Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: JAK TELEWIZJA SZUKA JELENIA

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JAK TELEWIZJA SZUKA JELENIA

    Zastanawiające jest jak w dzisiejszym świecie wszelkimi sposobami próbuję się wyciągnąć pieniądze od naiwnych,przykład; w czasie transmisji meczu Legia -Utrecht przez cały czas leci napis wybieramy najlepszego polskiego piłkarza meczu i numer audio tele opłata 1.70 pln + wat i SMS 2 pln + wat.Taki mecz ogląda kilka mln ludzi niech z tego znajdzie się kilkadziesiąd tysięcy jeleni którzy nie wiadomo dla czyjej przyjemności zatelefonują i niech ktoś sobie obliczy jaka to dodatkowa kasa? i co? mecz się kończy i czekam! z ciekawości mnie aż skręca kto został uznany tym piłkarzem i niestety nie uzyskuję odpowiedzi,ale może jutro powiedzą?niestety nie doczekałem się! Śmiać mi się chce tego audio tele tak samo jak z CANAL+ gdzie wybiera się najlepszego piłkarza meczu a wynik jest znany tuż po zakończeniu spotkania,wobec tego się pytam czy tego piłkarza mam już wybrać przed meczem? bo żeby go wybrać należy pierw obejżeć całe spotkanie a dopiero później głosować dlatego ten piłkarz meczu to lipa i czuję że jest wybierany na podstawie obserwacji jakiegoś gościa z C+ a kibiców nabija się w butelkę jak zwykle!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te sms-we głosowanie na zawodnika to niezły przekręt. A wyniki to były, ale w telegazecie (str.770) :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmiechu warte... Ale nie ma się co dziwić dzisiejsz świat dąży do komercjalizacji, na wszystkim na czym da się choćby złotówkę zarobić możemy być pewni, że tam ją ktoś wyciągnie.
    Nigdy nie zagłosowałem i tego nie zrobię gdyż to jest zdzieranie kasy żywcem z człowieka, porównał bym to do kradzieży lub wyłudzenia. Tylko zgodnie z prawem!!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W AUDIOTELE przynajmniej są jakieś nagrody natomiast w tym głosowaniu jedyną satysfakcją za moje pieniądze jest to że moi ulubieńcy w szatni napiją się szampana ale dlaczego ja mam im go fundowac? a tak na marginesie oczywiście nigdy nie zatelefonowałem na tak szczytny cel.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    weż przeań ja niegdy nie dzwonie na takie numery nie będe marnowal 4 zeta za to ze i tak mnie nikt nie wylosuje.
    mój tata już kideyś zadzwonił pod taki numer a i tak mu sie nic nie udało.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja podobnie jak chyba 99% społeczeństwa nie głosuje w takich durnych zabawach. TVP zwyczajnie robi ludzi w balona skoro nawet nie podaja wynikow głosowania. A C+ to radzi głosowac zaraz na poczatku meczu!! Chyba myslą ze nasz ligę to sami jasnowidze oglądają ktorzy juz przed meczem wiedza kto bedzie najlepiej grał.
    Aby się tego pozbyć to wszyscy muszą to ignorować. Od dzis nikt nie dzwoni na durne Audiotele!! :) Jak im się przestanie opłacać to moze skoncza z tym.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA tez nigdy w tym nie brałem udziału, ale zawsze znajdzie sie kilkaset albo nawet kilka tysiecy naiwniakow którzy wysyłają smsy. Co ciekawe głosy otrzymuja nawet Ci, których nie ma na boisku, czy parkiecie- w przypadku siatki. Wyniki są w telegazecie, ale nie każdy może ja ma. Dlatego też uważam że jeśli juz takie bzdury organizują to powinni, chociażby dla tych kilkuset naiwniaków, podać wyniki.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę nie związane z działem, ale... z tematem - jak najbardziej. Oglądając mecz Polska - Rosja na MŚ w siatkówce usłyszałem taki oto tekst - Jeśli Państwo zechcą mieć Pieśń o Małym Rycerzu, towarzyszącą naszym siatkarzom prosimy o wysłanie sms-a pod numer... W ten sposób będą mogli Państwo ściągnąć hymn polskiej reprezentacji i mieć go u siebie w telefonie... Pozostawię to bez komentarza, bo według mnie, to ogromna żenada. Telewizja publiczna oferuje nam takie wątpliwe "przyjemności", a byłoby lepiej jeśli skupiłaby się na porządnej organizacji widowisk sportowych i zakupieniu praw do transmisji ciekawych zawodów. Dopóki jednak będą znajdowali sie ludzie, którzy zechcą "wybrać najlepszego piłkarza spotkania" jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, dopóty TVP i inne stacje bedą serwowały nam takie "zabawy".

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez jaj przecierz HYMN POLSKI można sciągnąc z interetu.
    Sponsorzy taki meczy (TVP) powinni sie wstydzić.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepsze jest to, ze można wybierać pilkarza, który siedzi na ławce, lub w ogóle nie jest an stadionie!

    Hehe :):):):)

    No ale jak komuś nie żal kasy na takie bezsensowne głosowanie to niech nabija budżet TVP..

    BTW Która mało daje polskiej piłce...

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Oczywiste żenua!

    Wszelkie tego typu "telegry" mają za zadanie oszukanie grających, to, że dochodzi do tego wczasie meczu drużyny narodowej jest skandalem. Przykro mi, że istnieją osoby do tego stopnia niepełnosprawne umysłowo by brać udział w tych spektaklach. Do roboty, hołoto z TVP, pracujecie za ciężkie pieniądze z naszych abonamentów! Niech lepiej Szpakowski zbiera kasę pod kościołem.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Z tym wybieraniem piłkarzy meczu to niezła lipa.Próbujż z człowieka zedrzeć kase na każdym kroku.Ja nigdy w czymś takim nie brałem udziału i napewno nie wezme.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •