Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Protasiewicz w Zielonej Górze?!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Protasiewicz w Zielonej Górze?!

    dowiedziałem się że Protas nie chce już jeździć w Bydgoszczy. Są już pewne rozmowy Protasa i jego menadżera z działaczami Falubazu

    ps. normalnie powinien byc ban za stwierdzenie faktu, gdy mamy doczynienia co najwyzej ze srednio wiarygodna i nie potwierdzona informacja, ostrzegam przed takim postepowaniem - darkness


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    ta jasne a ja slyszalem ze do rybnika wroci
    z tego co wiem to on caly czas rozmawia z dzialaczami z Wroclawia :)

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    znaleźli się indywidualni sponsorzy dzięki którym jest możliwe przejście do Zielonki. Jesli Protas nie wypali to moze powroci Walasek

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Satry , widze ze jestes nowy i mam nadzieje , ze wiesz co mowisz . Za falszywe informacje mozna byc zawieszonym na forum nawet przez tydzien . Więc dobrze by bylo , gdyby to byla prawda...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Narazie nie zapeszajmy.Już od dawna widomo że Piotrek nie chce jeździć w Bydgoszczy bo mu poprostu nie płacą.A co do rozmów ja nic nie wiem i chyba nikt na 100% nie jest pewien Czy popularny "Protas" chce jeździć u nas a tym bardziej czy prowadzi rozmowy z działaczami Zielonogórskiego Klubu Żużlowego.Poza tym jest jeszcze sprawa KSM.Nie był jeszcze zebrania GKSŻ więc nie wiadomo czy będzie obowiązywał KSM na przyszły sezon.Jeśli tak to Piotrek ma duży KSm i nie wiem czy będzie pasował do koncepcji składu Trenera Zbigniewa Jądera.Pożyjemy zobaczymy a narazie nie zapeszjmy i nie spekulujmy.Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Wszelkie tego typu info można wpisywać w temacie dotyczącym składu ZKŻ-u na sezon 2003.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam wrazenie,ze cos w tym może być(pamietacie watek o sponsorze zkz jakim zostal QUICK MIX?).Do tego jezeli sie to potwierdzi to zasluguje na oddzielny temat.Watek postanawiam ponownie otworzyc,a zarazem ostrzegam a autora,ze w przypadku nie potwierdzenia się informacji jego pobyt na forum na pewno będzie ograniczony na wiecej niż tydzien!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    a jak ktos chlopakowi udowodni iz te "pewne rozmowy" nie sa prowadzane ??????? :DDDDDDD
    informacja prawdziwa a) pepe sam mowi iz bydzia winna jest mu kase
    b) dzialacze klubowi rozmawiaja z zawodnikami zawsze. jestem pewien iz z pepe kusi i sparta i zg

    tylko po kij taki topic? mozna otworzyc takich z 50 . unia rozmawia z hampelem , unia rozmawia z dobruckim , sparta rozmawia z 15 , z cegielskim rozmawiaja wszyscy ;] itd.. itp...

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo bylo by fajnie gdyby wrocil protas. Ja tez slyszalem z dosc pewnego zrodla, ze protas w zeszlym tygodniu byl w klubie i zlozyl podanie o prace. Takze moze byc w tym duzo prawdy odnosnie przyjscia piotrka. Jednak nie tylko zielonka chciala by go miec w swoim skladzie

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja słyszałem chyba pól roku temu, że Piotr Protasiewicz gdyby nie znalazł miejsca w Bydgoszczy idzie od razu do Zielonej Góra. On sam to mówił. Ale czy Bydgoszcz go wypuści>;(

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten temat jest troche bezsensu, bo jak wiadomo Pepe zawsze dawal pierwszenstwo Bydgoszczy, wiec nie byla bym taka pewna czy te info jest prawdziwe.Nie ma co na ten temat dyskutowac bo nie widomo jakie przepisy beda w przyszlym sezonie.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    A mi sie wydaje ze jesli Prots mialby isc gdziekolwiek idzien niz zostac w Bydgoszczy to na 90% bedzie to Wroclaw dlaczego:
    1)wiecej go chyba laczy z wroclawiem niz zg - sportowo
    2)dzis na memoriale to bylo widac - krzyzaniak podziekowal za 4 lata spedzone we Wroclawiu - i myslac logicznie jest to spowodowane przeprowadzka Protasa do Wroclawia - zreszta wiadomo o dobrych bardzo ukladach Rusko - Cislak - Protas
    a Protasiewicz wygrywaja dzis memorial zachowywal sie tak jak by juz byl we Wrocku :)
    3.No i napewno kasa - Wroclaw mysle ze zapewni mu lepsze warunki finansowe - jest to jeden z nielicznych dzis w kraju klub ktory jakotako jakos idzie -a w zg pewnosci miec nie moze skad pewnosc ze zg sie utrzyma w nastpnym sesonie - oczywiscie zg zycze jak najlepiej nawet mistrzostwa :)- ktory jest plynny finansowo
    4.ale roznie moze byc :)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    elendir racja (punkt 2). Jakoś dziwnie Pepe był zadowolony w tych zawodach. podczas prezentacji dostał tyle oklasków co się mu chyba nie zdarzyło we Wrocławiu przez te lata kiedy jest zawodnikiem Polonii. Podczas biegu finałowego najpierw stadion szalał jak Winiarz walczył z Protasiewiczem i Ułamkiem o 1 miejsce, a potem darli się żeby Protas wyprzedził Ułamka. Ten chyba to słyszał bo zaiwaniał po torze jak szalony i wyprzedził Sebastiana. Wszyscy byli w tym momencie za Piotrkiem. Zaraz po zakończonym biegu Protasiewicz zrobił rundę honorową i wyglądało to tak jakby był miejscowym zawodnikiem, który wygrał te zawody. Machał łapkami, coś pokazywał, cieszył się jakby zdobył mistrzostwo świata. Potem podjechał do kibiców spod wieży, zatrzymał się i rzucił im swoje gogle. Jak jeździł po tym torze to o dziwo nie było słychać żadnych gwizdów tylko burze oklasków. Coś w tym musi być. Czyżby chciał się przypodobać kibicom ? I tak już od dłuższego czasu jest "spokój" na lini kibice z Wrocławia - Protasiewicz. Coś jest za dobrze, a musi być w tym jakaś przyczyna. Coraz bardziej mi się wydaje, że Protasiewicz jednak wyladuje na starych śmieciach we Wrocławiu.

    krzyzaniak faktycznie powiedział, że dziękuje za te cztery lata startów we Wrocławiu i że zawsze będzie pamiętał tutejszy klub i kibiców. Nie wiem czy to zapowiedź, odejścia z klubu czy może tak tylko mu się wymsknęło. Po tym co pokazał dziś Słaboń może i jest możliwe odejście Krzyżaniaka do innego klubu, ale jakoś w to nie wierze.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do yabkoo :)

    Yabkoo ;) wiez z tymi goglami to bylo tak :) ze wiekszasc kibicow "spod wiezy" spotkala sie z PePe w sobote o godzinie 20 w pewnym pubie nazwy nie podam bo jeszcze raz sie tam z nim w tym roku lub na poczatku przyszlego roku spotkamy :) i jak byl na tym spotkaniu to nie ukrywal a wrecz mowil wprost ze chcial by wrocic do wrocka ale nikt z nim jeszcze o tym nie rozmawial mowil tez ze gada z nim falubaz ale stwierdzil smutnym glosem ze raczej falubazu nie bedzie stac na niego.
    Przyznam sie szczeze ze przed tym spotkaniem tez nie lubialem za bardzo PePe ale po tym zmienilem zdanie :) wogole to on bardzo szanuje kibicow z Wroclawia :) zreszta widac to po tym spotkaniu :)
    NIE MA ZADNEGO KONFLIKTU MIEDZY PROTASIEM A KIBICAMI SPOD WIEZY!!! ( oczywiscie sa wyjatki pod wieza ale to mniejszosc :) )

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że Protasiewicz nie będzie w przyszłym sezonie startował w Bydgoszczy. Wiadomo, że mu nie płacą. Kluby które będą poważnie o niego zabiegały to zapewne Wrocław i Zielona Góra. Myślę, że Zielonka po awansie będzie chciała mieć takiego zawodnika w składzie, a on się tam zdecyduje odejść bo z tego co wiem to ma tam żonę. Na to wszystko jest jeszcze za wcześnie. Narazie są to tylko spekulacje, jak będzie naprawdę to się okaże.
    Pozdrawiam.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja wam powiem jedno pepe i gollob co roku odchodza z bydy ico zawsze zostaja to sa cwane lisy tak chca wynegocjowac lepsze warunki w kontrakcie i mysle ze tak jest i w tym sezonie

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach

    Protas i jego Nowy Klub ?

    Z informacji jakie posiadam (źródło z przyczyn oczywistych pomijam)o Piotrku to wiem, że na 99% odchodzi z Bydgoszczy z przyczyn finansowych (konflikt tamtejszych działaczy ze sponsorami nie wróży niczego dobrego dla Bydgoskiego klubu, czyjaś głowa poleci lub odejdą sponsorzy).Odnośnie nowego klubu Piotrka (czytaj pracodawcy)to są prowadzone rozmowy z Zielonką i Wrockiem na etapie wstępnym (nikt nie wie jakie KSM w nowym sezonie, to, że Piotrek prowadzi rozmowy z dwoma klubami chyba nikogo nie dziwi, większość zawodników tak czyni). Nowy sponsor Zielonki (prawdopodobnie BP- mój domysł co do nazwy sponsora-) zgodził się wyłożyć kasę na zakup odpowiedniej klasy krajowca i później go sponsorować (w grę wchodziły trzy nazwiska Protas, Ułamek trzeciego nie znam)Prezes Bartkowiak prowadzi rozmowy z wszystkimi trzema w kolejności Protas, Ułamek i nieznajomy, lecz nie podpisze kontraktu póki pieniądze nie będą leżały na stole. Sponsor najbardziej zainteresowany jest osobą Protasa (chyba chodzi o reklamę na przyszłorocznym GP)a jak wiecie głównym problemem odkupienia Piotrka była kasa, dodatkowym argumentem za Zielonką jest jego żona i rodzina (dlatego śmieję się troszkę kiedy czytam forumowiczów z Wrocka jak to Protas wróci na stare śmiecie - powrót syna marnotrawnego- itd )Trochę to nieżyczliwe ale wychodzi na to, że bieda w Bydgoszczy może się przyczynić do łatwiejszego pozyskania Protasa, wie o tym też Pan Rusko i liczy na to, że za mniejsze pieniądze ściągnie Piotrka ( trochę mu nie w porę wyskoczył nowy sponsor w Zielonce)
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    smieszy cie chlopie on do nas przyszedl jak byl bardzo mlody i tu zaczal robic dopiero kasriere u was to by byl zerem- sam powiedzial na memoriale ile zawdziecza niescierukowi i Rusce , zreszta kazdy wie jak bardzo dobry kolektyw panuje miedzy Ruskiem a Protasem wiec chlopie daj se na wstrzymanie .......:)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja wam powiem jedno pepe i gollob co roku odchodza z bydy ico zawsze zostaja to sa cwane lisy tak chca wynegocjowac lepsze warunki w kontrakcie i mysle ze tak jest i w tym sezonie
    zippo:
    Nie masz racji rok temu tomek Gollob powiedzial ze chcialby jeździc do zakonczenia swojej kariery w Bydgoszczy, a Pepe ze chcialby jak najdluzej jezdzic w naszym klubie.Jednak przy takiej sytuacji finansowej jestem prawie pewna ze PePe odejdziem, mysle ze do Wroclawia :( :( :(.A co do Tomka to uwazam ze jednka zostanie, on jest bardzo mocno zwiazany z Bydgoszcza nie tylko ze wzgledu zamieszkania.Polonia nie pozwoli zeby tomek odszedl.Bez niego po prostu klub nie istnieje :(.
    Nie wyobrazam sobie zeby Protas mogl jeździc przeciwko Poloni ,jednak jest to bardzo prawdopodobne.Niestety taka jest rzeczywistosc, Polonia nawet nie ma sponsora, ale teraz trzeba sie cieszyc ze zlotego medalu :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BP i quick-mix +1mln zloty na zawodnika z gornej polki - Pepe

    W radiu dalo sie uslyszec o nowym sponsorze Zielonki. Jak juz to ktos wspomnial BP zalezy na pozyskaniu Protasa, bo mialby wtedy wieksza reklame. Mam informacje od kompetentnej osoby, ze BP i quick-mix postanowili przeznaczyc, az 1 mln zlotych na super zawodnika krajowego. Daje sie tez slyszec, ze to nie bedzie Ułamek, tylko nasz wychowanek Pepe. Ta informacja jest pewna na 99,9%. Wkoncu Zielonka doczekala sie mega sponsorow, tylko trzeba pamietac nie chwalmy slonca przed zachodem.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i u nas Pepe byl zerem , ale to my go wychowalismy . I nie wciskaj kitow , ze najwiecej zawdziecza Wroclawowi (choc troche zawdziecza- fakt). Ja tak tylko czekam od paru lat , kiedy Wrocek wy6najdzie jakis mlody talent zuzlowy . Chyba predko sie nie doczekam...
    PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO !!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W piątkowej regionalnej GW Protas powiedział:
    "-Czekam do końca padziernika a potem zaczynam negocjacje z trzema innymi klubami. Nie znaczy to jednak, że przekreślam w tym momencie szanse na porozumienie z Polonią."

    Moze ktos wie o jaki trzeci klub chodzi bo stare przyszłowie mówi: "Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta"

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zielona Góra.

    Sponsor ? BP ? A dokumenty jakieś są już podpisane jeśli chodzi o sponsoring w przyszłym sezonie ? Jeśli tak to ok. Można mówić o Protasiewiczu w Zielonej, a jak takowych nie ma, to nie ma co wydawać wirtualnych pieniędzy. Jest dopiero pażdziernik a juz padła kwota 1 mln zł. Co dopiero będzie w końcu stycznia jak się zaczną kluby targować. Coś się chyba zaczyna bogato robić w Polskim żużlu. Zielona BP, Leszno jakaś firma z Rosji i to same tuzy, które jak mówicie są gotowe wydać grube pieniadze na zawodników. Tylko ile w tym prawdy ? Oby tak było bo wtedy lepiej będzie dla klubów i kibiców.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to chyba zbyt wczesny temat zreszta 3/4 tematow teraz zalozonych jest bez sensu i co teraz beda takie glupie gdybanie ten tu ?? ten tam ?? moze sponsor ?? i taka zenada bedzie az do rozpoczecia sezonu

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to jest jak sponsorzy najpierw sie deklaruja ze po zdobyciu mistrzostwa napewno zostana a po fakcie ida sobie sponsorowac inna druzyne. A co do Pitrka to nie rozsmieszajcie mnie komentarzami typu na 99% przejdzie tam i tam albo machal kibicom i to znaczy ze jest juz u nas rotfl. Gdzie przejdzie i o ile przejdzie okaze sie dopiero jak przejdzie lub nie :D.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •