Pokaż wyniki od 1 do 40 z 40

Wątek: Lee Richardson zwycięzcą wielkiego finału w Pile !!! - komentarze po zawodach.

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lee Richardson zwycięzcą wielkiego finału w Pile !!! - komentarze po zawodach.

    Zdobył 14 pkt. i tylko raz został pokonany, przez Piotrka Protasiewicza.
    Dwóch Polaków awansowało do GP ! Piotr Protasiewicz i Tomasz Bajerski ! Gratulacje !


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JESSSSSSSSSSSTTTTTTTTT


    TOMEK BAJERSKI W GPPPPPPPPPPPP

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pełne wyniki:

    Bieg po biegu w Pile:
    I: Dryml, Karlsson, Okoniewski, Huszcza (w/u).
    II: Richardsson, Bajerski, Johnston, Howe.
    III: B.Pedersen, Andersen, Powazhny, R.Pedersen.
    IV: Brhel, Lyons, Barker, Protasiewicz.
    V: Brhel, Dryml, Bajerski, Poważnyj (u/4).
    VI: R.Pedersen, Howe, Okoniewski, Barker.
    VII: Andersen, Lyons, Karlsson, Johnston.
    VIII: Protasiewicz, Richardsson, B.Pedersen, Huszcza.
    IX: Protasiewicz, Dryml, Howe, Andersen.
    X: B.Pedersen, Bajerski, Lyons, Okoniewski.
    XI: Richardsson, Karlsson, Poważnyj, Barker.
    XII: Brhel, R.Pedersen, Huszcza, Johnston.
    XIII: Dryml, B.Pedersen, Johnston, Barker.
    XIV: Richardsson, Andersen, Dados, Brhel.
    XV: Bajerski, Protasiewicz, Karlsson w/u R.Pedersen w/u.
    XVI: Lyons, Huszcza, Poważnyj, Howe.
    XVII:Richardsson, Lyons, Dryml, R. Pedersen.
    XVIII:Protasiewicz, Dados, Poważnyj, Johnston.
    XIX:Brhel, B.Pedersen, Howe, Karlsson.
    XX:Bajerski, Andersen, Dados, Huszcza.
    bieg dodatk: Protasiewicz, Dryml, B.Pedersen, Bajerski.

    Punktacja:
    1. Lukas Dryml (3,2,2,3,1) 11+2 awans !
    2. Rafał Okoniewski (1,1,0) - wycofał się z zawodów.
    3. Peter Karlsson (2,1,2,w,0) 5
    4. Andrzej Huszcza (w,0,1,2,0) 3
    5. Tomasz Bajerski (2,1,2,3,3) 11 awans !
    6. David Howe (0,2,1,0,1) 4
    7. Steve Johnston (1,0,0,1,0) 2
    8. Lee Richardsson (3,2,3,3,3) 14 awans !
    9. Roman Poważnyj (1,u,1,1,1) 4
    10. Ronni Pedersen (0,3,2,w,0) 5
    11. Hans N. Andersen (2,3,0,2,2) 9
    12. Bjarne Pedersen (3,1,3,2,2) 11+1 awans !
    13. Bohumil Brhel (3,3,3,0,3) 12 awans !
    14. Dean Barker (1,0,0,0,
    15. Jason Lyons (2,2,1,3,2) 10
    16. Piotr Protasiewicz (0,3,3,2,3) 11+3 awans !
    R1. Robert Dados (1,2,1) 4
    R2. Peter I. Karlsson (


  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Słowa uznania dla Richardssona !!!

    Gratuluje zarowno Polakom jak i zwyciezcy, 14 pkt. to nielada wyczyn jak na tak mocna stawke. Więc gratulacje dla Polaków za awans do GP 2003 i dla zwycięzcy Lee Richardssona . Wielkie bravaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniale !!!! Boumil Brhel i do tego jeszcze 2-ka Polakow w Grand Prix 2003. Szkoda mi defektu Brhela na drugiej pozycji bo 14 pkt to nie 12, ale najprawopdpodniej o tak bylby na 2 pozycji w calym rozrachunku ...

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwoch Polakow awansowalo, ale i tak ekipa polska zostawila po sobie marne wrazenie!!! Przeciez szczerze nie byla to jakas olsniewajaca stawka zawodnikow, a nasi jakby na osiolkach jezdzili!!! Potrafia tylko scigac sie miedzy soba i glosno upominac sie o pieniazki!!! Nic poza tym, no moze z wyjatkami!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Lee Richardsona, szkoda że peter karlsson tak słąbo.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba zasluzone zwyciestwo lee ?? jechal bardzo szybko i awansowal byl dzis najlepszy !!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    warto wspomniec o wspolpracy polakow na torze, np ostatni bieg toc bajerski był tam praktycznie eskortowany przez dadosa i huszcze. bajerski mial jechac do przodu a tu dados i huszcza zajac sie andersenem i sie udalo.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LEE W WTS

    DLACZEGO RICHARDSSON TAK DOBRZE NIE JEŹDZI W ATLASIE?

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo mnie cieszy awanas trójki zawodników: Tomasz Bajerskiego, Bohumila Brhel i Piotra Protasiewicza, zdecydowania najbardziej jestem zadowolony z postawy Tomka, który będzie nową postacią w GP i z miła chęcią będe czakał na zobaczenie go w walce, o najwyższe laury. Natomiast do Boba pałam sympatią, gdyż jest to jeździec mojej ukochanej dryny z Rzeszowa, mam nadzieje, że nie raz uratuje mój zespół przed przegraną i mabierze kolejnych doświadczeń spowodowanych występami w GP, Bob Licze na Ciebie!!! Ostatni z trójki to Piotrek, którego już mieliśmy trzy razy przyjemność ogladac i niczym nie zaskoczył, obym się mylił. Szkoda natiomiast mi jeżdzącej historii polskiego żużla Andrzeja Huszczy, któremu nie brakowało woli walki, jednak sprzętowo niestety odbiegał od pozostałych zawodników, miejmy nadzieje, ze w przyszłym roku będziemy mogli oglądac Andrzeja znów w walce o GP 2004. Przypuszczam, że BSI znów nas zaskoczy i przyzna chodź jeszcze przynajmniej jednemu polakowi wolny numer, bo co o stary Tomka Golloba możemy być pewni.....

    Wielki ukłon i podziękowania w strone TVP, która umożliwiła nam kibicom oglądnięcie Retransmisji z Pily, oby był to krok w dobrą strone i żeby na tym się nie skończyło.
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla całej szóstki. Uhhh... Napocili się trochę zarówno Protasiewicz, jak i Bajerski, ale już po wszystkim i możemy cieszyć się z ich awansu. Jeszcze słów kilka o (re)transmisji tych zawodów. Dobrze, że choć z poślizgiem pokazali... Komentatorowi zdarzyło się kilka wpadek.Np w biegu 20 dowiedzieliśmy się, że startuje...ŁUKASZ Dados!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    brava dla Jedrka

    NO mimo wszystko trzeba mu pogratulować woli walki, odwagi i profesjonalizmu. Andrzej jak zwykle skromny i może dlatego nie dał se rady z prresja. no nic. dobrze jest
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gratulacje dla bajerka i protasa

    podobala mi sie jazda bajerskiego, swietnie walczyl Lee Richardson, mysle ze Anglik bedzie za rok w czołówce GP.

    Szkoda ze Andrzej mial duzo slabszą maszyne od rywali, bylo to widac zwlaszcza w jego drugim starcie.
    kto wie jakby sie potoczylo wszystko gdyby nie piruet "Tomka" w 1 biegu.

    Inna sprawa to Okoń, w wywiadzie dla TVP3 powiedzial ze odczuwa jeszcze skutki upadku w Toruniu, i nie byl w stanie dzisiaj nawiazac walki.... Skoro tak to mogl wczesniej dac szanse Dadosowi, takie jest moje zdanie.

    Myszka miki yeah

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co się stało z Okoniem??????

    Trzeba się cieszyć z tego co się ma , 2 zawodników w GP ale pozostaje mi pewien niedosyt ponieważ Okoń nie awansował!!!Szkoda, szkoda ,szkoda!!!!!!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokladnie, pod koniec Dados z Huszcza ładnie pomagali Protasowi i Bajerskiemu. Serdeczne gratulacje dla tej dwojki, zycze sukcesow w SGP 2003
    Co do upadkow Protasa to ja sie zgadzam z sedzia, Protas tam nie zawinil. ZAa pierwszym razem zostal uderzony przez Pedersena. Moze mogl sie utrzymac na motocyklu ale wedlug mnie zrobil bardzo dobrze ze sie polozyl! Czasami trzeba kombinowac A drugi upadek to juz ewidentna wina Karlssona.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest super dwóch Polaków w GP i Bob Brhel,który jest zawodnikiem ukochanego Jasolu!!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można naprawdę sie cieszyć aby w GP jeździli jeszcze lepiej

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    23-08-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety Polacy znów nic nie pokazali(wyjątek Protas, ale on i tak nie nadaje się na GP). Po raz kolejny potwierdza się, że Polacy są mocni tylko we własnej lidze i innych słabszych.Gratulacje dla Protasa i Bajerskiego, szkoda Okonia, ale cóż takie jest miejsce Polaków w szeregu. NIEŹLE ZASZALAŁ BRHEL!!!ZOBACZYMY CO POKAŻE W GP

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mój ulubiony sędzia :)

    a sędzią zawodów był mój "ulubiony ulubieniec", sędzia najbardziej "lubiany" przeze mnie spośród wszystkich - Istvan Darago z Węgier. Kto ma dobrą pamięć to pamięta go z jednego z turniejów GP '99. Szczegóły - odsyłam do wątku "najdziwniejsze zawody" tam wszystko jest w jednym z moich postów.To że tak dobrze sędziował - no chyba prawdziwe święto dla fanów speedwaya :). Pamiętając jego wyczyny z GP'99 już myślałem że np. w piętnastym wykluczy najpierw Bajera potem Protasa. Kilka upadków było i zawsze sądziłem że wykluczy kogoś kto nie brał udziału w upadku. A zawsze wykluczył tego co trza. Normalnie to chyba święto że sędziował wzorowo :). Istvan Darago - będe pamiętał to nazwisko do końca życia.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    tak gdyby huszcza dal szanse dadosowi moglo by byc inaczej ale gratulacje dla bajerskiego - chociaz z wielkim fuksem i przy pomocy kolegow z druzyny - ale wlasnie taka powina byc druzyna - teraz chyba wszytkie watpliwosci zostaly rozwiane co do Ruski - sam Protas przyznal ze atmosfera byla super dzieki Rusce wlasnie

  22. Powrót do góry    #22
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ulega wątpliwości, że teraz Jason Lyons będzie kibicował Lukasowi Drymlowi w jego startach w GP :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar azymut
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnia nasza wola (toruńskich kibiców) spełniła się! Bajerski - pierwszy toruniak z krwi i kości w GP2003!. Gratulacje dla PP i TB. Transmisja telewizyjna potwierdziła, że pomiędzy zawodnikami z Torunia i Bydgoszczy panuje bardzo dobra atmosfera (patrz: wzajemne gratulacje Piotra i Tomka po zdobyciu awansu). Oby tak między kibicami. Mam nadzieję, że Tomasz B. wniesie coś nowego w jazdę polskich zawodników GP w przyszłym roku. Uważam, że zasłużył na "wild card" w Chorzowie.
    Pozdrawiam,
    Pozdrawiam.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    dopiero wrocilem z zawodow i ogolnie jestem zadowoloby bo bajer awansowal w co nie moge uwierzyc.
    jestem po prostu strasznie ucieszony :).nie moge tego wyrazic.na zawodach bylme i bylo zaje*** i wogole fajnie.szkoda troche ze nie obylo sie bez bijatyk.kibice zielonogorscy przybyli bardzo licznie.wszedzie bylo ich pelno ale niestety czesc z nich przyjechala nie ogladac zuzel tylko robic burdy :(
    nie moge do tearz owierzyc ze tomek jest w gpsiedzialem na prostejnad flaga z andrzjem huszcza :) a na koniec odlaem sie na 1 luk gdzie znajdowalal sie grupka kibicow z torunia i razem z nimi kibicowalem tomkowi i bylo naprawde the best.spotaklem kolege z torunia troche pochodzielm po stadionie i naprawde jes6em zadowolony ze moglem te zawody obejrzec na zywo
    pod wzgledem kibicowanie przez zielonogorzan sadze iz ilosc kibicow nie przeszla w jakos.naprawde nie podobalo mi sie to co oni wyprawial.takze niedopuszczalne bylo to ze zadnej ochrony nie bylo na stadionie i podcasz prezentacji kibice wtargneli na tor.jest to karygodne zeby cos takiego dzialo sie na zawodach miedzynarodowych :(.w toruniu na kazdym meczu jest ochrona wzdluz calego toru .a tutaj pojawila sie dlugo po prezentacji.pozniej problemy z jakas elektryka .naprawa zajela 30 minut.naglosnienie tandeta.lorek byl na murawie komentowal lecz co chiwle glos mu sie wydluzal :/
    oza tym wszystkim moj wyjazd uwazam za bardzo udany a jakiego powodu latwo sie domyslic :)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No i malutkiego wsparcia dadosa :)

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No i malutkiego wsparcia dadosa nie zapominajcie samoluby :)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie dla psa kiełbasa, nie dla Huszczy miód.

    Z wielkim zaciekawieniem czekałem na dzisiejsze zawody, a w zasadzie ciekaw byłem jaką kolejność zajmie piątka zawodników za Andrzejem. Czytając na forum niektóre wypowiedzi byłem święcie przekonany, że Jędruś rozwali wszytkich jak paczkę chipsów. Niestety znów okazało się, że na forum pisze rzesza marzycieli, którzy co im przyjdzie na myśl umieszczają (swoją swawolną twórczość) na tymże forum, bez uzasadnienia.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar azymut
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    elendir

    No i malutkiego wsparcia dadosa nie zapominajcie samoluby :)
    Nie bardzo rozumiem o co gościowi chodzi - samoluby???
    Pozdrawiam.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    To ze bajerski awansowal zawdziecza tez troxhe dadosowi ktory pilnowal szweda i znim walczyl tak by moglo sie skonczyc inaczej baranie , protasiewiczowi tez - mogl przyjechac 1 ale go poscil - w tv takie zyczy widac chlopie

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2001
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co do transmisji to mi sie podobało jak komentaror z uporem maniaka zmienił imie Dadosowi na łukasz:)

    ale co tam wazne ze nasi awansowali choc ( i tu nie bedę jedynym) uwazam ze okoń który jak sam przyznał nie czuł sie dobrze mógł od początku zwolnic miejsce dla dadiego...jesli by awansowali we trzech to było by cos....

    pzdr

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Dokladnie tez tak uwazam , huszcza tez by mogl postapic podobnie

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo ciesze sie z awansu dwoch Polakow do przyszlorocznej edycji SGP. Szczerze mowiac nawe nie nastawialem sie na wiecej. Szkoda troche pana Andrzeja, ale trzeba przyznac , ze niedzielny turniej to byla juz za wysoko postawiona poprzeczka.

    Spodziewalem sie jednak troche lepszej jazdy Piotrka, ktorego chyba troche sparalizowaly emocje. Pozniej na szczescie sobie z wszystkim poradzil i tak w przyszlym roku Tomek Gollob bedzie mial razniej. Dla Bajerskiego moze to byc takie uwienczenie bogatej kariery, bo na zbieranie doswiadczen troche juz pozno.

    Teraz trzymajmy kciuki za Polakow , ktorzy jeszcze walcza w tegorocznej edycji mistrzostw swiata, aby za rok bylo nas w zlotej rywalizacji jak najwiecej.

    Pozdrawiam !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Elendir

    Uważasz, że "Tomek" specjalnie nie wszedł, co to za głupoty. Miejsca mógł ustapic Okoniewski jeśli już, On nie dojechał zawodów do końca, Andrzej przynajmniej je ukończył, a że z takim skutkiem a nie innym to trudno świat się niezawalił. pozdrowienia narka
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siema

    Wygral Richardson, ktory mial dzisaj atomowe starty i szybka maszyne. Brhel drugi - dla mnie duze zaskoczenie ale awans jak najbardziej zasluzony. Protas trzeci - poza pierwszym startem wszystko dobrze, ciekawe czy pokaze w przyszlym sezonie cos wiecej niz w tym. Dryml czwarty - zadne zaskoczenie. Piaty Bjarne Pedersen - takze spodziewany awans. I w reszcie Tomasz Bajerski nie liczylem na niego a jednak awansowal, gratuluje i licze na dobre wystepy w GP.
    ANDRZEJ HUSZCZA - czlowiek legenda zuzla w Zielonej Gorze i nie tylko, 3 punkty i odlegle miejsce. Niestety nie udal sie start Panu Andrzejowi, moze zabraklo sil, sprzet troszeczke za wolny ale za to te starty :). Nie udalo sie w tym roku sprobuje za rok. Dla mnie na zawsze bedzie NAJLEPSZY.
    Co do samych zawodow, to nie podobal mi sie stan toru - w ogole nie do walki, w pierwszej fazie zawodow zadnej mijanki pozniej tez nie bylo za dobrze, decydowal glownie sprzet. Oprawa zawodow ogolnie kiepska, troche petard, jakas orkiestra, nawet fajny zespol rockowy i to wszystko.

    Pozdrawiam pake z Nowej Soli, Małego i reszte

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Więc tak!!!!
    Richardson był dziś po prostu najlepszy. Sprzęt - rakieta i te atomowe starty.
    Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie Brhel. Pewny awans. Podobnie Dryml i Pedersen. Protasiewicz trochę się ślizgnął (te wykluczenia).
    Bajerski jak dla mnie niespodzianka. No i zaskakująco słaba postawa Okoniewskiego.
    I przedewszystkim Andrzejek.
    Był dziś po prostu wolniejszy od reszty, ale woli walki na pewno nie można mu odmówić. NASTĘPNYM RAZEM SIĘ UDA!!!!!!
    Na torze nie było zbyt dużo walki, ale kilka akcji było naprawdę extra (Lyons, Bajerski, Pedersen).
    O pozasportowych aspektach piszę w osobnych tematach, więc w tym momencie POZDRAWIAM!!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No pieknie, pieknie...Lee troszke zadziwil wszystkich, a chyba najbardziej kibicow Atlas'u...no coz, kazdy jezdzi po "swoje" jak widac:) Z b.dobrej strony pokazal sie Brhel - coz, jak dla mnie niespodzianka...
    Spodziewalem sie lepszej postawy Jason'a Lyons'a, no coz...moze to juz nie to co kiedys...
    Co do polakow - ciesze sie ze 2 zawodnikow uzyskalo awans, chociaz nie blyszczeli,tak jak zakladano na poczatku:
    PePe - na rownym, aczkolwiek srednim poziomie, wazne ze wystarczylo na pierwsza szostke (moze tym razem pokaze tyle sprytu w Gp co w eliminajcach :))
    Bajerski - Ciesze sie ze swiezej krwi w SGP, nie wiem jak beda wygladac jego starty i jakie osiagnie wyniki, ale mam nadzieje, ze bedzie sie przygotowywal nalezycie:)
    Huszcza i Okoniewski - no co to duzo mowic - byli poprostu slabi, za slabi

    Zawody ogolnie mi sie podobaly, chociaz z tego co piszecie to hools'i z ZKZ zrobili niezly "dym". No coz, trzeba byloby z tym cos zrobic, tylko ze jak wiemy, z doswiadczenia w kopanej - niewiele sie da wogole zrobic. Mam nadzieje, ze ilosc pseudokibicow na speedway'u bedzie malec a nie rosnac. Bo tolerowac tego niemozemy:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    POLACY -cienko HUSZCZA do GP ale jaja

    Nie byłem na wczorajszych zawodach,ale ogladałem je na regionalnej telewizji(PTV).
    No i to co pokazali Polacy woła o pomste do nieba tylko PIOTR PROTASIEWICZ pokazał dobra jazde awans Bajerskiego taki troche wymuszony i przy pomocy kolegów z reprezentacji (Protasiewicz,Dados)
    ale to co pokazał A.Huszcza to woła o pomste do nieba jezdził bez nadziejnie (chyba czas konczyc kariere panie Andrzeju i nie mówie tego z jaka kolwiek ironia ale wolał bym zapamietac HUSZCZE jako dobrego zawodnika)ale to co pokazał w wyscigu VIII gdy wiuzł w płot PROTASIEWICZA to juz głupota zachował sie jak nowicjusz i jak na tym wyszedł kazdy wie czwarta pozycja i drugie zero a o upadku pana ANDRZEJA z I wyscigu lepiej nie pisac ale jak nie którzy kibice ZKZ twierdzili HUSZCZA DO GRAND PRIX z czym do ludu drodzy koledzy.
    Jeszcze jedno cenie ANDRZEJA HUSZCZE za jego osiagniecia ale najlepsze lata ma juz za soba w chwili obecnej moze jest dobry ale tylko na I lige.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kibole startu

    Widzę że zazdrość was zżera,że Andrzej się tam dostał, a wasze wspaniałe gwiazdy mogą tylko oglądać to z trybun :) My się cieszymy że wychowankowie naszego klubu walczą w różnych turniejach łącznie z GP, Wy tylko możecie o tym pomarzyć, i proszę nie mówcie zaraz o Cegle, który pewnie zaraz po sezonie ucieknie z tak dziadowskiego klubu !
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Co wy za głupoty piszecie na temat Huszczy.
    Niby Huszcza miał ustąpić miejsca Dadosowi. Jak Dadi by był lepszy to sam był awansował bez żadnej pomocy.
    Pan Andrzej sam wywalczył sobie awans do tego finału, nikt mu w tym nie pomagał, a że sam występ mu nie wyszedł to trudno. Dla mnie i tak jest najlepszy.
    Bardzo podobała mi się atmosfera na trybunach (poza małymi występkami). To, jak się zaprezentowali zielonogórscy fani to coś wielkiego. Zielonogórscy kibice dominowali na trybunach, było nas zdecydowanie najwięcej.
    A gdzie kibice z Torunia, Bydgoszczy i Leszna?
    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratulacje dla tomka bajerskiego i piotra protasiewicza!!!!

    szczeolnie ciesze sie z awansu tego pierwszego z przyczyn wiadomych :). cholernie fajnie bedzie go ogladac w gp za rok!!! mam nadzieje ze nie bedzie sie wlokl na samym koncu stawki, ale to zobaczymy dopiero za rok. po jego 2 pierwszych biegach zwatpilam i juz chcialam wylaczac telewizorgdy tu nagle zaczelo mu sie powodzic i ledwo co wcisnal sie do 6. moze nie byly to najpiekniejsze zawody jego zyciaale bardzo dobrze ze jednak udalo mu sie przelamac i ze jest w gp!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •