Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: CO DALEJ Z KUJAWĄ

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CO DALEJ Z KUJAWĄ

    TEN ZAWODIK MIAŁ FATALNY CO BĘDZIE DALEJ ZNIM CZY ZNAJDZIE SOBIE KLUB W KTÓRYM BĘDZIE JEŹDZIŁ!!!!!!!???????????


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dawid Kujawa

    Zawodnik ten , powinien znalerz klub ale nie łudzmy się, nie będzie to klub ekstraligowy. Może Dawid znajdzie miejsce w jakieś drużynie pierwszoligowej a na pewno drugoligowej np.:Śląsk Świętochłowice , Wanda Kraków. Kluby te z miłą chęcia wziełyby takiego zawodnika. Może gdyby startował często wruciłby do dobrej formy jaką prezentował chociażby w zeszłym roku. Przykład takiego odrodzenia to Rafał Osumek, chociaż nie wiadomo jak jeżdziłby w tym roku w pierwszej lidze.


    Z pozdrowieniami
    Oscarrek ze Świętochłowic

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kujawa nigdy nie był dobrym zawodnikiem.Zawsze próbuje szukać sobie jakiegoś uspraawiedliwienia(sprzęt,stan toru itp. itd.).Mistrzostwo świata zdobył przypadkiem.My,śle,że powinien trafić do młodej ,perspektywistycznej drużyny(np. do Piły gdyby ta zaczęła od 3 ligi)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Ja wiem że kibice ZKŻ-u strasznie są ciekawi co będzie z ich zawodnikami, ale ech Temat Dawida maglowany był kilka razy, i jeśli Chcesz rzeczywiście dowiedzieć się co na ten temat myślą inni forumowicze przeglądnij "historyczne" wątki dotyczące jego osoby czy też tematy dotyczące zespołu ZKŻ-u gdzie również bardzo często kibice wypowiadają się na temat Kujawy.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Który to już raz czytam temat typu "Co z Kujawą?" nie mogę zliczyć:)

    Jak już wiele razy pisałem to na pewno wyleci z zespołu, było to już wiadomo od dawna, a potwierdza się czytając wywiady z Jąderem czy Bartkowiakiem.
    Za rok będzie jeździł najprawdopodobniej w 2 lidze. A to kto go kupi to nie wiem (do wyboru Wanda Kraków lub Śląsk Świętochłowice:))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •