Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 920

Wątek: RKM Rybnik - sezon rozpoczęty !

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM Rybnik - sezon rozpoczęty !

    Drugi raz wprowadzam ten temat,bo ktoś go wykasował,tylko nie wiem dlaczego?


    Widać po meczu w Rzeszowie komu zależy na dobrych wynikach.
    Szombierski 2,2,2,1,3,2=12 pkt
    Czerwiński 1,3,2,3,2,2=13 pkt
    Chromik 2,1,2,3,0,0=8 pkt
    Romanek - nic do niego nikt nie powinien mieć.Po kontuzji jeszcze nie doszedł do siebie.
    I na tych właśnie zawodnikach trzeba oprzeć skład RKM-u w sezonie 2003.Chłopaki dużo potrafią i co najważniejsze chcą jeździć.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Gwiazdor Węgrzyk 1,2,0,1,0,3=7 pkt
    Pawliczek 0,1=1 pkt
    Szmid 0,2=2 pkt i tym trzem panom już dziękujemy!!!Wypad do Świętochłowic(jak ktoś ich będzie chciał).Jeszcze Ryszka.
    :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o





  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Dokładnie taki skład jak podał kolega wyżej + Micson jeśli nikt go wam nie podwędzi. Może jeszcze jednen obcokrajowiec (Brhela nie oddamy ;))

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Również jestem za składem z Romankiem,Szombierskim,Chromikiem i Czerwińskim (tylko trzeba go wykupić).Gwiazdora wegrzyka w rybniku nie chcemy.Pawliczek na emeryture Szmid i Ryszka do Świetochłowic.To tyle.

    Pozdro

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wegrzyk jest dobry tylko go rozpuściliście. Płacone za wynik a nie tak jak Węgrzykowi który wiecej bedzie miał jak bedziecie startowali w 1-lidze bo tam słabsi przeciwnicy.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie jak długo jeszcze będziecie bronić ROmanka, że po takiej kontuzji to ............??????????
    Jeżeli nie jest w pełni sił to niech nie jeździ!!!!!!!!!!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LOLO nie masz zbytnio racji w tej chwili Romanek ma dołek psychiczny i trzeba mu pomóc aby sam z tego wyszedł i jeżdził jak przed wypadkiem.

    Coś zapomniał jaki Kurmanek miał dołek i tez w niego wierzyliście że wyjdzie z tego i wyszedł my w Romanka też wierzymy. Na treningach jeździ niesamowicie bo wie że jedzie ze swoimi zawodnikami a jak przyjdzie stanąć z rywalami to sie jeszcze obawia ze go znów ktoś wywiezie w bande i tu jest ten uraz.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podany skład jest chyba optymalny, ale co do Węgrzyka - to ja się zgazam z Popo. Jak się ma (miało) taki kontrakt, to czy zawodnik chce czy nie chce - ulega demoralizacji. Wolałabym, żeby został, tylko wiele trzeba znienić, niektórych nauczyć pokory, wprowadzić ZDROWE SPORTOWE ZASADY funkcjonowania całego klubu!!!!!!!!!!!!!
    Mogło oczywiście tak w ogóle być gorzej (spadek), ale jak na apetyty i obietnice - sięgnęliśmy chyba dna, więc teraz ...już tylko do góry!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem również zatrzymaniem tych zawodników. Mają podpisane ważne kontrakty do ukończenia wieku juniora (kończy się kontrakt z Chromikiem). Również pomimo wielu krytycznych uwag pod względem M.Węgrzyka zostawiłbym go w klubie. Jeżeli zostanie zakontraktowany jeden senior który byłby krajowym liderem z prawdziwego zdarzenia to Mariusz będzie lepiej jeździł. Mnie osobiście się wydaje że zawodnik ten nie wytrzymuje preski wyniku ma słabą psychike, przeciez gdy startował w WTS to w wieku juniora wygrywał z tuzami speedweya. Ale z drugiej strony sam kontrakt nie zabardzo motywuje go do lepszej jazdy.

    pozdrówka:)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy pobożne życzenia.Tylko jak przekonać Szombierskiego,Romanka,Chromika,Czerwińskiego,Mik aela do pozostania w Rybniku?Trzeba sprzedać Węgrzyka(jak ktoś go będzie chciał) i wykupić z Czestochowy Czerwińskiego.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy pobożne życzenia.Tylko jak przekonać Szombierskiego,Romanka,Chromika,Czerwińskiego,Mik aela do pozostania w Rybniku?Trzeba sprzedać Węgrzyka(jak ktoś go będzie chciał) i wykupić z Czestochowy Czerwińskiego.
    Jest to bardzo trudne zadanie ale do zrealizowania i w przyszłym sezonie powinno sie ziścić:):)

    Jeśli chodzi o MISCONA to myśle że on jest gotowy umierać za Rybnik!!!

    A jeśli chodzi o drugiego obcokrajowca to działacze powinni poszukać jakiegoś Amerykanina lub Anglika!!!

    Węgrzyka już raczej niezobaczymy w drużynie RKM niech spada do Wrocka!!!Tam jego miejsce.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez jestem za takim skladem ale mam obawy ze to bedzie awykonalne.
    Karte Wegrzyka ma RKM ale jest ona warta 90 tys PLN tak wiec kogo za niego w tej cenie?
    Obawiam sie ze nastepne szanse RKM dotyczace ekstraligi beda najblizej za 5 lat(oby nie).
    Mam straszny dolek.
    Powiem tak: moze sie to komus nie spodoba ale uwazam ze jezeli Mikael chce jezdzic w RKM to musi zerwac kontakty z bratem bo to jest zly duch

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie snujemy plany na przyszłość i wywalamy niektórych zawodników ze składu, a mi się wydaje, że tymi zawodnikami których teraz wyrzucamy będziemy jeździć w przyszłym sezonie. Bo kto nas będzie sponsorował? Elektrownia się wycofa, Browar nie może, więc kto? Spółka węglowa nie da rady utrzymać całego klubu, a nie widzę w okolicy chętnych do sponsoringu.
    prawdopodobny skład w przyszłym roku:
    Pawliczek
    Szmid
    Padowski
    Ryszka
    Poważnyj
    Macionczyk
    szczyrba
    To był wariant pesymistyczny, a teraz wariant optymistyczny.
    W październiku mamy zebranie zarządu i wybrany zostaje nowy prezes. Już w pierwszym miesiącu swojej pracy podpisuję umowę sponsorską z jedną ze znanych stacji telewizjyjnych która ma nas sponsorować i do tego transmitować na żywo mecze wyjazdowe ROW-u! Bilety na mecze ligowe w cenie 10 zł a ulgowe 5 zł. A teraz skład drużyny.
    R.Sullivan
    R.Chromik
    R.Szombierski
    M.Karlsson
    R.Dados
    Z.Czerwiński
    Ł.Romanek
    KSM nie obowiązuje.
    UWAGA!!! wariant optymistyczny nierealny! :( :( :(
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Mordel(aktualnie bezrobotny - przyda sie wam w trudnych czasach.
    2.Cierniak(stary znajomy)
    3.Pawilczek(bedzie to wasz krajowy lider)
    4.Stefani(tani wiec bedzie)
    5.Darkin(podobnie)
    6.Szmidt(młodziezowiec jak marzenie - utalentowany)
    7.Szczyrba(podobnie)

    Moze bedziecie miec baraze(o pozostanie w 1 lidze oczywiscie) ale jak Lublin sie nie wzmoni
    przed nastepnym sezonem


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie badz taki szybki,bo cie sznurówki wyprzedza.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sullivan w Rybniku panowie nie zartujcie sobie ... Nie dosc ze robi komplety w kazdym meczu ligowym to jak juz ma gdzies isc to pojdzie gdzies wyzej bo chyba nie bedzie sie cowal do 1 ligi. Rybnik juz od 3 sezonow probuje weisc do e-ligi i co rok maja pecha ... chlopaki nie podawac sie macie zdolna mlodziez i za rok was widze w ekstralidze :))

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do hoffi

    Poczytaj mój wpis w całości a nie tylko nazwiska :)
    Pozdruffka!!!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Jak nie chcecie Lukasz Szmida, to ja bym go bardzo chetnie widzial za rok w Krosnie. Poniewaz zawsze mi sie podobala jego jazda na naszej czarnej.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak nie chcecie Lukasz Szmida, to ja bym go bardzo chetnie widzial za rok w Krosnie. Poniewaz zawsze mi sie podobala jego jazda na naszej czarnej.
    Możecie se go wziąść do 2 ligi bo unas to on se wogóle niepojeździ ponieważ ma być zniesiony KSM i niewidze go w składzie a wam może by w czymś pomógł w co należy wątpić:)

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz to gdzies pisalem ale naapisze jerszcze raz

    moj sklad

    LE RICHARDSON
    SZUMINA
    DRABIK
    CZERWINSKI
    WEGORZ
    ROMANEK
    CHROMIK

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hello.
    Podstawa to zaczymać SZUMINE,Romka-atomka oraz Romanka i do tego wykupić Zibiego!!! Węgrzyka sprzedać zanim coś jest wart!!! A pan Szmid i Pawliczek do naszych sąsiadów Świętochłowic. No niestety kogoś by trzeba było dokupić w co bardzo wątpie ponieważ już z kasą będzie krucho pewnie w następnym sezonie:((.
    Niestety pewnie pan Grabowski odejdzie a kto go zasptąpi???
    Pytań jest wiele a odpowiedzi poznamy z biegiem czasu ale mam nadzieje że za rok powalczymy poraz e-nty o E-Lige chyba że zostanie powiększona już teraz:):):)
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak to będzie z tym naszym żużlem.Od wiosny na stadionie bedą rozgrywane mecze Energetyka Rybnik,który przechodzi pod kuratele miasta.Elektrownia nie będzie sponsorować sportu wyczynowego,tylko da na juniorów w Energetyku,na konie w stodołach i łódki.Rekreacja.Ponoć trenerem piłkarzy jest,albo ma być Piekarczyk i w ciągu 3 lat ma wprowadzić klub z Rybnika do 3 ligi.Tak więc stadion remontują,modernizują nie tylko z myślą o żużlowcach,czemu nie ma się co dziwić.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niby tak, ale Fudali przecież taki wielki (?) kibic żużla, zawsze gdy jest na trybunach - to go wszędzie pełno - to pewne przymiarki do kampanii przecież. Możnaby to wykorzystać. Byle publicznie, żeby potem nie wykręcił się sianem.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg mnie ciezko bedzie zatrzymac micsona na 1 lige . proponawylbym do rybnika larsa gunenstadta oraz lee richardsona !! do tego romanek czerinski szombierski i chromik oraz jakis senior -------> wzaalbym wegrzyka

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg mnie ciezko bedzie zatrzymac micsona na 1 lige . proponawylbym do rybnika larsa gunenstadta oraz lee richardsona !! do tego romanek czerinski szombierski i chromik oraz jakis senior -------> wzaalbym wegrzyka
    Może proponujesz że MISCON pójdzie do zielonki!!!!!!!

    Ani mi sie śni

    Miscon gotów jest umierać za RYBNIK!!!!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mikael mówił,że chce jeździć w Rybniku,ale nie wiadomo jak będzie z kasą na niego.A wiadomo,że jak nie będzie kasy,to żaden żużlowiec za friko nie będzie jeździł.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ale jaki RKM ??za rok ?? ;););););)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to będzie ten RKM który może wkońcu zdobędzie awans do etraligi!!!!!!!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FranzRybnik-ROW-u wiesz doskonale nie może być (KS ROW Rybnik upadł).Może być tylko taki twór jak RKM,bo jeśli by była zmiana nazwy to druzyna startuje od najniższej ligi.Chcesz oglądać Klub Motorowy ROW Rybnik w 2-lidze?
    Popatrz,że Zielonka choć oficjalnie nazywa się ZKŻ QUIX MIX ZIELONA GÓRA to i tak wszyscy wołaja Falubaz.U nas też jest RKM ,a wszyscy wołają ROW.Czy to taka różnica w nazwie?Są WTS,TŻ,itd i jest OK.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinni jechac sami mlodzi + M . Karllson a wtedy bylo by gicior

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do buchalo



    czy ja napisalem ze on ma jezdzic w zielonce . przeciez rybnik nie bedzie miec na niego kasy bo jego notowania stale rosna !!!!! ale mow sobie co chcesz

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jest, macie racje, zeby myslec o jakims konkretnym skladzie, to pierwsze trzeba pomyslec o sponsorach, bo bez kasy ani rusz. No ale miejmy nadzieje, ze z kasa wszystko sie ulozy i w przyszlym sezonie bedziemy mieli ekipe, ktora w koncu wywalczy ten upragniony awans :)
    Pozdrowienia dla optymistow ;)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do buchalo



    czy ja napisalem ze on ma jezdzic w zielonce . przeciez rybnik nie bedzie miec na niego kasy bo jego notowania stale rosna !!!!! ale mow sobie co chcesz
    Jak niebedziemy mieli kasy na MISCONA, na niego kase zawsze sie skołuje jak chce klub to im pozycze.

    A ty to lepiej pomyśl o Zielonce jaka ona jest zadłużona i czy styknie kasy na zatrzymanie w klubie kurmana i hamila!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W rybniku jest grupa sponsorow,która widziała by skład w oparciu o tych zawodników i z trenerem Grabowskim,tylko jest jeden warunek:musi odejść Kolorz z całą kliką.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co powiecie na taki sklad?

    BJERNE PEDERSEN
    CZERWINSKI
    SZUMINA
    WEGORZ
    GUNNESTAD
    CHROMIK
    ROMANEK

    lub w miejsce pedersena LE RICHARDSON

    zaznaczam ze to tylko marzenia, ale cuda czasami sie zdazaja!!!!!!


  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dyskusje dyskusjami,ale gdzieś pisałem o klice Kolorza.Dla potwierdzenia tych słow podaje poniżej składy zarządu w poszczególnych latach.
    92-94
    Prezes Niemyjski
    vice KOLORZ
    vice MATLOCH
    czlonek Gryt i Tomaszewski
    94-96
    Prezes - Grzybowski
    v -BUJAR
    czlonek BUCHTA,MATLOCH, Adamczyk, Tomaszewski
    96-98
    Prezes BUCHTA (zmieniony po malym incydencie) na BUJARA
    v BUJAR
    V MATLOCH
    czlonek - Grzonka, BARCZYK, KOLORZ
    menager NOWAK
    dyrektor kluby Galuszka
    98-2000
    Prezes BUJAR zastapiony przez KOLORZ
    vice -SKULSKI
    v ice KOLORZ /zamiana na BUJAR)
    czlonek -WILASZEK, Pyszny, Grzonka, BARCZYK, LUZNIAK
    doszedl jeszcze KUCHCINSKI

    00-02
    prezes KOLORZ
    v -BUJAR
    v KUCHCINSKI
    Barczyk, Wilaszek, Luzniak, Buchta

    Czy coś jeszcze trzeba dodawać?



  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może sposobem znanym z piłki nożnej (po przegranych meczach zmienia się trenera, zarząd) należałoby zmienić zarząd? Klubem kierują od kilku lat te same osoby, a nie przynosi to upragnionego awansu do e-ligi który był tak upragnionym celem naszych włodarzy.

    pozdrówka:)

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mikael olal Rybnik!!!!!!!!

    Wydaje mi sie ze Mikael juz nie wystartuje w Rybniku bynajmniej nie w przyszlym sezonie.
    Zaskoczyl mnie fakt wylaczenia przez jegomoscia telefonu,i nie wstawienia sie na mecz do Rzeszowa,Mikael nigdy nie zawodzil tym razem wyraznie nas olal.
    Moze juz prowadzi rozmowy z innym klubem,jest w swiatowej czolowce i nie zdziwi mnie fakt odejscia do klubu e ligowego.
    Szkoda tak wartosciowego zawodnika, zna sie na swojej pracy ale analizujac sklady np startu i rkm mozna zauwazyc ze start ma o niebo slabszych stranieri od rybnika , za to posiada bardziej wyrownany sklad ktory opiera sie na seniorach .
    Strategia startu wydaje sie byc trafiona, mlodzi zawodnicy nie zawsze wytrzymoja psychicznie.
    Moze wiec w przyszlym roku cos sie zmien!!!!

    SKLAD NA SEZON 2003
    LE RICHARDSON
    DRABIK
    WEGORZ
    SZUMINA
    CZERWINSKI
    GUNNESTAD
    ROMANEK
    OCZYWISCIE JAK ZOSTANIE ZNIESIONY KSM!!!!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak więc po meczu w Gnieznie trzeba by bylo sie zastanowic co do KSM, jezeli zawodnicy zostaną w klubie na przyszły rok to trzeba by było pomyśleć o KSM (prawdopodobnie będzie obowiązywał),a mecz z Gnieznem u siebie jest chyba ostatnią możliwośćią aby coś zrobić w tym kierunku, aby nie zablokować się na kolejny sezon. To byłby poważny krok przed następnym sezonem aby umożliwić nowym władzą awans do ekstraklasy. Co wy na to?

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pamietacie tego swira ktorego jebalis... za to ze twierdzil ze bez karlssonow nie istniejecie???????
    to ja!!!!!!!! a teraz smieje sie wam w twarz!!!!!!!!!!!!
    pewniactwo i brak pozadnego zespolu doprowadzilo do waszej kleski!!!!!!!!!!!!!
    a teraz smieje sie wam w twarz!!!!!!!!!!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    śmiech to zdrowie, więc niech Ci to pomoże
    tylko tak dziwnie się składa, że z Karlssonami też za dużo nie zwojowaliśmy :(
    ale uważaj żeby za rok z was się nie śmiali

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    RKM 2003
    1. Miras Korbel
    2. Rychu Franczyszyn
    3. Jacek Rempała
    4. Krzysztof Bas
    5. Niklas Klinberg - profi pełną gębą
    Juniorów to macie pod dostatkiem, więc sobie kogoś wstawcie.
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RKM 2003
    1. Miras Korbel
    2. Rychu Franczyszyn
    3. Jacek Rempała
    4. Krzysztof Bas
    5. Niklas Klinberg - profi pełną gębą
    Juniorów to macie pod dostatkiem, więc sobie kogoś wstawcie.
    Ty sie o RKM lepiej niemartw. My pojedziemy mam taką nadzieje z tym samym składem prócz Wegrzyka i Pawliczka ale zato trzeba będzie kogoś kupić w ich zastępstwie i kolejny sezon będziemy walczyć o extralige!!!!!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TomRKM, z tym Drabikiem, Węgrzykiem i Gunnestadem to ty chyba żartujesz. No chyba, że chcesz jeszcze kilka lat walczyć o awans.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO KIBOLOGNIEZNO

    Czlowieku zastanow sie zanim cos napiszesz.
    Smiejesz sie nam w twarz?
    Jaka twarz przeciez w zyciu nas nie widziales.
    Twierdzisz ze Rybnik bez Karlssonow nic nie znaczy?
    Mylisz sie kolego troche poniewaz Rybnik przegral z wami 54-36 wy natomiast przegraliscie 55-35.
    Wydaje mi sie ze te wyniki o czyms swiadcza nie.
    Mysle ze powinienes dac sobie spokoj z pisaniem na tym forum,poniewaz twoje wpisy nic nie wnosza.
    Przepraszam wnosza haos i niedomowienia.
    Przynosisz wstyd normalnym kibicom z Gniezna.


    Mysle ze w przyszlym roku oprocz mlodziezowcow plus R Chromik ktory bedzie juz seniorem,powinnismy zatrudnic jeszcze jednego mlodziezowca np:Kolodziej
    Do tego dodalbym 2 stranieri,ale nie jakis z GP tylko mlodych rozwijajacych sie np:Erikson,Zagar,Howe
    Dlaczego tak?
    Mysle ze stare wygi z GP dobrze kalkuluja i zalezy im tylko na kasie a ambicje sportowe zostawjaja sobie na cykl GP.
    Dlatego musimy zatrudnic mlodych gniewnych ktorzy walczyc beda w kazdym meczu i o kazdy metr toru.
    To taka moja krotka pinia.

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do JACO

    Ja bede zadowolony jak w pszyszlym roku bedziemy mieli takich zawodnikow! nie jest to moje marzenie ale domyslam sie ze po kolejnym zmarnowanym sezonie sponsorzy sie poodwracaja od rkm-u.

    Rzecza oczywista jest ze chcialbym jako kibic rkm-u aby sklad byl jak najsilniejszy,i zeby w przyszlym roku wywalczyc awans.
    Pozdrawiam.

Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •