Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Najgorsi Sędziowie

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najgorsi Sędziowie

    Chciałbym oglosic mała ankiete na najgorszego sedziego sportu zuzlowego.Moim zdaniem najgorzszy sedzia przyznal bym W.Grodzkiemuz Opola ktory dażył do remisu WTS Wroclaw 41-41 Unia Leszno.ktory przeprowadzal mecz w anormalnych warunkach.Czekam na wasze typy.Byle do 31 marca i znowu sie zacznie krytyka sedziów.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w sumie to każdemu może zdażyć się wypadek przy pracy. I jeżeli w przypadku sędziego raz zdarzy się jakaś wpadka to nie można od razu mówić o nim jako najgorszym - tak myślę. Najgorszy jest wtedy, gdy wpadki zdarzają mu się nie jeden raz, tylko stosunkowo często i wtedy można podać sędziego do takiego miana. Póki co nie przypominam sobie czy tacy sędziowie są :). To tylko moja opinia.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ryszard Głód from Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może nie najgorszy, ale niewypał sędziego to ten podczas Grand Prix Danii kiedy to sędzia Wojaczek wykluczył niesłusznie Nicki Pedersena (jeżdżącego wtedy świetnie) i jednocześnie pozbawiając go awansu do czołowej 10 klasyfikacji GP.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawiązując jeszcze do poprzedniego mojego postu w tym temacie, to dla przykładu weźmy se np. Istvana Darago z Węgier.To co zrobił w jednym z turniejów GP w roku 99 to już było mistrzostwo świata w złym sędziowaniu. Chociaż ewidentnie drugie miejsce zajął zawodnik, nazwijmy go sobie "a", natomiast trzeci był zawodnik "b" (już nie pamiętam jacy to byli zawodnicy), to darago stwierdził, że było odwrotnie i to "b" był drugi, a trzeci przyjechał "a". Wykluczał też nie tych zawodników co potrzeba, jakieś niezrozumiałe sygnały dawał, włanczał jakieś światła, jakieś tam cczerwone, żółte, migające i inne (jedną z jego ofiar był wtedy Gollob). A mimo to, gdy 25.8.02 oglądałem turniej kwalifikacyjny do GP 2003, to wówczas Darago sędziował świetnie bez najdrobniejszego błędu. Tak więc wydaje mi się, żeNIE MA w całym sporcie na świecie (nie tylko w żużlu) sędziego który nigdy w życiu by się nie pomylił. W sporcie zawsze ktoś musi pełnić rolę sędziego. Tych osób jest przecież wiele i wg mnie spośród nich NIE ZNAJDZIE SIĘ taka która nigdy w życiu nie popełniłaby nawet drobnej pomyłki. A jeżeli raz się komuś to zdarzy to od razu ma być tym najgorszym? Na miano najgorszego zasługuje wg mnie sędzia inny jak wszyscy. Jest to taki, który myli się zdecydowanie częściej jak wszyscy. A ponieważ takiego nie znam - takiego nie podałem.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]MAREK W. Oczywiście

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ryszard Głód from Bydgoszcz
    Oczywiscie ze Głód:)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marek Woajczek i Stell (co do drugiego nie wiem jak jego nazwisko się pisze wiem, że na pewno prowadził GP Australii w krórym popełnił kilka błędów które były bardzo klarowne)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mr. Grodzki i już.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Mr. Grodzki i już.
    zgadzam sie całkowicie

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO SPEED

    Mialbym pytanie do Speed jakie to błedy popełnił pan A.Steel ogladałem i niedopatrzyłem sie zadnego błedu pana sedziego.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO GKS

    czemu pan sedzia R.Glod z bydgoszcy dal sie we znaki kibicom z gdanska.prosilbym o odpowiedz

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Tomasz Proszkowski z Tarnowa - myslę że stanowczo za wcześnie dano mu do sedziowania ważne spotkania w Ekstralidze, tradycyjnie Wojaczek się nie popisał w kilku zawodach. Poprawcie mnie, może się mylę ale to chyba on pieknie wydrukował spotkanie Unia Tarnów - RKM Rybnik. To co widziałem, ehh... gdyby tarnowianie jeździli daleko z tyłu pewnie i tak by ich wykluczał :(
    To był najgorszy mecz jeśli chodzi o sędziowanie jaki widziałem w tym roku!

    Pozdrawiam:

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grodzki - drukarz

    za dużo było dziwnych przypadków na maeczu z WTS w rundzie zasadniczej - no i ta końcówka

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi o tego, ktory popelnia najwiecej bledow, to wedlug mnie jest to M. Wojaczek.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czemu pan sedzia R.Glod z bydgoszcy dal sie we znaki kibicom z gdanska.prosilbym o odpowiedz
    Mecz 23.6.2002
    Pergo - Wybrzeze

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do kibiców GKS

    Dalej nie rozumiem Pergo:GKS malo mi daje informacji moze jakieś zarysy tego meczu sytuacje.Bardzo bym prosił i z góry dziekuje za odpowiedzi

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2002
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem najgorszym sedzia jest pan wojaczek.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wojaczek za durne zagrania pod golloba w gp.
    zamiast pomagać (co chyba nie jest jakoś specjalnie trudne do zrozumienia) to mu tylko dopierdziela...
    no ale jakoś teraz chyba zaczyna się to zmieniać.
    jednak za wszystkie wczesniejsze tricki miano najgorszego (no może najbardziej niedobrego) !!!

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MAREK WOJACZEK

    Uzasadniałem już ten typ w wielu innych tego typu wątkach.
    Każdy niemal mecz (turniej) z jego udziałem wywołuje lawinę kontrowersji i niedomówień.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w tamtym roku chodziłem na mecze wandy kraków i zawsze sdzia sędziował pszeciwko wandzie. Był mecz Wanda kraków z Iskrą ostrów sedziował Sławomir Jędraś (tak pisze wprogramie) Był biek 11
    Tudziesz 0ptk
    Szczepaniak 2ptk
    Łukaszewicz 3ptk
    Jąder 1ptk

    po tym wyścigu był remis 33:33 mecz pszerwany z powodu deszczu tak mi sie wydawało ten mecz był filmowany pokazywany w telewizi kraków pszyszłem do domu myślałem że jest remis a jak ogladałem wieczorem to wynik był 30:35 dla Iskry ostrów i niepokazali tego akórat 11 biegu dziwne mówili w telewjzii że zawodnicy wandy pomylili tory narka



  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Tomasz Proszkowski z Tarnowa
    w tym sezonie 13 meczów ligowych w e-lidze.. najwięcej z wszystkich sędziów....

    Moim zdaniem powinno się teraz właśnie takich sędziów puszczać na ligę ( Proszowski ma 34 lata ) a nie starych grzybów któzy dawno powinni byc na emeryturze...
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marek Wojaczek i jego karygodne sędziowanie na randze światowej.Jak to chyba w swoim debiucie wpakował w taśme Tomka Golloba w finałowym biegu.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorszy sędzia to pan J. Piekarski z Torunia...za wydrukowanie meczu Unia T. - RKM

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wojaczek,ten facet jest nie do przebicia.Osobiście nie wiem skąd się to bierze ale stawiam na jego głupotę.Druga sprawa kto tego typa desygnuje do sędziowania zawodów tak wysokiej rangi.Zresztą on sie nie nadaje do sędziowania niczego.
    A co do Grodzkiego i jego decyzji podczas meczu Sparty z Unią to uwazam że może się nie popisał ale na pewno nie można mu zarzucać drukarstawa,mozna mu zarzucić że nie puścił ostatniego biegu skoro i tak już był syf na torze w 14 warunki w 15 były by nie inne.A tak remis i niesmak pozostał.Zresztą w 15 bysmy wygrali więc sie leszczyniaki na niego nie krzywcie bo może dzieki niemu macie srebro.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Moim zdaniem Ryszard Głód z Bydgoszczy !!!!!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wojaczek!!!!!!!!!!!!

    MOIM ZDANIEM TO NAJGŁUPSZYM I NAJGPRSZYM SEDZIĄ JEST <b>MAREK WOJACZEK</B>.NIE MA WIĘKSZEGO CYMBAŁA NIZ ON , CO ON W OGÓLE ROBI NA MECZACH O TAK WYSOKIM POZIOMIE, MOZE ON POINIEN BYĆ SĘDZIA PIŁKARSKIM!!!!!!!!!!!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KrzychuPOZ
    Nie wiem jak ty lae w jedym biegu kiedy jechał Mikael Karlsson i Lukas Dryml. I jak ktoś zamkął szybko jadącego Drymla, Dryml przeceż nagle nie mógł się zaczymać obrócił się Dryml o 90 stopni i walną w Mikael. To co w tym była wina Drymla, że ktoś go walnął i go obruciło??? Nie wiem jak ty, ale ja bym 4 zawodników dopóścił do tegi biegu.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie znam wszystkich panów sędziujących żużel - ale z tego, co widziałem naocznie ,najbardziej zapamiętałem pomyłki sędziowskie p. Marka Wojaczka .W wielu wypadkach miały wpływ na wypaczenie wyniku oraz na powstanie nerwowej atmosfery w parkingu i na trybunach .

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najgorszy sędzia to pan J. Piekarski z Torunia...za wydrukowanie meczu Unia T. - RKM

    Ooooo tego pana mi chodziło... jesssu jak ten człowiek pieknie ten mecz wydrukował - no poprostu miszczostwo :) świata!
    Może nie za całkosztłat... ale ten mecz był największym przekretem tego sezonu!

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •