Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nowa Gwiazda w Idei Śląsku Wroclaw !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowa Gwiazda w Idei Śląsku Wroclaw !

    Arijan Komazec (32 lata, 200 cm), kuzyn Alana Gregova, podpisał kontrakt ze Śląskiem Wrocław . Zawodnik ma się zjawić w stolicy Dolnego Śląska jeszce w tym tygodniu. W zeszłym sezonie Komazec wystepował w AEK Ateny . Podczas swoich euroligowych występów notował średnio 9.5 punkta, 2.1 zbióki i 0.9 asysty, a w rozgrywkach ligowych 10.9 punkta, 3.3 zbiórki i 1.3 asysty

    www.basketnwes.pl


    zobaczymy kto poleci stawiam na holcomba, wtedy domino bedzie gral jako typowa 4 a radzi sobie na 4 wysmienicie






  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko wskazuje na to, że Ideę Śląsk wzmocni chorwacki skrzydłowy Arijan Komazec. Oznacza to, że najprawdopodobniej z drużyną pożegna się Randy Holcomb. Czyżby zapowiadało to powrót Richarda Lugo?


    Czy to prawda, że jesteś bliski podpisani kontraktu z Ideą Śląskiem?
    - Rozmawiam z szefami wrocławskiego klubu. Negocjacje prowadzi mój agent, który w tej chwili przebywa w USA i to trochę utrudnia sprawę. Kontraktu jeszcze nie podpisałem, ale w każdej chwili wszystko może być już jasne.

    * Dwa tygodnie temu wydawało się, że będziesz jednak grał we francuskim Chalon...
    - Była taka mozliwość. Prawdziłem zaawansowane rozmowy, ale nic z nich nie wyszło. Nikogo w tamtym klubie nie znałem - ani trenera, ani żadnego gracza - i dlatego nie podpisałem kontraktu.

    * A kogo znasz we Wrocławiu?
    - Przede wszystkim jest tam mój kuzyn - Alan Gregov. A poza tym byłem we Wrocławiu, grałem juz przeciwko Śląskowi, wiem więc jakie to miasto i czego się spodziewać. Pod tym względem wszystko mi odpowiada.

    * Przed rokiem straciłeś pracę w AEK Ateny i od tej pory nigdzie nie grałeś. Nie obawiasz się, że to może być problem?
    - Nie. W Atenach byłem do końca sezonu, choć były tam kłopoty z pieniędzmi. Musiałem jednak wyleczyć kontuzje, a poza tym moje dzieci chodziły w Atenach do amerykańskiej szkoły. Ja trenowałem indywidualnie. Na pewno brakuje mi trochę gry, ale sądzę, że po kilku meczach wszystko będzie OK.

    * Wcześniej straciłeś prawie cały sezon w NBA, gdzie nie zagrałeś ani minuty...
    - To prawda. W Vancouver nie dostałem swojej szansy, ale miałem tam gwarantowany kontrakt. Szukałem jakiejś możliwości, by wcześniej wrócić do Europy, ale nie otrzymałem żadnej poważnej oferty. Dlatego indywidualnie trenowałem w Kanadzie.

    * Przed tym sezonem także nie miałeś poważnych ofert?
    - Rozmawiałem z klubami z Włoch i Francji, ale nic z tego nie wyszło. A nie chciałem trafić do byle jakiego klubu.

    * Trener Jasmin Repesa uważa, że jesteś świetnym graczem, ale tylko wtedy, gdy rzeczywiście chcesz dać z siebie wszystko. W Śląsku będzie ci się chciało?
    - Oczywiście. Po to przecież podpisuje się kontrakt.

    Arijan Komazec Wiek: 32 lata Wzrost: 202 cm Pozycja: skrzydłowy Przebieg kariery: KK Zadar, Panathinaikos Ateny, Cagiva Varese, Buckler Bolonia, Olympiakos Pireus, KK Zadar, Vancouver Grizzlies (NBA), AEK Ateny, Idea Śląsk Wrocław. Największe sukcesy: mistrz świata, mistrz Europy, wicemistrz olimpijski, mistrz Grecji, zdobywca Pucharu Chorwacji. Wysokość kontraktu: 23 000 dolarów miesięcznie.

    gazeta wreolcawska

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2002
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny Einikis, ktory przyjezdza do Wroclawia na emeryture...?!?!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe czy to tylko w ślasku od kilku lat te transfery tak bez głowy
    czy w innych klubach tez?
    Czy nie mozna zakontraktowac gostka na 2-3 lata i budowac druzyny.
    ja juz nie kumam. No moze poza tym, iz lotnisko na Strachowiach chyba by musieli zamknac gdyby nie ciagle przyloty i wyloty koszykarzy na testy.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2002
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Komazec okazuje sie za drogi... a mialo byc tak pieknie...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta Wyborcza - Wrocław
    Chorwat Arijan Komazec nie będzie występował w zespole koszykarzy Idei Śląska Wrocław. Z zawodnikiem zostały ustalone warunki finansowe kontraktu, ale nie doszło do porozumienia w sprawie niektórych punktów kontraktu. Dotyczyć one miały możliwości rozwiązania umowy w szczególnych przypadkach.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    32 lata to nie jest jeszcze taki "stary" wiek,a Komażec to bardzo dobry zawodnik i byłby dużym wzmocnieniem wrocławaian.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •