Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: najwięksi nieudacznicy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    najwięksi nieudacznicy

    wytypujmy największych zawodników-nieudaczników w ekstraklasie :) (między innymi pod kątem tego, jak sie zapowiadali gdy byli piękni i młodzi )

    1. Tajchert
    2. Andy Smith
    3.
    4.
    5.
    6. Malecha
    7.


    kto jeszcze? :)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Ja swój głos oddaję na Balińskiego - jest to moim zdaniem największy w polskiej extralidze tzw. "jezdziec bez głowy".

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lynx

    chyba trochę przesadziles z Balonem, fakt jeździ bardzo brawurowo, czasami aż nadto, ale nazywać go "jeźdzcem bez głowy"?
    Tak źle chyba nie jest - przypomnij sobie chociażby pierwszy bieg z RKM-em kiedy bardzo rozsądnie trzymał krawężnik i nie dał szans Karlssonowi...

    no a poza tym w zbliżającym sezonie bedzie współpracował z mechanikiem Adamsa - wiec w końcu może bedzie jezdzil na miare oczekiwań - Krzystyniak twierdzi, ze gdybt Balon nie mial problemów z maszynami to zdobywałby 50% wiecej punktów - czyli ok. 11-12 w kazdym meczu...
    Oby tak bylo w najbliższym sezonie...

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Lawyer zgadzam się z tobą iż bally mógłby punktować dużo lepiej, zgadzam się także z tym iż zdarzają mu się mecze w których jeździ rozsądnie.Jednak to wszystko nie zmieni faktu iż kiedy sytuacja na torze przedstawia się niekorzystnie dla niego bądź drużyny, to traci on po prostu głowe. Przypomnij sobie ile razy przewracał on rywali lub ile razy tracił wypracowane sobie pozycje w sposób wręcz nie przystający zawodnikowi z extraligi.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CHYBA ZE SWOIM KSM BĘDĄ PASOWAĆ DO TEGO DRIM TIMU

    3.Krzysztof GWIAZDA Jabłoński bo swoją gwiazdorską jazdą zasłużył na to miano

    4.Henka GRUBAS Gustafsson

    5.Craig BOXER EMERYT Boyce

    dwie super ZAGRANICZNE podwórkowe gwiazdy

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    grajus - ja na miejsce Boyce - średnia 1,000 na bieg wstawił bym Johnstona - średnia 0,875!!!!! na bieg

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    10 NIEUDACZNIKÓW

    1-H.GOSTAFSSON
    2-A.SMITH
    3-K.JABŁONSKI
    4-M.KUCIAPA
    5-P.TAJCHERT
    6-C.BOYCE
    7-S.JOHSTON
    8-K.STOJANOWSKI
    9-L.RICHARDSSON
    10-S.DANNONE

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Największym nieudacznikiem ostatnich dni okazał się Krzysztof Cegielski!!! Może nie pod wzgledem sportowym, ale podejścia do klubu i oszukania kibiców Wybrzeża!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno komornik siedzi mu na głowie . Wziął sobie chłopak pare kredytów i teraz nie ma czym spłacać, a gdańsk jest mu winien troche grosza i teraz pewnie nie chce dać.pozdro

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fragment wypowiedzi Cegły z Serwisu Żużlowego Na Wirażu

    08.11] - Mam dość. Wstrzymywałem się z tą rozmową, ale skończyła się moja cierpliwość. Cały czas dzwonię do klubu, do prezydenta i - niestety - nie mam z kim rozmawiać. Takie zachowanie jest niedopuszczalne nawet w Rosji. Zbyt dużo zrobiłem dla tego klubu, aby w taki sposób mnie traktowano. Rozumiem kłopoty finansowe, ale trzeba rozmawiać, a nie stosować metody uników - mówi rozżalony Cegielski. Nie tak dawno Cegielski zorganizował spotkanie podsumowujące sezon. Zaprosił także prezydenta Wybrzeża, Henryka Majewskiego. - Nie pojawił się. Do dzisiaj nawet nie usłyszałem słowa "dziękuję". Zaczynam żałować, że w 15 wyścigu, decydującym o awansie meczu z RKM Rybnik, przyjechałem do mety trzeci zamiast ostatni. Kiedy klub znajdował się w potrzebie, pożyczałem opony, olej i inne akcesoria. Pomagałem trenerowi w prowadzeniu zespołu i nawet zachęcałem zawodników, aby przyszli do Wybrzeża. Dlatego nie pozwolę, aby traktowano mnie jak "dzieciaka". Mam dość słów rzucanych na wiatr i obietnic bez pokrycia. Wszystko musiałoby się zmienić, jeśli miałbym pozostać w Trójmieście. Cegielski dodał jeszcze, że czeka na wizytę komornika. - W trakcie sezonu zaciągnąłem kredyt i teraz nie mam go z czego spłacić. Traktuję jazdę na żużlu niezwykle poważnie i jeżeli w przyszłości mam coś osiągnąć, taka sytuacja nie może się powtórzyć - zakończył.
    - Mam dość. Wstrzymywałem się z tą rozmową, ale skończyła się moja cierpliwość. Cały czas dzwonię do klubu, do prezydenta i - niestety - nie mam z kim rozmawiać. Takie zachowanie jest niedopuszczalne nawet w Rosji. Zbyt dużo zrobiłem dla tego klubu, aby w taki sposób mnie traktowano. Rozumiem kłopoty finansowe, ale trzeba rozmawiać, a nie stosować metody uników - mówi rozżalony Cegielski. Nie tak dawno Cegielski zorganizował spotkanie podsumowujące sezon. Zaprosił także prezydenta Wybrzeża, Henryka Majewskiego. - Nie pojawił się. Do dzisiaj nawet nie usłyszałem słowa "dziękuję". Zaczynam żałować, że w 15 wyścigu, decydującym o awansie meczu z RKM Rybnik, przyjechałem do mety trzeci zamiast ostatni. Kiedy klub znajdował się w potrzebie, pożyczałem opony, olej i inne akcesoria. Pomagałem trenerowi w prowadzeniu zespołu i nawet zachęcałem zawodników, aby przyszli do Wybrzeża. Dlatego nie pozwolę, aby traktowano mnie jak "dzieciaka". Mam dość słów rzucanych na wiatr i obietnic bez pokrycia. Wszystko musiałoby się zmienić, jeśli miałbym pozostać w Trójmieście. Cegielski dodał jeszcze, że czeka na wizytę komornika. - W trakcie sezonu zaciągnąłem kredyt i teraz nie mam go z czego spłacić. Traktuję jazdę na żużlu niezwykle poważnie i jeżeli w przyszłości mam coś osiągnąć, taka sytuacja nie może się powtórzyć - zakończył.

    Cóż Pele chyba was olał i przeniesie się pewnie do Bydgoszczy!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2001
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorry że jest napisane podwójnie.pozdrowienia

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlatego mowie, że jest nieudacznikiem...
    pozdro

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    18-11-2001
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a jest jeszcze wiecej...

    5 najwiekszych nieudacznikow sezonu A.D. 2001

    1. P. Protasiewicz -za GP, i glupie wymowki
    2. Andy Smith -on juz sie wypalil
    3. Waldemar Walczak -dno
    4. K. Jablonski -ale sezon!
    5. Karol Malecha -no coment

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    A co do nieudacznictwa pepe mają jego wypowiedzi?

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    niewypaly

    Na miedzynarodowej arenie nieudacznikami okazali sie wszyscy nasi matadorzy, nie liczac golloba, cegly i hampela, no i naszych juniorow ktorzy pokazali sie z dobrej strony. A tak to w zasadzie zgadzam sie z przemowcami, choc niestety sporo jest zmarnowanych talentow, zawodnikow ktorzy sie zapowiadali na gwiazdy, a zostali ligowymi wyrobnikami, prym wiedzie protas, dadi,ulamek,okon,bali. Z zagranicy tez troche tego bylo, choc np. Henka super pojechal w gp w berlinie,... a o takim wystepie wyzej wymienieni moga co najwyzej pomazyc.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    378
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przypomina mi sie Dera i Zebrowski :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •