Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 47

Wątek: GKM Grudziądz 47:43 TŻ Opole

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKM Grudziądz 47:43 TŻ Opole

    Jak myślicie kto w tym meczu odniesie zwycięstwo. Faworytem meczu będą zapewne Opolanie, ponieważ mają chyba bardziej wyrównany skład. Z nieoficjalnych źródeł słyszałem także, że w GKM pojadą stranieri, czy ktoś jest w stanie to potwierdzić?
    Mój typ 47-43 dla GKM


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem w stanie tego potwierdzić bo nie jestem z G. Lubię obie drużyny.GKM głównie ze względu na ŁUKASZA DADIEGO.A TŻ to chyba wszycy wiedzą!Powiem krótko........ SŁAWAK DRABIK THE BEST!!!!!!!!!!!! Typuje na 44:46 dla TŻ. I to na tyle.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Ja stawiam na zwycięstwo Opola 55-35.Myślę że Opole do zwycięstwa poprowadzi Sławek Drabik.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walczcie Grudziądzanie walczcie !!!!!!
    POWODZENIA!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim faworytem jest Opole.Wyniku nie obstawiam;)

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O udziale w niedzielnym spotkaniu dwóch obcokrajowców w składzie GKM-u poinformował w dzisiejszych NOWOŚCIACH Adam Opertowski - specjalista d/s marketingu prosząc jednocześnie ewentualnych sponsorów o pomoc w zakupie opon . Liczę na emocje w tym meczu , chociaż zbytniego optymizmu nie wykazuję . 50-40 dla Opola . Obym się myliła .

  7. Powrót do góry    #7
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Gdybym znał dokłądne składy to oczywiście mógłbym pokusić się o wynik. Ale i tak najbardziej chciałbym żeby wygrał Grudziądz.

    GKM!GKM!GKM!!!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Sławek Drabik nie poprowadzi Opola do zwycięstwa bo ma kontuzje i jego udział w tym meczu jest wykluczony...

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKM pojedzie w tym spotkaniu z jednym obcokrajowcem-Poważnym .

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez Drabika będzie ciężko w Grudziądzu. Z takim składem jakim pojedzie Kolejarz do Grudziądza to cieżko będzie nawet o remis. A skład prawdopodobnie będzie taki:

    1. S. Dudek
    2. W. Załuski
    3. P. Markuszewski
    4. K. Mikuta
    5. A. Czechowicz
    6. M. Sekula

    Stawiam na wygraną GKMu 50:40.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tam przed meczowe nastroje, pewnie w Grudziądzu wszyscy wierzą, żę GKM wygra z TŻ, i mają racje bo wątpię aby nasi zawodnicy z takim składem wygrali na wyjeździe. A wynik będzie 48 : 42 dla GKM i od razu mogę pogratulować :) :P:P:P.

    Ps. Pozdrawiam i życzę wspaniałej zabawy na stadionie!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cheese myślę, iż zabawa będzie pierwszorzędna pomimo tych chmur, które cały czas wiszą nad Grudziądzem.
    Drabik nie jedzie, Poważny - niby zadeklarowany chociaż nie bardzo wierzę w to że wystąpi...
    Chciałbym, aby historia się powtórzyła 46-44 dla GKM!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja rowniez bardzo bym chcial, ale nie dajmy sie zwariowac ! W dalszym ciagu faworytem sa goscie i jesli GKM nie dostanie na to spotkanie nowych opon to wynik bedzie oplakany jak niebo nad Grudziadzem :(

    W kazdym razie troszeczke sobie pada. Szanse na odbycie sie spotkania (zaznaczam ze nie widzialem toru) oceniam na najwyzej 50%.

    Pozdrawiam!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ross...

    ...no bez przesady, w nocy trochę popadało i w dzień posiąpiło, ale gdyby już nie padało to zawody będą na 99,9%
    (również nie widziałem toru, ale jestem optymistą :P)

    Pozdrawiam.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Grudziądzanie wierzę że pokusicie się o kolejną niespodziankę. Kibice tarnowscy są razem z wami i życzą wam zwycięstwa. Opole bez Drabika. Wynik meczu jest sprawą otwartą. Powodzenia !!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejną niespodziankę? A kiedy była ta poprzednia (chyba nie myślisz o Rawiczu w młodzieżowym składzie)?

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed play-offami Każda z drużyn twierdziła że do Grudziądza jedzie po zwycięstwo. Porażka Rawicza w Grudziądzu jest niespodzianką.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    ????

    hmm.....z tego co widze na przegladzie zuzlowym to Opole przyjechalo tylko w szóstke a "biedny" GKM jednak jedzie z obcokrajowcem!!!
    oczywiscie jako tarnowianinowi najzupelniej mi to nie przeszkadza...:)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak myślicie kto w tym meczu odniesie zwycięstwo. Faworytem meczu będą zapewne Opolanie, ponieważ mają chyba bardziej wyrównany skład.
    Mój typ 47-43 dla GKM
    NO Maciej_ gratulacje strzal w 10 z tym wynikiem, GKM wygral kolejne spotkanie, brawo pzynajmniej z godnoscia zegnaja sie z 1 liga i najwierniejsza grudziadzka publicznoscia

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    brawo!

    takiej koncowki sezonu w wykonaniu GKM-u to bym sie nie spodziewal.....BRAWO!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na stronie TZ Opole podano, że po 14 biegu Wojciech Załuski podbiegł do miejscowych kibiców, bo ponoć w tym biegu czymś w niego rzucili i chciał wyrównać porachunki. Czy ktoś z kto był na meczu moze mi powiedzieć co dokładnie chodziło. Z gury dzieki.

    A i zapomniał bym gratulacje wygranej.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłam na tym meczu i nie widziałam , żeby cokolwiek w trakcie biegu poleciało w stronę Załuskiego . Jego zachowanie jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe . Bezpośrednio przed biegiem 15 z parkingu wybiegł Załuski z jakąś dużą panią przebiegli przed nosami ustawionych zawodników i stając pod wieżyczką zaczął jakiś dziwny taniec . Najpierw były "gesty Kozakiewicza" a następnie ruchy miednicą do przodu i do tyłu oraz grzebanie w rozporku . Nie widząc go wcześniej , że uczestniczy w meczu a nawet wygrywa biegi , dałabym głowę , że jest pijany albo naćpany . Z tym panem na badania proszę . Jeśli ktoś będzie znał przyczynę tych zachowań , to jestem wdzięczna za wyjaśnienie .

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HEHE cały Wojtula, ta duża pani to pewnie jego żona. I jak podejżewam to był odwed za niesportowe zachowanie jednego z zawodników GKM-u w biegu 13.
    Ja tak sądze, ale prawdy się dowiem za tydzień jak Wojtula przyjedzie do Opola.


  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HEHE cały Wojtula, ta duża pani to pewnie jego żona. I jak podejżewam to był odwed za niesportowe zachowanie jednego z zawodników GKM-u w biegu 13.
    Ja tak sądze, ale prawdy się dowiem za tydzień jak Wojtula przyjedzie do Opola.
    Cheese o jakim ty odwecie piszesz. Szczawiński wymusił przerwanie 13 biegu więc co to co piszesz mija się z celem bo Załuski w tym biegu nie jechał. Być może, że wyłapał czymś, a być może tylko mu się wydawało. :)



    A co do meczu to spodziewałem się wyższej przegranej, ale jak widać Kolejarz zaprezentował się przyzwoicie szczególnie, że jechaliśmy tylko w szóstkę. Mam pytanie do kogoś, kto był na meczu na którym miejscu miał defekt Ferjan?

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno powiedzieć na której pozycji zdefektował Ferjan , nastąpiło to w momencie kiedy między dwu Opolan wjechał Grzesiu Knapp i przez moment we trójkę jechali obok siebie . Po chwili na drugą pozycję wyjechał Knapp na trzecią Dudek a Ferjan poprostu przestał jechać . Rzeczywiście Opole zaprezentowało się nieżle , ale co do tej jazdy w szóstkę to siły były wyrównane bo GKM też jechał sześcioma zawodnikami .

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKM Grudziądz:
    9. Robert Kempiński 2,2,3,1',2 10+1
    10. Łukasz Dados 0,0,2',0,3 5+1
    11. Grzegorz Knapp 3,3,3,3,3 15
    12. Marcin Kryśkiewicz 1,0,0,2,1' 4+1
    13. Roman Poważnyj 2,3,3,3,2' 13+1
    14. Krzysztof Szczawiński 0,0,0,0,w 0
    15. brak zawodnika

    TŻ Opole:
    1. Sławomir Dudek 3,2,1',2,1 9+1
    2. Wojciech Załuski 1,1',2,0,3 7+1
    3. Piotr Markuszewski w,2,1,2,0 5
    4. Krzysztof Mikuta 2,1',0,1',2 6+2
    5. Matej Ferjan 3,1,2,3,0 9
    6. brak zaw.
    7. Adam Czechowicz 1,3,1',1',1 7+2

    BIEG PO BIEGU:
    I.Dudek, Kempiński, Załuski, Dados 2:4 2:4
    II.Knapp, Mikuta, Kryśkiewicz, Markuszewski (w) 4:2 6:6
    III.Ferjan, Poważnyj, Czechowicz, Szczawiński 2:4 8:10
    IV.Knapp, Dudek, Załuski, Kryśkiewicz 3:3 11:13
    V.Poważnyj, Markuszewski, Mikuta, Szczawiński 3:3 14:16
    VI.Czechowicz, Kempiński, Ferjan, Dados 2:4 16:20
    VII.Poważnyj, Załuski, Dudek, Szczawiński 3:3 19:23
    VIII.Kempiński, Dados, Markuszewski, Mikuta 5:1 24:24
    IX.Knapp, Ferjan, Czechowicz, Kryśkiewicz 3:3 27:27
    X.Poważnyj, Dudek, Mikuta, Dados 3:3 30:30
    XI.Knapp, Markuszewski, Czechowicz, Szczawiński 3:3 33:33
    XII.Ferjan, Kryśkiewicz, Kempiński, Załuski 3:3 36:36
    XIII.Dados, Mikuta, Czechowicz, Szczawiński (w) 3:3 39:39
    XIV.Załuski, Kempiński, Kryśkiewicz, Markuszewski 3:3 42:42
    XV.Knapp, Poważnyj, Dudek, Ferjan 5:1 47:43

    ------------------------------------------------

    Bardzo mnie Cieszy zwycięstwo GKMu po to pokazuje, ze w sporcie nadal liczą się inne idea i wartosci niz tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

    OBY TAK DALEJ CHLOPAKI !!!

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Wróciłem do domowych pieleszy po tym nerwowym spotkaniu i chciałbym podzielić sie kilkoma spostrzeżeniami.

    Przede wszystkim gratulacje dla grudziadzan, którzy kolejny raz pokazali ochotę do walki i potwierdzili,że są zdolni do dobrych występów nawet w tak kiepskiej sytuacji finansowej.

    Tor był bardzo trudny,co było niestety widoczne w jeździe zawodników, miałem wrażenie, że część z nich chciało głównie dojechać w "jednym kawałku".Co dziwne upadków nie było, bo nie liczę uślizgu Szczawińskiego-nie widziałem-nie oceniam.

    Co mogło być powodem zachowania Załuskiego?
    To juz chyba on sam musiałby powiedzieć. Cały mój szacunek do "Wojtuli" prysł w jednej chwili. Do tego co napisała AnnaW dodałbym jeszcze nieudany szturm Załuskiego na trybunę honorową, na szczęście dla "Wojtuli" zatrzymany przez ochroniarzy, gdyż kilku co bardziej krewkich kibiców już chciało dostąpić zaszczytu "tańca" z byłym IMP.
    Moim zdaniem należy wykluczyć fakt trafienia zawodnika przez przedmiot z trybun, w czasie jego jazdy nic takiego nie miało miejsca.
    Trzy jabłka (nawiasem mówiąc smacznie wyglądające) i dwie plastikowe butelki (jedna z sokiem wiśniowym, druga pusta :)) poleciały dopiero podczas próby sforsowania płotu i bijatyki z kibicami.
    Jedyne co przychodzi mi do głowy,to że mogła to być reakcja na niezbyt sympatyczne zachowanie części kibiców wobec podjeżdżających pod taśmę Dudka i Ferjana. Co by nie mówić "Wojtula" dał popis chyba lepszy od wszystkich występów Adama Ł. razem wziętych.

    Pozdrawiam wszystkich kibiców grudziadzkich i opolskich.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie gratulacje dla Grudziądza. Prawdę powiedziawszy to należy się wam nagroda feir-play za postawę w rundzie finałowej play-off. Nie macie pieniędzy a pomimo tego walczyciedo końca. Wtakim mieście jak Grudziądz nie moze zabraknąć żużla.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla Grudziadza. Wiem jaka jest u was sytuacja i tymbardziej gratuluje pokonania Opolan. Widac, ze w GKM-ie jest ambicja do walki i wygrywania spotkac, ktore i tak juz nic nie dadza :(. GKM daje tylko przyklad innym druzynom na przyszlosc, jak nalezy jechac do konca !. Jeszcze raz Brawo...

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no bardzo ladnie chlopaki z GKM zagrali 2 raz na nosie wyzej notowanemu rywalowi i wlasnie o to chodzilo swoja droga zastanawiam sie jak biedny klub potrafi nawiazac wyrownana walke na dodatek na koniec sezonu jeszcze raz gratulacje a co do Załuskiego to moze on na zasadzie ze " Ambicja wieśniaka nie pozwala odpuścić " chcial sie policzyc z kibicaki GKM ??!! :)

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zachowanie Załuskiego.

    Witam!
    Gratulacje dla GKM za wygrany mecz!
    Co do zachowania Załuskiego to wyczytałem na którejś stronie, że na trybunie siedziała jego żona. W pewnym momencie doszło do szrpaniny pomiędzy nią a jakimiś kibolami GKM-u. Załuski chciał wymierzyć sprawiedliwość. Ale nie wiem czy jest to info pewne na 100%.

    Pozdrawiam wszystkich.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Załuski chuligan ??? :):):):)

    Już wam mowie, o co poszło, jestem świeżo po rozmowie z Wojtulą.

    A mianowicie : na trybunie honorowej, siedziała żona Załuskiego i narzeczona Adama Czechowicza. Po jakimś biegu na tej trybunie doszło do przepychanek miedzy paniami a kibicami GKM-u (ponoć jakaś rodzinka). Dowiedziawszy się o tym, Załuski zdenerwował się i chciał im wymierzyć sprawiedliwość, lecz mu się to nie udało, bo po pierwsze był za wyskoki płot, a po drugie na przeszkodzie stanęli ochroniarze. O całej sprawie poinformowany został sędzia zawodów (znając życie i tak pewnie to olał).

    A dalej to wiecie, jak się sprawa potoczyła.

    Ps.W najbliższym Tygodniku Żużlowym będzie wywiad z Żoną Wojciecha Załuskiego.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo GKM szkoda ze zaczeliscie jezdzic tak pozno mysle iz Grudziadz by dysponowal taka forma na poczatku to spokojnie by sie utrzymali w lidze a tak spadek ale to nic straconego moga awansowac znowu moze za rok :P ??

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawa dla Grudziądzan, pokazaliscie jak się walczy do końca. Mam tylko nadzieję, że za rok ponownie zawitacie do 1 ligii!!!!! A tak na marginesie to jeszcze wcześniej pojawicie się u nas:)w najbliższą Niedzielę;)

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo GKM szkoda ze zaczeliscie jezdzic tak pozno mysle iz Grudziadz by dysponowal taka forma na poczatku to spokojnie by sie utrzymali w lidze a tak spadek ale to nic straconego moga awansowac znowu moze za rok :P ??

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla GKM za bardzo ładną postawę na finiszu rozgrywek (szkoda, że tak późno bo było by ciekawiej). Jeśli zaś chodzi o troglodytę z Opola to 25 lipca 1999r. skopał po meczu w Tarnowie 12 letniego chłopca poczym (prawdopodobnie z kochanką) udał sie pod prysznic w celu odreagowania incydentu. Dodam, że dość wyraźnie czuć było od niego alkohol.
    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach


    ------------------------------------------------

    Bardzo mnie Cieszy zwycięstwo GKMu po to pokazuje, ze w sporcie nadal liczą się inne idea i wartosci niz tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

    OBY TAK DALEJ CHLOPAKI !!!

    poTFoor[/quote]

    to mile co piszesz poTFoor ale nie oszukujmy sie
    wlasnie dlatego ze znalezli sie sponsorzy, ktorzy
    wylozyli "kase" na opony druzyna GKM-u mogla podjac
    walke na torze - mysle ,ze gdyby to nastapilo wczesniej
    dorobek pkt. grudziadzkiej bylby jeszcze wyzszy - oczywiscie
    mam na mysli mecze na torze w G-dzu. Poza meczami z druzynami z pierwszej czworki play-off wszystkie przegrane
    mecze byly w duzej mierze przez brak kasy m.in. na opony.
    Fakt jest jednak ze wczoraj w Grudziadzu jezdzila druzyna
    zwlaszcza duze slowa uznania naleza sie dla "Kempesa" ktory
    oprocz swoich pkt. w zasadzie dowiozl do mety jedno zwyciestwo 5-1 i dwa remisy biegowe. No coz w przyszlym
    roku bedize II liga mysle ze druzyna grudziadzkiego klubu
    postara sie o niegorsze wystepy niz te dwa ostatnie pojedynki z dryznami z Rawicza jak i Opola.
    Wierze rowniez ze nasi kibice idac w slad za zawodnikami
    postaraja sie o lepszy image niz we wczorajszym meczu a wlasciwie po jego zakonczeniu. Przyznam sie szczerze , ze bylo mi troszke wstyd za te niecenzuralne slowa pod adresem
    gosci z Opola - no ale coz jezeli ktos czyta wlasnie to w imieniu tych "imbecyli" pragne przeprosic ta droga chociaz nie bez winy jest tez sam W. Zaluski; ktory niepotrzebnie prowokowal takie sytuacje bedac doswiadczonym zawodnikiem powinien wiedziec ze jego wyjscie w okolice trybun i jakies niepotrzebne gesty nie rozladuja w pozytywny sposob tego napiecia przed waznym dla losow meczu biegiem.
    Dzieki wszystkim za doping dla GKM-u mysle ze w przyszlym roku druzyna bedzie nadal jezdzic i na torze przy ul. Hallera uslyszymy tak znajomy jak i lubiany warkot motocykli ;)) pzdr. z Grudziadza

    z Gdza pzdr. Walk

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla GKMu!!!No widze że to właśnie GKM rozdaje karty w 1 lidze;)!!!Najpierw Rawicz,teraz Opole.Nie możnabyło tak od początku...Ach,szkoda gadać!!!
    Pozdrawiam!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja nie uważam za stosowne przepraszanie za kibiców GKM . Mimo , że sama bym się tak nie zachowała . Nie wiadomo kto to wszystko zaczął a poza tym trafił tutaj swój na swego . Szopka jaką odstawił Załuski na każdym stadionie wywołała by taką rakcję co bardziej krewkich kibiców . Jest przyczyna jest i skutek . I tyle .

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Jest przyczyna jest i skutek . I tyle .
    Przyczyną było zaatakowanie żony Załuskiego i dziewczyny Czechowicza. Inna bajka co za kretyn probował oklepać kobiety. Skutek: dziwne zachowanie Załuskiego ( chcoć czy na pewno). Przypuszczam, że jak ktoś Ciebie droga AniuW próbował pobić i twój chłopak, mąż (niepotrzebne skreślić) próbowałby temu komuś ręcznie wytłumaczyć, że jednak nie powinien. To wtedy byś nie uznała tego za szopkę.


  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moi drodzy, jakby jakiś palant zły słowem uraził moją Panią, to by go z ziemi zaraz zbierali, a gdyby podniósł na nią rękę już więcej czucia w niej nie miał. Zrobiłbym to samo co Wojtula, bez względu na to kto by to był, ktoś w Grudziądzu, Opolu, Gdańsku.... nie ma różnicy. Więc nie dziwcie się Wojtkowi, który zawsze był porywczy, postawcie się w jego sytuacji.
    Sami jak piszecie nie wiedzieliście o co chodzi więc go nie oceniajcie!

    PS. Ania... postaw się w sytuacji żony Wojtka... czego oczekiwała byś od swojego partnera...???? I co powinien kochający Cie facet zrobić?!
    Chyba retoryczne to pytanie....

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pochwalam zachowania kibiców . Jestem wrogiem wszelkiej agresji . Trudno mi jednak uwierzyć , że dwie spokojnie siedzące kobiety mogły wzbudzić taką agresję w kibicach , że mieli ochotę je pobić . A jeśli już taka sytuacja spotkałaby mnie moi drodzy , to od mojego partnera oczekiwałabym wiele z pewnością jednak nie grzebania w rozporku . Rzeczywiście rycerska postawa wobec prześladowców swojej kobiety .

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze, obie Panie dopingowały głośno swojego męża, oraz narzeczonego - co zabronione nie jest... i wcale mnie nie dziwni że jakis laps się do nich przyczepił, to samo mnie spotkało na stadionie GKMu w zeszłym roku, gdy poszedłem po piwo w szaliku Wybrzeża.
    Po drugie czy Aniu wiesz jak wyglada kombinezon zużlowy Wojtka Załuskiego? Ma tam może taki mały rozporek w samych spodniach? Nie sądze... czyli jak ? Rozpiął od góry kombinezon i zaczął..
    oj dziecko buhahaha


  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uprzejmie wyjaśniam , że akcja miała miejsce po 14 biegu czyli dla W. Załuskiego było już po zawodach . Kombinezon miał rozpięty od góry do dołu ( pod plastronem ) . Kto wkońcu był na tym meczu Ty czy ja ? Bo zaczynam mieć wątpliwości . Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :)
    Nie no ja tylko o szczegóły prosiłem!
    Nawet gdybym był to bym w rozporek mu nie zagladał... no gdzież tak można :)

    Może i Wojtek pod tym względem przesadził, ale nerwy ponoszą czasami i człowiek traci panowanie vide: Boyce vs Gollob, ostatnio Sebcia Trumiński, Adam Łabędzki nie raz...

    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •