Pokaż wyniki od 1 do 43 z 43

Wątek: TŻ SIPMA LUBLIN - ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TŻ SIPMA LUBLIN - ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

    Już w najbliższą niedziele na torze przy Al. Zygmuntowskich żużlowcy TŻ Sipma Lublin rozegrają ostatni mecz w tym sezonie. I co za tym idzie również ostatni w II lidze. Przeciwnikiem będzie Śląsk Świętochłowice zespół, który dotychczas nie zdobył ani jednego punktu. Jak myślicie w jakim składzie powinni pojechać Lublinianie?


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem w jakim skladze powinien pojechac Lublin ale mysle ze nie macie zbyt wymagajcego przeciwnika (niestety) .
    Reasumujac to Wam sie nalezal awans i w przyszlym sezonie mam nadzieje , ze spotkaja sie druzyny ktore dostarcza kibicom duzo emocji Rekiny i Koziolki
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć!
    Z tego co wiem to nie będzie mógł jechać (za Ostrów) Trumiński. Ale i tak w krajowym składzie powinniście wygrać spokojnie i wysoko. A przede wszytskim należy podziękować Mordelowi, który był bez wątpienia ojcem sukcesu w Ostrowie!
    No i "naszemu" Mareczkowi Derze!

    Stachyra 1 i 2, Dera, Mordel, Jeleniewski i jacyś młodzicy, niech zadebiutują w lidze! A co! Ew. zagraniczni mogą przyejcahć jako kibice by świętować awans.

    Pozdrawiam i gratuluję awansu, w przyszłym roku będziecie mieli derby w trójkącie: Lublin - Rzeszów - Tarnów

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sklad na ten mecz powinien byc nastepujacy:
    9.Stachyra
    10.dera
    11.Jeleniewski
    12.Przygodzki
    13J.Mordel
    14.--------
    15.D.Stachyra

    i tak bedzie wysoka wygrana:)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W składzie ma znaleźć się tez Wrona !!! Podobno ma zadebiutować.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Helou! Z Truminsenem to jeszcze nie wiadomo, bo ilu ludzi tyle zdan. Podobno w protokole nie ma wzmianki o dyskwalifikacji. A tak naprawde to chyba nie ma znaczenia w jakim skladzie pojedziemy, i tak wygramy wysoko (jezeli Sląsk dojedzie do Lublina - bo to wcale nie jest takie pewne).

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, ale zagadką pozostaje tylko rozmiar naszego zwycięstwa. Mam nadzieje, że w tym meczu będzie wystawiony krajowy skład a pole do popisu będą mieli nasi juniorzy.
    Pogrom nie służy nikomu, ani kibicom, ani Śląskowi ani klubowej kasie.

    A co do Trumińskiego to, z tego co wiem, dostał on karę meczu, ale tego w Ostrowie. Zajścia z jego udziałem miały miejsce w 15 biegu, więc ta kara ograniczyła sie tylko do ostatniego biegu. Zatem na Śląsk może być wystawiony.
    Takie jest moje zdanie :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak ale dyskwalifikacja w meczu oznacza karę meczu następnego. A z tego co w TŻ czytałem tak włśnie było.
    Zresztą i tak wysoko Lublin wygra :)

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze na mecz ze slaskiem sklad bedzie wygladal nastepujaco :

    J.Stachyra
    M.Dera
    S.Truminski (jesli bedzie mogl pojechac. ew. R.Przygodzki)
    D.Jeleniewski
    J.Mordel
    D.Stachyra
    K.Wrona

    I chyba bedzie tak samo jak i z krakowem ze rezerewowy bedzie jechal 4 razy

    Narazie

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koziołki a fetę jakąś planujecie??
    Fajnie byłoby gdyby przybyło z 5-6 tysięcy ludzi i urządziło fetę z okazji powrotu do 1 ligi!!!
    Pozdrowienia.
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TZ SIPMA !!!

    po 1 to mysle ze kibicuw bedzie ok tyle co z warszawa poniewaz feta jakas bedzie no i koniec sezonu a po 2 oto moj sklad:
    janusz stachura
    dawid stachyra
    marek dera
    daniel jeleniewski
    jerzy mordel
    robert przygodzki
    wrona
    a wynik obstawiam 61:29 i komplet punktow jeleniewskiego
    i widzow mysle bedzie ok 7 tysiakow

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzow mysle bedzie ok 7 tysiakow
    chcialbym podzielać Twój optymizm. Trzeba pamiętać, że najprawdopodobniej będzie heblarnia i to wypłoszy ludzi. Stawiam w granicach 3 tysięcy

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem to bedzie krajowy sklad ale bez przygodzkiego i za kare nie pojedzie tez truminsen.




    pozdr

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzow mysle bedzie ok 7 tysiakow
    chcialbym podzielać Twój optymizm. Trzeba pamiętać, że najprawdopodobniej będzie heblarnia i to wypłoszy ludzi. Stawiam w granicach 3 tysięcy
    Gelo ma racje. Wakacyjnej pogody nie będzie na pewno a to już jest jakiś minus. Inna sprawa, że na meczu z Krakowem publika wynudziła się strasznie a przecież Śląsk to jeszcze gorszy zespół. Co z tego, że ostatni mecz sezonu, awans itp., jak będzie zimno i nudno.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Panowie o której zawody ? Jak będzie dobra pogoda to wezmę syna i przyjedziemy z Radomia świętować z Wami!

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widzow mysle bedzie ok 7 tysiakow
    chcialbym podzielać Twój optymizm. Trzeba pamiętać, że najprawdopodobniej będzie heblarnia i to wypłoszy ludzi. Stawiam w granicach 3 tysięcy
    Gelo ma racje. Wakacyjnej pogody nie będzie na pewno a to już jest jakiś minus. Inna sprawa, że na meczu z Krakowem publika wynudziła się strasznie a przecież Śląsk to jeszcze gorszy zespół. Co z tego, że ostatni mecz sezonu, awans itp., jak będzie zimno i nudno.
    Lublin_Fan ma NIESTETY rację. Frekwencja na stadionie nie będzie duża, ale co wierniejsi kibice przyjdą. Ja obstawiam 2500-3000 ludzi.

    P.S.

    Zapewne będzie wzmożona kontrola na ten mecz, więc radzę przenosić piwo(inne alkohole) w plastiku, hmmmmmm.
    W razie jakby co to jest na stadionie WARKA za 3.5 złotych ( ja z usług BAR-STADION nie korzystam ale kto wie jak będzie wyglądać pożegnanie II ligi).
    Do zobaczyska 29 września. No i oby pogoda dopisała.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Truminski zostal wykluczony z 15 biegu, a nie do konca meczu, wiec moze jechac ze Slaskiem....

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Truminski zostal wykluczony z 15 biegu, a nie do konca meczu, wiec moze jechac ze Slaskiem....

    Moze ale jak powiedzial dyrektor Ziółkowski nie pojedzie. Ma to byc w penwym sensie kara od klubu. Ale jeszcze nic nie wiadomo. Chociaz skoro tak powiedzial dyrektor to podejrzewam ze nie wystapi w ostatnim meczu tego sezonu.



    pozdr

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mowie wam ze przyjdzie kupa ludzi w koncu jest co swietowac i mysle ze w meczu trumna nie pojedzie ale przygodzki tak moze sie zrehabilituje za ten fenomenalny wystep w krosnie.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przygodzki tak moze sie zrehabilituje za ten fenomenalny wystep w krosnie.
    Jak ma się zrehabilitować jak wygrana jest i tak przesądzona !!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    2tys moze bedzie??????

    na meczu ze slaskiem bedzie bardzo malo ludzi kogo sie nie zapytam czy jedzie na mecz odpowiada mi szkoda kasy poczekam na 1lige!! wiec nie szykujcie sie zabrdzo(na 7tys) jak bedzie 2tys to bedzie dobrze!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wam mowie ze Trumna pojedzie, a ludzi powinno troche przyjsc. W koncu nie w kazdym sezonie sie awansuje....

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    YOGI



    Dlaczego uwazasz ze Trumna pojedzie???

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    YOGI



    Dlaczego uwazasz ze Trumna pojedzie???
    Jest w składzie, z numerem 12 (przynajmniej w programie)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie awansuje sie do 1 ligi co rok dlatego uwarzam ze przyjdzie dużo ludzi świetować razem z zawodnikami i zaśpiewać huralne stolat.Gratuluje awansu Koziołkom. mój typ to 63 27 oczywiście dla Lublina.

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzie niema znaczenia w jakim składzie pojedzie Lublin,Ich wygrana jest pewna.Natomiast jesli chodzi o Slask,to podobno maja sie przeniesc do Chorzowa i jezdzic na naszym narodowym,wiec moze za jakis czas zaczna sie liczyc.Pozdrowienia.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno z tego nic nie bedzie jest to za wielki obiekt do utrzymania.A ztego co wiem w Świetochłowicach jest już oświetleni,narazie tylko dwa słupy z jupiterami ale prace idą pełną para.może w końcu na slasku coś sie ruszy w czarnym sporcie.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Coooooooooo????????

    Jupitery na Skałce? Hehehehe, kolego, chyba żartujesz, dobre sobie, w Świętochłowicach sztuczne oświetlenie, heheheheheh. Chłopie, oni nawet na paliwo nie maja, nie mówiąc o oświetleniu. Jedyne lampy jakie tam widzę, to tylko te z pobliskiego parku, które wyłaniają się nad koronę stadionu. HEhehehehe, ubawiłeś mnie setnie z samego rana.

    pozdrawiam
    lucki73

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RaJ dLA kIBiCóW w LuBLiNiE

    KURIER LUBELSKI :

    Kierownictwo TŻ wpuści gratisowo na mecz osoby, które przyniosą minimum pięć kilogramów konfetti albo kilometr serpentyn, dwie dymiące flary albo dwa bezalkoholowe szampany (w tym jeden do polewania zawodników – ale po meczu!). Wejściówką na stadion może być także klubowa flaga o wymiarach minimum dwa metry na metr.

    Wśród kibiców rozlosowane zostaną w czasie meczu trzy kosiarki Carmen ufundowane przez sponsora klubu Sipmę SA oraz rower górski Specjalistycznego Centrum Napraw należącego do Marka Kępy, który – losowany z biletów – podczas dwóch poprzednich spot-kań nie znalazł właściciela.
    Okazją do fetowania awansu będzie także planowany na 13 października o godzinie 13 dwudziestobiegowy turniej indywidualny o puchar prezydenta Lublina (rezerwowy termin 20 października).
    Potwierdzili już przyjazd do Lublina żużlowcy rzeszowskiej I-ligowej Stali Jasol Piotr Winiarz, Rafał Wilk i Karol Baran. Występ Tomasza Piszcza i Macieja Kuciapy stoi pod znakiem zapytania, gdyż gdańskie Wybrzeże i ZKŻ quick-mix Zielona Góra mogą czekać w tym terminie mecze barażowe. W turnieju wystąpią oczywiście także zawodnicy TŻ Sipma w liczbie siedmiu, którzy wywalczyli awans do I ligi.


    ---------------------------------------------------

    No wydaje mi się, że przy takiej organizacji działacze klubu z Lublina powinni się spodziewać rekordowej w tym sezonie ilości kibiców.
    Feta szykuje się niemała !!! Pamiętać tylko trzeba, że po niedzieli jest poniedziałek i trza iść do pracy ... , a kac to niezbyt przyjemne uczucie ;).
    Może co niektórzy prezesi klubów Ekstraligowych powinni wziąść przykład z Lublina.

    Panie Różycki ... Pan chyba czyta forum ;)

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprwade świeczki sa dzwoniłem i dostałem potwierdzenie.jupitery sa przymocowane do budynku nad wierza sedziowska. w swietochłowicach buduja nowy klub,ponoć ma tam jeżdzić DRABIK Wegrzyk i Pawliczek ale to tylko słyszałem.pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    al; z tym wejsciem sa dziwne rzeczy bo kto powie ci ile wazy siatka czy serpentyny kto bedzie wiedzial ze to szampan alkoholowy czy nie jak np zerwe naklejke to samo z dlugosica flagi

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    al; z tym wejsciem sa dziwne rzeczy bo kto powie ci ile wazy siatka czy serpentyny kto bedzie wiedzial ze to szampan alkoholowy czy nie jak np zerwe naklejke to samo z dlugosica flagi
    Jestem blisko z klubem ale naprawde nie wiem jak to bedzie wygladalo. Na wszelki wypadek bierzcie kase na bilety. A wszelkie gadżety mają służyć dobrej zabawie. Czy płacąc za bilety będziemy się mniej cieszyć z awansu? Chyba nie...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KIBICE NA MECZ!!!!

    Mnie 1 rzecz wqrwia na zuzlu (za przeproszeniem) ze kibicuja tylko ci ktorza sa od strony bystrzycy czyli na "zylecie" ja oczywiscie tesh tam siedze a te gbury z pod krytej nawet gardla nie rusza zeby cos krzyknac pomysle sobie jak by bylo pieknie gdyby zarowno zyleta jak i kryta trybuna polaczyly sie to by bylo widowisko ale no coz panowie z pod krytej to niestety nieobrazajac nikogo zwykle gbury.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja natomiast teraz chce poruszyć sprawę programu na jutrzejszy mecz. Fakt powiecie, że moge sobie zrobić lepszy ale tak samo jak na Karków tak i teraz moim zdaniem ma on za duży format. O połowę mniejszy jeszczy by uszedł. Ale co tam... bede musiał sobie zrobić chyba sam.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po jeden to zyleta jest na legii a u nas mowi sie raczej trybuna od bystzrycy

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto nie jest zadowolony z programu jaki znalazł się w Kurierze to zapraszam do pobrania wersji w formacie pdf na http://www.zuzel.lubelski.pl/slask.pdf


  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale jaja w lublinie bezchmurne niebo i slonce jakby jakies czary

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale jaja w lublinie bezchmurne niebo i slonce jakby jakies czary
    No własnie oby taka pogooda sie utrzymała przez cały dzień:)

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TŻ SIPMA LUBLIN - ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 63:25.

    Oj działo się działo na meczu.

    Hura TŻ Sipma Lublin w I Lidze !!!!


  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i dla takich chwil wrto żyć.......a teraz na podbój I ligi!!:d



    pozdrawiam wszystkich kibiców1!:D

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    [b][i]Gratulacje dla druzyny TŻ Lublin za wywalczenie awansu do 1 ligi oraz za zwycięstwo nad Śląskiem.

    Jeśli zaś chodzi o sztuczne oświetlenie na "Skałce" to RORO ma racje na stadionie zostały zamontowane dwa leflektory do końca tego roku mają być zainstalowane cztery wierze na których będą znajdowały się leflektory. Oświetlenie te na razie służy piłkażą, którzy załatwiają całą sprawe.

    Pozdrowienia dla wszystkich kibiców czarnego sportu
    Oscarrek

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tyle sie czekało na takie chwile!!! szampan, radosc i wielka feta z okazji awansu! szkoda mi jednak Swiętochłowic-co Ci chłopcy musieli myślec... U nich jest gorzej niż tragicznie... Mysle, że za rok Lublin w I lidze , a Swiętochłowice w II będą sredniakami, a nie chłopcai d bicia...pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje awansu do 1-ligi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •