Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kuźba: W czerwcu opuszczę Kraków

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kuźba: W czerwcu opuszczę Kraków

    Ostatnio w znakomitej formie znajduje się napastnik Wisły Kraków, Marcin Kuźba, który do czerwca będzie zawodnikiem tego klubu (jest wypożyczony z Laussanne). Kuźba chce jednak opuścić Kraków - czytamy w "Super Expressie".

    "Sądzę, że w czerwcu opuszczę Kraków. Chciałbym pograć w Hiszpanii bądź w Bundeslidze. Do Francji nie byłoby sensu wracać. Nie jestem zadowolony ze swoich osiągnąć w Auxerre i St. Etienne. Miałem dwie propozycje z klubów moskiewskich, ale nie skorzystałem" - powiedział Kuźba.

    "Wisła płaci mi grosze. Mój menedżer chciał dogadać się z prezesami w sprawie tzw. wyjściówek (pieniędzy za występy w poszczególnych meczach - przyp. red.), oraz premii, ale nie osiągnęliśmy porozumienia. To trochę nieciekawe, ale takie jest życie" - dodał napastnik Wisły.

    Więcej szczegółów w "Super Expressie"




  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z niewolnika nie ma ..................
    smutne to trochę,że polskie drużyny potrafią się tylko osłabiać, taka polityka do niczego nas nie doprowadzi ( dobrego), jezeli nie będzie poważnych pieniędzy w polskich klubach , nie ma szans na sukcesy w pucharach

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda........Brak Kuźby na pewno będzie dużym osłabieniem:(Ale dzisiaj liczy się przede wszystkim kasa :(

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    494
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

    Włodrze Wisły dojdźcie z nim do porozumienia i dajcie mu tą kase! Jest tego warty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do czerwca jeszcze daleko...

    wiec nie ma co płakać bo jeszcze wiele moze się zmienić. Po pierwsze to Marcin musi dostac propozycję a narazie o takich nie słychać. Chociaz z taką gra jak w tej rundzie to pewnie do czerwca znajdzie sobie klub z większą kasą.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I dodam cos jeszcze. Ten wywiad który komentujemy zamieścił Super Express - gazeta plotek i sensacji. I nie ma co wierzyć takim brukowcom we wszystko co tam piszą.

    A na potwierdzenie (i uspokojenie kibiców Wisełki) fragment wywiadu z Kuźbą w Przeglądzie Sportowym:

    - A czy pan już zdecydował się na podpisanie kontraktu z Wisłą, czy też myśli o powrocie na Zachód?
    - Mam nadzieję, że moje sprawy zostaną załatwione podczas zimowej przerwy. Jeśli dostanę z Wisły dobrą ofertę, to jestem gotowy podpisać dwuletni kontrakt. Dobrze czuję się w tym zespole.

    Cały wywiad jest tu



  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spażył się już raz na "byciu gwiazdą na zachodzie", a dalej marzy mu się niewiadomo co. Lepiej jakby pograł w Polsce jeszcze z 2 lata, może wtedy by mu lepiej poszło. A tak to chyba znowu sobie za wiele nie pogra w tym "zachonim eldorado".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •