Pokaż wyniki od 1 do 45 z 45

Wątek: Do kibiców ZKŻ Zielona Góra i Stali Gorzów

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do kibiców ZKŻ Zielona Góra i Stali Gorzów

    Jestem uczestnikiem forum od niedawna i widze że dużym problemem na tym forum są utarczki między Zieloną Górą i Gorzowem w których sam nie raz uczestniczyłem.
    A przecież są ważniejsze sprawy na tym forum niż utarczki miedzy nami i dlatego prosze obydwie strony aby lepiej zawieśić broń i zająć sie kulturalną rozmową a nie wymawianiem sobie kto jest lepszy a kto gorszy bo i tak to do nieczgo sensownego nie prowadzi.
    Chociaż my na tym forum zwracajmy sie z szacunkiem do siebie
    Co o tym sądzicie????


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Popieram!
    Pozdrawiam Gorzów i chłopaki do boju! Hej!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Inicjatywa godna poparcia!
    Nie chce zakładać nowego tematu, ale ze swojej strony chciałbym zaapelować o szacunek pomiędzy forumowiczami z Gniezna i Zielonej Góry, gdyż również na tej linii dochodzi do napięć ... a po co, przecież tworzymy na Sportsboard.pl jakąś wspólnotę.
    W obliczu tego co się stało (śmierć Zbyszka), myślę, że każdy z nas powinien postarać się o odrobinę życzliwości i dobrej woli. Przecież jutro może zabraknąć kogoś innego lub nas samych. (tfu tfu). Zatem szanujmy się forumowicze!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    pora zakopac topur wojenny !!!! :) ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No

    niech będzie, Tylko bez zbytniej spoufałości ;) (żart)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No no fanatyku kiki

    Masz racje zgody nie bedzie i tak zawsze u nas czy u nich beda zadymy na stadionach i nikt tego nie uspokoi. Ten konflikt trwa od poczatkow zuzla i trwal bedzie. No ale co do forum ja moge sie przystosowac nie mam nic do druzyny Pergo, ale jak ktos bedzie obrazac moj klub to nie bede temu obojetny!!!!!!!!



    P.S. Pozdro dla fanow zuzla z calego Chynowa !!!!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto zna powód niezgody pomiędzy Gorzowem - Zieloną i Gnieznem - Zieloną ???????

    Może dotrzemy do sedna sprawy, po nitce do kłębka ?

    Musieliby się wypowiedzieć najstarsi forumowicze ...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyczyny waśni na linii Gorzów- Zielona Góra (mi znane):

    1. Po wojnie Gorzów był pod nami, ZG się rozwijała Gorzów nie, a przynajmniej nie w takim stopniu.
    2. Oni mieli i maja tramwaje co było często przyczyna ich wyższości nad nami. Miasto bez tramwajów pchi...
    3. Mieli biskupów u siebie teraz są w ZG, przebrzydli zielonogórzanie, wywrotowcy i poganie zabrali świętość do swego pogańskiego miasta, bo katedra jest przecież w Gorzowie.
    4. Nowa reforma administracyjna doprowadziła do tego, że teraz Nas Gorzów wali, wszystkie ważniejesze urzędy znajdują sie w Gorzowie, większe inwestycje niż w ZG, bogactwo sąsiada boli jak zwykle.

    To tylko pewnie niektóre z przyczyn waśni na lini Gorzów -ZG, na pewno jest ich wiecej ja ich jednak nie znam albo poprostu niepamiętam. Pozdrawiam narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tony_zg spoko

    ale nie podales najwazniejszego powodu wasni jest to klutnia o to ktora z druzyn jest lepsza i o to sie rozchodzi.

    P.S. Inne miasta tez sie nie lubie z tego samego powodu, wiec czemu mamy gadac o naszych problemach ?

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgoda z Gorzowem troche nierealne tyle pokoleń się nie lubiło nawzajem a raptem zmiana?? Sam nie lubię Gorzowa jako miasta i klubu także zostańmy przy zgodach ze Spartą i Gdańskiem.
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram a "bandytow" nikt nie lubi.Po co ten temat znowu poruszac, znowu moze dojsc do utarczek slownych.I znowu co niektorzy sie znienawidza.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    to jest poprost rywalizacja

    Nic dodac i nic ujac !!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrowienia dla bandytów!!! :):):):):)
    A! I proszę nie mówić nic o tramwajach! Tramwaje to są w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i innych Miastach. A w Gorzowie jest namiastka tramwajów, tak więc nawet tu nie mają się czym chwalić!!! :):):):):)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze twierdziłam i twierdzić będę, że spory między Gorzowem a Zieloną Górą nie mają podłoża administracyjnego..... wszystko zaczęło się od żużla i nigdy się nie skończy.........

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Dominiki

    Nie zgadzam się z twoją wypowiedzą, nienawiść Zgórsko Gorzowska ma swoje podstawy w tym że przez kilkanaście lat do 75roku Gorzów Wlkp. (wcześniej Kobyla Góra) był jednym z miast w województwie Zielonogórskim i to ich strasznie bolało. A gatka tybu że Gorzów jest większy o 10-12tyś. i on powinien byś stolicą jest śmieszna, gdyż jak zapewnie Ci wiadomo do Gorzowa zostało przyłączonych pełno wsi i dlatego jadąc przez to miasto widzisz ciągniki i pola pełne zboża. ZG gdyby zrobiłą ten sam manewr nie ustępowałą by wielkością Gorzowowi. A z tym ratuszem to macie rację, Nawet Nowogód Bobrz (prawie 5tyś mieszkańców) ma ratusz, no ale Nowogórd to miasto he he he

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest juz taki temat gdzie mozna swoje antagonizmy zamieszczac, a mianowicie Gorzow vs. Zielona Gora. Zakladanie takich tematow zreszta poglebia wzajemna niechec anizeli ja pomniejsza.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba masz racje że takie tematy pogłebiają wzajemną nienawiść i dlatego jako założyciel tego tematu proponuje go zakończyć:(:(:(
    Ale spróbować nigdy nie zaszkodzi

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nienawiść ??

    Jaka nienawiść ?
    Ostatnio, zresztą służbowo, byłem w G.W. , i wróciłem samochodem z idealnie prostą rysą na masce oraz urwanym lusterkiem !!!
    Spytałem się parki, w pobliskim parku, kto to zrobił ? 0 spojrzeli ze zdziwieniem i gościu odpowiedział - to ty nie jesteś z Zielonej ??? - To sorry za kolegów ... zmień sobie blachy na aucie !!
    Ciekawe jak mnie wyczuli stalowcy ????


    Podejrzewam, że były to normalne oznaki radości na widok gościa z Zielonki, niestety nie przyjęte w moim rodzinnym mieście ...

    Nie namawiam do nienawiści pomiędzy miastami, ale panowie z Gorzowa - zastanówcie się, zanim coś powiecie o złych zamiarach Zielonej do G.W., bo niestety wy dajecie przyklad, o którym przekonałem się na własnej skórze ...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe, i po co bylo zakladac ten temat? I znowu zostal on zdominowany przez nas. A gdzie gorzowska czesc na tym forum? Czyzby nie miala odwagi sie wypowiadac?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    308
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Inicjatywa godna poparcia!
    Nie chce zakładać nowego tematu, ale ze swojej strony chciałbym zaapelować o szacunek pomiędzy forumowiczami z Gniezna i Zielonej Góry, gdyż również na tej linii dochodzi do napięć ... a po co, przecież tworzymy na Sportsboard.pl jakąś wspólnotę.
    W obliczu tego co się stało (śmierć Zbyszka), myślę, że każdy z nas powinien postarać się o odrobinę życzliwości i dobrej woli. Przecież jutro może zabraknąć kogoś innego lub nas samych. (tfu tfu). Zatem szanujmy się forumowicze!
    Brawo może w końcu nie będzie zadymek. Dla niektórych sa to niestety jedyne atrakcje meczy zarówno żużlowych jak i piłki nożnej i nie tylko

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Swira........

    Chyba mnie nie zrozumiałeś... Absolutnie nie stoję po stronie Gorzowa, a wręcz przeciwnie...... Pochodzę z byłego Gorzowskiego, ale na szczęście nie z okolic Gorzowa.... Każdy wyjazd do tego miasta przyprawia mnie o apopleksję, bo jak Gorzów wygląda każdy wie, a do tego jego mieszkańcy też są specyficzni... Od kilku lat mmieszkam w zielonej i nawet przez mysl mi nigdy nie przeszło,że miałabym kibicować Pergo, tylko i wyłącznie ZKŻ!!!!!!!; a to, że spory zaczęły się od żużla traktuję jako żart....

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spory, kłótnie i niesnaski na lini ZG-Gorzów były, są i będą. Gasną na jakiś czs gdy oba zespoły jeżdżą w innych ligach ( ZG przeważnie niżej i myślę, że tak zostanie)ale wzrastają z pełną siłą gdy zespoły spotykają się w meczach ligowych. Spór ten zresztą ma kontekst wielopłaszczyznowy ( administracja, politycy,) a kluby żużlowe są tylko jego wizytówką. Z drugiej strony takie tzw "święte wojny" dodają smaczku rozgrywkom ( Toruń-Bydgoszcz, Leszno-Wrocław , Rzeszów-Tarnów )i podnoszą frekwencję na stadionach. Dodatkowo jeszcze bardzo często atmosferę podgrzewają lokalne media.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    hehe, i po co bylo zakladac ten temat? I znowu zostal on zdominowany przez nas. A gdzie gorzowska czesc na tym forum? Czyzby nie miala odwagi sie wypowiadac?
    Po co zawierac glos w tak glupiej dyskusji.
    Przeciez jest pewne ze nigdy nie dojdzie do pojednania Gorzowa z ZG!!! nik tego w gorzowie nie chce !!!
    Dominika ty chyba niewiesz co piszesz skontrowal bym ale wiem ze admini ( jak zwykle) usunie moja wypowiedz. Jak ci sie nie podoba to tu nie przyjezdzaj nik cie tu nie chce i nikt nie bedzie za toba plakał !!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz Drax, problem polega na tym, że muszę bywac w Gorzowie z pewnych powodów przynajmniej raz w tygodniu, ale mam nadzieję, że spotkać się nam nie uda........

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drodzy forumowicze !!!

    Niestety widze ze dosc sporo odbiegliscie od tematu tego watku. Przeczytajcie uwaznie czego dotyczy ten watek i jaki jest problem w nim zawarty.

    Pierwsza prosba dotyczaca was to:
    nie obrazajcie innych forumowiczow i nie wpisujcie postow ktore nic nie wprowadzaja do tego tematu; postarajcie sie rozwinac swoje wypowiedzi !!

    A kolejna dotyczy waszych pogaduszek (zwlaszcza Dominika & Swir & Drax). Jezeli chcecie sobie porozmawiac to macie od tego chata, gg i inne rozmaitosci. Niestety forum nie sluzy do urzzaadzania sobie pogaduszek!!!

    Wszystkie posty niezwiazane z tematem watku usuwam !!!

    Dziekuje za uwage.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Pierwsza prosba dotyczaca was to:
    nie obrazajcie innych forumowiczow i nie wpisujcie postow ktore nic nie wprowadzaja do tego tematu; postarajcie sie rozwinac swoje wypowiedzi !!

    A kolejna dotyczy waszych pogaduszek (zwlaszcza Dominika & Swir). Jezeli chcecie sobie porozmawiac to macie od tego chata, gg i inne rozmaitosci. Niestety forum nie sluzy do urzzaadzania sobie pogaduszek!!!

    Wszystkie posty niezwiazane z tematem watku usuwam !!!
    cma niewiem czy zauwazyles ale swir jest berdzo do mnie i Gorzowa wrogo nastawiony to nie jes pierwsza taka wymiana zdan niestety moze stety poprzenie usunol darknes

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cma niewiem czy zauwazyles ale swir jest berdzo do mnie i Gorzowa wrogo nastawiony to nie jes pierwsza taka wymiana zdan niestety moze stety poprzenie usunol darknes
    Drax
    Rozumiesz chyba ze niestety ale na linii Gorzow vs Zielona jezeli chodzi o sport nigdy nie bylo przyjazni i maloprawdopodobne zeby kiedys to sie zmienilo. Moze w przyszlosci bedzie inaczej. Zreszta nie tylko o sport chodzi gdyz zapewne wiesz ze swoje dorzucili takze przedstawiciele obu naszych miast (chocby spor na temat Policji i wyposazenia komendy o ktorym jakis czas temu bylo glosno w naszych miastach).

    Jedno jest pewne na stadionach za soba (G vs ZG) nie przepadamy ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby to zmienic tutaj na forum. W koncu chyba nie kazdy zielonogorzanin jak i gorzowianin widzac kogos z drugiego miasta na tym forum od razu jest wrogo do niego nastawiony. Byc moze kiedys nasze miasta polaczy walka o ojczyzne (wojna przeciwko najezdzcy), ale obecnie niech pozostanie tak jak jest (raz dobrze raz zle - niczym w filmie Sami Swoi).

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drax

    i co zabronisz mi ? Wybacz bardzo ale jak przed chwilą przeczytałem wpis jednego z Gorzowian że przez 50lat Stal była lepsza od Falubazu to szlak mnie trafia, a poza tym mam niemiłe wspomnienia z wizyt w Gorzowie mimo ze nigdy nie siedziałem z klubem kibica!!! Nie mam za co Gorzowa lubić i tyle!!! Dla mnie cały Gorzów mogły by zaorać ciagniki
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście

    Podejdzmy no do plota....

    chodzi o to ze jezeli temat niejest zwiazany z zadnym z klubow to obydwia strony potrafia znalezdz wspulny jezyk no ale to chyba wiadomo ze do konfrontacji dochodzi dopiero w tamatach wspulnych.
    Jednak zachowanie jakie zaprezentowal niedawno jeden z forumowiczow Gorzowskich jest berdzo zle.
    Jednak wrogosc moim zdaniem widac tylko pomiedzy g v zg (jak to napisales) i to wlasnie oni mnie irytuja do innych jestem obojetny.

    Ale Cma to nie oto w tym temacie chodzi wiec konczymy( zapewne na jakis dzien moze krucej bo i tak problem sie znow pojawi)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakis miesiac temu mielismy swoj watek na ten temat "gorzow vs zielona" i wojenka trwajaca ladnych pare dni zakonczyla sie ladna awantura, zamiast pokoju, do ktorego czesc z nas zdazala.

    nie ma co sie klocic. za miesiac 2x derby i znowu wygra gorzow. po co sie spierac? wszyscy wiemy jak jest.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dom wróżbiarz

    Człowieczku z tego co widze po tabelach to Gorzów na pewno leci wątpie aby było inaczej z resztą mam nadzieje, że spadnie z wielkim hukiem, Boże wspomóż swoich bandytów:). Natomist Falubaz ma bardzo duże szanse wejść do eligi i czy chcecie czy nie, nie macie na to kompletnie wpływu tak jak ja na spadek Gorzowa :). Derbów niestety nie będzie przykro mi z tego powodu, ale moge powiedzieć tylko tyle: trza było zostać w elidze a nie z niej spadać:) pozdrawiam bandytów narka

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgoda jest niemożliwa.
    Kłótnie były, są i zawsze będą między Falubazami i Stilonami, zresztą tak samo jak pomiędzy Krzyżakami i Tyfusami.
    Tak po prostu musi być.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drax, mam małą prośbę: nie rób żenady i zajrzyj czasami do słownika zanim coś napiszesz.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cwaniaki z FALUBAZU!!!!!!!

    Gorzowski klub żużlowy jeszcze nigdy w histori polskiego żużla nie spadł do pierwszej ligi. Mam nadzieje ze nie spadnie i w tym roku.
    W odróznieniu od falubazu ktory to robi nagminie po kazdym sezonie spedzonym w ekstralidze.
    Zielona to niby takie piekne miasto hahaha
    Ten kto tak twierdzi niech wyjdzie na miasto a nie siedzi tylko przy klawiaturce.

    A nawet jakby Pergo spadło to falubaz w konfrontacji z GKS nie ma szans. Miejsce w pierwszej lidze falubaz ma zarezerwowane.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    (...)Derbów niestety nie będzie przykro mi z tego powodu, ale moge powiedzieć tylko tyle: trza było zostać w elidze a nie z niej spadać:) (...)
    Faktycznie masz rację, derbów sobie nie obejrzycie, bo nie awansujecie do Ekstraligi, a Stal nie spadnie, odpowiedż jest prosta jak :)
    Pozdrawiam Gorzowiaków.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do kujona


    (...)Derbów niestety nie będzie przykro mi z tego powodu, ale moge powiedzieć tylko tyle: trza było zostać w elidze a nie z niej spadać:) (...)
    Faktycznie masz rację, derbów sobie nie obejrzycie, bo nie awansujecie do Ekstraligi, a Stal nie spadnie, odpowiedż jest prosta jak ******* :)
    Pozdrawiam Gorzowiaków.
    Nie wiem skad masz takie info, ale widze, ze niezly z ciebie marzycie. Zobaczymy kto po maczu ZKŻ - Start bedzie mial usmiechnieta mine !!!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Strzelec24:

    Zawsze jest ten pierwszy raz...
    Wasz już nadszedł!!!
    Mam nadzieję, że długo zagościcie niżej niż w E-lidze.
    A o Tobie samym świadczy niestety Twój wpis - co to za kibic, który mówi o swoim klubie: "Pergo"???
    Nic dziwnego, że spadacie - z takimi kibicami jak Ty...

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Matiego


    Nie wiem skad masz takie info, ale widze, ze niezly z ciebie marzycie. Zobaczymy kto po maczu ZKŻ - Start bedzie mial usmiechnieta mine !!!
    Dziubuś moja mina po meczu wygląda tak:
    :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) itd.idp.
    P.S. Czy nie zauważyliście???, że na forum ostatnio pojawiły się kółka wzajemnej ADORACJI:
    1) na linii: Gniezno- Gorzów- Toruń- Rzeszów- Piła?
    2) na linii: Rybnik- Zielona Góra- Wrocław- Gdańsk -Bydgoszcz.
    Hahaha, inne miasta mogą się dopisywać do jakiegoś z kółek.

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gorzow juz spada mam taka nadzieje .GKS ich powalil na kolana a uklad z Piła na dobre nie wyszedł.5000 funtow za Screena (ludzie kolejne długi) a teraz Piła nie moze oddsac wam 2 meczów bo Wybrzeze ja przegoni i musza wam dowalic .szkoda witamy w 1 lidze ./nawet jak falubaz tam zostanie to bedzie lekka osłoda ze wy w koncu spadliscie..dzieki panu Gondorowi a tak apropo teraz zqbije pilke w Szczecinie

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Odświeżyłem ten temat, żeby nie zaśmiecać już tego dotyczącego składu Stali na sezon 2003.


    Tak sobie czytałem te Wasze wypowiedzi i szczerze mówiąc......zarzygałem monitor. Ludzie!!!!!!! Opamiętajcie się, przecież to co się dzieje na linii ZG - Gorzów to tak naprawdę ŻENADA i to wysokiej klasy.


    Jak długo jeszcze można zasypywać się zarzutami w stylu: my mamy ratusz albo wasz ratusz to lipa, my mamy tramwaje. Odwieczny syndrom Kargula i Pawlaka. AAAAAAAAAAA nieeeee normalnie nie daje już rady!!!!!!!!!! Ten kraj jest naprawdę chory!!!!!!


    Weźcie ****a umówcie się w siłach np. po 100 tysięcy w Międzyrzeczu (dla niewtajemniczonych rybniczan,gnieźnian i innych to takie miasto w połowie drogi pomiędzy ZG a Gorzowem) i wyjaśnijcie to w końcu. Ja tymczasem wraz z 17999 zielonogórzan i 24999 gorzowian pójdę sobie na piwo.
    Mam nadzieję, że nie pomyliłem liczb, wszak tak bardzo jest przecież ważne, które miasto jest większe.


    Nie mam zamiaru tutaj nikomu cukrować ani słodzić, po prostu stwierdzam fakty. Mieszkam w Zielonej Górze od urodzenia i MOIM KLUBEM ZAWSZE BYŁ, JEST I BĘDZIE FALUBAZ, ale w takie gadki nie mam zamiaru się wdawać.

    Przecież zobaczcie: jak któryś z zielonogórzan wytyka gorzowianinowi ich błędy, to owy stalowiec w rewanżu mówi tak naprawdę dokładnie to samo tylko, że w drugą stronę. Pełna szajba, ja mam dosyć, niech Bozia ma Was w swojej opiece.

    Wyznawca Falubazu


  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tylko tyle że masz racje Maly tylko chyba bez interwencji Adminów i moderatorów nieda sie tego zrobić.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem oczywiscie za zakopaniem toporu wojennego, ale to chyba nie my decydujemy tylko hoolsi zreszta sam nie wiem. Ja rozmawiam na GG z kilkoma osobami z Gorzowa, jeszcze nie spotkalem sie na forum z sporami pomedzy ZG a Gorzowem, mam nadzieje ze tego w ogole nie zobacze.


    Pozdrowka dla Gorzowa i ZG :)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam to gdzies !!!!
    Jak nie chce to nie bede lubil Gorzowa i jego mieszkancow. Jest to genetycznie przekazywane z ojca na syna itd. Nie lubie Gorzowa tylko dlatego ze tak mi kiedys kazano i wszyscy ludzie dookola tak robia - mam swoje powody i juz!!!
    Z drugiej strony nie jestem jakims psychopata ktory widzac gorzowaka bedzie mu psul samochod albo wyzywal jego bacie (ktora i tak pewnie byla za wschodniej granicy :) ). Mam znajomych z Gorzowa (i nawet Leszna) z ktorymi moge porozmawiac o zuzlu i wcale sie przy tym nie pozabijamy.
    Ale ludzie prosze was o jedno - NIE KAZCIE MI KOCHAC TEGO MIASTA- bo to juz lekka przesada.

    Pozdrowienia.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do adminów

    Zablokujcie ten temat bo jest żałosny.
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przestaje juz cokolwiek rozumiec:(
    csak eger miki. unio rongy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •