Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 55

Wątek: Zbigniew Bartkowiak odkrywa karty

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zbigniew Bartkowiak odkrywa karty

    Zapraszam wszystkich sympatykow zielonogorskiego zuzla na strone Zielonogorskiego Portalu Sportowego - www.sport.zgora.pl na ktorej mozna przeczytac obszerny wywiad z Prezesem ZKŻ quick-mix Zbigniewiem Barkowiakiem, ktory przeprowadzil Pawel Krystians.

    Zapraszam serdecznie...





  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak ma racje w wielu sprawach co do zagranicznych to to pytanie bylo bezsensowane z tym pederesnem mysle ze pedersen ma wiele ofert lecz pierw bedzie rozmawial z nami zobczymy mam nadzieje ze zostanie wspolnie z Hamillem bo sie spisali na medal w tym sezonie

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bartkowiak odkrywa karty...

    Jakie karty o co chodzi??? Co takiego nowego powiedzial w tej rozmowie. Jak zwykle brak siana, szukamy sponsorow i dalej nawijka ta co zawsze.Troche sie to robi monotonne. Wiec wydaje mi sie ,ze za wiele nasz prezes to nie odkryl. Ja tylko czekam na roztrzygniecia jezeli chodzi o transfery. Niczego wiecej nie chce. Zeby tylko znowu jakiejs wtopy nie bylo. Bo juz sie to staje nudne. Bartkowiak i karty...hmmmm. No pokerzysty to z niego nie bedzie.

    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    A co prezes ma mówić jak go pytają co dwa dni w różnych wywiadach o to samo? Mówi to co na dzień dzisiejszy wie i nic więcej.
    Widać po tym wywiadzie (jeśli tam jest 100% prawdy) że z Kujawą i Smoterem chyba papa skoro sobie takie jaja robią:) Hehe zapomniał wlać oleju i 26 000 poszło się hmmm tego piiiiiiiiiiiiiiii. Kłopot sprzedał silniki które mu klub dał hehe też dobre :)

    Zobaczymy gdzieś w końcu listopada - może coś więcej będziemy wiedzieć. Na razie jest jak jest. Dobrze też że Bartkowiak jest nadal radnym - działą w zarzadzie miasta na rzecz klubu ( a zresztą - na ZKŻ-cie z całego sportu Zielonogórskiego najbardziej kibicom sportowym naszego miasta zależy - no nie???)

  5. Powrót do góry    #5
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Nic śmiesznego ....."

    No to po "odkryciu kart" na dzień dzisiejszy jest prawie wszystko wiadome....Brak kasy,minimalne zadłużenie ale jest,brak realnej nadziei na pozyskanie strategicznego sponsora,dziurawy krajowy skład. A co do obcokrajowców - to tylko przyobiecanie startów,ogólne rozgoryczenie do działania GKSŻ i co pozostaje ?, no co ?, chyba nadzieja,że jakoś tam będzie. Dobrze,że nadzieja trwa, bo inaczej byłoby jeszcze smutniej.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze to jakoś będzie...

    Skąd ja to znam? No tak stara pieśń ZKŻ-tu,
    gdzieś tak od połowy 1997 roku. Najpierw
    był Adam Fajfer potem Szymański, Kowalski,
    aaaa, zapomniałem wcześniej był taki
    talent, ooops antytalent: Kwieciński Irek
    o ile się nie mylę, Morawskiego zostawię
    w spokoju, no i geniusz żużlowych torów:
    Maciek Kuciapa, a teraz? Pecyna, Kowalik,
    Staszewski? Ludzie!!! zróbcie coś do
    wafla ciężkiego, wreszcie z tym składem!
    Kupcie Hampela lub Cegielskiego bo już
    rzygam tą amatorszczyzną!

    "Jedyne co mi wyszło w życiu to włosy"

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Tramwajarz ma rację, myślę tak samo. Zresztą napisałem nawet na swojej stronie o tym mały artykuł. Jeśli ktoś chce przeczytać adres w sygnaturce :)

    Bartkowiak i tak nic nowego nie powiedział. Pewnie nikt nie dojdzie i ZKŻ znów spadnie. Trzeba po prostu zmienić postępowanie.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bartkowiak nie ma kart

    Z uporem maniaka będę powtarzał ,że gdyby nie Smoleń , skończylibyśmy rozgrywki na 3 miejscu z 500 tysięcznym długiem.Wypowiedzi prezesa są poprostu nudne , co roku jest to samo , wieka walka o siano itd.Przecież wszyscy to wiedzą a w koło jest tyle do zrobienia ,że mała bania i wychodzi na to ,że gdyby nie miejskie pieniądze byłoby całkowicie szaro i syf na tym naszym stadionie , bo Bartkowiak nikogo nie przywiózł z pieniędzmi samemu pogrożając klub w otchłań amatorszczyzny ,a głównym sponsorem są kibice i miasto z paroma firemkami.To potrafi każdy.Ale jak ma być dobrze skoro on ma w sekretariacie pracownice , która jest chyba rodziną a ta rodzina nawet nie umie odczytać maila ze skrzynki pocztowej.Ona potrafi odebrać telefon i powiedzieć ,że nie wie kiedy będzie prezes.I to są fakty!Nie moje drwiny.Po za tym ma chyba coś pod 60tkę .Reszta bez komentarza .Jakby mało ludzi się garnęło do żużla i pracy przy nim .Na taka posadę na ogłoszenie odpowiedziałoby z 1000 osób z językiem obcym (dwoma)i obsługą komputera i grafiki na raz w jednym palcu.Widać przeszkoda nie do przejścia .A co dopiero mówić o dalszych rzeczach.Lepiej nie przeszkadzajmy prezesowi , bo on szuka sponsora za granicą , za Ziel.Górą i za nie wiem czym jeszcze.A ostatnie lat to przecież pasmo samych sukcesów, nieprawdaż?
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  9. Powrót do góry    #9
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale dowalił

    Ale żeś mu przywalił,pewnie sie rozchoruje...:)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie zueplnie z komentarzem Kujawy. Bartkowiak jest kolesiem ktory kreci. Raz mowi jedno a raz drugie i nie wiadomo co jest prawda. Mysle ze powinien zmienic sie prezes a wtedy moze byloby lepiej.

    pozdrowionka

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie zueplnie z komentarzem Kujawy. Bartkowiak jest kolesiem ktory kreci. Raz mowi jedno a raz drugie i nie wiadomo co jest prawda. Mysle ze powinien zmienic sie prezes a wtedy moze byloby lepiej.

    pozdrowionka
    Jak dla mnie sie mylisz BArtkowiak jest bardzo zasluzony dla naszego klubu !!i moim zdanie powinnien zostac jak najdluzej !!kibice to docenili i dostal sie do rady miasta ja tez go cenie i uwazam ze swoja funkcje pelni bardzo dobrze i ja osobiscie nie mam mu nic do zarzucenia

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodze sie z toba ze duzo zrobil dla ZKZ-u. Ale popatrz na to z innej strony. Wciska ludziom kity na lewo i prawo. Podobno (tak slyszalem i bardzo duzo ludzi tak mowi) bierze do kieszeni z kasy klubu. A tak, jak juz ktos to wyzej powiedzial, najwiecej dlan nas zrobil Smolen!!!

    pozdrowionka

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a juz...

    a juz swista widzieliscie w swoim skladzie! powiem wam cos: nawet spiewanka od nas nie dostaniecie :D.


    pozdrawiam

    McAronik

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Plotek W tym zkzcie bylo widze
    O Swiscie,Walasku,Pepe,itp...........
    a Jusz Piersze rzeczy przeczytalem w przegladzie:)
    Cytuje :


    "Nie wierzę w zmiany" - twierdzi Zbigniew Bartkowiak prezes Zielonogórskiego Klubu Żużlowego. Jego zespół awansował w tym sezonie do ekstraligi, choć po porażce u siebie z gnieźnieńskim Startem nie było zbyt wielu optymistów. Teraz emocje związane z awansem opadają i w Zielonej Górze myślą już o nowym sezonie


    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    okoń

    Cytuje "Ale Plotek W tym zkzcie bylo widze
    O Swiscie,Walasku,Pepe,itp...........
    a Jusz Piersze rzeczy przeczytalem w przegladzie
    Cytuje :


    "Nie wierzę w zmiany" - twierdzi Zbigniew Bartkowiak prezes Zielonogórskiego Klubu Żużlowego. Jego zespół awansował w tym sezonie do ekstraligi, choć po porażce u siebie z gnieźnieńskim Startem nie było zbyt wielu optymistów. Teraz emocje związane z awansem opadają i w Zielonej Górze myślą już o nowym sezonie"

    "Nie wierze w zmiany" tyczy sie zmian dotyczących regulaminu GKSŻ a nie zmian w składzie, wiec czytaj do konca a nie tylko tytuł inteligencie. Co do waszych śpiewanków i świstów to obejdzie sie bez nich, po prostu nas na nich nie stać :P:P
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    (...)bierze do kieszeni z kasy klubu.
    Nie mów że bierze jak nie wiesz bo takich informacji nie jesteś wstanie potwierdzić, a więc najpewniej są zwykłą plotką. A tak poza tym to Bartkowaiak zrobił swoje w tym sezonie i za to należą mu się podziękowania.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie! jakie karty? do brydża czy pokera?Poczekajmy do 6 Listopada, ja już słyszałem o Dobruckim,Cegielskim,itd.Panowie jeszcze pare dni.Narra...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    nihil novi!!!!

    A czego sie tu spodziewac?? Co taki orator moze nowego powiedziec nic, wiec wkolko powtarza to samo! A mnie i nie tylko mnie zaczyna to juz nudzic! Z calym szacunkiem dla pana prezesa! Zaraz zaczniecie na mnie najezdzac,ze on jest zasluzony dla naszego klubu itp. Ja nie twierdze ze nic nie zrobil, ale jak juz ktos zauwazyl obstawia sie rodzinka na kazdym stanowisku nawet koncesje na glupie piwo na stadionie ma kto??--- chyba pytanie retoryczne! Klub potrzebuje mlodych, kreatywnych ludzia nie takich co siedza ciagle i za przeproszeniem pierdza w stolki!
    My nic nie wiemy co sie dzieje w klubie czasami nam pokarza wierzcholek gory lodowej. Ciagle te sama spiewak ; poszukiwania sponsora trwaja, atmosfera wspaniala a zapszeproszeniem gowno prawda wszsytko jest robione pod publiczke, bo jak to zwykly szary kibic moze skrytykowac zarzad( tu juz nie chodzi mi tylko o zarzad ZKZ pisze ogolnie)!
    Przykro mi patrzec jak juz od kilku lat balansujemy pomiedzy Ekstraliga a I!zobmy wkoncu cos konkretnego, a nie wiecznie pomylki !

    Ps. Waszego Spiewanka to my bysmy tu nawet nie chcieli, bo takih leszczy to my mamy caly autobus, ale co nam po tym jak ilosc nie przeklada sie na wynik sportowy!

    Ps. Jak chccie cos pisac drodzy gorzowianie sprawdzcie swoje info a nie wypowiedzi wyrwane z kontekstu, bo swoimi postami obrazacie wszystkich forumowiczow!Jak sie mwoi najpierw pomysl potem zrob!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Keyka oby tylko jeden autobus.... :P
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Plotek W tym zkzcie bylo widze
    O Swiscie,Walasku,Pepe,itp...........
    a Jusz Piersze rzeczy przeczytalem w przegladzie:)
    Cytuje :


    "Nie wierzę w zmiany" - twierdzi Zbigniew Bartkowiak prezes Zielonogórskiego Klubu Żużlowego. Jego zespół awansował w tym sezonie do ekstraligi, choć po porażce u siebie z gnieźnieńskim Startem nie było zbyt wielu optymistów. Teraz emocje związane z awansem opadają i w Zielonej Górze myślą już o nowym sezonie

    No nie w Gorzowie naprawde tak trudno o zwykla szkole podstawowa?? od kiedy juz to jusz, pierwsze to piersze w jednym zdaniu tyle bledow co w calym wypracowaniu 10-latka... A jak ktos juz wczesniej wspomnial gosciu czytaj do konca wszystkie wywiady, felietony itp., a to ze masz klopoty z czytaniem (dyslekcja) to naprawde nie wina ZG, wiec nie pisz wiecej BZDUR

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spiewanek

    Hahahaha, KeyKa macie full autobus?? Spiewanek bije na glowe tych waszych smoterow, kujawow, kasprowiakow, kiersztanow i innych antytalentow! Przyda wam sie junior jakis, nawet sredni bo to co macie to totalna porazka. Kurmanski sam, oby wam wystarczyl, ale jak nie wzmocnicie sie to on bedzie robil za seniora. Co do zmian w ZKZ to nie bedzie takowych. Moze jakas mala wymiana typu: Kuciapa za kogos tam. Nic wielkiego...

    pozdrawiam cale miasto bez tramwajow


    McAronik

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    McAronik jestes smieszny!!

    jak ty mozesz pisac ze my mamy slabych juniorow? ty sie zastanawiales choc chwile nad tym co napisales? kogo wy macie, ze mozesz sie nabijac z zielonogorzan? nie widze jakos zadnego zawodnika pokroju kurmanka!!a ty, widzisz? hlib? on ma 16 lat i jeszcze duzo do nauki. nabijales sie ze smotera, a powiem ci ze on byl uwazana za wielka nadzieje, tak jak teraz hlib. a ten twoj spiewanek. buahaha. to ze on startowal w paru meczach e-ligi swiadczy tylko o tym jak slaby zespol mieliscie w minionym sezonie, wiec oszczedz sobie takie bzdury!
    pozdrowienia dla miasta bez ratusza i uniwersytetu!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kurman i nic

    Co sie smiejesz??? Popatrz sobie na fakty!! We wszystkich ligach mlodzezowych biegi wygrywal kurman a reszta zera przywozila! My mamy wyrownanych juniorow!! A z reszta wielki fanie pewnie byles na mistrzostwach okregu, popatrz gdzie sa wasi juniorzy a gdzie nasi. Co do Kurmana to twierdze ze to bedzie wielki zawodnik i Hlib moze mu nie dorownac. Ale reszta jak narazie nie umywa sie nawet do Spiewanka...

    PS.Co do Smotera, to wygral raz z hamilem i mial kilka dobrych wystepow, ale sie spasl tak jak Sylwek Moskwiak co wygrywal z Rickardsonem. A teraz obydwaj sa ciency i maja grube dupska wiec przestan mi tu pieprzyc.

    pozdro z miasta z ratuszem i bez kulawego uniwersytetu choc z kulawymi tramwajami

    McAronik

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Mc mam pytanie....czy ty o żużlu słyszałeś od kogoś innego, czy choć raz byłeś na stadionie? Bo mi się wydaje, że nie. Mówisz, że śpiewanek jest lepszy od smotera i kujawy. Oh, jak bardzo się mylisz. Po pierwsze to nie śpiewanek jest IMŚJ, a kujawa. Ba, Śpiewanek to by nawet do ćwierćfinału nie doszedł. Smoter też dawniej nieźle radził sobie w IMŚJ. Poza tym jeśli mi zaraz odpowiesz, że mam nie mówić o tamtych, a o tym sezonie to też ci coś pokażę. Specjalnie dla ciebie odszukam dwa programy z zachodniej ligi młodzieżowej i porównam ci punkty Śpiewanka i Smotera.

    04.07.2002:

    Smoter 10 (3,2,2,0,3)
    Śpiewanek 6 (1,1,0,2,2)

    12.05.2002:

    Smoter 10 (3,3,1,3)
    Śpiewanek 9 (2,2,2,3)

    No i kto jest lepszy?

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie smiejesz??? Popatrz sobie na fakty!! We wszystkich ligach mlodzezowych biegi wygrywal kurman a reszta zera przywozila! My mamy wyrownanych juniorow!! A z reszta wielki fanie pewnie byles na mistrzostwach okregu, popatrz gdzie sa wasi juniorzy a gdzie nasi. Co do Kurmana to twierdze ze to bedzie wielki zawodnik i Hlib moze mu nie dorownac. Ale reszta jak narazie nie umywa sie nawet do Spiewanka...

    PS.Co do Smotera, to wygral raz z hamilem i mial kilka dobrych wystepow, ale sie spasl tak jak Sylwek Moskwiak co wygrywal z Rickardsonem. A teraz obydwaj sa ciency i maja grube dupska wiec przestan mi tu pieprzyc.

    pozdro z miasta z ratuszem i bez kulawego uniwersytetu choc z kulawymi tramwajami

    McAronik

    Bo ***** ze smiechu,fakt macie wyrównanych juniorów bo każdy z nich to dno prócz Hliba. Tak na marginesie to ten nasz Kujawa z pewnościa pojechał by wszystkich waszych szczeniaków moze z wyjątkiem hliba.

    1.Kasprowiak
    2.Zarówny
    3.Grabowski
    4.Kiersztan
    5.Smoter
    6.Kujawa
    7.Majewski
    8.Lisiewicz
    9.Dominiczak

    a do tego szkółka takze autokar sie uzbiera :)
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    cytuje:
    'PS.Co do Smotera, to wygral raz z hamilem i mial kilka dobrych wystepow, ale sie spasl tak jak Sylwek Moskwiak co wygrywal z Rickardsonem. A teraz obydwaj sa ciency i maja grube dupska wiec przestan mi tu pieprzyc.

    pozdro z miasta z ratuszem i bez kulawego uniwersytetu choc z kulawymi tramwajami

    McAronik '
    a skad pewnosc ze te twoje hliby i spiewanki tez sie nie spasa? poczekaj najpierw pare lat a pozniej pisz o juniorach gorzowski bo wyniki na poziomie 2-3 puktow w meczu ligowym nie powalaja!!
    ps. jaki ratusz, ty aby napewno mieszkasz w gorzowie?
    ps2. z bardzo kulawymi tramwajami i bez jakiejkolwiek szansy na kulawy uniwerek!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ALE TE ***** SA BEZCZELNE!!!!!!!!!!!!!!!!

    JAK W OGOLE SMIESZ ZABIERAC GLOS NA TEJ STRONIE???POZA TYM JESZCZE JAKBYS MIAL COS DO POWIEDZENIA...A TAK???ZDANIE WYCIAGNIETE Z TEKSTU I DO TEGO ZLE ZROZUMIANE!!!TEGO UCZA W ZIELONEJ GÓRZE W SZKOLE PODSTAWOWEJ...NIE WIEM WIEC JAK JEST U WAS...
    NIE MIELISMY TYLKO KURMANKA ALE JESZCZE WALASKA PROTASA.WIEC CHYBA NIE MOZECIE SIE Z NAMI ROWNAC????BO JEDEN TALENT RAZ NA 10 LAT TO ZADEN POWOD DO CHWALY(SWIST CEGIELSKI).DLETEGO TWOJE ARGUMENTU SA SMIESZNE.POZA TYM JA NA WASZYM MIEJSCU RADZILBYM O ZUZLU W GORZOWIE BO JEST SIE CZYM MARTWIC.O NAS SIE NIE MARTWCIE BO PORADZIMY SOBIE BEZ WASZYCH RAD!!!!!DLATEGO SMIESZY MNIE JAK KIBIC JAKIEGOS DRUGOLIGOWEGO KLUBU ROBI UWAGI KIBICOM EXTRALIGOWEGO!!!!!!!ALE MOZE WY UWAZACIE ZE TO TYLKO JEDEN ROK BEZ EXTRALIGI PRZED WAMI??????NAWET NIE WIECIE JAK SIE MYLICIE!!!!!Z TA MILA MYSLA KONCZE I NIE ZAPRASZAM NA ZAWODY DO ZIELONEJ!!!!!POZDROWIENIA DLA RESZTY KIBICOW ZWLASZCA Z GDANSKA I WROCLAWIA!!!!!!!!!1

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    McAronik, czy ty wogole wiesz kto to jest Alan Marcinkowski?? On ma 15 lat a juz z waszym Hlibem moglby nawet wygrac. Co to bedzie jesli bedzie mial 18 lat (patrz Kurmanski). Wiec mi tu mcaronik nie wciskac kitow, ze zg ma cienkich juniorow. Moze niektorzy nie sa najlepsi ale mamy extra szkolke i tam sie cos tworzy nowego i lepszego. No i jak to ktos juz wyzej napisal mamy sukcesy juniorskie na arenie miedzynarodowej a nie podworkowej:)

    pozdrowienia

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lepszy Smoter?

    Aszotek ile bylo w tym roku turniejow lig mlodziezowych? Ile razy lepszy byl Smoter od Spiewanka, 2? moze3? Jak widzialem tego Smotera w Gorzowie razem z Kujawa to dostawalem ataku smiechu! Co do jakiegos Alana: ma 15 lat? i co zrobil? Jak Hlib mial 15 lat to wygrywal z z doswiadczonymi juniorami na duzym torze, ale co tam. Hahahhahaha, podrazniona ambicja "wielkiej" juniorskiej szkoly falubazu. Pozyjemy zobaczymy. Te IMSJ Kujawy to najwiekszy fuks w historii tej imprezy, wiem juz nawet wy sie z niego smiejecie. Buhahahaha. Slowa Gorzowiakow dzialaja tu jak plachta na byka.

    pozdro

    PS. Aszotek, na zuzlu dam sobie glowe sciac ze bylem wiecej razy niz ty...

    McAronik

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dekarz no to zobacz na talanty gorzowa...


    W gorzowie jest 3 juniorow co widac ze z nich cos bedzie ...
    Slawek Dąbrowski,Kamil Brzowski,Adrian Szewczykowski...
    i widzisz po co sie chwalisz jakims alanem z kad wiesz ze on taki dobry na trenigu to se moze...
    Hlib na trenigu nawet merdal palucha i co ???
    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wmikam ale zobaczycie jak Alan Marcinkowski zda licencje. Bedzie o nim bardzo glosno! A wtedy gorzowianom pyski opadna.

    Pozdrowienia

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "NAWET MERDAL PALUCHA"

    DAWNO SIE TAK NIE UBAWILEM!!!!!!!BUHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!ALE DALES!!!!!!!!"NAWET MERDAL PALUCHA"!!!!!!!!TE GWIAZDE POLSKIEGO SPEEDWAYA???????NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA SWIATA-PALUCHA??????????NO TO RZECZYWISCIE DOKONAL WIELKIEJ RZECZY!!!!!!!!!ZMIENILEM ZDANIE O HLIBIE!!!!!!!PRZECIEZ ON MERDAL NA TRENINGU SAMEGO WIELKIEGO PALUCHA!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!1MUSISZ MU ODE MNIE POGRATULOWAC!!!KONIECZNIE!!!
    DRODZY ZIELONOGORZANIE!!!!!!!!
    A MOZE ZAMIAST CEGLY WALASKA HAMPELA I INNYCH KTORYMI JESTESMY ZAINTERESOWANI KUPIMY WIELKIEGO HLIBA!!!!!!!!!NIE SMIEJCIE SIE ON "MERDAL NA TRENINGU"............MISTRZA PALUCHA!!!!!!JA GO BIORE!!!HAHAHAHAHAAHAHAH!!!!POZDRAWIAM STOLICE DRUGOLIGOWEGO ZUZLA G*****!!!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    POZA TYM....

    WY CZEGOS NIE ROZUMIECIE!!MARCINKOWSKI TO NAPRAWDE WIELKI TALENT JEZDZI JA SENIOR I DO TEGO PONOC CHCE GO JUZ WROCLAW.CZY WASZEGO SPIEWANKA CHCE JAKIKOLWIEK INNY KLUB POZA SLASKIEM(BEZ OBRAZY)????NIE SADZE WIEC SUGERUJE JUZ SIEDZIEC CICHO!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    co ja widze , co ja widze stal Gorzow po 40latach w I lidze.....:P



    Po pierwsze primo od razu zaznaczam,iz ten post jest moim ostatnim w tym watku, gdyz nie zamierzam sie klocic z buractwem z gorzowa!

    Po drugie co do juniorow to wy sie nie macie co z nami rownac!Pokarzcie mi jakies indywidualne osigniecia waszych juniorow(kariera do 21 wieku zycia)!Taki Kujawa ma tytul i ty dziecko drogie mu tego nie odbierzesz jak mowi sie zwyciescow sie nie sadzi, a napewno juz sam zainteresowany(czyt. Dawid Kujawa---- nie wiem czy bedziecie umieli to zinterpretowac,wiec od razu was naprowadzam) nie bedzie nikogo przepraszal, a tym bardziej ciebie! Ma tytul Mistrza Swiata i nikt mu tego nie odbierze ,a jego nazwisko przejdzie do analow historii sportu zuzlowego(moze juz przeszlo)!

    Tak dla przypomnienia Piotr Protasiewicz swoje "pierwsze kroki" na zuzlu stawial nie gdzie indziej jak w Zielonej Gorze( miescie gdzie wy mozecie przyjechac doksztalcic sie na poziomie wyzszym, ale z waszych inteligentnych wypowiedzi czyt. Okon nie wroze wam indeksu na zadna uczelnie w kraju:P:P, rowieniez w miescie do ktorego mozecie w sezonie 2003 przyjechac na zawody Ekstraligowe)!

    Smoter przytyl ja ososbiscie proponowalabym mu zakonczenie kariery, ale jest(moze byl,ale nie wiadomo jak sie stoczy wasz talent dla mnie ososbiscie to nie talent, a anty:P:P) lepszym ,wiecej punktujacym zawodnikiem niz Spiewanek!

    Co do Alana Marcinkowskiego on w tym roku na treningu wygral z Rafalem Dobruckim( jego klasy chyba nie musze wam przedstwiac, wiec powiem krotko solidny zawodnik ligowy!!). wiec to Hlib blado wypada przy nim! Wiec nie chwalcie dnia przed zachodem slonca i nie pitolcie glupot!

    Co sie tyczy mistrzostw okregu! To nawet Dawid Kujawa nie wystartowal, Rafala Kurmanski takie tytuly mozna sobie za przeproszeniem w dupe wsadzic zawody tego typu nie sa odzwierciedleniem klasy zawodnika!


    Ktos napisal ze gorzowianie dzialaja na zielona jak plachta na byka! To ja juz odpowiadam to wlasnie wy zbulwersowaliscie sie po moim ostatnim poscie i jakies pierdoly piszecie!!

    Ps. Gdzie jest najwieksza "wylegarnia" talentow?? Leszno , Rybnik i Zielonka!!!!!

    Ps. Ach ten Cegla stal na podium w mistrzostwach swiata juniorow, szkoda ze nie zdobyl zlotego medalu! Ach ten Cegla w tamtym sezonie trenowal na stadionie przy ulicy Wroclawskiej, bo pan Synowiec nie pozwolil mu na to w Gorzowie! Pan synowiec niech lepiej zajmie sie obrona papy Golloba hyhyhyhy pewnie nie skumacie o co chodzi, bo czego sie po was spodziewac!

    Ps. Najpierw trzeba zrobic rozeznanie na wlasnym podworku,zeby krytykowac sasiada! Chcielibyscie miec taka plynnosc finansowa, a nie ze zyliscie na kredyt a teraz przyszlo wam za to placic! Nie wiadomo kiedy sie z kolan podniesiecie my to chociaz balansujemy wiemy na ile nas stac a wy na dzien dzisiejszy nie wiecie czy wogole wystartujecie stad chyba wasze "inteligentne" posty?:P:P:P:P:P:P


  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szkoda

    Szkoda ze Hlib jezdzi na padakach to by wam pokazal...:P Osobiscie Hlib jest moim sasiadem i ma okropny charakter. Ma sie za gwiazde, wielki talent itp. Ale najbardziej z juniorow podoba mi sie wlasnie Spiewanek ktory nie uczystniczy w libacjach gorzowskiego bractwa super alkoholikow (Swist i spolka). Jest wyciszony i wierze ze jak nabierze oglady to bedzie solidnym zawodnikiem. Co do zawodnikow bez licencji...wy chyba nie wiecie o czym mowicie. Hlib zaraz po zdaniu licencji objezdzal w sparingu z ZKZ w Gorzowie Huszcze i Kurmanskiego. Kurmanski wygladal za plecami Hliba jak Crump za plecami Rickardssona...szalal i zloscil sie, probowal cos zrobic ale nie za bardzo wiedzial jak. A temat Spiewanka poruszylem dlatego ze jakis fan ZKZ powiedzial mi na kanale #zuzel ze Bartkowiakowi strasznie podoba sie Spiewanek (sam sie mocno zdziwilem) wiec jezeli tak jest to zapraszam do Gorzowa, dacie nam 200tys. i dorzucicie Jacusia Zarownego i bedzie git :P :P :P !

    pozdro

    McAronik fan Tramwajooov

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    mcaronik zapomniales dodac ze podczas tego sparingu hlib byl objezdzany przez smotera, ktory zdobyl bodaj 12pkt. i co ty na to?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szkoda ze nie mam programu

    Szkoda ze nie mam programu, ale jak dobrze pamietam to Smoter wygrywal jak jechal sam w biegu albo z Rajkowskimi (oprocz z Michalem). Zreszta to byl poczatek, i teraz juz duze postepy poczynili chlopaki. Takze sprzetowe.

    McAronik

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hlib objeżdżał Kurmana -pffff ahaha, a co teraz robi??/ kurman jak by miał ochote to by tego hliba dublował co okrażenie a juz nie wspomne o spiewanku. ahha fajny motyw mi sie przypomniał jak to był ostatni turniej w tym roku, kiedy to hlib wygrał. Niby taki gwiazdor z niego ale przy nas bandytach to był pikus, podeszlismy, *****alismy mu puchar a że chłopakowi zależało w końcu pierwsze takie trofeum więc zaczął nas prosic żebysmy mu oddali, oddaliśmy no bo żal chłopca, niech sie nacieszy :)
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Ale z ciebie idiota...

    McAronik

    Chcialm sie cos zapytac panow moderatorow czy powyzszy post,ktory zacytowalam wnosi cos do tematu?? McAronik zapoznaj sie z regulaminem a nie wyzywasz kogos i z forum uzadzasz sobie nie co innego jak czata masz cos do kogos wdaj sie z ta ososba w dyskusje na gadulcu, albo maila mu napisz:P:P:P:P:P Ale mnie ponioslo nie chce dostac bana przepraszam juz nie bede wiem ze to nie moj interes, ale moim zdaniem takich zajsc nie powinno byc na forum!

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Ale z ciebie idiota...

    McAronik
    Nie wnosi nic. Ale nie popieram zachowania "bandytów" jeśli takie było wobec Hliba. Zbulwersowało mnie to tak samo jak McAronika. Chłopaki, chcieliście ukraść chłopakowi puchar i jeszcze się chwalicie? Tóż to rzeczywiście idiotyzm.

    Jestem Zielonogórzaninem, czuję się z tego powodu dumny ale nie mogę pochwalać chamstwa. Może Falubazz sobie to wyolbrzymił, bo chciał zaszpanować, ale jeśli tak było, to naprawdę jestem zdziwiony. Nigdy nie myślałem, że bardziej poprę Gorzowiaka niż Zielonogórzanina. I choć nadal mam inne zdanie w kwestii z McAronikiem co do ich juniorów i naszych, to w tej kwestii widocznie mamy podobne. Sorry Zielonogórzanie, ale dziwi mnie to zachowanie.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    aszotek, nie wiem jak inni ale ja to odebralem jako zart, i wydaje mi sie ze to wlasnie bylo tak jak ja to widze! tyle narta
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ze sie wtrace ale nie chce nic mowic ze niektorzy z was jezeli nie powstrzymaja sojego temperamentu no to chyba beda jakies konsekwencje !!!

    I tak pozatym nie rozumiem u was jednej rzeczy. Co ma rywalizacja Kurmana i Hliba do tego iz "Bartkowiak odkrywa karty " ???? Nie no jezeli chcecie sobie pogadac o rywalizacji mlodych zawodnikow z obu miast to zalozcie jakis temat i tam sie wypowiadajcie, ale kulturalnie !!!

    No to tyle z moich uwag.

    Pozdrowka, owadzik :P

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale z ciebie idiota...

    McAronik
    Nie wnosi nic. Ale nie popieram zachowania "bandytów" jeśli takie było wobec Hliba. Zbulwersowało mnie to tak samo jak McAronika. Chłopaki, chcieliście ukraść chłopakowi puchar i jeszcze się chwalicie? Tóż to rzeczywiście idiotyzm.

    Jestem Zielonogórzaninem, czuję się z tego powodu dumny ale nie mogę pochwalać chamstwa. Może Falubazz sobie to wyolbrzymił, bo chciał zaszpanować, ale jeśli tak było, to naprawdę jestem zdziwiony. Nigdy nie myślałem, że bardziej poprę Gorzowiaka niż Zielonogórzanina. I choć nadal mam inne zdanie w kwestii z McAronikiem co do ich juniorów i naszych, to w tej kwestii widocznie mamy podobne. Sorry Zielonogórzanie, ale dziwi mnie to zachowanie.

    Boże aszotek, to był zart, po protu chciałem kolesiowi jakoś uprzykrzyć życie :) juz wcześniej mówiłem jak całe zajscie wyglądało, podeszlismy do Hliba, pogadalismy fakt puchar nam dał potrzymać i to wszystko, a ty juz sie unosisz, spokojnie :)
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    A skąd miałem wiedzieć, że to żart :P

    Następnym razem pisz chociaż "joke" :P

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmmm

    W takim razie sorki za moja odezwe, na nastepny raz nie zartuj sobie tak, bo zabrzmiales calkiem powaznie. Koncze juz ta wymiane zdan i nadal utwierdzam sie w przekonianiu ze mamy bardziej wyrownanych juniorow (i wcale nie dlatego ze sa slabi). Pozyjemy, zobaczymy co z kogo bedzie. Oni maja jeszcze czas, sa mlodzi.

    pozdrawiam

    McAronik

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •