Zobacz wyniki ankiety: Kto zdobędzie mistrzostwo polski w piłce ręcznej kobiet w sezonie 2002/2003 ?

Głosujących
35. Ankieta zamknięta
  • Montex Lublin

    15 42.86%
  • Cuprum Zagłębie Lubin

    7 20.00%
  • Nata AZS AWF Gdańsk

    1 2.86%
  • Vitaral Jelfa Jelenia Góra

    6 17.14%
  • Sośnica Gliwice

    2 5.71%
  • Kolporter Kielce

    1 2.86%
  • EB Start Elbląg

    1 2.86%
  • MMKS Piotrcovi Piotr.

    2 5.71%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 49

Wątek: Kto zdąbędzi mistrzostwo polski w piłce ręcznej-kobiet

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto zdąbędzi mistrzostwo polski w piłce ręcznej-kobiet


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    !!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sercem jestem za Jelfą i na ten klub właśnie głosowałem w ankiecie, ale nie ukrywam, że faworyt jest tylko jeden...

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki za odane głosy i proszę o jeszcze !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym co zobaczyłem w towarzyskim meczu Vitaral - Zagłębie jestem gotów powiedzieć, że Lubelle Montex nie powinna mieć większych kłopotów i w tym sezonie gdyż najpoważniejszy rywal Zagłebie zaprezentowało się dość przeciętnie. Jednak sparingi nie świadczą o niczym więc poczekajmy na rozgrywki ligowe. Wszystko powinno się rostrzygnąć w meczach bezpośrednich między zainteresowanymi drużynami!!!! Glos oddaję na Lubellę Montex.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MONTEX na 95%

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieję że w końcu Zagłebie, bo znudziły mnie już sukcesy Montexu.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedno co pewne.Napewno Montex Lublin.[/i][/b][i]

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tu juz gdzies napisalem - jezeli skoncza sie problemy poza sportowe u nas to na 99.9% MONTEX !!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TYLKO MONTEX MISTRZEM POLSKI !!!!!!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto zdobądzie mistrza polski w piłce ręcznej kobiet?

    Mistrzem Zagłębie Lubin

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mistrzem Zagłębie Lubin
    po moim trupie !!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trupek

    mam prośbę, abyś darował sobie takie komentarze, które nic nie wnoszą do dyskusji, jedynie obrażają innych forumowiczów. Jeżeli taka sytuacja będzie się powtarzała będę kasował takie wpisy.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy Zagłębie będzie mistrzem? Helka jak myślisz? haha OCZYWIŚCIE !!! Błaszkowska-Kowalska-Kot już nie raz udowodniły na co stać nasz zespół a my mocno wierzymy w ich umiejętności

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak, tak. Zagłębie juz nie raz udowodniło, na co stać ich zespół

    Zagłębie, to taka drużyna, która każdej jesieni mrozi szampany, aby na wiosnę było czym świętować detronizację Montexu.
    Co roku mocny skład, i co roku kibicom w Lubinie wydaje sie ze "tym razem to juz na pewno..". I jak zawsze dupa.

    Teraz jest podobnie. MKS jest na skraju bankructwa, więc sępy zwietrzyły swoja szansę. A w tym roku liczą sie jeszcze Kielce i jak zawsze Sośnica. Więc o sam medal moze byc trudno.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ostatni sezon... a własciwie najważniejszy mecz między Zagłębiem a Montexem zakończył sie minimalna wygraną dziewczyn z Lublina w ostatnich sekundach! to nie wystarczy by stac twardo na podium... wasze problemy finansowe .. i niespodzianki jak np. ta z meczem w Chorzowie sprawią ze może w końcu inna drużyna zdobędzie medal-to oczywiście początek sezonu wiec możemy sobie tylko gdybac ale napewno walka będzie zacięta .... a wracając do Twojego klubu to co porabia teraz R. Żukiel?

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a inne kluby?czy obecna sytuacja pozwala na wnioski?chyba nie-w poprzednim sezonie wysoko stała Nata-a dziś?raczej kiepsko-bardzo dobrze sprawuje sie Sośnica-pretendent do medalu-także wzmocniony Kolpolter na duże szanse-"Tygrysice" zacięcie pokazuja na parkiecie że potrafią zawalczyć o najwyższe stawki..Jelfa?straciła trójkę najlepszych zawodniczek i raczej są marne szanse na znalezienie sie w pierwszej trójce..-a wiec po pierwszej serii kolejek ma zostać 6 zespołów-czyli Montex,Zagłębie,Sośnica,Kolporter,Jelfa, i ...? (oczywiście w podanej kolejności)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    von

    Masz w zupełności rację, a tak poza tym my się znamy?

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Montex,Zagłębie,Sośnica,Kolporter,Jelfa, i ...? (oczywiście w podanej kolejności)
    Zgadzam się z Tobą co do układu w pierwszej piątce a o miano 6 zespołu w pierwszej części tabeli powinny walczyć: EB, Nata, Piotrcovia.

    Obawiam się o kolejne mecze Jelfy gdyż mamy trenera, który nim nie powinien być ale niestety takie są układy i żyć trzeba dalej. Wiosną i w przerwie letniej mówiło się, że nowym trenerem Jelfy zostanie Jezierski (był u nas na prawie każdym meczu na wiosnę) a tu masz taki zonk - przedłużają umowę z takim niedorajdą. Z nazwiska nie będę wymieniał tego palanta.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w najbliższy weekend ciekawe spotkania na naszym terenie. Zagłębie podejmuje Kolportera i napewno będzie to grożny przeciwnik... jak pisałem wyzej kielczanki ostrowalczą o każdy punkt... a w Jeleniej Górze- hmm... Sośnica chyba jest na szczycie tabeli?więc niespodzianki nie będzie... Co do Jezierskiego to gdyby przeszedł do Jelfy to razem z Pociechą byłby to niezły,zgrany duet z Lubina. z tego co wiem trener Jankowski "mocno" siedzi w klubie i raczej nie musi obawiać sie posady. Hela czy sie znamy?haha chyba tak !! pozdrowienia dla Sandry

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No super mecze zapowiadają się na Dolnym Śląsku w ten weekend:
    --> Zagłębie - Kolporter - świetnie grający zespół z Kielc na pewno nie odda tego spotkania bez walki.
    --> Jelfa - Sośnica - lider w Jeleniej Górze, gra Jelfy nie jest optymalna, ale mam nadzieję że mobilizacja na to spotkanie będzie maksymalna i dziewczyny poradzą sobie. Tylko żeby po raz trzeci Sośnica nie wygrała spotkania przez złe sędziowanie.

    Raczej tak Jankowski jak na razie ma pewną posadę, a co do zgrania duetu Jezierski - Pociecha to kto wie - może, jak na razie Pociecha gra słabo, wynika to prawdopodobnie z nie zgrania się z nowymi koleżankami. Póki Sylwia ma taką formę to bardziej w pierszej siódemce widzę Mirkę Hipnarowicz.

    Jak na razie możemy tylko gdybać, kto zostanie mistrzem. Do końca pozostało wiele kolejek. Kadrowo bez wątpienia najmocniejszy jest Montex - gdyby nie problemy poza sportowe stawiał bym na Lublin, ale jak pokazał ostani mecz problemy Montexu zaczynają iść w parze z wynikami, remis z Chorzowem nie rokuje optymistycznie w przyszłość. Życzę, aby klub jak najszybciej pozbył się wszelkich problemów i grał bez zachamowań. Tą sytuację może wykożystać Zagłębie - obok Montexu uważam właśnie Lubinianki za najgroźniejszego przyciwnika do złotego medalu. Jak nie pozbędą się problemu władze Montexu mistrzostwo może powędrować do innego miasta. Nie wydaje mi się, iż to będzie Sośnica, prędzej Zagłębie.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w ostatnim meczu w Piotrkowie Sylwia pirwsza strzeliła gola i podobno grała całkiem nieżle... w kazdym razie życzę jej jak najlepiej-w koncu to też "nasza" zawodniczka :)) pozdrowienia dla kibiców Jelfy

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Na razie ekipa trzyma się razem, co jest ewenementem na skalę światową. Przecież większość z nich z miejsca znalazłaby zatrudnienie jeśli nie w Polsce (klubów, które jakoś sobie radzą, można policzyć na palcach jednej ręki i to po amputacji), to zagranicą.

    - Trudno wszystko zamieniać na pieniądze - mówi reprezentacyjna bramkarka, Magdalena Chemicz. - W Monteksie przeżyłam najwspanialsze momenty sportowego życia, a tego tak łatwo się nie zapomina.

    Czy jednak zawodniczkom wystarczy wytrwałości? Nie ukrywają, że przed sezonem miały propozycje z innych klubów, ale (poza Renatą Żukiel i Mariną Chatkową) nie dały się skusić. Pojawiła się jednak pierwsza rysa na lubelskim monolicie. Dowiedzieliśmy się, że całkiem niedługo z drużyny ma odejść do słoweńskiej Krim Electy Lublana Izabela Puchacz. Dziewczyna-brylant, której zasług nie da się przecenić, nie potwierdza tej wersji, lecz też gwałtownie nie zaprzecza. A jak pójdzie Iza, to za nią mogą ruszyć następne, choć dziś ich karta przetargowa, w porównaniu choćby z czerwcem, jest żadna."


    oto cytat z Przeglądu Sportowego-czy dziewczyny zaczną szukać nowych klubów jeżeli nie skończą sie problemy finansowe?napewno w szatni są rozmowy o tym...



  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten Gawełczyk z Przeglądu Sportowego wogóle nie ma pojęcia o piłce ręcznej.To co on napisał w Przeglądzie jest nie prawdą że w Montex-ie panuje atmosfera stypy.Atmosfere stypy to on chyba ma w domu bo pisze takie głupoty.

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten Gawełczyk z Przeglądu Sportowego wogóle nie ma pojęcia o piłce ręcznej.To co on napisał w Przeglądzie jest nie prawdą że w Montex-ie panuje atmosfera stypy.Atmosfere stypy to on chyba ma w domu bo pisze takie głupoty.
    W MONTEKSIE JEST *****ISTA ATMOSFERA (JAK NA TĄ SYTUACJE )
    GAWEŁCZUK ZNA SIĘ NA PIŁCE RĘCZNEJ JAK JA NA BUDOWIE HULAJNOGI !!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Atmosfera stypy .. - debil skonczony Dziewczyny mu mowily zeby czegos takiego nei napisal a ten planat stwierdzil ze on wie lepiej .. no coz prasa wie wszytsko najalepiej a juz zwlaszcza PS gazeta ktora tylko przez przypadek nie nazywa sie Pilka Nozna - ilosc materialow zamieszczanych tam o skopanej mowi sama za siebie ..

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mysle ze to glupia ankieta!

    Tupek mysle ze to glupia ankieta, chyba z gory wiadomo kto jest, byl, bedzie nie tylko mistrzem. Tupek a tak na marginesie: co robiliscie w sektorze macedonskim na niedzielnym meczu?Z tego co widzialem to niezle ciebie, Gela i Buliego sponiewieralo, to z macedonczykami tak piliscie?

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem tu nowa.Ale jestem zawziętym kibicem Zagłębia Lubin i mam nadzieje ze właśnie ten klub zdobedzie mistrza polski.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    HEH

    Jak słyszałam To Montex Lublin jest bardzo bardzo bliski bankructwa, wiec prawdopodobnie faworytami o pierwsze miejsce bedzie Zaglebie i Sośnica. A tak pozatym to zagłebie nazywa sie teraz DOMINET Zaglebie Lubin a nie CUPRUM, ale to jest malutki problemik ;]

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yen dobrze slyszalas, Montex jest a skraju bankructwa ale robimy wszystko (kibice, bo dzialaczom nie chce sie dupy ruszyc) zeby MKS nie upadl! i to , ze Montex jest na skraju bankructwa nie oznacza ze przestaje grac ( a tym samaym byc mistrzem). Zaglebie bedzie mistrzem dopiero wtedy gdy Montex wycofa sie z rozgrywek, a jak narazie jeszcze gra, wiec o mistrzostwie mozecie jedynie marzyc...

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze wszystko sie wyjasni na poczatku rundy rewanzowej nie wiem kto bedzie mistrzem moze Sosnica kielce lubin nie wiem co z montexem czy bedzie istnial ale zycze im powodzenia

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Serce mowi sobie Nata, ale nie widze innej mozliwosci, jak Montex, o ile nie rozpadnie sie gdzies po drodze. Jak tam klubowa kasa w Lublinie?
    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    324
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasa niestety swieci pustkami i jakos nie wiadc mozliwosci jej zapelnienia .. Gdyby nie osoby prywatne nie wiem co by bylo .. np. na jutrzejszy mecz z Zaglebiem dostalismy pieniazki od BAJMu - tak , tak od tej Lubleskij grupy muzycznej - Chwala im za to ! Szkoda tylko ze na koncercie nie zagrali bo na Bajmie hala w Lublinie na pewno by pekala w szwach ..

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze wkoncu Nata :) i bylo by dobrze ostatni tytul zrobil w Pilce recznej DGT ale to pilka mezczyzn a kiedy kobiety mialy to niepamietam :(

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz, Montex, mimo klopotow finansowych jest w polskiej pilce recznej tym, czym siostry Williams w tenisie.
    Od tych zawodniczek az emanuje chec do grania.
    Robia to z pasja i ogromnym zaangazowaniem.
    A to trudno pokonac

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To jest oczywiste!

    Nikt nie bedzie sie liczyl w walce o mistrzostwo. Tylko Montex. Moze Zaglebie sprawi ze bedzie sie cos dzialo w lidze. Szkoda ze tak slaba jest moja Nata :(
    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się coś zdaje, że bardzo niedoceniony został Kolporter, choć wynika to zapewne z tego, że brak tu kibiców z Kielc. Ale zastanawiam się kto jest groźniejszym rywalem dla Montexu Kolporter czy Zagłębie a odpowiedź poznamy może już dziś (06.11.02 - mecz Zagłębie-Montex)

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli klub się nie rozpadnie to mistrzem będzie Montex!
    P.S. Nie jestem z Lublina :)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z wiekszością. czyli jeśli znajdzie się kasa to na 90% Montex będzie panował.
    Jednak zagłosowałam na Sośnice.

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    !!!!
    TYLKO MONTEX MISTRZEM POLSKI , !!!!!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiecie ja mysle że Zgoda Bielszowice choc moze niejest widącym zespołem w polskiej lidze to mimo wszystko ma tez jeszcze cos do powiedzenia i tez potrafi czasem troche namieszac

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja niewidze innej opcji niż oczywiście Jelfa Jelenia Góra :)
    Lukkalin , Dario , Mario777 , Royko . Roger i miliony innych fanów potwierdza :)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolejność będzie taka:
    1.Montex
    2.EB

    a dalsze miejsca to zależy ;-)

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    20-09-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiedź jest zamieszczona na obrazku obok...
    ... nie może być inaczej
    :P

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim ulubionym zespołem jest eb start elbląg-jednak napewno mistrzostwo dostanie sie w ręce lublinianek!1pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •