Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Grupy złota i czerwona w Masters-Cup 2002

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Grupy złota i czerwona w Masters-Cup 2002

    Lider światowego rankingu tenisistów Australijczyk Lleyton Hewitt zagra z Rosjaninem Maratem Safinem oraz Hiszpanami Carlosem Moyą i Albertem Costą w Grupie Czerwonej kończącego sezon turnieju Masters Cup w Szanghaju.


    W Grupie Złotej będą rywalizowali Amerykanin Andre Agassi, Hiszpan Juan Carlos Ferrero, Szwajcar Roger Federer i Czech Jiri Novak. Turniej odbędzie się w dniach 11-18 listopada, a do podziału jest 3,7 mln dol.

    Podział na grupy:

    Grupa Czerwona - Lleyton Hewitt (Australia, 1) Marat Safin (Rosja, 3) Carlos Moya (Hiszpania, 5) Albert Costa (Hiszpania, 8)

    Grupa Złota - Andre Agassi (USA, 2) Juan Carlos Ferrero (Hiszpania, 4) Roger Federer (Szwajcaria, 6) Jiri Novak (Czechy, 7)
    (onet).

    Tak więc wg mnie faworytami do awansu do półfinałów są: w grupie czerwonej Safin i (niestety) Hewitt , zaś w grupie złotej powinno obejść się bez sensacji , tzn , że Agassi i Federer powinni awansować dalej...

    Półfinały powinny wyglądać następująco:
    Agassi (zw. grupy złotej) - Safin (drugi w gr. czerwonej)
    Hewitt (zw. grupy czerwonej) - Federer (drugi w gr. złotej).



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Hewit sie nie przyłoży to może mieć duże problemy z wyjściem z grupy ( z Safinem i Moyą już w tym roku przegrywał ) co do Costy to myśle że większych szans nie ma ale byle kto Rolanda nie wygrywa

    a co do "złotych" to wydaje mi sie że ten układ bardzo pasuje Andre i nie powinien mieć problemów z wyjściem z grupy a o drugie miejsce będzie walczyć reszta

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można śmiało powiedzieć,że jeżeli Agassi nie wyjdzie z tej grupy to będzie to super sensacja.To jest naprawdę dosyć 'łatwa grupa'.
    W grupie 'czerwonych'(bez analogii do Safina) jest już o wiele,wiele bardziej skomplikowana sprawa.No ale z drugiej strony jak na czerwonego:P Safin według mnie powinien wygrać tę grupę.
    Nie jestem przekonany do tego czy Hewitt'a stać na wyjście z tej grupy.Wydaje mi się,że C.Moya jest jednak w ostatnim czasie w lepszej formie.
    Z drugiej strony to jednak MŚT i wszystko może się wydarzyć.Tutaj każdy będzie walczył o wszystko,a patrząć właśnie na grupy tyczy się to szczególnie Agassiego i Hewiitt'a.
    W grupie Agassiego według mnie Federer tez nie bedzie drugi.Licze tutaj po cichu na JCF.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2002
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o "Złotą" grupę to myśle, ze awansują dalej Agassi i Federer. Zaś w grupie czerwonej Hewitt i Safin mimo, że tam gra również Moya.

    Pozdrawiam AROD
    gg:4469524

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podzielam twoje zdanie AROD. szkoda tylko że w Szanghaju nie gra Andy Roddick.:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :P:P:P

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że Hewitt niestety nie wyjdzie z grupy, wyjdą natomiast Safin, Moya,Agassi i Federer a zwyciężcą oczywiście ANDRE AGASSI.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój biedny Marat Safin zawsze nie ma szcęścia, będzie mu trudno wyjśc z grupy, ale wierze ze mu sie uda. Do boju Marat!!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pierwszym dzisiejszym meczu Moya pokonał Safina 6-4, 7-5. Jeżeli Marat myśli o półfinale musi wygrać dwa mecze z Hewittem oraz Costą. Nie jest bez szans, ale będzie to trudne. Hewitt dzisiaj gra z Costą, mam cichą nadzieję, że będzie niespodzianka.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Czas pokaże

    Jak będzie to się oczywiście okaże,aczkolwiek uważam,że zdecydowanym faworytem złotej grupy jest oczywiście mój ulubieniec Agassi choć przyznam,że oglądając dziś grę Federera lekko się zaniepokoiłam:( Andre wyjdzie z grupy na pewno-tylko kwestia tego z którego miejsca?
    Co do drugiej grupy to marzy mi się aby Hewittowi nie udało się z niej wyjść!!! :) Niech wygra tę grupę będący ostatnio w znakomitej dyspozycji Moya,a drugie miejsce hmm no cóż niech już będzie Safin bo Alberto to raczej nic nie zwojuje;p
    Jutro w samo południe naszego czasu wyjdzie na kort AGASSI!!!Nie powinien mieć większych problemów z Jurkiem:)
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Taki jest sport...

    Agassi murowany faworyt-przegrywa...Costa-niby-dostarczyciel punktów-może co¶ namieszać ehhh
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marta, maci z niejakim Arodem tę samą, czarno-białą facjatę forumową:)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Marta była pierwsza (to szczera prawda )
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Turban

    Dzięki Juanie za wsparcie.Już się nawet skontaktowałam z owym Arodem w sprawie obrazka,ale widać jemu to nie przeszkadza :( a Federer nie wygra Masters :P
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •