Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Co slychac u Billyego Hamilla.......??

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co slychac u Billyego Hamilla.......??

    czy ktos wie jak jest ze stanem zdrowia billyego i czy zdarzy na ten arcy ciezki mecz ??????


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej jak nie bo nie wiem czy pamiętasz, ale Billy bardziej woli kasę niż naszą drużynę i jeżeli miałby tak pojechać jak rok temu z Leszniem to niech lepiej tylko Pedersen jeździ.



  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co ty wygadujesz

    Po 1 taki temat juz byl i zdania wsrod formulowiczow byly podzielone co do tego czy wystartuje czy nie. I nie sadze ze Billy bardziej woli kase niz nasz klub. Przed sezonem mial bowiem propozycje jazdy np. w Atlasie Wrocław, a zrezygnowal i zostal u nas, bo powiedzial ze odpowiada mu atmosfera. Co do meczow z Lesznem trudno je zawalil, ale przeciez Kuciapa tez zawalil mecz w Gnieznie, czy nawet w swoim rodzinnym miwsci Reszowie i zostalo mu to wybaczone. Poprostu Billy tamte mecze sobie odpuscil z niekozyscia dla nas. Wolabym chyba jednak aby jechal tylko Nicky Pedersen, bo przez KSM nie wiadomo, ktory z trojki Huszcza, Kuciapa, Kurmanek musialby "odpoczac". Kurmanek na 100% bedzie jechal mam obawe do jazdy Andrzeja, gdyz ma ostatnio spadek formy, ale to nic.Wiec lepszy bylby sklad taki jak byl w rybniku z 1 zmiana Klopot za smotera lub Kujawe, oczywiscie jak bedzie w pelni sil.


    Pozdro dla calej Zielonki, a 1 wrzesnia wygra lepszy czyli ZKŻ!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Wczoraj w radiu Zielona Góra red. Białogłowy powiedział, że po badaniach okazało się, że Hamill nie doznał żadnego złamania, jest tylko poobijany.
    Mówił on także, że w meczu ze Startem Falubaz wystartuje tylko z jednym stranieri i będzie to N.Pedersen.
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do macek

    Dzieki za info, bo juz na forum kilka razy sie pytalem o sklad i wkoncu ktos dobrze poinformowany mi odpowiada.
    1.Pedersen
    2.Stojanowski
    3.Kuciapa
    4.Kłopot
    5.Huszcza
    6.Kujawa
    7.Kurmanski (moze jechac za kujawe,a w razie slabej jazdy Grzesia moze pojechac w parze z Mackiem)

    Pozdro dola Zielonki i wierzcie w zwyciestwo, ja stawiam 51:39 dla ZKŻ-tu

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg mnie hamill mial przed sezonem zakontraktowanych 10 meczow tak ??????? a jak mi sie wydaje jechal w meczach z gnieznem , rybnikiem , grudziadzem , opolem , gnieznem chyba tylko w tych meczach a wiec jeszcze mu zostalo 5 wiec nalezy zaczac jezdzic od 1 wrzesnia bo od meczu z pulsem zostalo 5 meczy !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Adas

    Mial kontrakt na 10 meczy ale jak nie moze to co mu zrobisz nie wiadomo cze pojedzie Grand Prix jezeli pojedzie to po takich obrazen co on doznal bezie dla niego ciezarem jechac na drugi dzien do Zielonej Gory to nie robot tylko czlowiek !!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Billy jechal w meczach z -
    Startem Gniezno (2x) , RKM Rybnik (1x) , GKM Grudziadz (1x) , TZ Opole (2x) . To wychodzi na 6 meczy , czyli pozostalo Hamillowi pojechac w 4 spotkaniach.
    Tylko Falubaz!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tylko Billy

    Moim zdaniem klub powinien zrobić wszystko aby pojechał Hamill oczywiście jak będzie się dobrze czuł, bo może nam to zagwarantować zwycięstwo, gdyż nawet słaby Billy zrobi 10 pkt a teraz taki Huszcza na tym sprzęcie wolnym raczej nie zrobi wiele. Jeśli natomiast Maciek nie miał by pewnego sprzętu to można by było za niego wstawić Hamilla. Zawszye to jest w miarę gwarantowane 10 pkt najmniej!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ano racja wiec niech jeszcze pojedzie w 4 meczach bo na mecz u siebie ze stala nie bedzie nam billy potrzebny wystarczy nicky

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pedersen !!!!!!!!!!!!!!!!

    W radiu zielona gora 97.1 MGHZ mowiolize na 100% wystapi tylko Pedersen, bo jest w lepszej formie, a jakby jechalz billym to musieliby zrezygnowac najprawdopodobniej z uslug Tomka, bo nie sadze zeby na lawke poszedl kuciapa, albo kurmanek.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co słychać u Hamila? A nic nowego, żyje! Jestem ciekaw, czy zjawi sie na meczu Jasol-ZKZ! Nie wiem Adaś, czy pamiętasz mecz KKER-GKM z 99 roku, kiedy to Hamil rozwalił się z Rempałą w 8 biegu i jak stwierdził w Rzeszowie już się więcej nie pokaże, gdyż zawsze spotykają go nieszczęścia (nieinaczej było rok wcześniej)! Jak narazie dotrzymał słowa! Kiedyś w jednej z gazet zadano mu pytanie : "Billy co byś zrobił jeśli GP miałoby się odbyć w Rzeszowie"! Chłopaka całkowicie zatkało! hahah

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Billy już chyba wraca do zdrowia. Nic nie słychć, żeby ktoś miał go zastąpić w jutrzejszym GP, tak więc chyba pojedzie.
    Nie jest jeszcze przesądzone że Billy nie pojedzie w niedzielę ze Startem. Decyzja ma zapaść dzisiaj, ewentualnie jutro.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak jest napisane na stronie Billyego Hamilla, to Lekarze pozwolili mu na start. A Billy chodzi na rehabilitacje i powiedział: "że w ostatnich dniach boli go coraz mniej, a na weekand powinno byc już wszystko OK", dodał jeszcze, że "pogoda w Californi jest piękna, a on spędza dużo czasu na plaży, co ma też duży wpływ na lepsze samopoczucie"

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do dobo

    Nawet bez Billego Hamilla was rozjedziemy, a wiesz kto zrobi najwiecej punktow Maciej Kuciapa, moze go znasz ?

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jednak mysle ze hamill dotrze do nas bo kurde przeciez jak cegla i pedersen beda mogli wrocic z goeteborgu to billy chyba tez cooo ??????? chyba ze billy nie chce sie przemeczac i ma w dupie zkz ......... a co do meczu z jasolem to billy pojedzie tam o ile ma zakontraktowane !!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mati to się jeszcze okaże! a tak na marginesie to swoją odp kierowałem do adasia a nie do ciebie! przypomnij sobie mecz jasol-zg z tego ropku kiedy to sporo napociliscie zeby wygrac! nieinaczej bedzie i tym razem!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w tym sezonie nie bylo druzyny ktora przyjechala do rzeszowa i tak od sobie wygrala mecz !!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tą formą Nicky Pedersen może zastąpić Hamilla. A z Pdersenem w składzie mamy w końcu bardziej wyrównany skład.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tą formą Nicky Pedersen może zastąpić Hamilla. A z Pdersenem w składzie mamy w końcu bardziej wyrównany skład.
    te teksty rzucają mnie na kolana. Wiele osób tak pisze, ja bym może i się zgodził jakby jeszcze mógł jeździ Svab, ale niemoże.
    I speed powiedz mi czy wg ciebie ten skład:
    1. Pedersen
    2. Stojanowski
    3. Kuciapa
    4. Kłopot
    5. Huszcza
    6. Kujawa
    7. Kurmański
    jest bardziej wyrównany od składu:
    1. Pedersen
    2. Stojanowski
    3. Kuciapa
    4. Kłopot
    5. Hamill
    6. Kujawa
    7. Kurmański
    ??jedyny plus pierwszego składu to mniej kasy w plecy, a tak to drugi skład jest napewno lepszy(Hamill jak zawalił mecz z Lesznem to zrobił ok. 8pkt, a Huszcza to max. robi 8pkt)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Hamillem czy bez i tak wygra START.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co ty wygadujesz ?????????

    Z tą formą Nicky Pedersen może zastąpić Hamilla. A z Pdersenem w składzie mamy w końcu bardziej wyrównany skład.
    te teksty rzucają mnie na kolana. Wiele osób tak pisze, ja bym może i się zgodził jakby jeszcze mógł jeździ Svab, ale niemoże.
    I speed powiedz mi czy wg ciebie ten skład:
    1. Pedersen
    2. Stojanowski
    3. Kuciapa
    4. Kłopot
    5. Huszcza
    6. Kujawa
    7. Kurmański
    jest bardziej wyrównany od składu:
    1. Pedersen
    2. Stojanowski
    3. Kuciapa
    4. Kłopot
    5. Hamill
    6. Kujawa
    7. Kurmański
    ??jedyny plus pierwszego składu to mniej kasy w plecy, a tak to drugi skład jest napewno lepszy(Hamill jak zawalił mecz z Lesznem to zrobił ok. 8pkt, a Huszcza to max. robi 8pkt)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Za Dziadka

    Myslisz ze jak Billy pojedzie po kontuzji to odrazu walnie komplet. Dziadkowi moze nie wyszly star\ty w el. do GP 2003, ale to nie powod zeby stawiac na nim kresje. Dziadek powalczy a Billy(pamietsz moze wazny mecz z Lesznem)moze splatac figla.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Billego

    Ok juz wszystko wyjasnione.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mati człowieku Huszcza nie ma sprzętu!! dlatego Billy jest dobrym rozwiązaniem

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Z tego co czytałem dziś w "Przeglądzie Sportowym" Billy powiedział że ból mu dokucza i przyjechał do Goeteborga odjechać 4 kółka i zdobyć 5 punktów (startuje w turnieju głównym). Nie wiadomo - może to tylko zasłona dymna a może .... zobaczymy wieczorem w GP.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    niewiedomo czy Billy wystapi 1 wrzesnia niewieadomo tez czy wystapi w GP tak wiec wszystko sie okaze dzis.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinni pojechac z Hamillem i Pedersenem

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o wkoncu sie pirat wpisal :))) no ale ja popieram zdanie pirata . moi drodzy liczcie sie takze z tym ze gp to nie 1 liga wiecj hamill powinien spokojnie wygrywac z lukaszewskim huckiem jablonskimi i kajem bo wkoncu jest od nich o klase lepszy !!!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    308
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Matiego! Ciągle się z kimś kłócisz? Chłopie co jest z tobą? Wyluzuj stary!!!!!!!!
    Nie badz taki sztywniak!

    Oby bez Billego, ponieważ bedzie taniej i damy pojezdzic krajowcom

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nareszcie.Billy wrócił na tor po prawie miesięcznej przerwie i zrobił to w wielkim stylu.W meczu z Poole zdobył w debiucie po tej przerwie 13+1(5) i był najlepszym zawodnikiem "pszczół".Myśle że teraz Billy jest głodny jazdy i jego forma będzie zwyszkowała z meczu na mecz.W takiej formie to napewno pojedzi do Gniezna na decydujący mecz i sprawa wyniku spotkania jest otwarta bo w bardzo dobrej formie jest Nicki Pedersen i Rafał Kurmański a jak do tego dojdą Hamill i Pan Andrzej to jeszcze możemy powalczyć nie tylko o dobry wynik w Gnieźnie ale również o zwycięstwo i bezpośredni awans do Ekstraligi.Pozdrawiam.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszy powrót do zdrowia Billego.
    Jednak co do Gniezna mam pewne wątpliwości. w składzie z Billym i Nickim nie pojedzie pan Andrzej tylko Kuciapa. A pamiętajmy co pokazał Maciej w Gnieźnie w rundzie zasadniczej, no i przede wszystkim pamiętajmy co zrobił Billy w decydujących meczach z Lesznem...
    A w Gnieźnie pieniążki są...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to niby czemu nie pojedzie Huszcza? On przynajmniej 5pkt.
    zdobędzie a Kuciapa 0. Jeżli Falubaz jeszcze myśli o
    zwycięstwie, konieczny jest tylko ten skład: Pedersen,
    Stojanowski, Hamill, Kłopot, Huszcza, Kurmanek:P.

    "Jedyne co mi wyszło w życiu to włosy"

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ja

    jednak myslę tak ja POLI, Maciek też raz się w rzeszowie spalił a potem dobrze pojechał i myślę że podobnie będzie w Gnieźnie :), więc wolę skład z Maćkiem niż z "Tomkiem". Wydaje mi się tez że Kuciapa ma lepszy sprzęt i jest w stanie powalczyć o te 8-10 punktów :). No chyba że Andrzej zainwestyje i kupi jakiegoś nowego GM :)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja powiem tak że maciek pojedzie, a dlatego że chce pokazać że umie jeździć. po tym jak zarzucono mu sprzedaż meczu w gnieźnie powiedział że pjedzie dobrze i pokaże ze meczu nie sprzedał
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciesze się, że Billemu nic poważnego się nie stało. Niech szybko wraca do zdrowia.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Billy jezdzi na dobrym poziomie po kuntuzji !!!

    Coventry

    Billy Hamill 13+1 (3,2,3,2*,3)
    Billy Janniro 8+4 (2*,2,1*,1*,2*)
    Lee Richardson 9+1 (1*,3,2,3)
    Zastępstwo zawodnika
    Andreas Jonsson 12+2 (2,2*,3,3,2*)
    Tomas Topinka 10+2 (3,2*,3,1,1,0)
    Ryan Fisher 7+2 (2*,1,2,0,2)



    Poole

    Sam Ermolenko 3 (0,0,0,2,1,0)
    Bjarne Pedersen 2 (1,1,0,0)
    Hans N. Andersen 11 (3,1,3,1,2,1)
    Lars Gunnestad 3 (0,0,3)
    Tony Rickardsson 9 (3,3,3)
    Henka Gustafsson 2+1 (1,0,0,1*)
    Andre Compton 1 (0,0,1,0)

    Coventry - Poole 59:31

    Dzieki wyśmienitej jezdzie Billego Hamilla jego druzyna odrobila strate i jedzie w play - off. Dziw mnie tylko zachowanie Rickardssona po 3 biegach i 3 zwyciestwach powiedzial ze sie zle czuje io nie moze dalej startowac. No wiec Billy gotowy w 100% na mecz w Gnieznie !!!

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co slychac u Billyego Hamilla.......??

    Ja na waszym miejscu postawiłbym jednak na Hamilla i Pedersena. Powinni jakieś 20-25 pkt zrobić.
    Na dziadka nie postawiłbym złamanego groszaz żle sie czuje na gniżnieńskim torze podobnie jak Kuciapa. Obawiam się że dziadek może już w pierwszym biegu mieć sporą przeprawę z braćmi Jabłońskimi - jazdę Pana Andrzeja z Gnieznem każdy pamieta. Uważam że Huszcza do Gniezna nie przyjedzia bo po co ma ryzykować !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •