pełni sił stać na jego zdobycie nawet z 8 miejsca). Gorzej będzie z PP, który faktycznie w obecnej sytuacji miałby tylko znaczenie psychologiczne, że nawet jak nie idzie to idzie. A już całkiem tragicznie widzę LM (chyba że moja teoria się sprawdzi :) i wszystko co się dzieje do tej pory to zasłona dymna).

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paweł daj cos znac na gg o ty mwyjezdzie do KK bo to juz za 4 dni !!!! a tu nic nie zorganizowane !!! czekam pospiesz sie.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sądze, że Mostostal wygra 3-1. Pomimo kontuzji ale jaenak wygra. Kędzierzyńska hal to jedna z najlepszymi nie czarujmy się. przecięz z Gwardia wygraliśmy. i to w jakim skladzie!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Parę słówek o meczyku w KK

    Zgadzam się z weteranem co do kiepskiej dyspozycji Nowaka - ten gościu działa mi na nerwy i to poważnie.Zauważyłem że na początku seta gdy siedzi na ławce zawsze lepiej nam idzie,w ostatnim meczu miał tylko 2 udane ataki a bloku nie zauważyłem ani jednego.Teraz słowa pochwały dla Rafała Legienia-druga albo trzecia młodość,wspaniałe ataki,aż się chce go oglądać.
    Jak można dołączyć do grupy wyjeżdżającej do KK?

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Eh zapomniałem wytypować wynik

    Obiektywnie rzezc biorąc, siły i słabości obu drużyn + marcin nowak w kazimierzu... przegramy 3:1!
    A wybiera się ktoś dzisiaj na nysę? Będzie ciekawie,bo gwiazda Nowak zostanie w domu, no bo kto by mu kazał grać o tak niską stawkę.
    Marcin, zostań w domu i nie wracaj!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem bedzie to ciekawsze spotkanie niż Skry z IVETTem i typuje wynik 3:1 dla Mostostalu.Myslę ,żę Sosnowiec jeszcze w tym sezonie nie pokaże na co gostać, ale od nastepnego sezonu jesli jeszcze wzmocni skład, bedzie w ścisłej czołówce PLS, mam na mysli pierwszą 3.Ten sezon chlopcy z sosnowca maja czas sie zgrac ze sobą.A w pzryszlym roku będą walczyc o mistrzostwo.
    pozdrowienia

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwia mnie komentarze niektorych osob co do osoby Marcina Nowaka.Wiele z was uwaza ze Marcin jest bez formy ze w bloku cieniutko a z ataku ze srodka jeszcze gorzej,ale statystyki na stronie http://www.pls.pl/rankingi.php?group=2
    pokazuja cos calkiem innego jestem ciekaw co na to kibice Sosnowca??!! czekam na odpowiedz czy Marcin naprawde jest taki slaby??przeciez jest najlepiej blokujacym jak narazie w PLS

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oby było widowisko!!!

    Nie widziałam jeszcze w tym sezonie zawodników obydwu zespołów, ale z wyników dotychczasowych i przeczytanych na forum opinii mniemam, że jednak Sosnowiczanie nie dadzą rady aktualnym Mistrzom Polski.
    Pojedyncze przypadki przegranych zawodników z KK ( w PP i lidze)nie mogą jednak przysłaniać zimnej kalkulacji i zdrowej oceny możliwości poszczególnych drużyn.
    Życząc wszystkim zwycięstw w najblizszej kolejce postawię jednak na Mostostal KK 3-1.
    Pozdrawiam,

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    marcin Nowak

    No kurcze masz rację z tymi rankingami.Nie wiem jak to wytłumaczyć :) Po prostu musisz kiedyś przyjść zobaczyć na własne oczy marcina i sam zapisywać jego aktywność na parkiecie.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No kurcze masz rację z tymi rankingami.Nie wiem jak to wytłumaczyć :) Po prostu musisz kiedyś przyjść zobaczyć na własne oczy marcina i sam zapisywać jego aktywność na parkiecie.

    No wlasnie bede mial okazje sam sie przekonac juz w sobote gry Marcina Nowaka.Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    statystyki nie odzwierciedlaja w calosci przydatnosci zawodnika w zespole,Marcin Nowak naprawde gra beznadziejnie a najgorsze jest to ze nie widac u niego zadnego zaangazowania-takie flaki z olejem

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nigdy nie uwarzałem Nowaka za dobrego zawodnika !! jego gra w sosnowcu nie interesuje on tam poszedł tylko dla kasy i teraz bedzie czekał na okazje tylko zeby gdzies citnąć to o wiele lepszym środkowym jest Pliński a Nowak jak to Nowak gwaizdoruje i ma to wszystko gdzieś ..........

    POZDR. dla GBX

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chętnych na wyjazd na Mostostal proszę o zgłaszanie się na mój numer gg 884182 brakuje nam jeszcze 4-5 osób.
    Koszt wyjazdu to około 25-30 zł zależy jeszcze czym pojedziemy bilety są za darmo.
    Chętni zgłaszać się !!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze powiedziane Panters!!! gdzie on moze odejsc,kto go zechce??????!!!! pozdr.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze powiedziane Panters!!! gdzie on moze odejsc,kto go zechce??????!!!! pozdr.
    napewno nie Jastrzebie :P
    POZDR.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mosoto przegral 1 seta do 22 :))
    oby tak dalej :D zapraszam na chata

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a teraz postaral sie i wygral do 19 :))

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i wygrywa nastepnego ... chyba do 20 :((
    a teraaz w partii 4 jest wynik 12:11 dla Mosto

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mamy 5 seta !!!!!!!!!!!!!!!!!11 25:20 dla kp :))

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poczatek 5 seta... 3:5 dla KP :)) czas dla mosto ... oby tak dalej :D

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiwka wagnera i 9:7 dla K.P.,
    oby tak dalej :D !!!!!!!!!!!!!!!1

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    15:11 dla kp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    3:2 :D bravo bravo bravo kaziki !!!!!!!!!!!!!!!

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i klapa Mostostal przegrał i to znowu u siebie...może lepiej wszystkie mecz zacząć grać na wyjeździe???? Przez te cholerne kontuzje Mosto gra coraz gorzej....Oby było lepiej w przyszłości...

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brawo KP...
    Mostostal gral u siebie 5 razy narazie wygraly tlyko 2 mecze... z Jastrzebiem po mekach 3:2 i z II ligowcem 3:1 !! brawo i zycze wam takich wynikow do konca sezonu!!

    Mostostal - AZS 0:3, Mostostal - Zdunska Wola 3:1, Mostostal - PZU 2:3, Mostostal - Jastrzebie 3:2,
    Mostostal - Kp 2:3!!!

    oby tak dalej...!!

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brawo KP...
    Mostostal gral u siebie 5 razy narazie wygraly tlyko 2 mecze... z Jastrzebiem po mekach 3:2 i z II ligowcem 3:1 !! brawo i zycze wam takich wynikow do konca sezonu!!

    oby tak dalej...!!
    Pewnie że chciałbyś żeby było tak dalej...teraz Swiderski wróci do pełnej sprawności, wspomoże Mostostal i będzie coraz lepiej...mam taką nadzieję!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak pieknie!!! Pewnie Roland zawiódł?!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i klapa, dno, dno i jeszcze raz dno, nie będe dzisiaj na nic zwalał, bo Mostostal po prostu zagrał źle, tylko w 2 i 3 secie Mostostal "coś" tam zagrał, nie będe komentował meczu, bo po prostu był denny i oczywiście gratulacje dla KP, który przez głupote naszych wygrali :(

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    swiderski wiele nie pomoze... jeszcze przed kontuzja gral slabo... a przyjmowac to on sie nie nauczy...
    musicie poczekac do powrotu musielaka...
    ale to nie moje zmartwienie...

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam ogromna prozbe do wszystkich kibicow Mosto !!!!
    Jesli ktos z was byl na meczu to niech napisze mi na oficjlana stronka kazikow opis tego spotkania. Pod opisem zostanie podpisany autor, oraz bedzie mial odemnie serdeczne podziekowania :)) dzieki z gory,

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratulacje dla Kazików za wygraną :)

    pozdr.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •