Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Kolejna kontuzja w kadrze siatkarzy !!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejna kontuzja w kadrze siatkarzy !!!!!


    Jakieś fatum ciąży nad polskim siatkarzami przygotowującymi się do mistrzostw świata, które odbędą się na przełomie września i października w Argentynie. Wypadł z niej trzeci zawodnik. Tym razem jest to Paweł Siezieniewski.

    Młody przyjmujący PZU AZS Olsztyn, naderwał mięsień prosty brzucha. - Jego wyjazd na mistrzostwa świata jest wykluczony - powiedział asystent trenera reprezentacji Krzysztof Kowalczyk.

    Wcześniej z powodów zdrowotnych z przygotowań do mistrzostw świata zrezygnowali środkowy Robert Szczerbaniuk i libero Rafał Musielak (obaj Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle).

    - W piątek minął termin zgłaszania składu reprezentacji do mistrzostw świata - dodał Krzysztof Kowalczyk. - Na pewno z powodów zdrowotnych nie wyślemy do międzynarodowej federacji naszej dwunastki. Jest zbyt dużo niewiadomych. Z tego co wiem w podobny do nas sposób postąpią też inne federacje.

    Polska w grupie eliminacyjnej B mistrzostw świata zagra z Włochami (obrońca tytułu), Kanadą i Chorwacją.




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięko Bogu , że Siezieniwski nie pojedzie !!!! przynajmniej nie bedzie aż takiej kompromitacji ( wogóle Siezieniewski w kadrze to kompletne nie porozumienie już lepszy jest Bartek Soroka )

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2002
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myślę, że Siezieniewski był idealnym zawodnikiem na Ligę Światową - młody, uzdolniony, potrzebujący doświadczenia zdobytego podczas gry z najlepszymi. Jego kontuzja jest oczywiście dużą stratą w kontekście zbliżającego się sezonu ligowego, ale moim zdaniem Siezieniewski nie jest jeszcze odpowiednim zawodnikiem na MŚ i z jednej strony to dobrze, że on nie pojedzie.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tak dalej pójdzie, to niedługo okarze sie, że każdemu kadrowiczowi coś dolega i w końcu nikt nie pojedzie do Argentyny.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters... widze... ze nie dosc ze jestes niobiektywny... Jak mozesz porownywac Siezieniewskiego do Soroki?? Moze dlatego myslisz ze BArtek jest lepszy bo gra w Chemiku a pojawia sie na boisku jak ktos ma kontuzje... Poza tym brawo zycz dalej zawodnikom kontuzji... najlepiej wedlug Ciebie jak by sobie polowa kadry rece polamała... i pojechali by: Lipinski, Papke, Swiderski, Soroka, Worek Ziemniako, OLo, Rolando, Serek i pare innych gwiazd...

    szkoda slow...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siezieniwski.. Jedna z przyszłych gwiazd poslkiej siatkówki -można śmiało tak o nim powiedzieć. Część z was nie wie co mówi a bynajmniej nie wie co to jest dla kadry strata Siezieniwskiego. Dla części z was każde powołanie zawodnika z poza Chemika jest pomyłką lun nadużyciem. W ogóle nie chcę tego komentować. Wystarczyło popatrzeć jak Siezieniewski grał w niektórcyh meczach LŚ albo choćby w meczu z Bułgarią. Ciekawe kto zajmie miejsce zawodnika PZU AZS Olsztyn, bo przyjmujących w Kędzierzynie już brakło :)
    Za pewne jako przyjmujący pojedzie Serafin a na libero postoi Ignaczak. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    "Za pewne jako przyjmujący pojedzie Serafin a na libero postoi Ignaczak. Pozdrawiam."

    I to akurat byłoby rozsądnym rozwiązaniem w sytuacji jaka zaistniała.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie, ze Siezieniewski ma papiery zeby byc gwiazda polskiej siatkowki, dlatego jego kontuzja napewno komplikuje sprawy, Swiderski tez ma klopoty z urazami a Gruszka co mozna zauwazyc lepiej czuje sie na pozycji atakujacego. Nikogo nowego nie mozna juz powolac do kadry wiec chyba jedynym wysciem jest gra Serafina na przyjeciu. Pewniakiem w pierwszym skladzie jest Murek i wyglada na to ze grac bedzie musial Swider albo Serafin.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda , szkoda i jeszcze raz szkoda. Z formą jaką prezentował Paweł miał szansę grać w pierwszej szóstce. Nie zazdroszczę teraz WW. Oprócz Murka w kadrze nie ma już przyjmujących z prawdziwego zdarzenia. Zapowiada się na to , że wyjazd na MŚ może okazać się totalną klapą. A do tych co uważają , że Siezieniewski nie powinien grać w kadrze mam tylko dwa słowa: albo jesteście ślepi albo uprzedzenia (a może jedno i drugie).

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters leczy kompleks i tyle.
    Dla tych co nie doceniaja Siezieniewskiego: gral drugi mecz z Bulgaria /caly/ i prezentowal sie bardzo dobrze a mozna sie odwazyc powiedziec ze byl najlepiej i najrowniej grajacym siatkarzem na parkiecie. Gral na pewno lepiej niz ostatnio narzekajacy na kontuzje Swiderski, czy probowany na ta pozycje Smiegiel.
    Szkoda tego zawodnika... :(

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters leczy kompleks i tyle.
    :(
    ja nie mam kompleksów !!!!!, a jak ty masz to współczuje i pozdrawiam !!! :P

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to smieszne ze ktos mogł zle zyczyc Siezieniewskiemu nie widziałem go wiele razy w akcji ale to co widziałem mi wystarczyło szkoda ze nie jedzie!!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba ubolewać nad faktem, że kolejny zawodnik "odpadł " z kadry i zastanowić się dlaczego. Jednak jak to w u nas bywa zawsze znajdzie się jakiś (Panters) co się z takiego faktu cieszy. Czy ty wiesz czym jest kontuzja dla zawodnika??? Oczywiście, że nie - niby skąd masz wiedzieć.

    Nie pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters, moim zdaniem dla dobra swojego i innnych powiniene¶ co najmniej ograniczyć liczbę swoich wpisów na to forum. Jeste¶ okropnie denerwuj±cy w swoich tekstach. To co napisałe¶ to głupota pierwszej kategorii (jak zawsze zreszt±). Dla innych też mam propozycję: nie komentujcie wypowiedzi Pantersa bo wiadomo z kim mamy do czynienia i nie róbmy na forum bałaganu. Jak chce pisać, to niech pisze, po prostu na to lejmy.

    Co do tematu: Siezieniewski jest zawodnikiem ¶wietnym, jedyn± jego spor± luk± w grze jest marne przyjęcie mocnej zagrywki. Dlatego też na takiego przeciwnika jak Kanada, której gra jest oparta na mocnej zagrywce, wystawienie Siezieniewskiego miałoby niewielki sens, ale na lekko serwuj±cych Włochów i Chorwatów mógłby być tajn± broni±. Wielka szkoda, że nie pojedzie na M¦. Serafin - talent, ale sposób w jaki składa się do ataku mnie nie przekonuje, przyjęcie ma co najwyżej ¶rednie, zagrywkę typow± ligow± (co¶ więcej prezentował tylko w finale PP z AZSem). Dlatego ja górnik z kopalni Bytom, się wos pytom panie Wspaniały: gdzie jest Przemysław Michalczyk? Na ME w zeszłym roku, grał bardzo poprawnie, kończył większo¶ć piłek, dobrze przyjmował, słabiej może zagrywał. Poza tym jest do¶wiadczony, skoczny, pewny w ataku, nie¼le blokuje. Jego brak w kadrze bardzo mnie w obecnej sytuacji dziwi.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam prosbe do moderatorów zeby lepiej uspokoili ludzi tego pokroju co Satan bo za nie długo tu sie zacznie bajzel totalny ( i jak nie wytrzymam to napisze co mysle o tym typie jak Satan itp.....) ! każdy ma prawo do swojego zdania!!! ale Satan nie umie tego wyrazić w sposób kulturalnyi nurzuca każdemu swoja wole !! proponowałbym bym ci sie Satan zastanowić nad sobą

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters spojrz jeszcze raz na siebie... co z ciebi za czlowiek... ty chyba chcesz zeby polowa kadry miala jakas kontuzje... bo wtedy pojedzie mostostal... nie jestes obiektywny...swoimi wypowiedziami... przekonujesz wszystkich ze twoje texty sa zenujace...
    A tak na marginesie Scarlett proponuje usuniecie wpisu Pantersa ktory dziekuje Bogu za to ze Pawel zlapal kontuzje... hmm chociaz w sumie to on jest za MOstostalem wiec musisz sie powaznie zastanowic... nad tym...
    Jak gdzies napisalas Mostsoalu nigdy za wiele... wiec gratuluje obiektywizmu... zreszta kolejny raz...

    PS. Ludzie szybko czytajcie bo ten wpis niedlugo zostanie pewnie usuniety przez obiektywnego moderatora...

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian nie przypisuj mi słów których nigdy nie napisalam.

    Panowie apeluje o spokój, jeśli ten wątek przerodzi sie w kłótnie to zostanie po prostu zamknięty. Polecam zastosować się do rady Szatana - jeśli wypowiedzi Pantersa Was denerwują bo radzę ich nie komentować.

    Nie mogę usunąć wpisu Pantersa mimo że się z nim nie zgadzam bo on nie dziekuje Bogu za to ze Siezieniewski doznał kontuzji a za to ze nie pojedzie on na MS a do tego ma prawo.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters spojrz jeszcze raz na siebie... co z ciebi za czlowiek... ty chyba chcesz zeby polowa kadry miala jakas kontuzje... bo wtedy pojedzie mostostal... nie jestes obiektywny...swoimi wypowiedziami... przekonujesz wszystkich ze twoje texty sa zenujace...
    A tak na marginesie Scarlett proponuje usuniecie wpisu Pantersa ktory dziekuje Bogu za to ze Pawel zlapal kontuzje... hmm chociaz w sumie to on jest za MOstostalem wiec musisz sie powaznie zastanowic... nad tym...
    Jak gdzies napisalas Mostsoalu nigdy za wiele... wiec gratuluje obiektywizmu... zreszta kolejny raz...

    PS. Ludzie szybko czytajcie bo ten wpis niedlugo zostanie pewnie usuniety przez obiektywnego moderatora...
    galax proponuję nauczyć się tzw "czytanie ze zrozumieniem" jeśli cię tego w gimnazjum nie nauczyli to zapewne postarają się w LO. Panters nigdy nie napisał,że cieszy się,że Siezieniewski ma kontuzję. Napisał,że dziękuje Bogu za to,że Paweł nie jedzie na MŚ.Może jak się pare dni zastanowisz,to znajdziesz różnicę.Panters nie jest fanem Mostostalu. Nie kłam też o Scarlett,bo robisz to nagminnie.
    Jeszcze jedno. Skoro macie kadrę głęboko w dupie,to dlaczego się na jej temat wypowiadacie i komentujecie wszystko? Jeśli cię kadra nie interesuje,to staraj się rzeczywiście ją nie interesować. Mówisz czasem o patriotycznych postawach(Świder i $) a powiedz mi dlaczego patriota z krwi i kości,trener jedynego słusznego zespołu w naszej lidze-twojego Pamapolu nie pojedzie najprawdopodobniej na MŚ?...pozostawię to bez komentarza....A jeśli będzie grać Serek zamiast Muchy to lepiej,bo cały ostatni sezon miał lepszy niż Mucha i to dużo.
    I jeszcze jedno-polecałbym zastanowić się nad własną "patriotyczną i obiektywną postawą" bo wszyscy spoza cz-wy mają dużo do niej zastrzeżeń.....Powiedziałbym ci sam( i parę osób z cz-wy) co o tobie myślę,ale pewnie się sam domyślasz i nie będę zaśmiecać forum ptrzekleństwami...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no teraz mam nadzieje ze na libero zagra Ignaczak a w ataku bedzie do dyspozycji Serafin

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LIST OTWARTY DO PANTERSA:


    mam prosbe do moderatorów zeby lepiej uspokoili ludzi tego pokroju co Satan bo za nie długo tu sie zacznie bajzel totalny ( i jak nie wytrzymam to napisze co mysle o tym typie jak Satan itp.....) ! każdy ma prawo do swojego zdania!!! ale Satan nie umie tego wyrazić w sposób kulturalnyi nurzuca każdemu swoja wole !! proponowałbym bym ci sie Satan zastanowić nad sobą
    Po raz absolutnie ostatni ustosunkowuję się do wypowiedzi Pantersa:

    1) Gdzie w mojej wypowiedzi widzisz brak kultury? Krytykowanie Twojej kryształowej osoby jest brakiem kultury, zgadza się?

    2) Po drugie: W przeciwieństwie do Ciebie, zawsze w swoich wypowiedziach piszę na temat siatkówki, z kolei Ty, atakujesz wszystko co Ci się nie podoba, omijasz jednak z dal tematykę stricte siatkarsk±;

    3) Niew±tpliwie posiadasz bardzo bogate słownictwo, jednak zwykle Twoje wypowiedzi pozbawione s± całkowicie jakiejkolwiek warto¶ci merytorycznej. Po prostu: przerost formy nad tre¶ci±;

    4) Proponujesz, aby moderatorzy zajęli się moimi wpisami. Piszesz również, że masz prawo do swojego zdania. Proponuję zatem przeczytać regulamin forum. Wypowiedzi maj± wnosić co¶ do dyskusji. Tymczasem twoje wypowiedzi wprowadzaj± tzw. "bajzel totalny" (cyt.)

    5) Proponujesz mi zastanowić się nad sob±. Niestety: gniew ludu skomasował się na Tobie, nie na mojej skromnej osobie;

    6) Podobno narzucam każdemu swoj± wolę. Och, jakże Twój ¶wiat jest zamknięty, jeżeli każdy to Ty. Ty jeste¶ wszystkim niczym bohater romantyczny. A w Twoim, ciężkim zreszt± przypadku moja skromna wola jest raczej wol± większo¶ci. Wszyscy chc± aby na forum był spokój, a użytkownicy w kulturalnej atmosferze dyskutowali. Tymczasem 90% twoich wypowiedzi to denne przeszkadzajki. Łamiesz więc regulamin forum.

    Jak już wspomniałem nie mam zamiaru z Tob± dyskutować na tematy inne niż siatkówka - tyle.

    PS: Do moderatorów nic nie mam, gdyż skoro Lepper jest w parlamencie, to obecno¶ć Pantersa na forum jest mało straszna. Oszołomy s± wszędzie, taka uroda demokracji.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedys natknalem sie gdzies na text Scarlett: Mostostalu nigdy za wiele... jezeli chodzi to o cos innego to przepraszam... Panters tyle szumu przez twoja idiotyczna wypowiedz... ja to odebralem jako radosc z tego ze Pawel zlapal kontuzje... nie mogles napisac...: szkoda ze zawodnik zlapal kontuzje... jednak moze zostac zastapiony przez: .... NIe ty tak nie umiesz ty poprostu wolisz... podgrzewac atmosfere swoimi bezmozgimi wypowiedziami...
    Neo- odkad trenerem zostal Wspnialy... kadra zeszla na dalszy plan... Przypomne tylko ze pierwsza decyzja WalDICKA bylo powolanie LIpinskiego... Teraz caly czas faworyzuje zawodnikow MOsto... po co robi graja LIpa, worek ziemniakow, Serek...? To jest jedna wielka komedia w wykonaniu Waldicka... Natomiast gwarantuje ze cala Loza lepiej sie zna od ciebie na siatkowce i z chcecia ogladam mecze reprezentacji i oceniam posuniecia reprezentacji... nikt mi tego nie zabroni...Tym sporteminteresujemy sie od czasow kiedy chemika nie bylo w seriia...i nikt nie slyszal o Papke czy innym gwiazdorze...

    A tak poza tym komedia trwa dalej... mecz z Hiszpania w Kedzierzynie... wezcie sie zastanowcie ... siatkowke trzba spopularyzowac... czy nie mozna zagrac w Gdansku Warszawie czy Lodzi? Przeciez tam sa sale 5 razy wieksze... a i hala bedzie pelna bo dla niktorych to jedyny kontkat z siatkowka na zywo... ale coz gra w kurniku to tez przezycie...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian, wg ciebie należy "popularyzować" siatkówkę w miastach i miasteczkach bez tradycji siatkarskich pod warunkiem, że będzie to blisko Częstochowy np. w Wieluniu.
    Dodatkowo koniecznie powołać do kadry megagwiazdy jak Kryś, Kokociński i Oczko. Tak trzymać !!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian, wg ciebie należy "popularyzować" siatkówkę w miastach i miasteczkach bez tradycji siatkarskich pod warunkiem, że będzie to blisko Częstochowy np. w Wieluniu.
    Dodatkowo koniecznie powołać do kadry megagwiazdy jak Kryś, Kokociński i Oczko. Tak trzymać !!
    E tam Rzygacz myślisz,że Galax i SA są nieobiektywni? ;);):):P:P To są przecież jedyni obiektywni i na dodatek najlepsi i nieomylni kibice w kraju :)
    Tylko z nich brać przykład :P

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ,że RZYGACZ mówi takie brednie to już mnie nie dziwi, lecz że Neo się pod tymi słowami podpisujesz to za dużo o tobie nie świadczy. Myślę ,że gdybyście trochę się wysilili obiektywizmem na pewno doszlibyście do tego o co nam chodzi. Jest wiele miast o dużo większej liczby mieszkańców i powierzchni (z halami sportowymi) od Wieliunia rozsiane po całej Polsce (w tym nasza stołeczna Warszawa) gdzie popularyzacja przydałaby się. Ale wy myślicie tylko jednym schematem. Byle w reprezentacji grał sam Chemik a reprezentacja niech tylko gra w Kędzierzynie Koźlu. Co dla was ważna jest tam popularyzacja siatkówki.. Wstydzilibyście się panowie, takie brednie oj oj.. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ,że RZYGACZ mówi takie brednie to już mnie nie dziwi, lecz że Neo się pod tymi słowami podpisujesz to za dużo o tobie nie świadczy. Myślę ,że gdybyście trochę się wysilili obiektywizmem na pewno doszlibyście do tego o co nam chodzi. Jest wiele miast o dużo większej liczby mieszkańców i powierzchni (z halami sportowymi) od Wieliunia rozsiane po całej Polsce (w tym nasza stołeczna Warszawa) gdzie popularyzacja przydałaby się. Ale wy myślicie tylko jednym schematem. Byle w reprezentacji grał sam Chemik a reprezentacja niech tylko gra w Kędzierzynie Koźlu. Co dla was ważna jest tam popularyzacja siatkówki.. Wstydzilibyście się panowie, takie brednie oj oj.. Pozdrawiam.
    TomekAZS ja nie mówię teraz o sprawie gdzie gramy,tylko tak o ogólnie takie wtrącenie zrobiłem deczko nie na temat :)
    Mnie też dziwi troszkę,że tam akurat grają,ale jakoś specjalnie nie przeszkadza,bo przynajmniej sobie spokojnie siatke pooglądam :)A jak dla mnie to z KSu może w repr niekt nie grać,byleby reprezentacja wygrywała. Ja osobiście bym powołał dużo innych osób,niż WW,ale to inna sprawa.
    A "promocję" siatkówki trzeba zacząć w naszym kraju niestety od podstaw! A coś to PZPS nie idzie,ale to już nie wina KK!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kontuzja Pawła Siezieniewskiego jest poważniejsza niż Wam się wydaje. Prawdopodobnie powróci on na parkiet dopiero w rundzie rewanżowej rozgrywek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •