Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Speedrower w Gdańsku

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Speedrower w Gdańsku

    Witam, posukuje osob chętnych do trenowania speedrowera w Gdańsku. Wczoraj u nas na minitorze zrobilem sobie pierwwzy trening i musze powiedziec, ze nie przypuszczalem, ze jest to az tak fajne. Dzis tez sobie ide potrenowac. Poszukuje chetnych. Moze bysmy rozpoczeli treningi i od przyszlego sezonu zglosili sie do ligi? Kazde miasto zuzlowe ma speedrower, tylko nie Gdansk. Pomyslcie nad tym.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie by było dla całej speedrowerowej Polski. Mielibyśmy kolejną drużynę w lidze ogólnokrajowej. Nie jest to jednak sprawa łatwa, jak by się mogło wydawać. Przede wszystkim, musicie mieć tor odebrany przez pewną komisję oraz oczywiście, niestety... kasę. Jako zawodnik mogę coś o tym powiedzieć. Już drugi rok moja drużyna czeka na tor z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście dziś na terenie, na którym ma on powstać dokonano pomiarów geodezyjnych i niedługo ruszy budowa. W lidze wystartujemy prawdopodobnia w sezonie 2004. Wam zaś życzę powodzenia!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałem jeszcze dodać, że jestem z Rybnika, gdzie już istnieje jedna drużyna speedrowerowa.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tor w Gdańsku jest - na stadionie. i to z prawdziwymi maszynami startowymi.
    Tylko będziecie musieli wykupić u mnie pozwolenia na starty... :):):):):)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze, że w Gdańsku nie ma zainteresowania, a szkoda bo sprawa jest naprawde fajna!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pele pomysl GIT

    Ps kiedy trenujesz, to moze pojezdzimy razem :) ?

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie stalo z tym pomyslem bylo paru chetnych mialo byc spotkanie ale ucichlo :(

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bez Tematu:)

    Pomysl dobry ja w to wchodze:)))Tylko niech bedzie jakis postep informujcie mnie na gg prosze:)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    pomysł sympatyczny

    Pomysł mi sie podoba jednak z pewnością bedą problemy z torem, jeśli chodzi o Lige. Chodzi mi o to ze gdański minitor nie nadaje sie do speedrowera (zawodowego) porpotsu jest za dłgui i nie przystosowany do tego. Jednak jeżeli treningi na minitorze będą tak często jakw zeszłym sezonie to nie bedziecie nażekać ze ktoś wam tor psuje (prawie wogóle nie było treningów:() Ja Wam życze powodzenia.

    P.S. Te 3 firmy wczodzące w skład ,,Gwardi" to mówili cos ze ma być meska siatka w Gdańsku. Czy chodzi o sate na GKS-ie????

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OBCOMIASTOWIEC

    Witam. Jestem managerem wybitnego zawodnika w speedrowerze, Ktory 3-4 lata temu osiagal doskonale wyniki w cyklu GP Speedrower Wroclaw Open :P. Nie mial pogromcow na torze, ostatnio z nim rozmawialem, byl chetny aby powrocic na tor. Jesli go chcesz wypozyczyc wlej na nasze konto 1000 litrow browara. :P:P:P .Na pewno dobrze go znasz, jego godnosc to Stojko:). Pogadaj z nim na GG na pewno zechce reprezentowac barwy waszego klubu:).

    PS.
    Kupcie mu dobry sprzet tylko bo swoj przepil:P:)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja kiedys na speedrowerze polamalem 2 stalowe bmx'y i wszyscy sie bali ze mna jezdzic bo czesto byly jakies krwiaki na ryju i lokciach :))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •