Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 93

Wątek: Czy Krzysztof Cegielski ma szanse zostać następcą Tomasza Golloba ???

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar Biskuppp
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Krzysztof Cegielski ma szanse zostać następcą Tomasza Golloba ???

    Podczas ostatniego GP Krzysztof Cegielski pokazał klasę i w sumie tylko przez swój błąd na drugim wirażu nie awansował do półfinału. Czy rokuje to, że w przyszłości zastąpi Tomasza Golloba ???


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że Cegła jest w stanie zastąpić Tomasza Golloba! W chwili obecnej Cegielski robi znaczące postępy a forma Golloba "stanęła" w miejscu! Czy Krzysiek będzie następcą Tomka? Ciężko jest na razie odpowiedzieć na to trudne pytanie! Jak wiemy w żużlu może się wszystko przytrafić np. przykra kontuzja przez którą zawodnik będzie zmuszony zaprzestać uprawiania sportu żuzlowego! Oczywiście nikomu tego nie życzę! Cegielski musi nadal dobrze jeździć, zdobywać umiejętności na torach angielskich, szwedzkich i napewno zaowocuje to w przyszłości! Przecież ma dopiero 23 lata! Trzymam kciuki za tego zawodnika!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegła - OK!!!

    To nie ulega wątpliwości że Cegła zastapi Golloba. Wyniki jakie odnosi w tym roku potwierdzają to. Srebro w IMP, na razie 14 pozycja w GP i z każdymi nastepnymi zawodami idzie mu coraz lepiej...

    Mam nadzieje, że za rok znów mu dadzą szanse w GP, a wtedy już sam się utrzyma w pierwszej 10 ;)
    Ares

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegła

    Moim zdaniem Cegła jest w stanie zastąpic Tomka.Życze mu tego.Widać,że Cegielski chce coś zrobić w żużlu.Widac,że mu zależy.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi sie wydaje ze jak bedzie robil dalej takie regularne postepy ma duze szanse dorownac Tomkowi a moze nawet zostac Mistrzem Swiata.
    A tak wogole to mi szkoda ze go u nas nie ma (byl wporzo) no i raczej go u siebie nie ujrzymy :(

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że Cegła jest w stanie zastąpić Tomasza Golloba! W chwili obecnej Cegielski robi znaczące postępy a forma Golloba "stanęła" w miejscu! Czy Krzysiek będzie następcą Tomka? Ciężko jest na razie odpowiedzieć na to trudne pytanie! Jak wiemy w żużlu może się wszystko przytrafić np. przykra kontuzja przez którą zawodnik będzie zmuszony zaprzestać uprawiania sportu żuzlowego! Oczywiście nikomu tego nie życzę! Cegielski musi nadal dobrze jeździć, zdobywać umiejętności na torach angielskich, szwedzkich i napewno zaowocuje to w przyszłości! Przecież ma dopiero 23 lata! Trzymam kciuki za tego zawodnika!
    Właściwie nie mam co dodać do tego postu poza jedną rzecza, która mi się nasuwa. Moim zdaniem Gollob popełnił błąd sam bawiąc sie w mechanika, uważając sie za Weissa lub Jensena, a nimi w rzeczywistości nie jest, najgorsze jest jednak to, że nie wyciagnął wniosków i nadal to robi o ile mi wiadomo. Mam nadzieje, że Cegielski nie powieli tego błędu co Tomasz i zaufa jakiemuś dobremu tunerowi w przyszłości.oby pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    cegielski to nie gollob

    moi drodzy mam wielka nadzieję ze k. cegielski nie pójdzi w ślady t.golloba bo mimo tego ,że jest on teraz(jescze) najlepszym zawodnikiem w Polsce i jednym z lepszych na świecie to jednak jego droga do takiej pozycji nie jest godna pochwały ... przypominać humorków p. Tomka raczej nie trzeba... z drugiej strony p. Krzyś to zupełnieinny typ człowieka - nie mówie lepszy ale inny, bo i czasy troche nam sie pozmieniało także i w tym żużlu . cegielski to pokolenie mlodych wilków do ktorych mozna bez wątpienia zaliczyc chociazby l. drymla nowi ludzie nowy styl. mam nadzieję ze p. Cegielski osiagnie jak najwieksze sukcesy w Polskim i światowym żużlu. a po cichu marzy mi sie taki piekny duet cegielski gollob na podium SGP

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    308
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze Krzysiu Cegielski nie tylko bedzie nastepva Tomka ale go przescignie. Krzysztof ma bardzo dobrze ulozony kalendarz swoj. Jest bardzo zdyscyplonowany. Bravo dla Startu że go zakontarktowal!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A moze by tak zadac pytanie czy Kujawa w przyszlosci zostanie nastepca Golloba ??

    Napisze tylko tyle. Po wczorajszym meczu tylko czekalem az jakis forumowicz z Gniezna napisze watek o Cegle. No i stalo sie to faktem. Tak dla ciekawosci juz wielokrotnie byly dyskusje na temat Golloba i jego ewentualnych nastepcow (wiec prawdopodobnie watek zostanie zamkniety, chyba ze znajdzie sie wielka rzesza forumowiczow ktorzy pomimo tego chca o tym rozmawiac). Ciagle z tych watkow nasuwal sie jeden wniosek: Jezeli chodzi o osiagniecia i pozycje na swiecie Gollob na polskim podworku nie ma sobie rownych. Niektorzy probuja mu dorownac ale jeszcze wiele brakuje i brakowac bedzie !!! Jesli chodzi o mnie nie widze sensu dyskutowac tutaj o Cegle. Krzysiek jest zawodnikiem ktory swoja postawa zyskal sympatie wielu kibicow (w tym i moja) i byc moze jezdzi rowniez widowiskowo jak i zdobywa duzo punktow, ale jak na razie nic mu to nie pomaga w kompletowaniu jakis wielkich osiagniec. W GP jest poza 10, ktora ma zapewniony start w przyszlorocznej GP, tak wiec znowu bedzie po cichu liczyl na dostyanie stalej dzikiej karty od organizatorow, a w Polsce ciagle jest za Gollobem.

    Ale widze ze wy chcecie rozmawiac o nim, jako o nastepcy Tomka, wiec moze ja sie spytam was czy Kujawa rowniez moze zostac nastepca Golloba??? W koncu Dawid jest jeszcze aktualnym IMSJ co nie udalo sie ani Gollobowi, ani Cegielskiemu. Czyli stad wynika ze DK ma juz calkiem niezle osiagniecie.


  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła nie bedzie taki jak Gollob, Tomek już w tym wieku co Cegła mial wiele znaczących sukcesów a Krzysou narazie ma na koncie nie wiele.Takze Cegła nie bedzie następca Golloba!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ćma....

    Nie o to chodzi że jakiś Gnieznianin po meczu ligowym założył sobie wątek. Cagła dobrze wypadł w GP Szwecji (lepiej od Golloba) i w każdym nastepnym cyklu przezentuje się coraz lepiej.

    Nie mówię oczywiście że już jest lepszy od Tomka, absolutnie NIE, ale dzieli ich coraz mniej. Gollob ostatnio obniżył loty, w tej chwili wierze że nawet K. Kasprzak może pokonać Golloba w Lesznie lub Bydgoszczy, a jeszcze rok temu to dla mnie było sukcesem jak ktoś mu odebrał 1 pkt...

    Pozdrawiam ;)
    Ares

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ares
    Napisze Ci tylko tyle. Niech Ci bedzie ze chodzi o wystep Cegly w GP. Ale powiem Ci szczerze ze bylem w 90% przekonany ze bedzie temat o Cegle i ze napisze go ktos z Gniezna. No i nie pomylilem sie;)

    A co sie tyczy GP. Ja rowniez mam nadzieje ze Cegla bedzie coraz lepiej sie prezentowal w tych turniejach, gdyz zarowno mi jak i innym kibicom znudzilo sie obserwowanie jednego Polaka w pozniejszej czesci zawodow (o ile tam sie dostaje). Chcialbym zeby Cegla w koncu dostal sie do polfinalu i to bylo jego przelomem w karierze, dzieki czemu byc moze przyzwyczailby nas do czestych startow w polfinale a byc moze w finale GP;)

    Pozdrowka

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła nie bedzie taki jak Gollob, Tomek już w tym wieku co Cegła mial wiele znaczących sukcesów a Krzysou narazie ma na koncie nie wiele.Takze Cegła nie bedzie następca Golloba!!
    Nie zgadzam sie z tobą.Cegielski ma bardzo duze szanse wejścia do czołóki swiatowej i zastąpić Golloba.Żaden Polak oprócz Cegły i Golloba nie umie skutecznie rywalizować w SGP .Cegielski z roku na rok robi duże postępy i jeśli sie nie zatrzyma w rozwoju to według mnie bezwątpienia zdąbedzie tytuł mistrza świata.:P

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ćma...

    Fakt, może po każdymn dobrym występie ligowym ktoś z Gniezna zakłada jakiś temat o nim. Wiesz lepiej bo jesteś z Zielonej Góry i Gniezno to wasz bezpośredni rywal w walce o e-lige. ;)

    Ja patrze na niego z perspektywy GP i tam obserwuje jego postępy. Spodobał mi się bardzo tez jego ostatni bieg na turnieju z okazji 10-lecia startów Ułamka, będąc na 4 pozycji na 3 okrązeniu zaatakował po orbicie i wygrał ten bieg. Widac było bardzo dobrze przygotowany sprzęt co niestety u Tomka jest to coraz większym problemem...

    pozdrawiam ;)
    Ares

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno Cegła już nie skopiuje tego co do tej pory na torach wywalczył Gollob, ale napewno ma szansę osiągnąć coś jeszcze w tym sporcie.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Golloba NAPEWNO nie zastapi, ale bedzie b.dobrym zawodnikiem (juz jest)...
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie zapomnijcie, ze gollob w wieku cegly tez robil postepy!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez on blysnol forma tylko podczas GP Skandynawii zreszta nie do konca bo wiemy na ktorym miejscu zakonczyl moim zdanie forma blysnol L Dryml a Cegielski nie ma szans na zastapienie Golloba bedzie to raczej jakis zawodnik mlodego pokolenia typu Kasprzak Kurmanski Hampel :)

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie i Panowie, cegłą już zastąpił Golloba. ten chłopak ma niesamowity talent, świetną sylwetkę na torze oraz dysponuje doskonała technika jazdy:) Za rok, jak tylko będzie w gP to wróżż mu sukces, kilka razy powinien stanąć na podium a w e-lidze pokaże wszystkim, ile jest wart:)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...A Ćma jeszcze nie ochłonął po meczu

    Moderku Drogi! Nie musisz wcale wypowiadać się na tematy, które nie podchodzą, jesteś pewnie jeszcze wściekły na swój team po porażce, którą wczoraj Wam zgotował Start, i dlatego z przymrużeniem oka odczytuję Twój post. Fakt faktem ja też nie pochwalam zachowania forumowiczów, którzy mają 8 wpisów i 4 założone tematy (po 1.Biskuppp to nie tyczy się Ciebie, nie wiem jak jest z Tobą, pozdrawiam! i po 2.moim zdaniem zakładanie tematu powinno następować, gdy ktoś ma 50 przemyślanych wpisów ), ale temat ma sens i to z dnia na dzień nabiera on coraz większego wymiaru.
    Na razie jesteśmy na etapie Tomasz Gollob i Krzysztof Cegielski i długo, długo nic. Pewnie niektórych śmieszy te stwierdzenie, ale spójrzcie w SGP progresja w górę wyników stały równy poziom Cegły, i wyniki w dół Golloba. Jeżeli Krzysiowi dopisze jeszcze trochę szczęście, i nabierze jeszcze niezbędnego doświadczenia w SGP, to miniumum w każdym turnieju będzie startował w półfinale.
    Jeżeli Tobie jeszcze chodzi o to, że z Gniezna założył temat, to spójrz ile tematów zakładają Twoi koledzy ponad 50%, a z tych 50% prawie 75% powinno iść do skasowania.
    Bo o Huszczy pewnie jest z 5 tematów, o ZKŻ z 6, o Kurmańskim z 3, a na przykład temat "do zielonogórskiej części forum"- powinien być na Waszej klubowej stronie, bo to jest Wasza sprawa, a to jest forum ogólnopolskie.
    I weź przestań ośmieszać się z Kujawą, na podstawie jednego turnieju nic nie można powiedzieć, miał swój najszczęśliwszy dzień w życiu, jakby tego samego dnia skreślił dużego- lotka, to założe się, że co najmniej 5 by trafił na jednym zakładzie.
    Pozdrawiam i sorry jeżeli kogoś uraziłem.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać!
    Talent,i sylwetka to mnie rozbawiło do łez.
    Talenty to w wieku 23 lat mają zazwyczaj znaczące osiągniecia choćby na swoim podwórku.
    Nie wspominając już o jedynym talencie jaki się pojawił po "czasach"Plecha, Gollobie ,który w jego wieku był już wielkim zwodnikiem a wciąż się rozwijał.
    Cegielski wystartował w lepszych czasach niż Gollob,ma już 23 lata, nie dopiero!To jak na "raczkujący" talent trochę dużo czy mi sie wydaje?
    Czego mu brakuje?Jest w super Teamie,ma super sprzęt,a czego mu brak?Moim zdaniem właśnie talentu!
    Po za tym mieliśmy już następców , których trudno zliczyć na palcach obu rąk.Moim zdaniem z Cegielskim będzie to samo.
    Popatrzcie tylko na Drymla ,aż miło patrzeć na takiego zawodnika w GP, gdzie Cegielskiemu do niego?Narazie to życzę mu utrzymania się w GP,do tej pory nie rozumiem czemu "książe"nie startował w eliminacjach jak uczynił to jego młodszy kolega Dryml.
    Pozdrawiam!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znaczna czesc was robi z Cegielskiego jakieś bożyszcze a przeciez on nim nie jest tak samo jak w GP jezdzi na kredyt niech wywalczy awans bezposrednio jak dla mnie to jest przecietniakiem i tyle

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oj Kujon, Kujon ..........mecz byl w niedziele a dzisiaj wtorek :P

    Niestety nie naleze do tych osob co przez ponad miesiac rozpamietuja porazke swojego zespolu. Ja juz o tej niedzielnej zapomnialem i oczekuje najblizszego meczu w niedziele gdzie zielonogorzanom rowniez bedzie ciezko osiagnac zwyciestwo.

    Co sie tyczy zakladania tematow to jestem za twoja opcja zeby odbywaly sie one w sposob przemyslany i zakladali je ludzie ktorzy chca dowiedziec sie czegos ciekawego lub dziela sie z nami swoimi informacjami oraz wczesniej przekonali do siebie innych forumowiczow - ale oczywiscie tym mniej niedoswiadczinym niemozemy odbierac tego prawa. Chcialbym tez zeby ow tematy byly bardzo interesujace pod wzgledem wypowiedzi jak i zachowania sie forumowiczow w nim (bez klotni i wyzwisk) - nie liczy sie dla mnie ilosc wpisow w temacie ale zawartosc merytoryczna.

    Kolejna sprawa to Cegla i Gollob. Tu tez musze sie zgodzic ze Cegla osiaga coraz lepsze wyniki i rowniez mam nadzieje ze w koncu dostanie sie do tak upragnionego polfinalu z ktorego moglby przez najblizsze lata niewypadac. Oj wtedy by sie dzialo a dzialo;)

    A teraz z zalozeniem tematu przez Gnieznianina. No coz, poprostu mialem takie przeczucie ze ktos z twojego podworka zalozy temat i nie pomylilem sie - nie chcialem nic sugerowac ale przeczucie to przeczucie;)(zobacz - Waldzior z Zielonki rowniez zalozyl temat o Cegle). Masz racje ze niektore tematy dotyczace Zielonej Gory nie maja sensu i powoduja niepotrzebna dyskusje,ale cos w nich jest ze przyciagaja do siebie liczne grono odbiorco przez co staja sie popularne. Jezeli ow popularnosc zmaleje lub zaczna sie dziac nieprzewidziane rzeczy zostanie temat zamkniety lub usuniety (wkrotce przypuszczam ze niektore zostana tak potraktowane). Jezeli myslisz ze faworyzuje zielonogorskie tematy to z gory uprzedzam ze tak nie jest. Juz niejednokrotnie musialem usuwac je lub zamykac. A odnosnie teraz watku"do zielonogorskich forumowiczow....." Tak masz racje ze to jest ogolnopolskie forum ale swoja postawa jak i dzialaniami chcemy pokazac ludziom z calej Polski do czego zielonogorscy forumowicze sa zdolni. I mam nadzieje ze wiekszosc juz sie przekonala. Wspomne tu chocby o naszych dzialaniach zmierzajacych do stworzenia sektora dla ludzi niepelnosprawnych, organizacji i rozgrywania spotkan pilkarskich, zbiorek pieniedzy z przeznaczeniem na mecze zuzlowe itd. To wlasnie takie dzialania moga zachecic innych ludzi z miast calej Polski do podobnych dzialan (moze i uwas cos takiego zrobicie !!!). Niestety widze ze do Ciebie nie docieraja takie inicjatywy. A moze dam Ci przyklad gdzie kibice GKS-u wpisywali swoje propozycje i dzilania dotyczace ich jak i klubu w osobnych watkach tutaj i dzieki jednemu z nich nasi kibice wzieli przyklad. Wiec chyba nie musze Ci juz tlumaczyc czemu ten watek tutaj istnieje.

    Co sie tyczy czesci dotyczacej Kujawy..........przemilcze to;););)

    Dziekuje za uwage !!

    Pozdrowka;)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cegła nie bedzie taki jak Gollob, Tomek już w tym wieku co Cegła mial wiele znaczących sukcesów a Krzysou narazie ma na koncie nie wiele.Takze Cegła nie bedzie następca Golloba!!
    Nie zgadzam sie z tobą.Cegielski ma bardzo duze szanse wejścia do czołóki swiatowej i zastąpić Golloba.Żaden Polak oprócz Cegły i Golloba nie umie skutecznie rywalizować w SGP .Cegielski z roku na rok robi duże postępy i jeśli sie nie zatrzyma w rozwoju to według mnie bezwątpienia zdąbedzie tytuł mistrza świata.:P
    W wieku 23 lat, a wiec do roku 1994 Tomasz Gollob
    byl:
    - 3-krotnym indywidualnym mistrzem Polski
    - 2-krotnym brazowym medalista IMP
    - 2-krotnym zdobywca zlotego kasku
    - 2-krotnym finalista IMS w starej formule
    przy czym w 1994 roku w Vojens (a wiec dokladnie w wieku
    Cegly) mowiono otwarcie ze jest on JUZ kandydatem do medalu, a nie dopiero w jakiejs blizej nieokreslonej przyszlosci. Skonczylo sie na groznie wygladajacym upadku
    w pierwszym starcie. Porownajcie sobie presje z jaka od 1993
    roku startuje Tomek, z ta ktora spoczywa na Cegle.
    Od 1995 roku kazde miejsce Golloba poza 1 czworka w GP bylo postrzegane przez kibicow jako porazka.
    Gollob w 1995 roku mial 24 lata.
    Czy za rok bedziecie klac na Cegle jesli nie bedzie
    startowal w finalowych biegach GP???
    O ile w ogole bedzie w GP.
    Patrzac na zla jazde Tomka i porownujac go do innych
    nalezy jednak wykazac sie pamiecia i umiec liczyc,
    a nie wrzeszczec: "krol umarl, niech zyje krol".

    Podsumowujac:
    W wieku 23 lat Cegla nie jest w zadnej mierze zawodnikiem takim jak Gollob co widac dokladnie z przytoczonych osiagniec, choc i tak przytoczylem tylko najwazniejsze.
    IMHO o ile rozwoj talentu Cegly nie nabierze
    zdecydowanego przyspieszenia poziomu Golloba Krzysiek nie
    osiagnie nigdy, czego mu nie zycze, bo lubie goscia
    i podoba mi sie styl jego jazdy.
    Przy okazji w wieku 24 lat Tomasz Gollob wygral turniej GP
    we Wroclawiu (1995)zaslepionym wielbicielom talentu Cegly
    proponuje inny TOPIC:

    Czy Krzys Cegielski jest w stanie wygrac ktoras z rund GP
    w przyszlym 2003 roku?
    Bedzie mial 24 lata - Gollob w tym wieku tego dokonal.
    Co akurat nie dowodzi niczego.
    Wie ktos ile lat mial Ivan Mauger gdy siegal po
    po swoj pierwszy tytul IMS?
    29. I zdobyl go potem jeszcze 5 razy.
    A co do zdobycia tytulu Mistrza Swiata:
    Szczakiel zdobyl ten tytul, wygrywajac wlasnie z Maugerem
    najbardziej utytulowanym zuzlowcem w historii.
    Inne czasy, inna epoka, inna formula, inny zuzel.
    Pewnie nie ma nawet co porownywac,ale niech tam:
    jak sie ma zuzlowiec Szczakiel, do zuzlowca Golloba,
    czy zuzlowca Cegly???
    Tak jak skoczek Fortuna do skoczka Malysza?
    Czy moze jakos inaczej?
    Szczakiel ma zloty medal - Gollob nie.
    Fortuna podobnie ma zloty IO - Malysz nie.
    Tytul IMS moze zdobyc kazdy.
    Kujawa tez!
    Ale byc zuzlowcem pokroju Maugera, Nielsena, Rickardsona;
    czy na krajowym podworku pokroju Tomka Golloba,
    to zupelnie inna sprawa.
    A i na swiatowej arenie: podoba sie to komu czy nie,
    lubi TG czy nie, nie zmienia to faktu, ze trudno sobie wyobrazic obraz swiatowego zuzla przelomu XX i XXI wieku
    bez Tomasza Golloba.
    A Krzysiowi C. zycze aby i bez niego nie sposob bylo
    kiedys myslec o swiatowym speedway'u pierwszych 20 lat
    XXI wieku.
    Dziekuje,
    PeZet
    PS.nikt >>nie umie skutecznie rywalizować w SGP<<
    moze w tym roku nie, ale w ubieglym;
    Walasek.
    Umial rywalizowac, czy nie umial???

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie tematy są bez sensu ... pażyjom uwidiom. Lepsi zawsze wygrają. W Goeteborgu Krzyśek był lepszy od Tomka, a w Toruniu Tomek od Krzyśka. Nie da się ukryć, że Gollob i Cegła to nasza OBECNIE najlepsza dwójka. A co będzie za rok za dwa ... zobaczymy (mam nadzieje, że Cegła będzie wtedy zajmował w GP tylko miejsca 1-8.) :)
    Krzyśkowi życzę wszystkiego dobrego i samych sukcesów. Ma ku temu talent, dobry sprzęt i jest bardzo zdyscyplinowanym człowiekiem.

    sprinterka
    ... Twoją miłość do Golloba znam nie tylko z tego wątku ... czy Ty nie masz na imię Brygida ?????
    Nawet jeśli tak to nie powód, żeby odbierać Krzyśkowi jego talentu. Kolejny sezon jest najlepszym polskim jeźdźcem I ligi. Jak na "beztalencie" to imponujący wynik, nieprawdaż?

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Cegła ma szanse zająć pozycje Tomka w chierarchi polskego żużla.Jest on teraz zdecydowaną dwójką w Polsce.Cieszy to że widać efekty w GP, a to jest najważniejsze.Jest też jedna żecz która mnie zastanawia.
    Cegła nie "zamyka sie" w stosunku do innych.Powiedzmy sobie szczerze,Tomek nie był za bardzo lubiany wsród zawodników zagranicznych,a to mu napewno nie ułatwiało życia na torze.Możliwe,ze właśnie dlatego nie był i może nigdy nie będzie mistrzem świata.Tak ja to widze,taka prywatna opinia.Cegła na razie wydaje się bardziej lubiany przez zawodników zagranicznych,o czym może świadczyć team z Crumpem.Nie ulega jednak wątpliwości,że z Cegły będziemy mieli pożytek.Może nie juz,ale za rok,dwa napewno.

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mówmy o tym zawodniku jako następcy Golloba, ponieważ w jakimś stopniu musiałby być jego kontynuacją. Twierdzę, że jest on nieporównywalny z "wielkim" Tomaszem i nie tylko osiagnie więcej od niego ale zrobi to przede wszystkim w profesjonalnym stylu. Tego mu życzę i oby kiedyś zawitał do UNII.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka i tu się mylisz. Kogo to obchodzi,że "Cegła" startuje w ( jak to sama określiłąś ) "lepszych czsach - to jest dopiero zabanwe. Poza tym, co Ty wypisujesz, cegłą nie ma talentu? Wybacz ale tu napewno się z Tobą nie zgadzam. Poza tym sugerujesz, ze Cegielski się nie rozwija - i znowu się mylisz. Przecież Krzysiek z roku na rok jest coraz lepszym i bardziej dojrzalszym zawodnikiem. Jeździ z "głową", myśli na torze, prezentuje postawę "fair", o czym nie mogę powiedzieć o Tomku, wszyscy wiemy dlaczego. Tak więc zupełnie nie masz racji, chyba jesteś z góry pesymistką albo aż tak oczarowaną jazdą Golloba. Zapewniam Cię, już wkrótce zmienisz zdanie.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to za pytanie czy bedzie nastepca czy zastapi.
    Uwazam ze obrazaci Krzysia.
    Dla mnie to on juz jest numer 1 w Polsce.
    Na mistrzostwach polski Gollobowi sie tylko udalo zaczarowac pogode bo tak mistrza by nie mial.
    Uwazam ze jest to ogromny talen i wieze ze jest w stanie utrzymac sie w GP (jest to jedyny polak ktoremu kibicuje no moze jeszcze Walaskowi)
    Kolo Golloba juz tylko szum zostal a Krzys jest zawodnikiem perspektywicznym i oby sie tak dalej rozwijal.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze Cegielski jest kilkanascie razy lepszy od Golloba. Tomek sie juz wypalil. Poza tym uwazam ze jego ostatnie wypowiedzi dla prasy to oznaka zerowego profesjonalizmu. Mam nadzieje ze Cegielski pokaze w Chorzowie jak jezdza Polacy.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Krzysiek Cegielski to bardzo zdolny zawodnik robiący stałe, systematyczne postępy, poza tym sprawia wrażenie,że ma "dobrze poukładane" w głowie. Wszystko przed nim!
    Jeżdzi w profesjonalnym teamie i ma wizję swojej kariery.
    Moim zdaniem jest to zawodnik, który już niedługo będzie w najściślejszej światowej czołówce.
    Wybaczcie mi jednak zwolennicy Cegły, ale do Golloba to mu jeszcze nieco brakuje.
    Tomek jaki jest każdy widzi. Uważam jednak, że nadal jest to jedyny Polak reprezentujący klasę światową i mimo niepowodzeń za wcześnie na wykreślanie jego osoby z tej czołówki. Życzę Cegle takich osiągnięć jak Gollobowi, jeżeli osiągnie więcej, to gotów jestem poprowadzić pielgrzymkę do Częstochowy z podziękowaniami-wpisowe....do omówienia-proszę o zgłoszenia....
    PS. Szokujące postępy zrobił Dryml, nieprawdaż?
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze poczekamy zanim Cegla zmieni Golloba i wcale nie trzeba byc w Gollobie zakochanym START, aby doceniac jego klase i uwazac ze jest najlepszy. Cegla nie jest tak blyskotliwym zawodnikiem jak byl i jest Gollob. Bedzie walczyl przedzieral sie lecz na nie ma szans na spektakularny sukces, takie jest moje zdanie. Poczekajmy do nastepnego sezonu i zobaczymy co bedzie sie dzialo. I oby Cegla sie utrzymal w GP, bo znow pozostana tylko tylne drzwi.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    POPO

    Zejdź na ziemię , obudź się i dopiero wtedy oceń rzeczywistość. Twoje zafascynowanie Cegłą przysłania ci fakty.
    Na jakiej podstawiem uważasz , że Cegła jest najlepszym zawodnikiem w Polsce ? Tylko podaj mi fakty , a nie swoje odczucia. Jak może być najlepszy zawodnik , który jeszcze nic , podkreślam nic , nie osiągnął w e-lidze. To , że on ma potencjał na najlepszego w Polsce to fakt. Ale z tego jeszcze nic nie wynika. Taki topic powinien powstać w momencie kiedy Cegła będzie w obecnym wieku Golloba i powinien brzmieć :"Czy Cegielski osiągnął więcej niż Gollob?".
    Ja też bym chciał aby Tomek I cegła występowali w finałach każdego GP. Ale jak na razie to Cegła nie był nawet w półfinale , a Tomek tych finałów wygrał chyba 8.

    W 100% zgadzam się z PeZet'em. Nic dodać nic ująć.

    Zróćcie uwagę na jeszcze jeden fakt. Jest to już 1000 topik , który nazywa sie " Czy X zastąpi Golloba?" . Tylko Gollob jest niezmiennym punktem odniesienia. I jest to dowód zupełny i wystarczający na to , że nikt z obecnych zawodników nie osiągnał jeszcze poziomu Golloba. c.b.d.o.

    Go Tomek GO !

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof Cegielski to zawodnik ktory swoja jazdy nie bedzie rownal do Tomasza Golloba ja przynajmniej tego mu nie rzycze, a twierdze ze postawa na torze stworzy własna HISTORIE. Jego sumiennosc, wytrwalosc i profesjonalizm maga doprowadzic tego zawodnika na szczyty swiatowego zuzla.

    Kibice z Zielonaj Gory twierdza inaczej poniewaz START Gniezno pokonał w niedziele amatorów z zielonej i oni bardzo dobrze wiedza iz Krzysztof pochodzi z Gorzowa.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof Cegielski to zawodnik ktory swoja jazdy nie bedzie rownal do Tomasza Golloba ja przynajmniej tego mu nie rzycze, a twierdze ze postawa na torze stworzy własna HISTORIE. Jego sumiennosc, wytrwalosc i profesjonalizm maga doprowadzic tego zawodnika na szczyty swiatowego zuzla.

    Kibice z Zielonaj Gory twierdza inaczej poniewaz START Gniezno pokonał w niedziele amatorów z zielonej i oni bardzo dobrze wiedza iz Krzysztof pochodzi z Gorzowa.
    To nie jest temat czy Cegieslki pochodzi z Gorzowa jeździł w Gdańsku czy teraz w Gnieźnie i gdzie będzie jeździł w przyszłym roku. Przeczytaj uważnie temat bo druga część twojej wypowiedzi jest kompletnie nie na miejscu. pozdrawaim narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Kleofas

    Po pierwsze napisalem jak dobrze zauwazyles ze Cegla jest lepszy od Golloba w czasie terazniejszym a nie przeszlym.
    Nie napisalem ze wiecej osiagnie i nie wiemczy wiecej osiagnie bo tego nikt nie wie.
    Mozna rowniez zalozycz temat czy Gollob bedzie kiedys lepszy od Jurka Szczakiela?
    Mysle ze nie bo tytulu mistrza swiata nie zrobi.
    Jezeli mozesz to zapytaj Tomka czy wszystki tytuly i medale zamienilby na ten jeden jedyny z najcenniejszego kruszca.
    Tak wiec widzisz chodze po ziemi twardo i dalej bede obsawal ze w czasie terazniejszym Cegla jest lepszy od Golloba i nie patrz na to co osiagna tylko na to co moze jeszcze osiagnac(uwazam ze nie zawiele oczywiscie Gollob)

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof Cegielski to zawodnik ktory swoja jazdy nie bedzie rownal do Tomasza Golloba ja przynajmniej tego mu nie rzycze, a twierdze ze postawa na torze stworzy własna HISTORIE. Jego sumiennosc, wytrwalosc i profesjonalizm maga doprowadzic tego zawodnika na szczyty swiatowego zuzla.

    Kibice z Zielonaj Gory twierdza inaczej poniewaz START Gniezno pokonał w niedziele amatorów z zielonej i oni bardzo dobrze wiedza iz Krzysztof pochodzi z Gorzowa.
    strzelec
    Nie mow ze druzyna ZKZ to amatorzy bo w porownaniu z innymi ekipami (nawet z e-ligii) wypadamy zdecydowanie lepiej !!!

    Masz racje ze chyba wszyscy zielonogorzanie wiedza skad pochodzi Cegielski, ale to chyba wcale nieznaczy ze nie jest lubiany u nas. Darzymy go tutaj wielka sympatia i mamy nadzieje ze bedzie juz niedlugo jezdzcem swiatowej czolowki!! I prosba na przyszlosc: zanim cos napiszesz zastanow sie.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego kibice z zielonej gory nigdy nie napisali dobrego słowa o zawodnikach gorzowskich. Dlatego czytajac wasze powyzsze wypowiedzi staralem sie zasugerowac iz to tylko kibice z zielonej gory nie wierza w talent Krzysia. Ja naprzyklad wierze ze Rafał Kurmanski bedzie rownie dobrym zawodnikiem co Krzysiu. I ze kiedys razem beda tworzyc Historie polskiego ZUZLA. Jak to do tej pory czynili Swist i Huszcza.

    Pozdrowienia dla kibicoww Falubazu mam nadzieje ze wasza klase sprawdzi Pergo w przyszłym sezonie w 1 lidze

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Triumf Forum!!!!!
    Mamy do czynienia z triumfem idei wolnego Forum!!!
    Można napisać, że Cegła jest kilkanaście razy lepszy od Golloba, lub że jest lepszy bo może jeszcze wiele osiągnąć (???) i nie zostać wysłanym na obowiązkowe badania, bądź na serię bolesnych zastrzyków.
    Niech żyje Forum!!!
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    POPO

    OK. Przyjmując twój punkt widzenia oceńmy tylko tegoroczne dokonania obu zawodników :
    GP - Gollob 1 zwycięstwo , 1 drugie , 1 półfinał (6 miejsce); Cegielski 0 zwycięstw , 0 finałów , 0 półfinałów (14 miejsce)
    liga szwedzka : Gollob KSM 9,01 (9 miejsce) ; Cegielski KSM 8,19 (15 miejsce)
    liga polska : Gollob KSM 9,75 (4 miejsce w E-LIDZE) ; Cegielski KSM 10,0 (2 miejsce w 1 Lidze) nie wiem jak to się przelicza , może ktoś podpowie
    IMP : Gollob 1 miejsce ; Cegielski 2 miejsce
    pary : Gollob mistrz Polski ; Cegielski (hmm, no cóż ...)
    SWC : w finale Gollob 17 pkt. (na 24 możliwe) ; Cegielski 9 pkt. (na 20 możliwych)

    Czy konieczne są jeszcze jakieś dowody ? To są fakty a nie moje widzimisię.

    Twoja oponia , że Cegielski już lest lepszy od Golloba nie ma żadnych podstaw.

    Pozdrawiam


  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jeszcze gwoli wyjaśnienia. Ja też kibicuję Cegielskiemu, też marzę aby został mitrzem świata (przecież to Polak), ale na razie Gollob jest i był lepszym zawodnikiem. To Tomkowi kibicuję od 13 lat i będę do końca jego kariery. Bo dzięki niemu mam tak piękne wspomnienia , bo dzięki niemu nie raz byłe w****iony do bólu , bo dzięki niemu widziałem najpiękniejszą na świecie akcję na torze (finał GP we Wrocławiu w '99). Dziękuję mu za to .

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem żadnym specjalista i analitykiem żużla , tylko staram sie wyłapywać fakty z nim związane i tworzyć swoje teorie. Oto jedna z nich:
    Porównując faktyczne osiagnięcia obu zawdoników to zdecydowanie trzeba postawić pluski po stronie Goloba. Nie zmienia to jednak faktu , że wśrod 4 polskich zawodników startujacych w cyklu GP najlepiej się prezentuje K.Cegielski. Dlaczego ???
    Ponieważ , Golob jak dobrze pamiętam w GP jeżdzi od 1997 roku , a od dobrych kilku lat non-stop zapewnia walke o głowne miejsce na "pudle". Niestety zawsze sie kończy na obietnicach. Druga kwestia to jak już wspomniał Tony_ZG Golob powinien majstrowanie przy silnikach zostawić specjalistą a jednak tak nie robi (spojrzcie sobie na jakies GP na Ricardssona , on po każdym wyścigu siada i odpoczywa sobie a Golob sie krząta przy motorze - jak dla mnie bark profesjonalizmu)Trzecia i najważniejsza to słaba psychika Goloba - GP w Pradze rok 2001 wyscig finałowy - bez komentarza.
    Jak sie ma do tego K.Cegielski. Ano tak nic jeszcze nie wielkiego nie osiągnał. Ale jest na dobrej drodze do osianięcia czegoś naprawde wielkiego (choćby zdobycia jakiegoś trofeum w GP) Pierwszy raz jeżdzi w GP ale pokazuje sie naprawde z dobrej strony. Walczy , jest ambintym zawdonikiem i wbrew temu co inni mówią jescze sie rozwija. Po drugie - dobrym posunięciem było wstąpienie do teamu Crumpa (chociaż nie lubie tego rudzielca) , widać że praca z najlepszymi osiąga efekty. I po trzecie , KC w porównaniu do TG zachowuje sie jak na sportowca przystało choćby wypowiedziami po ostatnim GP , w którym powiedział że szkoda mu czasu jaki zaprzepascił jako junior bo wtedy jeszcze objerzdżał L.Drymla a to on teraz musi oglądać jego plecy.
    Podsumowując. Tak naprawde możnaby bylo sie spierać i spierać na ten temat. Ale szczerże powiedziawszy na żużlowca pokroju T.Ricardssona to jeszcze nam długo czekać.
    Trzeba sie cieszyć z tego co mamy.
    Życze obu naszym "najlepszym" żużlowcą dużo szczęścia.
    Pozdrowienia dla wszystkich.



  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napiszę krótko. OBY.
    Mam już dosyć we wszystkich mediach tylko Gollob, Gollob, Gollob. Rzygać się chce.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POPO-RKM-REKIN:
    Jak czytalam Twoja wypowiedz to przez 15 minut sie smialam,bo takiego wpisu tu jeszcze nie bylo.Cegielski lepszy od Golloba??Pomysl co mowisz,Cegielski nie dorasta do piet Tomkowi i chyba nigdy go nie zastapi bo on moim zdaniem nie ma tego talentu.Owszem ma bardzo dobry sprzet,team z Crumpem ale nie ma tego co Tomek.Gollob dobrze powiedzial w swoim wywiadzie(prosto z mostu) ze Inni Polacy sa DALEKO,DALEKO z "tylu".Juz nie mam slow na takich ludzi jak TY.Chyba jesttes zafascynowany Cegielskim i nikogo poza nim nie widzisz,albo nie znasz sie na żużlu.Gollob jest w czolowce świtaowego żużla,a Cegla jest przecietnym zawodnikiem ktory jeździ w tym turnieju dzieki dzikiej karcie.Rada na przyszlosc:Pomysl za nim cos napiszesz bo moim zdaniem tylko sie osmieszasz.

    POZDRAWIAM

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ponieważ , Golob jak dobrze pamiętam w GP jeżdzi od 1997 roku
    Zle pamietasz Pemo.
    Gollob w cyklu startuje od samego poczatku
    tzn. od 1995 roku i to twoje zdanie dyskredytuje
    wartosc dalszego ciagu twojej wypowiedzi, poniewaz nie kto inny, ale TG wygral pierwszy historyczny turniej GP
    Wroclawiu w tym wlasnie roku. Byl stalym uczestnikiem cyklu GP.
    W 1996 pokazal sie 3 krotnie z dzika karta.
    Od 1997 roku jest stalym uczestnikiem cyklu GP.
    Przedtem w 1993 i 1994 byl uczestnikiem jednodniowych
    finalow indywidualnych mistrzostw swiata.
    Mozna wiec smialo powiedziec ze TG nieprzerwanie startuje
    w finalach IMS od 10 lat i jeszcze kilka latek do tego dolozy.
    Dziekuje,
    PeZet


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •